Home - Polen - Bergmeisterschaft 2012 »Kontakt »Disclaimer
                       
Bergmeisterschaft Polen 2012
Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski PZM
Endstand Kategorie I
1 Tomasz Nagórski PL175 (1. Open)
2 Andrzej Szepieniec PL151 (2. Open)
3 Mariusz Stec PL143 (3. Open)
4 Tomasz Mikolajczyk PL137 (4. Open)
5 Marcin Beltowski PL95 (5. Open)
6 Aleksander Michalowski PL93 (6. Open)
7 Rafal Grzesinski PL76 (1. N)
8 Martin Kois PL56 (8. Open)
9 Waldemar Kluza PL50 (2. N)
10 Piotr Soja PL44 (9. Open)
11 Michal Sowa PL (7. Open)
12 Damian Lata PL(3. N)
13 Artur Rowinski PL (10. Open)
14 Roman Baran PL
15 Piotr Ostrowski PL(1. HS/Z)
16 Ryszard Zyszczynski PL
17 Rafal Grzywaczyk PL
18 Arkadiusz Borczyk PL(2. HS/Z)
19 Tomasz Senkowski PL
20 Marcin Kózka PL(7. A)
21 Michal Bochenek PL(3. A)
22 Krzysztof Siwek PL
23 Piotr Oleksyk PL(4. N)
24 Rafal Pochlopien PL(5. HS/Z)
25 Janusz Jania PL(5. N)
26 Marek Czudek PL(10. N)
27 Piotr Karniewicz PL
28 Tomasz Zawada PL
29 Mariusz Rajner PL
30 Andrzej Papamichalis PL(1. A)
31 Jerzy Golebiowski PL(3. HS/Z)
32 Wojciech Beltowski PL(6. N)
33 Bartlomiej Glos PL(4. HS/Z)
34 Grzegorz Wozowicz PL(1. HS/J)
35 Tomasz Flisnik PL(8. HS/Z)
36 Jacek Madziara PL(8. N)
37 Michal Bakiewicz PL(3. HS/J)
38 Angelo Gilli PL
39 Igor Drotar PL(5. A)
40 Teodor Kocur PL(4. A)
41 Jacek Handl PL(2. HS/J)
42 Marian Czapka PL (1. HS/I)
43 Radoslaw Cwieczek PL(7. N)
44 Piotr Sztorc PL(9. HS/Z)
45 Jakub Paczkowski PL
46 Maciej Kmiecik PL
47 Konrad Tadla PL(8. HS/J)
48 Michal Maciusik PL
49 Grzegorz Koziol PL(2. A)
50 Wojciech Gieral PL(8. A)
51 Konrad Giergiel PL
52 Dariusz Ciupczyk PL(4. HS/J)
53 Pawel Jakus PL
54 Maciej Kalinka PL
55 Jakub Zalega PL(5. HS/J)
56 Jan Milon PL(6. A)
57 Igor Widlak PL(9. N)
58 Robert Pawlak PL(7. HS/Z)
59 Adam Garbacz PL
60 Wojciech Koczeski PL(6. HS/Z)
61 Bohumir Cambalik PL
62 Marek Mularczyk PL
63 Dariusz Armatowski PL(10. HS/Z)
64 Sebastian Teter PL
65 Pawel Hoffman PL(2. HS/I)
66 Waldemar Janecki PL
67 Sebastian Adamski PL
68 Mariusz Szkudlarek PL
69 Krzysztof Kurasz PL
70 Michal Kovalcik PL
71 Sergio Azzini PL
72 Pawel Rajewicz PL
73 Daria Dziwisz PL(10. HS/J)
74 Josef Kriska PL
75 Grzegorz Duda PL(9. A)
76 Grzegorz Musz PL
77 Radoslaw Pogan PL
78 Tomasz Zerebecki PL(10. A)
79 Marek Pawlak PL(7. HS/J)
80 Daniel Szarek PL(6. HS/J)
81 Michal Janas PL
82 Pawel Wysocki PL
83 Marcin Swiatkowski PL
84 Adam Magiera PL
85 Lukasz Migala PL(3. HS/I)
86 Marcin Gladysz PL
87 Filip Lewandowski PL
88 Bartosz Bak PL
89 Piotr Bogdanski PL
90 Patryk Burchard PL
91 Peter Jurena PL
92 Piotr Rucinski PL
93 Bartosz Palusko PL
94 Christian Zaleski PL(1. HS/H1)
95 Miroslav Sutlak PL
96 Marek Klementowicz PL(1. HS/J)
97 Krzysztof Groblewski PL
98 Marcin Kasztelan PL
99 Rafal Szebla PL
100 Michal Kovalcik PL
101 Peter Ambruz PL
102 Tomasz Smorawinski PL
103 Piotr Zaleski PL(4. HS/I)
104 Bartlomiej Adamczyk PL
105 Miroslaw Wlodarczyk PL
106 Martin Kysucky PL
107 Ewa Wójtowicz PL
108 Pawel Suchorzebski PL
109 Daniel Szarek PL
110 Adam Iwaniec PL
111 Vladimir Hudy PL
112 Csaba Leffler PL
113 Arkadiusz Ostaszewski PL
114 Andrzej Krawczyk PL
115 Mariusz Borczyk PL
116 Monika Zawodny PL
117 Pawel Sanecki PL
118 Lukasz Nagraba PL
119 Zbigniew Kapusta PL
120 Igor Lopato PL
121 Andrej Kacvinsky PL
122 Krzysztof Faras PL
123 Janusz Michowski PL
124 Marcin Wydra PL
125 Grzegorz Swiatecki PL
126 Michal Woroch PL
127 Karol Kolpak PL
128 Pawel Brzeczek PL
129 Piotr Janczy PL
130 Krzysztof Piterak PL
131 Robert Romuzga PL
132 Piotr Kazubek PL
133 Arkadiusz Urbanski PL
134 Jakub Kaszuba PL
135 Bartosz Knast PL
136 Dariusz Mikolajczyk PL
137 Lukasz Dziemidok PL
138 Rafal Szumiec PL
139 Daniel Bachleda PL
140 Jakub Lesiak PL
141 Jaroslaw Laczmanski PL
142 Krzysztof Mencel PL
143 Bartosz Rybienik PL
144 Piotr Krasny PL
145 Marek Mateja PL(5. HS/I)
Endstand Kategorie II
1 Tomasz Nagórski PL 155
2 Andrzej Szepieniec PL 95
1. Korczyna 19.-20.5.2012
Kurzbericht:
    Kommentare zum Korczyna Rennen »
Rennen 1
1 Tomasz Mikolajczyk PLOPEN 2000 Mitsubishi EVO Ultra3:55.255
2 Aleksander Michalowski PLOPEN 2000 Mitsubishi Lancer HKS3:56.478
3 Andrzej Szepieniec PLOPEN 2000 Mitsubishi Lancer E.93:57.044
4 Marcin Beltowski PLOPEN 2000 Subaru Impreza 3:59.543
5 Rafal Grzesinski PLE.9 N Mitsubishi Lancer 4:00.068
6 Mariusz Stec PLE.9 OPEN Mitsubishi Lancer 4:00.726
7 Waldemar Kluza PLN 2000 Mitsubishi Lancer E4:01.419
8 Piotr Soja PLOPEN 2000 Lotus Exige 4:05.255
9 Andrzej Papamichalis PLA 2000 Mitsubishi Lancer 4:08.665
10 Michal Sowa PLOPEN 2000 Mitsubishi Lancer E94:08.974
11 Grzegorz Koziol PLA 2000 Mitsubishi Lancer Evo4:09.692
12 Roman Baran PLOPEN -2000 Renault Clio 4:13.174
13 Artur Rowinski PLOPEN 2000 Audi Quattro 4:17.719
14 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z -1600 Honda Civic 4:24.381
15 Grzegorz Musz PLA -2000 Honda Civic Type4:28.886
16 Wojciech Koczeski PLHS/Z 2000 Subaru Legacy 4:29.212
17 Ryszard Zyszczynski PLORWD 2000 BMW E36 4:29.740
18 Sergio Azzini PLORWD 2000 Ferrari 355 Challenge4:30.110
19 Radoslaw Pogan PLA -2000 Renault Clio4:31.424
20 Piotr Ostrowski PLHS/Z 2000 BMW E36 M34:31.516
21 Teodor Kocur PLA -2000 Honda Civic Type4:32.255
22 Marek Klementowicz PLHS/J -2500 BMW M3 E304:32.836
23 Jacek Handl PLHS/J -2000 BMW 3184:33.721
24 Bartlomiej Glos PLHS/Z -2000 Renault Clio 4:33.748
25 Jerzy Golebiowski PLHS/Z 2000 Ford Escort Cosworth4:34.829
26 Grzegorz Wozowicz PLHS/J -1600 Honda Civic 4:34.987
27 Marcin Kózka PLA -1600 Peugeot 1064:37.116
28 Marian Czapka PLHS/I 2500 Porsche 928S 4:38.884
29 Tomasz Senkowski PLOPEN -2000 Renault Clio 4:39.418
30 Adam Garbacz PLHS/Z -1600 Honda Civic4:40.446
31 Arkadiusz Siewierski PLHS/J -2000 Ford Escort RS4:41.242
32 Michal Bochenek PLA -2000 Honda Integra 4:42.042
33 Daniel Szarek PLHS/J -2000 VW Golf GTi4:43.288
34 Adam Iwaniec PLN -2000 Renault Clio RS4:43.737
35 Janusz Jania PLN -2000 Alfa Romeo 156 TS4:44.546
36 Krzysztof Siwek PLN -1600 Honda Civic 4:45.299
37 Jacek Madziara PLN -2000 BMW E87 120d4:45.921
38 Piotr Sztorc PLHS/Z -2000 Opel Astra 4:46.365
39 Piotr Oleksyk PLN -2000 Renault Clio 2.04:46.598
40 Miroslaw Wlodarczyk PLN -2000 Renault Clio 4:47.002
41 Tomasz Flisnik PLHS/Z -2000 Opel Astra 4:48.043
42 Radoslaw Cwieczek PLN -2000 Renault Clio Sport4:49.029
43 Dariusz Armatowski PLHS/Z -2000 Nissan Sunny GTi4:49.084
44 Dariusz Ciupczyk PLHS/J -2000 VW Scirocco 4:50.800
45 Tomasz Zawada PLA -1150 Fiat SC 4:54.392
46 Pawel Rajewicz PLA -1600 Citroen Saxo VTS4:54.444
47 Piotr Karniewicz PLA -1150 Fiat SC Kit-Car4:55.257
48 Monika Zawodny PLA -1600 Peugeot 106 Rally4:55.280
49 Piotr Janczy PLHS/J -1300 Suzuki Swift 4:57.213
50 Michal Bakiewicz PLHS/J -1300 Suzuki swift 4:57.682
51 Marek Czudek PLN -2000 Renault Clio Sport4:57.915
52 Pawel Jakus PLHS/Z -1150 Fiat CC4:59.068
53 Rafal Grzywaczyk PLOPEN -2000 Honda CRX 5:02.464
54 Filip Geca PLHS/J -1300 Citroen AX 5:02.493
55 Pawel Brzeczek PLN -1600 Honda Civic 5:02.717
56 Jakub Kaszuba PLHS/J -1300 Suzuki Swift 5:06.143
57 Sebastian Adamski PLHS/Z -2000 Renault Clio 5:08.708
58 Dariusz Mikolajczyk PLHS/Z -2000 Renault Clio 5:09.680
59 Maciej Kalinka PLHS/Z -1150 Fiat CC5:10.051
60 Jakub Paczkowski PLHS/Z -1150 Fiat CC 5:12.974
61 Krzysztof Mencel PLHS/Z -1150 Fiat CC 5:13.131
62 Daria Dziwisz PLHS/J -1600 Honda CRX 5:13.402
63 Maciej Kmiecik PLHS/Z -1150 Fiat CC5:15.625
64 Konrad Giergiel PLHS/Z -1150 Fiat CC5:18.827
65 Marcin Swiatkowski PLN -2000 Kia Ceed5:19.259
66 Adam Magiera PLHS/J -1600 Peugeot 206 5:19.738
67 Krzysztof Kurasz PLHS/Z -2000 Ford Escort RS5:22.041
68 Konrad Tadla PLHS/J -750 Fiat 126p 5:24.275
69 Mariusz Szkudlarek PLA -1150 Fiat SC 5:25.981
70 Lukasz Migala PLHS/I -1150 54 Zastava 1015:33.662
71 Angelo Gilli PLHS/J -750 Fiat 126p 5:57.121
72 Mariusz Rajner PLA -1150 Kia Picanto 6:12.727
73 Michal Maciusik PLHS/J -750 Fiat 126p6:33.945
74 Patryk Burchard PLHS/J -750 Fiat 126p 6:53.795
DNF Robert Pawlak PLHS/Z -1600 Honda Civic
DNF Pumba PLHS/Z -2000 Opel Astra
DNF Damian Zygmunt PLHS/Z -2000 Opel Astra GSi
DNF Jaroslaw Zawadzki PLHS/Z -1150 Fiat CC
DNF Tomasz Madziar PLHS/Z -1600 Honda Civic
Rennen 2
1 Aleksander Michalowski PLHKS OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 3:56.072
2 Tomasz Mikolajczyk PLOPEN+2000 Mitsubishi EVO Ultra3:57.751
3 Marcin Beltowski PLOPEN+2000 Subaru Impreza 3:59.740
4 Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.94:01.391
5 Mariusz Stec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.94:02.502
6 Rafal Grzesinski PLN+2000 Mitsubishi LAncer E.94:02.977
7 Waldemar Kluza PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo4:06.288
8 Michal Sowa PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.94:12.020
9 Piotr Soja PLOPEN+2000 Lotus Exige 4:17.527
10 Roman Baran PLOPEN-2000 Renault Clio 4:24.955
11 Andrzej Papamichalis PLA+2000 Mitsubishi Lancer4:25.756
12 Wojciech Koczeski PLHS/Z+2000 Subaru Legacy 4:32.074
13 Piotr Ostrowski PLHS/Z+2000 BMW E36 M34:32.086
14 Teodor Kocur PLA-2000 Honda Civic Type4:33.897
15 Grzegorz Musz PLA-2000 Honda Civic Type4:34.830
16 Radoslaw Pogan PLA-2000 Renault Clio4:37.241
17 Marek Klementowicz PLHS/J-2500 BMW M3 E304:39.079
18 Ryszard Zyszczynski PLOPEN+2RWD BMW E36 4:39.442
19 Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Escort Cosworth4:41.330
20 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic 4:44.444
21 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Integra 4:45.851
22 Piotr Oleksyk PLN-2000 Tarnów Renault Clio4:46.050
23 Grzegorz Koziol PLA+2000 Mitsubishi Lancer Evo4:46.632
24 Bartlomiej Glos PLHS/Z-2000 Renault Clio 4:47.044
25 Janusz Jania PLN-2000 Alfa Romeo 156TS4:47.334
26 Marian Czapka PLHS/I+2500 Porsche 928S 4:47.424
27 Grzegorz Wozowicz PLHS/J-1600 Honda Civic 4:47.971
28 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport4:48.084
29 Jacek Handl PLHS/J-2000 BMW 318is4:49.570
30 Miroslaw Wlodarczyk PLN-2000 Renault Clio 4:49.704
31 Marek Pawlak PLHS/J-1600 Honda CRX4:50.417
32 Damian Zygmunt PLHS/Z-2000 Opel Astra GSi4:51.618
33 Adam Iwaniec PLN-2000 Renault Clio Sport RS4:53.384
34 Jacek Madziara PLN-2000 BMW E87 120d4:55.345
35 Marcin Kózka PLA-1600 Peugeot 1064:55.955
36 Monika Zawodny PLA-1600 Peugeot 106 Rallye4:56.784
37 Daniel Szarek PLHS/J-2000 VW Golf GTi4:56.813
38 Dariusz Armatowski PLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTi4:57.338
39 Tomasz Flisnik PLHS/Z-2000 Opel Astra 4:58.776
40 Dariusz Ciupczyk PLHS/J-2000 VW Scirocco 4:59.363
41 Piotr Sztorc PLHS/Z-2000 Opel Astra 5:01.283
42 Rafal Grzywaczyk PLOPEN-2000 Honda CRX 5:01.728
43 Krzysztof Siwek PLN-1600 Honda Civic 5:02.502
44 Pawel Rajewicz PLA-1600 Citroen Saxo VTS5:03.393
45 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport5:05.845
46 Tomasz Zawada PLA-1150 Fiat SC 5:07.254
47 Pawel Brzeczek PLN-1600 Honda Civic 5:12.597
48 Piotr Janczy PLHS/J-1300 Suzuki Swift 5:12.923
49 Sebastian Adamski PLHS/Z-2000 Renault Clio 5:13.456
50 Jakub Paczkowski PLHS/Z-1150 Fiat CC 5:15.287
51 Jakub Kaszuba PLHS/J-1300 Suzuki Swift 5:16.117
52 Dariusz Mikolajczyk PLHS/Z-2000 Renault Clio 16S5:16.129
53 Pawel Jakus PLHS/Z-1150 Fiat CC5:16.584
54 Krzysztof Kurasz PLHS/Z-2000 Ford Escort RS5:23.408
55 Marcin Swiatkowski PLN-2000 Kia Ceed5:23.850
56 Daria Dziwisz PLHS/J-1600 Honda CRX 5:24.434
57 Piotr Karniewicz PLA-1150 Fiat SC Kit-Car5:24.690
58 Konrad Giergiel PLHS/Z-1150 Fiat CC5:30.048
59 Maciej Kmiecik PLHS/Z-1150 Fiat CC5:30.486
60 Maciej Kalinka PLHS/Z-1150 Fiat CC5:31.091
61 Krzysztof Mencel PLHS/Z-1150 Fiat CC 5:35.274
62 Mariusz Szkudlarek PLA-1150 Fiat SC 5:37.241
63 Konrad Tadla PLHS/J-750 Fiat 126p 5:44.758
64 Adam Magiera PLHS/J-1600 Peugeot 206 5:59.418
65 Michal Maciusik PLHS/J-750 Fiat 126p6:01.182
66 Lukasz Migala PLHS/I-1150 Zastava 1016:09.582
67 Mariusz Rajner PLA-1150 Kia Picanto 6:16.522
68 Patryk Burchard PLHS/J-750 Fiat 126p 7:15.423
DNF Tomasz Senkowski PLOPEN -2000 Renault Clio
DNF Adam Garbacz PLHS/Z -1600 Honda Civic
DNF Filip Geca PLHS/J -1300 Citroen AX
DNF Artur Rowinski PLOPEN 2000 Audi Quattro
DNF Angelo Gilli PLHS/J -750 Fiat 126p
DNF Michal Bakiewicz PLHS/J -1300 Suzuki swift
2. Jahodna (SK) 9.-10.6.2012
Kurzberichte:
    Nagorski gewinnt Lauf 1 »
    Kommentare zu Jahodna »
Rennen 1
1 Tomasz NagorskiPLE1/OP 2000 Subaru 2:04.484
2 Robert StecPLD/E2-SS-2000 Dalara 2:07.334
3 Andrzej SzepieniecPLE1/OP 2000 Mitsubishi 2:07.698
4 Igor DrotarSKA 2000 Skoda 2:08.325
5 Tomasz MikolajczykPLE1/OP 2000 Mitsubishi 2:08.494
6 Jozef Beres Jr.SKE1 2000 Audi 2:08.656
7 Peter JurenaSKN 2000 Mitsubishi 2:09.589
8 Waldemar KluzaPLN 2000 Mitsubishi 2:10.509
9 Tomas OndrejSKN 2000 Mitsubishi 2:11.486
10 Rafal GrzesinskiPLN 2000 Mitsubishi 2:12.056
11 Damian LataPLN 2000 Mitsubishi 2:13.951
12 Artur RowinskiPLE1 2000 Audi 2:15.254
13 Jan MilonSKA 2000 Skoda 2:15.416
14 Tomas KukuckaSKN 2000 Mitsubishi 2:15.501
15 Vlastimil MajercakSKN 2000 Mitsubishi 2:15.870
16 Radovan MoznerSKN 2000 Mitsubishi 2:16.993
17 Michal KovalcikSKE1 2000 Skoda 2:17.694
18 Roman BaranPLE1-2000 Renault 2:17.850
19 Peter LiptakSKA 2000 Mitsubishi 2:19.091
20 Rastislav ChvalaSKN 2000 Mitsubishi 2:19.605
21 Peter FlorekSKNP4 Mitsubishi 2:20.254
22 Ryszard ZyszczynskiPLE1/OPRWD 2000 Bmw 2:20.377
23 Andrzej PapamichalisPLA 2000 Mitsubishi 2:20.587
24 Peter AmbruzSKE1-2000 Opel 2:20.712
25 Erich AchsSKE2-SS-3000 Opel 2:20.757
26 Pavol NagySKA-1600 Citroen 2:21.046
27 Jozef JagrikSKA 2000 Mitsibishi 2:21.300
28 Milos Koleno Jr.SKE1-2000 Skoda 2:21.850
29 Jozef KriskaSKE1-2000 Skoda 2:22.207
30 Piotr OstrowskiPLHS/Z 2000 Bmw 2:22.949
31 Tomas FuskoSKA-1600 Skoda 2:23.042
32 Oscar AzziniPLA 2000 Subaru 2:23.615
33 Filip LewandowskiPLE1/OP-1600 Honda 2:23.774
34 Sergio AzziniPLE1/OPRWD 2000 Ferrari 2:23.861
35 Laszlo HernadiHA 2000 Mitsubishi 2:24.422
36 Marek SpavelkoSKA-1600 Citroen 2:24.541
37 Marek ZenuchSKE1-2000 Nissan 2:24.723
38 Tomasz SenkowskiPLE1/OP-2000 Renault 2:26.128
39 Wojciech KoczeskiPLHS/Z 2000 Subaru 2:26.378
40 Teodor KocurPLA-2000 Honda 2:26.672
41 Alexander BaffySKE1-1600 Peugeot 2:26.931
42 Robert PawlakPLHS/Z-1600 Honda 2:27.409
43 Peter SlavikSKE1 2000 Mazda 2:27.488
44 Marek PawlakPLHS/J-1600 Honda 2:27.548
45 Tomas MadySKE1-2000 Kia 2:28.094
46 Kamil MachacekSKNP4 Opel 2:28.146
47 Arkadiusz BorczykPLHS/Z-1600 Honda 2:28.664
48 Rafal GrzywaczykPLE1/OP-2000 Honda 2:29.342
49 Endre KovacsH E1 2000 Bmw 2:29.547
50 Ctirad RozumSKS-3500 Subaru 2:29.722
51 Pavol JajcaySKNP3 Nissan 2:30.772
52 Michal BochenekPLA-2000 Honda 2:30.855
53 Wojciech BeltowskiPLN 2000 Subaru 2:31.002
54 Jerzy GolebiowskiPLHS/Z 2000 Ford 2:31.320
55 Maros PalkoSKN-2000 Renault 2:31.470
56 Rafal PochlopienPLHS/Z-2000 Opel 2:32.420
57 Marcin KozkaPLA-1600 Peugeot 2:32.475
58 Wojciech GieralPLA-1600 Peugeot 2:32.769
59 Csaba LefflerSKA-2000 Renault 2:32.778
60 Piotr OleksykPLN-2000 Renault 2:32.791
61 Bohuslav FindoSKNP2 Peugeot 2:32.890
62 Grzegorz WozowiczPLHS/J-1600 Honda 2:33.039
63 Rastislav ZvolenskySKNP4 Mitsubishi 2:33.042
64 Jacek HandlPLHS/J-2000 Bmw 2:33.267
65 Vladimir HudySKN-2000 Renault 2:33.399
66 Tomasz FlisnikPLHS/Z-2000 Opel 2:33.403
67 Roland MogyorosSKE2-SS-3000 Skoda 2:33.534
68 Jan BaricaSKNP4 Subaru 2:34.315
69 Janusz JaniaPLN-2000 Alfa 2:34.705
70 Krzysztof SiwekPLA-1600 Honda 2:34.706
71 Peter DanielisSKNP3 Seat 2:35.004
72 Daniel SzarekPLHS/J-2000 Vw 2:36.175
73 Jacek MadziaraPLN-2000 Bmw 2:36.479
74 Piotr SztorcPLHS/Z-2000 Opel 2:36.980
75 Jan IvankoSKNP2 Honda 2:37.554
76 Peter CukerSKNP3 Citroen 2:38.033
77 Michaela DebnarovaSKA-1600 Peugeot 2:38.203
78 Mojmir CambalSKNP2 Citroen 2:38.540
79 Jakub KolekSKNP2 Peugeot 2:39.004
80 Juraj RakuscinecSKNP3 Fiat 2:39.185
81 Frantisek OravecSKHK1-1300 Skoda 2:39.236
82 Stefan KubackaSKNP2 Honda 2:40.999
83 Miroslav KrbataSKNP1 Skoda 2:41.364
84 Gabriela AndrisekovaSKHK1-1300 Skoda 2:41.459
85 Frantisek KucaSKS-2000 Honda 2:41.748
86 Bartlomiej GlosPLHS/Z-2000 Renault 2:42.240
87 Jaroslav BaranekSKHK1 1300 Ferrari 2:42.601
88 Martin LesoSKS-2000 Renault 2:42.858
89 Norbert HricoSKNP3 Mazda 2:43.369
90 Jozef MolnarSKA-1400 Skoda 2:43.498
91 Ernest MisleySKS-3500 Subaru 2:43.777
92 Erik UhrinSKNP3 Peugeot 2:44.548
93 Marek CzudekPLN-2000 Renault 2:44.560
94 Tomasz ZawadaPLA-1150 Fiat 2:45.042
95 Peter KacvinskySKNP1 Suzuki 2:46.712
96 Richard VojakovicSKNP2 Lada 2:48.023
97 Jan Barica Jr.SKNP1 Daihatsu 2:48.254
98 Veronika VanyovaSKS-2000 Honda 2:48.424
99 Andrej KacvinskySKA-1400 Skoda 2:48.669
100 Jan OndrejkaSKE1-1600 Skoda 2:49.635
101 Roman TutkoSKNP1 Suzuki 2:49.707
102 Martin MesarosSKNP1 Skoda 2:50.009
103 Mario TothSKNP1 Skoda 2:51.972
104 Marek PazderakSKNP2 Lada 2:52.046
105 Frantisek KmetSKE2-SS-3000 Easter 2:53.561
106 Mario GrumichSKHK1-1300 Skoda 3:01.078
107 Pawel HoffmanPLHS/I-1600 Saab 3:03.622
108 Jiri SedlacekSKNP1 Fiat 3:03.726
109 Konrad TadlaPLHS/J-750 Fiat 3:03.924
110 Pavol HornakSKE1-1600 Lada 3:04.978
111 Mariusz RajnerPLA-1150 Kia 3:18.253
DNS Vaclav JanikCZE2-SS-3000 Lola
DNS Jiri SvobodaCZE2-SC Radical
DNS Dan MichlCZE1-3000 Opel
DNS Bohumir CambalikSKE1-2000 Peugeot
DNS Grzegorz KoziolPLA 2000 Mitsubishi
DNS Alexander MichalowskiPLE1 2000 Mitsubishi
DNF Marcin BeltowskiPLE1 2000 Subaru
DNF Oto HrobaSKNP2 Citroen
Rennen 2
1 Vaclav JanikCZE2-SS-3000 Lola 4:02.890
2 Tomasz NagorskiPLE1/OP 2000 Subaru 4:16.655
3 Jozef Beres Jr.SKE1 2000 Audi 4:21.223
4 Mariusz StecPLE1 2000 Mitsubishi 4:22.186
5 Tomasz MikolajczykPLE1/OP 2000 Mitsubishi 4:22.312
6 Martin KoisSKE1 2000 Ford 4:22.508
7 Andrzej SzepieniecPLE1/OP 2000 Mitsubishi 4:22.610
8 Jiri SvobodaCZE2-SC Radical 4:23.930
9 Igor DrotarSKA 2000 Skoda 4:25.269
10 Robert StecPLD/E2-SS-2000 Dalara 4:25.810
11 Tomas OndrejSKN 2000 Mitsubishi 4:27.707
12 Rafal GrzesinskiPLN 2000 Mitsubishi 4:32.134
13 Waldemar KluzaPLN 2000 Mitsubishi 4:34.465
14 Jan BaricaSKNP4 Subaru 4:38.482
15 Marcin BeltowskiPLE1 2000 Subaru 4:38.714
16 Peter JurenaSKN 2000 Mitsubishi 4:39.881
17 Tomas KukuckaSKN 2000 Mitsubishi 4:40.773
18 Peter FlorekSKNP4 Mitsubishi 4:41.241
19 Damian LataPLN 2000 Mitsubishi 4:41.738
20 Erich AchsSKE2-SS-3000 Opel 4:41.744
21 Michal KovalcikSKE1 2000 Skoda 4:41.859
22 Piotr OstrowskiPLHS/Z 2000 Bmw 4:45.999
23 Kamil MachacekSKNP4 Opel 4:46.451
24 Jozef JagrikSKA 2000 Mitsibishi 4:47.776
25 Peter LiptakSKA 2000 Mitsubishi 4:49.264
26 Radovan MoznerSKN 2000 Mitsubishi 4:49.388
27 Vlastimil MajercakSKN 2000 Mitsubishi 4:50.855
28 Rastislav ZvolenskySKNP4 Mitsubishi 4:51.013
29 Andrzej PapamichalisPLA 2000 Mitsubishi 4:51.141
30 Wojciech KoczeskiPLHS/Z 2000 Subaru 4:51.200
31 Rastislav ChvalaSKN 2000 Mitsubishi 4:51.812
32 Alexander MichalowskiPLE1 2000 Mitsubishi 4:52.164
33 Jozef KriskaSKE1-2000 Skoda 4:52.375
34 Jan MilonSKA 2000 Skoda 4:52.573
35 Roman BaranPLE1-2000 Renault 4:53.723
36 Robert PawlakPLHS/Z-1600 Honda 4:54.306
37 Tomas FuskoSKA-1600 Skoda 4:54.561
38 Filip LewandowskiPLE1/OP-1600 Honda 4:54.567
39 Arkadiusz BorczykPLHS/Z-1600 Honda 4:56.105
40 Peter AmbruzSKE1-2000 Opel 4:56.485
41 Bohumir CambalikSKE1-2000 Peugeot 4:56.982
42 Milos Koleno Jr.SKE1-2000 Skoda 4:57.432
43 Rafal GrzywaczykPLE1/OP-2000 Honda 4:58.964
44 Pavol JajcaySKNP3 Nissan 5:00.697
45 Jacek HandlPLHS/J-2000 Bmw 5:01.546
46 Ryszard ZyszczynskiPLE1/OPRWD 2000 Bmw 5:01.628
47 Alexander BaffySKE1-1600 Peugeot 5:01.694
48 Bartlomiej GlosPLHS/Z-2000 Renault 5:02.264
49 Tomas MadySKE1-2000 Kia 5:02.361
50 Grzegorz WozowiczPLHS/J-1600 Honda 5:02.526
51 Marek PawlakPLHS/J-1600 Honda 5:02.743
52 Tomasz FlisnikPLHS/Z-2000 Opel 5:03.088
53 Marek SpavelkoSKA-1600 Citroen 5:03.811
54 Sergio AzziniPLE1/OPRWD 2000 Ferrari 5:03.901
55 Ctirad RozumSKS-3500 Subaru 5:04.067
56 Daniel SzarekPLHS/J-2000 Vw 5:04.174
57 Maros PalkoSKN-2000 Renault 5:04.367
58 Marek ZenuchSKE1-2000 Nissan 5:04.545
59 Mojmir CambalSKNP2 Citroen 5:04.696
60 Jerzy GolebiowskiPLHS/Z 2000 Ford 5:05.114
61 Teodor KocurPLA-2000 Honda 5:05.745
62 Rafal PochlopienPLHS/Z-2000 Opel 5:05.952
63 Roland MogyorosSKE2-SS-3000 Skoda 5:07.869
64 Peter DanielisSKNP3 Seat 5:08.433
65 Peter SlavikSKE1 2000 Mazda 5:08.534
66 Wojciech GieralPLA-1600 Peugeot 5:08.557
67 Krzysztof SiwekPLA-1600 Honda 5:09.206
68 Piotr SztorcPLHS/Z-2000 Opel 5:09.400
69 Piotr OleksykPLN-2000 Renault 5:10.988
70 Csaba LefflerSKA-2000 Renault 5:12.476
71 Jakub KolekSKNP2 Peugeot 5:13.049
72 Endre KovacsH E1 2000 Bmw 5:13.198
73 Bohuslav FindoSKNP2 Peugeot 5:13.303
74 Miroslav KrbataSKNP1 Skoda 5:14.426
75 Peter CukerSKNP3 Citroen 5:14.570
76 Vladimir HudySKN-2000 Renault 5:16.125
77 Marcin KozkaPLA-1600 Peugeot 5:16.223
78 Stefan KubackaSKNP2 Honda 5:16.621
79 Frantisek OravecSKHK1-1300 Skoda 5:16.988
80 Janusz JaniaPLN-2000 Alfa 5:17.135
81 Michal BochenekPLA-2000 Honda 5:18.748
82 Jan IvankoSKNP2 Honda 5:19.651
83 Tomasz SenkowskiPLE1/OP-2000 Renault 5:21.165
84 Laszlo HernadiH A 2000 Mitsubishi 5:21.779
85 Ernest MisleySKS-3500 Subaru 5:22.412
86 Gabriela AndrisekovaSKHK1-1300 Skoda 5:22.985
87 Erik UhrinSKNP3 Peugeot 5:24.648
88 Wojciech BeltowskiPLN 2000 Subaru 5:24.700
89 Martin LesoSKS-2000 Renault 5:25.461
90 Jaroslav BaranekSKHK1 1300 Ferrari 5:26.207
91 Jacek MadziaraPLN-2000 Bmw 5:26.360
92 Peter KacvinskySKNP1 Suzuki 5:28.294
93 Marek CzudekPLN-2000 Renault 5:30.172
94 Frantisek KucaSKS-2000 Honda 5:30.395
95 Michaela DebnarovaSKA-1600 Peugeot 5:31.292
96 Jan Barica Jr.SKNP1 Daihatsu 5:32.316
97 Norbert HricoSKNP3 Mazda 5:34.471
98 Roman TutkoSKNP1 Suzuki 5:36.163
99 Marek PazderakSKNP2 Lada 5:36.339
100 Andrej KacvinskySKA-1400 Skoda 5:37.759
101 Martin MesarosSKNP1 Skoda 5:38.699
102 Juraj RakuscinecSKNP3 Fiat 5:39.936
103 Mario TothSKNP1 Skoda 5:40.175
104 Tomasz ZawadaPLA-1150 Fiat 5:40.939
105 Frantisek KmetSKE2-SS-3000 Easter 5:42.836
106 Veronika VanyovaSKS-2000 Honda 5:43.646
107 Pavol NagySKA-1600 Citroen 5:44.233
108 Jan OndrejkaSKE1-1600 Skoda 5:48.976
109 Jiri SedlacekSKNP1 Fiat 5:59.751
110 Richard VojakovicSKNP2 Lada 6:01.599
111 Konrad TadlaPLHS/J-750 Fiat 6:03.018
112 Mario GrumichSKHK1-1300 Skoda 6:06.948
113 Pavol HornakSKE1-1600 Lada 6:12.956
114 Mariusz RajnerPLA-1150 Kia 6:31.978
DNS Dan MichlCZE1-3000 Opel Michl
DNS Artur RowinskiPLE1 2000 Audi Quattro
2. Limanowa 23.-24.6.2012
Kurzberichte:
Rennen 1
1 Tomasz NagorskiPLOPEN+2000 Subaru Impreza WRX 4:54.852
2 Tomasz MikolajczykPLOPEN+2000 Mitsubishi Evo Ultral. 4:56.886
3 Mariusz StecPLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:01.553
4 Andrzej SzepieniecPLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:01.671
5 Marcin BeltowskiPLOPEN+2000 Subaru Impreza 5:03.810
6 Martin KoisSKOPEN+2000 Ford Fiesta 5:09.195
7 Aleksan. MichalowskiPLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer HK 5:09.448
8 Michal SowaPLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:10.987
9 Rafal GrzesinskiPLN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:11.332
10 Waldemar KluzaPLN+2000 Mitsubishi Lancer 5:12.015
11 Marcin GladyszPLOPEN+2000 VW Scirocco 5:16.204
12 Peter JurenaSKN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:17.603
13 Igor DrotarSKA+2000 Skoda Fabia WRC 5:18.009
14 Robert StecPLE2-2000 Dallara F398 5:18.793
15 Damian LataPLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo 5:19.377
16 Artur RowinskiPLOPEN+2000 Audi Quattro 5:22.916
17 Andrzej PapamichalisPLA+2000 Mitsubishi Lancer 5:25.730
18 Grzegorz DudaPLA+2000 Mitsubishi Lancer 5:25.831
19 Jan MilonSKA+2000 Skoda Fabia WRC 5:30.826
20 Roman BaranPLOPEN-2000 Renault Clio 5:31.401
21 Grzegorz KoziolPLA+2000 Mitsubishi Lancer E.8 5:32.541
22 Michal sr. KovalcikSKOPEN+2000 Skoda Octavia WRC 5:35.683
23 Piotr OstrowskiPLHS/Z+2000 BMW E36 M3 5:39.486
24 Erich AchsSKE2-3000 Opel Lotus Formula 5:40.144
25 Ryszard ZyszczynskiPLOPEN+2000 BMW E36 5:43.177
26 Peter AmbruzSKOPEN-2000 Opel Calibra 16V 5:43.657
27 Jozef KriskaSKOPEN-2000 Skoda Fabia 5:43.750
28 Jerzy GolebiowskiPLHS/Z+2000 Ford Escort Cosworth 5:44.516
29 Michal jr. KovalcikSKOPEN+2000 Skoda Octavia 5:44.973
30 Teodor KocurPLA-2000 Honda Civic Type 5:47.750
31 Wojciech KoczeskiPLHS/Z+2000 Subaru Legacy 5:48.135
32 Sergio AzziniPLOPEN+2000 Ferrari 355 Challenge 5:48.154
33 Piotr ZaleskiPLHS/I+2500 Porsche 911 SC 5:48.611
34 Tomasz ZerebeckiPLA-1600 Citroen C2R2 Max 5:49.605
35 Arkadiusz BorczykPLHS/Z-1600 Honda Civic 5:49.842
36 Marcin KozkaPLA-1600 Peugeot 106 5:50.426
37 Robert PawlakPLHS/Z-1600 Honda Civic 5:51.514
38 Rafal GrzywaczykPLOPEN-2000 Honda CRX 5:52.880
39 Michal BochenekPLA-2000 Honda Integra 5:53.040
40 Tomas MadySKE1-2000 Kia Ceed 5:55.500
41 Radoslaw PoganPLA-2000 Renault Clio 5:55.506
42 Tomasz SenkowskiPLOPEN-2000 Renault Clio 5:58.674
43 Marek PawlakPLHS/J-1600 Honda CRX 6:00.676
44 Milos_jun. KolenoSKE1-2000 Skoda Octavia Kit-Car 6:00.730
45 Tomasz FlisnikPLHS/Z-2000 Opel Astra GSi 6:01.132
46 Bohumir CambalikSKOPEN-2000 Peugeot 207 AFR 6:01.465
47 Grzegorz WozowiczPLHS/J-1600 Honda Civic 6:02.198
48 Piotr OleksykPLN-2000 Renault Clio 2.0 6:03.955
49 Marek MularczykPLA-1600 Citroen C2R2 6:04.106
50 Wojciech GieralPLA-1600 Peugeot 106 6:04.268
51 Radoslaw CwieczekPLN-2000 Renault Clio Sport 6:04.878
52 Krzysztof SiwekPLOPEN-1600 Honda Civic 6:05.123
53 Wojciech BeltowskiPLN+2000 Subaru Impreza 6:05.538
54 Marian CzapkaPLHS/I+2500 Porsche 928S 6:06.220
55 Rafal PochlopienPLHS/Z-2000 Opel Astra GSi 6:07.062
56 Jacek HandlPLHS/J-2000 BMW 318 IS 6:07.315
57 Robert RomuzgaPLOPEN-1600 Peugeot 206 XS 6:08.364
58 Tomasz SzewczykPLHSJR-1600 Promot III 6:09.227
59 Dariusz ArmatowskiPLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTi 6:09.787
60 Milos KolenoSKE1-1600 Skoda 130 LR 6:10.248
61 Piotr SztorcPLHS/Z-2000 Opel Astra 6:10.252
62 Grzegorz SwicteckiPLA-1600 Citroen C2 6:10.881
63 Adam GarbaczPLHS/Z-1600 Honda Civic VTI 6:10.913
64 Ctirad RozumSKS+2000 Subaru Impreza WRX 6:15.088
65 Jakub LesiakPLOPEN-1600 Citroen Saxo 6:15.600
66 Lukasz DziemidokPLHS/Z-2000 Peugeot 306 6:15.601
67 Jacek MadziaraPLN-2000 BMW E87 120d 6:15.690
68 Roland MogyorosSKE2-3000 Skoda F99 6:17.541
69 Janusz JaniaPLN-2000 Alfa Romeo 156TS 6:20.685
70 Bartosz BckPLN-2000 Renault Clio 2 6:25.033
71 Dariusz CiupczykPLHS/J-2000 VW Scirocco 6:26.730
72 Piotr BogdanskiPLHS/Z-2000 Seat Ibiza Cupra Gti 6:29.020
73 Piotr KarniewiczPLA-1150 Fiat SC Kit-Car 6:36.438
74 Tomasz ZawadaPLA-1150 Fiat SC 6:37.771
75 Marek CzudekPLN-2000 Renault Clio Sport 6:38.244
76 Frantisek KucaSKS-2000 Honda Civic Type 6:39.522
77 Pawel JakusPLHS/Z-1150 Limanowa Fiat CC 6:40.071
78 Sebastian AdamskiPLHS/Z-2000 Renault Clio 16V 6:42.044
79 Jakub ZalegaPLHS/J-2000 VW Golf GTi 6:44.075
80 Jakub PaczkowskiPLHS/Z-1150 Fiat CC 6:44.892
81 Anton SlobodaSKE1-1400 Skoda 130 RS 6:46.788
82 Adam MagieraPLHS/J-1600 Peugeot 205 6:46.973
83 Maciej KalinkaPLHS/Z-1150 Fiat CC 6:48.391
84 Krzysztof KuraszPLHS/Z-2000 Ford Escort 6:49.635
85 Gabriela AndrisekovaSKHKI-1300 Skoda 130 RS 6:49.879
86 Michal BckiewiczPLHS/J-1300 Suzuki Swift 6:51.495
87 Marcin SwictkowskiPLN-2000 Kia Ceed 6:54.888
88 Jan OndrejkaSKE1-1600 Skoda 200 RS 6:57.965
89 Maciej KmiecikPLHS/Z-1150 Fiat CC 7:01.710
90 Mariusz SzkudlarekPLA-1150 Fiat SC 7:05.260
91 Konrad GiergielPLHS/Z-1150 Fiat CC 7:14.378
92 Lukasz MigalaPLHS/I-1300 Zastava 1100 7:25.489
93 Pawel HoffmanPLHS/I-1600 Saab 96 V4 7:32.337
94 Konrad TadlaPLHS/J-750 Fiat 126p 7:39.640
95 Mariusz RajnerPLA-1150 Kia Picanto 7:43.613
96 Waldemar JaneckiPLHS/J-750 Fiat 126p 7:45.187
97 Michal MaciusikPLHS/J-750 Limanowa Fiat 126p 8:02.525
98 Angelo GilliPLHS/J-750 Fiat 126p 8:10.038
99 Marek MatejaPLHS/I-1150 Wartburg 353 WR 9:15.769
DNF Piotr SojaPLOPEN +2000 Lotus Exige
DNF Peter LiptakSKA +2000 Mitsubishi Lancer E.8
DNF Oscar AzziniPLA +2000 Subaru Impreza WRX
DNF Bartlomiej GlosPLHS/Z -2000 Renault Clio
DNF Daniel SzarekPLHS/J -2000 VW Golf 1.8
DNF Pawel RajewiczPLOPEN -1600 Citroen Saxo VTS
DNF Monika ZawodnyPLOPEN -1600 Peugeot 106 Rally
DNF Lukasz BobowskiPLHS/Z -2000 Opel Astra GSi
DNF ps. PumbaPL Opel Astra
DNF Michal WorochPLHS/Z -2000 Honda CRX
DNF Tomasz MadziarPLHS/J -1600 Honda Civic
DNF Janusz MichowskiPLHS/J -2000 FSO Polonez
DNF Lukasz KalickiPLA -2000 Peugeot 206
DNF Rafal SzumiecPLHS/Z +2000 Lancia Delta
Rennen 2
1 Tomasz NagorskiPLOPEN+2000 Subaru Impreza WRX 4:54.852
2 Tomasz MikolajczykPLOPEN+2000 Mitsubishi Evo Ultral. 4:56.886
3 Mariusz StecPLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:01.553
4 Andrzej SzepieniecPLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:01.671
5 Marcin BeltowskiPLOPEN+2000 Subaru Impreza 5:03.810
6 Martin KoisSKOPEN+2000 Ford Fiesta 5:09.195
7 Aleksan. MichalowskiPLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer HK 5:09.448
8 Michal SowaPLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:10.987
9 Rafal GrzesinskiPLN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:11.332
10 Waldemar KluzaPLN+2000 Mitsubishi Lancer 5:12.015
11 Marcin GladyszPLOPEN+2000 VW Scirocco 5:16.204
12 Peter JurenaSKN+2000 Mitsubishi Lancer E.9 5:17.603
13 Igor DrotarSKA+2000 Skoda Fabia WRC 5:18.009
14 Robert StecPLE2-2000 Dallara F398 5:18.793
15 Damian LataPLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo 5:19.377
16 Artur RowinskiPLOPEN+2000 Audi Quattro 5:22.916
17 Andrzej PapamichalisPLA+2000 Mitsubishi Lancer 5:25.730
18 Grzegorz DudaPLA+2000 Mitsubishi Lancer 5:25.831
19 Jan MilonSKA+2000 Skoda Fabia WRC 5:30.826
20 Roman BaranPLOPEN-2000 Renault Clio 5:31.401
21 Grzegorz KoziolPLA+2000 Mitsubishi Lancer E.8 5:32.541
22 Michal sr. KovalcikSKOPEN+2000 Skoda Octavia WRC 5:35.683
23 Piotr OstrowskiPLHS/Z+2000 BMW E36 M3 5:39.486
24 Erich AchsSKE2-3000 Opel Lotus Formula 5:40.144
25 Ryszard ZyszczynskiPLOPEN+2000 BMW E36 5:43.177
26 Peter AmbruzSKOPEN-2000 Opel Calibra 16V 5:43.657
27 Jozef KriskaSKOPEN-2000 Skoda Fabia 5:43.750
28 Jerzy GolebiowskiPLHS/Z+2000 Ford Escort Cosworth 5:44.516
29 Michal jr. KovalcikSKOPEN+2000 Skoda Octavia WRC 5:44.973
30 Teodor KocurPLA-2000 Honda Civic Type 5:47.750
31 Wojciech KoczeskiPLHS/Z+2000 Subaru Legacy 5:48.135
32 Sergio AzziniPLOPEN+2000 Ferrari 355 Challenge 5:48.154
33 Piotr ZaleskiPLHS/I+2500 Porsche 911 SC 5:48.611
34 Tomasz ZerebeckiPLA-1600 Citroen C2R2 Max 5:49.605
35 Arkadiusz BorczykPLHS/Z-1600 Honda Civic 5:49.842
36 Marcin KozkaPLA-1600 Peugeot 106 5:50.426
37 Robert PawlakPLHS/Z-1600 Honda Civic 5:51.514
38 Rafal GrzywaczykPLOPEN-2000 Honda CRX 5:52.880
39 Michal BochenekPLA-2000 Honda Integra 5:53.040
40 Tomas MadySKE1-2000 Kia Ceed 5:55.500
41 Radoslaw PoganPLA-2000 Renault Clio 5:55.506
42 Tomasz SenkowskiPLOPEN-2000 Renault Clio 5:58.674
43 Marek PawlakPLHS/J-1600 Honda CRX 6:00.676
44 Milos_jun. KolenoSKE1-2000 Skoda Octavia Kit-Car 6:00.730
45 Tomasz FlisnikPLHS/Z-2000 Opel Astra GSi 6:01.132
46 Bohumir CambalikSKOPEN-2000 Peugeot 207 AFR 6:01.465
47 Grzegorz WozowiczPLHS/J-1600 Honda Civic 6:02.198
48 Piotr OleksykPLN-2000 Renault Clio 2.0 6:03.955
49 Marek MularczykPLA-1600 Citroen C2R2 6:04.106
50 Wojciech GieralPLA-1600 Peugeot 106 6:04.106
51 Radoslaw CwieczekPLA-1600 Renault Clio Sport 6:04.268
52 Krzysztof SiwekPLOPEN-1600 Honda Civic 6:05.123
53 Wojciech BeltowskiPLN+2000 Subaru Impreza 6:05.538
54 Marian CzapkaPLHS/I+2500 Porsche 928S 6:06.220
55 Rafal PochlopienPLHS/Z-2000 Opel Astra GSi 6:07.062
56 Jacek HandlPLHS/J-2000 BMW 318 IS 6:07.315
57 Robert RomuzgaPLOPEN-1600 Peugeot 206 XS 6:08.364
58 Tomasz SzewczykPLHSJR-1600 Promot III 6:09.227
59 Dariusz ArmatowskiPLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTi 6:09.787
60 Milos KolenoSKE1-1600 Skoda 130 LR 6:10.248
61 Piotr SztorcPLHS/Z-2000 Opel Astra 6:10.252
62 Grzegorz SwicteckiPLA-1600 Citroen C2 6:10.881
63 Adam GarbaczPLHS/Z-1600 Honda Civic VTI 6:10.913
64 Ctirad RozumSKS+2000 Subaru Impreza WRX 6:15.088
65 Jakub LesiakPLOPEN-1600 Citroen Saxo 6:15.600
66 Lukasz DziemidokPLHS/Z-2000 Peugeot 306 6:15.601
67 Jacek MadziaraPLN-2000 BMW E87 120d 6:15.690
68 Roland MogyorosSKE2-3000 Skoda F99 6:17.541
69 Janusz JaniaPLN-2000 Alfa Romeo 156TS 6:20.685
70 Bartosz BckPLN-2000 Renault Clio 2 6:25.033
71 Dariusz CiupczykPLHS/J-2000 VW Scirocco 6:26.730
72 Piotr BogdanskiPLHS/Z-2000 Seat Ibiza Cupra GTI 6:29.020
73 Piotr KarniewiczPLA-1150 Fiat SC Kit-Car 6:36.438
74 Tomasz ZawadaPLA-1150 Fiat SC 6:37.771
75 Marek CzudekPLN-2000 Renault Clio Sport 6:38.244
76 Frantisek KucaSKS-2000 Honda Civic Type 6:39.522
77 Pawel JakusPLHS/Z-1150 Fiat CC 6:40.071
78 Sebastian AdamskiPLHS/Z-2000 Renault Clio 16V 6:42.044
79 Jakub ZalegaPLHS/J-2000 VW Golf GTi 6:44.075
80 Jakub PaczkowskiPLHS/Z-1150 Fiat CC 6:44.892
81 Anton SlobodaSKE1-1400 Skoda 130 RS 6:46.788
82 Adam MagieraPLHS/J-1600 Peugeot 205 6:46.973
83 Maciej KalinkaPLHS/Z-1150 Fiat CC 6:48.391
84 Krzysztof KuraszPLHS/Z-2000 Ford Escort 6:49.635
85 Gabriela AndrisekovaSKHKI-1300 Skoda 130 RS 6:49.879
86 Michal BckiewiczPLHS/J-1300 Suzuki Swift 6:51.495
87 Marcin SwictkowskiPLN-2000 Limanowa Kia Ceed 6:54.888
88 Jan OndrejkaSKE1-1600 Skoda 200 RS 6:57.965
89 Maciej KmiecikPLHS/Z-1150 Tarnów Fiat CC 7:01.710
90 Mariusz SzkudlarekPLA-1150 Fiat SC 7:05.260
91 Konrad GiergielPLHS/Z-1150 Fiat CC 7:14.378
92 Lukasz MigalaPLHS/I-1300 Zastava 1100 7:25.489
93 Pawel HoffmanPLHS/I-1600 Saab 96 V4 7:32.337
94 Konrad TadlaPLHS/J-750 Fiat 126p 7:39.640
95 Mariusz RajnerPLA-1150 Kia Picanto 7:43.613
96 Waldemar JaneckiPLHS/J-750 Fiat 126p 7:45.187
97 Michal MaciusikPLHS/J-750 Fiat 126p 8:02.525
98 Angelo GilliPLHS/J-750 Fiat 126p 8:10.038
99 Marek MatejaPLHS/I-1150 Wartburg 353 WR 9:15.769
DNF Piotr SojaPLOPEN +2000 Lotus Exige
DNF Peter LiptakSKA +2000 Mitsubishi Lancer E.8
DNF Oscar AzziniPLA +2000 Subaru Impreza WRX
DNF Bartlomiej GlosPLHS/Z -2000 Renault Clio
DNF Daniel SzarekPLHS/J -2000 VW Golf 1.8
DNF Pawel RajewiczPLOPEN -1600 Citroen Saxo VTS
DNF Monika ZawodnyPLOPEN -1600 Peugeot 106 Rally
DNF Lukasz BobowskiPLHS/Z -2000 Opel Astra GSi
DNF ps. PumbaPLHS/Z -2000 Opel Astra
DNF Michal WorochPLHS/J -1600 Honda CRX
DNF Tomasz MadziarPLHS/Z -1600 Honda Civic
DNF Janusz MichowskiPLHS/J -2000 Polonez
DNF Lukasz KalickiPLA -2000 Peugeot 206
DNF Rafal SzumiecPLHS/Z +2000 Lancia Delta
3. Sopot 15. Lotos Grand Prix Sopot 2012
6.-8.7.2012
Kurzbericht:
    Tomasz Nagorski mit neuem Rekord in Sopot »
Rennen 1
1 Mariusz Stec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX3:02.702
2 Tomasz Nagorski PLOPEN+2000 Subaru Impreza WRX3:02.762
3 Rafal Grzesinski PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX3:03.265
4 Tomasz Mikolajczyk PLOPEN+2000 Mitsubishi Evo Ultraleggera3:03.702
5 Aleksander Michalowski PLOPEN+2000 Mitsubishi Evo HKS3:04.063
6 Michal Sowa PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX3:12.201
7 Damian Lata PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX3:12.278
8 Waldemar Kluza PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo3:12.467
9 Artur Rowinski PLOPEN+2000 Audi Quattro3:14.512
10 Marcin Beltowski PLOPEN+2000 Subaru Impreza3:14.701
11 Grzegorz Koziol PLA+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII3:18.551
12 Andrzej Papamichalis PLA+2000 Mitsubishi Lancer3:20.485
13 Krzysztof Janisz PLOPEN+2000 Subaru Impreza3:21.136
14 Piotr Ostrowski PLHS/Z+2000 BMW E65 M33:23.599
15 Roman Baran PLOPEN-2000 Renault Clio 3:25.473
16 Bartlomiej Glos PLHS/Z-2000 Renault Clio Sport 3:26.323
17 Piotr Rucinski PLOPEN-2000 Fiat SC3:26.365
18 Christian Zaleski PLHSH1+2500 Porsche 911 SC3:26.698
19 Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Escort Cosworth3:27.310
20 Tomasz Senkowski PLOPEN-2000 Renault Clio 3:29.949
21 Krzysztof Groblewski PLN-2000 VW Golf GTI3:32.481
22 Wojciech Gieral PLA-1600 Peugeot 1063:32.576
23 Marcin Kasztelan PLOPEN-2000 Renault Clio 3:33.676
24 Wojciech Beltowski PLN+2000 Subaru Impreza3:33.726
25 Tomasz Smorawinski PLOPEN-2000 BMW E30 318 IS3:34.112
26 Janusz Jania PLN-2000 AlfaRomeo156 TS3:37.597
27 Rafal Pochlopien PLHS/Z-2000 Opel Astra3:37.793
28 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic3:38.001
29 Piotr Oleksyk PLN-2000 Renault Clio Sport 3:38.078
30 Maciej Rybarczyk PLOPEN-2000 Skoda Octavia3:38.404
31 Grzegorz Wozowicz PLHS/J-1600 Honda Civic3:39.492
32 Pawel Suchorzebski PLOPEN-2000 BMW E30 318 IS3:40.009
33 Dariusz Armatowski PLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTI3:40.641
34 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport 3:41.014
35 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Integra3:41.255
36 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport 3:45.141
37 Krzysztof Siwek PLOPEN-1600 Honda Civic3:46.027
38 Andrzej Krawczyk PLN-2000 Renault Clio Sport 3:46.524
39 Sebastian Teter PLA-2000 Honda Civic3:47.431
40 Bartlomiej Karas PLHS/J-2000 Opel Kadett GSI3:48.079
41 Tomasz Zawada PLA-1150 Fiat SC3:48.860
42 Piotr Karniewicz PLA-1150 Fiat SC Abarth KitCar3:48.980
43 Jakub Paczkowski PLHS/Z-1150 Fiat CC3:49.481
44 Zbigniew Kapusta PLHS/Z-2000 Opel Astra3:51.819
45 Michal Bakiewicz PLHS/J-1300 Suzuki Swift3:54.765
46 Karol Kolpak PLA-1150 Fiat SC3:55.290
47 Michal Woroch PLHS/J-1600 Honda CRX4:00.723
48 Jakub Zalega PLHS/J-2000 VW Golf GTI4:02.303
49 Konrad Tadla PLHS/J-750 Fiat 126p4:04.403
50 Mariusz Szkudlarek PLHS/Z-1150 Fiat CC4:06.198
51 Piotr Kazubek PLHS/Z-2000 Citroen Xsara VTS4:06.409
52 Pawel Wysocki PLHS/J-2000 Peugeot 205 GTI4:07.355
53 Piotr Bogdanski PLHS/Z-2000 Seat Ibiza Cupra GTI4:10.638
54 Bartosz Knast PLN-1150 Fiat SC4:11.643
55 Mariusz Rajner PLA-1150 Kia Picanto4:17.445
56 Daniel Bachleda PLHS/J-750 Fiat 126p elx4:23.764
57 Angelo Gilli PLHS/J-750 Fiat 126p4:27.524
DNF Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX
DNF Igor Widlak PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX
DNF Krzysztof Orski PLHS/J-2000 VW Golf
DNF Robert Pawlak PLHS/Z-1600 Honda Civic
DNF Marcin Kozka PLA-1600 Peugeot 106
DNF Bartosz Bak PLN-2000 Renault Clio 2 Sport
DNS Patryk Burchard PLHS/J-750 Fiat 126p
Rennen 2
1 Tomasz Nagorski PLOPEN+2000 Subaru Impreza WRX02:53,398
2 Mariusz Stec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX02:56,989
3 Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX02:57,846
4 Rafal Grzesinski PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX02:57,955
5 Aleksander Michalowski PLOPEN+2000 Mitsubishi Evo HKS03:00,545
6 Michal Sowa PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX03:01,293
7 Damian Lata PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX03:02,954
8 Tomasz Mikolajczyk PLOPEN+2000 Mitsubishi Evo Ultraleggera03:03,807
9 Artur Rowinski PLOPEN+2000 Audi Quattro03:06,289
10 Marcin Beltowski PLOPEN+2000 Subaru Impreza03:09,515
11 Piotr Rucinski PLOPEN-2000 Fiat SC03:12,830
12 Roman Baran PLOPEN-2000 Renault Clio 03:16,782
13 Piotr Ostrowski PLHS/Z+2000 BMW E65 M303:17,629
14 Christian Zaleski PLHSH1+2500 Porsche 911 SC03:18,294
15 Igor Widlak PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX03:19,011
16 Andrzej Papamichalis PLA+2000 Mitsubishi Lancer03:19,280
17 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic03:23,595
18 Marcin Kozka PLA-1600 Peugeot 10603:23,692
19 Tomasz Senkowski PLOPEN-2000 Renault Clio 03:23,725
20 Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Escort Cosworth03:24,786
21 Krzysztof Groblewski PLN-2000 VW Golf GTI03:26,966
22 Marcin Kasztelan PLOPEN-2000 Renault Clio 03:26,978
23 Robert Pawlak PLHS/Z-1600 Honda Civic03:28,804
24 Rafal Pochlopien PLHS/Z-2000 Opel Astra03:28,931
25 Wojciech Gieral PLA-1600 Peugeot 10603:29,291
26 Piotr Oleksyk PLN-2000 Renault Clio Sport 03:30,611
27 Dariusz Armatowski PLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTI03:31,001
28 Tomasz Smorawinski PLOPEN-2000 BMW E30 318 IS03:31,435
29 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport 03:33,384
30 Janusz Jania PLN-2000 AlfaRomeo156 TS03:34,426
31 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Integra03:34,683
32 Krzysztof Orski PLHS/J-2000 VW Golf03:37,048
33 Krzysztof Siwek PLOPEN-1600 Honda Civic03:37,295
34 Wojciech Beltowski PLN+2000 Subaru Impreza03:38,485
35 Andrzej Krawczyk PLN-2000 Renault Clio Sport 03:40,370
36 Jakub Paczkowski PLHS/Z-1150 Fiat CC03:40,832
37 Piotr Karniewicz PLA-1150 Fiat SC Abarth KitCar03:41,365
38 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport 03:43,845
39 Zbigniew Kapusta PLHS/Z-2000 Opel Astra03:44,297
40 Sebastian Teter PLA-2000 Honda Civic03:44,997
41 Bartosz Bak PLN-2000 Renault Clio 2 Sport03:46,198
42 Tomasz Zawada PLA-1150 Fiat SC03:46,566
43 Michal Bakiewicz PLHS/J-1300 Suzuki Swift03:47,450
44 Pawel Suchorzebski PLOPEN-2000 BMW E30 318 IS03:53,006
45 Jakub Zalega PLHS/J-2000 VW Golf GTI03:53,874
46 Michal Woroch PLHS/J-1600 Honda CRX03:56,002
47 Karol Kolpak PLA-1150 Fiat SC03:57,028
48 Pawel Wysocki PLHS/J-2000 Peugeot 205 GTI03:58,371
49 Konrad Tadla PLHS/J-750 Fiat 126p03:58,551
50 Piotr Kazubek PLHS/Z-2000 Citroen Xsara VTS04:00,234
51 Bartosz Knast PLN-1150 Fiat SC04:01,540
52 Mariusz Szkudlarek PLHS/Z-1150 Fiat CC04:04,156
53 Mariusz Rajner PLA-1150 Kia Picanto04:05,718
54 Angelo Gilli PLHS/J-750 Fiat 126p04:18,058
55 Daniel Bachleda PLHS/J-750 Fiat 126p elx04:19,088
56 Patryk Burchard PLHS/J-750 Fiat 126p 04:44,582
DNF Waldemar Kluza PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo
DNF Grzegorz Koziol PLA+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII
DNF Krzysztof Janisz PLOPEN+2000 Subaru Impreza
DNF Bartlomiej Glos PLHS/Z-2000 Renault Clio Sport
DNF Piotr Bogdanski PLHS/Z-2000 Seat Ibiza Cupra GTIUnfall
DNS Maciej Rybarczyk PLOPEN-2000 Skoda Octavia
DNS Grzegorz Wozowicz PLHS/J-1600 Honda Civic
DNS Bartlomiej Karas PLHS/J-2000 Opel Kadett GSI
4. Sienna Samochodowy Wyscig Górski "SIENNA 2012"
20.-22.7.2012
Kurzbericht:
    Tomasz Nagórski gewinnt Sienna I »
    Beltowski erfolgreich »
Rennen 1
1 Tomasz Nagorski PLOPEN +2000 Subaru Impreza WRX2:59.867
2 Tomasz Mikolajczyk PLOPEN +2000 Mitsubishi EVO Ultra.3:01.579
3 Aleksander Michalowski PLOPEN +2000 Mitsubishi Lancer HKS3:03.917
4 Marcin Beltowski PLOPEN +2000 Subaru Impreza 3:05.394
5 Piotr Soja PLOPEN +2000 Lotus Exige 3:06.342
6 Waldemar Kluza PLN +2000 Mitsubishi Lancer 3:09.499
7 Damian Lata PLN +2000 Mitsubishi Lancer E.93:13.222
8 Artur Rowinski PLOPEN +2000 Audi Quattro 3:18.190
9 Igor Widlak PLOPEN +2000 Mitsubishi Lancer E.93:18.243
10 Jerzy Golebiowski PLHS/Z +2000 Ford Escort Cosworth3:19.213
11 Piotr Ostrowski PLHS/Z +2000 BMW E36 M33:22.559
12 Bartosz Palusko PLOPEN +2RWD BMW M3 3:24.911
13 Rafal Grzywaczyk PLOPEN -2000 Honda CRX 3:26.597
14 Tomasz Senkowski PLOPEN -2000 Renault Clio 3:27.845
15 Ryszard cyszczynski PLOPEN +2RWD BMW E36 3:28.135
16 Tomasz cerebecki PLA -1600 Citroen C2R2 Maxi3:29.796
17 Marek Mularczyk PLA -1600 Citroen C2 3:36.042
18 Michal Bochenek PLA -2000 Honda Integra 3:36.507
19 Dawid Bokiej PLKLASA 9 BMW 635 3:36.583
20 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z -1600 Honda Civic 3:36.686
21 Krzysztof Siwek PLOPEN -1600 Honda Civic 3:36.750
22 Marcin Kozka PLA -1600 Peugeot 1063:36.753
23 Piotr Oleksyk PLN -2000 Renault Clio 2.03:38.340
24 Wojciech Beltowski PLN +2000 Subaru Impreza 3:39.058
25 Tomasz Flisnik PLHS/Z -2000 Opel Astra 3:39.953
26 Grzegorz Wozowicz PLHS/J -1600 Honda Civic 3:41.747
27 Janusz Jania PLN -2000 Alfa Romeo 156 TS3:42.472
28 Rafal Pochlopien PLHS/Z -2000 Opel Astra GSi3:42.513
29 Radoslaw Cwieczek PLN -2000 Renault Clio Sport3:42.706
30 Dariusz Ciupczyk PLHS/J -2000 VW Scirocco 3:43.595
31 Jacek Handl PLHS/J -2000 BMW 318 IS3:46.804
32 Jacek Madziara PLN -2000 BMW E87 120d3:47.008
33 Marian Czapka PLHS/I +3500 Porsche 928 3:47.199
34 Krzysztof Ratajczak PLKLASA 4 BMW 318 is3:47.969
35 Marek Czudek PLN -2000 Renault Clio Sport3:48.347
36 Norbert Stanczyk PLKLASA 4 Honda Civic Type3:49.086
37 Piotr Sztorc PLHS/Z -2000 Opel Astra 3:50.407
38 Piotr Karniewicz PLA -1150 Fiat SC Abarth3:51.997
39 Maciej Andrecki PLKLASA 4 Renault Clio 3:53.025
40 Jakub Paczkowski PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento 3:55.276
41 Karol Wyka PLKLASA I-A Fiat Seicento 3:55.609
42 Tomasz Zawada PLA -1150 Fiat Seicento 3:56.729
43 Maciej Kmiecik PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento3:58.571
44 Michal Bakiewicz PLHS/J -1300 Suzuki Swift 3:58.643
45 Pawel Jakus PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento3:59.494
46 Maciej Kalinka PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento4:02.205
47 Michal Nowicki PLKLASA 4 Opel Astra 4:02.205
48 Robert Abramczyk PLKLASA 9 BMW 30 4:04.137
49 Jozef Dziob PLKLASA 9 Alfa Romeo 754:05.346
50 Maciej Szkudlarek PLKLASA I-A Fiat Seicento 4:10.456
51 Michal Janas PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento4:14.077
52 Konrad Giergiel PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento4:14.848
53 Jakub Golebiowski PLKLASA 9 BMW 635 csi E244:15.045
54 Lukasz Janiak PLKLASA I-N Fiat Cinquecento 4:15.150
55 Bartosz Knast PLKLASA I-N Fiat Seicento 4:18.044
56 Waldemar Janecki PLHS/J -750 Fiat 126p4:20.240
57 Mariusz Szkudlarek PLKLASA I-N Fiat Cinquecento 4:20.522
58 Janusz Michowski PLHS/J -2000 FSO Polonez 4:22.253
59 Przemyslaw Kazmierczak PLKLASA I-N Fiat Seicento 4:24.006
60 Pawel Hoffman PLHS/I -1600 Saab 96 V44:27.582
61 Mariusz Rajner PLA -1150 Kia Picanto 4:27.830
62 Angelo Gilli PLHS/J -750 Fiat 126p 4:35.236
63 Michal Maciusik PLHS/J -750 Fiat 126p4:37.583
64 Andrzej Nawrot PLKLASA 6 Kia Picanto 4:44.076
65 Arkadiusz Urbanski PLHS/Z -1150 Fiat CC Sporting4:44.502
66 Jaroslaw Niewiadomski PLKLASA 6 Kia Picanto 4:46.008
67 Bartlomiej Glos PLHS/Z -2000 Sport Renault Clio10:19.842
DNF Konrad Tadla PLHS/J -750 Fiat 126p
DNF Daria Dziwisz PLHS/J -1600 Honda CRX
DNF Rafal Grzesinski PLN +2000 Mitsubishi Lancer E.9
DNF Mariusz Stec PLOPEN +2000 Mitsubishi Lancer E.9
DNF Andrzej Szepieniec PLOPEN +2000 Mitsubishi Lancer E.9
Rennen 2
1 Marcin Beltowski PLOPEN 2000 Subaru Impreza 3:04.148
2 Tomasz Mikolajczyk PLOPEN 2000 Mitsubishi EVO Ultra.3:04.396
3 Andrzej Szepieniec PLOPEN 2000 Mitsubishi Lancer E.93:04.945
4 Tomasz Nagorski PLOPEN 2000 Subaru Impreza WRX3:08.419
5 Piotr Soja PLOPEN 2000 Lotus Exige 3:09.994
6 Damian Lata PLN 2000 Mitsubishi Lancer E.93:11.562
7 Rafal Grzesinski PLN 2000 Mitsubishi Lancer E.93:11.694
8 Artur Rowinski PLOPEN 2000 Audi Quattro 3:12.256
9 Waldemar Kluza PLN 2000 Mitsubishi Lancer 3:12.501
10 Igor Widlak PLOPEN 2000 Mitsubishi Lancer E.93:19.491
11 Jerzy Golebiowski PLHS/Z 2000 Ford Escort Cosworth3:21.545
12 Bartosz Palusko PLOPEN +2RWD BMW M3 3:25.639
13 Ryszard Zyszczynski PLOPEN +2RWD BMW E36 3:26.683
14 Tomasz Senkowski PLOPEN -2000 Renault Clio 3:28.994
15 Rafal Grzywaczyk PLOPEN -2000 Honda CRX 3:29.076
16 Tomasz Zerebecki PLA -1600 Citroen C2R2 Maxi3:29.918
17 Piotr Ostrowski PLHS/Z 2000 BMW E36 M33:35.666
18 Michal Bochenek PLA -2000 Honda Integra 3:35.946
19 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z -1600 Honda Civic 3:37.209
20 Marek Mularczyk PLA -1600 Citroen C2 3:37.210
21 Krzysztof Siwek PLOPEN -1600 Honda Civic 3:39.051
22 Wojciech Beltowski PLN 2000 Subaru Impreza 3:39.483
23 Bartlomiej Glos PLHS/Z -2000 Sport Renault Clio3:39.885
24 Piotr Oleksyk PLN -2000 Renault Clio3:40.336
25 Tomasz Flisnik PLHS/Z -2000 Opel Astra 3:41.013
26 Rafal Pochlopien PLHS/Z -2000 Opel Astra GSi3:42.113
27 Marian Czapka PLHS/I 3500 Porsche 928 3:43.699
28 Janusz Jania PLN -2000 Alfa Romeo 1563:44.045
29 Grzegorz Wozowicz PLHS/J -1600 Honda Civic 3:44.529
30 Norbert Stanczyk PLKLASA 4 Radom Honda Civic3:44.673
31 Radoslaw Cwieczek PLN -2000 Renault Clio Sport3:45.013
32 Dariusz Ciupczyk PLHS/J -2000 VW Scirocco 3:45.079
33 Jacek Handl PLHS/J -2000 BMW 318 IS3:47.981
34 Jacek Madziara PLN -2000 E87 120 d3:49.009
35 Maciej Andrecki PLKLASA 4 Renault Clio 3:49.184
36 Piotr Sztorc PLHS/Z -2000 Opel Astra 3:49.236
37 Krzysztof Ratajczak PLKLASA 4 BMW 318 is3:49.434
38 Marek Czudek PLN -2000 Renault Clio Sport3:49.569
39 Piotr Karniewicz PLA -1150 Fiat SC Abarth3:53.728
40 Michal Bakiewicz PLHS/J -1300 Suzuki Swift 3:57.284
41 Jakub Paczkowski PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento 3:57.483
42 Karol Wyka PLKLASA I-A Fiat Seicento 3:58.567
43 Maciej Kmiecik PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento3:59.660
44 Tomasz Zawada PLA -1150 Fiat Seicento 3:59.727
45 Robert Abramczyk PLKLASA 9 BMW 30 4:00.303
46 Michal Nowicki PLKLASA 4 Opel Astra 4:01.063
47 Marcin Kozka PLA -1600 Peugeot 1064:01.588
48 Pawel Jakus PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento4:02.787
49 Józef Dziob PLKLASA 9 Alfa Romeo 754:04.924
50 Maciej Kalinka PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento4:07.144
51 Maciej Szkudlarek PLKLASA I-A Fiat Seicento 4:07.979
52 Daria Dziwisz PLHS/J -1600 Honda CRX 4:12.171
53 Lukasz Janiak PLKLASA I-N Fiat Cinquecento 4:16.843
54 Bartosz Knast PLKLASA I-N Fiat Seicento 4:17.484
55 Janusz Michowski PLHS/J -2000 FSO Polonez 4:19.605
56 Mariusz Szkudlarek PLKLASA I-N Fiat Cinquecento 4:22.486
57 Konrad Giergiel PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento4:23.137
58 Pawel Hoffman PLHS/I -1600 Saab 96 V44:25.086
59 Przemyslaw Kazmierczak PLI-N Fiat Seicento KLASA4:25.495
60 Waldemar Janecki PLHS/J -750 Fiat 126p4:28.558
61 Mariusz Rajner PLA -1150 Kia Picanto 4:30.292
62 Angelo Gilli PLHS/J -750 Fiat 126p 4:38.098
63 Andrzej Nawrot PLKLASA 6 Kia Picanto 4:46.843
64 Jaroslaw Niewiadomski PLKLASA 6 Kia Picanto 4:47.432
65 Arkadiusz Urbanski PLHS/Z -1150 Fiat CC Sporting4:47.898
66 Michal Maciusik PLHS/J -750 Fiat 126p4:54.846
67 Jakub Golebiowski PLKLASA 9 BMW 635 csi E246:21.945
68 Michal Janas PLHS/Z -1150 Fiat Cinquecento11:16.255
DNF Michal Sowa PLOPEN 2000 Mitsubishi Lancer E.9
DNF Dawid Bokiej PLKLASA 9 BMW 635
DNF Aleksander Michalowski PLOPEN 2000 Mitsubishi Lancer HKS
5. Jankov Vrsok (SK) SUMMIT FINANCE RACE Banovce 2012
4.-5.8.2012
Kurzberichte:
    Martin Kois gewinnt am Sonnabend »
    Streckenrekord für Tomasz Nagórski »
Rennen 1
1 Martin KoisSKE1+2000 Ford Fiesta03:52,5
2 Andrzej SzepieniecPLE1+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX03:54,8
3 Peter JurenaSKN+2000 MITSUBISHI LANCER EVO IX03:58,4
4 Igor DrotarSKA+2000 SKODA Fabia WRC03:58,5
5 Tomasz MikolajczykPLE1+2000 Mitsubishi EVO Ultraleggera03:58,7
6 Rafal GrzesinskiPLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX VS04:01,4
7 Waldemar KluzaPLN+2000 Mitsubishi Lancer04:01,5
8 Marcin BeltowskiPLE1+2000 SUBARU IMPREZA04:01,5
9 Michal SowaPLE1+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX04:02,4
10 Erich AchsSKE2-2000 Opel Lotus04:05,3
11 Jan MilonSKA+2000 Skoda Fabia WRC04:05,8
12 Damian LataPLN+2000 Mitsubishi Lancer04:06,2
13 Piotr SojaPLE1+2000 Lotus Exige04:06,7
14 Artur RowinskiPLE1+2000 Audi04:09,1
15 Andrzej PapamichalisPLA+2000 Mitsubishi Lancer04:10,5
16 Grzegorz DudaPLA+2000 Mitsubishi Lancer04:10,7
17 Roman BaranPLE1-2000 RENAULT04:13,4
18 Jan LiptakSKN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX04:15,8
19 Michal KovalcíkSKE1+2000 SKODA Octavia WRC04:16,2
20 Peter LiptakSKA+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII04:16,4
21 Milos Koleno jr.SKE1-2000 Skoda Octavia Kit Car04:17,9
22 Piotr OstrowskiPLHSZ+2000 BMW E36 M304:17,9
23 Grzegorz KoziolPLA+2000 Mitsubishi04:18,8
24 Bohumír CambalikSKE1-2000 PEUGEOT 207 AFR04:19,0
25 Tomas FuskoSKA-1600 skoda Felicia Kit Car04:19,9
26 Peter AmbrúzSKE1-2000 OPEL CALIBRA 16V04:20,4
27 Jan BaricaSKNP+2000 Subaru Impreza04:21,4
28 Tomasz SzewczykPLHSJR-1600 Promot III04:22,9
29 Tomasz SenkowskiPLE1-2000 Renault Clio04:23,1
30 Jerzy GolebiowskiPLHSZ+2000 Ford Cosworth Escort04:23,8
31 Jici TheimerCZE1-2000 Peugeot 306 maxi04:24,1
32 Peter SlavikSKE1+2000 MAZDA 323 GTR04:24,8
33 Ryszard ZyszczynskiPLE1+2000 BMW E3604:25,3
34 Pavol JajcaySKNP-2000 Nissan04:26,0
35 Jaroslav DubocziSKNP-2000 Seat Leon TDI04:26,6
36 Josef MichlCZK2-B6 Porsche 911 RS04:28,0
37 Teodor KocurPLA-2000 HONDA CIVIC TYPE R04:29,1
38 Robert PawlakPLHSZ-1600 Honda Civic04:30,8
39 Rafal GrzywaczykPLE1-2000 Honda CRX04:31,0
40 Rafal SzeblaPLE1+2000 BMW E3604:31,0
41 Michal Kovalcík jr.SKE1+2000 SKODA Octavia WRC04:31,1
42 Ctirad RozumSKS+2000 Subaru WRX STI04:31,9
43 Jici VasekCZE1-2000 Skoda Octavia04:32,0
44 Maros KysuckySKE1+2000 Seat04:32,1
45 Milos KolenoSKE1-1600 Skoda 130 LR04:32,8
46 Arkadiusz BorczykPLHSZ-1600 Honda Civic04:33,3
47 Henrich RehacekSKA-1600 Citroen C2 R2 Max04:33,5
48 Kamil MachacekSKNP+2000 Opel Calibra04:33,6
49 Tomas MadySKE1-2000 Kia ceed diesel04:33,9
50 Wojciech GieralPLA-1600 Peugeot 10604:34,1
51 Rafal PochlopienPLHSZ-2000 Opel Astra GSI04:34,5
52 Marian CzapkaPLHSI+3500 Porsche 92804:34,7
53 Tomasz FlisnikPLHSZ-2000 Opel Astra04:34,8
54 Wojciech BeltowskiPLN+2000 SUBARU IMPREZA04:35,0
55 Michal BochenekPLA-2000 Honda04:35,3
56 Ewa WojtowiczPLA-1600 Citroen C2R2 Max04:35,4
57 Martin Kysucky jr.SKA-2000 Seat Ibiza 1,9TDi04:35,5
58 Csaba LefflerSKA-2000 Renault Mégane Coupé04:35,6
59 Mojmír CambalSKNP-1600 Citroen SAXO VTS04:36,8
60 Oto HrobaSKNP-1600 Citroen04:36,8
61 Piotr OleksykPLN-2000 Renault Clio 2.0 Sport04:36,9
62 Miroslav SutlakSKE1-2000 Skoda Fabia 204:38,1
63 Maros PalkoSKN-2000 Renault Clio Ragnotti04:38,7
64 Lubomir DrahonovskySKE1-1600 Skoda Felicia04:38,7
65 Krzysztof SiwekPLE1-1600 Honda Civic04:39,1
66 Vladimír HudySKN-2000 Renault Clio04:40,8
67 Bartlomiej GlosPLHSZ-2000 Renault Clio04:40,9
68 Grzegorz WozowiczPLHSJ-1600 Honda Civic04:41,8
69 Gabriela AndrisekovaSKK3-C1 Skoda 130 RS04:42,1
70 Jacek HandlPLHSJ-2000 BMW 318 IS04:42,3
71 Janusz JaniaPLN-2000 ALFA ROMEO 156 TS04:42,8
72 Adam GarbaczPLHSZ-1600 Honda Civic04:42,8
73 Ernest MisleySKS+2000 Subaru GT04:42,9
74 Robert StecPLE2-2000 Dallara F39804:44,5
75 Samuel SormanSKNP-1600 CITOREN SAXO04:45,3
76 Piotr SztorcPLHSZ-2000 Opel Astra04:47,2
77 Ladislav MokranSKNP+2000 Renault 5GTT04:48,6
78 Jacek MadziaraPLN-2000 Bmw04:48,8
79 Frantisek KmecSKE2-1600 Easter04:50,4
80 Jaroslav BaranekSKK3-C3 Ferrari 308 GT404:51,8
81 Piotr KarniewiczPLA-1150 Seicento Abarth Kit Car04:53,8
82 Jan OndrejkaSKE1-1600 SKODA 200 RS04:54,1
83 Michal BakiewiczPLHSJ-1300 Suzuki Swift04:54,6
84 Marek CzudekPLA-2000 Renault Clio Sport04:54,6
85 Sebastian TeterPLA-2000 Honda Civic04:54,6
86 Endre KovacsHE1+2000 BMW Compact E3604:55,9
87 Peter ZuzakSKS-2000 RENAULT CLIO04:56,3
88 Martin LesoSKS-2000 Renault Clio RS04:56,4
89 Frantisek KucaSKS-2000 Honda Civic Type R04:57,1
90 Marcin KózkaPLA-1600 Peugeot 10604:57,7
91 Milan PokornySKE1-1400 SKODA FABIA04:58,6
92 Christian HolzerAK1-A1 Steyr Puch 650TR05:01,2
93 Jakub PaczkowskiPLHSZ-1150 Fiat Cinquecento05:01,5
94 Erik UhrinSKNP-2000 Peugeot 30605:02,9
95 Milos PokornySKE1-1400 Hyundai i3005:03,5
96 Jozef MizerakSKNP-2000 Renauli05:03,6
97 Walther StietkaAK2-B4 Volkswagen 1302S05:04,7
98 Maciej KmiecikPLHSZ-1150 Fiat Cinquecento05:04,8
99 Anton SlobodaSKE1-1400 Skoda 130RS05:07,2
100 Jan Barica jr.SKNP-1400 Daihatsu Charade05:07,2
101 Jakub ZalegaPLHSJ-2000 VW Golf GTi 16V05:07,7
102 Michal JanasPLHSZ-1150 Fiat Cinquecento05:10,0
103 Rastislav Rehacekjr.SKNP-1400 Skoda Fabia 1,4 16 V05:10,1
104 Veronika VanyovaSKS-1600 Honda05:10,8
105 Pawel WysockiPLHSJ-2000 Peugeot 205 1,9GTi05:11,4
106 Dusan NosalSKNP-2000 Peugeot05:11,6
107 Pachteu JürgenAK1-A1 Steyr Puch 650TR05:16,6
108 Konrad GiergielPLHSZ-1150 Fiat Cinquecento05:22,0
109 Konrad TadlaPLHSJ-750 Fiat 126p05:23,5
110 Mario BobosikSKNP-1400 VW Polo 1,4 16V05:32,8
111 Waldemar JaneckiPLHSJ-750 Fiat 126p05:33,0
112 Michal MaciusikPLHSJ-750 Fiat 126p05:34,6
113 Stefan VancíkSKNP-1400 Fiat 12705:42,4
114 Angelo GilliPLHSJ-750 Fiat 126p05:55,6
Rennen 2
1 Tomasz NagórskiPLE1+2000 Subaru03:49,0
2 Mariusz StecPLE1+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX03:50,5
3 Robert StecPLE2-2000 Dallara F39803:51,7
4 Martin KoisSKE1+2000 Ford Fiesta03:51,9
5 Andrzej SzepieniecPLE1+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX03:54,8
6 Erich AchsSKE2-2000 Opel Lotus03:58,7
7 Tomasz MikolajczykPLE1+2000 Mitsubishi EVO Ultraleggera03:59,6
8 Igor DrotarSKA+2000 SKODA Fabia WRC03:59,7
9 Piotr SojaPLE1+2000 Lotus Exige03:59,9
10 Marcin BeltowskiPLE1+2000 SUBARU IMPREZA04:00,3
11 Peter JurenaSKN+2000 MITSUBISHI LANCER EVO IX04:00,8
12 Waldemar KluzaPLN+2000 Mitsubishi Lancer04:02,0
13 Rafal GrzesinskiPLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX VS04:02,1
14 Damian LataPLN+2000 Mitsubishi Lancer04:03,5
15 Michal SowaPLE1+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX04:04,8
16 Andrzej PapamichalisPLA+2000 Mitsubishi Lancer04:08,2
17 Igor WidlakPLE1+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX04:09,1
18 Grzegorz DudaPLA+2000 Mitsubishi Lancer04:12,3
19 Roman BaranPLE1-2000 RENAULT04:13,1
20 Jan LiptakSKN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX04:16,1
21 Bohumír CambalikSKE1-2000 PEUGEOT 207 AFR04:16,7
22 Tomasz SzewczykPLHSJR-1600 Promot III04:17,0
23 Peter LiptakSKA+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII04:17,4
24 Peter AmbrúzSKE1-2000 OPEL CALIBRA 16V04:17,9
25 Michal KovalcíkSKE1+2000 SKODA Octavia WRC04:19,0
26 Piotr OstrowskiPLHSZ+2000 BMW E36 M304:19,4
27 Filip LewandowskiPLE1-1600 Honda Civic04:19,6
28 Jici TheimerCZE1-2000 Peugeot 306 maxi04:20,4
29 Tomas FuskoSKA-1600 skoda Felicia Kit Car04:20,7
30 Ryszard ZyszczynskiPLE1+2000 BMW E3604:21,2
31 Pavol ZajacSKNP+2000 Mitsubishi Lancer.04:21,2
32 Michal Kovalcík jr.SKE1+2000 SKODA Octavia WRC04:21,9
33 Jan BaricaSKNP+2000 Subaru Impreza04:21,9
34 Tomasz SenkowskiPLE1-2000 Renault Clio04:22,2
35 Milos Koleno jun.SKE1-2000 Skoda Octavia Kit Car04:22,9
36 Jaroslav DubocziSKNP-2000 Seat Leon TDI04:24,2
37 Josef MichlCZK2-B6 Porsche 911 RS04:25,2
38 Michal BochenekPLA-2000 Honda04:26,1
39 Ctirad RozumSKS+2000 Subaru WRX STI04:26,9
40 Pavol JajcaySKNP-2000 Nissan04:27,1
41 Rafal SzeblaPLE1+2000 BMW E3604:27,8
42 Oto HrobaSKNP-1600 Citroen04:28,6
43 Jici VasekCZE1-2000 Skoda Octavia04:29,1
44 Rafal GrzywaczykPLE1-2000 Honda CRX04:29,1
45 Arkadiusz BorczykPLHSZ-1600 Honda Civic04:29,2
46 Marian CzapkaPLHSI+3500 Porsche 92804:31,2
47 Teodor KocurPLA-2000 HONDA CIVIC TYPE R04:31,4
48 Maros KysuckySKE1+2000 Seat04:31,5
49 Robert PawlakPLHSZ-1600 Honda Civic04:31,5
50 Jan MilonSKA+2000 Skoda Fabia WRC04:31,8
51 Henrich RehacekSKA-1600 Citroen C2 R2 Max04:32,3
52 Rafal PochlopienPLHSZ-2000 Opel Astra GSI04:32,4
53 Milos KolenoSKE1-1600 Skoda 130 LR04:32,4
54 Wojciech GieralPLA-1600 Peugeot 10604:32,8
55 Martin Kysucky jr.SKA-2000 Seat Ibiza 1,9TDi04:33,5
56 Tomas MadySKE1-2000 Kia ceed diesel04:33,6
57 Grzegorz KoziolPLA+2000 Mitsubishi04:34,2
58 Marcin KózkaPLA-1600 Peugeot 10604:34,5
59 Wojciech BeltowskiPLN+2000 SUBARU IMPREZA04:34,5
60 Ewa WojtowiczPLA-1600 Citroen C2R2 Max04:35,0
61 Endre KovacsHE1+2000 BMW Compact E3604:35,7
62 Kamil MachacekSKNP+2000 Opel Calibra04:35,8
63 Mojmír CambalSKNP-1600 Citroen SAXO VTS04:35,9
64 Piotr OleksykPLN-2000 Renault Clio 2.0 Sport04:36,6
65 Adam GarbaczPLHSZ-1600 Honda Civic04:36,7
66 Csaba LefflerSKA-2000 Renault Mégane Coupé04:37,3
67 Janusz JaniaPLN-2000 ALFA ROMEO 156 TS04:39,7
68 Ernest MisleySKS+2000 Subaru GT04:40,4
69 Maros PalkoSKN-2000 Renault Clio Ragnotti04:40,8
70 Ladislav MokranSKNP+2000 Renault 5GTT04:40,8
71 Vladimír HudySKN-2000 Renault Clio04:40,8
72 Gabriela AndrisekovaSKK3-C1 Skoda 130 RS04:42,3
73 Jacek HandlPLHSJ-2000 BMW 318 IS04:42,4
74 Bartlomiej GlosPLHSZ-2000 Renault Clio04:42,8
75 Lubomir DrahonovskySKE1-1600 Skoda Felicia04:42,8
76 Piotr SztorcPLHSZ-2000 Opel Astra04:44,0
77 Grzegorz WozowiczPLHSJ-1600 Honda Civic04:44,4
78 Samuel SormanSKNP-1600 CITOREN SAXO04:45,8
79 Jacek MadziaraPLN-2000 Bmw04:45,8
80 Frantisek KmecSKE2-1600 Easter04:46,0
81 Sebastian TeterPLA-2000 Honda Civic04:46,5
82 Piotr KarniewiczPLA-1150 Seicento Abarth Kit Car04:49,4
83 Krzysztof SiwekPLE1-1600 Honda Civic04:49,4
84 Marek CzudekPLA-2000 Renault Clio Sport04:51,4
85 Michal BakiewiczPLHSJ-1300 Suzuki Swift04:51,4
86 Jan OrsulaSKNP-1400 Skoda 130rs04:53,0
87 Peter HabajSKNP-2000 Mitsubishi04:53,2
88 Anton SlobodaSKE1-1400 Skoda 130RS04:53,3
89 Jan OndrejkaSKE1-1600 SKODA 200 RS04:54,5
90 Jaroslav BaranekSKK3-C3 Ferrari 308 GT404:55,5
91 Stefan VancíkSKNP-1400 Fiat 12704:55,7
92 Martin LesoSKS-2000 Renault Clio RS04:55,7
93 Jakub PaczkowskiPLHSZ-1150 Fiat Cinquecento04:58,2
94 Frantisek KucaSKS-2000 Honda Civic Type R04:59,6
95 Milan PokornySKE1-1400 SKODA FABIA04:59,6
96 Peter ZuzakSKS-2000 RENAULT CLIO04:59,6
97 Christian HolzerAK1-A1 Steyr Puch 650TR04:59,9
98 Erik UhrinSKNP-2000 Peugeot 30605:01,9
99 Jozef MizerakSKNP-2000 Renauli05:02,2
100 Jan Barica jr.SKNP-1400 Daihatsu Charade05:03,4
101 Jakub ZalegaPLHSJ-2000 VW Golf GTi 16V05:03,7
102 Walther StietkaAK2-B4 Volkswagen 1302S05:03,8
103 Milan Pokorny sr.SKE1-1400 Hyundai i3005:04,9
104 Maciej KmiecikPLHSZ-1150 Fiat Cinquecento05:05,3
105 Zlatko BrozovicHRK3-C2 OPEL ASCONA B 2.005:05,6
106 Pawel WysockiPLHSJ-2000 Peugeot 205 1,9GTi05:07,9
107 Rafal SzumiecPLHSZ+2000 Lancia Delta05:10,1
108 Rastislav Rehacek jr.SKNP-1400 Skoda Fabia 1,4 16 V05:10,1
109 Michal JanasPLHSZ-1150 Fiat Cinquecento05:10,3
110 Peter KacvinskySKNP-1400 SUZUKI05:10,5
111 Mario BobosikSKNP-1400 VW Polo 1,4 16V05:13,7
112 Veronika VanyovaSKS-1600 Honda05:13,8
113 Pachteu JürgenAK1-A1 Steyr Puch 650TR05:16,8
114 Dusan NosalSKNP-2000 Peugeot05:21,8
115 Konrad TadlaPLHSJ-750 Fiat 126p05:23,4
116 Waldemar JaneckiPLHSJ-750 Fiat 126p05:26,9
117 Michal MaciusikPLHSJ-750 Fiat 126p05:33,6
118 Angelo GilliPLHSJ-750 Fiat 126p05:51,6
6. Zaluz 38 Bieszczadzki Wyscig Górski
21.-23.9.2012
Rennen 1
1 Mariusz Stec PLOPEN+2000 Skoda Fabia WRC4:55.364
2 Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.94:56.156
3 Aleksander Michalowski PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer HKS4:56.194
4 Tomasz Nagorski PLOPEN+2000 Subaru Impreza WRX4:57.121
5 Marcin Beltowski PLOPEN+2000 Subaru Impreza 4:58.422
6 Martin Kois SKOPEN+2000 Ford Fiesta 4:58.522
7 Piotr Soja PLOPEN+2000 Lotus Exige 5:07.964
8 Michal Sowa PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.95:09.642
9 Igor Drotar SKA+2000 Skoda Fabia WRC5:12.247
10 Robert Stec PLE2-2000 Dallara F398 5:15.149
11 Grzegorz Koziol PLA+2000 Mitsubishi Lancer Evo5:20.025
12 Jan Milon SKA+2000 Skoda Fabia WRC5:20.802
13 Roman Baran PLOPEN-2000 Renault Clio 5:22.414
14 Michal Kovalcik Sr. SKOPEN+2000 Skoda Octavia WRC5:23.218
15 Igor Widlak PLN+2000 Mitsubishi EVO 95:24.664
16 Ryszard Zyszczynski PLOPEN+2RWD BMW E 365:30.776
17 Miroslav Sutlak SKOPEN-2000 Skoda Fabia 5:31.732
18 Rafal Grzywaczyk PLOPEN-2000 Honda CRX 5:32.512
19 Bohumir Cambalik SKOPEN-2000 Peugeot 207 AFR5:33.530
20 Tomasz Senkowski PLOPEN-2000 Renault Clio 5:38.870
21 Wojciech Beltowski PLHS/J+2500 Audi Sport Quattro5:39.302
22 Grzegorz Musz PLA-2000 Honda Civic 5:40.147
23 Rafal Szumiec PLHS/Z+2000 Lancia Delta EVO5:41.735
24 Marek Mularczyk PLA-1600 Citroen C2 5:42.685
25 Marian Czapka PLHS/I+2500 Porsche 928S 5:45.467
26 Radoslaw Pogan PLA-2000 Renault Clio 5:45.926
27 Teodor Kocur PLA-2000 Honda Civic 5:47.785
28 Tomasz Szewczyk PLHSJR-1600 Promot III 5:49.628
29 Bartlomiej Glos PLHS/Z-2000 Renault Clio 5:50.367
30 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Integra 5:50.546
31 Rafal Pochlopien PLHS/Z-2000 Opel Astra 5:52.892
32 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic 5:53.063
33 Piotr Oleksyk PLN-2000 Renault Clio 25:55.585
34 Milos Koleno SKE1-1600 Skoda 130 LR5:58.026
35 Sebastian Teter PLA-2000 Honda Civic 5:58.200
36 Marcin Kozka PLA-1600 Peugeot 106 6:00.086
37 Tomasz Flisnik PLHS/Z-2000 Opel Astra 6:00.553
38 Adam Garbacz PLHS/Z-1600 Honda Civic VTi6:01.350
39 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport6:01.743
40 Mariusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic 6:02.223
41 Pawel Sanecki PLN-2000 Renault Clio Sport6:03.246
42 Jacek Madziara PLN-2000 BMW E87 120d6:03.581
43 Wojciech Gieral PLA-1600 Peugeot 106 6:03.900
44 Janusz Jania PLN-2000 Alfa Romeo 156TS6:05.588
45 Bartlomiej Adamczyk PLOPEN+2RWD BMW E 366:05.906
46 Arkadiusz Ostaszewski PLHS/Z+2000 Nissan Pulsar 6:06.121
47 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport6:06.899
48 Krzysztof Faras PLA-2000 Honda Civic 6:07.627
49 Daniel Szarek PLHS/J-2000 VW Golf 6:09.336
50 Frantisek Kuca SKS-2000 Honda Civic 6:09.531
51 Igor Lopato PLOPEN-1600 Honda Civic 6:10.641
52 Lukasz Nagraba PLN-2000 Honda Civic 6:12.784
53 Jan Ondrejka SKE1-1600 Skoda 200 RS6:12.816
54 Dariusz Ciupczyk PLHS/J-2000 VW Scirocco 6:13.033
55 Marcin Wydra PLA-2000 Alfa Romeo 156TS6:14.770
56 Pawel Rajewicz PLOPEN-1600 Citroen Saxo VTS6:15.072
57 Andrej Kacvinsky SKA-1600 Peugeot 206 XS6:15.345
58 Jakub Zalega PLHS/J-2000 VW Golf GTI 16V6:21.022
59 Piotr Karniewicz PLA-1150 Fiat SC Abarth6:23.742
60 Krzysztof Piterak PLHS/Z-2000 Opel Astra 6:24.638
61 Sebastian Adamski PLHS/Z-2000 Renault Clio 6:25.960
62 Krzysztof Kurasz PLHS/Z-2000 Ford Escort RS6:26.997
63 Pawel Jakus PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:27.586
64 Tomasz Zawada PLA-1150 Fiat SC 6:29.492
65 Daria Dziwisz PLHS/J-1600 Honda CRX 6:31.513
66 Maciej Kmiecik PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:31.802
67 Michal Bakiewicz PLHS/J-1300 Suzuki Swift 6:36.851
68 Maciej Kalinka PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:38.491
69 Konrad Giergiel PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:46.817
70 Piotr Krasny PLHS/Z-1150 Fiat 170 6:59.427
71 Bartosz Rybienik PLA-1150 Fiat SC 7:01.263
72 Mariusz Rajner PLA-1150 Kia Picanto 7:13.435
73 Angelo Gilli PLHS/J-750 Fiat 126p 7:30.058
74 Michal Maciusik PLHS/J-750 Fiat 126p 7:39.784
75 Jaroslaw Laczmanski PLHS/Z-1150 Fiat CC 7:46.994
DNF Tomasz Mikolajczyk PLOPEN+2000 Mitsubishi EVO Ultral.
DNF Tomasz Strozik PLOPEN-2000 Fiat SC
DNF Bartosz Bak PLN-2000 Renault Clio 2
DNF Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Escort Cosworth
Rennen 2
1 Mariusz Stec PLOPEN+2000 Skoda Fabia WRC4:49.567
2 Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.94:55.918
3 Martin Kois SKOPEN+2000 Ford Fiesta 4:56.615
4 Piotr Soja PLOPEN+2000 Lotus Exige 4:59.153
5 Robert Stec PLE2-2000 Dallara F398 5:02.493
6 Michal Sowa PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer E.95:03.660
7 Igor Drotar SKA+2000 Skoda Fabia WRC5:06.447
8 Marcin Beltowski PLOPEN+2000 Subaru Impreza 5:07.372
9 Aleksander Michalowski PLHKSOPEN+2000 Mitsubishi Lancer 5:13.463
10 Michal Kovalcik Sr SKOPEN+2000 Skoda Octavia WRC5:13.773
11 Igor Widlak PLN+2000 Mitsubishi EVO 95:15.271
12 Roman Baran PLOPEN-2000 Renault Clio 5:15.447
13 Grzegorz Koziol PLEVOA+2000 Mitsubishi Lancer 5:16.836
14 Tomasz Strozik PLOPEN-2000 Fiat SC 5:19.268
15 Ryszard Zyszczynski PLOPEN+2RWD BMW E 365:23.084
16 Rafal Grzywaczyk PLOPEN-2000 Honda CRX 5:26.670
17 Miroslav Sutlak SKOPEN-2000 Skoda Fabia 5:26.908
18 Bohumir Cambalik SKOPEN-2000 Peugeot 207 AFR5:29.948
19 Tomasz Senkowski PLOPEN-2000 Renault Clio 5:30.698
20 Grzegorz Musz PLR Honda Civic Type2:48:386
21 Marian Czapka PLHS/J+2500 Porsche 928S 5:40.432
22 Marek Mularczyk PLA-1600 Citroen C2 5:42.224
23 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic 5:46.282
24 Teodor Kocur PLA-2000 Honda Civic Type5:46.460
25 Bartlomiej Glos PLHS/Z-2000 Renault Clio 5:46.766
26 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Integra 5:47.702
27 Bartlomiej Adamczyk PLOPEN+2RWD BMW E 365:48.322
28 Marcin Kozka PLA-1600 Peugeot 106 5:48.671
29 Sebastian Teter PLA-2000 Honda Civic 5:52.772
30 Milos Koleno SKE1-1600 Skoda 130 LR5:53.341
31 Adam Garbacz PLHS/Z-1600 Honda Civic VTi5:54.258
32 Tomasz Szewczyk PLHSJR-1600 Promot III 5:54.953
33 Piotr Oleksyk PLN-2000 Renault Clio 25:56.241
34 Rafal Pochlopien PLHS/Z-2000 Opel Astra 5:56.462
35 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport5:57.240
36 Arkadiusz Ostaszewski PLHS/Z+2000 Nissan Pulsar 5:58.276
37 Jacek Madziara PLN-2000 BMW E87 120d5:58.325
38 Mariusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic 5:59.243
39 Pawel Sanecki PLN-2000 Renault Clio Sport6:00.389
40 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport6:01.553
41 Lukasz Nagraba PLN-2000 Honda Civic 6:02.169
42 Tomasz Flisnik PLHS/Z-2000 Opel Astra 6:02.238
43 Igor Lopato PLOPEN-1600 Honda Civic 6:02.428
44 Janusz Jania PLN-2000 Alfa Romeo 156TS6:05.712
45 Frantisek Kuca SKS-2000 Honda Civic 6:06.296
46 Dariusz Ciupczyk PLHS/J-2000 VW Scirocco 6:07.331
47 Andrej Kacvinsky SKA-1600 Peugeot 206 XS6:07.636
48 Pawel Rajewicz PLOPEN-1600 Citroen Saxo VTS6:07.733
49 Marcin Wydra PLA-2000 Alfa Romeo 156TS6:10.772
50 Krzysztof Faras PLA-2000 Honda Civic 6:14.510
51 Daniel Szarek PLHS/J-2000 VW Golf 6:16.188
52 Jakub Zalega PLHS/J-2000 VW Golf GTI16V6:18.053
53 Krzysztof Piterak PLHS/Z-2000 Opel Astra 6:19.142
54 Sebastian Adamski PLHS/Z-2000 Renault Clio 6:19.899
55 Piotr Karniewicz PLA-1150 Fiat SC Abarth6:20.926
56 Krzysztof Kurasz PLHS/Z-2000 Ford Escort RS6:21.127
57 Daria Dziwisz PLHS/J-1600 Honda CRX 6:22.355
58 Pawel Jakus PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:23.005
59 Michal Bakiewicz PLHS/J-1300 Suzuki Swift 6:23.716
60 Tomasz Zawada PLA-1150 Fiat SC 6:29.194
61 Maciej Kalinka PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:31.691
62 Maciej Kmiecik PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:32.054
63 Jaroslaw Laczmanski PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:42.287
64 Konrad Giergiel PLHS/Z-1150 Fiat CC 6:45.042
65 Arkadiusz Bielecki PLHSG1-2000 Saab 96 6:55.099
66 Bartosz Rybienik PLA-1150 Fiat SC 6:55.643
67 Piotr Krasny PLHS/Z-1150 Fiat 170 6:59.447
68 Mariusz Rajner PLA-1150 Kia Picanto 7:14.776
69 Michal Maciusik PLHS/J-750 Fiat 126p 7:25.411
70 Angelo Gilli PLHS/J-750 Fiat 126p 7:25.699
DNF Rafal Szumiec PLHS/Z+2000 Lancia Delta EVO
DNF Jan Ondrejka SKE1-1600 Skoda 200 RS
DNF Tomasz Mikolajczyk PLOPEN+2000 Mitsubishi EVO Ultral.
Kalender 2012:
 
11./13.Mai
Korczyna (I.)
22./24.Juni
Limanowa (CEZ) (II.)
6./8.Juli
Sopot (III.)
20./22.Juli
Sienna (IVI.)
3./5.August
J.Vrsok (CEZ) (SK) (V.)
21./23.September
Zaluz (CEZ) (VI.)