Home - Polen - Bergmeisterschaft 2015 »Kontakt »Disclaimer
                       
Bergmeisterschaft Polen 2015
Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski PZM
Endstand Kategorie I
1 DUBAI PL 167
2 Andrzej Szepieniec PL 145
3 Tomasz Myszkier PL 123
4 Piotr Ostrowski PL 96
5 Igor Drotar SK 80
= Waldemar Kluza PL 80
7 Marcin Gladysz PL 68
8 Michal Ratajczyk PL 63
9 Grzegorz Koziol PL 51
10 Rafal Serafinowicz PL 47
11 Jozef Béreö SK 40
12 Karel Stehlik CZ 33
13 Jan Milo? SK 28
14 Rafal Grzesinski PL 26
15 Krzysztof Deren PL 24
16 Marcin Slobodzian PL 20
17 BOCZEK PL 18
18 Roman Baran PL 16
19 Karol Krupa PL 14
= Maciej Oleksowicz PL 14
21 Michal Tochowicz PL 12
= Bartosz Bak PL 12
= Radoslaw Cwieczek PL 12
= Mateusz Misiewicz PL 12
= Wojciech Szulc PL 12
26 Szymon Piekos PL 9
= Ryszard Zyszczynski PL 9
28 Eugeniusz Kurlikowski PL 8
= Pawel Malik PL 8
= Marcin Wilusz PL 8
31 Konrad Biela PL 7
= Marcin Wrona PL 7
33 Rafal Fedorowicz PL 6
= Wojciech Krawczyk PL 6
= Tomasz Kucinski PL 6
= Pawel Sanecki PL 6
= Marcin Slomka PL 6
= Wojciech Witkowski PL 6
= Monika Zawodny PL 6
40 HERBI PL 4
= Oto Hroba SK 4
= Wojciech Myszkier PL 4
= Mateusz Pogoda PL 4
= Michal Zywarski PL 4
45 Sergio Azzini PL 3
= Krzysztof Faras PL 3
= Jaroslaw Hebzda PL 3
= Martin Hroba SK 3
= Lukasz Kotarba PL 3
50 Jaroslaw Adamiak PL 2
= Lukasz Bobowski PL 2
= Bohumír Cambalik SK 2
= Karol Falk PL 2
= Bartosz Idzkowski PL 2
= Martin Juhas SK 2
= Peter Kacvinsky SK 2
= Endre Kovacs H 2
= Peter Liptak SK 2
= Grzegorz Musz PL 2
= Damian Paliga PL 2
= Radoslaw Pogan PL 2
= Tomasz Pyra PL 2
= Michal Sowa PL 2
= Jedrzej Szczesniak PL 2
65 Grzegorz Miksa PL 1
= SZOLEK PL 1
= Radoslaw Wegrzyn PL 1
68 Marcin Beltowski PL
= Lukasz Cybulko PL
= Jacek Madziara PL
Endstand Kategorie II
1 Sebastian Folta PL 70
2 Robert Stec PL 20
= Vaclav Janik CZ 20
Endstand HIST
1 Wojciech Beltowski PL 187
2 Pawel Dziewiatkowski PL 159
3 Rafal Szumiec PL 136
4 Jacek Handl PL 121
5 Wojciech Koczeski PL 100
6 Janusz Jania PL 89
7 Pawel Gos PL 70
8 Jerzy Golebiowski PL 57
9 Robert Pawlak PL 44
10 Arkadiusz Borczyk PL 42
11 Gabriel Kubit PL 40
12 Lukasz Dziemidok PL 32
13 Christian Zaleski PL 20
14 Tomasz Bartoszek PL 14
15 Rafal Pochlopien PL 11
= Mariusz Rajner PL 11
17 Anna Wojewoda PL 9
18 Angelo Gilli PL 5
19 Jaroslaw Kaczmarek PL 4
= Jacek Madzia PL 4
= Marek Pawlak PL 4
= Grzegorz Sielicki PL 4
23 Bartosz Herban PL 3
= Jacek Janowski PL 3
= Jakub Kaszuba PL 3
26 Piotr Adamski PL 2
= Daniel Bachleda PL 2
= Krzysztof Groblewski PL 2
= Maciej Hawro PL 2
= Pawel Jakus PL 2
= Hubert Janów PL 2
= Mikolaj Kempa PL 2
= Bernard Kilarski PL 2
= Lukasz Migala PL 2
= Michal Mycek PL 2
= Tadeusz Myszkier PL 2
= Maciej Purzycki PL 2
= Tomasz Szuter PL 2
= Jakub Zalega PL 2
40 Wojciech Gieral PL 1
= Rafal Kulpinski PL 1
= Piotr Plata PL 1
= Marcel Smela PL 1
44 Marian Czapka PL
= Lukasz Strzelecki PL
Endstand N
1 Michal Ratajczyk PL 218
2 Krzysztof Deren PL 192
3 Bartosz Bak PL 144
4 Wojciech Szulc PL 120
5 Mateusz Misiewicz PL 88
6 Radoslaw Cwieczek PL 76
7 Marcin Slomka PL 69
8 HERBI PL 36
9 Konrad Biela PL 32
= Marcin Wilusz PL 32
11 Pawel Malik PL 27
12 Michal Sowa PL 24
13 Krzysztof Faras PL 18
14 Pawel Sanecki PL 16
15 Wojciech Witkowski PL 11
16 Monika Zawodny PL 9
17 Marcin Wrona PL 8
18 Tomasz Pyra PL 7
19 Peter Kacvinsky SK 2
20 Lukasz Cybulko PL
Endstand A
1 Piotr Ostrowski PL 230
2 Grzegorz Koziol PL 186
3 Rafal Serafinowicz PL 144
4 Bohumír Cambalik SK 24
= Damian Paliga PL 24
6 Lukasz Bobowski PL 22
= Grzegorz Musz PL 22
8 Marcin Wrona PL 18
9 SZOLEK PL 12
Endstand E0
1 Eugeniusz Kurlikowski PL
2 Bartosz Idzkowski PL
Endstand E1
1 DUBAI PL 177
2 Andrzej Szepieniec PL 147
3 Tomasz Myszkier PL 137
4 Waldemar Kluza PL 88
5 Igor Drotar SK 80
6 Marcin Gladysz PL 78
7 BOCZEK PL 55
8 Roman Baran PL 54
9 Jozef Béreö SK 40
10 Karol Krupa PL 37
11 Rafal Grzesinski PL 34
= Karel Stehlik CZ 34
13 Szymon Piekos PL 30
14 Jan Milo? SK 28
15 Marcin Slobodzian PL 20
16 Wojciech Krawczyk PL 16
17 Michal Tochowicz PL 15
18 Maciej Oleksowicz PL 14
19 Jaroslaw Hebzda PL 11
= Tomasz Kucinski PL 11
= Wojciech Myszkier PL 11
22 Lukasz Kotarba PL 7
23 Oto Hroba SK 6
24 Jaroslaw Adamiak PL 4
= Mateusz Pogoda PL 4
= Jedrzej Szczesniak PL 4
= Michal Zywarski PL 4
28 Karol Falk PL 3
= Martin Hroba SK 3
= Peter Liptak SK 3
31 Radoslaw Pogan PL 2
32 Grzegorz Miksa PL 1
= Radoslaw Wegrzyn PL 1
34 Marcin Beltowski PL
Endstand E1/RWD
1 Ryszard Zyszczynski PL 170
2 Rafal Fedorowicz PL 102
3 Sergio Azzini PL 42
4 Martin Juhas SK 40
5 Endre Kovacs HUN 30
6 Jacek Madziara PL
Endstand C2
1 Lukasz Strzelecki PL
Endstand C3
1 Angelo Gilli PL 90
2 Tadeusz Myszkier PL 40
= Lukasz Migala PL 40
4 Marian Czapka PL
Endstand C4.1
1 Wojciech Beltowski PL 260
2 Daniel Bachleda PL 30
= Tomasz Szuter PL 30
4 Christian Zaleski PL 20
5 Rafal Kulpinski PL 15
Endstand C4.2
1 Rafal Szumiec PL 190
2 Wojciech Koczeski PL 175
3 Mariusz Rajner PL 59
4 Grzegorz Sielicki PL 51
5 Jacek Janowski PL 27
7 Maciej Purzycki PL 18
6 Jakub Zalega PL 25
Endstand C6
1 Robert Pawlak PL 190
2 Arkadiusz Borczyk PL 183
3 Jerzy Golebiowski PL 167
4 Tomasz Bartoszek PL 82
5 Marek Pawlak PL 32
= Rafal Pochlopien PL 32
7 Hubert Janów PL 20
8 Jakub Kaszuba PL 18
= Jacek Madzia PL 18
10 Piotr Adamski PL 14
= Bernard Kilarski PL 14
= Michal Mycek PL 14
13 Maciej Hawro PL 12
Endstand C7
1 Pawel Dziewiatkowski PL 195
2 Jacek Handl PL 176
3 Janusz Jania PL 150
4 Pawel Gos PL 123
5 Lukasz Dziemidok PL 107
6 Gabriel Kubit PL 75
7 Anna Wojewoda PL 44
8 Jaroslaw Kaczmarek PL 34
9 Bartosz Herban PL 18
10 Krzysztof Groblewski PL 10
= Mikolaj Kempa PL 10
12 Pawel Jakus PL 5
13 Wojciech Gieral PL 4
= Marcel Smela PL 4
15 Piotr Plata PL 2
1. Zaluz "41. Miedzynarodowy Bieszczadzki Wyscig Górski" 8.-10.5.2015
Rennen 1
1 Igor Drotar SK E1+2000 Mitsubishi Lancer WRC 4:50,561 (2:24,853/2:25,708)
2 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 4:52,818 (2:25,181/2:27,637)
3 Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt 4:55,269 (2:26,100/2:29,169)
4 Jan Milon SK E1+2000 Skoda Fabia WRC 4:57,311 (2:27,631/2:29,680)
5 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 997 GT3 CUP 5:00,816 (2:30,324/2:30,492)
6 Robert Stec PL SS-3000 Lola T96/50 Zytek 5:02,674 (2:22,174/2:40,500)
7 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Scirocco 5:09,223 (2:33,722/2:35,501)
8 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:12,216 (2:36,909/2:35,307)
9 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:16,417 (2:38,117/2:38,300)
10 Lukasz Kotarba PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:18,587 (2:40,187/2:38,400)
11 Sebastian Folta PL SS-3000 Lotus Opel 5:19,654 (2:36,825/2:42,829)
12 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 5:20,981 (2:40,517/2:40,464)
13 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Sport Quattro 5:23,300 (2:42,915/2:40,385)
14 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:23,955 (2:43,943/2:40,012)
15 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 5:26,098 (2:42,366/2:43,732)
16 Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 5:26,623 (2:43,387/2:43,236)
17 Ryszard Zyszczynski PL E1-3500RWD BMW E36 5:26,864 (2:44,118/2:42,746)
18 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO10 5:27,170 (2:44,129/2:43,041)
19 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer 5:32,061 (2:46,983/2:45,078)
20 Oto Hroba SK E1-1600 Citroen Saxo VTS 1.6 5:32,649 (2:46,506/2:46,143)
21 Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta 5:34,797 (2:48,142/2:46,655)
22 Sergio Azzini PL E1-3500RWD Ferrari 355 Challenge 5:38,319 (2:48,753/2:49,566)
23 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW M3/E36 5:38,470 (2:49,895/2:48,575)
24 Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy 5:38,584 (2:49,714/2:48,870)
25 Wojciech Krawczyk PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 5:41,760 (2:51,295/2:50,465)
26 Gabriel Kubit PL C7-YT9 Honda Integra 5:43,418 (2:54,614/2:48,804)
27 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 5:45,001 (2:53,084/2:51,917)
28 Tomasz Kucinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:47,550 (2:49,810/2:57,740)
29 Jerzy Golebiowski PL 6-YT5 Ford Cosworth Escort 5:47,860 (2:56,772/2:51,088)
30 Rafal Fedorowicz PL E1-3500RWD BMW E46 M3 5:47,881 (2:43,186/3:04,695)
31 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 5:50,156 (2:53,200/2:56,956)
32 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 5:53,049 (2:55,628/2:57,421)
33 Krzysztof Faras PL N-2000 Honda Civic 5:54,470 (2:56,737/2:57,733)
34 Martin Hroba SK E1-1400 Skoda Fabia 1.4 5:54,770 (2:58,158/2:56,612)
35 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW E36 5:55,295 (3:02,702/2:52,593)
36 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic 5:55,362 (2:58,373/2:56,989)
37 Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio 5:56,343 (2:58,564/2:57,779)
38 Lukasz Dziemidok PL C7-YT9 Peugeot 306 GTI 5:58,311 (3:00,461/2:57,850)
39 Hubert Janow PL C6-YT4 Opel Astra 5:58,559 (2:59,749/2:58,810)
40 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 5:59,599 (3:00,444/2:59,155)
41 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 5:59,922 (2:59,546/3:00,376)
42 Wojciech Witkowski PL N-2000 Renault Clio Sport 2.0 6:04,479 (3:03,442/3:01,037)
43 Pawel Malik PL N-2000 Renault Clio 2.0 16V 6:06,052 (3:02,138/3:03,914)
44 Michal Mycek PL C6-YT4 Opel Astra GSI 6:12,594 (3:07,671/3:04,923)
45 Mateusz Pogoda PL E1-1600 Honda Civic 6:13,166 (3:07,031/3:06,135)
46 Pawel Sanecki PL N-2000 Renault Clio 6:14,749 (3:06,953/3:07,796)
47 Monika Zawodny PL N-2000 Renault Clio 6:15,855 (3:06,674/3:09,181)
48 Marek Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 6:17,257 (3:09,984/3:07,273)
49 Peter Kacvinskż SK N-2000 Renault Clio Rs 6:18,230 (3:09,384/3:08,846)
50 Damian Paliga PL A-1600 Skoda Felicia Kit-car 6:20,125 (3:15,039/3:05,086)
51 Marcin Wrona PL N-2000 Renault Clio Sport 6:20,515 (3:04,730/3:15,785)
52 Jaroslaw Kaczmarek PL C7-YT6 Fiat CC VK 6:39,846 (3:21,208/3:18,638)
53 Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 Citroen AX Sport 6:41,021 (3:18,599/3:22,422)
DNF Angelo Gilli PL C3-C1 Fiat 126p (DNF/DNS)
DNF Rafal Kulpinski PL C4.1-D1 VW Golf (DNF/3:08,607)
DNF Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza (DNS/DNS)
DNF Lukasz Cybulko PL N-2000 Renault Clio Sport (3:07,814/DNF)
DNF Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 (DNS/DNS)
DNF Jacek Madziara PL E1-3500RWD BMW M3 GTR (2:46,464/DNS)
DNF Marcin Beltowski PL E1+2000 Subaru Impreza (DNS/DNS)
DNF Vaclav Janik CZ SS-3000 Lola B02/50 (/2:22,479)
Rennen 2
1 Igor Drotar SK E1+2000 Mitsubishi Lancer WRC 5:16,598 (2:36,797/2:39,801)
2 Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt 5:28,335 (2:42,303/2:46,032)
3 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:30,500 (2:35,404/2:55,096)
4 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:31,578 (2:39,812/2:51,766)
5 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 997 GT3 CUP 5:37,488 (2:50,557/2:46,931)
6 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Scirocco 5:38,885 (2:49,760/2:49,125)
7 POL DUBAI Mitsubishi E1+2000 Lancer EVO9 5:39,407 (2:52,278/2:47,129)
8 Vaclav Janik CZ SS-3000 Lola B02/50 5:39,511 (2:45,894/2:53,617)
9 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO10 5:47,046 (2:45,514/3:01,532)
10 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Sport Quattro 5:48,635 (2:42,317/3:06,318)
11 Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta 5:51,482 (2:47,766/3:03,716)
12 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio E1 5:51,896 (2:49,854/3:02,042)
13 Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy 5:52,463 (2:50,516/3:01,947)
14 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer 5:54,742 (2:46,063/3:08,679)
15 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:55,681 (3:00,888/2:54,793)
16 Lukasz Kotarba PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:56,546 (2:54,166/3:02,380)
17 Rafal Fedorowicz PL E1-3500RWD BMW E46 M3 5:59,556 (2:50,955/3:08,601)
18 Gabriel Kubit PL C7-YT9 Honda Integra 6:01,236 (2:49,810/3:11,426)
19 Jerzy Golebiowski PL 6-YT5 Ford Cosworth Escort 6:01,850 (2:52,107/3:09,743)
20 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 6:02,480 (2:47,777/3:14,703)
21 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 6:03,591 (2:52,774/3:10,817)
22 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW E36 6:03,603 (2:52,013/3:11,590)
23 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW M3/E36 6:03,829 (2:52,913/3:10,916)
24 Ryszard Zyszczynski PL E1-3500RWD BMW E36 6:07,008 (2:59,302/3:07,706)
25 Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 6:08,340 (2:50,342/3:17,998)
26 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 6:15,019 (2:54,473/3:20,546)
27 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 6:16,637 (2:59,493/3:17,144)
28 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 6:16,880 (2:59,856/3:17,024)
29 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic 6:17,669 (2:57,935/3:19,734)
30 Sergio Azzini PL E1-3500RWD Ferrari 355 Challenge 6:19,148 (3:05,944/3:13,204)
31 Wojciech Krawczyk PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 6:20,238 (3:10,625/3:09,613)
32 Krzysztof Faras PL N-2000 Honda Civic 6:20,946 (2:57,285/3:23,661)
33 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 6:21,735 (3:02,597/3:19,138)
34 Pawel Malik PL N-2000 Renault Clio 2.0 16V 6:23,047 (3:00,385/3:22,662)
35 Sebastian Folta PL SS-3000 Lotus Opel 6:23,543 (3:09,804/3:13,739)
36 Hubert Janow PL C6-YT4 Opel Astra 6:24,430 (3:00,335/3:24,095)
37 Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio 6:24,477 (2:59,628/3:24,849)
38 Marcin Wrona PL N-2000 Renault Clio Sport 6:25,500 (3:05,467/3:20,033)
39 Lukasz Dziemidok PL C7-YT9 Peugeot 306 GTI 6:25,529 (2:57,663/3:27,866)
40 Oto Hroba SK E1-1600 Citroen Saxo VTS 1.6 6:26,184 (3:08,515/3:17,669)
41 Monika Zawodny PL N-2000 Renault Clio 6:26,843 (3:06,148/3:20,695)
42 Wojciech Witkowski PL N-2000 Renault Clio Sport 2.0 6:32,332 (3:01,697/3:30,635)
43 Pawel Sanecki PL N-2000 Renault Clio 6:35,132 (3:07,504/3:27,628)
44 Tomasz Kucinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 6:40,661 (3:13,733/3:26,928)
45 Marek Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 6:41,810 (3:09,036/3:32,774)
46 Mateusz Pogoda PL E1-1600 Honda Civic 6:47,433 (3:14,261/3:33,172)
47 Peter Kacvinskż SK N-2000 Renault Clio Rs 6:48,511 (3:16,022/3:32,489)
48 Michal Mycek PL C6-YT4 Opel Astra GSI 6:49,620 (3:10,116/3:39,504)
49 Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 Citroen AX Sport 6:51,315 (3:14,218/3:37,097)
50 Jaroslaw Kaczmarek PL C7-YT6 Fiat CC VK 6:54,361 (3:19,752/3:34,609)
51 Rafal Kulpinski PL C4.1-D1 VW Golf 7:18,915 (3:09,422/4:09,493)
52 Damian Paliga PL A-1600 Skoda Felicia Kit-car 7:22,012 (3:01,727/4:20,285)
DNF Angelo Gilli PL C3-C1 Fiat 126p (DNS/DNS)
DNF Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 (DNS/DNS)
DNF Martin Hroba SK E1-1400 Skoda Fabia 1.4 (DNF/DNS)
DNF Jan Milon SK E1+2000 Skoda Fabia WRC (2:45,962/DNF)
2. Sienna "SIENNA CZARNA GÓRA 2015" 6.-7.6.2015
Rennen 1
1 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 3:04,696 (1:32,959/1:31,737)
2 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 3:05,190 (1:32,201/1:32,989)
3 Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt 3:07,393 (1:34,040/1:33,353)
4 Piotr Ostrowski PL 1:35,299 Mitsubishi Lancer Evo8 A 0:06,098 (1:35,495/3:10,794)
5 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 RS 3:12,223 (1:36,095/1:36,128)
6 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8 3:15,217 (1:37,400/1:37,817)
7 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 911 3:15,908 (1:38,806/1:37,102)
8 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8 3:17,093 (1:39,104/1:37,989)
9 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 3:22,569 (1:41,806/1:40,763)
10 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo10 RS 3:24,913 (1:41,697/1:43,216)
11 Wojciech Krawczyk PL E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo10 3:26,160 (1:43,994/1:42,166)
12 Tomasz Kucinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 3:30,318 (1:45,436/1:44,882)
13 Ryszard Zyszczynski PL E1-3500RWD BMW E36 3:30,845 (1:46,632/1:44,213)
14 Rafal Fedorowicz PL E1-3500RWD BMW E46 M3 3:33,043 (1:47,051/1:45,992)
15 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 3:34,731 (1:47,536/1:47,195)
16 Michal Zywarski PL E1+2000 Subaru Impreza 3:38,012 (1:49,007/1:49,005)
17 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer 3:38,245 (1:48,515/1:49,730)
18 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 3:38,357 (1:50,164/1:48,193)
19 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 3:41,182 (1:50,750/1:50,432)
20 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 3:44,796 (1:52,355/1:52,441)
21 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 3:44,893 (1:52,346/1:52,547)
22 Pawel Sanecki PL N-2000 Renault Clio Sport 3:50,079 (1:54,839/1:55,240)
23 Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio 3:51,628 (1:56,100/1:55,528)
24 Krzysztof Faras PL N-2000 Honda Civic 3:54,200 (1:57,249/1:56,951)
25 Monika Zawodny PL N-2000 Renault Clio 3:56,092 (1:57,124/1:58,968)
DNF Damian Paliga PL A-1600 Skoda Felicia Kit-car (DNF/2:03,998)
Rennen 2
1 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 3:00,843 (1:31,207/1:29,636)
2 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 3:02,066 (1:31,526/1:30,540)
3 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8 3:09,126 (1:34,493/1:34,633)
4 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 911 3:09,364 (1:35,326/1:34,038)
5 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 RS 3:10,505 (1:34,908/1:35,597)
6 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8 3:16,434 (1:37,499/1:38,935)
7 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 3:20,978 (1:41,188/1:39,790)
8 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo10 RS 3:21,276 (1:40,976/1:40,300)
9 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 3:21,793 (1:41,058/1:40,735)
10 Wojciech Krawczyk PL E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo10 3:24,541 (1:41,845/1:42,696)
11 Ryszard Zyszczynski PL E1-3500RWD BMW E36 3:27,271 (1:44,947/1:42,324)
12 Tomasz Kucinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 3:27,720 (1:43,808/1:43,912)
13 Rafal Fedorowicz PL E1-3500RWD BMW E46 M3 3:29,801 (1:45,254/1:44,547)
14 Michal Zywarski PL E1+2000 Subaru Impreza 3:33,185 (1:46,612/1:46,573)
15 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 3:33,732 (1:46,340/1:47,392)
16 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer 3:34,406 (1:47,115/1:47,291)
17 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 3:35,063 (1:47,053/1:48,010)
18 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 3:39,744 (1:49,819/1:49,925)
19 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 3:43,166 (1:51,406/1:51,760)
20 Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio 3:43,237 (1:51,943/1:51,294)
21 Pawel Sanecki PL N-2000 Renault Clio Sport 3:47,605 (1:53,295/1:54,310)
22 Monika Zawodny PL N-2000 Renault Clio 3:50,069 (1:54,494/1:55,575)
DNF Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8 (DNF/DNS)
DNF Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt (DNS/DNS)
3. Limanowa "7th HILL CLIMB RACE LIMANOWA MOUNTAIN PASS AT OSTRA 2015" 20.-21.6.2015
Rennen 1
1 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 4:53.774
2 Igor Drotar SK E1+2000 Mitsubishi Lancer WRC 5:55.652
3 Karel Stehlik CZ E2-SH+2000 Mitsubishi Eclipse EVO 5:00.638
4 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Scirocco 5:01.099
5 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 997 GT3 CUP 5:01.983
6 Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt 5:03.497
7 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:04.692
8 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO10 5:11.563
9 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 RS 5:13.989
10 Rafal Grzesinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer VS 5:18.673
11 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:19.611
12 Michal Sowa PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 5:20.107
13 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Sport Quattro 5:24.380
14 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 5:24.963
15 Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 5:25.512
16 Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta 5:25.613
17 Radoslaw Pogan PL E1-2000 Fiat SC 5:26.204
18 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 5:26.320
19 Gabriel Kubit PL C7-YT9 Honda Integra 5:27.600
20 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 5:28.020
21 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW M3/E36 5:29.325
22 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer 5:33.011
23 Boczek PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 5:34.718
24 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:36.720
25 Jerzy Golebiowski PL 6-YT5 Ford Cosworth Escort 5:37.147
26 Wojciech Krawczyk PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 5:39.363
27 Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza 5:39.538
28 Grzegorz MiksaPL E1+2000 Subaru Impreza 5:39.757
29 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 5:39.980
30 Rafal Pochlopien PL C6-YT4 Opel Astra 5:41.455
31 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 5:47.508
32 Rafal Fedorowicz PL E1-3500RWD BMW E46 M3 5:47.661
33 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 5:47.959
34 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW E36 5:48.358
35 Lukasz Dziemidok PL C7-YT9 Peugeot 306 GTI 5:48.763
36 Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy 5:49.117
37 Tomasz Kucinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:51.029
38 Mariusz Rajner PL C4.2-D6 Subaru Legacy 5:51.603
39 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic 5:51.691
40 Sergio Azzini PL E1-3500RWD Ferrari 355 Challenge 5:53.419
41 Monika Zawodny PL N-2000 Renault Clio 5:53.990
42 Konrad Biela PL N-2000 Renault Clio Sport 5:55.605
43 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 6:01.426
44 Sebastian Folta PL SS-3000 Lotus Opel 6:02.276
45 Pawel Malik PL N-2000 Renault Clio 2.0 16V 6:06.801
46 Marek Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 6:09.936
47 Lukasz Bobowski PL N-2000 Renault Clio 2.0 16V 6:12.715
48 Tomasz Bartoszek PL C6-YT3 Honda Civic VTI 6:20.013
49 Anna Wojewoda PL C7-YT6 Fiat CC 6:21.099
50 Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 Citroen AX Sport 6:48.366
DNF Marcin Wrona PL N-2000 Renault Clio Sport
DNF Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8
DNF Ryszard Zyszczynski PL E1-3500RWD BMW E36
DNF Piotr Plata PL C7-YT6 Fiat SC
DNF Wojciech Gieral PL C7-YT8 Peugeot 106
DNF Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10 Mitsubishi Lancer EVO VII
Rennen 2
1 Karel Stehlik CZ E2-SH+2000 Mitsubishi Eclipse EVO 4:51.185
2 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 997 GT3 CUP 4:54.392
3 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 RS 4:57.824
4 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Scirocco 4:57.917
5 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:03.638
6 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:06.170
7 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 5:07.142
8 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:09.621
9 Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 5:17.354
10 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 5:18.742
11 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 5:18.774
12 Sebastian Folta PL SS-3000 Lotus Opel 5:18.893
13 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO10 5:21.188
14 Rafal Grzesinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer VS 5:23.911
15 Boczek PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 5:25.004
12 Michal Sowa PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 5:25.943
16 Radoslaw Pogan PL E1-2000 Fiat SC 5:26.458
17 Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta 5:26.605
18 Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy 5:28.511
19 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Sport Quattro 5:28.581
20 Rafal Fedorowicz PL E1-3500RWD BMW E46 M3 5:28.902
21 Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10 Mitsubishi Lancer EVO VII 5:29.109
22 Rafal Pochlopien PL C6-YT4 Opel Astra 5:34.806
23 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW M3/E36 5:34.884
24 Wojciech Krawczyk PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 5:35.056
25 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 5:36.222
26 Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza 5:36.998
27 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW E36 5:38.601
28 Gabriel Kubit PL C7-YT9 Honda Integra 5:38.859
29 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 5:40.161
30 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic 5:45.847
31 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 5:47.002
32 Tomasz Kucinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 5:49.100
33 Lukasz Dziemidok PL C7-YT9 Peugeot 306 GTI 5:49.270
34 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer 5:51.097
35 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 5:51.413
36 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 5:52.566
37 Wojciech Gieral PL C7-YT8 Peugeot 106 5:55.489
38 Marcin Wrona PL N-2000 Renault Clio Sport 5:55.891
39 Konrad Biela PL N-2000 Renault Clio Sport 5:59.930
40 Mariusz Rajner PL C4.2-D6 Subaru Legacy 6:00.626
41 Marek Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 6:04.857
42 Monika Zawodny PL N-2000 Renault Clio 6:05.878
43 Pawel Malik PL N-2000 Renault Clio 2.0 16V 6:07.115
44 Lukasz Bobowski PL N-2000 Renault Clio 2.0 16V 6:09.865
45 Tomasz Bartoszek PL C6-YT3 Honda Civic VTI 6:18.850
46 Anna Wojewoda PL C7-YT6 Fiat CC 6:30.370
47 Piotr Plata PL C7-YT6 Fiat SC 6:33.664
48 Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 Citroen AX Sport 6:43.100
49 Ryszard Zyszczynski PL E1-3500RWD BMW E36 7:12.249
DNF Jerzy Golebiowski PL 6-YT5 Ford Cosworth Escort 5:37.147
DNF Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt
DNF Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer
DNF Igor Drotar SK E1+2000 Mitsubishi Lancer WRC
DNF Grzegorz MiksaPL E1+2000 Subaru Impreza
DNF Sergio Azzini PL E1-3500RWD Ferrari 355 Challenge
4. Malastow "2 Wyscig Górski - Magura Malastowska" 10.-12.7.2015
Rennen 1
1 DUBAI PL E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:20,893 (1:40,238/1:40,655)
2 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 3:23,104 (1:41,343/1:41,761)
3 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 911 3:24,169 (1:42,251/1:41,918)
4 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:30,690 (1:45,473/1:45,217)
5 Marcin Gladysz PL E1+2000 Volkswagen Scirocco 3:31,979 (1:45,007/1:46,972)
6 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer 3:32,599 (1:46,177/1:46,422)
7 Grzegorz KOZIOL PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:37,433 (1:48,174/1:49,259)
8 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Sport Quattro 3:38,847 (1:49,879/1:48,968)
9 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 3:41,132 (1:50,646/1:50,486)
10 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 3:41,882 (1:51,252/1:50,630)
11 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:43,688 (1:50,437/1:53,251)
12 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 3:45,805 (1:52,597/1:53,208)
13 Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 3:47,212 (1:53,107/1:54,105)
14 Karel Stehlik CZ E2-SH+2000 Mitsubishi Eclipse EVO 3:52,337 (2:00,951/1:51,386)
15 Wojciech Myszkier PL E1-2000 Renault Clio Sport 3:54,337 (1:56,745/1:57,592)
16 Marcin Slomka PL N+2000 Subaru Impreza N12 3:54,698 (1:57,094/1:57,604)
17 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW E36/M3 EVO 3:57,036 (1:58,495/1:58,541)
18 Michal Zywarski PL E1+2000 Subaru Impreza 3:58,703 (1:59,468/1:59,235)
19 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 3:59,896 (1:59,802/2:00,094)
20 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 4:00,668 (2:00,381/2:00,287)
21 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 4:02,713 (2:01,624/2:01,089)
22 Lukasz Dziemidok PL C7-YT9 Peugeot 306 GTI 4:03,854 (2:01,630/2:02,224)
23 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic VTI 4:06,894 (2:03,439/2:03,455)
24 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 4:08,347 (2:03,863/2:04,484)
25 Mariusz Rajner PL C4.2-D6 Subaru Legacy 4:09,772 (2:05,243/2:04,529)
26 Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio 4:11,057 (2:05,551/2:05,506)
27 Pawel Malik PL N-2000 Renault Clio 2.0 Ragnotti 4:11,209 (2:05,045/2:06,164)
28 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 4:13,080 (2:10,046/2:03,034)
29 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 4:14,647 (2:06,037/2:08,610)
30 Wojciech Witkowski PL N-2000 Renault Clio 4:15,506 (2:07,063/2:08,443)
31 Tomasz Bartoszek PL C6-YT3 Honda Civic VTI 4:16,532 (2:08,337/2:08,195)
32 Konrad Biela PL N-2000 Renault Clio Sport 4:18,673 (2:09,192/2:09,481)
33 Marcin Wrona PL N-2000 Renault Clio Sport 4:22,382 (2:10,388/2:11,994)
34 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW M3 E36 4:25,058 (2:24,065/2:00,993)
35 Mateusz Pogoda PL E1-1600 Honda Civic 4:26,649 (2:13,936/2:12,713)
36 Anna Wojewoda PL C7-YT6 Fiat CC 4:34,861 (2:17,217/2:17,644)
DNF Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy (1:57,796/DNF)
DNF Jerzy Golebiowski PL C6-YT5 Ford Cosworth Escort (DNS/DNS)
DNF Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza (2:00,417/DNF)
DNF Rafal SERAFINOWICZ PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 (1:48,654/DNF)
DNF Ryszard Zyszczynski PL E1-3500/RWD BMW E36 (DNS/DNS)
DQ Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta (1:57,098/1:56,112)
DQ Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10 Mitsubishi Lancer (1:56,630/1:56,591)
Rennen 2
1 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 3:20,071 (1:38,745/1:41,326)
2 DUBAI PL E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:22,389 (1:40,850/1:41,539)
3 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 911 3:22,640 (1:41,232/1:41,408)
4 Marcin Gladysz PL E1+2000 Volkswagen Scirocco 3:30,577 (1:44,544/1:46,033)
5 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:31,815 (1:45,931/1:45,884)
6 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer 3:32,841 (1:45,896/1:46,945)
7 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:38,252 (1:49,167/1:49,085)
8 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Sport Quattro S1 3:38,847 (1:49,879/1:48,968)
9 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 3:41,220 (1:51,519/1:49,701)
10 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:41,573 (1:51,120/1:50,453)
11 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 3:42,289 (1:50,320/1:51,969)
12 Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 3:46,868 (1:53,988/1:52,880)
13 SZOLEK PL A-2000 Honda Civic 3:48,935 (1:54,051/1:54,884)
14 Wojciech Myszkier PL E1-2000 Renault Clio Sport 3:51,025 (1:56,102/1:54,923)
15 Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta 3:52,013 (1:56,052/1:55,961)
16 Marcin Slomka PL N+2000 Subaru Impreza N12 3:53,357 (1:55,170/1:58,187)
17 Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10 Mitsubishi Lancer 3:54,414 (1:57,339/1:57,075)
18 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 3:55,703 (1:58,140/1:57,563)
19 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW M3 E36 3:56,247 (1:58,813/1:57,434)
20 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 3:56,407 (1:57,732/1:58,675)
21 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW E36/M3 EVO 3:57,228 (1:58,566/1:58,662)
22 Michal Zywarski PL E1+2000 Subaru Impreza 3:57,678 (1:57,907/1:59,771)
23 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 3:59,457 (1:58,847/2:00,610)
24 Ryszard Zyszczynski PL E1-3500/RWD BMW E36 4:01,624 (1:58,595/2:03,029)
25 Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza 4:02,996 (2:00,262/2:02,734)
26 Lukasz Dziemidok PL C7-YT9 Peugeot 306 GTI 4:04,116 (2:01,575/2:02,541)
27 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 4:05,133 (2:01,794/2:03,339)
28 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic VTI 4:07,302 (2:03,802/2:03,500)
29 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 4:07,330 (2:04,111/2:03,219)
30 Mariusz Rajner PL C4.2-D6 Subaru Legacy 4:08,338 (2:04,954/2:03,384)
31 Pawel Malik PL N-2000 Renault Clio 2.0 Ragnotti 4:08,764 (2:04,449/2:04,315)
32 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 4:15,153 (2:05,836/2:09,317)
33 Wojciech Witkowski PL N-2000 Renault Clio 4:16,038 (2:06,736/2:09,302)
34 Tomasz Bartoszek PL C6-YT3 Honda Civic VTI 4:17,676 (2:08,442/2:09,234)
35 Marcin Wrona PL N-2000 Renault Clio Sport 4:17,912 (2:08,364/2:09,548)
36 Mateusz Pogoda PL E1-1600 Honda Civic 4:23,978 (2:11,445/2:12,533)
37 Anna Wojewoda PL C7-YT6 Fiat CC 4:32,929 (2:18,128/2:14,801)
DNF Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio (2:03,453/DNF)
DNF Konrad Biela PL N-2000 Renault Clio Sport (2:10,844/DNF)
DNF Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic (DNS/2:42,781)
5. Bánovce nad Bebravou/Uhrovec (SK) "Banovce - Jankov Vrsok"
1.-2.8.2015
Rennen 1
1. David Komarek CZ E2-SC-3000 Norma M20FC EVO 03:34,1
2. Jozef Béres SK E1+2000 Skoda Fabia WRC 03:43,2
3. Jirí Spalek CZ E2-SC-3000 Norma M20F 03:49,4
4. Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 03:50,5
5. Dubai PL E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer 03:50,7
6. Marek Rybnícek CZ E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO 600+ 03:51,1
7. Igor Drotar SK E1+2000 Mitsubishi Lancer WRC 03:54,3
8. Jan Milon SK E1+2000 Skoda Fabia WRC 03:54,4
9. Maciej Oleksowicz PL E1+2000 Ford Fiesta R5 03:59,2
10. Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer 04:03,6
11. Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 04:06,3
12. Peter Jurena SK A+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX R4 04:06,7
13. Michal Ziak SK NP4+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 04:08,2
14. Rafal Serafinowic PL A+2000 Mitsubishi Lancer 04:08,9
15. Peter Ambrúz SK E1-2000 Vauxhall Vectra ST 04:09,2
16. Peter Slavik SK E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 04:10,3
17. Oskar Benes CZ E2-SH+2000 Ford Fiesta 04:11,5
18. Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 04:11,7
19. Oto Hroba SK E1-2000 CitroŽn Saxo 1.6 04:12,3
20. Martin Juhas SK E1+2000 BMW M3 04:14,6
21. Jan Barica SK NP4+2000 Subaru Impreza 04:16,0
22. Peter Liptak SK E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 04:16,3
23. Wojciech Beltowski PL C4_1-D3+2000 Audi Sport Quattro 04:16,7
24. Jan Cehula SK NP4+2000 Subaru Impreza 04:16,8
25. Jaroslav Duboczi SK NP3-2000 Seat Leon 04:17,2
26. Boczek PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 04:17,7
27. Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 04:18,7
28. Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 04:18,8
29. Martin Hroba SK E1-1400 Skoda Fabia 1.4 04:20,3
30. Szumiec Rafal PL C4_2-D6+2000 Lancia Delta 04:20,4
31. Jan Liptak SK HK2 Toyota Celica ST165 04:20,5
32. Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10+2000 Mitsubishi Lancer EVO VII 04:22,7
33. Christopher Ondrej SK A-1600 Opel Adam 04:23,6
34. Mojmír Cambal SK NP2-1600 CitroŽn Saxo VTS 04:23,7
35. Pavol Jajcay SK NP3-2000 Nissan Sunny 04:25,9
36. Peter Povazan SK NP4+2000 Subaru Impreza 04:26,3
37. Jacek Handl PL C7-YT10+2000 BMW M3 E36 04:27,1
38. Jirí Theimer CZ E1-2000 Peugeot 205 Maxi 04:27,2
39. Gabriel Kubit PL C7-YT9-2000 Honda Integra 04:27,4
40. Stanislav Krivak SK NP3-2000 Peugeot 306 04:27,7
41. Kamil Machacek SK NP4+2000 Opel Calibra 04:27,9
42. Janusz Jania PL C7-YT10+2000 BMW E36 M3 04:28,6
43. Endre Kovacs H E1+2000 BMW M3 (E36) DTM 04:29,4
44. Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3-1600 Honda Civic VTi 04:30,1
45. Jerzy Golebiowski PL C6-YT5+2000 Ford Escort Cosworth 04:30,7
46. Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 04:30,9
47. Bohumír Cambalik SK A-2000 Honda Civic Type R EP3 04:31,2
48. Tomas Mady SK E1-2000 KIA Ceeīd 04:31,7
49. Peter Florek SK E1+2000 Nissan 350Z 04:31,7
50. Patrik Purs SK NP2-1600 Honda Civic 04:32,5
51. Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic 04:32,8
52. Pawel Gos PL C7-YT10+2000 Subaru Impreza 04:33,6
53. Marek Földi SK NP3-2000 Seat Leon 04:35,3
54. Jirí Vasek CZ E2-SH-2000 Skoda Octavia 04:35,6
55. Konrad Biela PL N-2000 Renault Clio Sport 04:36,0
56. Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 04:36,3
57. Vladimír Podmajersky SK A-2000 Peugeot 206 RC 04:36,8
58. Lukasz Dziemidok PL C7-YT9-2000 Peugeot 306 GTi 04:37,3
59. Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 04:38,6
60. Milos Koleno SK E1-1600 Skoda 130 LR 04:39,3
61. Pawel Malik PL N-2000 Renault Clio 04:40,4
62. Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio 04:40,6
63. Marek Hajso SK NP3-2000 Renault Clio RS 04:43,2
64. Jozef Deme SK NP4+2000 Mitsubishi Lancer EVO VI 04:44,5
65. Gabriela Andrisekova SK Cat3-C1 Skoda 130 RS 04:44,6
66. Pawel Sanecki PL N-2000 Renault Clio Sport 04:45,1
67. Jan Barica jr. SK NP1-1400 Daihatsu Charade 04:47,1
68. Norbert Tamas SK NP2-1600 VAZ 2101 04:48,2
69. Rene Warmuth AUT Cat4-D2 VW Golf GTi 04:48,7
70. Grzegorz Sielicki PL C4_2-D5-2000 Peugeot 205 04:48,9
71. Ivan Kaceriak SK A-2000 Honda Type R EP3 04:50,0
72. Stefan Vancík SK NP1-1400 Fiat 127 04:50,4
73. Peter Kacvinsky SK N-2000 Renault Clio RS 04:50,6
74. Jan Ondrejka SK HK1 Skoda 200 RS 04:51,0
75. Bartosz Herban PL C7-YT9-2000 Nissan Sunny 04:51,2
76. Rastislav Zvalo SK NP2-1600 CitroŽn Saxo 04:52,1
77. Karol Tanczos SK NP3-2000 Fiat Punto HGT 04:53,8
78. Stefan Kubacka SK NP2-1600 Honda Civic 04:54,5
79. Jan Alberty SK NP1-1400 Suzuki Swift 1300 GTI 04:58,8
80. Willi Freudenschuss AUT Cat4-D3 BMW 3 05:01,0
81. Anna Wojewoda PL C7-YT6-1150 Fiat Cinquecento 05:02,2
82. Frantisek Nitry SK NP3-2000 Ford Escort 05:05,2
83. Roland Sikhart SK E1-2000 Renault Clio 05:09,1
84. Martin Matuska SK E2-SS-2000 Matuska F1.26 05:12,3
85. Frantisek Kmet SK Cat5-E2 Metalex MTX-1-03 05:17,1
86. Tibor Hauser SK NP1-1400 Skoda 130 RS 05:19,0
87. Jurgen Pachteu AUT Cat1-A1 Steyer Puch 650TR 05:20,8
88. Pawel Jakus PL C7-YT6-1150 Fiat Seicento 05:36,8
89. Tomasz Szuter PL C4_1-D1-1600 Fiat 126p 05:39,3
90. Angelo Gilli PL Cat3-C1 Fiat 126p 05:45,7
91. Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer 05:52,3
92. Ludevít Matuska SK HP Fiat CC Zero 06:53,1
93. Peter Bucko SK HP MTX 1-01 06:56,7
DNF Waldemar Kluza PL E2-SH+2000 Mitsubishi Colt
DNF Drahoslav Subert CZ E1+2000 Mitsubishi Lancer WRC
DNF Sergej Skarpísek SK E1-2000 Opel Calibra 16V
DNF Wolfgang Pieber AUT Cat4-D3 BMW 323 i
DNF Masic Damir HRV N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX
DNF Bartlomiej Wisniowski PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX
DNF Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X
DNF Lukasz Strzelecki PL C2-B3-1300 Morris Cooper S 1.3
Rennen 2
1. Jozef Béres SK E1+2000 Skoda Fabia WRC 04:01,3
2. Marek Rybnícek CZ E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO 600+ 04:07,3
3. Igor Drotar SK E1+2000 Mitsubishi Lancer WRC 04:09,7
4. Dubai PL E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer 04:11,3
5. Jan Milon SK E1+2000 Skoda Fabia WRC 04:13,3
6. Jan Barica SK NP4+2000 Subaru Impreza 04:14,0
7. Maciej Oleksowicz PL E1+2000 Ford Fiesta R5 04:14,5
8. Jan Cehula SK NP4+2000 Subaru Impreza 04:16,3
9. Michal Ziak SK NP4+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 04:16,3
10. Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer 04:17,6
11. Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 04:18,5
12. Bartlomiej Wisniowski PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 04:19,4
13. Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10+2000 Mitsubishi Lancer EVO VII 04:21,9
14. Szumiec Rafal PL C4_2-D6+2000 Lancia Delta 04:22,7
15. Pawel Gos PL C7-YT10+2000 Subaru Impreza 04:25,8
16. Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer 04:26,0
17. Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 04:27,1
18. Peter Slavik SK E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 04:27,4
19. Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 04:28,6
20. Janusz Jania PL C7-YT10+2000 BMW E36 M3 04:28,8
21. Jacek Handl PL C7-YT10+2000 BMW M3 E36 04:29,0
22. Peter Jurena SK A+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX R4 04:29,6
23. Boczek PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 04:29,9
24. Wojciech Beltowski PL C4_1-D3+2000 Audi Sport Quattro 04:30,0
25. Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 04:30,1
26. Jan Liptak SK HK2 Toyota Celica ST165 04:30,4
27. Masic Damir AUT N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 04:30,9
28. Szymon Pieko? PL E1-2000 Honda Civic 04:31,4
29. Peter Ambrúz SK E1-2000 Vauxhall Vectra ST 04:33,3
30. Peter Liptak SK E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 04:35,0
31. Jerzy Golebiowski PL C6-YT5+2000 Ford Escort Cosworth 04:35,1
32. Mojmír Cambal SK NP2-1600 CitroŽn Saxo VTS 04:35,2
33. Kamil Machacek SK NP4+2000 Opel Calibra 04:35,3
34. Lukasz Dziemidok PL C7-YT9-2000 Peugeot 306 GTi 04:35,3
35. Martin Juhas SK E1+2000 BMW M3 04:35,5
36. Stanislav Krivak SK NP3-2000 Peugeot 306 04:35,8
37. Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3-1600 Honda Civic VTi 04:36,1
38. Pavol Jajcay SK NP3-2000 Nissan Sunny 04:40,1
39. Oskar Benes CZ E2-SH+2000 Ford Fiesta 04:40,2
40. Jaroslav Duboczi SK NP3-2000 Seat Leon 04:40,6
41. Marek Földi SK NP3-2000 Seat Leon 04:40,9
42. Werner Forstinger AUT Cat3-C2 Ford Escort RS 2000 04:41,7
43. Bartosz B?k PL N-2000 Honda Civic 04:43,6
44. Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 04:43,8
45. Rene Warmuth AUT Cat4-D2 VW Golf GTi 04:43,9
46. Patrik Purs SK NP2-1600 Honda Civic 04:43,9
47. Marek Hajso SK NP3-2000 Renault Clio RS 04:45,7
48. Bohumír Cambalik SK A-2000 Honda Civic Type R EP3 04:45,9
49. Bartosz Herban PL C7-YT9-2000 Nissan Sunny 04:46,0
50. Oto Hroba SK E1-2000 CitroŽn Saxo 1.6 04:46,7
51. Christopher Ondrej SK A-1600 Opel Adam 04:47,2
52. Tomas Mady SK E1-2000 KIA Ceeīd 04:47,8
53. Martin Hroba SK E1-1400 Skoda Fabia 1.4 04:50,4
54. Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 04:50,6
55. Gabriela Andrisekova SK Cat3-C1 Skoda 130 RS 04:51,3
56. Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 04:52,5
57. Jirí Theimer CZ E1-2000 Peugeot 205 Maxi 04:52,5
58. Jirí Vasek CZ E2-SH-2000 Skoda Octavia 04:53,4
59. Milos Koleno SK E1-1600 Skoda 130 LR 04:53,6
60. Rastislav Zvalo SK NP2-1600 CitroŽn Saxo 04:54,4
61. Norbert Tamas SK NP2-1600 VAZ 2101 04:54,5
62. Konrad Biela PL N-2000 Renault Clio Sport 04:55,2
63. Endre Kovacs H E1+2000 BMW M3 (E36) DTM 04:57,1
64. Stefan Kubacka SK NP2-1600 Honda Civic 04:57,4
65. Jan Barica jr. SK NP1-1400 Daihatsu Charade 04:58,6
66. Frantisek Kmet SK Cat5-E2 Metalex MTX-1-03 04:58,7
67. Vladimír Podmajersky SK A-2000 Peugeot 206 RC 05:00,2
68. Pawel Malik PL N-2000 Renault Clio 05:03,5
69. Anna Wojewoda PL C7-YT6-1150 Fiat Cinquecento 05:04,4
70. Peter Florek SK E1+2000 Nissan 350Z 05:05,6
71. Pawel Jakus PL C7-YT6-1150 Fiat Seicento 05:06,4
72. Jan Alberty SK NP1-1400 Suzuki Swift 1300 GTI 05:06,5
73. Willi Freudenschuss AUT Cat4-D3 BMW 3 05:06,8
74. Pawel Sanecki PL N-2000 Renault Clio Sport 05:07,3
75. Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio 05:08,1
76. Patrick Zemsauer AUT Cat5-E2 VW Austro Vee 05:08,1
77. Frantisek Nitry SK NP3-2000 Ford Escort 05:09,7
78. Karol Tanczos SK NP3-2000 Fiat Punto HGT 05:10,9
79. Roland Sikhart SK E1-2000 Renault Clio 05:15,4
80. Jurgen Pachteu AUT Cat1-A1 Steyer Puch 650TR 05:18,5
81. Stefan Vancík SK NP1-1400 Fiat 127 05:19,3
82. Tibor Hauser SK NP1-1400 Skoda 130 RS 05:37,4
83. Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 CitroŽn AX Sport 05:41,8
84. Tomasz Szuter PL C4_1-D1-1600 Fiat 126p 05:45,4
85. Sergej Skarpísek SK E1-2000 Opel Calibra 16V 05:45,8
86. Angelo Gilli PL Cat3-C1 Fiat 126p 05:51,5
87. Peter Bucko SK HP MTX 1-01 06:57,2
88. Pavel Hegedus SK HP Fiat 126p/650E 07:22,1
6. Sopot "18 GRAND PRIX SOPOT Ė GDYNIA 2015"
21.-23.8.2015
Rennen 1
1 Rafal Grzesinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer VS 2:55,149 (1:27,500/1:27,649)
2 DUBAI PL E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:00,998 (1:30,782/1:30,216)
3 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 911 3:03,954 (1:30,398/1:33,556)
4 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:04,846 (1:32,362/1:32,484)
5 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:04,949 (1:31,744/1:33,205)
6 Waldemar Kluza PL E2-SH+2000 Mitsubishi Colt 3:05,187 (1:33,347/1:31,840)
7 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:09,072 (1:34,677/1:34,395)
8 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:13,143 (1:36,082/1:37,061)
9 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 3:13,671 (1:36,645/1:37,026)
10 Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10 Mitsubishi Lancer EVO 7 3:17,475 (1:38,962/1:38,513)
11 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:18,633 (1:39,377/1:39,256)
12 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 3:18,714 (1:39,902/1:38,812)
13 Jaroslaw Hebzda PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 3:19,195 (1:38,069/1:41,126)
14 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Sport Quattro S1 3:21,802 (1:41,960/1:39,842)
15 Wojciech Myszkier PL E1-2000 Renault Clio Sport 3:22,621 (1:41,533/1:41,088)
16 Marcin Slomka PL N+2000 Subaru N12 3:22,680 (1:40,877/1:41,803)
17 Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza 3:24,222 (1:43,588/1:40,634)
18 Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy 3:24,230 (1:43,043/1:41,187)
19 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 3:24,936 (1:42,642/1:42,294)
20 Karol Falk PL E1+2000 Subaru Impreza 3:25,533 (1:42,827/1:42,706)
21 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW E36/M3 3:25,787 (1:43,094/1:42,693)
22 Jedrzej Szczesniak PL E1+2000 Volkswagen Golf 3:26,169 (1:43,306/1:42,863)
23 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW E36 3:26,531 (1:40,660/1:45,871)
24 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 3:29,644 (1:43,950/1:45,694)
25 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 3:29,927 (1:45,979/1:43,948)
26 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic Vti 3:30,226 (1:46,775/1:43,451)
27 Lukasz Dziemidok PL C7-YT9 Peugeot 306 GTI 3:30,632 (1:45,977/1:44,655)
28 Mikolaj Kempa PL C7-YT9 VW Golf 3:33,873 (1:47,959/1:45,914)
29 Krzysztof Groblewski PL C7-YT9 VW Golf 3:34,389 (1:47,556/1:46,833)
30 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 3:34,810 (1:47,827/1:46,983)
31 HERBI PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:35,131 (1:43,411/1:51,720)
32 Jerzy Golebiowski PL C6-YT5 Ford Escort Cosworth 3:36,354 (1:49,221/1:47,133)
33 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 3:37,101 (1:49,380/1:47,721)
34 Tomasz Bartoszek PL C6-YT3 Honda Civic Vti 3:37,601 (1:49,431/1:48,170)
35 Jakub Zalega PL C4.2-D5 VW Golf GTI 3:42,038 (1:49,962/1:52,076)
36 Grzegorz Sielicki PL C4.2-D5 Peugeot 205 3:43,718 (1:52,393/1:51,325)
37 Bernard Kilarski PL C6-YT4 Opel Astra GSI 3:44,326 (1:52,691/1:51,635)
38 Piotr Adamski PL C6-YT4 Opel Astra GSI 3:46,887 (1:53,930/1:52,957)
39 Tomasz Pyra PL N-2000 Honda Civic 3:51,471 (1:56,200/1:55,271)
40 Tadeusz Myszkier PL C3-C2 Fiat Abart 131 Rally 3:57,319 (2:07,198/1:50,121)
41 Maciej Purzycki PL C4.2-D6 Toyota Supra Turbo 3:58,233 (2:00,722/1:57,511)
42 Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 Citroen AX sport 4:03,950 (2:02,383/2:01,567)
43 Bartosz Idzkowski PL E0-1400 Fiat 126p 4:06,743 (2:09,379/1:57,364)
44 Daniel Bachleda PL C4.1-D1 Fiat 126p 4:10,780 (2:05,165/2:05,615)
DNF Ryszard Zyszczynski PL E1/RWD-3500 BWM E36 (DNF/2:03,074)
DNF Christian Zaleski PL C4.1-D3 Porsche 911 (1:38,154/DNS)
DNF Michal Sowa PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 (DNS/DNS)
DNF Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer (DNF/DNS)
DQ Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta (1:57,098/1:56,112)
Rennen 2
1 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 2:59,203 (1:29,302/1:29,901)
2 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:00,133 (1:29,412/1:30,721)
3 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 911 3:02,965 (1:30,724/1:32,241)
4 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:04,919 (1:31,789/1:33,130)
5 Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt 3:06,460 (1:32,751/1:33,709)
6 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:06,559 (1:34,295/1:32,264)
7 Rafal Grzesinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer VS 3:07,557 (1:25,399/1:42,158)
8 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:07,850 (1:34,489/1:33,361)
9 Christian Zaleski PL C4.1-D3 Porsche 911 3:13,632 (1:36,982/1:36,650)
10 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 3:15,548 (1:36,803/1:38,745)
11 Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10 Mitsubishi Lancer EVO 7 3:18,575 (1:40,007/1:38,568)
12 Marcin Slomka PL N+2000 Subaru N12 3:19,056 (1:40,227/1:38,829)
13 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:19,096 (1:40,722/1:38,374)
14 Wojciech Myszkier PL E1-2000 Renault Clio Sport 3:20,541 (1:40,003/1:40,538)
15 Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta 3:20,934 (1:41,381/1:39,553)
16 Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy 3:21,247 (1:40,626/1:40,621)
17 Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza 3:21,461 (1:40,678/1:40,783)
18 Jedrzej Szczesniak PL E1+2000 Volkswagen Golf 3:21,889 (1:40,715/1:41,174)
19 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 3:22,109 (1:38,578/1:43,531)
20 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 3:22,157 (1:40,111/1:42,046)
21 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW E36 3:23,581 (1:42,351/1:41,230)
22 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW E36/M3 3:24,959 (1:43,293/1:41,666)
23 Karol Falk PL E1+2000 Subaru Impreza 3:25,489 (1:42,893/1:42,596)
24 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 3:27,092 (1:43,486/1:43,606)
25 Jerzy Golebiowski PL C6-YT5 Ford Escort Cosworth 3:27,204 (1:43,836/1:43,368)
26 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 3:28,326 (1:44,532/1:43,794)
27 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic Vti 3:28,934 (1:44,765/1:44,169)
28 Lukasz Dziemidok PL C7-YT9 Peugeot 306 GTI 3:28,992 (1:45,014/1:43,978)
29 HERBI PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:31,760 (1:45,783/1:45,977)
30 Krzysztof Groblewski PL C7-YT9 VW Golf 3:31,874 (1:46,133/1:45,741)
31 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 3:33,210 (1:46,074/1:47,136)
32 Mikolaj Kempa PL C7-YT9 VW Golf 3:36,132 (1:47,899/1:48,233)
33 Tomasz Bartoszek PL C6-YT3 Honda Civic Vti 3:36,546 (1:47,523/1:49,023)
34 Ryszard Zyszczynski PL E1/RWD-3500 BWM E36 3:36,614 (1:49,310/1:47,304)
35 Tadeusz Myszkier PL C3-C2 Fiat Abart 131 Rally 3:37,037 (1:48,295/1:48,742)
36 Piotr Adamski PL C6-YT4 Opel Astra GSI 3:39,034 (1:49,212/1:49,822)
37 Bernard Kilarski PL C6-YT4 Opel Astra GSI 3:41,399 (1:50,992/1:50,407)
38 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 3:42,913 (1:49,990/1:52,923)
39 Grzegorz Sielicki PL C4.2-D5 Peugeot 205 3:42,931 (1:51,498/1:51,433)
40 Tomasz Pyra PL N-2000 Honda Civic 3:45,097 (1:52,542/1:52,555)
41 Jakub Zalega PL C4.2-D5 VW Golf GTI 3:45,233 (1:52,615/1:52,618)
42 Bartosz Idzkowski PL E0-1400 Fiat 126p 3:51,562 (1:56,474/1:55,088)
43 Maciej Purzycki PL C4.2-D6 Toyota Supra Turbo 4:02,302 (2:01,447/2:00,855)
44 Daniel Bachleda PL C4.1-D1 Fiat 126p 4:08,048 (2:04,045/2:04,003)
45 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 4:33,397 (1:41,345/2:52,052)
DNF Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 Citroen AX sport (2:04,289/DNF)
DNF Jaroslaw Hebzda PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO (1:38,501/DNS)
7. Korczyna "12. Wyscig Górski Przadki 2015"
12.-13.9.2015
Rennen 1
1 Marcin Slobodzian PL E1+2000 Mitsubishi lancer VS 3:45,674 (1:53,172/1:52,502)
2 Waldemar Kluza PL E2-SH+2000 Mitsubishi Colt 3:56,441 (1:58,377/1:58,064)
3 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 911 3:56,797 (1:59,473/1:57,324)
4 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Sirocco 3:58,353 (1:59,399/1:58,954)
5 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 4:00,641 (2:00,593/2:00,048)
6 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 4:04,783 (2:03,298/2:01,485)
7 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 4:05,490 (2:02,577/2:02,913)
8 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 4:06,858 (2:03,185/2:03,673)
9 Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 4:09,183 (2:05,410/2:03,773)
10 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 4:09,713 (2:05,706/2:04,007)
11 Jaroslaw Hebzda PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 4:11,654 (1:57,938/2:13,716)
12 Bartosz Bak PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 4:13,182 (2:06,887/2:06,295)
13 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO10 4:16,936 (2:09,449/2:07,487)
14 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 4:17,582 (2:09,805/2:07,777)
15 Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10 Mitsubishi Lancer EVO VIIC7 4:17,608 (2:11,126/2:06,482)
16 Marcin Slomka PL N+2000 Subaru Impreza N12 4:18,800 (2:10,130/2:08,670)
17 HERBI PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 4:20,455 (2:10,974/2:09,481)
18 Grzegorz Musz PL A-2000 Renault Clio 4:20,497 (2:11,484/2:09,013)
19 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW M3 E36 4:20,515 (2:10,335/2:10,180)
20 Jaroslaw Adamiak PL E1-2000 Honda Civic 4:22,648 (2:12,076/2:10,572)
21 Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza 4:22,716 (2:12,768/2:09,948)
22 Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy 4:24,937 (2:12,847/2:12,090)
23 Rafal Szumiec PL C4.2-D6 Lancia Delta 4:26,067 (2:10,499/2:15,568)
24 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Quattro S1 4:26,302 (2:12,646/2:13,656)
25 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 4:26,573 (2:13,432/2:13,141)
26 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic VTi 4:31,883 (2:17,643/2:14,240)
27 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 4:33,398 (2:17,413/2:15,985)
28 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW M3 E36 4:33,449 (2:17,397/2:16,052)
29 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 4:34,746 (2:18,365/2:16,381)
30 Radoslaw Wegrzyn PL E1-2000 Honda Civic Ep3 4:35,164 (2:19,210/2:15,954)
31 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 4:35,627 (1:54,238/2:41,389)
32 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 4:36,279 (2:18,897/2:17,382)
33 Ryszard Zyszczynski PL E1/RWD-3500 BMW E36 4:39,770 (2:20,972/2:18,798)
34 Marcin Wrona PL A-2000 Honda Civic 4:44,435 (2:22,815/2:21,620)
35 Tomasz Bartoszek PL C6-YT3 Honda Civic VTi 4:45,335 (2:23,768/2:21,567)
36 Konrad Biela PL N-2000 Renault Clio Sport 4:47,171 (2:19,118/2:28,053)
37 Wojciech Witkowski PL N-2000 Renault Clio Sport 2.0 4:47,480 (2:25,159/2:22,321)
38 Jakub Kaszuba PL C6-YT4 Opel Astra GT 4:52,012 (2:26,701/2:25,311)
39 Jacek Madzia PL C6-YT3 Honda Civic 4:54,841 (2:29,357/2:25,484)
40 Maciej Hawro PL C6-YT4 Ranault Clio 4:59,398 (2:31,304/2:28,094)
41 Jaroslaw Kaczmarek PL C7-YT6 Fiat CC VK 5:12,757 (2:35,192/2:37,565)
42 Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 Citroen AX Sport 5:39,447 (2:52,347/2:47,100)
43 Lukasz Migala PL C3-C1 Zastawa 101 5:44,643 (2:51,054/2:53,589)
44 Angelo Gilli PL C3-C1 Fiat 126p 5:59,812 (3:02,915/2:56,897)
DNF Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio (DNF/2:23,307)
DNF Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio (DNS/DNS)
DNF DUBAI PL E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 (1:53,991/DNF)
Rennen 2
1 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 3:46,393 (1:54,197/1:52,196)
2 DUBAI PL E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 3:50,644 (1:55,887/1:54,757)
3 Piotr Ostrowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 3:55,805 (1:57,548/1:58,257)
4 Tomasz Myszkier PL E1+2000 Porsche 911 3:56,588 (1:59,262/1:57,326)
5 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Sirocco 3:58,487 (2:00,075/1:58,412)
6 Waldemar Kluza PL E2-SH+2000 Mitsubishi Colt 3:58,877 (1:59,905/1:58,972)
7 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO8 4:03,854 (2:01,141/2:02,713)
8 Karol Krupa PL E1-2000 Renault Clio 4:05,286 (2:02,766/2:02,520)
9 Michal Ratajczyk PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 4:05,765 (2:03,281/2:02,484)
10 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 4:06,888 (2:04,061/2:02,827)
11 Jaroslaw Hebzda PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 4:07,651 (2:01,357/2:06,294)
12 Bartosz Bak PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 4:08,553 (2:03,633/2:04,920)
13 HERBI PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 4:12,326 (2:06,520/2:05,806)
14 Krzysztof Deren PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO10 RS 4:14,082 (2:07,331/2:06,751)
15 Grzegorz Musz PL A-2000 Renault Clio 4:14,166 (2:07,536/2:06,630)
16 Marcin Slomka PL N+2000 Subaru Impreza N12 4:16,664 (2:07,956/2:08,708)
17 Jacek Handl PL C7-YT10 BMW M3 E36 4:17,783 (2:08,911/2:08,872)
18 Pawel Dziewiatkowski PL C7-YT10 Mitsubishi Lancer EVO VII 4:19,938 (2:10,427/2:09,511)
19 Jaroslaw Adamiak PL E1-2000 Honda Civic 4:21,601 (2:10,958/2:10,643)
20 Wojciech Koczeski PL C4.2-D6 Subaru Legacy 4:21,648 (2:11,333/2:10,315)
21 Arkadiusz Borczyk PL C6-YT3 Honda Civic VTi 4:24,661 (2:12,502/2:12,159)
22 Janusz Jania PL C7-YT10 BMW M3 E36 4:25,273 (2:12,515/2:12,758)
23 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 4:28,176 (2:14,154/2:14,022)
24 Michal Tochowicz PL E1-1600 Peugeot 106 S16 4:29,492 (2:14,271/2:15,221)
25 Robert Pawlak PL C6-YT3 Honda Civic 4:31,056 (2:15,573/2:15,483)
26 Tomasz Bartoszek PL C6-YT3 Honda Civic VTi 4:34,811 (2:17,685/2:17,126)
27 Konrad Biela PL N-2000 Renault Clio Sport 4:35,383 (2:17,031/2:18,352)
28 Marcin Wilusz PL N-2000 Renault Clio 4:37,623 (2:18,470/2:19,153)
29 Jacek Madzia PL C6-YT3 Honda Civic 4:37,866 (2:18,494/2:19,372)
30 Wojciech Witkowski PL N-2000 Renault Clio Sport 2.0 4:42,592 (2:22,101/2:20,491)
31 Ryszard Zyszczynski PL E1/RWD-3500 BMW E36 4:42,719 (2:20,647/2:22,072)
32 Jakub Kaszuba PL C6-YT4 Opel Astra GT 4:44,282 (2:22,205/2:22,077)
33 Wojciech Beltowski PL C4.1-D3 Audi Quattro S1 4:45,554 (2:32,831/2:12,723)
34 Maciej Hawro PL C6-YT4 Ranault Clio 4:50,564 (2:25,190/2:25,374)
35 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 4:50,723 (2:35,041/2:15,682)
36 Marcin Wrona PL A-2000 Honda Civic 4:51,902 (2:32,798/2:19,104)
37 Jaroslaw Kaczmarek PL C7-YT6 Fiat CC VK 5:07,340 (2:33,746/2:33,594)
38 Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1400 Citroen AX Sport 5:26,913 (2:42,702/2:44,211)
39 Lukasz Migala PL C3-C1 Zastawa 101 5:44,959 (2:52,851/2:52,108)
40 Angelo Gilli PL C3-C1 Fiat 126p 5:53,426 (2:56,890/2:56,536)
DNF Pawel Gos PL C7-YT10 Subaru Impreza (2:08,853/DNF)
DNF Radoslaw Wegrzyn PL E1-2000 Honda Civic Ep3 (2:26,195/DNS)
DNF Marcin Slobodzian PL E1+2000 Mitsubishi lancer VS (DNF/DNS)
DNF BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO9 (DNS/DNS)
Kalender 2016:
 
13.-15.Mai
Zaluz (I.)
20.-22.Mai
Jahodna (SK) (II.)
24.-26.Juni
Magura Malastowska (III.)
8.-10.Juli
Limanowa (IV.)
29.-31.Juli
J.Vrsok Banovce (SK) (V.)
19.-21.August
Sopot (VI.)
16.-18.September
Korczyna (VII.)