Home - Ungarn/Polen/Tschechien/Slowakei - Formel/Tourenwagen Ungarn/Tschechien/Polen/Slovakai 2012 »Kontakt »Disclaimer
                       
V4 VISAGRAD GROUP Tourenwagen Meisterschaft Ungarn, Tschechien, Polen und Slowakei 2012
Autós Gyorsasági Országos Bajnokság
Závody na okruhu: Mezinárodní mistrovství CR ve vytrvalostních závodech i ve sprintu
Wyscigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska - Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov na okruhu
incl. Lotus Cup Eastern Europe
Wyscigowego Pucharu Polski
Porsche GT3 Challenge Central Europe
zurück zur Hauptseite    zurück zu Ungarn  zu Polen  zu Tschechien  zu Slowakei
V4 Meisterschaft
2017 2016 2015 2013 2013 2012
Ungarische Meisterschaft
2017 2016 2015 2013 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991
Polnische Tourenwagen Meisterschaft
2017 2016 2015 2013 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2000 1999 1998
Polnische Formel Meisterschaft
2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2000
Tschechische Tourenwagen Meisterschaft
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003
Tschechische Formel Meisterschaft
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003
nur N1400/FF
2003 2002
Slowakische Tourenwagen Meisterschaft
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006
Tschechische+Polnische+Slowakische+Ungarische Meisterschaft
| Gesamt Polen | Gesamt Ungarn | Gesamt Tschechien | Gesamt Slowakei |
| Hungaroring | RedBull Ring | Panoniaring | Poznan | Most | Slovakiaring | Poznan | Brno |
| Brno 6h |
nur polnische Meisterschaft
| Poznan | Poznan |
nur Kia Cup (PL)
| Eurospeedway | Salzburgring |
nur polnischer Cup
| Poznan | Poznan | Poznan |
Maluch Trophy (PL)
| Poznan I | Poznan II | Most | Eurospeedway | Poznan III |
nur Lotus Cup
| Hungaroring | Slovakiaring | Salzburgring | Hungaroring |
nur ungarische/slowakische Meisterschaft
| Slovakiaring | Hungaroring |
Porsche GT3 CCE
| Slovakiaring | Grobnik | Brno | Slovakiaring | Brno |
Tourenwagen, Rennen 1, 14 Runden (25 Minuten+1)
OB, CEZ bis 2000 ccm, BMW 325 Challenge, Wankel Sport
1 (4) Marek FriedCZE1 -2000 Exige Lotus 28:03.314
2 (1) Gáspár CsabaHF -2000 Alfa Romeo 156-0:10.699
3 (2) Petr MuzikCZE1 -2000 Renault Clio -0:48.379
4 (5) Petr MandelikCZE1 -2000 Lotus Exige GTR-1:00.651
5 (3) Julius KoncekSKE1 -2000 Vauxhall Vectra STC-1:08.320
6 (6) Vladimir Ostasevski jr.CZE1 -2000 Renault Clio -2:12.416
7 (8) Major BenedekHE1 -2000 Lotus Exige GTR1 Rd. zur.
8 (9) Mohacsi AkosHF -1600 Suzuki Swift1 Rd. zur.
9 (10) Adam RzepeckiPLE1 -2000 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
10 (13) Ondrej SzilagyiSKE1 -2000 Alfa Romeo 1471 Rd. zur.
11 (11) Laczkó LeventeHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
12 (12) Filip MociePLE1 -2000 Renault Clio Sport1 Rd. zur.
13 (19) Maciej Roch-PietrzakPLE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
14 (17) Ondrej FeketeSKE1 -2000 Seat Leon 2.02 Rd. zur.
15 (20) Karajánnisz ManoliszHF -1600 Honda Civic Type-R2 Rd. zur.
16 (21) Strider ZoltánHA -2000 Alfa Romeo 18902 Rd. zur.
17 (22) Marek RzepeckiPLE1 -2000 Kia Pro Ceed2 Rd. zur.
18 (18) Marcel LiedlSKE1 -2000 Seat Leon 2.0DNF
19 (15) Laczkó LehelHF -1600 Opel Astra GDNF
20 (14) Laczkó LászlóHA -2000 Renault Clio RSDNF
DNS (16) Marian RajnohaSKE1 -2000 Honda Civic Type-R
DNS (23) Cezary RuszkowskiPLE1 -2000 BMW M3
DNS (24) Gáspár ZsoltHF -2000 Alfa Romeo 147
DNS (25) Ján MarcinkoSKE1 -2000 Peugeot 306 S16
DQ (7) Helmut HerzogAE1 -2000 Renault Clio RIIIDNF
schnellste Runde: Fried 1:58.651
Tourenwagen, Rennen 2, 14 Runden (25 Minuten+1)
OB, CEZ bis 2000 ccm, BMW 325 Challenge, Wankel Sport
1 (1) Gáspár CsabaHF -2000 Alfa Romeo 156
2 (3) Petr MuzikCZE1 -2000 Renault Clio -0:09.344
3 (6) Vladimir Ostasevski jrCZE1 -2000 Renault Clio -1:38.833
4 (8) Adam RzepeckiPLE1 -2000 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
5 (10) Mohacsi AkosHF -1600 Suzuki Swift1 Rd. zur.
6 (11) Filip MociePLE1 -2000 Renault Clio Sport1 Rd. zur.
7 (12) Laczkó LászlóHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
8 (14) Maciej Roch-PietrzakPLE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
9 (20) Laczkó LeventeHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
10 (19) Ondrej FeketeSKE1 -2000 Seat Leon 2.01 Rd. zur.
11(16) Strider ZoltánHA -2000 Alfa Romeo 18902 Rd. zur.
12 (17) Marek RzepeckiPLE1 -2000 Kia Pro Ceed2 Rd. zur.
13 (18) Barbara SzigetiHF -16003 Rd. zur.
14 Peter SzilagyiHE1 -2000DNF
15 (7) Major BenedekHE1 -2000 Lotus Exige GTRDNF
16 (5) Julius KoncekSKE1 -2000 Vauxhall Vectra STCDNF
17 (4) Marek FriedCZE1 -2000 Exige Lotus DNF
18 (15) Karajánnisz ManoliszHF -1600 Honda Civic Type-RDNF
19 (13) Laczkó LehelHF -1600 Opel Astra GDNF
DQ (2) Petr MandelikCZE1 -2000 Lotus Exige GTR
DNS (9) Ondrej SzilagyiSKE1 -2000 Alfa Romeo 147
DNS Helmut HerzogAE1 -2000 Renault Clio RIII
DNS Marcel LiedlSKE1 -2000 Seat Leon 2.0
DNS Marian RajnohaSKE1 -2000 Honda Civic Type-R
DNS Gáspár ZsoltHF -2000 Alfa Romeo 147
DNS Cezary RuszkowskiPLE1 -2000 BMW M3
DNS Ján MarcinkoSKE1 -2000 Peugeot 306 S16
schnellste Runde: Csaba 1:59.923
Tourenwagen, Rennen 1, 13 Runden (25 Minuten+1)
OB, CEZ über 2000 ccm, Kategorie I, Seat Leon Cup
Anmerkung: Rennabbruch in Runde 7 + Neustart
1 Antonin HerbeckCZE1 3500 Pagani Zonda 28:22.168
2 (7) Tomás LiedlSKE1 3500 Audi DTM-TTR 3995-0:02.335
3 (3) Miroslav KonopkaSKE1 3500 Porsche 997 GT3-0:03.858
4 (2) Robert LukasPLE1 3500 Porsche GT3 Cup-0:04.707
5 (1) Stefan RosinaSKE1 3500 Porsche GT3 Cup-0:05.626
6 (5) Przemyslaw SelzerPLE1 3500 Porsche GT3 R-0:09.868
7 Max Maciej StancoPLE1 3500 Ferrari 430 GT3-0:13.312
8 (6) Dennis WaszekCZE1 3500 Ferrari 430 GT3-0:21.767
9 (8) Matej KonopkaSKE1 -3500 Porsche 997 GT3-0:36.931
10 (10) Artur JanosPLE1 3500 Ferrari 430 GT3-0:38.457
11 (9) Lukas VreckaCZE1 -3500 M3 E36 GTR-0:38.750
12 Martin MatzkeCZE1 -3500 BMW M3 E36-0:39.146
13 (13) Jaroslaw BudzynskiPLE1 3500 Porsche GT3 997-0:58.920
14 (15) Milan BraunCZE1 -3500 M3 E36 GTR-1:02.990
15 (14) Rudolf MachanekSKE1 3500 Porsche 911 GT3-1:10.722
16 (18) Gregorz MoczulskiPLE1 3500 -1:15.581
17 (11) Bartosz OpiolaPLE1 3500 Porsche GT3 Cup1 Rd. zur.
18 (16) Peter ZacekSKE1 -3500 BMW M3 GTRDNF
20 (4) Attilla BartaSKE1 3500 BMW M3 GTR DNF
21 (17) Zdenek TesarikCZE1 -3500 BMW Z4 GTRDNF
DNS (19) Jakub KlobasaCZE1 3500 Ferrari 430 GT3
DQ (12) Zdenko BaranCZE1 3500
schnellste Runde: Herbeck 1:49.00
Tourenwagen, Rennen 2, 15 Runden (25 Minuten+1)
OB, CEZ über 2000 ccm, Kategorie I, Seat Leon Cup
1 (5) Attilla BartaSKE1 3500 BMW M3 GTR
2 (3)Max Maciej StancoPLE1 3500 Ferrari 430 GT3-0:03.565
3 (1)Antonin HerbeckCZE1 3500 Pagani Zonda -0:26.799
4 (7) Przemyslaw SelzerPLE1 3500 Porsche GT3 R-0:31.382
5 (13) Artur JanosPLE1 3500 Ferrari 430 GT3-0:42.232
6 (8) Dennis WaszekCZE1 3500 Ferrari 430 GT3-0:44.439
7 (9) Matej KonopkaSKE1 -3500 Porsche 997 GT3-1:03.638
8 (11) Lukas VreckaCZE1 -3500 M3 E36 GTR-1:04.772
9 (12) Bartosz OpiolaPLE1 3500 Porsche GT3 Cup-1:08.414
10 (15) Andrej LewandowskiPLE1 -3500 Porsche GT3 Cup-1:08.787
11 (14) Rudolf MachanekSKE1 3500 Porsche 911 GT3-1:42.601
12 (19) Milan BraunCZE1 -3500 M3 E36 GTR-1:46.639
13 () Zdenek TesarikCZE1 -3500 BMW Z4 GTR1 Rd. zur.
14 () Jakub KlobasaCZE1 3500 Ferrari 430 GT3DNF
15 (17) Zdenko BaranCZE1 3500 DNF
16 () Gabor BudahaziHF 3500 DNF
17 (10) Martin MatzkeCZE1 -3500 BMW M3 E36DNF
18 (2) Tomás LiedlSKE1 3500 Audi DTM-TTR DNF
19 (4) Miroslav KonopkaSKE1 3500 Porsche 997 GT3DNF
20 () Peter ZacekSKE1 -3500 BMW M3 GTRDNF
DNS (6) Florian ScholzeDPorsche GT3 Cup
DNS (16) Robert LukasPLE1 3500 Porsche GT3 Cup
DNS () Stefan RosinaSKE1 3500 Porsche GT3 Cup
DNS (18) Jaroslaw BudzynskiPLE1 3500 Porsche GT3 997
DNS () Gregorz MoczulskiPLE1 3500
schnellste Runde: Herbeck 1:49.185
Formelrennwagen, Rennen 1, 15 Runden (25 Minuten+1)
OB, CEZ E2 bis 2000 ccm, Kategorie II
1 (2) Roman HoffmannAE2 -2000 Tatuus Honda27:29.592
2 (1) Franz WössAE2 -2000 Dallara F305 -0:02.132
3 (6) Eszenyi LászlóHE -2000 Formula Renault 2000-1:35
4 (4) Tomás Chabr jrCZE2 -2000 Tomis 99-03 1000-1:35
5 (8) Balogh ZsoltHE -2000 Formula Renault 2000-1:36
6 (5) Petr TrnkaCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F-1:37
7 (9) Galambos SzabolcsHE -2000 Formula Renault 2000-1:38
8 (11) Tóth CsabaHE -2000 Formula Renault 20001 Rd. zur.
9 (10) Lörincz PéterHE -2000 Formula Renault 20001 Rd. zur.
10 (3) Tamas KöszegiCZE2 -2000 DNF
11 (12) Tomás Chabr srCZE2 -2000 Van Diemen RF02-2005DNF
DNS (7) Fekete KrisztiánHE -2000 Tatuus Honda
DNS (13) Szilniczky GyulaHE -2000 Formula Renault 2000
DNS Lukas HanzlCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F
DNS Petr FulinCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F
DNS Michal HarásekCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F
DNS Branislava LapinovaCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F
schnellste Runde: Wöss 1:47.770
Formelrennwagen, Rennen 2, 16 Runden (25 Minuten+1)
OB, CEZ E2 bis 2000 ccm, Kategorie II
1 (1) Fekete KrisztiánHE -2000 Tatuus Honda
2 (2) Roman HoffmannAE2 -2000 Tatuus Honda -0:06.368
3 (4) Franz WössAE2 -2000 Dallara F305 -0:42.794
4 (5) Tomás Chabr jrCZE2 -2000 Tomis 99-03 1000-1:50.356
5 (8) Petr TrnkaCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F1 Rd. zur.
6 (6) Eszenyi LászlóHE -2000 Formula Renault 20001 Rd. zur.
7 (7) Galambos SzabolcsHE -2000 Formula Renault 20001 Rd. zur.
8 (9) Balogh ZsoltHE -2000 Formula Renault 20001 Rd. zur.
9 (10) Lörincz PéterHE -2000 Formula Renault 20001 Rd. zur.
10 (11) Tóth CsabaHE -2000 Formula Renault 20001 Rd. zur.
11 (3) Tamas KöszegiCZE2 -2000 DNF
DNS Tomás Chabr srCZE2 -2000 Van Diemen RF02-2005DNF
DNS Szilniczky GyulaHE -2000 Formula Renault 2000
DNS Lukas HanzlCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F
DNS Petr FulinCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F
DNS Michal HarásekCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F
DNS Branislava LapinovaCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F
schnellste Runde: Krisztian 1:45.342
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 1, 15 Runden (30 Minuten+1), Kategorie VIII
1 (1) Edina Bus HLotus34:29.720
2 (2) Adrienn Bende HLotus-0:03.515
3 (3) Nora Budahazi HLotus-0:08.114
4 (8) Adrienn Vogel HLotus-0:39.497
5 (5) Brigitta Nagy HLotus-0:42.846
6 (7) Anita Toth HLotus-0:46.977
7 (9) Aleksandra Kocsis HLotus1 Rd. zur.
8 (4) Agnes Banki HLotusDNF
9 (6) Zsoka Kapocs HLotusDNF
schnellste Runde: Bus 2:17.109
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 2, 14 Runden (30 Minuten+1), Kategorie VIII
1 (1) Adrienn Bende HLotus
2 (3) Nora Budahazi HLotus-0:06.527
3 (2) Edina Bus HLotus-0:13.409
4 (4) Agnes Banki HLotus-0:18.599
5 (6) Adrienn Vogel HLotus-0:21.309
6 (5) Brigitta Nagy HLotus-0:23.519
7 (8) Zsoka Kapocs HLotus-1:00.049
8 (9) Aleksandra Kocsis HLotus-2:17.986
9 (7) Anita Toth HLotusDNF
schnellste Runde: Bende 2:17.237
RRC Bio Suzuki Swift Cup, Rennen 1, 14 Runden (30 Minuten+1), Kategorie V
1 Zoltan Barkovics HSuzuki Swift33:49.173
2 Aron Tözser HSuzuki Swift-0:08.725
3 Zoltan LevaiHSuzuki Swift-0:10.852
4 Roland Farkas HSuzuki Swift-0:15.928
5 Endre Vincent DeakHSuzuki Swift-0:20.642
6 Daniel Nagy HSuzuki Swift-0:21.261
7 Zsolt Faczan HSuzuki Swift-0:21.572
8 Janos Csik HSuzuki Swift-0:33.047
9 Istvan Köller HSuzuki Swift-0:33.687
10 Akos Takats HSuzuki Swift-0:45.595
11 Zsolt Schiller HSuzuki Swift-0:49.913
12 Peter FazekasHSuzuki Swift-1:04.834
13 Attila Tasl HSuzuki Swift-1:18.513
14 Bela CsiszerHSuzuki Swift-1:41.184
15 György Dell HSuzuki Swift1 Rd. zur.
16 Krisztian FügeHSuzuki SwiftDNF
17 Bence Horvath HSuzuki SwiftDNF
schnellste Runde: Barkovics 2:24.212
RRC Bio Suzuki Swift Cup, Rennen 2, 13 Runden (30 Minuten+1), Kategorie V
1 Zoltan Barkovics HSuzuki Swift
2 Zsolt Faczan HSuzuki Swift-0:03.128
3 Daniel Nagy HSuzuki Swift-0:11.755
4 Roland Farkas HSuzuki Swift-0:11.848
5 Endre Vincent DeakHSuzuki Swift-0:18.128
6 Aron Tözser HSuzuki Swift-0:09.963 + 10"
7 Janos Csik HSuzuki Swift-0:24.027
8 Istvan Köller HSuzuki Swift-0:29.295
9 Akos Takats HSuzuki Swift-0:29.926
10 Krisztian FügeHSuzuki Swift-0:49.858
11 Peter FazekasHSuzuki Swift-0:59.788
12 Attila Tasl HSuzuki Swift-1:10.875
13 Bela CsiszerHSuzuki Swift-1:17.376
14 Zsolt Schiller HSuzuki Swift-2:30.023
15 György Dell HSuzuki Swift1 Rd. zur.
16 Zoltan LevaiHSuzuki SwiftDNF
DNS Bence Horvath HSuzuki Swift
schnellste Runde: Barkovics 2:24.177
Porsche GT3 Challenge Cup Central Europe, Rennen , 18 Runden (35 Minuten+1)
1 Vladimir HladikCZPorsche GT3 Cup
2 Andrzej LewandowskiPLPorsche GT3 Cup-1:09.691
3 Rafal MikrutPLPorsche GT3 Cup-1:10.377
4 Bodis KalmanHPorsche GT3 Cup-1:16.386
5 Gregorz MoczulskiPLPorsche GT3 Cup-1:16.609
6 Marius MiekosPLPorsche GT3 CupDNF
7 Robert LukasPLPorsche GT3 CupDNF
8 Jaroslaw BudzynskiPLPorsche GT3 CupDNF
9 Stefan RosinaSKPorsche GT3 CupDNF
10 Stefan BilinskiPLPorsche GT3 CupDNF
11 Peter SzilagyiSKPorsche GT3 CupDNF
12 Florian ScholzeDPorsche GT3 CupDNF
schnellste Runde: Lukas 1:50.617
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 1, 15 Runden (30 Minuten+1), Kategorie VIII
1 (1) Edina Bus HLotus34:29.720
2 (2) Adrienn Bende HLotus-0:03.515
3 (3) Nora Budahazi HLotus-0:08.114
4 (8) Adrienn Vogel HLotus-0:39.497
5 (5) Brigitta Nagy HLotus-0:42.846
6 (7) Anita Toth HLotus-0:46.977
7 (9) Aleksandra Kocsis HLotus1 Rd. zur.
8 (4) Agnes Banki HLotusDNF
9 (6) Zsoka Kapocs HLotusDNF
schnellste Runde: Bus 2:17.109
Lotus Cup Eastern Europe, Rennen 1, 15 Runden (30 Minuten+1), Kategorie VII
1 Major Benedek HLotus32:15.044
2 Marek Fried CZLotus-0:00.043
3 Tamas Vizin HLotus-0:06.788
4 Zoltan Mink HLotus3 Rd.zur.
5 Egon Burkus HLotusDNF
schnellste Runde: Benedek 2:07.181
Lotus Cup Eastern Europe, Rennen 2, 16 Runden (30 Minuten+1), Kategorie VII
1 (4) Marek Fried SKLotus
2 (5) Major Benedek HLotus-0:04.479
3 (3) Tamas Vizin HLotus-0:14.750
4 (1) Egon Burkus HLotus1 Rd. zur.
5 (2) Zoltan Mink HLotus1 Rd. zur.
schnellste Runde: Fried 2:05.339
CEZ Langstreckenrennen, 2 Stunden
1 (2) ARC BRATISLAVA
Miro Konopka
Andrej Studenic
SKE1+3500 Porsche 997 GT363 Runden
2 (3) Ivo Palmi
Pavel Sukop
David Palmi
CZE1+3500 Ferrari 430 GT62
3 (10) K&K Racing Team
Richard Chlad
Richard Chlad jr.
CZE1+3500 Ferrari GT2 43061
4 (5) BOVI Motorsport
Bodis Kalman
Islvan Racz
HF+3500 Porsche GT3 Cup 61
5 (12) NOSTRESS MOTORSPORT
Andrzej Lewandowski
Teodor Myszkowski
PLE1-3500 Porsche GT3 Cup60
6 (8) K&K Racing Team
Marcel Kusin
Zdenek Tesarik
CZE1+3500 Ferrari GT2 43060
7 (4) Flex Motorsport
Dennis Waszek
Boleslaw Waszek
CZE1+3500 Ferrari 430 60
8 (7) FORCH RACING
Marius Miekos
Stefan Bilinski
E1+3500 Porsche 997 GT360
9 (16) Duck Racing
Daniel Skalicky
Lumir Firla
SKE1-3500 BMW M3 GTR59
10 (17) IP Racing Shop
Milan Valasek
Christian Malcharek
SKE1-2000 Renault Clio RS57
11 (9) Duller Motorsport
Markus Weege
Herwig Duller
AE1-3500 BMW M3 GTR56
12 (21) Fönix Motorsport
Walter Csaba
Adrienn Walterné Dancsó
HF-3500 BMW M3 E3656
13 (20) GFS OXXO Energy Team
Vizin Tamás
Major Benedek
HF-2000 Lotus Exige 55
14 (19) Später Sport
Harald Später
Johann Brisker
AE1-3500 BMW M3 E4655
15 (18) GFS OXXO Energy Team
Burkus Egon
Tibor Valint
HF-2000 Lotus Exige 52
16 (22) BASEN HURT-PRM TEAM
Adam Rzepecki
Maciej Roch-Pietrzak
PLE1-2000 Renault Clio Cup52
17 (6) FUCHS STAR-MOTO RACING
Max Maciej Stanco
Artur Janosz
PLE1+3500 Ferrari 430 GT 51
18 (11) Senkyr Motorsport
Robert Senkyr
Lukas Vrecka
CZE1-3500 BMW M3 E3647
19 (14) Tomas Kusy
Marek Fried
Milan Braun
CZE1-2000 Lotus Exige DNF
20 (15) Motor Sport Servis Hornak
Petr Mandalik
Zaruba Josef
CZE1-2000 Lotus Exige G-TRDNF
21 (1) Rock Media Motors
Antonin Herbeck
Jakub Klobasa
CZE1+3500 Pagani Zonda DNF
DNS (23) Orion Endurance Team
Attila Szigeti
Jozsef Merk
HF-1600
DNS (24)
Zoltan Barkovics
HE1-2000 Suzuki Swift
(25) NOSTRESS MOTORSPORT
Cézary Ruszkowski
Sebastian Kozakowski
PLE1-2000 BMW M3
DNS (13) Flex Motorsport
Petr Vacik
Zdenko Baran
 
CZ
SK
E1+3500 Ferrari 430
Poznan
I. Wyscigowego Pucharu Polski
27.-28.4.2012
Quelle: pzm.pl
Kurzberichte:
    Saisonauftakt im Wyscigowy Puchar Polski »
    Weitere Kommentare zum TW-Cup Lauf in Poznan »
WPP KLasse 1A , 1N , 2 Rennen 1, 12 Runden
1 Maciej SzkudlarekPL1A Fiat Seicento24:27.271
2 Karol WykaPL1A Fiat Seicento24:30.487
3 Karol KolpakPL1A Fiat Seicento24:40.209
4 Tomasz ZawadaPL1A Fiat Seicento24:52:713
5 Krzysztof SteinhofPL2 Kia Picanto25:24.915
6 Jakub SudolPL2 Kia Picanto25:29.218
7 Bartosz KnastPL1N Fiat Seicento25:44.490
8 Przemyslaw KazmierczakPL1N Fiat Seicento25:44.565
9 Lukasz JaniakPL1N Fiat Cinquecento25:51.023
10 Bartosz RybienikPL1N Fiat Seicento25:59.611
11 Dawid KaniewskiPL1N Fiat Seicento26:03.326
12 Mariusz SzkudlarekPL1N Fiat Seicento26:03.643
13 Michal BastjanPL1N Fiat Seicento26:25.805
14 Lukasz TrzeciakPL1N Fiat Seicento26:26.118
15 Michal BordzolPL1N Fiat Seicento26:30.069
16 Adrian WielowiejskiPL1N Fiat Seicento24:53.360
17 Arkadiusz UrbanskiPL1N Fiat Cinquecento25:07.320
18 Kamil TalarczykPL2 Fiat Seicento26:16.601
19 Janusz KomorowskiPL2 Kia Picanto1 Rd. zur.
20 Mateusz ChruszczPL1N Fiat CinquecentoDNF
schnellste Runde: Szkudlarek 2:00.705
WPP KLasse 3 , 4 , 5 , 7 , 8 , 9 Rennen 1, 12 Runden
1 Radoslaw KordeckiPL5 Porsche 91121:45.196
2 Dawid BokiejPL9 BMW 635Csi E2421:57.517
3 Marek WolfPL5 BMW M3 E4621:57.714
4 Ryszard ZyszczynskiPL5 BMW E3622:40.960
5 Marcin KasztelanPL5 Renault Clio22:43.059
6 Piotr FiraPL9 BMW E2823:10.924
7 Norbert StanczykPL4 Honda Civic23:37.539
8 Krzysztof RatajczakPL4 BMW 318 E301 Rd. zur.
9 Marcin WydraPL4 Alfa Romeo 156TS1 Rd. zur.
10 Bartosz IdzkowskiPL4 Honda Civic1 Rd. zur.
11 Adrian KowalskiPL4 Alfa Romeo 1561 Rd. zur.
12 Robert AbramczykPL9 BMW E301 Rd. zur.
13 Pawel MlocekPL3 Honda Civic1 Rd. zur.
14 Tomasz KliczkowskiPL5 BMW E871 Rd. zur.
15 Lukasz RaweckiPL8 BMW 320 E211 Rd. zur.
16 Pawel GrzywaczPL4 Opel Astra GSi1 Rd. zur.
17 Andrzej GrigorjewPL8 VW Golf1 Rd. zur.
18 Michal NowickiPL4 Opel Astra GSi1 Rd. zur.
19 Arkadiusz SiewierskiPL8 Ford Escort RS1 Rd. zur.
20 Gerard PaczkowskiPL7 Kia cee'd1 Rd. zur.
21 Andrzej MoskalikPL5 BMW 318 E301 Rd. zur.
22 Kamil UrbaczewskiPL5 BMW 318 E301 Rd. zur.
23 Józef DzióbPL9 Alfa Romeo 752 Rd. zur.
24 Jaroslaw KaminskiPL9 Renault Alpine A310DNF
25 Bartosz PaluskoPL5 BMW 325 E36DNF
26 Piotr GembickiPL9 Honda CRX BalladeDNF
schnellste Runde: Kordecki 1:45.785
WPP KLasse 1A , 1N , 2 Rennen 2, 12 Runden
1 Maciej SzkudlarekPL1A Fiat Seicento24:40.759
2 Karol KolpakPL1A Fiat Seicento25:05.878
3 Tomasz ZawadaPL1A Fiat Seicento25:16.547
4 Krzysztof SteinhofPL2 Kia Picanto25:26.534
5 Przemyslaw KazmierczakPL1N Fiat Seicento25:46.443
6 Bartosz KnastPL1N Fiat Seicento25:54.319
7 Bartosz RybienikPL1N Fiat Seicento25:56.757
8 Mariusz SzkudlarekPL1N Fiat Seicento26:00.687
9 Dawid KaniewskiPL1N Fiat Seicento26:02.049
10 Michal BastjanPL1N Fiat Seicento26:19.538
11 Lukasz TrzeciakPL2 Fiat Seicento26:20.159
12 Michal BordzolPL1N Fiat Seicento26:36.621
13 Adrian WielowiejskiPL1N Fiat Seicento1 Rd. zur.
14 Arkadiusz UrbanskiPL1N Fiat Cinquecento1 Rd. zur.
15 Michal BienieckiPL1N Fiat Cinquecento1 Rd. zur.
16 Janusz KomorowskiPL1N Kia Picanto1 Rd. zur.
17 Lukasz JaniakPL1N Fiat CinquecentoDNF
18 Karol WykaPL1A Fiat SeicentoDNF
schnellste Runde: Kolpak 2:00.982
WPP KLasse 3 , 4 , 5 , 7 , 8 , 9 Rennen 2, 12 Runden
1 Radoslaw KordeckiPL5 Porsche 91121:31.601
2 Marek WolfPL5 BMW M3 E4621:44.712
3 Marcin KasztelanPL5 Renault Clio22:31.711
4 Ryszard ZyszczynskiPL5 BMW E3622:55.372
5 Norbert StanczykPL4 Honda Civic23:00.730
6 Krzysztof RatajczakPL4 BMW 318 E3023:11.372
7 Adrian KowalskiPL4 Alfa Romeo 1561 Rd. zur.
8 Bartosz IdzkowskiPL4 Honda Civic1 Rd. zur.
9 Robert AbramczykPL9 BMW E301 Rd. zur.
10 Marcin WydraPL4 Alfa Romeo 156TS1 Rd. zur.
11 Pawel MlocekPL3 Honda Civic1 Rd. zur.
12 Piotr GembickiPL9 Honda CRX Ballade1 Rd. zur.
13 Lukasz RaweckiPL8 BMW 320 E211 Rd. zur.
14 Arkadiusz SiewierskiPL8 Ford Escort RS1 Rd. zur.
15 Tomasz KliczkowskiPL5 BMW E871 Rd. zur.
16 Pawel GrzywaczPL4 Opel Astra GSi1 Rd. zur.
17 Gerard PaczkowskiPL7 Kia cee'd1 Rd. zur.
18 Michal NowickiPL4 Opel Astra GSi1 Rd. zur.
19 Andrzej MoskalikPL5 BMW 318 E301 Rd. zur.
20 Józef DzióbPL9 Alfa Romeo 752 Rd. zur.
21 Dawid BokiejPL9 BMW 635Csi E24DNF
22 Jaroslaw KaminskiPL9 Renault Alpine A310DNF
23 Andrzej GrigorjewPL8 VW GolfDNF
24 Kamil UrbaczewskiPL5 BMW 318 E30DNF
schnellste Runde: Kordecki 1:45.556
Hungaroring
WTCC
5.-6.5.2012, 4381m
Quelle: mstworld.com
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 1, 12 Runden
1 Edina BusH 28:09.657
2 Adrienn BendeH 28:11.636
3 Agnes BankiH 28:28.011
4 Anita TothH 28:28.211
5 Brigitta NagyH 28:30.367
6 Nora BudahaziH 28:32.158
7 Adrienn VogelH 3 Rd. zur.
8 Szilvia SasH DNF
9 Anett KovaryH DNF
10 Zsoka KapocsH DNF
11 Alexandra KocsisH DNF
schnellste Runde: Bende 2:16.819 = 115.27 km/h
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 2, 12 Runden
1 Edina BusH 27:35.485
2 Adrienn BendeH 27:35.895
3 Nora BudahaziH 27:50.741
4 Anita TothH 27:51.123
5 Agnes BankiH 27:59.156
6 Brigitta NagyH 27:59.975
7 Szilvia SasH 28:05.833
8 Adrienn VogelH 28:06.468
9 Anett KovaryH 28:13.865
10 Alexandra KocsisH DNF
DNS Zsoka KapocsH
schnellste Runde: Bus 2:16.898 = 115.20 km/h
Eurospeedway
DTM Weekend
5.-6.5.2012
Quelle: chronopn.neostrada.pl
Kurzbericht:
    Kia Show in der Lausitz »
Kia Picanto Cup, Rennen 1, 12 Runden
1 (1) Zbigniew Lacisz PL 23:16.566
2 (2) Krzysztof SteinhofPL 23:17.531
3 (4) Michal DobrowolskiPL 23:23.203
4 (5) Filip TokarPL 23:23.382
5 (10) Grzegorz KubatPL 23:37.146
6 (8) Konrad WróbelPL 23:44.207
7 (7) Maciej DreszerPL 23:44.909
8 (6) Jakub SudolPL 23:45.970
9 (12) Mikolaj MadejPLVIP 23:47.368
10 (13) Bartlomiej MireckiPL 23:50.869
11 (9) Damian Lata PL
12 (11) Oskar Stepien PL
13 (17) Patryk Kadlec PL
14 (14) Marcin Maliszewski PL
15 (19) Bartlomiej Karpowicz PL
16 (20) Tomasz Szmandra PLVIP
17 (16) Bartlomiej Siemienczuk PL
18 (18) Dominik Kotarba-Majkutewicz PL
19 (15) Janusz KomorowskiPL
20 (3) Michal GadomskiPL DNF
21 (21) Maciej Ziemek PL DNF Unfall
Kia Picanto Cup, Rennen 2, 12 Runden
1 Damian Lata PL 23:38.650
2 Grzegorz Kubat PL 23:41.757
3 Konrad WróbelPL 23:42.780
4 Krzysztof SteinhofPL 23:46.078
5 Mikolaj Madej PLVIP 23:59.127
6 Filip Tokar PL 23:59.537
7 Bartlomiej Mirecki PL 24:00.839
8 Patryk Kadlec PL 24:01.073
9 Maciej Dreszer PL 24:01.929
10 Zbigniew Lacisz PL 24:05.940
11 Jakub Sudol PL
12 Tomasz Szmandra PLVIP
13 Oskar Stepien PL
14 Dominik Kotarba-Majkutewicz PL
15 Bartlomiej Siemienczuk PL
16 Bartlomiej Karpowicz PL
17 Marcin Maliszewski PL
18 Michal Dobrowolski PL
schnellste Runde: Tokar 1:54,782
Salzburgring
WTCC
19.-10.5.2012, 4241m
Quelle: mstworld.com
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 1, 13 Runden
1 Agnes BankiH 25:17.547
2 Adrienn BendeH 25:18.049
3 Nora BudahaziH 25:18.602
4 Szilvia SasH 25:21.370
5 Pauline ZwartNL 25:29.270
6 Anett KovaryH 25:52.034
7 Zsoka KapocsH 26:24.050
8 Vittoria PiriaI DNF
9 Edina BusH DNF
schnellste Runde: Bende 1:46.451 = 143.42 km/h
Uniqa Lotus Ladies Cup, Rennen 2, 14 Runden
1 Edina BusH 25:02.708
2 Adrienn BendeH 25:02.911
3 Agnes BankiH 25:14.430
4 Szilvia SasH 25:23.693
5 Pauline ZwartNL 25:25.239
6 Nora BudahaziH 25:34.146
7 Anett KovaryH 25:57.502
8 Zsoka KapocsH 26:31.812
9 Vittoria PiriaI DNF
schnellste Runde: Bende 1:45.320 = 144.96 km/h
Red Bull Ring
19.-10.5.2012, 4318m
Quelle: raceresults.at
FIA Zone, Rennen 1, 19 Runden
1 Max Maciej Stanco PLE1 3500 Ferrari 430 GT3 30:19.186
2 Janis Stovicek CZE1 3500 Lamborghini LP 560-4 30:19.674
3 Andrezej Lewandowski PLE1 -3500 Porsche GT3 1 Rd. zur.
4 Marek Fried CZE1 -2000 Lotus Exige 1 Rd. zur.
5 Petr Mandelik CZE1 -2000 Lotus Exige 2 Rd. zur.
6 Helmut Herzog AE1 -2000 Renault Clio RS III2 Rd. zur.
7 Artur Janosz PLE1 3500 Ferrari 430 GT32 Rd. zur.
8 Tessitore SLOE1 -3500 VW Golf2 Rd. zur.
9 Milan Valasek SKE1 -2000 Renault Clio RS III2 Rd. zur.
10 Grega Premrl SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
11 Zoran Poglajen SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
12 Marko Pirman SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
13 Hermann Berger AE1 -3500 Seat Leon SupercopaDNF
FIA Zone, Rennen 2, 19 Runden
1 Max Maciej Stanco PLE1 3500 Ferrari 430 GT3 30:44.649
2 Artur Janosz PLE1 3500 Ferrari 430 GT3 32:31.081
3 Marek Fried CZE1 -2000 LOTUS Exige1 Rd. zur.
4 Petr Mandelik CZE1 -2000 LOTUS Exige1 Rd. zur.
5 Helmut Herzog AE1 -2000 Renault Clio RS III2 Rd. zur.
6 Zoran Poglajen SLOE1 -2000 Renault Clio Cup2 Rd. zur.
7 Grega Premrl SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
8 Marko Pirman SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
9 Janis Stovicek CZE1 3500 Lamborghini LP 560-46 Rd. zur.
Kia Picanto Cup, Rennen 1, 12 Runden
1 Zbigniew Tacisz PL Kia Picanto 27:11.827
2 Filip Tokar PL Kia Picanto 27:12.267
3 Michal Dobrowolski PL Kia Picanto 27:26.746
4 Bartlomiej Mirecki PL Kia Picanto 27:29.573
5 Konrad Wrobel PL Kia Picanto 27:35.455
6 Maciej Dreszer PL Kia Picanto 27:39.502
7 Damian Tata PL Kia Picanto 27:41.819
8 Jakub Sudol PL Kia Picanto 27:55.605
9 Stanislaw Kostrzak PL Kia Picanto 27:59.966
10 Michal Gadomski PL Kia Picanto 28:01.422
11 Krzysztof Steinhof PL Kia Picanto 28:09.331
12 Janusz Komorowski PL Kia Picanto 28:09.822
13 Oskar Stepien PL Kia Picanto 28:09.860
14 Patryk Kadlec PL Kia Picanto 28:33.832
15 Bartlomiej Karpowicz PL Kia Picanto 28:36.500
16 Marcin Maliszewski PL Kia Picanto 28:40.660
17 Grzegorz Kubat PL Kia Picanto DNF
18 Tukasz Byskiniewicz PL Kia Picanto DNF
Kia Picanto Cup, Rennen 2, 12 Runden
1 Zbigniew Tacisz PL Kia Picanto 26:42.319
2 Filip Tokar PL Kia Picanto 26:43.038
3 Bartlomiej Mirecki PL Kia Picanto 26:43.427
4 Jakub Sudol PL Kia Picanto 26:50.796
5 Stanislaw Kostrzak PL Kia Picanto 26:51.076
6 Michal Dobrowolski PL Kia Picanto 27:00.745
7 Damian Tata PL Kia Picanto 27:03.588
8 Konrad Wrobel PL Kia Picanto 27:14.607
9 Michal Gadomski PL Kia Picanto 27:21.196
10 Krzysztof Steinhof PL Kia Picanto 27:23.087
11 Grzegorz Kubat PL Kia Picanto 27:24.885
12 Patryk Kadlec PL Kia Picanto 27:25.336
13 Janusz Komorowski PL Kia Picanto 27:54.235
14 Bartlomiej Karpowicz PL Kia Picanto 27:56.092
15 Maciej Dreszer PL Kia Picanto 27:57.476
16 Oskar Stepien PL Kia Picanto 2 Rd.zur.
17 Marcin Maliszewski PL Kia Picanto 2 Rd.zur.
SLO TW, Rennen 1, 19 Runden
1 Helmut Herzog ADiv-2 Renault Clio RIII 31:08.659
2 Stefan Wiedenhofer ADiv-3 Mitsubishi EVO IX R4 WRC 31:09.330
3 Tessitore SLODiv-3 VW Golf 31:16.342
4 Grega Premrl SLODiv-2 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
5 Zoran Poglajen SLODiv-2 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
6 Marko Pirman SLODiv-2 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
7 Laurent Kolly SLODiv-2 Renault Clio Cup2 Rd. zur.
8 Stanislav Smolnikar SLODiv-2 Alfa Romeo 156 TS 16V2 Rd. zur.
Red Bull Ring
19.-10.5.2012, 4318m
Quelle: raceresults.at
9 Andrej Makarovic SLODiv-1 Fiat Grande Punto4 Rd. zur.
10 Anze Krasovec SLODiv-1 Fiat Grande Punto4 Rd. zur.
11 Andro Pertot SLODiv-1 Fiat Grande Punto4 Rd. zur.
12 Marjan Nagode SLODiv-1 Fiat Grande Punto4 Rd. zur.
13 Ales Buzga SLODiv-1 Fiat Grande Punto4 Rd. zur.
14 Luka Glazar SLODiv-1 Fiat Grande Punto4 Rd. zur.
15 Jure Marinsek SLODiv-1 Fiat Grande PuntoDNF
16 Hermann Berger ADiv-3 Seat Leon SupercopaDNF
SLO TW, Rennen 1, 17 Runden
1 Tessitore SLODiv-3 VW Golf 31:01.434
2 Stefan Wiedenhofer ADiv-3 Mitsubishi EVO IX R4 WRC 31:01.587
3 Helmut Herzog ADiv-2 Renault Clio RIII 31:17.338
4 Zoran Poglajen SLODiv-2 Renault Clio Cup33:11.083
5 Grega Premrl SLODiv-2 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
6 Marko Pirman SLODiv-2 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
7 Laurent Kolly SLODiv-2 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
8 Stanislav Smolnikar SLODiv-2 Alfa Romeo 156 TS 16V3 Rd. zur.
9 Andrej Makarovic SLODiv-1 Fiat Grande Punto3 Rd. zur.
10 Marjan Nagode SLODiv-1 Fiat Grande Punto3 Rd. zur.
11 Jure Marinsek SLODiv-1 Fiat Grande Punto3 Rd. zur.
12 Anze Krasovec SLODiv-1 Fiat Grande Punto3 Rd. zur.
13 Luka Glazar SLODiv-1 Fiat Grande Punto4 Rd. zur.
14 Andro Pertot SLODiv-1 Fiat Grande Punto5 Rd. zur.
15 Ales Buzga SLODiv-1 Fiat Grande PuntoDNF.
16 Hermann Berger ADiv-3 Seat Leon SupercopaDNF
FIA Zone + SLO TW + TW/GT Cup, Rennen 1, 19 Runden
1 Max Maciej Stanco PLE1 3500 Ferrari 430 GT3 30:20.217
2 Janis Stovicek CZE1 3500 Lamborghini 560-4 30:20.705
3 Gottfried Grasser A Lamborghini Gallardo GT 30:42.347
4 Josef Stadtegger A Porsche GT Cup 31:46.362
5 Mario Plachutta A Mercedes SLS GT31 Rd. zur.
6 Andrezej Lewandowski PLE1 -3500 Porsche GT3 1 Rd. zur.
7 Marek Fried SKE1 -2000 Lotus Exige 61 Rd. zur.
8 Leo Willert A Lotus Evora GT41 Rd. zur.
9 Petr Mandelik CZE1 -2000 Lotus Exige 2 Rd. zur.
10 Alexander Wohlwart A Doge Viper RT2 Rd. zur.
11 Helmut Herzog ADiv-2 Renault Clio RIII2 Rd. zur.
12 Stefan Wiedenhofer ADiv-3 Mitsubishi EVO IX2 Rd. zur.
13 Artur Janosz PLE1 3500 Ferrari 430 GT32 Rd. zur.
14 Tessitore SLOE1 -3500 VW Golf 2 Rd. zur.
15 Milan Valasek SKE1 -2000 Renault Clio III2 Rd. zur.
16 Grega Premrl SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
17 Zoran Poglajen SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
18 Jürgen Walkoun A Mini Challenge 3 Rd. zur.
19 Marko Pirman SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
20 Laurent Kolly SLO Renault Clio Cup4 Rd. zur.
21 Viktoria Schneider A Mitsubishi Colt Cup4 Rd. zur.
22 Alfred + Martin Fischer A / Martin Fischer6 Rd. zur.
23 Sascha Untermair A Mitsubishi Colt Cup6 Rd. zur.
24 Jörg Rigger A Mitsubishi Colt Cup6 Rd. zur.
25 Thomas Fischer A Mitsubishi Colt Cup6 Rd. zur.
FIA Zone + SLO TW + TW/GT Cup, Rennen 2, 19 Runden
1 Max Maciej Stanco PLE1 3500 Ferrari 430 GT3 30:39.012
2 Gottfried Grasser A Lamborghini Gallardo GT 30:45.624
3 Josef Stadtegger A Porsche GT Cup 31:37.203
4 Artur Janosz PLE1 3500 Ferrari 430 GT3 32:25.444
5 Marek Fried SK Lotus Exige 1 Rd. zur.
6 Leo Willert A Lotus Evora GT41 Rd. zur.
7 Petr Mandelik CZ Lotus Exige 1 Rd. zur.
8 Tessitore SLODiv-3 VW Golf 2 Rd. zur.
9 Stefan Wiedenhofer ADiv-3 Mitsubishi EVO IX WRC2 Rd. zur.
10 Helmut Herzog AE1 -2000 Renault Clio RS III2 Rd. zur.
11 Zoran Poglajen SLOE1 -2000 Renault Clio Cup2 Rd. zur.
12 Grega Premrl SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
13 Marko Pirman SLOE1 -2000 Renault Clio Cup3 Rd. zur.
14 Jürgen Walkoun A Mini Challenge 3 Rd. zur.
15 Laurent Kolly SLO Renault Clio Cup3 Rd. zur.
16 Viktoria Schneider A Mitsubishi Colt Cup3 Rd. zur.
17 Jörg Rigger A Mitsubishi Colt Cup3 Rd. zur.
18 Thomas Fischer A Mitsubishi Colt Cup4 Rd. zur.
19 Alfred+ Martin Fischer A Mitsubishi Colt Cup4 Rd. zur.
20 Stanislav Smolnikar SLODiv-2 Alfa Romeo 156 TS 16V5 Rd. zur.
21 Andrej Makarovic SLO Fiat Grande Punto5 Rd. zur.
22 Marjan Nagode SLO Fiat Grande Punto5 Rd. zur.
23 Jure Marinsek SLO Fiat Grande Punto5 Rd. zur.
24 Anze Krasovec SLO Fiat Grande Punto5 Rd. zur.
25 Janis Stovicek CZE1 3500 Lamborghini LP 560-46 Rd. zur.
26 Wolfgang Baumgartner A Mitsubishi Colt Cup6 Rd. zur.
27 Luka Glazar SLODiv-1 Fiat Grande Punto6 Rd. zur.
28 Andro Pertot SLODiv-1 Fiat Grande Punto7 Rd. zur.
29 Ales Buzga SLODiv-1 Fiat Grande PuntoDNF
30 Hermann Berger ADiv-3 Seat Leon SupercopaDNF
Slovakiaring "Matador FIA GT1 Race Weekend"
9.-10.6.2012, 5922m
Quelle: gyorsasagi.hu
Kurzberichte:
    Mato Homola Doppelsieger »
    Erfolgreiches Wochenende für ARC Bratislava »
Formel D2/D3 FIA Zone, Rennen 1, 10 Runden
1 Krisztián Fekete HE -2000 Tatuus Honda 24:39.282
2 Szabolcs Galambos HE -2000 Formula Renault 200025:08.704
3 László Eszenyi HE -2000 Formula Renault 200026:06.274
4 Zsolt BaloghHE -2000 Formula Renault 200026:06.535
schnellste Runde: Fekete 2:25.602 = 146.4 km/h
Formel D2/D3 FIA Zone, Rennen 1, 10 Runden
1 Krisztián Fekete HE -2000 Tatuus Honda 21:02.953
2 László Eszenyi HE -2000 Formula Renault 200022:11.093
3 Zsolt BaloghHE -2000 Formula Renault 200022:12.278
4 Szabolcs Galambos HE -2000 Formula Renault 200022:13.026
schnellste Runde: Fekete 2:04.250 = 121.6 km/h
RRC Bio Suzuki Swift Cup, Rennen 1, 12 Runden
1 Zoltan Barkovics HSuzuki Swift34:35.573
2 Aron Tözser HSuzuki Swift34:45.900
3 Istvan Köller HSuzuki Swift34:46.114
4 Zoltan LevaiHSuzuki Swift34:59.650
5 Roland Farkas HSuzuki Swift35:02.275
5 Janos Csik HSuzuki Swift35:02.529
6 Gabor MeszarosHSuzuki Swift 35:02.985
8 Zsolt Faczan HSuzuki Swift35:03.411
9 A TassiHSuzuki Swift 35:42.035
10 Zsolt Schiller HSuzuki Swift1 Rd. zur.
11 Akos Takats HSuzuki SwiftDNF
12 Krisztian FügeHSuzuki SwiftDNF
schnellste Runde: Barkovics 2:52.005 = 123.9 km/h
RRC Bio Suzuki Swift Cup, Rennen 2, 12 Runden
1 Zoltan Barkovics HSuzuki Swift34:49.034
2 Aron Tözser HSuzuki Swift34:50.227
3 Roland Farkas HSuzuki Swift34:59.553
4 Zoltan LevaiHSuzuki Swift35:04.954
5 Janos Csik HSuzuki Swift35:05.265
6 Gabor MeszarosHSuzuki Swift 35:18.981
7 Istvan Köller HSuzuki Swift35:19.167
8 Zsolt Faczan HSuzuki Swift35:31.158
9 A TassiHSuzuki Swift 35:36.169
10 Krisztian FügeHSuzuki Swift35:36.540
11 Zsolt Schiller HSuzuki Swift36:18.124
DNS Akos Takats HSuzuki Swift
schnellste Runde: Tözser 2:50.903 = 124.7 km/h
Tourenwagen SK/H Meisterschaft + Lotus Cup Eastern Europe, Rennen 1, 10 Runden
1 Attilla BartaSKE1 3500 BMW M3 GTR 21:33.704
2 Miroslav KonopkaSKE1 3500 Porsche 997 GT321:43.264
3 Michael VorbaCZE1 -3500 Ferrari 430 GTR21:44.453
4 Tomás LiedlSKE1 3500 Audi DTM-TTR 21:58.783
5 Matej KonopkaSKE1 -3500 Porsche 997 GT322:13.292
6 Rudolf MachanekSKE1 3500 Porsche 911 GT323:15.037
7 Lubomir JakubikSKE1 -3500 Ferrari 430 GTR23:15.815
8 Gabor TimHA -2000 23:42.360
9 Matej HomolaSKA -2000 BMW 320si 23:43.448
10 Vladimir HybacekSKA -2000 Seat Leon SC 1 Rd. zur.
11 Milan Valasek SKE1 -2000 Renault Clio RS III1 Rd. zur.
12 Tamas Vizin HLotus EEC1 Rd. zur.
13 Egon Burkus HLotus EEC1 Rd. zur.
14 Marian RajnohaSKE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
15 Ferenc FiczaSKE1 -2000 Honda Integra1 Rd. zur.
16 Ján MarcinkoSKE1 -2000 Peugeot 306 S161 Rd. zur.
17 Levente LaczkóHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
18 Mink ZoltánHF -1600 Honda Civic Vti1 Rd. zur.
19 Lehel Laczkó HF -1600 Opel Astra G1 Rd. zur.
20 Laszlo LaczkóHA -2000 Renault Clio RS2 Rd. zur.
21 Klaus Requat ALotus EEC2 Rd. zur.
22 Marek Holka SKE1 -2000 Honda Civic 1.62 Rd. zur.
23 Manolisz Karajánnisz HF -1600 Honda Civic Type-R2 Rd. zur.
24 Strider ZoltánHA -2000 Alfa Romeo 156 TS2 Rd. zur.
25 Ondrej FeketeSKE1 -2000 Seat Leon 2.02 Rd. zur.
26 Imre BirizdóHA -2000 Renault Clio RSDNF
DNS Mohacsi AkosHF -1600 Suzuki Swift
DNS Julius KoncekSKE1 -2000 Vauxhall Vectra STC
schnellste Runde: Barta 1:58.651
Tourenwagen SK/H Meisterschaft + Lotus Cup Eastern Europe, Rennen 2, 10 Runden
1 Miroslav KonopkaSKE1 3500 Porsche 997 GT321:40.721
2 Tomás LiedlSKE1 3500 Audi DTM-TTR 22:20.470
3 Matej KonopkaSKE1 -3500 Porsche 997 GT322:29.988
4 Lubomir JakubikSKE1 -3500 Ferrari 430 GTR23:16.822
5 Rudolf MachanekSKE1 3500 Porsche 911 GT323:17.157
6 Matej HomolaSKA -2000 BMW 320si 23:40.005
7 Imre BirizdóHA -2000 Renault Clio RS23:40.596
8 Attilla BartaSKE1 3500 BMW M3 GTR 1 Rd. zur.
9 Gabor TimHA -2000 1 Rd. zur.
10 Vladimir HybacekSKA -2000Seat Leon SC 1 Rd. zur.
11 Milan Valasek SKE1 -2000 Renault Clio RS III1 Rd. zur.
12 Egon Burkus HLotus EEC1 Rd. zur.
13 Tamas Vizin HLotus EEC1 Rd. zur.
14 Marian RajnohaSKE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
15 Ferenc FiczaSKE1 -2000 Honda Integra1 Rd. zur.
16 Levente LaczkóHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
17 Mohacsi AkosHF -1600 Suzuki Swift1 Rd. zur.
18 Mink ZoltánHF -1600 Honda Civic Vti1 Rd. zur.
19 Strider ZoltánHA -2000 Alfa Romeo 156 TS2 Rd. zur.
20 Manolisz Karajánnisz HF -1600 Honda Civic Type-R2 Rd. zur.
21 Marek Holka SKE1 -2000 Honda Civic 1.62 Rd. zur.
22 Ondrej FeketeSKE1 -2000 Seat Leon 2.02 Rd. zur.
23 Julius KoncekSKE1 -2000 Vauxhall Vectra STCDNF
24 Lehel Laczkó HF -1600 Opel Astra GDNF
25 Ján MarcinkoSKE1 -2000 Peugeot 306 S16DNF
26 Michael VorbaCZE1 -3500 Ferrari 430 GTRDNF
27 Markus Nikowitsch ALotus EECDNF
28 Laszlo LaczkóHA -2000 Renault Clio RSDNF
DNS Klaus Requat ALotus EEC
schnellste Runde: Liedl 2.04.879 = 170.7 km/h
Vizio Porsche GT3 Cup, Rennen 1, 11 Runden
1 Abdulrahman Al-ThaniTURPorsche 997 GT328:07.449
2 Cenk Ceyisakar TURPorsche 997 GT328:20.638
3 Saadon Al-KuwariTURPorsche 997 GT328:20.650
4 Yadel Oskan TURPorsche 997 GT328:38.281
5 Emre Durmaz TURPorsche 997 GT328:49.404
6 Arif Suyabatamz TURPorsche 997 GT329:31.140
7 Cengiz Oguzhan TURPorsche 997 GT3DNF
schnellste Runde: Al-Thani 2:24.073 = 148.0 km/h
Vizio Porsche GT3 Cup, Rennen 2, 12 Runden
1 Abdulrahman Al-ThaniTURPorsche 997 GT327:23.177
2 Saadon Al-KuwariTURPorsche 997 GT327:23.986
3 Cengiz Oguzhan TURPorsche 997 GT327:59.706
4 Cenk Ceyisakar TURPorsche 997 GT328:00.920
5 Emre Durmaz TURPorsche 997 GT328:01.090
6 Arif Suyabatamz TURPorsche 997 GT328:38.389
DNS Yadel Oskan TURPorsche 997 GT3
schnellste Runde: Al-Thani 2:14.784 = 158.2 km/h
Tourenwagen, Rennen 1, 14 Runden
OB, CEZ bis 2000 ccm, BMW 325 Challenge, Wankel Sport
1 Marek FriedCZE1 -2000 Exige Lotus 29:21.718
2 Gáspár CsabaHF -2000 Alfa Romeo 15629:25.980
3 Petr MandelikCZE1 -2000 Lotus Exige GTR29:51.500
4 Matej HomolaSKA -2000 BMW 320si 29:54.379
5 Petr MuzikCZE1 -2000 Renault Clio 31:02.130
6 Norbert NagyCZE1 -2000 Seat Leon 31:10.991
7 Gabor TomsicsCZE1 -2000 Alfa 156 TS 1 Rd. zur.
8 Adam RzepeckiPLE1 -2000 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
9 Zoran Poglajen SLOE1 -2000 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
10 Marek RzepeckiPLE1 -2000 Kia Pro Ceed1 Rd. zur.
11 Laczkó LeventeHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
12 Mohacsi AkosHF -1600 Suzuki Swift1 Rd. zur.
13 Laczkó LehelHF -1600 Opel Astra G1 Rd. zur.
14 Marian RajnohaSKE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
15 Laczkó LászlóHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
16 Ondrej FeketeSKE1 -2000 Seat Leon 2.01 Rd. zur.
17 Strider ZoltánHA -2000 Alfa Romeo 18901 Rd. zur.
18 Merk JózsefHE1 -2000 Suzuki Swift 2 Rd. zur.
19 Szigeti AttilaHE1 -2000 Suzuki Swift 2 Rd. zur.
20 Karajánnisz ManoliszHF -1600 Honda Civic Type-R2 Rd. zur.
21 Maciej Roch-PietrzakPLE1 -2000 Honda Civic Type-R2 Rd. zur.
22 Filip MociePLE1 -2000 Renault Clio SportDNF
DQ (6) Ferenc Ficza jr.SKE1 -2000 Honda Integra1 Rd. zur.
Parc Ferme Verstoss
schnellste Runde: Fried 2:02.534 = 139.259
Tourenwagen, Rennen 2, 13 Runden
OB, CEZ bis 2000 ccm, BMW 325 Challenge, Wankel Sport
1 Marek FriedCZE1 -2000 Exige Lotus 27:17.615
2 Petr MandelikCZE1 -2000 Lotus Exige GTR27:18.566
3 Gáspár CsabaHF -2000 Alfa Romeo 15627:20.055
4 Matej HomolaSKA -2000 BMW 320si 27:23.546
5 Norbert NagyCZE1 -2000 Seat Leon 27:51.918
6 Zoran Poglajen SLOE1 -2000 Renault Clio Cup29:25.557
7 Ferenc Ficza jr.SKE1 -2000 Honda Integra29:26.871
8 Marek RzepeckiPLE1 -2000 Kia Pro Ceed1 Rd. zur.
9 Gabor TomsicsCZE1 -2000 Alfa 156 TS 1 Rd. zur.
10 Adam RzepeckiPLE1 -2000 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
11 Laczkó LeventeHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
12 Marian RajnohaSKE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
13 Mohacsi AkosHF -1600 Suzuki Swift1 Rd. zur.
14 Laczkó LászlóHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
15 Laczkó LehelHF -1600 Opel Astra G1 Rd. zur.
16 Strider ZoltánHA -2000 Alfa Romeo 18901 Rd. zur.
17 Maciej Roch-PietrzakPLE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
18 Karajánnisz ManoliszHF -1600 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
19 Szigeti AttilaHE1 -2000 Suzuki Swift 1 Rd. zur.
20 Ondrej FeketeSKE1 -2000 Seat Leon 2.02 Rd. zur.
21 Merk JózsefHE1 -2000 Suzuki Swift DNF
DNS Petr MuzikCZE1 -2000 Renault Clio
DNS Filip MociePLE1 -2000 Renault Clio Sport
schnellste Runde: Fried 2:03.172 = 138.538
Tourenwagen, Rennen 1, 14 Runden
OB, CEZ über 2000 ccm, Kategorie I, Seat Leon Cup
1 Antonin HerbeckCZE1 3500+ Pagani Zonda 27:51.123
2 Martin MatzkeCZE1 -3500 BMW M3 E3627:57.614
3 Miroslav KonopkaSKE1 3500+ Porsche 997 GT328:16.421
4 Dennis WaszekCZE1 3500+ Ferrari 430 GT328:28.453
5 Artur JanosPLE1 3500+ Ferrari 430 GT328:32.925
6 Andrej LewandowskiPLE1 -3500 Porsche GT3 Cup28:37.355
7 Lukas VreckaCZE1 -3500 M3 E36 GTR28:58.578
8 Milan BraunCZE1 -3500 M3 E36 GTR29:19.779
9 Petr KacirekE1 -3500 BMW M3 GTR29:20.409
10 Zdenek TesarikCZE1 -3500 BMW Z4 GTR29:21.879
11 Harald SpäterAE1 -3500 BMW M3 Coupe29:43.192
12 Michal HarasekCZE1 -3500 BMW M3 E361 Rd. zur.
13 Adrienne Dancso WalterneHE1 -3500 BMW M3 E361 Rd. zur.
14 Max Maciej StancoPLE1 3500+ Ferrari 430 GT33 Rd. zur.
15 Tomás LiedlSKE1 3500+ Audi DTM-TTR DNF
16 Jakub KlobasaCZE1 3500+ Ferrari 430 GT3DNF
17 Zdenko MikulaskoSKE1 3500+ Porsche 997 CupDNF
schnellste Runde: Herbeck 1:55.971 = 147.140
Tourenwagen, Rennen 2, 14 Runden
OB, CEZ über 2000 ccm, Kategorie I, Seat Leon Cup
1 Dennis WaszekCZE1 3500+ Ferrari 430 GT327:38.589
2 Martin MatzkeCZE1 -3500 BMW M3 E3627:44.330
3 Max Maciej StancoPLE1 3500+ Ferrari 430 GT327:51.164
4 Zdenko MikulaskoSKE1 3500+ Porsche 997 Cup27:54.311
5 Tomás LiedlSKE1 3500+ Audi DTM-TTR 28:00.873
6 Artur JanosPLE1 3500+ Ferrari 430 GT328:10.236
7 Lukas VreckaCZE1 -3500 M3 E36 GTR28:46.301
8 Petr KacirekE1 -3500 BMW M3 GTR28:51.754
9 Miroslav KonopkaSKE1 3500+ Porsche 997 GT328:52.381
10 Milan BraunCZE1 -3500 M3 E36 GTR28:58.614
11 Bartosz OpiolaPLE1 3500 Porsche GT3 Cup29:10.079
12 Matej KonopkaSKE1 -3500 Porsche 997 GT329:14.956
13 Zdenek TesarikCZE1 -3500 BMW Z4 GTR29:42.750
14 Michal HarasekCZE1 -3500 BMW M3 E361 Rd. zur.
15 Andrej LewandowskiPLE1 -3500 Porsche GT3 Cup2 Rd. zur.
16 Jakub KlobasaCZE1 3500+ Ferrari 430 GT33 Rd. zur.
17 Adrienne Dancso WalterneHE1 -3500 BMW M3 E363 Rd. zur.
18 Antonin HerbeckCZE1 3500+ Pagani Zonda DNF
19 Jaroslaw BudzynskiPLE1 3500 Porsche GT3 997DNF
20 Harald SpäterAE1 -3500 BMW M3 CoupeDNF
schnellste Runde: Liedl 1:53.149 = 150.810
Lotus Cup Eastern Europe, Rennen 1, 13 Runden , Kategorie VII
1 Zaruba JosefCZLotus Exige G-TR28:37.820
2 Markus Nikowitsch ALotus Exige Cup 26028:45.672
3 Tamas Vizin HLotus Exige29:14.746
4 Moritz Hannapel ALotus Exige Cup 26029:57.239
5 Egon Burkus HLotus Exige Cup 26030:04.001
6 Major Benedek HLotus Exige Cup 2603 Rd. zur.
7 Peter Enterfelner ALotus Exige Cup 260DNF
schnellste Runde: Zaruba 2:10.685 = 130.574 km/h
Lotus Cup Eastern Europe, Rennen 2, 13 Runden , Kategorie VII
1 Markus ALotus Exige Cup 26028:48.024
2 Major Benedek HLotus Exige Cup 26028:56.964
3 Moritz Hannapel ALotus Exige Cup 26029:36.463
4 Tamas Vizin HLotus Exige30:54.608
5 Zaruba JosefCZLotus Exige G-TRDNF
schnellste Runde: Nikowitsch 2:10.836 = 130.423 km/h
Porsche GT3 Challenge Cup Central Europe, Rennen 1, 13 Runden
1 Florian ScholzeDPorsche GT3 Cup26:07.081
2 Matej KonopkaSKPorsche GT3 Cup26:15.690
3 Csaba Walter HPorsche GT3 Cup26:22.555
4 Stefan BilinskiPLPorsche GT3 Cup26:23.627
5 Andrej LewandowskiPLPorsche GT3 Cup26:26.727
6 Rafal MikrutPLPorsche GT3 Cup27:25.395
7 Isaak TutumluSPorsche GT3 Cup27:43.745
8 Jaroslaw BudzynskiPLPorsche GT3 Cup1 Rd. zur.
9 Robert LukasPLPorsche GT3 CupDNF
10 Vladimir HladikCZPorsche GT3 CupDNF
schnellste Runde: Lukas 1:56.877 = 146.000 km/h
Porsche GT3 Challenge Cup Central Europe, Rennen , 11 Runden
1 Csaba Walter HPorsche GT3 Cup25:12.976
2 Andrej LewandowskiPLPorsche GT3 Cup25:13.606
3 Marius MiekoszPLPorsche GT3 Cup25:14.552
4 Jaroslaw BudzynskiPLPorsche GT3 Cup25:19.760
5 Rafal MikrutPLPorsche GT3 Cup25:21.014
6 Florian ScholzeDPorsche GT3 Cup25:21.522(+10 sek.)
7 Isaak TutumluSPorsche GT3 Cup25:58.735
8 Robert LukasPLPorsche GT3 CupDNF
9 Vladimir HladikCZPorsche GT3 CupDNF
10 Stefan BilinskiPLPorsche GT3 CupDNF
schnellste Runde: Lukas 1:56.621 = 146.320 km/h
RRC Bio Suzuki Swift Cup / Suzuki Motorsport Cup, Rennen 1, 14 Runden, Kategorie V
1 Willi Zöttl ASuzuki Swift34:31.967
2 Martin Zellhofer ASuzuki Swift34:32.963
3 Günther Wiesmeier ASuzuki Swift34:37.629
4 Christof Zellhofer ASuzuki Swift35:01.441
5 Roland Dorfner ASuzuki Swift35:12.227
6 Benjamin Karl ASuzuki Swift35:17.257
7 Roland Farkas HSuzuki Swift35:38.759
8 Akos Takats HSuzuki Swift35:40.824
9 Aron Tözser HSuzuki Swift35:41.497
10 Zoltan Barkovics HSuzuki Swift35:45.199
11 Zoltan LevaiHSuzuki Swift35:54.957
12 Zsolt Faczan HSuzuki Swift35:55.047
13 Istvan Köller HSuzuki Swift35:58.765
14 Janos Csik HSuzuki Swift36:06.324
15 Endre Vincent DeakHSuzuki Swift36:14.332
16 Zsolt Schiller HSuzuki Swift36:28.51
17 Krisztian FügeHSuzuki Swift36:42.824
18 Johannes Maderthaner ASuzuki Swift36:47.842
19 Peter FazekasHSuzuki Swift37:06.333
20 Adrienn Vogel HSuzuki Swift1 Rd. zur.
21 Nikola Belohradzki ASuzuki Swift1 Rd. zur.
22 Attila Tassi HSuzuki Swift3 Rd. zur.
23 Rudolf Degenbeck ASuzuki SwiftDNF
25 Hans Egger Richter ASuzuki SwiftDNF
26 Gabor Meszaros HSuzuki SwiftDNF
schnellste Runde: Degenbeck 2:26.494 = 116.483 km/h
RRC Bio Suzuki Swift Cup / Suzuki Motorsport Cup, Rennen 2, 14 Runden, Kategorie V
1 Nikola Belohradzki ASuzuki Swift34:20.332
2 Willi Zöttl ASuzuki Swift34:22.710
3 Hans Egger Richter ASuzuki Swift34:29.815
4 Christof Zellhofer ASuzuki Swift34:30.612
5 Martin Zellhofer ASuzuki Swift34:31.493
6 Günther Wiesmeier ASuzuki Swift34:32.222
7 Roland Dorfner ASuzuki Swift35:05.620
8 Benjamin Karl ASuzuki Swift35:13.174
9 Roland Farkas HSuzuki Swift35:35.019
10 Aron Tözser HSuzuki Swift35:40.031
11 Zoltan LevaiHSuzuki Swift35:40.899
12 Akos Takats HSuzuki Swift35:41.306
13 Zoltan Barkovics HSuzuki Swift35:45.780
14 Zsolt Faczan HSuzuki Swift35:46.451
15 Istvan Köller HSuzuki Swift35:47.817
16 Gabor Meszaros HSuzuki Swift35:51.259
17 Endre Vincent DeakHSuzuki Swift35:52.717
18 Zsolt Schiller HSuzuki Swift36:13.911
19 Johannes Maderthaner ASuzuki Swift36:24.930
20 Attila Tassi HSuzuki Swift36:27.036
21 Adrienn Vogel HSuzuki Swift36:27.247
22 Peter FazekasHSuzuki Swift36:40.609
23 Krisztian FügeHSuzuki Swift1 Rd. zur.
24 Janos Csik HSuzuki SwiftDNF
DNS Rudolf Degenbeck ASuzuki SwiftDNF
schnellste Runde: Egger Richter 2:25.499 = 117.279 km/h
Formelrennwagen, Rennen 1, 15 Runden
OB, CEZ E2 bis 2000 ccm, Kategorie II
1 Fekete KrisztiánHE -2000 Tatuus Honda 28:05.945
2 Eszenyi LászlóHE -2000 Formula Renault 200029:21.328
3 Petr TrnkaCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F29:34.711
4 Galambos SzabolcsHE -2000 Formula Renault 200029:41.026
5 Petr FulinCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F29:48.970
6 Tamas KöszegiHE2 -2000 Dallara WSL 3021 Rd. zur.
7 Antonin SusCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F1 Rd. zur.
8 Lukas HanzlCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F1 Rd. zur.
9 Lörincz PéterHE -2000 Formula Renault 20001 Rd. zur.
10 Jakub VonsakCZE -2000 Gloria C8F1 Rd. zur.
11 Branislava LapinovaCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F1 Rd. zur.
12 Oliver OfnerCZE -1600 Formel Renault 1.62 Rd. zur.
schnellste Runde: Fekete 1:50.353 = 154.631 km/h
Formelrennwagen, Rennen 2, 15 Runden
OB, CEZ E2 bis 2000 ccm, Kategorie II
1 Tamas KöszegiHE2 -2000 Dallara WSL 30228:09.148
2 Fekete KrisztiánHE -2000 Tatuus Honda 28:59.711
3 Petr FulinCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F29:19.799
4 Eszenyi LászlóHE -2000 Formula Renault 200029:35.894
5 Galambos SzabolcsHE -2000 Formula Renault 200029:36.285
6 Petr TrnkaCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F29:38.522
7 Jakub VonsakCZE -2000 Gloria C8F30:09.195
8 Lukas HanzlCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F1 Rd. zur.
9 Antonin SusCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F1 Rd. zur.
10 Branislava LapinovaCZE2 -2000 Formulastar Gloria C8F1 Rd. zur.
11 Lörincz PéterHE -2000 Formula Renault 2000DNF
12 Oliver OfnerCZE -1600 Formel Renault 1.6DNF
schnellste Runde: Köszegi 1:50.669 = 154.190 km/h
Slowenische Tourenwagen Meisterschaft, Rennen 1, 13 Runden
1 Stefan Wiedenhifer AMitsubishi Evo IX. R429:00.083
2 Helmut HerzogAE1 -2000 Renault Clio RIII29:51.912
3 Zoran Poglajen SLOE1 -2000 Renault Clio Cup29:52.500
4 Grega Premrl SLOE1 -2000 Renault Clio Cup29:55.644
5 Ales Buzga SLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
6 Jure Marinsek SLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
7 Luka Glazer SLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
8 Tomaz TrcekSLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
9 Andrej MakarovicSLOFiat Grande PuntoDNF
10 Andro Pertot SLOFiat Grande PuntoDNF
11 Marjan Nagode SLOFiat Grande PuntoDNF
schnellste Runde: Wiedenhifer 2:12.074 = 129.200 km/h
Slowenische Tourenwagen Meisterschaft, Rennen 2, 13 Runden
1 Zoran Poglajen SLOE1 -2000 Renault Clio Cup29:39.210
2 Grega Premrl SLOE1 -2000 Renault Clio Cup29:43.624
3 Helmut HerzogAE1 -2000 Renault Clio RIII30:00.859
4 Ales Buzga SLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
5 Marjan Nagode SLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
6 Luka Glazer SLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
7 Tomaz TrcekSLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
8 Jure Marinsek SLOFiat Grande Punto2 Rd. zur.
9 Stefan Wiedenhifer AMitsubishi Evo IX. R44 Rd. zur.
10 Andrej MakarovicSLOFiat Grande PuntoDNF
11 Andro Pertot SLOFiat Grande PuntoDNF
schnellste Runde: Wiedenhifer 2:09.894 = 131.369 km/h
CEZ Langstreckenrennen, 2 Stunden
1 K&K Racing Team
Richard Chlad
Richard Chlad jr.
CZE1+3500 Ferrari GT2 43059 Runden
2 Rock Media Motors
Antonin Herbeck
Jakub Kubas
CZE1+3500 Pagani Zonda 59 (-8.041)
3 FUCHS STAR-MOTO RACING
Max Maciej Stanco
Artur Janosz
PLE1+3500 Ferrari 430 GT 59 (-1:28.321)
4 NOSTRESS MOTORSPORT
Andrzej Lewandowski
Teodor Myszkowski
PLE1-3500 Porsche GT3 Cup57
5 Senkyr Motorsport
Robert Senkyr
Lukas Vrecka
CZE1-3500 BMW M3 E3657
6 Duck Racing
Daniel Skalicky
Lumir Firla
SKE1-3500 BMW M3 GTR57
7 K&K Racing Team
Marcel Kusin
Zdenek Tesarik
CZE1+3500 Ferrari GT2 43056
8 GFS OXXO Energy Team
Vizin Tamás
Major Benedek
HF-2000 Lotus Exige 55
9 Flex Motorsport
Dennis Waszek
Zdenko Mikulasko
 
CZ
SK
E1+3500 Ferrari 430 54
10 Valek Autósport
Petr Valek
Jan Vonka
CZE1-3500 BMW M3 GTR 53
11 Ivo Palmi
Pavel Sukop
David Palmi
CZE1+3500 Ferrari 430 GT52
12 BASEN HURT-PRM TEAM
Adam Rzepecki
Maciej Roch-Pietrzak
PLE1-2000 Renault Clio Cup47
13 Motor Sport Servis Hornak
Petr Mandalik
Josef Zaruba
CZE1-2000 Lotus Exige G-TR38
14 Flex Motorsport
Petr Vacik
Zdenko Baran
 
CZ
SK
E1+3500 Ferrari 430 DNF
15 IP Racing Shop
Milan Valasek
Zbynek Buchta
CZE1-2000 Renault Clio RSDNF
16 ARC BRATISLAVA
Miroslav Konopka
Matej Konopka
SKE1+3500 Porsche 997 GT3DNF
DNS FORCH RACING
Marius Miekos
Stefan Bilinski
PLE1+3500 Porsche 997 GT3
DNS GFS OXXO Energy Team
Burkus Egon
Zoltan Mink
HF-2000 Lotus Exige
schnellste Runde:Herbeck/Kubas 1:54.038
CEZ Tourenwagen + Grand Prix Polski, Rennen 1, 17 Runden
1 Tomas Kostka CZAudi A4 DTM26:46.838
2 Maciej Stanco PLFerrari 430 GT31 Rd. zur.
3 Luis Scarpaccio IMercedes AMG1 Rd. zur.
4 Przemyslaw Selzer PLPorsche GT31 Rd. zur.
5 Attila Barta SKBMW B6 GT31 Rd. zur.
6 Dennis Waszek CZFerrari 430 GT31 Rd. zur.
7 Artur Janosz PLFerrari 430 GT31 Rd. zur.
8 Lukas Vrecka CZBMW E36 GTR2 Rd. zur.
9 Petr Kacirek CZBMW M3 GTR2 Rd. zur.
10 Bartosz Opiola PLPorsche GT3 Cup3 Rd. zur.
11 Zdenek Tesarik CZBMW Z4 GTR3 Rd. zur.
12 Pawel Kowalski PLFerrari 430 GT33 Rd. zur.
13 Rudolf Machanek SKPorsche 911 GT3 RS3 Rd. zur.
14 Michal Harasek CZBMW M3 E36 GTR23 Rd. zur.
15 Jaroslaw Budzynski PLPorsche 997 GT33 Rd. zur.
16 Andrzej Lewandowski PLPorsche 997 GT33 Rd. zur.
17 Benedek Major HLotus Exige3 Rd. zur.
18 Marek Fried CZE1-2000 Lotus Exige3 Rd. zur.
19 Tomas Vizin HLotus Exige3 Rd. zur.
20 Petr Mandelik CZE1-2000 Lotus Exige3 Rd. zur.
21 Adam Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup3 Rd. zur.
22 Marek Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup3 Rd. zur.
23 Filip Mocie PLE1-2000 Renault Clio Sport4 Rd. zur.
24 Cezary Ruszkowski PLE1-2000 Lotus Exige4 Rd. zur.
25 Maciej-Roch Pietrzak PLE1-2000 Honda Civic Type-RDNF
26 Petr Muzik CZE1-2000 Renault Clio SportDNF
27 Antonin Herbeck CZPagani Zonda GRDNF
DQ (21) Maciej Ostoja-Chyzynski PLE1-2000 Renault Clio RS3 Rd. zur.
DNS Martin Matzke CZBMW M3 E36
schnellste Runde: Kostka 1:27.950 = 155.5 km/h
CEZ Tourenwagen + Grand Prix Polski, Rennen 2, 18 Runden
1 Tomas Kostka CZAudi A4 DTM27:02.237
2 Antonin Herbeck CZPagani Zonda GR28:22.064
3 Maciej Stanco PLFerrari 430 GT328:27.028
4 Attila Barta SKBMW B6 GT328:31.428
5 Artur Janosz PLFerrari 430 GT31 Rd. zur.
6 Bartosz Opiola PLPorsche GT3 Cup1 Rd. zur.
7 Dennis Waszek CZFerrari 430 GT31 Rd. zur.
8 Andrzej Lewandowski PLPorsche 997 GT31 Rd. zur.
9 Petr Kacirek CZBMW M3 GTR1 Rd. zur.
10 Jaroslaw Budzynski PLPorsche 997 GT31 Rd. zur.
11 Marek Fried CZE1-2000 Lotus Exige2 Rd. zur.
12 Petr Mandelik CZE1-2000 Lotus Exige3 Rd. zur.
13 Zdenek Tesarik CZBMW Z4 GTR2 Rd. zur.
14 Lukas Vrecka CZBMW E36 GTR2 Rd. zur.
15 Cezary Ruszkowski PLE1-2000 Lotus Exige2 Rd. zur.
16 Rudolf Machanek SKPorsche 911 GT3 RS2 Rd. zur.
17 Pawel Kowalski PLFerrari 430 GT33 Rd. zur.
18 Benedek Major HLotus Exige3 Rd. zur.
19 Maciej Ostoja-Chyzynski PLE1-2000 Renault Clio RS3 Rd. zur.
20 Tomas Vizin HLotus Exige3 Rd. zur.
21 Adam Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup3 Rd. zur.
22 Marek Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup3 Rd. zur.
23 Marcin Scheffler PLE1-2000 Honda Civic3 Rd. zur.
24 Filip Mocie PLE1-2000 Renault Clio Sport3 Rd. zur.
25 Luis Scarpaccio IMercedes AMGDNF
schnellste Runde: Fried 1:41.617 = 143.2 km/h
CEZ Rennwagen bis 2000ccm, Rennen 1, 17 Runden
1 Tomas Chabr CZTomis27:17.876
2 Petr Trnka CZGloria C8FT27:19.068
3 Antonin Sus CZGloria C8FT27:35.102
4 Ulrich Drechsler DFormula Renault1 Rd. zur.
5 Jakub Smiechowski PLFormula RenaultDNF
6 Matthias Stark DFormula Renault2 Rd. zur.
7 Helga Heinrich DFormula Renault4 Rd. zur.
schnellste Runde: Smiechowski 1:31.274 = 152.6 km/h
CEZ Rennwagen bis 2000ccm, Rennen 1, 18 Runden
1 Jakub Smiechowski PLFormula Renault28:04.743
2 Tomas Chabr CZTomis29:07.994
3 Ulrich Drechsler DFormula Renault2 Rd. zur.
4 Matthias Stark DFormula Renault2 Rd. zur.
5 Helga Heinrich DFormula Renault4 Rd. zur.
DNS Petr Trnka CZGloria C8FT
DNS Antonin Sus CZGloria C8FT
schnellste Runde: Smiechowski 1:31.926 = 157.0 km/h
Kia Lotus Race, Rennen 1 14 Runden
1 Michal Dobrowolski PLKia Picanto25:15.595
2 Zbigniew Lacisz PLKia Picanto25:35.554
3 Grzegorz Kubat PLKia Picanto25:27.450
4 Filip Tokar PLKia Picanto25:27.665
5 Michal Gadomski PLKia Picanto25:28.578
6 Damian Lata PLKia Picanto25:29.401
7 Bartlomiej Mirecki PLKia Picanto25:31.417
8 Krzysztof Steinhof PLKia Picanto25:33.963
9 Maciej Dreszer PLKia Picanto25:45.876
10 Jakub Sudol PLKia Picanto25:48.784
11 Konrad Wróbel PLKia Picanto25:49.618
12 Janusz Komorowski PLKia Picanto25:49.880
13 Jacek Jurecki PLKia Picanto25:50.180
14 Stanislaw Kostrzak PLKia Picanto25:52.450
15 Bartlomiej Siemienczuk PLKia Picanto25:52.844
16 Michal Trocki PLKia Picanto26:01.772
17 Marcin Jaros PLKia Picanto26:14.286
18 Patryk Kadlec PLKia Picanto26:16.553
19 Marcin Maliszewski PLKia Picanto26:16.990
20 Dominik Kotarba-Majkutewicz PLKia Picanto26:21.730
21 Bartlomiej Karpowicz PLKia Picanto26:39.588
22 Oskar Stepien PLKia PicantoDNF
schnellste Runde: Mirecki 2:04.886 = 116.4 km/h
Kia Lotus Race, Rennen 1 14 Runden
1 Bartlomiej Mirecki PLKia Picanto25:17.644
2 Zbigniew Lacisz PLKia Picanto25:17.884
3 Damian Lata PLKia Picanto25:20.765
4 Filip Tokar PLKia Picanto25:26.752
5 Konrad Wróbel PLKia Picanto25:31.691
6 Grzegorz Kubat PLKia Picanto25:31.855
7 Marcin Maliszewski PLKia Picanto25:35.673
8 Maciej Dreszer PLKia Picanto25:35.874
9 Janusz Komorowski PLKia Picanto25:39.998
10 Patryk Kadlec PLKia Picanto25:48.726
11 Stanislaw Kostrzak PLKia Picanto25:49.140
12 Jacek Jurecki PLKia Picanto25:53.383
13 Oskar Stepien PLKia Picanto25:57.984
14 Michal Dobrowolski PLKia Picanto26:01.846
15 Krzysztof Steinhof PLKia Picanto26:06.608
16 Bartlomiej Siemienczuk PLKia Picanto26:08.950
17 Marcin Jaros PLKia Picanto26:12.055
18 Dominik Kotarba-Majkutewicz PLKia Picanto26:15.846
19 Michal Gadomski PLKia Picanto26:23.031
20 Bartlomiej Karpowicz PLKia Picanto26:38.015
21 Michal Trocki PLKia PicantoDNF
22 Jakub Sudol PLKia PicantoDNF
schnellste Runde: Lacisz 2:04.536 = 116.2 km/h
WPP Klasse 1A + 1N + 2 + 6, Rennen 1, 12 Runden
1 Maciej Szkudlarek PL1A Fiat Seicento24:39.356
2 Tomasz Zawada PL1A Fiat Seicento24:44.291
3 Karol Wyka PL1A Fiat Seicento24:51.076
4 Karol Kolpak PL1A Fiat Seicento25:28.487
5 Przemyslaw Kazmierczak PL1N Fiat Seicento25:36.856
6 Lukasz Janiak PL1N Fiat Cinquecento25:38.911
7 Mariusz Szkudlarek PL1N Fiat Seicento25:45.318
8 Bartosz Knast PL1N Fiat Seicento25:45.877
9 Mikolaj Jozwiak PL1N Fiat Seicento25:53.653
10 Lukasz Trzeciak PL1N Fiat Seicento26:30.799
11 Adrian Wielowiejski PL1N Fiat Seicento26:36.938
12 Michal Bordzol PL1N Fiat Seicento26:37.692
13 Jacek Norkiewicz PL6 VW Polo26:38.444
14 Kamil Talarczyk PL1N Fiat Seicento26:49.560
15 Michal Bastjan PL1N Fiat Seicento26:50.495
16 Arkadiusz Urbanski PL1N Fiat Cinquecento1 Rd. zur.
17 Michal Bieniecki PL1N Fiat Cinquecento1 Rd. zur.
18 Andrzej Nawrot PL6 Kia Picanto1 Rd. zur.
19 Jaroslaw Niewiadomski PL6 Kia Picanto1 Rd. zur.
20 Dawid Kaniewski PL1N Fiat Seicento2 Rd. zur.
21 Waldemar Nawrot PL6 Kia Picanto2 Rd. zur.
22 Bartosz Rybienik PL1N Fiat SeicentoDNF
schnellste Runde: Wyka 2:00.551 = 119.2 km/h
WPP Klasse 1A + 1N + 2 + 6, Rennen 2, 14 Runden
1 Karol Wyka PL1A Fiat Seicento24:18.847
2 Maciej Szkudlarek PL1A Fiat Seicento24:25.298
3 Karol Kolpak PL1A Fiat Seicento24:26.632
4 Bartosz Knast PL1N Fiat Seicento25:40.904
5 Przemyslaw Kazmierczak PL1N Fiat Seicento25:41.016
6 Bartosz Rybienik PL1N Fiat Seicento25:41.669
7 Mariusz Szkudlarek PL1N Fiat Seicento25:58.930
8 Jacek Norkiewicz PL2 VW Polo26:15.245
9 Lukasz Trzeciak PL1N Fiat Seicento26:33.288
10 Dawid Kaniewski PL1N Fiat Seicento1 Rd. zur.
11 Adrian Wielowiejski PL1N Fiat Seicento1 Rd. zur.
12 Tomasz Zawada PL1A Fiat Seicento1 Rd. zur.
13 Kamil Talarczyk PL1N Fiat Seicento1 Rd. zur.
14 Arkadiusz Urbanski PL1N Fiat Cinquecento1 Rd. zur.
15 Michal Bieniecki PL1N Fiat Cinquecento1 Rd. zur.
16 Andrzej Nawrot PL6 Kia Picanto1 Rd. zur.
17 Waldemar Nawrot PL6 Kia Picanto2 Rd. zur.
18 Lukasz Janiak PL1N Fiat Cinquecento2 Rd. zur.
19 Michal Bordzol PL1N Fiat Seicento2 Rd. zur.
20 Mikolaj Józwiak PL1N Fiat SeicentoDNF
21 Jaroslaw Niewiadomski PL6 Kia PicantoDNF
DNS Michal Bastjan PL1N Fiat Seicento
schnellste Runde: Wyka 1:59.807 = 120.9 km/h
schnellste Runde:Herbeck/Kubas 1:54.038
WPP Klasse 3 + 4 + 5 + 7 + 8 + 9, Rennen 1, 14 Runden
1 Jaroslaw Budzynski PL5 Porsche 997 GT321:24.074
2 Radoslaw Kordecki PL5 Porsche 91121:32.428
3 Ryszard Zyszczynski PL5 BMW E3622:30.376
4 Marcin Kasztelan PL5 Renault Clio22:31.042
5 Krzysztof Ratajczak PL4 BMW 318 E3022:59.094
6 Norbert Stanczyk PL4 Honda Civic1 Rd. zur.
7 Cezary Szlawski PL3 Honda EG61 Rd. zur.
8 Cezary Ruszkowski PL5 Lotus Exige1 Rd. zur.
9 Bartosz Palusko PL5 BMW 325 E361 Rd. zur.
10 Tomasz Matuszkiewicz PL4 Renault Clio1 Rd. zur.
11 Marcin Dragan PL4 BMW 320 E461 Rd. zur.
12 Andrzej Grigorjew PL8 VW Golf1 Rd. zur.
13 Lukasz Rawecki PL8 BMW 320 E211 Rd. zur.
14 Jaroslaw Kaminski PL9 Renault Alpine A3101 Rd. zur.
15 Robert Abramczyk PL9 BMW E301 Rd. zur.
16 Maciej Andrecki PL4 Renault Clio1 Rd. zur.
17 Gerard Paczkowski PL7 Kia PRO c'eed1 Rd. zur.
18 Kamil Urbaczewski PL4 BMW E301 Rd. zur.
19 Andrzej Moskalik PL5 BMW 318 E302 Rd. zur.
20 Józef Dziob PL9 Alfa Romeo 752 Rd. zur.
21 Mariusz Urbanski PL5 BMW E462 Rd. zur.
22 Piotr Gembicki PL9 Honda CRX Ballade2 Rd. zur.
23 Pawel Mlocek PL3 Honda Civic3 Rd. zur.
24 Tomasz Kliczkowski PL5 BMW E874 Rd. zur.
25 Artur Lemke PL4 Honda CivicDNF
26 Dawid Bokiej PL9 BMW 635Csi E24DNF
27 Krzysztof Hasiak PL5 Fiat BravoDNF
28 Jakub Lisaj PL9 BMW E24DNF
29 Jakub Golebiowski PL9 BMW E24DNF
DNS Adrian Kowalski PL4 Alfa Romeo 156
DNS Rafal Kulpinski PL8 VW Golf
schnellste Runde: Budzynski 1:41.049
WPP Klasse 3 + 4 + 5 + 7 + 8 + 9, Rennen 2, 11 Runden
1 Radoslaw Kordecki PL5 Porsche 91119:24.977
2 Dawid Bokiej PL9 BMW 635Csi E2419:47.455
3 Bartosz Palusko PL5 BMW 325 E3619:49.550
4 Marcin Kasztelan PL5 Renault Clio20:36.736
5 Norbert Stanczyk PL4 Honda Civic20:55.214
6 Cezary Szlawski PL3 Honda EG621:06.783
7 Krzysztof Ratajczak PL4 BMW 318 E3021:11.273
8 Cezary Ruszkowski PL5 Lotus Exige1 Rd. zur.
9 Jakub Golebiowski PL9 BMW E241 Rd. zur.
10 Tomasz Matuszkiewicz PL4 Renault Clio1 Rd. zur.
11 Pawel Mlocek PL3 Honda Civic1 Rd. zur.
12 Marcin Dragan PL4 BMW 320 E461 Rd. zur.
13 Robert Abramczyk PL9 BMW E301 Rd. zur.
14 Lukasz Rawecki PL8 BMW 320 E211 Rd. zur.
15 Artur Lemke PL4 Honda Civic1 Rd. zur.
16 Jaroslaw Kaminski PL9 Renault Alpine A3101 Rd. zur.
17 Maciej Andrecki PL4 Renault Clio1 Rd. zur.
18 Piotr Gembicki PL9 Honda CRX Ballade1 Rd. zur.
19 Kamil Urbaczewski PL4 BMW E301 Rd. zur.
20 Gerard Paczkowski PL7 Kia PRO c'eed1 Rd. zur.
21 Andrzej Moskalik PL5 BMW 318 E301 Rd. zur.
22 Józef Dziób PL9 Alfa Romeo 751 Rd. zur.
23 Andrzej Grigorjew PL8 VW Golf1 Rd. zur.
24 Mariusz Urbanski PL5 BMW E462 Rd. zur.
25 Rafal Kulpinski PL8 VW Golf2 Rd. zur.
26 Jakub Lisaj PL9 BMW E24DNF
27 Tomasz Kliczkowski PL5 BMW E87DNF
DNS Ryszard Zyszczynski PL5 BMW E36
schnellste Runde: Kordecki 1:44.009 = 138.8 km/h
Porsche GT3 Cup, Rennen 1, 14 Runden
1 Stefan Bilinski PLPorsche GT322:41.279
2 Mateusz Lisowski PLPorsche GT322:43.653
3 Mariusz Miekos PLPorsche GT322:47.950
4 Andrzej Lewandowski PLPorsche GT323:06.850
5 Jaroslaw Budzynski PLPorsche GT323:34.833
6 Rafal Mikrut PLPorsche GT323:42.103
7 Radoslaw Kordecki PLPorsche GT31 Rd. zur.
8 Robert Lukas PLPorsche GT3DNF
9 Grzegorz Moczulski PLPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Lukas 1:34.337 = 151.2 km/h
Porsche GT3 Cup, Rennen 2, 14 Runden
1 Mateusz Lisowski PLPorsche GT322:40.515
2 Stefan Bilinski PLPorsche GT322:45.784
3 Mariusz Miekos PLPorsche GT322:49.697
4 Andrzej Lewandowski PLPorsche GT323:15.964
5 Rafal Mikrut PLPorsche GT323:39.256
6 Jaroslaw Budzynski PLPorsche GT323:57.412
7 Radoslaw Kordecki PLPorsche GT324:23.614
8 Grzegorz Moczulski PLPorsche GT31 Rd. zur.
9 Robert Lukas PLPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Lisowski 1:35.386 = 151.3 km/h
Maluch Trophy, Rennen 1, 14 Runden
1 Konrad Tadla PLI Fiat 126p23:28.439
2 Kamil Osobka PLI Fiat 126p24:21.730
3 Jacek Chojnacki PLI Fiat 126p24:24.136
4 Przemyslaw Szulc PLII Fiat 126p24:24.712
5 Jaroslaw Hercog PLI Fiat 126p24:58.032
6 Christophe Carion PLII Fiat 126p25:17.850
7 Maciej Wielgosz PLI Fiat 126p25:36.638
8 Daniel Bachleda PLI Fiat 126p1 Rd. zur.
9 Dawid Mrowczynski PLI Fiat 126p1 Rd. zur.
10 Marek Starosta PLII Fiat 126p1 Rd. zur.
11 Marek Kurzetkowski PLII Fiat 126p2 Rd. zur.
12 Patryk Burchard PLI Fiat 126pDNF
13 Aleksander Wojciechowski PLI Fiat 126pDNF
14 Piotr Jankowiak PLII Fiat 126pDNF
15 Michal Zugajewicz PLII Fiat 126pDNF
16 Pawel Krakowski PLI Fiat 126pDNF
17 Pawel Kopacz PLII Fiat 126pDNF
18 Piotr Kowalski PLI Fiat 126pDNF
DNS Lucjan Kulpinski PLI Fiat 126p
DNS Waldemar Mrowczynski PLI Fiat 126p
schnellste Runde: Tadla 2:18.309 = 104.4 km/h
Maluch Trophy, Rennen 2, 11 Runden
1 Pawel Kopacz PLII Fiat 126p23:23.137
2 Aleksander Wojciechowski PLI Fiat 126p23:29.294
3 Jaroslaw Hercog PLI Fiat 126p24:15.820
4 Jacek Chojnacki PLI Fiat 126p24:29.508
5 Przemyslaw Szulc PLII Fiat 126p24:35.424
6 Kamil Osóbka PLI Fiat 126p24:36.097
7 Dawid Mrówczynski PLI Fiat 126p24:36.493
8 Christophe Carion PLII Fiat 126p25:16.650
9 Waldemar Mrówczynski PLI Fiat 126p25:19.753
10 Maciej Wielgosz PLI Fiat 126p1 Rd. zur.
11 Daniel Bachleda PLI Fiat 126p1 Rd. zur.
12 Pawel Krakowski PLI Fiat 126p1 Rd. zur.
13 Lucjan Kulpinski PLI Fiat 126pDNF
14 Marek Kurzetkowski PLII Fiat 126pDNF
15 Piotr Kowalski PLI Fiat 126pDNF
16 Konrad Tadla PLI Fiat 126pDNF
17 Marek Starosta PLII Fiat 126pDNF
18 Piotr Jankowiak PLII Fiat 126pDNF
DNS Patryk Burchard PLI Fiat 126p
DNS Michal Zugajewicz PLII Fiat 126p
schnellste Runde: Kopacz 2:18.491 = 104.8 km/h
CEZ Langstreckenrennen, 2 Stunden
1 Rock Media Motors
Antonin Herbeck
Jakub Kubas
CZE1+3500 Pagani Zonda 69 Runden
2 K&K Racing Team
Richard Chlad
Richard Chlad jr.
CZE1+3500 Ferrari GT2 43069 (-6.659)
3 FUCHS STAR-MOTO RACING
Max Maciej Stanco
Artur Janosz
PLE1+3500 Ferrari 430 GT 68
4 Flex Motorsport
Dennis Waszek
Boleslaw Waszek
CZE1+3500 Ferrari 430 68
5 FORCH RACING
Marius Miekos
Stefan Bilinski
PLE1+3500 Porsche 997 GT368
6 X Racing Ivo Palmi
Pavel Sukop
David Palmi
CZE1+3500 Ferrari 430 GT67
7 Bednarek
Piotr Bednarek
Piotr Krawczyk
PLE1+3500 AMG Mercedes66
8 Duck Racing
Daniel Skalicky
Lumir Firla
SKE1-3500 BMW M3 GTR66
9 NOSTRESS MOTORSPORT
Luis Scarpaccio
Fabio Ghizzi
IE1-3500 Ginetta65
10 KT Motorsport
Petr Mandelik
Josef Zaruba
CZE1-2000 Lotus Exige G-TR65
11 K&K Racing Team
Marcel Kusin
Zdenek Tesarik
CZE1+3500 Ferrari GT2 43064
12 IP Racing Shop
Milan Valasek
Christian Malcharek
SKE1-2000 Renault Clio RS63
13 GFS OXXO Energy Team
Vizin Tamás
Major Benedek
HF-2000 Lotus Exige 61
14 NOSTRESS MOTORSPORT
Pawel Tarnawski
Adam Glowinski
PLE1-2000 Alfa 14757
15 Fuchs Star Moto Racing
Pawel Kowalski
Mateo Cressoni
 
PL
I
E1+3500 Ferrari 430 GT3DNF
16 NOSTRESS MOTORSPORT
Andrzej Lewandowski
Teodor Myszkowski
PLE1-3500 Porsche GT3 CupDNF
17 Senkyr Motorsport
Robert Senkyr
Lukas Vrecka
CZE1-3500 BMW M3 E36DNF
schnellste Runde: Herbeck/Kubas 1:31.805 = 139.3 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 über 2000ccm, Rennen 1, 18 Runden
1 Tomas Kostka CZAudi A4 DTM28:07.855
2 Antonin Herbeck CZPagani Zonda GR28:45.375 (+25sec.)
3 Michal Matejovsky CZAudi A4 DTM29:24.476
4 Max Maciej Stanco PLFerrari 430 GT329:38.578
5 Attila Barta SKBMW B6 GT329:40.740
6 Miroslav KonopkaSKPorsche 997 GT31 Rd. zur.
7 Artur Janosz PLFerrari 430 GT31 Rd. zur.
8 Martin MatzkeCZE1 -3500 BMW M3 E361 Rd. zur.
9 Andrzej Lewandowski PLPorsche 997 GT31 Rd. zur.
10 Dan Suchy CZBMW M3 GTR1 Rd. zur.
11 Petr Kacirek CZBMW M3 GTR2 Rd. zur.
12 Rudolf Machanek SKPorsche 911 GT3 RS2 Rd. zur.
13 Jacek Sadkiewicz PLFerrari F430 GT32 Rd. zur.
14 Milan BraunCZBMW M3 E36 GTR2 Rd. zur.
15 Gregorz MoczulskiPLPorsche GT3 Cup 2 Rd. zur.
16 Zdenek Tesarik CZBMW Z4 GTRDNF
17 Jaroslaw Budzynski PLPorsche 997 GT3DNF
schnellste Runde: Kostka 1:30.541 = 167.752 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 über 2000ccm, Rennen 2, 20 Runden
1 Tomas Kostka CZAudi A4 DTM31:08.589
2 Michal Matejovsky CZAudi A4 DTM31:53.374
3 Max Maciej Stanco PLFerrari 430 GT31 Rd. zur.
4 Attila Barta SKBMW B6 GT31 Rd. zur.
5 Artur Janosz PLFerrari 430 GT31 Rd. zur.
6 Miroslav KonopkaSKPorsche 997 GT31 Rd. zur.
7 Martin MatzkeCZE1 -3500 BMW M3 E361 Rd. zur.
8 Andrzej Lewandowski PLPorsche 997 GT31 Rd. zur.
9 Petr Kacirek CZBMW M3 GTR1 Rd. zur.
10 Dan Suchy CZBMW M3 GTR1 Rd. zur.
11 Rudolf Machanek SKPorsche 911 GT3 RS2 Rd. zur.
12 Milan BraunCZBMW M3 E36 GTRDNF
13 Jacek Sadkiewicz PLFerrari F430 GT3DNF
DNS Gregorz MoczulskiPLPorsche GT3 Cup
DNS Zdenek Tesarik CZBMW Z4 GTR
DNS Jaroslaw Budzynski PLPorsche 997 GT3
DNS Antonin Herbeck CZPagani Zonda GR
schnellste Runde: Kostka 1:29.215 = 170.245 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 bis 2000ccm, Rennen 1, 16 Runden
1 Marek Fried CZE1-2000 Lotus Exige30:44.190
2 Petr Mandelik CZE1-2000 Lotus Exige30:44.538
3 Tomas Horacek CZE1-2000 Skoda Octavia30:48.015
4 Vaclav Novak CZE1-2000 Skoda Octavia31:03.277
5 Vladimir Ostasevski jr.CZE1-2000 Renault Clio 31:03.479
6 Adam Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup31:40.594
7 Marek Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup32:15.733
8 Ondrej FeketeSKE1-2000 Seat Leon 2.02 Rd. zur.
9 Marian RajnohaSKE1-2000 Honda Civic Type-R3 Rd. zur.
10 Vladimir HybacekSKE1-2000 Seat Leon SC DNF
DNS Filip Mocie PLE1-2000 Renault Clio Sport
schnellste Runde: Horacek 1:49.359 = 138.886 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 bis 2000ccm, Rennen 2, 17 Runden
1 Marek Fried CZE1-2000 Lotus Exige30:28.695
2 Petr Mandelik CZE1-2000 Lotus Exige30:30.226
3 Tomas Horacek CZE1-2000 Skoda Octavia1 Rd. zur.
4 Marian RajnohaSKE1-2000 Honda Civic Type-R2 Rd. zur.
5 Ondrej FeketeSKE1-2000 Seat Leon 2.02 Rd. zur.
6 Adam Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup2 Rd. zur.
7 Vaclav Novak CZE1-2000 Skoda OctaviaDNF
DQ (4) Marek Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup1 Rd. zur.
DNS Vladimir HybacekSKE1-2000 Seat Leon SC
DNS Filip Mocie PLE1-2000 Renault Clio Sport
DNS Vladimir Ostasevski jr.CZE1-2000 Renault Clio
schnellste Runde: Fried 1:46.041 = 143.231 km/h
CEZ Rennwagen Division D2 bis 2000ccm, Rennen 1, 20 Runden
1 Sandro ZellerCHDallara 305 Mercedes 30:52.589
2 André RudersdorfDDallara 305 VW 30:53.635
3 Jani TammiFINDallara 306 Mercedes 31:06.972
4 Franz WössADallara 302 Opel 32:06.050
5 Maximilian HacklDDallara 305/7 Opel 32:06.150
6 Thomas WarkenDDallara 302 Opel 32:13.280
7 Gabriela JílkováCZFormel Renault 2.0 30:56.476
8 Maurizio CopettiIDallara 302 Honda 31:02.899
9 Willi SträuliCHDallara 306 Mercedes 1 Rd. zur.
10 Thomas AmwegCHTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
11 Manuel AmwegCHTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
12 Steve BrodbeckCHTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
13 Marcus KiisaESTTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
14 Hubertus-Carlos VierDTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
15 Sylvain WarneckeFDallara 302 Opel 1 Rd. zur.
16 Enrico MilaniIDallara 302 Honda 1 Rd. zur.
17 Bernd PasslerATatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
18 Stefan SchoDTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
19 Gerd LukasATatuus F-Renault 2.0 2 Rd. zur.
20 Ulrich DrechslerDTatuus F-Renault 2.0 2 Rd. zur.
21 Andreas GermannDDallara 305 Opel 3 Rd. zur.
22 Paolo VagagginiIDallara 302 Honda DNF
DNS Richard GondaSKTatuus F-Renault 2.0
DNS Roman HoffmannATatuus F-Renault 2.0 Honda
schnellste Runde: Rudersdorf 1:30.571 = 167.696 km/h
CEZ Rennwagen Division D2 bis 2000ccm, Rennen 2, 20 Runden
2 Sandro ZellerCHDallara 305 Mercedes 31:14.905
1 André RudersdorfDDallara 305 VW 30:34.595
3 Jani TammiFINDallara 306 Mercedes 31:29.008
4 Franz WössADallara 302 Opel 32:03.299
5 Maximilian HacklDDallara 305/7 Opel 1 Rd. zur.
6 Gabriela JílkováCZFormel Renault 2.0 1 Rd. zur.
7 WarkenDDallara 302 Opel 1 Rd. zur.
8 Willi SträuliCHDallara 306 Mercedes 1 Rd. zur.
9 Thomas AmwegCHTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
10 Manuel AmwegCHTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
11 Steve BrodbeckCHTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
12 Marcus KiisaESTTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
13 Sylvain WarneckeFDallara 302 Opel 1 Rd. zur.
14 Hubertus-Carlos VierDTatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
14 Bernd PasslerATatuus F-Renault 2.0 1 Rd. zur.
15 Stefan SchoDTatuus F-Renault 2.0 2 Rd. zur.
16 Andreas GermannDDallara 305 Opel 2 Rd. zur.
17 Gerd LukasATatuus F-Renault 2.0 2 Rd. zur.
18 Ulrich DrechslerDTatuus F-Renault 2.0 2 Rd. zur.
19 Paolo VagagginiIDallara 302 Honda DNF
20 Maurizio CopettiIDallara 302 Honda DNF
21 Enrico MilaniIDallara 302 Honda DNF
DNS Richard GondaSKTatuus F-Renault 2.0
DNS Roman HoffmannATatuus F-Renault 2.0 Honda
schnellste Runde: Rudersdorf 1:30.274 = 168.248 km/h
CEZ Rennwagen Division D3 bis 1400ccm, Rennen 1, 20 Runden
1 Christian HoeherADallara 305 Spiess 1400 30:33.394
2 Tomás Chabr sr.CZVan Diemen RF 02 30:59.119
3 Petr Fulín jr.CZFormula Gloria C8F 31:21.343
4 Antonín SusCZFormula Gloria C8F 31:30.211
5 Nicolas BeerDKADAC Formel Masters 31:31.816
6 Sebastian Von GartzenDADAC Formel Masters 31:34.271
7 Lukás HanzlCZFormula Gloria C8F 31:49.516
8 Jan SchwitterCHFormel BMW 31:50.736
9 Wani FinkbohnerCHFormula Gloria C8F 32:01.638
10 Cedric FreiburghausCHFormel BMW 32:02.240
11 Kris RichardCHFormel BMW 32:16.261
12 Felix WielandDADAC Formel Masters 32:16.418
13 Max Schaumburg-LippeDFormel BMW 1 Rd. zur.
14 Levin AmwegCHFormel BMW 1 Rd. zur.
15 Marvin TenhaftDFormel BMW 1 Rd. zur.
16 Freddy KillensbergerDFormel BMW 1 Rd. zur.
17 Fabian HambrechtDADAC Formel Masters 1 Rd. zur.
18 Tomás Chabr jr.CZTomis 99-03 DNF
19 Marcel FelixCHFormel BMW DNF
20 Pavel MachuldaCZTomis 99-04 DNF
21 Petr TrnkaCZFormula Gloria C8F DNF
schnellste Runde: Hoeher 1:34.002 = 161.575 km/h
CEZ Rennwagen Division D3 bis 1400ccm, Rennen 2, 19 Runden
1 Christian HoeherADallara 305 Spiess 1400 30:39.858
2 Petr Fulín jr.CZFormula Gloria C8F 31:42.126
3 Antonín SusCZFormula Gloria C8F 31:45.874
4 Lukás HanzlCZFormula Gloria C8F 32:02.492
5 Petr TrnkaCZFormula Gloria C8F 32:02.771
6 Nicolas BeerDKADAC Formel Masters 32:08.971
7 Wani FinkbohnerCHFormula Gloria C8F 1 Rd. zur.
8 Levin AmwegCHFormel BMW 1 Rd. zur.
9 Kris RichardCHFormel BMW 1 Rd. zur.
10 Jan SchwitterCHFormel BMW 1 Rd. zur.
11 Cedric FreiburghausCHFormel BMW 1 Rd. zur.
12 Freddy KillensbergerDFormel BMW 1 Rd. zur.
13 Felix WielandDADAC Formel Masters 1 Rd. zur.
14 Max Schaumburg-LippeDFormel BMW 1 Rd. zur.
15 Marvin TenhaftDFormel BMW 1 Rd. zur.
16 Marcel FelixCHFormel BMW 1 Rd. zur.
17 Sebastian Von GartzenDADAC Formel Masters DNF
18 Tomás Chabr jr.CZTomis 99-03 DNF
19 Fabian HambrechtDADAC Formel Masters DNF
20 Tomás Chabr sr.CZVan Diemen RF 02 DNF
21 Pavel MachuldaCZTomis 99-04 DNF
schnellste Runde: Hoeher 1:34.603 = 160.549 km/h
Radical R Cup, Rennen 1, 50 Minuten (30 Runden)
1 Josef Koller
  Ondrej Navratil
CZRadical SR3 150050:54.484
2 James AbbottGBRadical SR3 150050:55.167
3 Radek Bares
  Zbynek Passer
CZRadical SR3 150051:53.083
4 Bronislav Formánek
  Josef Záruba jr.
CZRadical SR3 150051:53.464
5 Matheus SvobodaCZRadical SR3 150052:37.228
6 Ján Raska
  Martin Nimrichter
SK
CZ
Radical SR3 15001 Rd. zur.
7 Jakub Marcinkiewicz
  Mariusz Miszta
PLRadical SR3 15001 Rd. zur.
8 Thomas KrachtDRadical SR3 15001 Rd. zur.
9 Willy GruberARadical SR3 15001 Rd. zur.
10 Libor Madera
  Petr Kriz
CZRadical SR3 15002 Rd. zur.
11 Adam Muzyczuk
  Olgierd Kubecki
PLRadical SR3 15002 Rd. zur.
12 Josef Záruba sr.
  Martin Sabacek
CZRadical SR3 15003 Rd. zur.
13 Ivo RaganCZRadical SR4DNF
14 Tomás Kolinger jr + sr.CZRadical SR3 1500DNF
schnellste Runde: Koller/Navratil 1:37.318 = 156.070 km/h
Radical R Cup, Rennen 2, 50 Minuten (30 Runden)
1 James AbbottGBRadical SR3 150050:47.731
2 Josef Koller
  Ondrej Navratil
CZRadical SR3 150051:08.541
3 Tomás Kolinger jr.+ sr.CZRadical SR3 150051:30.308
4 Bronislav Formánek
  Josef Záruba jr.
CZRadical SR3 150051:32.847
5 Jakub Marcinkiewicz
  Mariusz Miszta
PLRadical SR3 150052:27.280
6 Matheus SvobodaCZRadical SR3 150052:27.739
7 Ján Raska
  Martin Nimrichter
SK
CZ
Radical SR3 15001 Rd. zur.
8 Thomas KrachtDRadical SR3 15001 Rd. zur.
9 Libor Madera
  Petr Kriz
CZRadical SR3 15001 Rd. zur.
10 Adam Muzyczuk
  Olgierd Kubecki
PLRadical SR3 15002 Rd. zur.
11 Willy GruberARadical SR3 15002 Rd. zur.
12 Josef Záruba sr.
  Martin Sabacek
CZRadical SR3 15003 Rd. zur.
13 Ivo RaganCZRadical SR4DNF
14 Radek Bares
  Zbynek Passer
CZRadical SR3 1500DNF
schnellste Runde: Koller/Navratil 1:37.588 = 155.638 km/h
CEZ Langstreckenrennen, 2 Stunden
1 (2) ARC BRATISLAVA
Miroslav Konopka
Mato Konopka
SKE1+3500 Porsche 997 GT371 Runden
2 (5) FUCHS STAR-MOTO RACING
Max Maciej Stanco
Artur Janosz
PLE1+3500 Ferrari 430 GT 70
3 (1) K&K Racing Team
Richard Chlad
Richard Chlad jr.
CZE1+3500 Ferrari GT2 43069
4 (6) NOSTRESS MOTORSPORT
Andrzej Lewandowski
Teodor Myszkowski
PLE1-3500 Porsche GT3 Cup69
5 (5) FORCH RACING - Lukas
Marius Miekos
Stefan Bilinski
PLE1+3500 Porsche 997 GT368
6 (8) KT Motorsport
Petr Mandalik
Josef Zaruba
Marek Fried
CZE1-2000 Lotus Exige G-TR65
7 (9) Duck Racing
Daniel Skalicky
Lumir Firla
SKE1-3500 BMW M3 GTR65
8 (11) Valek Autósport
Petr Valek
Jan Vonka
CZE1-3500 BMW M3 GTR 63
9 (10) IP Racing Shop
Milan Valasek
Zbynek Buchta
SKE1-2000 Renault Clio RS63
10 (12) Foukal Motorsport
Martin Foukal
Tomas Foukal
CZE1-2000 Honda S200062
11 (3) K&K Racing Team
Marcel Kusin
Zdenek Tesarik
CZE1+3500 Ferrari GT2 43057
12 (-) X Racing Ivo Palmi
Pavel Sukop
David Palmi
CZE1+3500 Ferrari 430 GTDNF
13 (7) Flex Motorsport
Petr Vacik
Zdenko Baran
 
CZ
SK
E1+3500 Ferrari 430
DNS Rock Media Motors
Antonin Herbeck
Jakub Kubas
CZE1+3500 Pagani Zonda
schnellste Runde: Chlad/Chlad 1:37.810 = 155.285 km/h
Formelrennwagen, Rennen 1, 10 Runden
1 Fekete KrisztiánHD2 Tatuus Honda 20:31.795
2 Christopher HoeherAD3 Dallara 305 Spiess 1400 20:51.142
3 Franz WössAD2 Dallara 302 Opel 21:07.631
4 Matus MolnarSKD2 Renault 2.0 21:31.076
5 Zsolt BaloghHD2 Renault 2.0 21:43.501
6 Petr FulinCZD3 Formulastar Gloria C8F21:44.727
7 Antonin SusCZD3 Formulastar Gloria C8F21:45.596
8 Szabolcs Galambos HD2 Formula Renault 200021:50.993
9 Petr TrnkaCZD3 Formulastar Gloria C8F21:55.786
10 Tomás Chabr jrCZD3 Tomis 99-03 100022:00.122
11 Lukas HanzlCZD3 Formulastar Gloria C8F22:00.264
12 Branislava LapinovaCZD3 Formulastar Gloria C8F22:41.115
13 Oliver OfnerCZD3 Formel Renault 1.61 Rd. zur.
14 Eszenyi LászlóHD2 Formula Renault 20002 Rd. zur.
15 Tadeas SpevacekCZD3 Formel Gloria C8F 4 Rd. zur.
16 Lörincz PéterHD3 Formula Renault 2000DNF
DNS Tomás Chabr srCZD2 Van Diemen RF02-2005
schnellste Runde: Fekete 2:00.916 = 176,314 km/h
Formelrennwagen, Rennen 2, 10 Runden
1 Fekete KrisztiánHD2 Tatuus Honda 20:58.550
2 Franz WössAD2 Dallara 302 Opel 21:05.005
3 Petr TrnkaCZD3 Formulastar Gloria C8F21:47.400
4 Antonin SusCZD3 Formulastar Gloria C8F21:48.029
5 Eszenyi LászlóHD2 Formula Renault 200021:48.259
6 Christopher HoeherAD3 Dallara 305 Spiess 1400 21:53.223
7 Matus MolnarSKD2 Renault 2.0 21:53.304
8 Zsolt BaloghHD2 Renault 2.0 22:15.689
9 Tadeas SpevacekCZD3 Formel Gloria C8F 22:16.468
10 Branislava LapinovaCZD3 Formulastar Gloria C8F22:38.406
11 Lörincz PéterHD3 Formula Renault 200023:09.103
12 Oliver OfnerCZD3 Formel Renault 1.61 Rd. zur.
13 Petr FulinCZD3 Formulastar Gloria C8FDNF
14 Tomás Chabr jrCZD3 Tomis 99-03 1000DNF
15 Tomás Chabr srCZD2 Van Diemen RF02-2005DNF
16 Lukas HanzlCZD3 Formulastar Gloria C8FDNF
17 Szabolcs Galambos HD2 Formula Renault 2000DNF
schnellste Runde: Hoeher 2:03.724 = 172,313 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 über 2000ccm, Rennen 1, 18 Runden
1 Anton Kiaba SKAudi A4 DTM20:40.625
2 Miroslav KonopkaSKSaleen20:42.612
3 Michal Matejovsky CZAudi A4 DTM20:49.117
4 Attila Barta SKBMW B6 GT320:57.875
5 Max Maciej Stanco PLFerrari 430 GT321:11.844
6 Matej KonopkaSKE1 -3500 Porsche 997 GT321:22.155
7 Zdenko BaranCZE1 3500 Ferrari 430Z 21:27.980
8 Artur Janosz PLFerrari 430 GT321:39.502
9 Lubomir Jakubik SKFerrari 458 GT321:50.589
10 Martin MatzkeCZE1 -3500 BMW M3 E3621:57.365
11 Andrzej Lewandowski PLE1 -3500 Porsche 997 GT321:58.206
12 Endre Vincent DeakH3500 BMW22:29.707
13 Tomas KukuckaSK 22:32.078
14 Rudolf Machanek SKPorsche 911 GT3 RS22:32.350
15 Petr Kacirek CZBMW M3 GTR22:38.021
16 Zdenek Tesarik CZBMW Z4 GTR22:50.769
17 Milan BraunCZBMW M3 E36 GTR23:09.137
18 Stefan Wiedenhofer A3500 Mitsubishi EVO IX R4 WRC1 Rd. zur.
19 Kusy TomásCZE1 -3500 Lotus Evora 30001 Rd. zur.
DNS Michael VorbaCZE1 -3500 Ferrari 430 GTR
DNS Dennis WaszekCZE1 3500 Ferrari 430 GT3
DNS Andrej BarcakSK
DNS Lubomir Visnovsky SK Unfall
DNS Richard Chlad CZE1+3500 Ferrari GT2 430
schnellste Runde: Matejovsky 1:59.976 = 177,696 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 über 2000ccm, Rennen 2, 18 Runden
1 Anton Kiaba SKAudi A4 DTM20:45.371
2 Michal Matejovsky CZAudi A4 DTM20:51.660
3 Miroslav KonopkaSKSaleen20:59.133
4 Attila Barta SKBMW B6 GT321:12.354
5 Max Maciej Stanco PLFerrari 430 GT321:25.826
6 Zdenko BaranCZE1 3500 Ferrari 430Z 21:40.566
7 Matej KonopkaSKE1 -3500 Porsche 997 GT321:46.676
8 Dennis WaszekCZE1 3500 Ferrari 430 GT322:00.770
9 Martin MatzkeCZE1 -3500 BMW M3 E3622:03.489
10 Artur Janosz PLFerrari 430 GT322:05.941
11 Andrzej Lewandowski PLE1 -3500 Porsche 997 GT322:06.351
12 Rudolf Machanek SKPorsche 911 GT3 RS22:45.039
13 Petr Kacirek CZBMW M3 GTR22:47.496
14 Tomas KukuckaSK 22:50.251
15 Milan BraunCZBMW M3 E36 GTR22:50.928
16 Stefan Wiedenhofer A3500 Mitsubishi EVO IX R4 WRC1 Rd. zur.
17 Endre Vincent DeakH3500 BMW2 Rd. zur.
18 Zdenek Tesarik CZBMW Z4 GTRDNF
19 Kusy TomásCZE1 -3500 Lotus Evora 3000DNF
DNS Michael VorbaCZE1 -3500 Ferrari 430 GTR
DNS Lubomir Jakubik SKFerrari 458 GT3
DNS Andrej BarcakSK
DNS Lubomir Visnovsky SK
DNS Richard Chlad CZE1+3500 Ferrari GT2 430
schnellste Runde: Kiaba 1:59.045 = 179,085 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 bis 2000ccm, Rennen 1, 10 Runden
1 Marek FriedCZE1 -2000 Exige Lotus 23:13.676
2 Gáspár CsabaHA -2000 Alfa Romeo 15623:18.838
3 Petr MandelikCZE1 -2000 Lotus Exige GTR23:18.964
4 Patrik NemecSKE1 -2000 Skoda Octavia24:17.833
5 Julius KoncekSKE1 -2000 Vauxhall Vectra STC24:22:334
6 Tomas Horacek CZE1-2000 Skoda Octavia24:37.589
7 Vladimir Ostasevski jr.CZE1-2000 Renault Clio 24:44.674
8 Helmut HerzogAE1 -2000 Renault Clio RIII25:13.841
9 Zoran Poglajen SLODiv-2 Renault Clio Cup25:21.234
10 Ján MarcinkoSKE1 -2000 Peugeot 306 S1625:29.317
11 Grega Premrl SLODiv-2 Renault Clio Cup25:38.714
12 Adam Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup25:38:868
13 Jaka MarinsakSLODiv-2 Ford Focus25:39.504
14 Ferenc FiczaSKE1 -2000 Honda Integra1 Rd. zur.
15 Marek Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup1 Rd. zur.
16 Ondrej FeketeSKE1 -2000 Seat Leon 2.01 Rd. zur.
17 Maciej Roch-PietrzakPLE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
18 Filip Mocie PLE1-2000 Renault Clio Sport1 Rd. zur.
19 Levente LaczkóHA -2000 Renault Clio RS1 Rd. zur.
20 Laszlo LaczkoHF -1600 Opel Astra G1 Rd. zur.
21 Lehel Laczkó HA -1600 Opel Astra G1 Rd. zur.
22 Mohacsi AkosHF -1600 Suzuki Swift1 Rd. zur.
23 Anita Toth HF -1600 Lotus1 Rd. zur.
24 Karajánnisz ManoliszHF -1600 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
25 Gabor TimHA -2000 Peugeot 3072 Rd. zur.
26 Stanislav Smolnikar SLODiv-2 Alfa Romeo 156 TS 16V2 Rd. zur.
27 Andro Pertot SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
28 Andrej Makarovic SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
29 Ales Buzga SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
30 Anton Bajc SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
31 Marjan Nagode SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
32 Tomaz TrcekSLODiv -1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
33 David SusterSLODiv -1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
34 Marek Holka SKE1 -2000 Honda Civic 1.62 Rd. zur.
35 Filip SladeckaSKE1 -2000 Alfa Romeo 156 DNF
36 Norbert NagyCZE1 -2000 Seat Leon DNF
37 Cezary RuszkowskiPLE1 -2000 BMW M3 DNF
38 Marian RajnohaSKE1-2000 Honda Civic Type-RUnfall
39 Vaclav Novak CZE1-2000 Skoda OctaviaDNF
40 Jure Marinsek SLODiv-1 Fiat Grande PuntoDNF
DNS Matej HomolaSKA -2000 BMW 320si
schnellste Runde: Fried 2:17.546 = 154,997 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 bis 2000ccm, Rennen 2, 10 Runden
1 Marek FriedCZE1 -2000 Exige Lotus 23:05.184
2 Filip SladeckaSKE1 -2000 Alfa Romeo 156 23:08.196
3 Gáspár CsabaHA -2000 Alfa Romeo 15623:14.439
4 Julius KoncekSKE1 -2000 Vauxhall Vectra STC23:55.530
5 Patrik NemecSKE1 -2000 Skoda Octavia23:55.972
6 Tomas Horacek CZE1-2000 Skoda Octavia24:02.020
7 Norbert NagyCZE1 -2000 Seat Leon 24:13.417
8 Vladimir Ostasevski jr.CZE1-2000 Renault Clio 24:54.218
9 Helmut HerzogAE1 -2000 Renault Clio RIII25:04.197
10 Ján MarcinkoSKE1 -2000 Peugeot 306 S1625:11.553
11 Zoran Poglajen SLODiv-2 Renault Clio Cup25:15.180
12 Vaclav Novak CZE1-2000 Skoda Octavia25:24.056
13 Adam Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS Cup25:26.921
14 Grega Premrl SLODiv-2 Renault Clio Cup25:29.271
15 Jaka MarinsakSLODiv-2 Ford Focus1 Rd. zur.
16 Ferenc FiczaSKE1 -2000 Honda Integra1 Rd. zur.
17 Maciej Roch-PietrzakPLE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
18 Filip Mocie PLE1-2000 Renault Clio Sport1 Rd. zur.
19 Laczlo LackoHF -1600 Opel Astra G1 Rd. zur.
20 Lehel Laczkó HA -1600 Opel Astra G1 Rd. zur.
21 Anita Toth HF -1600 Lotus1 Rd. zur.
22 Karajánnisz ManoliszHF -1600 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
23 Ondrej FeketeSKE1 -2000 Seat Leon 2.01 Rd. zur.
24 Stanislav Smolnikar SLODiv-2 Alfa Romeo 156 TS 16V2 Rd. zur.
25 Andro Pertot SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
26 Andrej Makarovic SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
27 Marek Holka SKE1 -2000 Honda Civic 1.62 Rd. zur.
28 Anton Bajc SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
29 Ales Buzga SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
30 Marjan Nagode SLODiv-1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
31 Tomaz TrcekSLODiv -1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
32 Mohacsi AkosHF -1600 Suzuki Swift2 Rd. zur.
33 David SusterSLODiv -1 Fiat Grande Punto2 Rd. zur.
34 Levente LaczkóHA -2000 Renault Clio RSDNF
35 Marek Rzepecki PLE1-2000 Renault Clio RS CupDNF
36 Jure Marinsek SLODiv-1 Fiat Grande PuntoDNF
DNS Cezary RuszkowskiPLE1 -2000 BMW M3
DNS Marian RajnohaSKE1-2000 Honda Civic Type-R
DNS Petr MandelikCZE1 -2000 Lotus Exige GTR
DNS Gabor TimHA -2000 Peugeot 307
DNS Matej HomolaSKA -2000 BMW 320si
schnellste Runde: Fried 2:18.000 = 154,487 km/h
Lotus Cup Eastern Europe + Uniqua Ladies Cup, Rennen 1, 14 Runden (30 Minuten+1)
1 Zaruba JosefCZLotus Exige 34:11.614
2 Tamas Vizin HLotus Exige34:51.994
3 Major Benedek HLotus Exige34:52.118
4 Adrienn BendeH 1 Rd. zur.
5 Edina BusH 1 Rd. zur.
6 Szilvia SasH 1 Rd. zur.
7 Anett KovaryH 1 Rd. zur.
8 Nora BudahaziH 3 Rd. zur.
9 Peter Enterfelner ALotus Exige DNF
DNS Egon Burkus HLotus Exige
schnellste Runde: Zaruba 2:21.939 = 150.200 km/h
Lotus Cup Eastern Europe + Uniqua Ladies Cup, Rennen 2, 13 Runden (30 Minuten+1)
1 Major Benedek HLotus Exige34:37.470
2 Tamas Vizin HLotus Exige34:40.665
3 Zaruba JosefCZLotus Exige 35:33.269
4 Edina BusH 36:23.546
5 Adrienn BendeH 36:24.009
6 Nora BudahaziH 36:37.668
7 Szilvia SasH 36:52.712
8 Anett KovaryH 37:23.126
9 Peter Enterfelner ALotus Exige DNF
DNS Egon Burkus HLotus Exige
schnellste Runde: Zaruba 2:26.332 = 145.691 km/h
RRC Bio Suzuki Swift Cup, Rennen 1, 12 Runden
1 Zoltán Bárkovics HSuzuki Swift34:21.486
2 Áron Tözser HSuzuki Swift34:21.861
3 Zoltán Lévai HSuzuki Swift34:27.718
4 Roland Farkas HSuzuki Swift34:28.338
5 István Köller HSuzuki Swift34:29.335
6 Gábor Meszáros HSuzuki Swift34:29.588
7 Csík János HSuzuki Swift34:29.917
8 Endre Vincent Deák HSuzuki Swift34:33.521
9 Elekfy Witold HSuzuki Swift34:41.033
10 Zsolt Fáczán HSuzuki Swift34:50.751
11 Dániel Nagy HSuzuki Swift34:51.384
12 Attila Tassi HSuzuki Swift35:03.592
13 Zsolt Schiller HSuzuki Swift35:04.110
14 Béla Csiszér HSuzuki Swift36:34.220
15 Ákos Takáts HSuzuki SwiftDNF
16 Krisztián Füge HSuzuki SwiftDNF
schnellste Runde: Tözser 2:50.235 = 125,234 km/h
RRC Bio Suzuki Swift Cup, Rennen 2, 12 Runden
1 Zoltán Bárkovics HSuzuki Swift34:21.191
2 Áron Tözser HSuzuki Swift34:21.670
3 Gábor Meszáros HSuzuki Swift34:22.520
4 István Köller HSuzuki Swift34:22.986
5 Roland Farkas HSuzuki Swift34:23.427
6 Ákos Takáts HSuzuki Swift34:28.185
7 Elekfy Witold HSuzuki Swift34:28.415
8 Zoltán Lévai HSuzuki Swift34:50.294
9 Dániel Nagy HSuzuki Swift34:50.511
10 Zsolt Schiller HSuzuki Swift34:52.408
11 Attila Tassi HSuzuki Swift34:53.241
12 Krisztián Füge HSuzuki Swift35:06.782
13 Béla Csiszér HSuzuki Swift35:47.990
14 Endre Vincent Deák HSuzuki SwiftDNF
15 Zsolt Fáczán HSuzuki SwiftDNF
schnellste Runde: Farkas 2:49.899 = 125,482 km/h
Porsche GT3 Challenge Cup Central Europe, Rennen 1, 10 Runden
1 Zdenko MikulaskoSKPorsche 997 Cup21:33,244
2 Vladimir HladikCZPorsche GT3 Cup22:08.078
3 Andrzej LewandowskiPLPorsche GT3 Cup22:18.200
4 Stefan BilinskiPLPorsche GT3 Cup22:32.133
5 Cengiz Oguzhan TRPorsche GT3 Cup22:52.515
6 Marius MiekosPLPorsche GT3 Cup22:58.886
7 Emre Durmaz TRPorsche GT3 Cup23:02.446
8 Jaroslaw BudzynskiPLPorsche GT3 Cup23:05.508
9 Gregorz MoczulskiPLPorsche GT3 Cup23:44.854
10 Patrik TkacSKPorsche GT3 Cup23:47.040
12 Florian ScholzeDPorsche GT3 CupDNF
13 Yadel Oskan TRPorsche GT3 CupDNF
14 Robert LukasPLPorsche GT3 CupDNF
15 Cenk Ceyisakar TRPorsche GT3 CupDNF
DNS Arif Suyabatmaz TRPorsche GT3 Cup
schnellste Runde: Mikulasko 2:07:275 = 167,505 km/h
Porsche GT3 Challenge Cup Central Europe, Rennen 2, 11 Runden
1 Cengiz Oguzhan TRPorsche GT3 Cup24:43.137
2 Emre Durmaz TRPorsche GT3 Cup24:44.124
3 Andrzej LewandowskiPLPorsche GT3 Cup24:59.313
4 Yadel Oskan TRPorsche GT3 Cup25:06.945
5 Gregorz MoczulskiPLPorsche GT3 Cup25:08.894
6 Jaroslaw BudzynskiPLPorsche GT3 Cup25:10.974
7 Cenk Ceyisakar TRPorsche GT3 Cup25:15.437
8 Marius MiekosPLPorsche GT3 Cup25:35.683
9 Patrik TkacSKPorsche GT3 Cup26:09.728
10 Robert LukasPLPorsche GT3 Cup1 Rd. zur.
11 Vladimir HladikCZPorsche GT3 Cup2 Rd. zur.
12 Florian ScholzeDPorsche GT3 CupDNF
DNS Zdenko MikulaskoSKPorsche 997 Cup
DNS Stefan BilinskiPLPorsche GT3 Cup
DNS Arif Suyabatmaz TRPorsche GT3 Cup
schnellste Runde: Lukas 2:07:620 = 167.052 km/h
Kia Lotus Race, Rennen 1, 10 Runden
1 Michal Dobrowolski PLKia Picanto29:10.795
2 Stanislaw Kostrzak PLKia Picanto29:11.219
3 Jakub Sudol PLKia Picanto29.13,251
4 Damian Lata PLKia Picanto29:17.242
5 Bartlomiej Mirecki PLKia Picanto29:26.564
6 Bartlomiej Siemienczuk PLKia Picanto29:28.206
7 Maciej Dreszer PLKia Picanto29:30.512
8 Krzysztof Steinhof PLKia Picanto29:31.673
9 Konrad Wróbel PLKia Picanto29:37.118
10 Marcin Maliszewski PLKia Picanto29:37.773
11 Janusz Komorowski PLKia Picanto29:54:723
12 Oskar Stepien PLKia Picanto29:56.718
13 Patryk Kadlec PLKia Picanto29:56.565
14 Cezary Gutowski PLKia Picanto29:57.057
15 Dominik Kotarba-Majkutewicz PLKia Picanto30:32.854
16 Marek WicherPLKia Picanto30:39.326
17 Grzegorz Kubat PLKia Picanto1 Rd. zur.
18 Zbigniew Lacisz PLKia Picanto1 Rd. zur.
19 Marcin Jaros PLKia Picanto2 Rd. zur.
20 Filip Tokar PLKia PicantoDNF
21 Michal Gadomski PLKia PicantoDNF
schnellste Runde: Kostrzak 2:53:378 = 122,964 km/h
Kia Lotus Race, Rennen 2, 10 Runden
1 Jakub Sudol PLKia Picanto29.23,251
2 Bartlomiej Mirecki PLKia Picanto29:24.000
3 Stanislaw Kostrzak PLKia Picanto29:25.763
4 Konrad Wróbel PLKia Picanto29:25.789
5 Filip Tokar PLKia Picanto29:38.259
6 Damian Lata PLKia Picanto29:29.419
7 Maciej Dreszer PLKia Picanto29:29.879
8 Marcin Maliszewski PLKia Picanto29:44.814
9 Janusz Komorowski PLKia Picanto29:45.247
10 Bartlomiej Siemienczuk PLKia Picanto29:49.385
11 Oskar Stepien PLKia Picanto29:51.530
12 Marcin Jaros PLKia Picanto30:04.890
13 Cezary Gutowski PLKia Picanto30:07.760
14 Zbigniew Lacisz PLKia Picanto30:15.895
15 Dominik Kotarba-Majkutewicz PLKia Picanto30:58.041
16 Marek WicherPLKia Picanto30:32.891
17 Michal Dobrowolski PLKia PicantoDNF
18 Krzysztof Steinhof PLKia PicantoDNF
19 Patryk Kadlec PLKia PicantoDNF
20 Grzegorz Kubat PLKia PicantoDNF
DNS Michal Gadomski PLKia Picanto
schnellste Runde: Dobrowolski 2:53:559 = 122,835 km/h
CEZ Langstreckenrennen, 2 Stunden (55 Runden)
1 MenX
Michael Vorba
Lubomir Jakubik
 
CZ
SK
E1+3500 Ferrari 430 GT3 2:01.40,462
2 ARC BRATISLAVA
Miroslav Konopka
Mato Konopka
SKE1+3500 Porsche 997 GT32:02.26,260
3 Trevor Racing
Marek Fried
Attila Barta
 
CZ
H
E1+3500 BMW Alpina B6 GT3 1 Rd. zur.
4 Flex Motorsport
Petr Vacik
Zdenko Baran
 
CZ
SK
E1+3500 Ferrari 430 1 Rd. zur.
5 NOSTRESS MOTORSPORT
Andrzej Lewandowski
Teodor Myszkowski
PLE1-3500 Porsche GT3 Cup2 Rd. zur.
6 K&K Racing Team
Marcel Kusin
Zdenek Tesarik
CZE1+3500 Ferrari GT2 4302 Rd. zur.
7 FORCH RACING - Lukas
Marius Miekos
Stefan Bilinski
PLE1+3500 Porsche 997 GT34 Rd. zur.
8 Heico - Gravity Charouz TEAM
Robert Hordossy
Andrej Barcak
PLE1+3500 Lamborghini Gallardo LP560 4 Rd. zur.
9 FUCHS STAR-MOTO RACING
Max Maciej Stanco
Artur Janosz
PLE1+3500 Ferrari 430 GT 4 Rd. zur.
10 Duck Racing
Daniel Skalicky
Lumir Firla
SKE1-3500 BMW M3 GTR5 Rd. zur.
11 SRNKA Motorsport
Tomas Kukucka
Vanco
SKE1+3500 Porsche GT3 Cup 5 Rd. zur.
12 IP Racing Shop
Milan Valasek
Zbynek Buchta
CZE1-2000 Renault Clio RS7 Rd. zur.
13 BASEN HURT-PRM TEAM
Adam Rzepecki
Maciej Roch-Pietrzak
PLE1-2000 Renault Clio Cup13 Rd. zur.
14 Ivo Palmi
Pavel Sukop
David Palmi
CZE1+3500 Ferrari 430 GTDNF
15 AK Plamtex Sport
Jaka Marinsak
Luka Glazer
SLOE1-2000 Ford Focus21 Rd. zur.
16 Motor Sport Servis Hornak
Petr Mandalik
Zaruba Josef
CZE1-2000 Lotus Exige G-TRDNF
17 AMD Slovenija avto
Stanislav Smolnikar
Ales Buzga
SLOE1-2000 Alfa Romeo 156 2.0 TSDNF
18 Flex Motorsport
Dennis Waszek
Zdenko Mikulasko
 
CZ
SK
E1+3500 Ferrari 430 DNF
19 Elitance
Endre Vincent Deak
Kofler
HE1-3500 BMW E92 DNF
DNS K&K Racing Team
Richard Chlad
Richard Chlad jr.
CZE1+3500 Ferrari GT2 430
DNS GFS OXXO Energy Team
Vizin Tamás
Major Benedek
HF-2000 Lotus Exige
DNS Motorsport Senica
Marek Holka
Miroslav Hornak
SKE1-2000 Honda Civic
schnellste Runde: Vorba/Jakubik 2:05.299 = 170,147 km/h
Poznan
Wyscigowych Samochodowych Mistrzostw Polski
24.-26.8.2012
Quelle: pzm.pl
Kurzberichte:
    Erster Sieg der Karriere für Janosz »
    Alles war möglich »
    Vater Mariusz ist stolz auf seinen Sohn »
    Noch vier Punkte bis zum Titel »
Tourenwagen Rennen 1, 17 Runden
1 Max Maciej Stanco PLE1 +3500 Ferrari 430 GT327:53.723
2 Bartosz OpiolaPLE1 +3500 Porsche GT3 Cup27:58.740
3 Maciej MarcinkiewiczPLE2 -2000 Radical RS3 RS27:59.153
4 Olgierd KubeckiPLE2 -2000 Radical RS3 RS1 Rd. zur.
5 Adam RzepeckiPLE1 -2000 Renault Clio Cup2 Rd. zur.
6 Maciej Roch-PietrzakPLE1 -2000 Honda Civic Type-R2 Rd. zur.
7 Artur Janosz PLFerrari 430 GT34 Rd. zur.
schnellste Runde: Stanco 1:34.591 = 149,3 km/h
Tourenwagen Rennen 2, 13 Runden
1 Artur Janosz PLFerrari 430 GT321:43.311
2 Bartosz OpiolaPLE1 +3500 Porsche GT3 Cup21:45.274
3 Maciej Roch-PietrzakPLE1 -2000 Honda Civic Type-R1 Rd. zur.
4 Adam RzepeckiPLE1 -2000 Renault Clio Cup1 Rd. zur.
5 Max Maciej Stanco PLE1 +3500 Ferrari 430 GT3DNF
DNS Maciej MarcinkiewiczPLE2 -2000 Radical RS3 RS
DNS Olgierd KubeckiPLE2 -2000 Radical RS3 RS
schnellste Runde: Stanco 1:34.941 = 146,6 km/h
Langstrecke 2 Stunden (73 Runden)
1 FUCHS STAR-MOTO RACING
Max Maciej Stanco
Artur Janosz
PLE1+3500 Ferrari 430 GT 2:00:52.516
2 FORCH RACING
Marius Miekos
Stefan Bilinski
PLE1+3500 Porsche 997 GT32:01:36.399
3 NOSTRESS MOTORSPORT
Andrzej Lewandowski
Teodor Myszkowski
PLE1-3500 Porsche GT3 Cup2:01:42.539
4 MARCINKIEWICZ
Adam Muzyczuk
Maciej Szlemsnki
PLRadical SR3 15001 Rd. zur.
5 FORCH RACING
Sebastian Pachura
Patryk Pachura
PLE1-3500 Seat Supercopa7 Rd. zur.
6 BASEN HURT-PRM TEAM
Adam Rzepecki
Marcin Scheffler
PLE1-2000 Renault Clio Cup10 Rd. zur.
7 BASEN HURT-PRM TEAM
Michal Nowicki
Rafal Kulig
PLE1-2000 Kia cee'd20 Rd. zur.
schnellste Runde: Stanco/Janosz 1:36.286 = 148,0 km/h
Porsche GT3 Cup, Rennen 1, 14 Runden
1 Bilinski Stefan PLPorsche GT3 22:49.193
2 Miekos Mariusz PLPorsche GT3 23:10.770
3 Lewandowski Andrzej PLPorsche GT3 23:11.060
4 Moczulski Grzegorz PLPorsche GT3 23:32.068
5 Budzynski Jaroslaw PLPorsche GT3 23:42.574
6 Mikrut Rafal PLPorsche GT3 23:51.492
7 Lukas Robert PLPorsche GT3 DNF
8 Kordecki Radoslaw PLPorsche GT3 DNF
Porsche GT3 Cup, Rennen 2, 14 Runden
1 Bilinski Stefan PLPorsche GT3 22:43.409
2 Miekos Mariusz PLPorsche GT3 22:51.803
3 Lewandowski Andrzej PLPorsche GT3 22:52.490
4 Budzynski Jaroslaw PLPorsche GT3 23:43.459
5 Mikrut Rafal PLPorsche GT3 23:47.377
6 Moczulski Grzegorz PLPorsche GT3 24:16.703
7 Kordecki Radoslaw PLPorsche GT3 1 Rd. zur.
8 Lukas Robert PLPorsche GT3 DNF
schnellste Runde: Lukas 1:34.575 = 150.9 km/h
Maluch Trophy, Rennen 1, 10 Runden
1 Konrad TadlaPLFiat 126p 23:01.132
2 Michal ZugajewiczPLFiat 126p 23:01.974
3 Pawel KopaczPLFiat 126p 23:02.765
4 Marcin BrusPLFiat 126p 23:04.128
5 Kamil OsobkaPLFiat 126p 24:00.711
6 Jaroslaw HercogPLFiat 126p 24:01.105
7 Daniel BachledaPLFiat 126p 24:11.989
8 Pawel KrakowskiPLFiat 126p 1 Rd. zur.
9 Marek KurzetkowskiPLFiat 126p 1 Rd. zur.
10 Piotr KowalskiPLFiat 126p 1 Rd. zur.
11 Aleksander WojciechowskiPLFiat 126p DNF
12 Christophe CarionPLFiat 126p DNF
13 Patryk BurchardPLFiat 126p DNF
DNS Dawid MrowczynskiPLFiat 126p
DNS Maciej WielgoszPLFiat 126p
DNS Jacek ChojnackiPLFiat 126p
schnellste Runde: Kopacz 2:16.012 = 106.4 km/h
Maluch Trophy, Rennen 2, 10 Runden
1 Konrad TadlaPLFiat 126p 22:55.400
2 Michal ZugajewiczPLFiat 126p 22:56.185
3 Aleksander WojciechowskiPLFiat 126p 23:03.251
4 Marcin BrusPLFiat 126p 23:06.831
5 Jaroslaw HercogPLFiat 126p 23:30.657
6 Pawel KopaczPLFiat 126p 23:53.861
7 Kamil OsobkaPLFiat 126p 23:55.259
8 Pawel KrakowskiPLFiat 126p 24:53.004
9 Christophe CarionPLFiat 126p 1 Rd. zur.
10 Patryk BurchardPLFiat 126p 1 Rd. zur.
11 Piotr KowalskiPLFiat 126p 1 Rd. zur.
12 Marek KurzetkowskiPLFiat 126p 1 Rd. zur.
13 Daniel BachledaPLFiat 126p DNF
14 Maciej WielgoszPLFiat 126p DNF
15 Jacek ChojnackiPLFiat 126p DNF
schnellste Runde: Tadla 2:15.366 = 106.9 km/h
KIA Lotus Race, Rennen 1, 12 Runden
1 Lacisz Zbigniew PLKia Picanto 25:05.842
2 Mirecki Bartlomiej PLKia Picanto 25:06.194
3 Gadomski Michal PLKia Picanto 25:11.891
4 Tokar Filip PLKia Picanto 25:12.170
5 Kostrzak Stanislaw PLKia Picanto 25:12.339
6 Kubat Grzegorz PLKia Picanto 25:15.497
7 Dreszer Maciej PLKia Picanto 25:23.745
8 Maliszewski Marcin PLKia Picanto 25:27.111
9 Stepien Oskar PLKia Picanto 25:27.773
10 Dobrowolski Michal PLKia Picanto 25:27.951
11 Lata Damian PLKia Picanto 25:28.631
12 Siemienczuk Bartlomiej PLKia Picanto 25:34.238
13 Komorowski Janusz PLKia Picanto 25:34.463
14 Steinhof Krzysztof PLKia Picanto 25:35.633
15 Jaros Marcin PLKia Picanto 25:37.244
16 Popkiewicz Roman PLKia Picanto 25:39.490
17 Kadlec Patryk PLKia Picanto 25:52.662
18 Kotarba-Majkutewicz Dominik PLKia Picanto 26:21.847
19 Jakubowski Bartlomiej PLKia Picanto 26:22.140
20 Wrobel Konrad PLKia Picanto 1 Rd. zur.
21 Sudol Jakub PLKia Picanto DNF
22 Struk Maciej PLKia Picanto DNF
schnellste Runde: Kostrzak 2:04.005 = 117.1 km/h
KIA Lotus Race, Rennen 2, 12 Runden
1 Kostrzak Stanislaw PLKia Picanto 25:06.482
2 Kubat Grzegorz PLKia Picanto 25:06.916
3 Mirecki Bartlomiej PLKia Picanto 25:14.547
4 Lacisz Zbigniew PLKia Picanto 25:14.768
5 Gadomski Michal PLKia Picanto 25:14.912
6 Tokar Filip PLKia Picanto 25:17.687
7 Wrobel Konrad PLKia Picanto 25:18.126
8 Stepien Oskar PLKia Picanto 25:18.427
9 Sudol Jakub PLKia Picanto 25:21.805
10 Lata Damian PLKia Picanto 25:28.457
11 Komorowski Janusz PLKia Picanto 25:28.758
12 Siemienczuk Bartlomiej PLPL Picanto 25:33.216
13 Maliszewski Marcin PLKia Picanto 25:33.362
14 Popkiewicz Roman PLKia Picanto 25:38.383
15 Steinhof Krzysztof PLKia Picanto 25:39.688
16 Dobrowolski Michal PLKia Picanto 25:43.198
17 Kadlec Patryk PLKia Picanto 25:49.376
18 Jakubowski Bartlomiej PLKia Picanto 26:19.827
19 Jaros Marcin PLKia Picanto DNF
20 Dreszer Maciej PLKia Picanto DNF
21 Kotarba-Majkutewicz Dominik PLKia Picanto DNF
DNS Struk Maciej PLKia Picanto
schnellste Runde: Kostrzak 2:03.795 = 117.1 km/h
WPP Klasse 1A + 1N + 2 + 6, Rennen 2, 12 Runden
1 Karol KolpakPL1A Fiat Seicento 24:30.520
2 Karol WykaPL1A Fiat Seicento 24:35.829
3 Maciej SzkudlarekPL1A Fiat Seicento 25:03.530
4 Krzysztof MencelPL1A Fiat Cinquecento 25:25.100
5 Mikolaj JozwiakPL1N Fiat Seicento 25:27.106
6 Lukasz JaniakPL1N Fiat Cinquecento 25:27.255
7 Bartosz RybienikPL1N Fiat Seicento 25:40.299
8 Przemyslaw KazmierczakPL1N Fiat Seicento 25:40.465
9 Bartosz KnastPL1N Fiat Seicento 25:43.501
10 Michal BastjanPL1N Fiat Seicento 25:51.481
11 Jacek NorkiewiczPL2 VW Polo 25:57.843
12 Dawid KaniewskiPL1N Fiat Seicento 26:04.846
13 Kamil TalarczykPL1N Fiat Seicento 26:20.252
14 Adrian WielowiejskiPL1N Fiat Seicento 26:20.497
15 Lukasz TrzeciakPL1N Fiat Seicento 26:36.366
16 Michal BordzolPL1N Fiat Seicento 1 Rd. zur.
17 Arkadiusz UrbanskiPL1N Fiat Cinquecento 1 Rd. zur.
18 Michal BienieckiPL1N Fiat Cinquecento 1 Rd. zur.
19 Jaroslaw NiewiadomskiPL6 Kia Picanto 1 Rd. zur.
20 Andrzej NawrotPL6 Kia Picanto 1 Rd. zur.
21 Mariusz SzkudlarekPL1N Fiat Seicento DNF
22 Tomasz ZawadaPL1A Fiat Seicento DNF
schnellste Runde:Wyka 1:59.893 = 119.9 km/h
WPP Klasse 3 + 4 + 5 + 7 + 8 + 9, Rennen 1, 12 Runden
1 Marek WolfPL5/GOSC BMW M3 E46 21:18.144
2 Jaroslaw BudzynskiPL5/GOSC Porsche 911 GT3 21:21.244
3 Piotr SojaPL5/GOSC Lotus Exige 21:22.869
4 Dawid BokiejPL9 BMW 635CSi E24 21:29.941
5 Dariusz GalezkiPL5/GOSC Mitsubishi Lancer 21:48.860
6 Ryszard ZyszczynskiPL5/GOSC BMW E36 22:39.315
7 Alberto AzziniPL5/GOSC Ferrari F355 1 Rd. zur.
8 Norbert StanczykPL4 Honda Civic 1 Rd. zur.
9 Pawel MlocekPL4 Honda Civic 1 Rd. zur.
10 Tomasz MatuszkiewiczPL4 Renault Clio 1 Rd. zur.
11 Krzysztof RatajczakPL4 BMW 318 E30 1 Rd. zur.
12 Adrian KowalskiPL4 Alfa Romeo 156 1 Rd. zur.
13 Andrzej GrigorjewPL8 VW Golf 1 Rd. zur.
14 Robert AbramczykPL9 BMW E30 1 Rd. zur.
15 Marcin DraganPL4 BMW 320 E46 1 Rd. zur.
16 Piotr GembickiPL9 Honda CRX Ballade 1 Rd. zur.
17 Rafal KuligPL4 Opel Astra 1 Rd. zur.
18 Gerard PaczkowskiPL7 Kia cee'd 1 Rd. zur.
19 Kamil UrbaczewskiPL4 BMW E30 1 Rd. zur.
20 Jozef DziobPL9 Alfa Romeo 75 2 Rd. zur.
21 Dariusz SoltysiakPL9 BMW 635CSi E24 2 Rd. zur.
22 Piotr TaborPL4 BMW 320 E36 2 Rd. zur.
23 Andrzej MoskalikPL5/GOSC Kia cee'd 2 Rd. zur.
24 Michal NowickiPL4 Opel Astra GSi 2 Rd. zur.
25 Michal WorochPL8 VW Golf 2 Rd. zur.
26 Krzysztof HasiakPL5/GOSC Fiat Bravo 2 Rd. zur.
27 Adrian UrbaczewskiPL4 Honda Civic 2 Rd. zur.
28 Maciej AndreckiPL4 Renault Clio 5 Rd. zur. (NC)
29 Mariusz UrbanskiPL5/GOSC BMW E46 DNF
30 Bartosz PaluskoPL5/GOSC BMW 325 E36 DNF
31 Jakub GolebiowskiPL9 BMW E24 DNF
32 Radoslaw KordeckiPL5/GOSC Porsche 911 DNF
DNS Lukasz RaweckiPL8 BMW 320 E21
DNS Jakub LisajPL9 BMW E24
schnellste Runde: Budzynski 1:40.140 = 138.0 km/h
WPP Klasse 1A + 1N + 2 + 6, Rennen 2, 12 Runden
1 Maciej SzkudlarekPL1A Fiat Seicento 24:20.055
2 Karol KolpakPL1A Fiat Seicento 24:22.196
3 Krzysztof MencelPL1A Fiat Cinquecento 24:30.804
4 Karol WykaPL1A Fiat Seicento 24:30.938
5 Tomasz ZawadaPL1A Fiat Seicento 24:36.913
6 Mikolaj JozwiakPL1N Fiat Seicento 25:25.475
7 Bartosz KnastPL1N Fiat Seicento 25:26.079
8 Przemyslaw KazmierczakPL1N Fiat Seicento 25:26.381
9 Bartosz RybienikPL1N Fiat Seicento 25:33.310
10 Jacek NorkiewiczPL2 VW Polo 25:33.669
11 Michal BastjanPL1N Fiat Seicento 25:44.105
12 Dawid KaniewskiPL1N Fiat Seicento 25:45.379
13 Lukasz JaniakPL1N Fiat Cinquecento 25:50.297
14 Mariusz SzkudlarekPL1N Fiat Seicento 25:55.615
15 Kamil TalarczykPL1N Fiat Seicento 26:10.385
16 Adrian WielowiejskiPL1N Fiat Seicento 26:29.392
17 Michal BordzolPL1N Fiat Seicento 1 Rd. zur.
18 Arkadiusz UrbanskiPL1N Fiat Cinquecento 1 Rd. zur.
19 Michal BienieckiPL1N Fiat Cinquecento 1 Rd. zur.
20 Jaroslaw NiewiadomskiPL6 Kia Picanto 1 Rd. zur.
21 Andrzej NawrotPL6 Kia Picanto 1 Rd. zur.
22 Lukasz TrzeciakPL1N Fiat Seicento DNF
schnellste Runde:Wyka 2:00.333 = 120.8 km/h
WPP Klasse 3 + 4 + 5 + 7 + 8 + 9, Rennen 2, 12 Runden
1 Piotr SojaPL5/GOSC Lotus Exige 21:12.291
2 Dariusz GalezkiPL5/GOSC Mitsubishi Lancer 21:24.200
3 Marek WolfPL5/GOSC BMW M3 E46 21:24.672
4 Dawid BokiejPL9 BMW 635CSi E24 21:36.130
5 Mariusz UrbanskiPL5/GOSC BMW E46 21:36.270
6 Radoslaw KordeckiPL5/GOSC Porsche 911 21:54.369
7 Alberto AzziniPL5/GOSC Ferrari F355 22:52.237
8 Norbert StanczykPL4 Honda Civic 22:53.255
9 Krzysztof RatajczakPL4 BMW 318 E30 1 Rd. zur.
10 Adrian KowalskiPL4 Alfa Romeo 156 1 Rd. zur.
11 Tomasz MatuszkiewiczPL4 Renault Clio 1 Rd. zur.
12 Marcin DraganPL4 BMW 320 E46 1 Rd. zur.
13 Lukasz RaweckiPL8 BMW 320 E21 1 Rd. zur.
14 Andrzej GrigorjewPL8 VW Golf 1 Rd. zur.
15 Robert AbramczykPL9 BMW E30 1 Rd. zur.
16 Rafal KuligPL4 Opel Astra 1 Rd. zur.
17 Kamil UrbaczewskiPL4 BMW E30 1 Rd. zur.
18 Michal NowickiPL4 Opel Astra GSi 1 Rd. zur.
19 Gerard PaczkowskiPL7 Kia cee'd 1 Rd. zur.
20 Piotr GembickiPL9 Honda CRX Ballade 1 Rd. zur.
21 Dariusz SoltysiakPL9 BMW 635CSi E24 2 Rd. zur.
22 Jozef DziobPL9 Alfa Romeo 75 2 Rd. zur.
23 Jakub LisajPL9 BMW E24 2 Rd. zur.
24 Krzysztof HasiakPL5/GOSC Fiat Bravo 2 Rd. zur.
25 Adrian UrbaczewskiPL3 Honda Civic 2 Rd. zur.
26 Ryszard ZyszczynskiPL5/GOSC BMW E36 DNF
27 Michal WorochPL8 VW Golf DNF
28 Andrzej MoskalikPL5/GOSC Kia cee'd DNF
29 Maciej AndreckiPL4 Renault Clio DNF
30 Jakub GolebiowskiPL9 BMW E24 DNF
31 Pawel MlocekPL3 Honda Civic DNF
DNS Bartosz PaluskoPL BMW 325 E36
schnellste Runde: Kordecki 1:42.069
Formel Historic, 12 Runden
1 Tomasz Szewczyk PLPromot III 22:10.798
2 Albertas Pundys LITEstonia 21.10 23:20.776
3 Lech Wojciechowski PLPromot II 23:22.876
4 Józef Gutmacher PLEstonia 2523:25.894
5 Andrzej Wojciechowski PLPromot III 1 Rd. zur.
6 Jacek Fontanski PLEstonia 21 1 Rd. zur.
7 Leszek Gysiorowski PLEaster 1 Rd. zur.
8 Piotr Lenartowicz PLPromot 1 Rd. zur.
9 Hieronim Kochanski PLReynard 861 2 Rd. zur.
10 Patryk Mikiciuk PLEstonia 21 DNF
schnellste Runde: Szewczyk 1:48.936 = 134.931 km/h
7. Brno (CZ)
Velka Cena Brno
22.-23.9.2012, 5403m
Quelle: automotodrombrno.cz
CEZ Tourenwagen Division D4 über 2000ccm, Rennen 1, 14 Runden
1 Michal Matejovsky CZAudi A4 DTM31:17.463
2 Miro Konopka SKSaleen S7 31:44.395
3 Max-Maciej Stanco PLFerrari F430 GT331:47.632
4 Attila Barta SKBMW Alpina 31:55.716
5 Denis Waszek CZFerrari 430 GT332:17.385
6 Artur Janosz PLFerrari 430 GT332:54.834
7 Matej Konopka SKPorsche GT3R 32:57.024
8 Martin Matzke CZBMW M3 E3633:03.304
9 Andrzej Lewandowski PLPorsche GT3 Cup33:16.193
10 Rudolf Machanek SKPorsche 911GT3R 33:40.508
11 Zdenek Tesarik CZBMW Z4 GTR1 Rd. zur.
12 Dan Suchy CZBMW M3 GTR1 Rd. zur.
13 Michal Harasek CZBMW M3 E361 Rd. zur.
14 Milan Braun CZBMW M3 E361 Rd. zur.
15 Peter Vanco SKPorsche GT3 Cup2 Rd. zur.
16 Petr Kacirek CZBMW M3 GTRDNF
schnellste Runde: Matejovsky 2:09.739 = 140,366 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 über 2000ccm, Rennen 2, 15 Runden
1 Michal Matejovsky CZAudi A4 DTM31:06.190
2 Denis Waszek CZFerrari 430 GT331:21.482
3 Attila Barta SKBMW Alpina 31:23.157
4 Artur Janosz PLFerrari 430 GT332:37.186
5 Andrzej Lewandowski PLPorsche GT3 Cup32:38.692
6 Matej Konopka SKPorsche GT3R 32:52.188
7 Dan Suchy CZBMW M3 GTR32:54.921
8 Milan Braun CZBMW M3 E3633:03.123
9 Martin Matzke CZBMW M3 E3633:03.346
10 Max-Maciej Stanco PLFerrari F430 GT31 Rd. zur.
11 Zdenek Tesarik CZBMW Z4 GTR1 Rd. zur.
12 Petr Kacirek CZBMW M3 GTR1 Rd. zur.
13 Michal Harasek CZBMW M3 E361 Rd. zur.
14 Peter Vanco SKPorsche GT3 Cup1 Rd. zur.
15 Miro Konopka SKSaleen S7 2 Rd. zur.
DNS Rudolf Machanek SKPorsche 911GT3R
schnellste Runde: Matejovsky 1:56.944 = 166.326 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 bis 2000ccm, Rennen 1, 13 Runden
1 Petr Mandelik CZLotus GT-R 31:16.328
2 Miro Hornak SKSkoda Fabia 31:25.707
3 Petr Fulin CZBMW S 200032:21.387
4 Tomas Horacek CZSkoda Octavia 32:26.877
5 Julo Koncek SKVAUXHALL Vectra STC32:32.736
6 Vladimir Ostasevski Jr. CZRenault Clio RS33:09.330
7 Vaclav Novak CZSkoda Octavia 33:46.923
8 Michal Edl CZRenault Clio RS III1 Rd. zur.
9 Marek Rzepecki PLRenault Clio III Cup1 Rd. zur.
10 Ondrej Fekete SKAlfa Romeo 1561 Rd. zur.
11 Maciej Roch Pietrzak PLHonda Civic Type R1 Rd. zur.
12 Radim Jezek CZSkoda Felicia 2 Rd. zur.
13 Marek Holka SKHonda Civic 2 Rd. zur.
14 Radim Michalek CZBMW E46 GTRDNF
15 Adam Rzepecki PLRenault Clio III CupDNF
DNS Petr Muzik CZRenault Clio Sport
schnellste Runde: Hornak 2:21.569 = 137,394 km/h
CEZ Tourenwagen Division D4 bis 2000ccm, Rennen 2, 14 Runden
1 Marek Fried CZLotus GT-R 31:17.077
2 Petr Fulin CZBMW S 200031:18.648
3 Miro Hornak SKSkoda Fabia 31:46.481
4 Ondrej Fekete SKAlfa Romeo 15631:49.030
5 Julo Koncek SKVAUXHALL Vectra STC32:57.899
6 Vaclav Novak CZSkoda Octavia 33:08.130
7 Radim Michalek CZBMW E46 GTR1 Rd. zur.
8 Marek Rzepecki PLRenault Clio III Cup1 Rd. zur.
9 Adam Rzepecki PLRenault Clio III Cup1 Rd. zur.
10 Maciej Roch Pietrzak PLHonda Civic Type R1 Rd. zur.
11 Radim Jezek CZSkoda Felicia 2 Rd. zur.
12 Marek Holka SKHonda Civic 2 Rd. zur.
13 Tomas Horacek CZSkoda Octavia DNF
14 Vladimir Ostasevski Jr. CZRenault Clio RSDNF
DNS Michal Edl CZRenault Clio RS III
DNS Petr Muzik CZRenault Clio Sport
schnellste Runde: Fried 2:11.091 = 148,376 km/h
CEZ Formelrennwagen Division D2 und D3, Rennen 1, 16 Runden
1 Christopher Höher ADallara 305 Spiess31:49.405
2 Franz Wöss ADallara 302 Opel31:54.745
3 Tomas Chabr Jr CZTomis 99-03 33:18.560
4 Petr Trnka CZFormula Gloria C8FT33:31.971
5 Lukas Hanzl CZFormula Gloria C8F33:46.912
6 Antonin Sus CZFormula Gloria C8F33:47.668
7 Tomas Chabr Sr CZVan Diemen RF 021 Rd. zur.
8 Branislava Lapinova SKFormula Gloria C8F1 Rd. zur.
9 Silvestr Ulmann CZELUS 01K 2 Rd. zur.
10 Gabriela Jilkova CZFormula Renault DNF
11 Petr Fulin CZFormula Gloria C8FDNF
schnellste Runde: Fried 1:56.881 = 166,415 km/h
CEZ Formelrennwagen Division D2 und D3, Rennen 2, 14 Runden
1 Franz Wöss ADallara 302 Opel31:07.583
2 Lukas Hanzl CZFormula Gloria C8F31:23.112
3 Petr Fulin CZFormula Gloria C8F31:27.979
4 Antonin Sus CZFormula Gloria C8F31:32.476
5 Silvestr Ulmann CZELUS 01K 31:45.806
6 Branislava Lapinova SKFormula Gloria C8F31:45.866
7 Tomas Chabr Jr. CZTomis 99-03 1 Rd. zur.
8 Gabriela Jilkova CZFormula Renault DNF
9 Petr Trnka CZFormula Gloria C8FTDNF
10 Christopher Höher ADallara 305 SpiessDNF
11 Tomas Chabr Sr. CZVan Diemen RF 02DNF
schnellste Runde: Wöss 1:59.238 = 163,126 km/h
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 1, 10 Runden
1 Bartosz Opiola PLPorsche GT328:23.536
2 Jaroslaw Budzynski PLPorsche GT328:26.791
3 Stefan Bilinski PLPorsche GT328:27.656
4 Grzegorz Moczulski PLPorsche GT328:30.261
5 Vladimir Hladik CZPorsche GT328:32.922
6 Yadel Oskan TURPorsche GT328:36.942
7 Rafal Mikrut PLPorsche GT328:40.448
8 Emre Durmaz TURPorsche GT329:13.525
9 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT329:13.774
10 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT329:37.596
11 Andrzej Lewandowski PLPorsche GT31 Rd. zur.
12 Mariusz Miekos PLPorsche GT32 Rd. zur.
13 Tomas Kukucka SLOPorsche GT3DNF
14 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Hladik 2:18.572 = 140,366 km/h
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 2, 13 Runden
1 Stefan Bilinski PLPorsche GT327:49.085
2 Vladimir Hladik CZPorsche GT327:58.079
3 Mariusz Miekos PLPorsche GT328:24.487
4 Bartosz Opiola PLPorsche GT328:36.122
5 Tomas Kukucka SLOPorsche GT328:37.445
6 Andrzej Lewandowski PLPorsche GT328:37.848
7 Rafal Mikrut PLPorsche GT328:47.952
8 Jaroslaw Budzynski PLPorsche GT328:50.889
9 Grzegorz Moczulski PLPorsche GT328:51.401
10 Emre Durmaz TURPorsche GT328:59.615
11 Yadel Oskan TURPorsche GT329:13.380
12 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT329:15.396
13 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT329:15.828
14 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Bilinski 2:06.549 = 153,702 km/h
European R-Cup, Rennen 1, 24 Runden
1 Alex Brundle
Jan Danis
GB
CZ
Radical SR351:04.449
2 Henk Thuis
NLRadical SR352:29.024
3 Bronislav Formanek
Josef Zaruba Jr.
CZRadical SR352:36.405
4 Jan Kislinger
Pavel Mueller
CZRadical SR352:53.298
5 Ivo Ragan
CZRadical SR352:54.048
6 Josef Koller
Ondrej Navratil
CZRadical SR31 Rd. zur.
7 Willy Gruber
ARadical SR31 Rd. zur.
8 Jan Raska
Martin Nimrichter
SKRadical SR31 Rd. zur.
9 Martin Maixner
CZRadical SR31 Rd. zur.
10 Josef Zaruba Sen.
Martin Sabacek
CZRadical SR42 Rd. zur.
11 Zdenko Baran
John Marshal
CZ
UAE
Radical SR3DNF
12 Libor Madera
Petr Kriz
CZRadical SR3DNF
13 Adam Muzyczuk
Maciej Szleminski
PLRadical SR3DNF
14 Tomas sen. Kolinger
Tomas Kolinger Jr.
CZRadical SR3DNF
15 Maciej Marcinkiewicz
Mariusz Miszta
PLRadical SR3DNF
European R-Cup, Rennen 2, 24 Runden
1 Alex Brundle
Jan Danis
GB
CZ
Radical SR350:39.801
2 Josef Koller
Ondrej Navratil
CZRadical SR351:16.852
3 Tomas Kolinger
Tomas Kolinger Jr.
CZRadical SR351:28.588
4 Henk Thuis
NLRadical SR351:29.685
5 Ivo Ragan
CZRadical SR351:32.131
6 Jan Kislinger
Pavel Mueller
CZRadical SR351:38.847
7 Jan Raska
Martin Nimrichter
SKRadical SR351:52.578
8 Bronislav Formanek
Josef Zaruba Jr.
CZRadical SR31 Rd. zur.
9 Libor Madera
Petr Kriz
CZRadical SR31 Rd. zur.
10 Adam Muzyczuk
Maciej Szleminski
PLRadical SR31 Rd. zur.
11 Martin Maixner
CZRadical SR31 Rd. zur.
12 Josef Zaruba
Martin Sabacek
CZRadical SR41 Rd. zur.
13 Willy Gruber
ARadical SR32 Rd. zur.
14 Zdenko Baran
John Marshal
CZ
UAE
Radical SR33 Rd. zur.
15 Maciej Marcinkiewicz
Mariusz Miszta
PLRadical SR35 Rd. zur.
KIA Lotos Race, Rennen 1, 12 Runden
1 Bartlomiej Mirecki PLKia33:31.946
2 Michal Dobrowolski PLKia33:33.257
3 Filip Tokar PLKia33:38.986
4 Jakub Sudol PLKia33:46.200
5 Zbigniew Lacisz PLKia33:48.400
6 Michal Gadomski PLKia33:54.371
7 Marcin Maliszewski PLKia33:54.632
8 Stanislaw Kostrzak PLKia33:54.672
9 Bartlomiej Siemienczuk PLKia33:59.672
10 Damian Lata PLKia34:04.574
11 Grzegorz Kubat PLKia34:05.403
12 Krzysztof Steinhof PLKia34:06.306
13 Marcin Jaros PLKia34:07.423
14 Maciej Dreszer PLKia34:41.911
15 Roman Popkiewicz PLKia34:48.133
16 Konrad Wrobel PLKia34:55.017
17 Dominik Drzewiecki PLKia35:18.419
18 Janusz Komorowski PLKiaDNF
19 Oskar Stepien PLKiaDNF
20 Patryk Kadlec PLKiaDNF
21 Dominik Kotarba-Majkutewicz PLKiaDNF
schnellste Runde: Mirecki 2:46.274 = 116,980 km/h
KIA Lotos Race, Rennen 1, 12 Runden
1 Bartlomiej Mirecki PLKia33:56.996
2 Zbigniew Lacisz PLKia33:58.432
3 Stanislaw Kostrzak PLKia33:58.695
4 Michal Dobrowolski PLKia33:59.107
5 Damian Lata PLKia33:59.321
6 Jakub Sudol PLKia34:00.451
7 Filip Tokar PLKia34:01.871
8 Grzegorz Kubat PLKia34:02.008
9 Krzysztof Steinhof PLKia34:02.332
10 Konrad Wrobel PLKia34:04.927
11 Michal Gadomski PLKia34:04.944
12 Roman Popkiewicz PLKia34:07.551
13 Marcin Jaros PLKia34:13.730
14 Bartlomiej Siemienczuk PLKia36:39.003
15 Dominik Drzewiecki PLKia36:43.074
16 Marcin Maliszewski PLKia1 Rd. zur.
17 Maciej Dreszer PLKiaDNF
18 Janusz Komorowski PLKiaDNF
19 Oskar Stepien PLKiaDNF
DNS Patryk Kadlec PLKia
DNS Dominik Kotarba-Majkutewicz PLKia
schnellste Runde: Mirecki 2:46.496 = 116,824 km/h
CEZ Langstreckenrennen, 2 Stunden
1 ARC BRATISLAVA
Miroslav Konopka
Matej Konopka
SKE1+3500 Porsche 997 GT351 Runden
2:01:32.018
2 FUCHS STAR-MOTO RACING
Max Maciej Stanco
Artur Janosz
PLE1+3500 Ferrari 430 GT 2:02:15.970
3 K&K Racing Team
Marcel Kusin
Zdenek Tesarik
CZE1+3500 Ferrari GT2 4302:02:33.993
4 G-Private Racing Team
Phillip Zumstein
Joerg Peham
AE1+3500 Mercedes SLS AMG GT3 50 Runden
5 Flex Motorsport
Dennis Waszek
Zdenek Baran
CZE1+3500 Ferrari 430 50
6 K&K Racing Team
Richard Chlad
Richard Chlad jr.
Michael Vorba
CZE1+3500 Ferrari GT2 43050
7 ARC Bratislava
Andrzej Lewandowski
Teodor Myszkowski
PLE1-3500 Porsche GT3 Cup650
8 Duck Racing
Daniel Skalicky
Lumir Firla
SKE1-3500 BMW M3 GTR49
9 K&K Racing Team
Richard Chlad
Richard Chlad jr.
Michael Vorba
CZE1+3500 Ferrari GT2 43049
10 G-Private Racing Team
Otto Dragoun
Sebastian Grunert
AE1+3500 Mercedes SLS AMG GT3 49
11 Gladysz Racing Team< br>Adam Gladysz
Christofer Berckhan
 
PL
MEX
VW Scirocco 48
12 IP Racing Shop
Milan Valasek
Zbynek Buchta
SKE1-2000 Renault Clio RS46
13 Srnka Motorsport
Patrik Tkac
Tomas Kukucka
SKPorsche GT3 Cup45
14 BASEN HURT-PRM TEAM
Adam Rzepecki
Maciej Roch-Pietrzak
PLE1-2000 Renault Clio Cup45
15 BASEN HURT-PRM TEAM
Adam Rzepecki
Wojciech Wetula
PLE1-2000 Renault Clio RS45
16 Sport Team Italy
Mauro Borriero
Fabio Lovato
IBMW 33045
17 KT Motorsport
Petr Mandalik
Josef Zaruba
CZE1-2000 Lotus Exige G-TR44
18 ART OF RACING
Lukas Uxa
Martin Syrovatko
CZE1-2000 Renault Clio RS III42
19 Foukal Motorsport
Martin Foukal
Tomas Foukal
CZE1-2000 Honda S200040
20 Motorsport Senica
Marek Holka
Miroslav Hornak
SKE1-2000 Honda Civic 40
21 Szymon Soltysik Team
Szymon Soltysik
Szczepan Mroczek
PLE1-2000 Kia Picanto 39
22 GRT Grasser Racing
Gottfried Grasser
Martin Sagmeister
AE1+3500 Lamborghini Gallardo GT3 DNF
23 Ivo Palmi
Pavel Sukop
David Palmi
CZE1+3500 Ferrari 430 GTDNF
schnellste Runde: Waszek/Baran 2:13.477 = 145,724 km/h
Maluch Trophy IV - Eurospeedway
22.9.2012
Quelle: boerdesprint.de
Maluch Trophy, Rennen 1, 9 Runden
1 Maciej Szkudlarek PL Seicento 17:15.360
2 Mariusz Szkudlarek PL Seicento 17:46.315
3 Bartosz Knast PL Seicento 18:27.843
4 Konrad Tadla PL Fiat 18:51.302
5 Jarek Hercog PL Fiat 1 Rd. zur.
6 Marcin Brus PL Fiat 1 Rd. zur.
7 Aleksander Wojciechowski PL Fiat 1 Rd. zur.
8 Kamil Osóbka PL Fiat 1 Rd. zur.
9 Jacek Chojnacki PL Fiat 1 Rd. zur.
10 Christophe Carion PL Fiat 1 Rd. zur.
11 Patryk Burchard PL Fiat 1 Rd. zur.
12 Piotr Kowalski PL Fiat 1 Rd. zur.
13 Pawel Krakowski PL Fiat DNF
schnellste Runde: Szkudlarek 1:52.594
Maluch Trophy, Rennen 2, 10 Runden
1 Maciej Szkudlarek PL Seicento 20:08.882
2 Mariusz Szkudlarek PL Seicento 20:09.868
3 Bartosz Knast PL Seicento 20:15.015
4 Konrad Tadla PL Fiat 20:33.636
5 Kamil Osóbka PL Fiat 20:53.977
6 Jarek Hercog PL Fiat 21:01.426
7 Marcin Brus PL Fiat 21:01.984
8 Jacek Chojnacki PL Fiat 22:10.812
9 Christophe Carion PL Fiat 1 Rd. zur.
10 Piotr Kowalski PL Fiat 1 Rd. zur.
11 Patryk Burchard PL Fiat 1 Rd. zur.
12 Aleksander Wojciechowski PL Fiat DNF
schnellste Runde: Szkudlarek 1:53.053
Hungaroring
Ungarische / Slowenische Meisterschaft
6.-7.10.2012, 4381m
Quelle: gtgstudio.hu
Tourenwagen OB I.kat, OB VI.kat., SLO Touring Cars , Rennen 1, 14 Runden
1 Norbert Nagy H VI SEAT Leon 28:36.761
2 Stefan Wiedenhofer A I Mitsubishi EVO IX 29:30.253
3 Helmut Herzog A I Renault Clio RIII 30:06.253
4 Matevz Habjan SLO J21 Renault Clio Cup 30:23.341
5 Zoran Poglajen SLO I Renault Clio Cup 30:23.828
6 Julo Koncek SK I Vauxhall Vectra STC 30:31.604
7 Béla Czenkár H VI SEAT Leon 1 Rd. zur.
8 Gábor Tomsics H I Alfa Romeo 156 1 Rd. zur.
9 Ferenc Ficza Jr. H I Honda Integra Type-R 1 Rd. zur.
10 Ákos Mohácsi H I Suzuki Swift RSR 1 Rd. zur.
11 Jan Marcinko SK I Peugeot 306 S16 1 Rd. zur.
12 Lehel Laczkó H I Opel Astra G 1 Rd. zur.
13 Gábor Budaházi H I Mini Cooper CH R56 1 Rd. zur.
14 László Laczkó H I Renault Clio RS 1 Rd. zur.
15 Manolisz Karajannisz H I Honda Civic Type-R 1 Rd. zur.
16 Anita Tóth H I Honda Civic Type-R 1 Rd. zur.
17 Zoltán Strider H I BMW 1 Rd. zur.
18 Béla Csiszér H I Honda Civic Type-R 1 Rd. zur.
19 Anton Bajc SLO I Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
20 Luka Glazer SLO I Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
21 Andro Pertot SLO J21 Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
22 Ales Buzga SLO I Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
23 Tomaz Trcek SLO J21 Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
24 Andrej Makarovic SLO I Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
25 Jure Marinsek SLO J21 Fiat Grande Punto DNF
26 Zsolt Gáspár H I Alfa Romeo 147 DNF
schnellste Runde: Nagy 2:00.434 = 130.956 km/h
Tourenwagen OB I.kat, OB VI.kat., SLO Touring Cars , Rennen 2, 14 Runden
1 Norbert Nagy H VI SEAT Leon 28:21.450
2 Béla Czenkár H VI SEAT Leon 28:24.238
3 Stefan Wiedenhofer A I Mitsubishi EVO IX 29:34.940
4 Helmut Herzog A I Renault Clio RIII 29:38.992
5 Matevz Habjan SLO J21 Renault Clio Cup 30:22.898
6 Zoran Poglajen SLO I Renault Clio Cup 30:31.817
7 Jan Marcinko SK I Peugeot 306 S16 1 Rd. zur.
8 Ferenc Ficza Jr. H I Honda Integra Type-R 1 Rd. zur.
9 Ákos Mohácsi H I Suzuki Swift RSR 1 Rd. zur.
10 Lehel Laczkó H I Opel Astra G 1 Rd. zur.
11 Anita Tóth H I Honda Civic Type-R 1 Rd. zur.
12 László Laczkó H I Renault Clio RS 1 Rd. zur.
13 Manolisz Karajannisz H I Honda Civic Type-R 1 Rd. zur.
14 Béla Csiszér H I Honda Civic Type-R 1 Rd. zur.
15 Levente Laczkó H I Renault Clio RS 2 Rd. zur.
16 Zoltán Strider H I BMW 2 Rd. zur.
17 Tomaz Trcek SLO J21 Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
18 Anton Bajc SLO Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
19 Ales Buzga SLO Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
20 Andrej Makarovic SLO I Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
21 Jure Marinsek SLO I Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
22 Andro Pertot SLO I Fiat Grande Punto 3 Rd. zur.
23 Luka Glazer SLO I Fiat Grande Punto DNF
DNS Gábor Budaházi H I Mini Cooper CH R56 DNF
Tourenwagen OB I.kat, OB VI.kat., Rennen 3, 14 Runden
1 Norbert Nagy H VI SEAT Leon 28:18.717
2 Béla Czenkár H VI SEAT Leon 28:42.367
3 Jan Marcinko SK I Peugeot 306 S16 1 Rd. zur.
4 Ferenc Ficza Jr. H I Honda Integra Type-R 1 Rd. zur.
5 Ákos Mohácsi H I Suzuki Swift RSR 1 Rd. zur.
6 Lehel Laczkó H I Opel Astra G 1 Rd. zur.
7 Béla Csiszér H I Honda Civic Type-R 1 Rd. zur.
8 Manolisz Karajannisz H I Honda Civic Type-R 1 Rd. zur.
9 Levente Laczkó H I Renault Clio RS 1 Rd. zur.
10 Zoltán Strider H I BMW 1 Rd. zur.
11 Gábor Budaházi H I Mini Cooper CH R56 DNF
12 Anita Tóth H I Honda Civic Type-R DNF
13 László Laczkó H I Renault Clio RS DNF
schnellste Runde: Nagy 2:00.147 = 131.269 km/h
schnellste Runde: Nagy 2:00.434 = 131.830 km/h
Formelrennwagen , Rennen 1, 15 Runden
1 Balázs Pödör H Formula Renault 28:07.902
2 Zsolt Balogh H Formula Renault 28:31.552
3 László Eszenyi H Formula Renault 28:33.830
4 Ferenc Rátkai H Formula Renault 29:11.813
5 Lapinova Branislava SK 1 Rd. zur.
6 Péter Lőrincz H Formula Renault 1 Rd. zur.
7 Krisztián Fekete H Tatus Honda DNF
schnellste Runde: Fekete 1:50.044 = 143.321 km/h
Formelrennwagen , Rennen 2, 15 Runden
1 Krisztián Fekete H II Tatus Honda 27:47.417
2 Balázs Pödör H II Formula Renault 27:58.326
3 László Eszenyi H II Formula Renault 29:13.065
4 Lapinova Branislava SK II Gloria 1 Rd. zur.
5 Zsolt Balogh H II Formula Renault 1 Rd. zur.
6 Péter Lőrincz H II Formula Renault DNF
schnellste Runde: Fekete 1:49.444 = 144.107 km/h
Suzuki Cup , Rennen 1, 14 Runden
1 Nikola Belohradski A New Suzuki Swift Sport 33:12.470
2 Martin Zellhofer A New Suzuki Swift Sport 33:13.661
3 Alexander Maier A Suzuki Swift Sport 33:17.834
4 Benjamin Karl A New Suzuki Swift Sport 33:21.373
5 Christoph Zellhofer A New Suzuki Swift Sport 33:27.969
6 Rudolf Degenbeck A Suzuki Swift Sport 33:38.514
7 Günther Wiesmeier A Suzuki Swift Sport 33:38.813
8 Roland Dorfner A Suzuki Swift Sport 33:39.422
9 Zoltán Bárkovics H Suzuki Swift 34:40.947
10 Gábor Tim H Suzuki Swift 34:41.291
11 Ákos Takáts H Suzuki Swift 34:52.025
12 Roland Farkas H Suzuki Swift 34:57.476
13 Johannes Maderthaner A V Suzuki Swift Sport 35:02.392
14 István Köller H Suzuki Swift 35:03.336
15 Dániel Nagy H Suzuki Swift 35:05.777
16 Áron Tözsér H Suzuki Swift 35:11.900
17 Adrienn Vogel H Suzuki Swift 35:13.031
18 Zsolt Fáczán H Suzuki Swift 35:13.422
19 Endre Deák H Suzuki Swift 35:15.390
20 Egon Burkus H Suzuki Swift 35:16.736
21 Gábor Mészáros H Suzuki Swift 35:28.058
22 Krisztián Füge H Suzuki Swift 35:49.357
23 Attila Tassi H Suzuki Swift 1 Rd. zur.
24 Bence Horváth H Suzuki Swift 1 Rd. zur.
25 Zsolt Schiller H Suzuki Swift 1 Rd. zur.
26 Péter Fazekas H Suzuki Swift 1 Rd. zur.
27 György Deli H Suzuki Swift 1 Rd. zur.
28 Zoltán Bagó H Suzuki Swift DNF
29 Hans Egger-Richter A Suzuki Swift Sport DNF
30 Zoltán Lévai H Suzuki Swift DNF
schnellste Runde: Zellhofer 2:21.131 = 111.751 km/h
Suzuki Cup , Rennen 2, 14 Runden
1 Nikola Belohradski CRO New Suzuki Swift Sport 33:05.796
2 Benjamin Karl A New Suzuki Swift Sport 33:07.137
3 Christoph Zellhofer A New Suzuki Swift Sport 33:27.264
4 Martin Zellhofer A New Suzuki Swift Sport 33:27.521
5 Hans Egger-Richter A Suzuki Swift Sport 33:28.405
6 Rudolf Degenbeck DEU Suzuki Swift Sport 33:32.500
7 Alexander Maier A Suzuki Swift Sport 33:43.960
8 Roland Dorfner A Suzuki Swift Sport 33:55.873
9 Ákos Takáts H Suzuki Swift 34:28.943
10 Áron Tözsér H Suzuki Swift 34:36.528
11 Zoltán Bárkovics H Suzuki Swift 34:42.204
12 Zsolt Fáczán H Suzuki Swift 34:58.186
13 Adrienn Vogel H Suzuki Swift 34:58.649
14 Egon Burkus H Suzuki Swift 35:04.645
15 Krisztián Füge H Suzuki Swift 35:05.496
16 Attila Tassi H Suzuki Swift 35:05.822
17 Roland Farkas H Suzuki Swift 35:13.243
18 István Köller H Suzuki Swift 35:17.494
19 Zsolt Schiller H Suzuki Swift 35:18.652
20 Gábor Tim H Suzuki Swift 35:37.910
21 Bence Horváth H Suzuki Swift 35:40.037
22 Endre Deák H Suzuki Swift 35:49.943
23 Péter Fazekas H Suzuki Swift 1 Rd. zur.
24 Attila Szigeti H Suzuki 1 Rd. zur.
25 György Deli H Suzuki Swift 1 Rd. zur.
26 Dániel Nagy H Suzuki Swift DNF
27 Gábor Mészáros H Suzuki Swift DNF
28 Zoltán Bagó H Suzuki Swift DNF
29 Johannes Maderthaner A Suzuki Swift Sport DNF
DQ Günther Wiesmeier A Suzuki Swift Sport 33:39.555
schnellste Runde: Karl 2:20.861 = 111.966 km/h
Suzuki Cup , Rennen 3, 13 Runden
1 Benjamin Karl A New Suzuki Swift Sport 32:45.443
2 Christoph Zellhofer A New Suzuki Swift Sport 32:53.597
3 Martin Zellhofer A New Suzuki Swift Sport 32:54.137
4 Nikola Belohradski HR New Suzuki Swift Sport 32:54.754
5 Alexander Maier A Suzuki Swift Sport 32:59.754
6 Roland Dorfner A Suzuki Swift Sport 33:03.215
7 Rudolf Degenbeck DEU Suzuki Swift Sport 33:04.654
8 Günther Wiesmeier A Suzuki Swift Sport 33:06.486
9 Áron Tözsér H Suzuki Swift 33:15.037
10 Ákos Takáts H Suzuki Swift 33:15.790
11 Gábor Tim H Suzuki Swift 33:21.916
12 Roland Farkas H Suzuki Swift 33:31.599
13 Zsolt Fáczán H Suzuki Swift 33:34.466
14 Dániel Nagy H Suzuki Swift 33:36.453
15 Egon Burkus H Suzuki Swift 33:40.191
16 Hans Egger-Richter A Suzuki Swift Sport 33:42.257
17 István Köller H Suzuki Swift 33:42.565
18 Gábor Mészáros H Suzuki Swift 33:42.942
19 Krisztián Füge H Suzuki Swift 33:44.859
20 Endre Deák H Suzuki Swift 33:45.364
21 Zsolt Schiller H Suzuki Swift 33:47.084
22 Bence Horváth H Suzuki Swift 33:47.116
23 Attila Tassi H Suzuki Swift 33:56.464
24 Attila Szigeti H Suzuki 34:22.873
25 György Deli H Suzuki Swift 34:32.538
26 Johannes Maderthaner A Suzuki Swift Sport 34:40.910
27 Zoltán Bagó H Suzuki Swift 34:49.918
28 Péter Fazekas H Suzuki Swift 35:08.353
29 Adrienn Vogel H Suzuki Swift DNF
30 Zoltán Bárkovics DNF
schnellste Runde: Belohradski 2:20.839 = 111.983 km/h
Lotus Cup - OB VII.kat (Uniqua L.L.C.) , OB VIII.kat (E.E.C.), Rennen 1, 16 Runden
1 Tamás Vizin H VII GFS Lotus Exige 33:58.731
2 Benedek Major H VII GFS Lotus Exige 34:16.403
3 Tibor Válint H VII Lotus Exige 33:04.048
4 Edina Bús H VIII Lotus Elise 34:33.157
5 Adrienn Bende H VIII Lotus Elise 34:33.522
6 Szilvia Sas H VIII Lotus Elise 34:54.641
7 Nóra Budaházi H VIII Lotus Elise 34:55.168
8 Anett Kőváry H VIII Lotus Elise 35:18.047
DQ Klaus Requat A VII Lotus Exige 34:59.488
DNS György LekenyH VII Lotus Exige
schnellste Runde: Vizin 2:06.202 = 124.971 km/h
Lotus Cup - OB VII.kat (Uniqua L.L.C.) , OB VIII.kat (E.E.C.), Rennen 2, 16 Runden
1 Tamás Vizin H VII GFS Lotus Exige 34:09.745
2 Benedek Major H VII GFS Lotus Exige 34:11.705
3 Klaus Requat A VII Lotus Exige 34:52.764
4 György LekenyH VII Lotus Exige 35:59.814
5 Nóra Budaházi H VIII Lotus Elise 1 Rd. zur.
6 Edina Bús H VIII Lotus Elise 1 Rd. zur.
7 Szilvia Sas H VIII Lotus Elise 1 Rd. zur.
8 Adrienn Bende H VIII Lotus Elise 1 Rd. zur.
9 Anett Kőváry H VIII Lotus Elise 1 Rd. zur.
DNS Tibor Válint H VII Lotus Exige
schnellste Runde: Vizin 2:06.196 = 124.977 km/h
Langstrecke, 2 Stunden
1 Orion Endurance Team
Attila Szigeti
Jozsef Merk
HF-1600 Suzuki Swift48 Runden
2 Proex Sport
Nóra Budaházi
Krisztian Füge
HF-1600 Suzuki Swift47
3 Feke Motorsport
Attila Tassi
Edina Bús
HF-1600 Suzuki Swift46
4 GFS OXXO Energy Team
Tamas Vizin
Benedek Major
HF-2000 Lotus Exige 46
5 Ferenc Ficza Jr.
Endre Vincent Deak
HE1 3500 BMW E46DNF
6 GFS Oxxo Energy Team
György Lekeny
Tibor Valint
HF-2000 Lotus ExigeDNF
schnellste Runde: Ficza/Deak 1:56.878 = 134.941 km/h
Grobnik
4.8.2012, 4168m
Quelle: grabarsport.hr
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 1, 17 Runden
1 Yucel Özbek TURPorsche GT327:54.351
2 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT327:54.551
3 Yadel Oskan TURPorsche GT328:02.025
4 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT328:14.633
5 Emre Durmaz TURPorsche GT328:33.369
6 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT328:42.840
schnellste Runde: Oskan 1:36.629 = 155.268 km/h
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 2, 17 Runden
1 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT327:59.950
2 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT328:00.794
3 Yucel Özbek TURPorsche GT328:11.480
4 Emre Durmaz TURPorsche GT328:12.700
5 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT328:31.053
6 Yadel Oskan TURPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Oskan 1:36.435 = 155.595 km/h
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 3, 17 Runden
1 Yucel Özbek TURPorsche GT327:45.492
2 Emre Durmaz TURPorsche GT327:58.395
3 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT3DNF
4 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT3DNF
5 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT3DNF
6 Yadel Oskan TURPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Özbek 1:35.625 = 156.913 km/h
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 4, 17 Runden
1 Yucel Özbek TURPorsche GT328:09.657
2 Yadel Oskan TURPorsche GT328:19.153
3 Emre Durmaz TURPorsche GT328:19.286
4 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT328:42.871
5 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT329:17.514
6 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Oguzhan 1:36.811 = 154.991 km/h
Slovakiaring
6.-7.10.2012, 5922m
Quelle: mylaps.com
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 1, 12 Runden
1 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT327:32.845
2 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT327:33.263
3 Yadel Oskan TURPorsche GT327:33.852
4 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT327:46.185
5 Emre Durmaz TURPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Oguzhan 2:15.357 = 157,503 km/h
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 1, 12 Runden
1 Emre Durmaz TURPorsche GT329:13.484
2 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT329:14.293
3 Yadel Oskan TURPorsche GT329:47.215
4 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT329:53.296
4 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT330:04.902
schnellste Runde: Oguzhan 2:12.802 = 160,534 km/h
Brno INVICTA EPILOG 6h
13.10.2012
Quelle: mylaps.com
Kurzberichte:
   Geschwindigkeit ist nicht alles »
    Herbeck mit Aufholjagd »
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 1, 13 Runden
1 Yucel Özbek TURPorsche GT328:28.087
2 Emre Durmaz TURPorsche GT328:28.223
3 Yadel Oskan TURPorsche GT328:41.678
4 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT328:43.894
5 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT328:44.448
6 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT329:09.045
schnellste Runde: Durmaz 2:09.874 = 149,767 km/h
VIZIO Porsche GT3 CHALLENGE, Rennen 2, 12 Runden
1 Cenk Ceyisakar TURPorsche GT328:40.765
2 Yucel Özbek TURPorsche GT329:11.602
3 Emre Durmaz TURPorsche GT329:23.646
4 Cengiz Oguzhan TURPorsche GT329:24.343
5 Arif Suyabatmaz TURPorsche GT329:33.457
6 Yadel Oskan TURPorsche GT3DNF
schnellste Runde: Oguzhan 2:17.742 = 141,212 km/h
Langstrecke 6 Stunden
(CZ Wertung nach 2 Stunden)
(Startaufstellung)
1 (2) (3) Scuderia Praha
Michael Vorba
Lubomir Jakubik
Jozo Jakubik
Robert Pergl
 
CZ
SK
SK
CZ
E1+3500 Ferrari 430 GT3 169 Runden =
6:01:29.083
2 (4) (7) G private Racing
Paul Pfefferkorn
Jörg Peham
Sebastian Grunert
AE1+3500 Mercedes SLS AMG GT3165
3 (6) (6) K&K Racing Team
Marcel Kusin
Zdenek Tesarik
Dennis Waszek
CZE1+3500 Ferrari GT2 430164
4 (5) (13) ARC BRATISLAVA
Miro Konopka
Matej Konopka
Andrej Studenic
SKE1+3500 Porsche 997 GT3163
5 (8) (11) G-Private Racing Team
Phillip Zumstein
Manuel Zumstein
AE1+3500 Mercedes SLS AMG GT3 163
6 (9) (16) Duck Racing
Daniel Skalicky
Lumir Firla
Petr Kacirek
Dan Suchy
CZE1-3500 BMW M3 GTR158
7 (10) (14) Senkyr Motorsport
Robert Senkyr
Lukas Vrecka
Endre Vincent Deak
Petr Vencalik
 
CZ
CZ
H
CZ
E1-3500 BMW M3 E36157
8 (13) (15) Senkyr Motorsport
Milan Braun
Lukas Vrecka
Petr Libal
Petr Vencalik
CZE1-3500 BMW M3 E36151
9 (12) (23) KT Motorsport
Radek Bares
Andreas Rhomberg
Marek Fried
CZE1-2000 Lotus Exige G-TR148
10 (14) (17) KT Motorsport
Petr Mandelik
Josef Zaruba
Tomas Kusy
Milan Zahradnicek
CZE1-2000 Lotus Exige G-TR144
11 (18) (20) IP Racing Shop
Milan Valasek
Zbynek Buchta
CZE1-2000 Renault Clio RS142
12 (7) (12) FUCHS STAR-MOTO RACING
Max Maciej Stanco
Artur Janosz
Luis Scarpaccio
 
PL
PL
I
E1+3500 Ferrari 430 GT 137 (DNF)
13 (15) (18) Valek Autósport
Petr Valek
Milan Vankat
Stanislav Hajdusek
CZE1-3500 BMW M3 GTR 130 (DNF)
14 (20) (21) Karolina Motorsport
Agnieszka Czapka-Lampel
Michaela Peskova
 
PL
SK
E1-3500 Porsche Cayman 104 (NC)
15 (3) (2) GRT Grasser Racing
Patrick Ortlieb
Gottfried Grasser
Martin Sagmeister
AE1+3500 Lamborghini Gallardo GT3 DNF
16 (11) (19) Duck Racing
Daniel Skalicky
Lumir Firla
Petr Kacirek
Dan Suchy
CZE1-3500 BMW M3 GTRDNF
17 (19) (1) Rock Media Motors
Antonin Herbeck
Wolfgang Kaufmann
 
CZ
A
E1+3500 Pagani Zonda DNF
18 (16) (4) K&K Racing Team
Richard Chlad
Richard Chlad jr.
Martin Matzke
CZE1+3500 Ferrari GT2 430DNF
19 (17) (8) X - Racing CZ
Pavel Sukop
David Palmi
CZE1+3500 Ferrari 430 GTDNF
20 (21) (10) Flex Motorsport
Dennis Waszek
Boleslaw Waszek
Zdenko Baran
Petr Vacik
CZE1+3500 Ferrari 430 DNF
21 (22) (22) Foukal Motorsport
Martin Foukal
Tomas Foukal
Marek Michal
CZE1-2000 Honda S2000
DNF (*)(1) (5) ARC BRATISLAVA
Miroslav Konopka
Matej Konopka
SKE1+3500 Porsche 997 GT3
DNS (DNS) (9) Scuderia Praha
Michael Vorba
Lubomir Jakubik
Jozo Jakubik
 
CZ
SK
SK
E1+3500 Ferrari 430 GT3
(*) nur tschechische Meisterschaft gefahren
schnellste Runde: Herbeck/Kaufmann 1:57.378 = 165,711 km/h
Poznan
Wyscigowego Pucharu Polski
12.-14.10.2012
Quelle: pzm.pl
Anmerkung:
- Die Tourenwagen Rennen E1/E2 bis 2000, E1/E2 über 2000 cm3 und Grand Prix Polski wurden abgesagt
- es wurde ein 1 Stunden-Rennen zu Ehren des am 28.5.2011 verstorbenen Jan Lesniak durchgeführt. Lesniak war polnischer Rallyemeister und Leiter der Polnischen Tourenwagenmeisterschaft sowie Leiter der polnischen Nationalmannschaft bei den Wettbewerben in Brno, Riga, Most und Schleiz. Er wurde 73.
WPP KLasse 1A , 1N , 2, 6 Rennen 1, 12 Runden
1 Maciej Szkudlarek PL1A Fiat Seicento 24:15.488
2 Karol Wyka PL1A Fiat Seicento 24:17.643
3 Karol Kolpak PL1A Fiat Seicento 24:21.652
4 Tomasz Zawada PL1A Fiat Seicento 24:22.443
5 Krzysztof Mencel PL1A Fiat Cinquecento 24:26.261
6 Tomasz Strozik PL1A Fiat Seicento 24:42.141
7 Michal Gadomski PL2 Kia Picanto 24:55.630
8 Maciej Dreszer PL2 Kia Picanto 25:03.332
9 Janusz Komorowski PL2 Kia Picanto 25:19.571
10 Bartosz Knast PL1N Fiat Seicento 25:25.283
11 Dawid Kaniewski PL1N Fiat Seicento 25:26.152
12 Lukasz Janiak PL1N Fiat Cinquecento 25:27.365
13 Mikolaj Jo?wiak PL1N Fiat Seicento 25:37.350
14 Mariusz Szkudlarek PL1N Fiat Seicento 25:37.516
15 Przemyslaw Kazmierczak PL1N Fiat Seicento 25:38.295
16 Bartosz Rybienik PL1N Fiat Seicento 25:38.591
17 Jacek Norkiewicz PL2 VW Polo 25:39.631
18 Michal Bastjan PL1N Fiat Seicento 25:48.414
19 Michal Bordzol PL1N Fiat Seicento 1 Rd. zur.
20 Arkadiusz Urbanski PL1N Fiat Cinquecento 1 Rd. zur.
21 Marek Wisniewski PL6 Kia Picanto 1 Rd. zur.
22 Jaroslaw Niewiadomski PL Kia Picanto 1 Rd. zur.
23 Andrzej Nawrot PL Kia Picanto 1 Rd. zur.
24 Marcin Trojanowski PL Kia Picanto 1 Rd. zur.
25 Lukasz Trzeciak PL1N Fiat Seicento DNF
DNS Maciej Garstecki PL1N Fiat Seicento
schnellste Runde: Navrot 2:14.095 = 107,2 km/h
WPP KLasse 3, 4, 5, 7, 8, 9 Rennen 1, 12 Runden
1 Bartosz Opiola PLGOSC Porsche 911 GT3 20:16.891
2 Jaroslaw Budzynski PLGOSC Porsche 911 GT3 20:55.995
3 Radoslaw Kordecki PL5 Porsche 911 20:57.218
4 Dariusz Galezki PL5 Mitsubishi Lancer 21:04.542
5 Marek Wolf PL5 BMW M3 E46 21:16.569
6 Bartosz Palusko PL5 BMW 325 E36 21:18.238
7 Mariusz Urbanski PL5 BMW E46 21:21.087
8 Dawid Bokiej PL9 BMW 635CSi E24 21:26.636
9 Adam Rzepecki PLGOSC Renault Clio 21:49.172
10 Kamil Raczkowski PLGOSC Renault Clio 21:49.952
11 Piotr Wojcik PL5 Renault Clio 21:51.278
12 Marek Rzepecki PLGOSC Renault Clio 1 Rd. zur.
13 Ryszard Zyszczynski PL5 BMW E36 1 Rd. zur.
14 Tomasz Myszkier PL5 Renault Clio 1 Rd. zur.
15 Norbert Stanczyk PL4 Honda Civic 1 Rd. zur.
16 Piotr Bany PL5 Alfa Romeo 156 1 Rd. zur.
17 Pawel Tarnawski PL5 Renault Clio 1 Rd. zur.
18 Marcin Dragan PL4 BMW 320 E46 1 Rd. zur.
19 Tomasz Matuszkiewicz PL4 Renault Clio 1 Rd. zur.
20 Robert Abramczyk PL9 BMW E30 1 Rd. zur.
21 Adrian Kowalski PL4 Alfa Romeo 156 1 Rd. zur.
22 Andrzej Grigorjew PL8 VW Golf 1 Rd. zur.
23 Lukasz Rawecki PL8 BMW 320 E21 1 Rd. zur.
24 Kamil Urbaczewski PL4 BMW E30 1 Rd. zur.
25 Michal Nowicki PL4 Opel Astra GSi 1 Rd. zur.
26 Dariusz Soltysiak PL9 BMW 635CSi E24 2 Rd. zur.
27 Piotr Tabor PL4 BMW 320 E36 2 Rd. zur.
28 Krzysztof Hasiak PL5 Fiat Bravo 2 Rd. zur.
29 Gerard Paczkowski PL7 Kia cee'd 2 Rd. zur.
30 Jozef Dziob PL9 Alfa Romeo 75 2 Rd. zur.
31 Jakub Lisaj PL9 BMW E24 2 Rd. zur.
32 Pawel Grzywacz PL4 Opel Astra GSi DNF
33 Michal Woroch PL8 VW Golf DNF
34 Krzysztof Hellwig PL9 BMW 635 DNF
35 Marcin Wydra PL4 Alfa Romeo 156TS DNF
DNS Krzysztof Ratajczak PL4 BMW 318 E30
DNS Maciej Roch Pietrzak PLGOSC Honda Civic
DNS Leszek Patan PL8 Honda Civic
schnellste Runde: Opiola 1:37.973 = 144.9 km/h
WPP KLasse 1A , 1N , 2, 6 Rennen 2, 12 Runden
1 Karol Kolpak PL1A Fiat Seicento 24:08.374
2 Maciej Szkudlarek PL1A Fiat Seicento 24:10.767
3 Tomasz Zawada PL1A Fiat Seicento 24:12.796
4 Karol Wyka PL1A Fiat Seicento 24:14.772
5 Krzysztof Mencel PL1A Fiat Cinquecento 24:16.229
6 Michal Gadomski PL2 Kia Picanto 24:56.201
7 Jacek Norkiewicz PL2 VW Polo 25:05.382
8 Maciej Dreszer PL2 kia Picanto 25:10.689
9 Bartosz Rybienik PL1N Fiat Seicento 25:30.574
10 Dawid Kaniewski PL1N Fiat Seicento 25:31.300
11 Przemyslaw Kazmierczak PL1N Fiat Seicento 25:33.695
12 Lukasz Janiak PL1N Fiat Cinquecento 25:34.861
13 Mikolaj Jo?wiak PL1N Fiat Seicento 25:39.941
14 Bartosz Knast PL1N Fiat Seicento 25:40.792
15 Michal Bastjan PL1N Fiat Seicento 25:41.175
16 Mariusz Szkudlarek PL1N Fiat Seicento 25:45.068
17 Maciej Garstecki PL1N Fiat Seicento 25:52.414
18 Michal Bordzol PL1N Fiat Seicento 26:14.241
19 Tomasz Strozik PL1A Fiat Seicento 26:31.290
20 Arkadiusz Urbanski PL1N Fiat Cinquecento 1 Rd. zur.
21 Lukasz Trzeciak PL1N Fiat Seicento 1 Rd. zur.
22 Janusz Komorowski PL2 Kia Picanto 1 Rd. zur.
23 Andrzej Nawrot PL6 Kia Picanto 1 Rd. zur.
24 Marcin Trojanowski PL6 kia Picanto 1 Rd. zur.
25 Marek Wisniewski PL6 Kia Picanto 1 Rd. zur.
26 Jaroslaw Niewiadomski PL6 Kia Picanto DNF
schnellste Runde: Mencel 1:58.809 = 121.8 km/h
WPP KLasse 3, 4, 5, 7, 8, 9 Rennen 2, 11 Runden
1 Bartosz Opiola PL6 Porsche 911 GT3 18:35.149
2 Jaroslaw Budzynski PL6 Porsche 911 GT3 18:36.018
3 Radoslaw Kordecki PL5 Porsche 911 18:58.666
4 Bartosz Palusko PL5 BMW 325 E36 19:09.407
5 Dariusz Galezki PL5 Mitsubishi Lancer 19:09.566
6 Marek Wolf PL5 BMW M3 E46 19:22.561
7 Dawid Bokiej PL9 BMW 635CSi E24 19:33.415
8 Maciej Ostoja-Chyzynski PL6 Renault Clio 20:09.256
9 Piotr Wojcik PL5 Renault Clio 20:09.603
10 Adam Rzepecki PL6 Renault Clio 1 Rd. zur.
11 Marek Rzepecki PL6 Renault Clio 1 Rd. zur.
12 Pawel Tarnawski PL5 Renault Clio 1 Rd. zur.
13 Norbert Stanczyk PL4 Honda Civic 1 Rd. zur.
14 Piotr Bany PL5 Alfa Romeo 156 1 Rd. zur.
15 Pawel Mlocek PL3 Honda Civic 1 Rd. zur.
16 Marcin Dragan PL4 BMW 320 E46 1 Rd. zur.
17 Tomasz Matuszkiewicz PL4 Renault Clio 1 Rd. zur.
18 Andrzej Grigorjew PL8 VW Golf 1 Rd. zur.
19 Marcin Kasztelan PL5 Renault Clio 1 Rd. zur.
20 Lukasz Rawecki PL8 BMW 320 E21 1 Rd. zur.
21 Kamil Urbaczewski PL4 BMW E30 1 Rd. zur.
22 Dariusz Soltysiak PL9 BMW 635CSi E24 1 Rd. zur.
23 Michal Nowicki PL4 Opel Astra GSi 1 Rd. zur.
24 Piotr Tabor PL4 BMW 320 E36 1 Rd. zur.
25 Michal Woroch PL8 VW Golf 2 Rd. zur.
26 Gerard Paczkowski PL7 Kia cee'd 2 Rd. zur.
27 Leszek Patan PL8 Honda Civic 2 Rd. zur.
28 Adrian Urbaczewski PL3 Honda Civic 2 Rd. zur.
29 Jozef Dziob PL9 Alfa Romeo 75 DNF
30 Ryszard Zyszczynski PL5 BMW E36 DNF
31 Krzysztof Hasiak PL5 Fiat Bravo DNF
32 Jakub Lisaj PL9 BMW E24 DNF
DNS Pawel Grzywacz PL4 Opel Astra GSi
DNS Mariusz Urbanski PL5 BMW E46
DNS Krzysztof Hellwig PL9 BMW 635
DNS Robert Abramczyk PL9 BMW E30
schnellste Runde: Opiola 1:38.818 = 145.0 km/h
Maluch Trophy Rennen 1, 10 Runden
1 Konrad Tadla PLI Fiat 126p 22:22.734
2 Aleksander Wojciechowski PLI Fiat 126p 22:24.529
3 Michal Zugajewicz PLII Fiat 126p 22:55.151
4 Jaroslaw Hercog PLI Fiat 126p 23:05.749
5 Kamil Osobka PLI Fiat 126p 23:21.555
6 Maciej Wielgosz PLI Fiat 126p 23:22.118
7 Pawel Kopacz PLII Fiat 126p 23:38.843
8 Przemyslaw Szulc PLII Fiat 126p 24:00.750
9 Jacek Chojnacki PLI Fiat 126p 24:06.104
10 Marcin Brus PLI Fiat 126p 1 Rd. zur.
11 Slawomir Wysmyk PLII Fiat 126p 1 Rd. zur.
12 Agnieszka Piotrowska PLI Fiat 126p 1 Rd. zur.
13 Dawid Mrowczynski PLI Fiat 126p 1 Rd. zur.
14 Christophe Carion PLII Fiat 126p 2 Rd. zur.
15 Lucjan Kulpinski PLI Fiat 126p DNF
16 Piotr Jankowiak PLII Fiat 126p DNF
17 Daniel Bachleda PLI Fiat 126p DNF
18 Marek Kurzetkowski PLII Fiat 126p DNF
19 Pawel Krakowski PLI Fiat 126p DNF
DNS Piotr Kowalski PLI Fiat 126p
DNS Marek Starosta PLII Fiat 126p
schnellste Runde: Tadla 2:13.012 = 109.5 km/h
Maluch Trophy Rennen 2, 10 Runden
1 Konrad Tadla PLI Fiat 126p 22:16.625
2 Aleksander Wojciechowski PLI Fiat 126p 22:18.115
3 Michal Zugajewicz PLII Fiat 126p 22:58.662
4 Kamil Osobka PLI Fiat 126p 23:18.593
5 Przemyslaw Szulc PLII Fiat 126p 23:26.995
6 Christophe Carion PLII Fiat 126p 24:08.779
7 Dawid Mrowczynski PLI Fiat 126p 24:09.923
8 Pawel Krakowski PLI Fiat 126p 24:10.524
9 Marek Kurzetkowski PLII Fiat 126p 24:10.980
10 Slawomir Wysmyk PLII Fiat 126p 1 Rd. zur.
11 Agnieszka Piotrowska PLI Fiat 126p 1 Rd. zur.
12 Pawel Kopacz PLII Fiat 126p 1 Rd. zur.
13 Marek Starosta PLII Fiat 126p 1 Rd. zur.
14 Marcin Brus PLI Fiat 126p DNF
15 Jacek Chojnacki PLI Fiat 126p DNF
16 Lucjan Kulpinski PLI Fiat 126p DNF
17 Maciej Wielgosz PLI Fiat 126p DNF
18 Daniel Bachleda PLI Fiat 126p DNF
19 Jaroslaw Hercog PLI Fiat 126p DNF
DNS Piotr Jankowiak PLII Fiat 126p
schnellste Runde: Tadla 2:11.984 = 110.0 km/h
"Epilog Jan Lesniak", 1 Stunde
1 Maciej Ostoja-Chyzynski
  Kamil Raczkowski
PLRenault Clio RS32 Runden =
1:00:48.508
2 Adam Rzepecki
  Marek Rzepecki
PLRenault Clio RS1:01:37.755
3 Piotr Wojcik
  Wojciech Wetula
PLRenault Clio RS1:01:39.265
4 Tomasz Myszkier PLRenault Clio RS1 Rd zur.
5 Bartosz Palusko
  Sobczak
PLBMW M31 Rd zur.
6 Piotr Bany
  Sebastian Kolakowski
PLAlfa Romeo 1562 Rd zur.
7 Norbert Stanczyk
  Stanczyk
PLHonda Civic2 Rd zur.
8 Marcin Dragan PLBMW 3202 Rd zur.
9 Adam Glowinski
  Tomasz Matuszkiewicz
PLRenault Clio RS2 Rd zur.
10 Robert Abramczyk
  Piotr Fira
PLBMW E302 Rd zur.
11 Tomasz Strozik PLFiat Seicento3 Rd zur.
12 Michal Nowicki
  Maciej Roch-Pietrzak
PLOpel Astra GSi3 Rd zur.
13 Lukasz Rawecki
  Waskowski
PLBMW E213 Rd zur.
14 Michal Bordzol
  Andrzej Grigorjew
PLVW Golf3 Rd zur.
15 Pawel Tarnawski
  Adam Glowinski
PLRenault Clio RS4 Rd zur.
16 Michal Gadomski PLKia Picanto4 Rd zur.
17 Maciej Szkudlarek
  Mariusz Szkudlarek
PLFiat Seicento4 Rd zur.
18 Jakub Lisaj
  Jakub Golebiowski
PLBMW M3 E244 Rd zur.
19 Bartosz Knast
  Lukasz Janiak
PLFiat Seicento4 Rd zur.
20 Maciej Dreszer
  Mikolaj Jozwiak
PLFiat Seicento5 Rd zur.
21 Tomasz Zawada
  Bartosz Rybienik
PLFiat Seicento5 Rd zur.
22 Karol Kolpak
  Maciej Garstecki
PLFiat Seicento5 Rd zur.
23 Kamil Urbaczewski
  Adrian Urbaczewski
PLHonda Civic5 Rd zur.
24 Michal Bordzol
  Andrzej Grigorjew
PLFiat Seicento6 Rd zur.
25 Andrzej Nawrot
  Jaroslaw Niewiadomski
PLKia Picanto6 Rd zur.
26 Tomasz Zawada
  Bartosz Rybienik
PLFiat Seicento7 Rd zur.
27 Krzysztof Ratajczak
  Maciej Andrecki
PLKia Picanto7 Rd zur.
28 Karol Wyka PLFiat Seicento8 Rd zur.
29 Jacek Norkiewicz
  Aleksander Wojciechowski
PLVW Polo10 Rd zur.
30 Dawid Bokiej
  Leszczak
PLBMW M3DNF
DNS Krzysztof Mencel
  Gerard Paczkowski
PLFiat Cinquecento
DNS Arkadiusz Urbanski
  Dawid Kaniewski
PLFiat Cinquecento
DNS Marcin Wydra PLAlfa 156
schnellste Runde: Bokiej/Leszczak 1:45.907
Formel Historic, 10 Runden
1 Andrzej Wojciechowski PLPromot III18:58.827
2 Józef Gutmacher PLEstonia 2519:13.443
3 Lech Wojciechowski PLPromot II19:17.853
4 Piotr Lenartowicz PLPromot II19:44.621
5 Leszek Gysiorowski PLPromot II 19:45.230
6 Piotr Kazmierczak PLEstonia 2120:48.660
7 Andrzej Fontanski PLEstonia 21 3 Rd. zur.
8 Pawel Bielak PLPromot II DNF
9 Tomasz Szewczyk PLPromot III DNF
schnellste Runde: Gutmacher 1:51.235
last updates:
22.8. V4 Slovakiaring
Kalender 2012:
 
28./29.April
Hungaroring (H) (I)
16./17.Juni
Panoniaring (H) (III)
29.Juni/1.Juli
Poznan (PL) (II)
4./5.August
Most (CZ) (IV)
17./19.August
Slowakiaring (SK) (V)
24./26.August
Poznan (PL) (VI)
22./23.September
Brno (CZ) (VII)
12./14.Oktober
Poznan (PL) (nur PL)

Kia Cup (PL)
 
4./6.Mai
Eurospeedway (D) (I)
16./17.Juni
RedBull Ring (A) (II)
29.Juni/1.Juli
Poznan (PL) (III)
17./19.August
Slowakiaring (SK) (IV)
24./26.August
Poznan (PL) (V)
22./23.September
Brno (CZ) (VI)

Lotus Cup
 
28./29.April
Hungaroring (H) (I)
19./20.Mai
RedBull Ring (A) (II)
16./17.Juni
Panoniaring (H) (III)
1.August
Slowakiaring (SK) (IV)
29./30.August
Salzburgring (A) (V)
6./7.Oktober
Hungaroring (H) (VI)

 
Polnischer Cup
28./29.April
Poznan (I)
29.Juni/1.Juli
Poznan (II)
20./22.Juli
Sienna (III)
24./26.August
Poznan (IV)
12./14.Oktober
Poznan (V)