Home - Slowakei - Tourenwagen/Formel »Kontakt »Disclaimer
Quellen:
                       
Slowakische Meisterschaft 2011
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov na okruhu
Gesamtwertung 2011
Sprint D4 bis 2000 ccm
1. Matej HomolaSK236
2. Andrej BarcakCZ209
3. Julius KoncekSK98
4. Norbert NagyH97
5. Marian RajnohaSK64
6. Matus MolnarSK45
7. Ondrej SzilagyiSK24
8. Miroslav AbrahamSK20
9. Marcel LiedlSK18
10. Zdeno MikulaskoSK15
11. Michal MatejovskyCZ15
12. Zdeno PastvaSK12
13. Dusan GasparikSK12
14. Frantisek VavercakSK8
15. Vladimir HybacekSK6
16. Adam StudenicSK4
17. Miroslav HornakSK0
Sprint D4 bis 3500 ccm
1. Marek FriedCZ218
2. Matej KonopkaSK185
3. Milan BraunCZ150
4. Petr LibalCZ96
5. Zdeno BaranCZ80
6. Matej KnapekSK24
7. Gregor ZsigoSK0
Sprint D4 über 3500 ccm
1. Miroslav KonopkaSK255
2. Zdeno MikulaskoSK182
3. Max StancoPL155
4. Rudo MachanekSK102
5. Attila BartaSK94
6. Andrej StudenicSK40
7. Vladimir HladikCZ12
8. Stefan CsanyiSK12
9. Gegor ZsigoSK8
Langstrecke D4 bis 2000 ccm
1. Christian MalcharekSK129
2. Milan ValasekCZ129
3. Patrik HessCZ119
4. Robert HordossyCZ94
5. Vladimir HybacekSK25
6. Michal MatejovskyCZ25
Andrej BarcakCZ25
Langstrecke D4 bis 3500 ccm
1. Robert SenkyrCZ111
2. Marek FriedCZ111
3. Matej KonopkaSK68
4. Zdeno MikulaskoSK68
5. Zdeno BaranCZ18
Langstrecke D4 über 3500 ccm
1. Miroslav KonopkaSK123
2. Teo MyszkowskiPL123
3. Jirko MalcharekSK80
4. Istvan RaczSK79
5. Rudo MachanekSK61
6. Max StancoPL27
7. Gregor ZsigoSK22
8. Attila BartaH22
9. Filip SladeckaSK18
3. Slovakiaring
24.6.-26.6.2011, 5922m
Quelle: www.sportevo.hu
Tourenwagen OB I/CEZ E1-2000/Wankel/BMW Rennen 1, 14 Runden
1 Matej Homola SKE1-2000 Romeo 15627:35.960
2 Csaba Gáspár HE1-2000 Alfa Romeo 15627:36.674
3 Norbert NagyHE1-2000 Romeo 15627:58.983
4 Zdenko MikulaskoSKE1-2000 Skoda Octavia28:06.756
5 Tomás Kusy CZE1-2000 Exige 28:50.184
6 Andrej Barcak CZE1-2000 Clio 28:50.184
7 Julius KoncekSKE1-2000 Vectra STC28:58.644
8 Vladimir OstasevskyCZE1-2000 Clio RS29:13.679
9 Miroslav AbrahamSKE1-2000 Skoda Fabia Evo29:37.925
10 Vladimir HybacekSKE1-2000 Seat Leon SC TDI29:38.704
11 Adam StudenicSKE1-2000 Skoda Octavia1 Rd. zur.
12 Ákos MohácsiHF-1600 Swift RSR1 Rd. zur.
13 Zoltán MinkHF-1600 Honda Civic Vti1 Rd. zur.
14 Benedek MajorHF-1600 Lotus EXige GFS1 Rd. zur.
15 Gabor BankutiHF-1600 Peugeot 2071 Rd. zur.
16 Anthony Reddin GBWankel Mazda RX81 Rd. zur.
17 Laszlo Laczko HA-2000 Clio II1 Rd. zur.
18 Zdenko Pastva SKE1 Alfa 156 S20002 Rd. zur.
19 Manolisz KarajánniszHA-2000 Civic Type-R2 Rd. zur.
20 Jaroslav HlouchCZE1-2000 Peugeot 306DNF
21 Helmut HerzogAE1-2000 Clio RS IIIDNF
DQ Gabor TomsicsHE1-2000 Alfa 156 TD .
DNS Zoltan StriderHE1-2000 Alfa 147 GTA
DNS Kornel NyekiHA-2000 Clio II
DNS Janos MüllerHA-2000 Clio II
schnellste Runde: Gáspár 2:16.716 = 155.938 km/h
Tourenwagen OB I/CEZ E1-2000/Wankel/BMW Rennen 2, 12 Runden
1 Matej Homola SKE1-2000 Romeo 15627:36.925
2 Csaba Gáspár HE1-2000 Alfa Romeo 15627:39.021
3 Norbert NagyHE1-2000 Romeo 15627:47.113
4 Tomás Kusy CZE1-2000 Exige 28:33.878
5 Andrej Barcak CZE1-2000 Clio 28:50.908
6 Helmut HerzogAE1-2000 Clio RS III29:08.090
7 Miroslav AbrahamSKE1-2000 Skoda Fabia Evo29:41.135
8 Zdenko Pastva SKE1 Alfa 156 S200029:41.420
9 Zoltan StriderHE1-2000 Alfa 147 GTA1 Rd. zur.
10 Zoltán MinkHF-1600 Honda Civic Vti1 Rd. zur.
11 Jaroslav HlouchCZE1-2000 Peugeot 3061 Rd. zur.
12 Gabor TomsicsHE1-2000 Alfa 156 TD1 Rd. zur.
13 Benedek MajorHF-1600 Lotus EXige GFS1 Rd. zur.
14 Anthony Reddin GBWankel Mazda RX81 Rd. zur.
15 Laszlo Laczko HA-2000 Clio II1 Rd. zur.
16 Gabor BankutiHF-1600 Peugeot 2072 Rd. zur.
17 Manolisz KarajánniszHA-2000 Civic Type-R2 Rd. zur.
18 Ákos MohácsiHF-1600 Swift RSRDNF
19 Adam StudenicSKE1-2000 Skoda OctaviaDNF
20 Janos MüllerHA-2000 Clio IIDNF
DNS Julius KoncekSKE1-2000 Vectra STC
DNS Zdenko MikulaskoSKE1-2000 Skoda Octavia
DNS Kornel NyekiHA-2000 Clio II
DNS Vladimir HybacekSKE1-2000 Seat Leon SC TDI
DNS Vladimir OstasevskyCZE1-2000 Clio RS
schnellste Runde: Homola 2:16.339 = 156.369 km/h
Tourenwagen OB I+VI/CEZ E1+2000/Lotus Eastern Europe, Rennen 1, 13 Runden
1 Zdeno Mikulasko SKE1+3500 Porsche 99728:10.256
2 Stanco MaxPLE1+3500 Ferrari GT328:16.166
3 Andy StudenicSKE1+3500 Porsche 997 RSR28:34.960
4 Attila BartaSKE1+3500 BMW Alpina GT328:55.783
5 Csaba WalterHF+3500 Porsche 911 GT328:57.799
6 Tomás Liedl SKE1+3500 Audi DTM-TTR29:22.636
7 Rudolf Machanek SKE1+3500 Porsche 911 GT3 RS1 Rd. zur.
8 Milan Braun CZE1-3500 BMW M3 E36 GTR1 Rd. zur.
9 Pawel Potocki CZE1+3500 Megane Trophy1 Rd. zur.
10 László KeskenyHF+3500 Audi S21 Rd. zur.
11 Tomas KusyCZLotus CEE2 Rd. zur.
12 Tamas VizinHLotus CEE2 Rd. zur.
13 Gusztáv HerterHF-3500 Porsche GT3 RS2 Rd. zur.
14 Klaus RequatALotus CEE2 Rd. zur.
15 Egon BurkusHLotus CEE2 Rd. zur.
16 Benedek MajorHLotus CEE2 Rd. zur.
17 Matej "Mato" Konopka SKE1-3500 Porsche 997 DNF
18 Petr Libal CZE1-3500 BMW M3 E36 GTRDNF
19 Marek Fried CZE1-3500 BMW M3 E36 GTRDNF
20 Miroslav "Miro" Konopka SKE1-3500 Saleen DNF
25 Gregor ZsigoHE1+3500 Porsche 996 Cup DNF
schnellste Runde: Stanco 2:05.023 = 170.522 km/h
Tourenwagen OB I+VI/CEZ E1+2000/Lotus Eastern Europe, Rennen 2, 13 Runden
1 Tomás Liedl SKE1+3500 Audi DTM-TTR27:23.123
2 Stanco MaxPLE1+3500 Ferrari GT327:40.568
3 Zdeno Mikulasko SKE1+3500 Porsche 99727:55.228
4 Miroslav "Miro" Konopka SKE1-3500 Saleen 28:11.961
5 Rudolf MachanekSKE1+3500 Porsche 911 GT3 RS28:50.712
6 Marek Fried CZE1-3500 BMW M3 E36 GTR28:59.450
7 Matej "Mato" Konopka SKE1-3500 Porsche 997 29:12.597
8 Attila BartaSKE1+3500 BMW Alpina GT328:55.783
9 Milan Braun CZE1-3500 BMW M3 E36 GTR1 Rd. zur.
10 Gregor ZsigoHE1+3500 Porsche 996 Cup 1 Rd. zur.
11 László KeskenyHF+3500 Audi S21 Rd. zur.
12 Gusztáv HerterHF-3500 Porsche GT3 RS1 Rd. zur.
13 Tomas KusyCZLotus CEE1 Rd. zur.
14 Tamas VizinHLotus CEE1 Rd. zur.
15 Egon BurkusHLotus CEE2 Rd. zur.
16 Benedek MajorHLotus CEE2 Rd. zur.
17 Pawel Potocki CZE1+3500 Megane TrophyDNF
18 Petr Libal CZE1-3500 BMW M3 E36 GTRDNF
DNS Andreas HolzleitnerSKLotus CEE
DNS Andy StudenicSKE1+3500 Porsche 997 RSR
DNS Csaba WalterHF+3500 Porsche 911 GT3
DNS Klaus RequatALotus CEE
schnellste Runde: Liedl 2:03.852 = 172.134 km/h
Formel Rennen 1, 14 Runden
1 Krisztián FeketeHE-2000 Formula Masters28:21.877
2 Róbert MendreHE-2000 Formula Masters28:29.840
3 Tomas JungHE-2000 Dallara F32028:30.220
4 Szabolcs GalambosHE-2000 Formula Renault1 Rd. zur.
5 Laszlo EszeniHE-2000 Formula Renault2 Rd. zur.
6 Csaba TóthHE-1600 Formula Renault2 Rd. zur.
7 Péter LörinczHE-1600 Metalex Honda3 Rd. zur.
DNS Jan MarcinkoSKE-1600 AFR 2008
schnellste Runde: Fekete 2:00.343 = 177.154 km/h
Formel Rennen 2, 14 Runden
1 Tomas JungHE-2000 Dallara F32028:01.169
2 Krisztián FeketeHE-2000 Formula Masters28:12.418
3 Róbert MendreHE-2000 Formula Masters30:12.756
4 Szabolcs GalambosHE-2000 Formula Renault1 Rd. zur.
5 Laszlo EszeniHE-2000 Formula Renault2 Rd. zur.
6 Csaba TóthHE-1600 Formula Renault2 Rd. zur.
7 Péter LörinczHE-1600 Metalex Honda3 Rd. zur.
DNS Jan MarcinkoSKE-1600 AFR 2008
schnellste Runde: Fekete 1:59.092 = 179.015 km/h
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 1, 13 Runden
1 Adrienne Dancso WalternéH 34:37.423
2 Anett Benik-GaramiH 34:57.631
3 Adrienn BendeH 35:05.166
4 Ramóna KissH 35:06.395
5 Szilvia SasH 35:07.866
6 Anett KöváryH 36:14.975
7 Edina BúsH 1 Rd. zur.
8 Agnes Bánki H 2 Rd. zur.
9 Nora Nanasi-ÖrdögH DNF
10 Nóra BudaháziH DNF
schnellste Runde: Bus 2:38.541 = 134.371 km/h
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 2, 13 Runden
1 Edina BúsH 34:32.445
2 Anett Benik-GaramiH 34:33.308
3 Adrienne Dancso WalternéH 34:42.151
4 Adrienn BendeH 34:53.164
5 Ramóna KissH 34:55.483
6 Szilvia SasH 34:56.046
7 Nóra BudaháziH 35:37.579
8 Anett KöváryH 35:55.723
9 Nora Nanasi-ÖrdögH 35:58.689
10 Agnes Bánki H DNF
schnellste Runde: Benik-Garami 2:38.051 = 134.888 km/h
SUZUKI Bio Cup (H) + Suzuki Swift Cup (A), Rennen 1, 13 Runden
1 Felix WimmerA 35:10.007
2 Damian IzdebskiA 35:10.197
3 Rudolf GegenbeckA 35:10.630
4 Rirmin RothA 35:14.433
5 Nicole RiggerA 35:33.071
6 Cornelia HütterA 35:44.436
7 Günther WiesmüllerA 35:44.696
8 Thomas FischerA 37:42.084
9 TESSITTOREA 1 Rd. zur.
10 Zoltán BárkovicsH 1 Rd. zur.
11 Gábor TimH 1 Rd. zur.
12 Witold ElekfyH 1 Rd. zur.
13 Zoltán LévaiH 1 Rd. zur.
14 Vincent DeakH 1 Rd. zur.
15 Gábor MészárosH 1 Rd. zur.
16 Zsolt SchillerH 1 Rd. zur.
17 Ferenc Ficza jr.H 1 Rd. zur.
18 Máté BallaiH 2 Rd. zur.
19 Jörg RiggerA 2 Rd. zur.
20 Christian StanzlA DNF
21 Lehel LaczkóH DNF
22 Johannes MaderthanerA DNF
23 Áron TözsérH DNF
24 Zsolt FáczánH DNF
25 Janos CsikH DNF
26 Levente LaczkóH DNF
27 Attila BittmannH DNF
DNS Ákos TakátsH
schnellste Runde: Izdebski 2:40.033 = 133.218 km/h
SUZUKI Bio Cup (H) + Suzuki Swift Cup (A), Rennen 2, 13 Runden
1 Damian IzdebskiA 35:06.9447
2 Rirmin RothA 35:07.322
3 Rudolf GegenbeckA 35:09,071
4 Felix WimmerA 35:09.372
5 Günther WiesmüllerA 35:20.452
6 Cornelia HütterA 35:21.707
7 Jörg RiggerA 35:26.395
8 Christian StanzlA 35:28.448
9 Nicole RiggerA 36:17.195
10 TESSITTOREA 1 Rd. zur.
11 Gábor TimH 1 Rd. zur.
12 Zoltán BárkovicsH 1 Rd. zur.
13 Áron TözsérH 1 Rd. zur.
14 Witold ElekfyH 1 Rd. zur.
15 Ferenc Ficza jr.H 1 Rd. zur.
16 Ákos TakátsH 1 Rd. zur.
17 Zoltán LévaiH 1 Rd. zur.
18 Máté BallaiH 2 Rd. zur.
19 Gábor MészárosH 1 Rd. zur.
20 Vincent DeakH 1 Rd. zur.
21 Lehel LaczkóH 1 Rd. zur.
22 Levente LaczkóH 1 Rd. zur.
23 Janos CsikH 1 Rd. zur.
24 Zsolt SchillerH 1 Rd. zur.
25 Zsolt FáczánH 1 Rd. zur.
DNS Johannes MaderthanerA DNF
DNS Attila BittmannH
DNS Thomas FischerA
schnellste Runde: Wimmer 2:40.379 = 132.930 km/h
CEZ Langstrecken Rennen 2 Stunden
1 MALCHAREK Jirko / VORBA Michael CZE1+3500 Ferrari 430 55 Rd.
2 MACHANEK Rudolf / RÁCZ István SK/HE1+3500 Porsche 911 GT3 RSR 55 Rd.
3 STANCO Max PL E1+3500 Ferrari F 430 GT3 54 Rd.
4 SENKÝR Robert / FRIED Marek CZ E1-3500 BMW E46 M3 GTR 53 Rd.
5 SZAMOSVÁRI Béla / MOLNÁR Zoltán H E1+3500 PORSCHE 997 GT3 CUP 51 Rd.
6 HES Patrik / HORDOSSY Robert CZ E1-2000 Renault Clio RS III 48 Rd.
7 HERTER Gusztáv / GÁSPÁR István H E1-3500 Seat Leon TSI 48 Rd.
8 MAJOR Benedek /BURKUS Egon H E1-1600 GFS Lotus Exige 1.6 46 Rd.
9 MIKULASKO Zdeno / KONOPKA Mato SK E1-3500 Porsche 997 Cup 44 Rd.
10 MALCHAREK Christian / VALÁSEK Milan CZ E1-2000 Renault Clio III RS 44 Rd.
11 MYSZKOWSKI Teo / KONOPKA Miro PL E1+3500 Porsche 997 RSR 41 Rd.
12 ZSIGO Gregor / BARTA Attila H E1+3500 BMW Alpina GT3 31 Rd.
13 HYBÁCEK Vladimír / MATÉJOVSKY Michal SK E1-2000 Seat Leon SC TDI DNF
schnellste Runde: Machanek/Racz 2:04.088 h
Slovakiaring "ESET 6H Final Race"
21.-22.10.2011, 5922m
Quelle: ceskeokruhy.cz
1 Fuchs Star Moto Racing
Luis Scarpaccio
Max Stanco
 
I
PL
3500+ Ferrari 430 GT126 Runden
2 ARC Bratislava
Miroslav Konopka
Andrzej Lewandowski
Michal Slomian
 
SK
SK
PL
3500 Porsche 997 Cup124
3 RSR Topcar Machanek
Rudolf Machanek
Stefan Rosina
Istvan Racz
 
SK
SK
I
3500+ Porsche 911 GT3122
4 G-Private Racing
Jörg Peham
Mathias Schmitter
Paul Pfefferkorn
 
A
A
CH
3500+ Porsche 997 Cup122
5 Trevor Racing
Gregor Zsigo
Mathias Schmitter
Stefan Rosina
 
H
H
CH
3500+ BMW 6 Alpina 115
6 GFS Motorsport
Zoltan Levai
Major Benedek
Egon Burkus
H 2000 Lotus Exige 100
7 GRT Racing
Gottfried Grasser
Patrick Ortlieb / Martin Sagmeister
A3500+ Dodge ViperDNF
8 IP Racing Shop
Milan Valasek
Christian Malcharek
 
CZ
SK
2000 Clio III RSDNF
9 R-GT Slovakia
Matej Knapek
Andrej Studenic
SK3500 NissanDNF
10 ARC Bratislava
Miroslav Konopka
Matej Konopka
Michal Slomian
 
SK
SK
PL
3500 Porsche 997 DNF
11 ARC Bratislava
Miroslav Konopka
Andrej Studenic
Teodor Myszkowski
 
SK
SK
PL
3500+ Porsche 997 RSR DNF
12 EMS Motorsport Slovakia
Sergej Skarpisek
Peter Jurena
Peter Ambruz
 
SK
3500 Opel Astra DNF
DNS Team Purum Sport
Stepan Ladik
Martin Matzk
 
SK
3500 BMW M36
DNS Trevor Racing Stefan Csányi (*)
Martin Nimrichter
Jan Hruby
SK3500 Porsche RS* Trainingsunfall
Formelrennen
1 Tomas JungSKDallara 302 Opel28:03.451
2 Richard GondaSKFormel Renault28:25.327
3 Jakub KlasterkaCZFormel Renault28:25.796
4 Lukas HanzlCZGloria C81 Rd. zur.
5 Matus MolnarSKFormel Renault1 Rd. zur.
6 Petr FulinCZGloria C8F1 Rd. zur.
7 Galambos SzabolcsHFormel Renault1 Rd. zur.
8 Csaba TothHFormel Renault1 Rd. zur.
9 Péter LörinczHMTX HondaDNF
Kalender 2011:
 
28.4. – 1.5.2011
Hungaroring (H)
27. – 29.5.2011
Poznan (PL)
24. – 26.6.2011
Slovakiaring
19. – 21.8.2011
Slovakiaring
26. – 28.8.2011
Panoniaring (H)
23. – 25. 9. 2011
Brno (CZ)