Home - Polen - Bergmeisterschaft 2014 »Kontakt »Disclaimer
                       
Bergmeisterschaft Polen 2014
Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski PZM
Endstand Kategorie I
1 Dubai PL 169
2 Waldemar Kluza PL 162
3 Marcin Slobodzian PL 162
4 Tomasz Nagorski PL 124
5 Marcin Gladysz PL 120
6 Igor Drotár SK 87
7 Rafal Grzesinski PL 80
8 Piotr Soja PL 57
9 Grzegorz Koziol PL 40
10 Mateusz Golek PL 38
11 Jozef Beres SK 38
12 Marcin Beltowski PL 38
13 Krzysztof Maszczyk PL 38
14 Piotr Ostrowski PL 30
15 Tomasz Myszkier PL 26
16 Rafal Serafinowicz PL 26
17 Andrzej Szepieniec PL 22
18 Michal Kovalcík SK 21
19 Igor Stefanovski MKD 20
20 Roman Baran PL 15
21 Radoslaw Cwieczek PL 14
22 Wojciech Beltowski PL 14
23 Michal Bochenek PL 14
24 Arkadiusz Borczyk PL 14
25 Damian Lata PL 14
26 Ryszard Zyszczynski PL 14
27 Boczek PL 13
28 Bartosz Bak PL 12
29 Artur Gasc PL 12
30 Karol Krupa PL 12
31 Przemyslaw Ozimek PL 12
32 Szymon Piekos PL 12
33 Szolek PL 12
34 Wojciech Szulc PL 12
35 Sebastian Teter PL 12
36 Ewa Wojtowicz PL 12
37 Rafal Szumiec PL 11
38 Peter Ambrúz SK 10
39 Dariusz Ciupczyk PL 10
40 Rafal Fedorowicz PL 10
41 Marcin Kozlowski PL 10
42 Adrian Meller PL 10
43 Mariusz Rajner PL 10
44 Jakub Siarzewski PL 10
45 Daniel Szarek PL 10
46 Piotr Sztorc PL 10
47 Anna Wojewoda PL 10
48 Tomasz Bartoszek PL 9
49 Hubert Massalski PL 9
50 Krzysztof Maszyczyk PL 9
51 Adam Tomaszek PL 9
52 Jacek Janowski PL 8
53 Jerzy Nowakowski PL 8
54 Piotr Rucinski PL 8
55 Krzysztof Deren PL 7
56 Sergej Skarpísek SK 7
57 Fabian PL 6
58 Karol Golebski PL 6
59 Martin Hroba SK 6
60 Oto Hroba SK 6
61 Michal Kovalcík Jr. SK 6
62 Bartlomiej Szarek PL 6
63 Arkadiusz Urbanski PL 6
64 Tomasz Urbanski PL 6
65 Jakub Zalega PL 6
66 Radoslaw Chrzanowski PL 5
67 Piotr Wodzinski PL 5
68 Sergio Azzini PL 4
69 Adam Bougsiaa PL 4
70 Adam Garbacz PL 4
71 László Hernadi HR 4
72 Hubert Janow PL 4
73 Martin Juhas SK 4
Endstand Kategorie II
1 Ladislav Deák SK 94
2 Sebastian Folta PL 69
3 Václav Janík CZ 80
4 Jirí Svoboda CZ 57
5 Roland Magyoros SK 22
6 Frantisek Kmet SK 10
Endstand Gruppe N
1 Marcin Slobodzian PL 222
2 Mateusz Golek PL 126
3 Wojciech Szulc PL 117
4 Bartosz Bak PL 110
5 Radoslaw Cwieczek PL 87
6 Karol Krupa PL 81
7 Fabian PL 56
8 Damian Lata PL 32
9 Dawid Dobrodziej PL 30
= Peter Jurena SK 30
= Adam Tomaszek PL 30
12 Bartlomiej Szarek PL 29
13 Adam Bougsiaa PL 28
14 Piotr Wodzinski PL 23
15 Karol Falk PL 22
16 Krzysztof Deren PL 20
= Nikola Miljkovic SRB 20
18 Krzysztof Schenk PL 7
19 Patryk Olejniczak PL 6
20 Witold Zimny PL 3
Endstand Gruppe A
1 Grzegorz Koziol PL 215
2 Krzysztof Maszczyk PL 206
3 Rafal Serafinowicz PL 183
4 Szolek PL 137
5 Ewa Wojtowicz PL 98
6 Michal Bochenek PL 94
7 Maciej Oleksowicz PL 40
8 Laszlo Hernady HR 40
9 Anna Wojewoda PL 39
10 Radoslw Pogan PL 20
11 Grzegorz Musz PL 16
12 Pawel Rzadkosz PL 15
13 Karol Krupa PL 14
14 Alberto Azzini PL 12
15 Marek Holík CZ 12
16 Piotr Plata PL 10
17 Mateusz Misiewicz PL 8
Endstand Gruppe OB
1 Dubai PL 173
2 Waldemar Kluza PL 162
3 Marcin Gladysz PL 121
4 Tomasz Nagorski PL 120
5 Piotr Soja PL 96
6 Igor Drotár SK 87
7 Rafal Grzesinski PL 80
8 Michal Kovalcik SK 48
9 Marcin Slobodzian PL 45
10 Marcin Beltowski PL 45
11 Roman Baran PL 44
= Szymon Piekos PL 44
13 Tomasz Myszkier PL 41
14 Jozef Beres SK 38
15 Piotr Rucinski PL 31
16 Sebastian Teter PL 24
= Ryszard Zyszczynski PL 24
18 Boczek PL 22
= Andrzej Szepieniec PL 22
20 Artur Gasc PL 21
21 Peter Ambruz SK 20
22 Rafal Fedorowicz PL 12
23 Michal Kovalcík Jr. SK 10
24 Hubert Massalski PL 9
25 Karol Golebski PL 7
= Sergej Skarpisek SK 7
27 Martin Hroba SK 6
= Oto Hroba SK 6
29 Tomasz Kazmierczak PL 5
Endstand Gruppe E2 SC
1 Ladislav Deak SK 105
2 Jiri Svoboda CZ 80
Endstand Gruppe E2 SS
1 Sebastian Folta PL 92
2 Vaclav Janik CZ 80
3 Roland Magyoros SK 27
4 Petr Trnka CZ 15
Endstand Gruppe HS HR
1 Frantisek Kmet SK 40
Endstand Gruppe HS H1
1 Chrystian Zaleski PL 80
Endstand Gruppe HS/I
1 Jerzy Nowakowski PL 155
2 Pawel Hoffman PL 50
3 Marian Czapka PL 40
4 Arkadiusz Siewierski PL 35
Endstand Gruppe HS/J2
1 Wojciech Beltowski PL 210
2 Marcin Kozlowski PL 155
3 Dariusz Ciupczyk PL 112
4 Daniel Szarek PL 108
5 Jacek Janowski PL 89
6 Wojciech Myszkier PL 52
7 Jakub Zalega PL 44
8 Marcin Beltowski PL 25
9 Piotr Zaleski PL 20
10 Marek Wiecek PL 14
Endstand Gruppe HS/Z
1 Piotr Ostrowski PL 280
2 Arkadiusz Borczyk PL 163
3 Rafal Szumiec PL 140
4 Przemyslaw Ozimek PL 90
5 Piotr Sztorc PL 71
6 Mariusz Rajner PL 49
7 Tomasz Bartoszek PL 36
8 Adrian Meller PL 34
9 Hubert Janow PL 32
10 Jakub Siarzewski PL 32
11 Rafal Szebla PL 30
12 Bartlomiej Karas PL 27
= Rafal Pochlopien PL 27
14 Jerzy Golebiowski PL 25
15 Adam Garbacz PL 24
16 Michal Duda PL 23
17 Szymon Rusin PL 22
18 Arkadiusz Urbanski PL 19
19 Dariusz Armatowski PL 18
20 Arkadiusz Burdyna PL 10
21 Marek Lesnik PL 9
22 Pawel Dudziak PL 7
23 Krzysztof Mencel PL 7
24 Radoslaw Chrzanowski PL 6
25 Tomasz Urbanski PL 6
26 Damian Zygmunt PL 5
27 Marcin Bialczyk PL 4
28 Michal Mycek PL 4
29 Tomasz Szuter PL 4
30 Sebastian Karpinski PL 2
= Jakub Kaszuba PL 2
1. Zaluz "40. Miedzynarodowy Bieszczadzki Wyscig Górski" 9.-11.5.2014
Rennen 1
1 Tomasz Nagórski PL E1+2000 Subaru Impreza 4 Turbo 4:44,815 (2:22,258 /2:22,557 )
2 Igor Drotár SK E1+2000 Skoda Fabia 4:50,427 (2:24,601 /2:25,826 )
3 Václav Janik CZ E2 SS-3000 Lola B02/50 4:52,829 (2:28,521 /2:24,308 )
4 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi EVO 5:00,704 (2:30,926 /2:29,778 )
5 Petr Trnka CZ E2 S-2000 Gloria C8FT 5:05,835 (2:32,699 /2:33,136 )
6 Piotr Soja PL PZM Lotus Exige GT 5:06,408 (2:30,754 /2:35,654 )
7 Josef Beres SK E1+2000 Subaru Impreza WRX 5:06,990 (2:39,039 /2:27,951 )
8 Ján Milon SK A+2000 Skoda Fabia WRC 5:10,524 (2:34,975 /2:35,549 )
9 Jiri Svoboda CZ SC-2000 Norma M20F E2 5:12,932 (2:36,559 /2:36,373 )
10 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Sirocco 5:14,730 (2:37,048 /2:37,682 )
11 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 5:15,932 (2:38,091 /2:37,841 )
12 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer 5:19,543 (2:38,676 /2:40,867 )
13 Peter Ambruz SK E1-2000 Vauxhall Vectra ST 5:22,469 (2:38,884 /2:43,585 )
14 Michal Kovalcik SK E1+2000 Skoda Fabia 5:25,067 (2:43,044 /2:42,023 )
15 Ladislav Deak SK SC-1400 Radical Sr4 5:27,092 (2:42,372 /2:44,720 )
16 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi EVO 5:27,789 (2:42,490 /2:45,299 )
17 Ryszard Zyszczynski PL E1+2000 RWD BMW E 36 E1 5:32,702 (2:46,269 /2:46,433 )
18 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 5:33,255 (2:47,130 /2:46,125 )
19 Maciej Dreszer PL N+2000 Mitsubishi CT0 Lancer EVO 8 5:33,814 (2:47,831 /2:45,983 )
20 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 5:34,975 (2:47,358 /2:47,617 )
21 Artur Gasc PL E1-2000 Honda Civic 5:35,851 (2:47,685 /2:48,166 )
22 Sebastian Folta PL E2 S-2000 Lotus Opel 5:36,214 (2:49,726 /2:46,488 )
23 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 5:36,357 (2:48,070 /2:48,287 )
24 Rafal Fedorowicz PL E1+2000 RWD BMW E46 M3 5:37,008 (2:47,709 /2:49,299 )
25 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 5:37,997 (2:49,778 /2:48,219 )
26 SZOLEK PL A-2000 Honda Civic 5:39,908 (2:49,916 /2:49,992 )
27 Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro 5:40,241 (2:50,931 /2:49,310 )
28 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E 36 M3 5:41,888 (2:54,984 /2:46,904 )
29 Laszlo Hernady HR A+2000 Mitsubishi EVO 8 5:44,469 (2:53,099 /2:51,370 )
30 Oto Hroba SK E1-1600 Citroen C2 R2 5:47,443 (2:53,530 /2:53,913 )
31 Sergio Azzini PL E1+2000 RWD Sport Ferrari 355 Challenge 5:51,256 (2:47,723 /3:03,533 )
32 Nikola Miljkovic SRB N-2000 Honda Civic Type R 5:51,362 (2:55,814 /2:55,548 )
33 Martin Hroba SK E1-1400 Skoda Fabia 1.4 5:57,068 (2:58,502 /2:58,566 )
34 Ewa Wójtowicz PL A-1600 Citroen C2 R2 Max 5:58,318 (2:59,127 /2:59,191 )
35 Karol Krupa PL N-2000 Renault Clio Sport 2,0 16V 5:59,378 (3:00,582 /2:58,796 )
36 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic 5:59,804 (2:58,362 /3:01,442 )
37 Arkadiusz Borczyk PL HS/Z-1600 Honda Civic VTi 6:00,940 (3:01,706 /2:59,234 )
38 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra 6:04,531 (3:02,359 /3:02,172 )
39 Hubert Janów PL HS/Z-2000 Opel Astra 6:07,621 (3:04,313 /3:03,308 )
40 Daniel Szarek PL HS/J2-2000 VW Golf 6:07,626 (3:04,717 /3:02,909 )
41 Adam Garbacz PL HS/Z+2000 Toyota Celica 2,0 T 6:09,471 (3:05,190 /3:04,281 )
42 Piotr Wodzinski PL N-2000 Honda Civic 6:11,237 (3:05,686 /3:05,551 )
43 Sergej Skarpisek SK E1+2000 Opel Astra Gsi Turbo 6:11,248 (3:05,763 /3:05,485 )
44 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 6:13,747 (3:08,116 /3:05,631 )
45 Vladimir Podmajerský SK S-2000 Peugeot 206 RC 6:13,888 (3:06,295 /3:07,593 )
46 Arkadiusz Burdyna PL HS/Z-2000 Alfa Romeo 156 6:15,519 (3:07,990 /3:07,529 )
47 Anna Wojewoda PL A-2000 Renault Clio 6:16,872 (3:09,030 /3:07,842 )
48 Krzysztof Schenk PL N-2000 Honda Civic 6:19,272 (3:09,230 /3:10,042 )
49 Przemyslaw Ozimek PL HS/Z-2000 Alfa Romeo 156 6:20,117 (3:11,559 /3:08,558 )
50 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Honda Civic Type-R 6:20,884 (3:16,375 /3:04,509 )
51 Tomasz Bartoszek PL HS/Z-1600 Honda Civic 6:22,341 (3:10,481 /3:11,860 )
52 Peter Kacvinský SK S-2000 Clio RS 6:22,796 (3:10,601 /3:12,195 )
53 Jacek Janowski PL HS/J2-2000 Opel Kadett 6:23,300 (3:13,035 /3:10,265 )
54 Bartlomiej Szarek PL N-2000 Renault Clio II Sport 6:26,071 (3:13,906 /3:12,165 )
55 Marek Wiecek PL HS/J2-2000 BMW 318 is 6:27,467 (3:15,956 /3:11,511 )
56 Michal Mycek PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 6:29,354 (3:14,506 /3:14,848 )
57 Krzysztof Kurasz PL N-1600 Citroen Saxo 6:31,234 (3:16,816 /3:14,418 )
58 Jakub Zalega PL HS/J2-2000 VW Golf GTI 16V 6:34,212 (3:17,262 /3:16,950 )
59 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2-2000 VW Sirocco 6:37,620 (3:09,558 /3:28,062 )
60 Jakub Siarzewski PL HS/Z-1150 Fiat CC Sporting 6:38,448 (3:19,579 /3:18,869 )
61 Pawel Rzadkosz PL A-2000 Renault Clio 6:47,295 (3:40,550 /3:06,745 )
62 Pawel Hoffman PL HS/I-2000 Polonez 2000 Rally 7:16,537 (3:31,081 /3:45,456 )
63 Radoslaw Chrzanowski PL HS/Z-1150 Fiat CC Sporting 7:19,781 (3:41,452 /3:38,329 )
64 Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta 7:22,524 (3:42,391 /3:40,133 )
65 Tomasz Szuter PL HS/Z-750 Fiat 126p 7:43,094 (3:53,371 /3:49,723 )
DNF Waldemar Kluza PL E2--SSHH Mitsubishi Colt (DNF /DNS )
DNF Wojciech Myszkier PL HS/J2+2500 Lancia Delta (4:02,536 /DNS )
DNF Mateusz Golek PL N+2000 Mitsubishi Lancer (2:41,127 /DNF )
DNF Krzysztof Maszczyk PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO (2:40,547 /DNF )
DNF Grzegorz Duda PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO X R4 (2:42,330 /DNS )
DNF Milos Koleno jr. SK E1-2000 Skoda Octavia Kit Car (2:45,566 /DNF )
DNS Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio
DNS Mike Jelinek A E1+2000 Subaru Impreza
DNS Marcin Beltowski PL E2-SH Subaru Impreza
DNS Bartlomiej Wisniowski PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO
Rennen 2
1 Václav Janik CZ E2 SS-3000 Lola B02/50 4:46,304 (2:22,748 /2:23,556 )
2 Josef Beres SK E1+2000 Subaru Impreza WRX 4:48,758 (2:25,351 /2:23,407 )
3 Igor Drotár SK E1+2000 Skoda Fabia 4:49,840 (2:25,363 /2:24,477 )
4 Mike Jelinek A E1+2000 Subaru Impreza 4:54,047 (2:27,616 /2:26,431 )
5 Petr Trnka CZ E2 S-2000 Gloria C8FT 4:59,311 (2:29,406 /2:29,905 )
6 Marcin Beltowski PL E2- SH Subaru Impreza 5:06,280 (2:37,275 /2:29,005 )
7 Piotr Soja PL PZM Lotus Exige GT 5:07,929 (2:36,028 /2:31,901 )
8 Jiri Svoboda CZ E2 SC-2000 Norma M20F 5:08,398 (2:35,148 /2:33,250 )
9 Ján Milon SK A+2000 Skoda Fabia WRC 5:09,449 (2:35,726 /2:33,723 )
10 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Sirocco 5:12,633 (2:36,943 /2:35,690 )
11 Ladislav Deak SK SC-1400 Radical Sr4 E2 5:14,252 (2:37,855 /2:36,397 )
12 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 5:14,456 (2:38,284 /2:36,172 )
13 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer 5:18,858 (2:39,723 /2:39,135 )
14 Peter Ambruz SK E1-2000 Vauxhall Vectra ST 5:19,514 (2:40,437 /2:39,077 )
15 Michal Kovalcik SK E1+2000 Skoda Fabia 5:20,706 (2:40,302 /2:40,404 )
16 Grzegorz Duda PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO X R4 5:22,842 (2:41,845 /2:40,997 )
17 Bartlomiej Wisniowski PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 5:22,956 (2:42,841 /2:40,115 )
18 Mateusz Golek PL N+2000 Mitsubishi Lancer 5:27,105 (2:44,965 /2:42,140 )
19 Sebastian Folta PL E2 S-2000 Lotus Opel 5:27,807 (2:43,292 /2:44,515 )
20 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi EVO 5:28,526 (2:42,058 /2:46,468 )
21 Laszlo Hernady HR E1 A+2000 Mitsubishi EVO 8 5:28,968 (2:45,348 /2:43,620 )
22 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 5:29,401 (2:44,798 /2:44,603 )
23 Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro 5:30,132 (2:47,287 /2:42,845 )
24 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi EVO E1 5:30,857 (3:01,046 /2:29,811 )
25 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 5:32,053 (2:47,881 /2:44,172 )
26 Maciej Dreszer PL N+2000 Mitsubishi CT0 Lancer EVO 8 5:32,289 (2:46,000 /2:46,289 )
27 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 5:32,525 (2:46,654 /2:45,871 )
28 Ryszard Zyszczynski PL E1+2000 RWD BMW E 36 5:32,679 (2:47,882 /2:44,797 )
29 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Lancer EVO 8 5:33,212 (2:47,095 /2:46,117 )
30 Sergio Azzini PL E1+2000 RWD Sport Ferrari 355 Challenge E1 5:36,057 (2:48,353 /2:47,704 )
31 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E 36 M3 5:36,087 (2:48,893 /2:47,194 )
32 Artur Gasc PL E1-2000 Honda Civic 5:36,706 (2:48,526 /2:48,180 )
33 Oto Hroba SK E1-1600 Citroen C2 R2 5:43,534 (2:52,222 /2:51,312 )
34 SZOLEK PL A-2000 Honda Civic 5:45,225 (2:52,078 /2:53,147 )
35 Nikola Miljkovic SRB N-2000 Honda Civic Type R 5:49,403 (2:54,506 /2:54,897 )
36 Martin Hroba SK E1-1400 Skoda Fabia 1.4 5:51,852 (2:55,704 /2:56,148 )
37 Ewa Wójtowicz PL A-1600 Citroen C2 R2 Max 5:54,935 (2:57,505 /2:57,430 )
38 Arkadiusz Borczyk PL HS/Z-1600 Honda Civic VTi 5:57,505 (2:58,802 /2:58,703 )
39 Karol Krupa PL N-2000 Renault Clio Sport 2,0 16V 5:57,608 (2:59,137 /2:58,471 )
40 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic 5:58,219 (3:00,155 /2:58,064 )
41 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra 6:02,856 (3:03,280 /2:59,576 )
42 Daniel Szarek PL HS/J2-2000 VW Golf 6:03,228 (3:01,383 /3:01,845 )
43 Hubert Janów PL HS/Z-2000 Opel Astra 6:04,888 (3:03,288 /3:01,600 )
44 Piotr Wodzinski PL N-2000 Honda Civic 6:05,072 (3:04,513 /3:00,559 )
45 Adam Garbacz PL HS/Z+2000 Toyota Celica 2,0 T 6:05,313 (3:03,530 /3:01,783 )
46 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Honda Civic Type-R 6:05,970 (3:03,756 /3:02,214 )
47 Sergej Skarpisek SK E1+2000 Opel Astra Gsi Turbo 6:06,606 (3:04,039 /3:02,567 )
48 Anna Wojewoda PL A-2000 Renault Clio 6:07,574 (3:06,022 /3:01,552 )
49 Vladimir Podmajerský SK S-2000 Peugeot 206 Rc 6:12,452 (3:08,200 /3:04,252 )
50 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R 6:12,550 (3:05,096 /3:07,454 )
51 Tomasz Bartoszek PL HS/Z-1600 Honda Civic 6:14,607 (3:08,548 /3:06,059 )
52 Krzysztof Schenk PL N-2000 Honda Civic 6:14,718 (3:08,934 /3:05,784 )
53 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2-2000 VW Sirocco 6:15,935 (3:08,742 /3:07,193 )
54 Jacek Janowski PL HS/J2-2000 Klodzkiej Opel Kadett 6:18,060 (3:08,737 /3:09,323 )
55 Arkadiusz Burdyna PL HS/Z-2000 Alfa Romeo 156 6:18,404 (3:12,283 /3:06,121 )
56 Marek Wiecek PL HS/J2-2000 BMW 318 is 6:19,818 (3:10,729 /3:09,089 )
57 Peter Kacvinský SK S-2000 Renault Clio RS 6:21,714 (3:11,754 /3:09,960 )
58 Przemyslaw Ozimek PL HS/Z-2000 Alfa Romeo 156 6:22,579 (3:16,247 /3:06,332 )
59 Bartlomiej Szarek PL N-2000 Renault Clio II Sport 6:23,229 (3:13,595 /3:09,634 )
60 Rafal Fedorowicz PL E1+2000 RWD BMW E46 M3 E1 6:24,365 (2:50,810 /3:33,555 )
61 Michal Mycek PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 6:29,032 (3:18,161 /3:10,871 )
62 Krzysztof Kurasz PL N-1600 Citroen Saxo 6:29,430 (3:16,661 /3:12,769 )
63 Jakub Zalega PL HS/J2-2000 VW Golf GTI 16V 6:32,370 (3:17,737 /3:14,633 )
64 Jakub Siarzewski PL HS/Z-1150 Fiat CC Sporting 6:35,390 (3:18,478 /3:16,912 )
65 Tomasz Szuter PL HS/Z-750 Fiat 126p 7:35,480 (3:48,869 /3:46,611 )
DNF Radoslaw Chrzanowski PL HS/Z-1150 Fiat CC Sporting (3:37,560 /DNS )
DNF Pawel Rzadkosz PL A-2000 Renault Clio (3:03,513 /DNF )
DNF Krzysztof Maszczyk PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO (DNF /2:41,306 )
DNS Tomasz Nagórski PL E1+2000 Subaru Impreza 4 Turbo
DNS Wojciech Myszkier PL HS/J2+2500 Lancia Delta
3. Limanowa "6th HILL CLIMB RACE LIMANOWA MOUNTAIN PASS AT OSTRA 2014" 14.-15.6.2014
5490m
Rennen 1
1 Tomasz Nagórski PL E1+2000 Subaru Impreza 4Turbo 4:41,249
2 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 94:58,961
3 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Sirocco 5:11,945
4 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 85:13,011
5 Damian Lata PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 95:18,900
6 Piotr Soja PL E1+2000 Lotus Exige 5:21,723
7 Mateusz Golek PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 95:27,359
8 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 85:27,817
9 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo 95:29,077
10 Michal Kovalcik sr. SK E1+2000 Skoda Fabia S2000 5:29,150
11 Krzysztof Maszczyk PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 85:29,410
12 Piotr Rucinski PL E1-2000 Fiat SC 5:29,925
13 Peter Ambruz SK E1-2000 Vauxhall Vectra ST 5:36,326
14 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 5:40,442
15 Artur Gasc PL E1-2000 Honda Civic 5:42,483
16 Szymon Piekos PL E1-2000 Honda Civic 5:44,210
17 SZOLEK PL A-2000 Honda Civic 5:44,240
18 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E 36 M35:44,626
19 Sebastian Teter PL E1-2000 Honda Civic 5:45,538
20 Chrystian Zaleski PL HS/H1+2500 Porsche 911 5:46,099
21 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 105:47,202
22 Ryszard Zyszczynski PL E1+2000/RWD BMW E 36 5:47,584
23 BOCZEK PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 5:50,746
24 Rafal Fedorowicz PL E1+2000/RWD BMW E46 M3 5:50,894
25 Michal Kovalcik jr. SK E1+2000 Skoda Octavia 5:51,914
26 FABIAN PL N-2000 Honda Civic 5:54,428
27 Sergio Azzini PL E1+2000/RWD Ferrari 355 Challenge 5:55,898
28 Ladislav Deak SK E2-SC-3000 Radical Sr4 5:58,029
29 Bartosz Bak PL N-2000 Honda Civic Type R6:01,081
30 Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro 6:01,113
31 Sebastian Folta PL E2-SS-3000 Lotus Opel 6:01,246
32 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 6:02,855
33 Michal Duda PL HS/Z-1600 Honda Civic 6:02,928
34 Rafal Pochlopien PL HS/Z-2000 Opel Astra 6:04,623
35 Karol Krupa PL N-2000 Renault Clio Sport 6:11,932
36 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Honda Civiv Type-R 6:14,715
37 Jerzy Golebiowski PL HS/Z+2000 Ford Escort Cosworth 6:15,447
38 Arkadiusz Borczyk PL HS/Z-1600 Honda Civic VTi 6:17,022
39 Witold Zimny PL N-2000 Renault Clio 6:17,087
40 Adam Garbacz PL HS/Z+2000 Toyota Celica 2 T6:19,321
41 Pawel Rzadkosz PL A-2000 Renault Clio 6:19,392
42 Piotr Wodzinski PL N-2000 Honda Civic 6:19,427
43 Tomasz Plawecki PL N-2000 Honda Civic Type-R 6:20,747
44 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2-2000 VW Scirocco 6:21,409
45 Alberto Azzini PL A+2000 Subaru Impreza GD 6:22,686
46 Krzysztof Schenk PL N-2000 Honda Civic 6:23,108
47 Mateusz Misiewicz PL N-2000 Renault Clio 6:25,465
48 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic 6:31,668
49 Jacek Janowski PL HS/J2-2000 Opel Kadett 6:32,680
50 Sergej Skarpisek SK E1+2000 Opel Astra Gsi Turbo6:36,279
51 Przemyslaw Ozimek PL HS/Z-2000 Alfa Romeo 156 6:38,405
52 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra 6:41,243
53 Jakub Siarzewski PL HS/Z-1150 Fiat CC 6:49,802
54 Tomasz Bartoszek PL HS/Z-1600 Honda Civic Vti 6:51,827
55 Daniel Szarek PL HS/J2-2000 VW Golf 6:52,958
56 Pawel Dudziak PL HS/Z-2000 Opel Astra 2.0 GSI7:01,327
57 Anna Wojewoda PL A-2000 Renault Clio 7:02,501
58 Jerzy Nowakowski PL HS/I-2000 BMW 2001 TI 7:06,311
59 Sebastian Karpinski PL HS/Z-1150 Fiat CC 7:10,072
60 Mariusz Rajner PL HS/Z+2000 Subaru Legacy 7:10,225
61 Radoslaw Chrzanowski PL HS/Z-1150 Fiat CC 7:23,867
62 Tomasz Urbanski PL HS/Z+2000 Toyota Celica ST185 GT48:11,598
DNF Marek Wiecek PL HS/J2-2000 BMW 318 is
DNF Piotr Zaleski PL HS/J2+2500 Porsche 911
DNF Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta
DNF Jacek Madziara PL N-2000 BMW E87 120d
DNF Peter Jurena SK N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9
DNF Igor Stefanovski MKD N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9
DNF Igor Drotar SK E1+2000 Skoda Fabia
DNF Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt
DNF Marcin Beltowski PL E1+2000 Subaru Impreza
Rennen 2 - EM Lauf
1  Milos Benes  CZ E2-SC-3000  Osella FA 30  04:07,222 
2  Fausto Bormolini  I E2-SC-3000  Reynard K-02  04:22,754 
3  Robert Stec  PL  E2-SC-3000  Lola T 96/50 Zytek  04:26,880 
4  Otakar Kramsky  CZ E2-SC-3000  Reynard K-14  04:30,523 
5  Frederico Liber  E2-SC-3000  Reynard K-02  04:30,556 
6  Dan Michl  CZ E2-SH-3000  Lotus Evora  04:42,219 
7  Vladimir Vitver  CZ E2-SH+3000  Audi WTTR- DTM  04:47,391 
8  Jaromir Maly  CZ A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  04:48,863 
9  Igor Stefanovski  MKD  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:52,339 
10  Petr Vitek  CZ E2-SC-3000  Osella PA 20S  04:52,373 
11  Marcin Gladysz  PL  E1+2000  VW Sirocco  04:53,768 
12  Marcin Slobodzian  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:54,172 
13  Grzegorz Koziol  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  04:55,242 
14  Piotr Soja  PL  E1+2000  Lotus Exige  04:57,335 
15  Christian Schweiger  A A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  04:58,227 
16  Damian Lata  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:59,088 
17  Karel Stehlik  CZ E2-SH+3000  Mitsubishi Eclipse  04:59,354 
18  Jiri Los  CZ N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:59,795 
19  Oskar Benes  CZ N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  05:00,611 
20  Mateusz Golek  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  05:02,149 
21  Martin Jerman  CZ N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  05:03,161 
22  Michal Kovalcík  SK E1+2000  Skoda Fabia  05:05,730 
23  Piotr Rucinski  PL  E1-2000  Fiat Seicento  05:08,663 
24  Rafal Serafinowicz  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  05:10,280 
25  Szymon Piekos  PL  E1-2000  Honda Civic  05:11,408 
26  Veronika Cicha  CZ E2-SH+3000  Mitsubishi WRC 05  05:12,139 
27  Lukás Vojacek  CZ A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  05:12,212 
28  Chrystian Zaleski  PL  HS/H1+2500  Porsche 911  05:13,449 
29  Szolek  PL  A-2000  Honda Civic  05:14,556 
30  Dan Blaho  CZ N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  05:14,783 
31  Artur Galc  PL  E1-2000  Honda Civic  05:16,017 
32  Sebastian Folta   PL  E2-SC-3000  Lotus Opel  05:16,369 
33  Ryszard Zyszczynski  PL  E1/RWD+2000  BMW E36  05:17,180 
34  Roman Baran  PL  E1-2000  Renault Clio   05:19,490 
35  Rafal Fedorowicz  PL  E1/RWD+2000  BMW E46 M3  05:20,916 
36  Michal Kovalcík Jr  SK E1+2000  Skoda Octavia  05:21,649 
37  Piotr Ostrowski  PL  HS/Z+2000  BMW E 36 M3  05:22,230 
38  Fabian  PL  N-2000  Honda Civic  05:22,445 
39  Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  05:25,303 
40  Sebastian Teter  PL  E1-2000  Honda Civic  05:25,655 
41  Wojciech Beltowski  PL  HS/J2+2500  Audi Sport Quattro  05:28,621 
42  Sergio Azzini  PL  E1/RWD+2000  Ferrari 355 Challenge  05:30,411 
43  Rafal Pochlopien  PL  HS/Z-2000  Opel Astra  05:30,679 
44  Krzysztof Maszczyk  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  05:31,700 
45  Arkadiusz Borczyk  PL  HS/Z-1600  Honda Civic VTi  05:34,084 
46  Karol Krupa  PL  N-2000  Renault Clio Sport  05:34,207 
47  Bartosz Bak  PL  N-2000  Honda Civic Type-R  05:35,818 
48  Kerstin Taus  A N+2000  Subaru Impreza WRX STI  05:36,554 
49  Boczek  PL  E1+2000  Mitsubishi Lancer Evo  05:37,021 
50  Roman Schwan  CZ E2-SH-2000  Renault Megane Coupe  05:37,113 
51  Piotr Wodzinski  PL  N-2000  Honda Civic  05:41,010 
52  Michal Bochenek  PL  A-2000  Honda Civic  05:41,619 
53  Alberto Azzini  PL  A+2000  Subaru Impreza GD  05:42,681 
54  Piotr Sztorc  PL  HS/Z-2000  Opel Astra  05:43,262 
55  Michal Duda  PL  HS/Z-1600  Honda Cicic  05:43,861 
56  Daniel Szarek  PL  HS/J2-2000  VW Golf  05:46,188 
57  Pawel Dudziak  PL  HS/Z-2000  Opel Astra 2.0 GSI  05:46,973 
58  Pawel Rzadkosz  PL  A-2000  Renault Clio  05:47,745 
59  Tomasz Plawecki  PL  N-2000  Honda Civic Type R  05:48,477 
60  Jacek Janowski  PL  HS/J2-2000  Opel Kadett  05:48,909 
61  Mateusz Misiewicz  PL  N-2000  Renault Clio  05:49,629 
62  Krzysztof Schenk  PL  N-2000  Honda Civic  05:50,787 
63  Dariusz Ciupczyk  PL  HS/J2-2000  VW Scirocco  05:51,310 
64  Radoslaw Cwieczek  PL  N-2000  Honda Civic Type-R  05:54,053 
65  Przemyslaw Ozimek  PL  HS/Z-2000  Alfa Romeo 156  05:54,446 
66  Anna Wojewoda  PL  A-2000  Renault Clio  06:03,179 
67  Jerzy Golebiowski  PL  HS/Z+2000  Ford Escort Cosworth  06:08,931 
68  Adam Garbacz  PL  HS/Z+2000  Toyota Celica ST185 GT4  06:10,459 
69  Mariusz Rajner  PL  HS/Z+2000  Subaru Legacy  06:10,811 
70  Witold Zimny  PL  N-2000  Renault Clio  06:12,535 
71  Tomasz Bartoszek  PL  HS/Z-1600  Honda Civic VTi  06:25,068 
72  Jerzy Nowakowski  PL  HS/I-2000  BMW 2001 TI  06:25,492 
73  Jakub Siarzewski  PL  HS/Z-1150  Fiat CC  06:27,288 
74  Sebastian Karpinski  PL  HS/Z-1150  Fiat Cinquecento  06:41,091 
75  Radoslaw Chrzanowski  PL  HS/Z-1150  Fiat CC  07:08,924 
76  Tomasz Urbanski  PL  HS/Z+2000  Toyota Celica ST185 GT4  07:59,895 
DNF Tomasz Nagórski PL E1+2000 Subaru Impreza 4Turbo
DNF DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9
4. Sopot "17. Grand Prix Sopot Gdynia 2014" 12.-13.7.2014
Rennen 1
1 Rafal Grzesinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 3:16,499
2 Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt 3:28,493
3 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Evo 3:32,668
4 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8 3:35,477
5 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 3:37,490
6 Krzysztof Maszczyk PL A+2000 Mitsubishi Lancer 3:38,070
7 Piotr Soja PL E1+2000 Lotus Exige 3:38,168
8 Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8 3:39,962
9 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 3:40,378
10 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Sirocco 3:40,609
11 Adam Tomaszek PL N+2000 Mitsubishi Lancer X RS 3:41,246
12 Christian Zaleski PL HS/H1+2500 Porsche 911 3:45,780
13 Marcin Beltowski PL E1+2000 Subaru Impreza 3:45,944
14 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E36 M3 3:46,274
15 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 3:47,212
16 SZOLEK PL A-2000 Honda Civic 3:47,759
17 Tomasz Myszkier PL E1+2000RWD Ferrari F430 3:47,812
18 FABIAN PL N-2000 Honda Civic 3:48,555
19 Karol Falk PL N+2000 Subaru Impreza 3:48,584
20 Tomasz Kazmierczak PL E1+2000 Porsche 911 3:50,333
21 Bartlomiej Karas PL HS/Z+2000 Mitsubishi Lancer 3:52,378
22 Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro 3:56,337
23 Sebastian Teter PL E1-2000 Honda Civic 3:56,360
24 Adam Bougsiaa PL N-2000 Renault Clio 4:04,539
25 Rafal Fedorowicz PL E1+2000RWD BMW E46M3 4:04,951
26 Hubert Massalski PL E1-2000 Fiat Seicento Proto 4:06,076
27 Arkadiusz Borczyk PL HS/Z-1600 Honda Civic VTI 4:06,306
28 Dariusz Armatowski PL HS/Z-2000 Nissan Sunny GTI 4:07,150
29 Ewa Wojtowicz PL A-1600 Citren C2R2Max 4:07,354
30 Jakub Zalega PL HS/J2-2000 VW Golf GTI 4:08,285
31 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 4:09,763
32 Tomasz Bartoszek PL HS/Z-1600 Honda Civic VTI 4:10,061
33 Mariusz Rajner PL HS/Z+2000 Subaru Legacy 4:17,246
34 Piotr Zaleski PL HS/J2+2500 Porsche 911 4:19,416
35 Adrian Meller PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 4:25,212
36 Arkadiusz Urbanski PL HS/Z-1150 Fiat CC Sporting 4:40,266
37 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo10 4:48,523
38 Radoslaw Chrzanowski PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 4:49,951
39 Tomasz Urbanski PL HS/Z+2000 Toyota Celica 4:54,708
40 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra 7:15,080
DNF Krzysztof Orski PL HS/J2-2000 VW Golf GTI
DNF Wojciech Myszkier PL HS/J2+2500 Lancia Delta Integrale
DNF Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta
DNF Karol Golebski PL E1-2000 Honda Civic
DNF Piotr Rucinski PL E1-2000 Fiat Seicento Proto
DNF Artur Gasc PL E1-2000 Honda Civic
Rennen 2
1 Rafal Grzesinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 2:58,811
2 Waldemar Kluza PL E1+2000 Mitsubishi Colt 3:05,827
3 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo9 3:07,045
4 DUBAI PL E1+2000 Mitsubishi Evo 3:09,122
5 Adam Tomaszek PL N+2000 Mitsubishi Lancer X RS 3:11,636
6 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8 3:12,939
7 Krzysztof Maszczyk PL A+2000 Mitsubishi Lancer 3:13,265
8 Tomasz Myszkier PL E1+2000RWD Ferrari F430 3:14,979
9 Piotr Soja PL E1+2000 Lotus Exige 3:17,550
10 Marcin Beltowski PL E1+2000 Subaru Impreza 3:18,225
11 Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Sirocco 3:18,247
12 Tomasz Kazmierczak PL E1+2000 Porsche 911 3:19,489
13 SZOLEK PL A-2000 Honda Civic 3:20,066
14 Christian Zaleski PL HS/H1+2500 Porsche 911 3:20,127
15 Karol Falk PL N+2000 Subaru Impreza 3:23,928
16 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio 3:24,528
17 Sebastian Teter PL E1-2000 Honda Civic 3:25,209
18 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E36 M3 3:25,326
19 Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro 3:25,560
20 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 3:27,042
21 Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta 3:28,093
22 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer Evo10 3:29,603
23 Rafal Fedorowicz PL E1+2000RWD BMW E46M3 3:30,896
24 Bartlomiej Karas PL HS/Z+2000 Mitsubishi Lancer 3:31,116
25 FABIAN PL N-2000 Honda Civic 3:32,094
26 Wojciech Myszkier PL HS/J2+2500 Lancia Delta Integrale 3:40,734
27 Hubert Massalski PL E1-2000 Fiat Seicento Proto 3:41,765
28 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 3:42,554
29 Ewa Wojtowicz PL A-1600 Citren C2R2Max 3:42,993
30 Piotr Zaleski PL HS/J2+2500 Porsche 911 3:44,201
31 Adam Bougsiaa PL N-2000 Renault Clio 3:44,757
32 Arkadiusz Borczyk PL HS/Z-1600 Honda Civic VTI 3:46,786
33 Dariusz Armatowski PL HS/Z-2000 Nissan Sunny GTI 3:48,357
34 Mariusz Rajner PL HS/Z+2000 Subaru Legacy 3:52,782
35 Tomasz Bartoszek PL HS/Z-1600 Honda Civic VTI 3:53,887
36 Jakub Zalega PL HS/J2-2000 VW Golf GTI 3:54,356
37 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra 3:58,956
38 Adrian Meller PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 4:05,373
39 Radoslaw Chrzanowski PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 4:14,476
40 Arkadiusz Urbanski PL HS/Z-1150 Fiat CC Sporting 4:16,866
41 Tomasz Urbanski PL HS/Z+2000 Toyota Celica 4:38,000
DNF Krzysztof Orski PL HS/J2-2000 VW Golf GTI
DNF Rafal Serafinowicz PL A+2000 Mitsubishi Lancer Evo8
DNF Karol Golebski PL E1-2000 Honda Civic
DNF Piotr Rucinski PL E1-2000 Fiat Seicento Proto
DNF Artur Gasc PL E1-2000 Honda Civic E1-2000
5. Jankov Vrsok (SK) "IMPULS LEASING Jankov Vršok 2014 " 2.-3.8.2014
Rennen 1
1. Tomasz NagórskiPLE2-SH+2000 SUBARU IMPREZA 3:46.550
2. Igor DrotárSKE1+2000 SKODA Fabia WRC 3:53.619
3. Waldemar KluzaPLE2-SH+2000 MITSUBISHI Colt 3:55.260
4. DUBAIPLE1+2000  MITSUBISHI LANCER3:56.313
5. Jozef BéresSKE1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 39 3:57.784
6. Ján MilonSKA+2000  SKODA Fábia WRC4:02.736
7. Piotr SojaPLE1+2000 LOTUS Exige 4:03.161
8. Marcin SlobodzianPLN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:04.570
9. Marcin BeltowskiPLE2-SH+2000 SUBARU IMPREZA 4:05.631
10. Marcin GladyszPLE1+2000 VW SCIROCCO 4:07.365
11. Michal Kovalcík Sr.SKE1+2000 SKODA Fabia S 2000 4:07.865
12. Peter JurenaSKN+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX4:08.014
13. Maciej OleksowiczPLA+2000 FORD Fiesta R5 4:08.026
14. Grzegorz KoziolPLA+2000  MITSUBISHI Lancer Evo 84:09.711
15. Peter SlavikSKE1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 4:13.030
16. Mateusz GolekPLN+2000  MITSUBISHI LANCER4:13.189
17. Michal Kovalcík Jr.SKA+2000 SKODA Oktávia WRC 4:15.965
18. Dennis ZetákSKNP3-2000 SKODA Octavia4:16.871
19. Piotr OstrowskiPLHS/Z+2000 BMW E36 M3 4:17.241
20. Jovan AcimicMNEE2-SC-1000 GLOBAL GT Light4:17.430
21. Ladislav DeakSKE2-SC-1400 RADICAL SR44:18.874
22. Peter LiptákSKE1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 8 4:19.588
23. Sebastian TeterPLE1-2000  HONDA Civic4:20.226
24. Jan BaricaSKNP4+2000  SUBARU impreza4:20.251
25. Peter AmbruzSKE1-2000 VAUXHALL VECTRA ST 4:20.657
26. Martin JuhasSKE1/RWD+2000  BMW m34:21.263
27. Ryszard ZyszczynskiPLE1/RWD+2000 BMW E 36 4:22.748
28. Zoltán LovászSKNP3-2000 PEUGEOT 206 RC 4:24.426
29. Peter PovazanSKNP4+2000  SUBARU Impreza4:24.998
30. Ján LiptákSKH+1300  TOYOTA Celica4:26.802
31. Christoper OndrejSKA-1600 OPEL Adam 4:27.567
32. Samuel SormanSKNP2-1600  CITROEN saxo vts4:27.611
33. Wojciech BeltowskiPLHSJ/2+2500 AUDI SPORT QUATTRO 4:28.147
34. Mojmír CambalSKNP2-1600 CITROEN Saxo VTS 4:29.258
35. Tomás MádySKE1-2000  KIA Ceed4:30.923
36. Oto HrobaSKE1-1600 CITROEN C2 R2 MAX4:31.309
37. Artur GascPLE1-2000  HONDA CIVIC4:31.609
38. Karol GolebskiPLE1-2000  HONDA CIVIC4:31.655
39. Kamil MachácekSKNP4+2000 OPEL Calibra4:31.725
40. Pavol JajcaySKNP3-2000 NISSAN Sunny 4:32.066
41. Krzysztof MaszczykPLA+2000  MITSUBISHI Lancer EVO4:32.178
42. Fabian FabianPLN-2000  HONDA Civic4:32.392
43. Milos Koleno Jr.SKE1-2000 SKODA Octavia Kit Car 4:33.606
44. Stanislav KrivákSKNP3-2000 PEUGEOT 306 4:33.758
45. Marian PetrikSKE2-SH-1400 VW LUPO4:33.888
46. BOCZEKPLE1+2000  MITSUBISHI LANCER EVO4:34.619
47. Martin HrobaSKE1-1400 SKODA Fabia 1.4 4:34.805
48. Arkadiusz BorczykPLHS/Z-1600  HONDA Civic VTi4:35.302
49. Ewa WójtowiczPLA-1600 CITROEN C2R2 MAX4:35.386
50. Wojciech SzulcPLN+2000  MITSHUBISHI Lancer Evo 104:36.378
51. Jjerzy NowakowskiPLHS/I-2000  BMW 2002 TI4:36.729
52. Karol KrupaPLN-2000 RENAULT CLIO SPORT4:37.671
53. Marek HajsoSKNP3-2000  RENAULT Clio4:37.890
54. Michal BochenekPLA-2000 HONDA CIVIC TYPE R4:38.511
55. Marek HolíkCZA-1600 SKODA Felicia Kit Car 1,64:39.595
56. Maros PalkoSKN-2000  RENAULT Clio4:41.191
57. Milos KolenoSKE1-1600  SKODA 130 LR4:41.624
58. Hubert MassalskiPLE1-2000 FIAT Seicento Proto4:42.496
59. Frantisek KmetSKKat.5-E2 METALEX MTX-1-03 4:43.147
60. Marek FoldiSKNP3-2000  SEAT Leon4:45.207
61. Jaroslav BaranekSKKat.3-C3  FERRARI 308 GT4 Dino4:45.408
62. Vlastimil SedlacekSKNP2-1600 HONDA Civic 4:45.785
63. Radoslaw CwieczekPLN-2000 RENAULT Clio Sport4:46.078
64. Vladimír PodmajerskySKS-2000 PEUGEOT 206 4:47.931
65. Patryk OlejniczakPLN-2000  RENAULT Clio Sport4:48.719
66. Przemyslaw OzimekPLHS/Z-2000 ALFA Romeo 1564:49.930
67. Stefan KubackaSKNP2-1600 HONDA Civic 4:53.538
68. Mateusz MisiewiczPLA-2000 RENAULT CLIO4:55.915
69. Martin LesoSKN-2000 RENAULT Clio RS4:56.067
70. Ján AlbertySKNP1-1400 SUZUKI Swift 1300 GTI 4:57.402
71. Stefan VancíkSKNP1-1400  FIAT 1274:59.060
72. Sergej SkarpísekSKE1+2000  OPEL ASTRA GSi 16V Turbo4:59.967
73. Pavol HornákSKA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 65:00.381
74. Anna WojewodaPLA-2000 RENAULT Clio5:01.884
75. Jakub SiarzewskiPLHS/Z-1150  FIAT Cinquecento5:05.340
76. Roman BaranPLE1-2000 RENAULT CLIO 5:11.223
77. Adrian MellerPLHS/Z-1150 FIAT Cinquecento 5:11.345
78. Peter KacvinskySKS-2000  RENAULT Clio RS5:13.440
79. Gabriela AndrisekovaSKHK-1300  SKODA 130 RS5:14.726
80. Ján OndrejkaSKH+1300  RENAULT ALPINE A 1105:14.804
81. Martin MatuskaSKNF1000  MATUSKA F1.265:16.830
82. Branislav CambálSKNP1-1400 SKODA Fabia 5:26.838
83. Arkadiusz UrbanskiPLHS/Z-1150 FIAT CC Sporting 5:35.462
84. Arkadiusz SiewierskiPLKat.2-B5 FORD Escort RS5:35.878
85.  Tibor HauserSKNP1-1400 SKODA 130RS 5:43.071
DNF Christian HolzerAKat.1-A1  STEYR Puch 650 TR
DNF Jochen LandmannAKat.5-E2  VOLKSWAGEN Formula Vee
DNF Werner ForstingerAKat.3-C2 FORD Escort RS 2000
DNF Walther StietkaAKat.2-B4 VW 1302
DNF Willi FreudenschussAKat.4-D3 BMW Willi 
DNF Thomas BaierAKat.1-A1 STEYR Puch 650tr
DNF Bohumír CambálikSKE1-2000 PEUGEOT 207 AFR
DNF Josef DohnálekCZE1-1600 CITROEN C2
DNF Anton SlobodaSKE1-1400 SKODA Fabia 
DNF Bartlomiej SzarekPLN-2000 RENAULT Clio SPORT II 
DNF Piotr RucilskiPLE1-2000 FIAT Seicento Proto 1800
DNF Rafal SzumiecPLHS/Z+2000 LANCIA DELTA 
DNF Peter FlorekSKA+2000 SKODA OCTAVIA WRC
DNF Frantisek FuskoSKN+2000 SEAT Leon
DNF Frantisek NitrySKNP3-2000 FORD ESCORT RS 2000
Rennen 2
1. Tomasz NagórskiPLE2-SH+2000 SUBARU IMPREZA 3:44.720
2. Jozef BéresSKE1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 39 3:52.013
3. DUBAIPLE1+2000  MITSUBISHI LANCER3:52.163
4. Igor DrotárSKE1+2000 SKODA Fabia WRC 3:53.646
5. Waldemar KluzaPLE2-SH+2000 MITSUBISHI Colt 3:56.492
6. Michal Kovalcík Sr.SKE1+2000 SKODA Fabia S 2000 3:57.958
7. Ján MilonSKA+2000  SKODA Fábia WRC3:57.976
8. Piotr SojaPLE1+2000 LOTUS Exige 4:00.122
9. Marcin GladyszPLE1+2000 VW SCIROCCO 4:00.999
10. Marcin SlobodzianPLN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:01.397
11. Peter JurenaSKN+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX4:01.803
12. Maciej OleksowiczPLA+2000 FORD Fiesta R5 4:04.997
13. Grzegorz KoziolPLA+2000  MITSUBISHI Lancer Evo 84:06.484
14. Michal Kovalcík Jr.SKA+2000 SKODA Oktávia WRC 4:06.907
15. Peter SlavikSKE1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 4:08.711
16. Mateusz GolekPLN+2000  MITSUBISHI LANCER4:08.801
17. Ladislav DeakSKE2-SC-1400 RADICAL SR44:09.372
18. Dennis ZetákSKNP3-2000 SKODA Octavia4:09.705
19. Piotr OstrowskiPLHS/Z+2000 BMW E36 M3 4:11.506
20. Wojciech BeltowskiPLHSJ/2+2500 AUDI SPORT QUATTRO 4:11.880
21. Roman BaranPLE1-2000 RENAULT CLIO 4:12.928
22. Milos Koleno Jr. SKE1-2000 SKODA Octavia Kit Car 4:13.164
23. Krzysztof MaszczykPLA+2000  MITSUBISHI Lancer EVO4:13.471
24. Peter AmbruzSKE1-2000 VAUXHALL VECTRA ST 4:14.227
25. Peter LiptákSKE1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 8 4:15.001
26. Piotr RucinskiPLE1-2000 FIAT Seicento Proto 18004:15.452
27. Martin JuhasSKE1/RWD+2000  BMW m34:15.751
28. Maciej DreszerPLN+2000 MITSUBISHI Lancer EVOLUTION4:16.850
29. Jan BaricaSKNP4+2000  SUBARU impreza4:17.203
30. Ryszard ZyszczynskiPLE1/RWD+2000 BMW E 36 4:18.374
31. Sebastian TeterPLE1-2000  HONDA Civic4:18.940
32. Peter PovazanSKNP4+2000  SUBARU Impreza4:20.776
33. Ján LiptákSKH+1300  TOYOTA Celica4:22.131
34. Tomás MádySKE1-2000  KIA Ceed4:22.298
35. Zoltán LovászSKNP3-2000 PEUGEOT 206 RC 4:23.476
36. Karol GolebskiPLE1-2000  HONDA CIVIC4:24.062
37. Christoper OndrejSKA-1600 OPEL Adam 4:24.135
38. Kamil MachácekSKNP4+2000 OPEL Calibra4:25.379
39. Fabian FabianPLN-2000  HONDA Civic4:26.471
40. Pavol JajcaySKNP3-2000 NISSAN Sunny 4:26.589
41. Josef DohnálekCZE1-1600 CITROEN C24:26.832
42. Wojciech SzulcPLN+2000  MITSHUBISHI Lancer Evo 104:27.266
43. Samuel SormanSKNP2-1600  CITROEN saxo vts4:27.282
44. Mojmír CambalSKNP2-1600 CITROEN Saxo VTS 4:27.400
45. Oto HrobaSKE1-1600 CITROEN C2 R2 MAX4:27.419
46. BOCZEKPLE1+2000  MITSUBISHI LANCER EVO4:27.601
47. Artur GascPLE1-2000  HONDA CIVIC4:27.802
48. Martin HrobaSKE1-1400 SKODA Fabia 1.4 4:27.974
49. Michal BochenekPLA-2000 HONDA CIVIC TYPE R4:29.806
50. Arkadiusz BorczykPLHS/Z-1600  HONDA Civic VTi4:32.927
51. Maros PalkoSKN-2000  RENAULT Clio4:33.158
52. Ewa WójtowiczPLA-1600 CITROEN C2R2 MAX4:33.249
53. Stanislav KrivákSKNP3-2000 PEUGEOT 306 4:34.218
54. Karol KrupaPLN-2000 RENAULT CLIO SPORT4:34.532
55. Marek HolíkCZA-1600 SKODA Felicia Kit Car 1,64:35.581
56. Marek HajsoSKNP3-2000  RENAULT Clio4:35.651
57. Frantisek KmetSKKat.5-E2 METALEX MTX-1-03 4:38.225
58. Werner ForstingerAKat.3-C2 FORD Escort RS 20004:39.752
59. Radoslaw CwieczekPLN-2000 RENAULT Clio Sport4:40.460
60. Marek FoldiSKNP3-2000  SEAT Leon4:40.856
61. Przemyslaw OzimekPLHS/Z-2000 ALFA Romeo 1564:42.153
62. Patryk OlejniczakPLN-2000  RENAULT Clio Sport4:43.842
63. Jaroslav BaranekSKKat.3-C3  FERRARI 308 GT4 Dino4:44.139
64. Vladimír PodmajerskySKS-2000 PEUGEOT 206 4:44.610
65. Mateusz MisiewiczPLA-2000 RENAULT CLIO4:47.197
66. Stefan KubackaSKNP2-1600 HONDA Civic 4:48.020
67. Arkadiusz SiewierskiPLKat.2-B5 FORD Escort RS4:48.896
68. Pavol HornákSKA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 64:49.789
69. Anna WojewodaPLA-2000 RENAULT Clio4:51.621
70. Martin LesoSKN-2000 RENAULT Clio RS4:51.678
71. Frantisek FuskoSKN+2000 SEAT Leon4:53.658
72. Ján AlbertySKNP1-1400 SUZUKI Swift 1300 GTI 4:53.901
73. Gabriela AndrisekovaSKHK-1300  SKODA 130 RS4:56.175
74. Stefan VancíkSKNP1-1400  FIAT 1274:56.817
75. Sergej SkarpísekSKE1+2000  OPEL ASTRA GSi 16V Turbo4:57.946
76. Jakub SiarzewskiPLHS/Z-1150  FIAT Cinquecento5:00.563
77. Peter KacvinskySKS-2000  RENAULT Clio RS5:00.607
78. Ján OndrejkaSKH+1300  RENAULT ALPINE A 1105:01.243
79. Christian HolzerAKat.1-A1  STEYR Puch 650 TR5:02.721
80. Adrian MellerPLHS/Z-1150 FIAT Cinquecento 5:03.794
81. Willi FreudenschussAKat.4-D3 BMW Willi 5:04.222
82. Walther StietkaAKat.2-B4 VW 13025:04.805
83. Jochen LandmannAKat.5-E2  VOLKSWAGEN Formula Vee5:09.404
84. Bartlomiej SzarekPLN-2000 RENAULT Clio SPORT II 5:13.503
85. Martin MatuskaSKNF1000  MATUSKA F1.265:15.996
86. Branislav CambálSKNP1-1400 SKODA Fabia 5:18.265
87. Tibor HauserSKNP1-1400 SKODA 130RS 5:29.555
88. Arkadiusz UrbanskiPLHS/Z-1150 FIAT CC Sporting 5:30.244
89. Thomas BaierAKat.1-A1 STEYR Puch 650tr5:40.345
90. Jjerzy NowakowskiPLHS/I-2000  BMW 2002 TI6:21.567
DNF Jovan AcimicMNEE2-SC-1000 GLOBAL GT Light
DNF Marian PetrikSKE2-SH-1400 VW LUPO
DNF  Milos KolenoSKE1-1600  SKODA 130 LR
DNF Marcin BeltowskiPLE2-SH+2000 SUBARU IMPREZA 
DNF Bohumír CambálikSKE1-2000 PEUGEOT 207 AFR
DNF Anton SlobodaSKE1-1400 SKODA Fabia 
DNF Rafal SzumiecPLHS/Z+2000 LANCIA DELTA 
DNF Hubert MassalskiPLE1-2000 FIAT Seicento Proto
DNF Peter FlorekSKA+2000 SKODA OCTAVIA WRC
DNF Frantisek NitrySKNP3-2000 FORD ESCORT RS 2000
6. Sienna "12. ETOLL SIENNA 2014 (Klodzko-Sienna-Czarna Góra)" 23.-24.8.2014
Rennen 1
1 Waldemar KluzaPLE1+2000 Mitsubishi Colt 3:06,826 (1:33,724/1:33,102)
2 DubaiPLE1+2000 Mitsubishi EVO 3:06,862 (1:33,214/1:33,648)
3 Marcin SlobodzianPLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX3:10,991 (1:35,368/1:35,623)
4 Mateusz GolekPLN+2000 Mitsubishi Lancer 3:15,321 (1:38,354/1:36,967)
5 Marcin GladyszPLE1+2000 VW Scirocco 3:18,950 (1:40,629/1:38,321)
6 Krzysztof DerenPLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo X RSN3:20,659 (1:39,356/1:41,303)
7 Rafal SerafinowiczPLA+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII3:23,113 (1:42,109/1:41,004)
8 Roman BaranPLE1-2000 Renault Clio 3:24,279 (1:42,059/1:42,220)
9 Wojciech BeltowskiPLHS/J2+2500 Audi SPORT QUATTRO3:25,560 (1:42,080/1:43,480)
10 Sebastian TeterPLE1-2000 Honda Civic 3:26,358 (1:43,436/1:42,922)
11 Szymon PiekosPLE1-2000 Honda Civic 3:27,923 (1:44,240/1:43,683)
12 Rafal SzumiecPLHS/Z+2000 Lancia Delta 3:28,214 (1:44,375/1:43,839)
13 Marcin KozlowskiPLHS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth3:29,458 (1:45,543/1:43,915)
14 Wojciech SzulcPLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo X 3:30,514 (1:45,667/1:44,847)
15 Ryszard ZyszczynskiPLE1+2000RWD BMW E36 3:30,728 (1:46,919/1:43,809)
16 Artur GascPLE1-2000 Honda Civic 3:31,143 (1:45,878/1:45,265)
17 BoczekPLE1+2000 Mitsubishi EVO 3:32,592 (1:46,501/1:46,091)
18 Bartosz BakPLN-2000 Honda Civic Type R3:33,764 (1:47,203/1:46,561)
19 SzolekPLA-2000 Honda Civic 3:33,785 (1:46,675/1:47,110)
20 Hubert MassalskiPLE1-2000 Fiat Sicento Proto3:40,318 (1:50,736/1:49,582)
21 Ewa WójtowiczPLA-1600 Citroen C2R2 Max3:42,904 (1:52,077/1:50,827)
22 Michal BochenekPLA-2000 Honda Civic TYPE-R3:42,946 (1:52,398/1:50,548)
23 Arkadiusz BorczykPLHS/Z-1600 Honda Civic VTi3:43,239 (1:51,885/1:51,354)
24 Radoslaw CwieczekPLN-2000 Renault Clio SPORT3:45,462 (1:51,821/1:53,641)
25 Dariusz CiupczykPLHS/J2-2000 VW Scirocco 3:46,603 (1:53,894/1:52,709)
26 Jacek JanowskiPLHS/J2-2000 Opel Kadett 3:46,744 (1:53,832/1:52,912)
27 Przemyslaw OzimekPLHS/Z-2000 Alfa Romeo 3:48,324 (1:54,502/1:53,822)
28 Szymon RusinPLHS/Z-2000 BMW 320i 3:50,649 (1:56,272/1:54,377)
29 Anna WojewodaPLA-2000 Renault Clio 3:51,283 (1:56,362/1:54,921)
30 Daniel SzarekPLHS/J2-2000 VW Golf 3:54,753 (1:57,793/1:56,960)
31 Marek LesnikPLHS/Z-2000 BMW E36 3:55,102 (1:58,151/1:56,951)
32 Tomasz BartoszekPLHS/Z-1600 Honda Civic VTI3:56,590 (1:58,540/1:58,050)
33 Mariusz RajnerPLHS/Z+2000 Subaru Legacy 3:56,660 (1:59,312/1:57,348)
34 Jakub ZalegaPLHS/J2-2000 VW Golf GTI 16V3:58,770 (1:58,690/2:00,080)
35 Marcin BialczykPLHS/Z-2000 BMW 318 IS-44:00,376 (2:00,446/1:59,930)
36 Jerzy NowakowskiPLHS/I-2000 BMW 2002 TI4:04,623 (1:59,492/2:05,131)
37 Jakub SiarzewskiPLHS/Z-1150 Fiat Cinquecento 4:04,725 (2:03,089/2:01,636)
38 Adrian MellerPLHS/Z-1150 Fiat CC 4:04,760 (2:02,119/2:02,641)
39 Piotr PlataPLA-1150 Fiat Seicento 4:19,635 (2:11,278/2:08,357)
40 Arkadiusz UrbanskiPLHS/Z-1150 Fiat CC Sporting4:21,553 (2:10,698/2:10,855)
41 Tomasz UrbanskiPLHS/Z+2000 Toyota Celica 2.04:31,948 (2:17,343/2:14,605)
42 Tomasz SzuterPLHS/Z-750 Fiat 126p HS/Z4:33,064 (2:16,511/2:16,553)
DNF Tomasz ZerebeckiPLA+2000 Citroen DS3 R3TNC (DNF/DNS)
DNF Krzysztof MaszczykPLA+2000 Mitsubishi Lancer EvoNC (DNS/1:44,352)
DNF Piotr SojaPLE1+2000 Lotus Exige NC (1:35,024/DNF)
DNS Piotr RucinskiPLE1-2000 Fiat Seicento ProtoNC (DNS/DNS)
Rennen 2
1 Waldemar KluzaPLE1+2000 / E2 SH Mitsubishi Colt 3:25,240 (1:39,194/1:46,046)
2 DubaiPLE1+2000 Mitsubishi EVO 3:30,704 (1:43,217/1:47,487)
3 Piotr SojaPLE1+2000 / E2 SH Lotus Exige 3:30,973 (1:43,718/1:47,255)
4 Mateusz GolekPLN+2000 Mitsubishi Lancer 3:31,887 (1:42,492/1:49,395)
5 Marcin SlobodzianPLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX3:32,635 (1:40,934/1:51,701)
6 Marcin GladyszPLE1+2000 VW Scirocco 3:33,554 (1:42,653/1:50,901)
7 Rafal SerafinowiczPLA+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII3:37,575 (1:44,382/1:53,193)
8 Wojciech BeltowskiPLHS/J2+2500 Audi SPORT QUATTRO3:38,435 (1:45,159/1:53,276)
9 Marcin KozlowskiPLHS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth3:38,494 (1:47,220/1:51,274)
10 Krzysztof MaszczykPLA+2000 Mitsubishi Lancer Evo3:38,675 (1:45,831/1:52,844)
11 Rafal SzumiecPLHS/Z+2000 Lancia Delta 3:39,572 (1:45,833/1:53,739)
12 Roman BaranPLE1-2000 Renault Clio 3:40,891 (1:47,458/1:53,433)
13 Wojciech SzulcPLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo X3:45,129 (1:48,830/1:56,299)
14 Szymon PiekosPLE1-2000 Honda Civic 3:46,702 (1:50,708/1:55,994)
15 Bartosz BakPLN-2000 Honda Civic Type3:50,887 (1:53,875/1:57,012)
16 Sebastian TeterPLE1-2000 Honda Civic 3:51,599 (1:49,918/2:01,681)
17 BoczekPLE1+2000 Mitsubishi EVO 3:51,713 (1:53,159/1:58,554)
18 Przemyslaw OzimekPLHS/Z-2000 Alfa Romeo HS/Z3:51,803 (1:55,300/1:56,503)
19 Krzysztof DerenPLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo X RSN3:52,487 (1:46,212/2:06,275)
20 SzolekPLA-2000 Honda Civic 3:56,113 (1:49,903/2:06,210)
21 Szymon RusinPLHS/Z-2000 BMW 320i 3:57,033 (1:56,033/2:01,000)
22 Artur GascPLE1-2000 Honda Civic 3:57,735 (1:50,434/2:07,301)
23 Jacek JanowskiPLHS/J2-2000 Opel Kadett 3:59,011 (1:58,398/2:00,613)
24 Mariusz RajnerPLHS/Z+2000 Subaru Legacy 4:00,811 (1:57,674/2:03,137)
25 Dariusz CiupczykPLHS/J2-2000 VW Scirocco 4:00,892 (1:58,773/2:02,119)
26 Ryszard ZyszczynskiPLE1+2000RWD BMW E36 4:01,551 (1:57,146/2:04,405)
27 Ewa WójtowiczPLA-1600 Citroen C2R2 Max4:01,794 (1:57,053/2:04,741)
28 Arkadiusz BorczykPLHS/Z-1600 Honda Civic VTi4:03,068 (2:00,271/2:02,797)
29 Hubert MassalskiPLE1-2000 Fiat Sicento Proto4:06,846 (2:00,649/2:06,197)
30 Jakub ZalegaPLHS/J2-2000 VW Golf GTI 16V4:07,147 (2:02,837/2:04,310)
31 Tomasz BartoszekPLHS/Z-1600 Honda Civic VTI4:08,561 (2:03,694/2:04,867)
32 Michal BochenekPLA-2000 Honda Civic TYPE-R4:10,672 (1:56,955/2:13,717)
33 Adrian MellerPLHS/Z-1150 Fiat CC 4:12,605 (2:04,738/2:07,867)
34 Jakub SiarzewskiPLHS/Z-1150 Fiat Cinquecento 4:18,499 (2:07,315/2:11,184)
35 Arkadiusz UrbanskiPLHS/Z-1150 Fiat CC Sporting4:19,833 (2:09,278/2:10,555)
36 Daniel SzarekPLHS/J2-2000 VW Golf 4:21,829 (2:06,124/2:15,705)
37 Anna WojewodaPLA-2000 Renault Clio 4:25,945 (2:09,440/2:16,505)
38 Tomasz UrbanskiPLHS/Z+2000 Toyota Celica 2.04:25,968 (2:12,357/2:13,611)
39 Marek LesnikPLHS/Z-2000 BMW E36 4:26,459 (2:06,338/2:20,121)
40 Jerzy NowakowskiPLHS/I-2000 BMW 2002 TI4:38,744 (2:22,764/2:15,980)
41 Piotr PlataPLA-1150 Fiat Seicento 4:39,533 (2:14,295/2:25,238)
42 Marcin BialczykPLHS/Z-2000 BMW 318 4:45,092 (2:13,419/2:31,673)
43 Tomasz SzuterPLHS/Z-750 Fiat 126p HS/Z4:46,316 (2:21,163/2:25,153)
DNS Radoslaw CwieczekPLN-2000 Renault Clio SPORTNC (DNS/DNS)
DNS Tomasz ZerebeckiPLA+2000 Citroen DS3 R3TNC (DNS/DNS)
DNS Piotr RucinskiPLE1-2000 Fiat Seicento ProtoNC (DNS/DNS)
7. Korczyna "11 Wyscig Górski Przadki" 13.-14.9.2014
Rennen 1
1 Rafal Grzesinski PL E1 E1+2000 Mitsubishi Lancer 3:39,277
2 DUBAI PL E1 E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 3:47,447
3 Waldemar Kluza PL E2-SH E2-SH+2000 Mitsubishi Colt 3:53,955
4 Marcin Slobodzian PL E1 E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 3:55,937
5 Piotr Soja PL E2-SH E2-SH+2000 Lotus Exige 3:56,524
6 Marcin Gladysz PL E1 E1+2000 VW Sirocco 3:59,741
7 Grzegorz Koziol PL A A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 4:01,291
8 Tomasz Myszkier PL E1 E1+2000RWD Ferrari F430 4:01,618
9 Krzysztof Maszczyk PL A A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 4:06,563
10 Rafal Serafinowicz PL A A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 4:07,706
11 Mateusz Golek PL N N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 4:08,635
12 Piotr Rucinski PL E1 E1-2000 Fiat Seicento Proto 4:09,395
13 Piotr Ostrowski PL HS/Z HS/Z+2000 BMW E36 M3 4:10,347
14 Roman Baran PL E1 E1-2000 Renault Clio 4:10,416
15 SZOLEK PL A A-2000 Honda Civic 4:10,651
16 Rafal Szebla PL HS/Z HS/Z+2000 BMW M3 4:11,490
17 Szymon Piekos PL E1 E1-2000 Honda Civic 4:12,558
18 Andrzej Szepieniec PL E1 E1+2000 Mitsubishi Lancer 4:12,809
19 Sebastian Teter PL E1 E1-2000 Honda Civic 4:12,814
20 Marcin Kozlowski PL HS/J2 HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 4:15,569
21 Ryszard Zyszczynski PL E1 E1+2000RWD BMW E 36 4:19,678
22 Grzegorz Musz PL A A-2000 Honda Civic Type R 4:20,632
23 Rafal Fedorowicz PL E1 E1+2000RWD BMW E46 M3 4:21,089
24 Karol Golebski PL E1 E1-2000 Honda Civic 4:21,191
25 FABIAN PL N N-2000 Honda Civic 4:22,595
26 Rafal Szumiec PL HS/Z HS/Z+2000 Lancia Delta 4:23,822
27 Bartosz Bak PL N N-2000 Honda Civic Type R 4:24,955
28 BOCZEK PL E1 E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 4:25,219
29 Jerzy Nowakowski PL HS/I HS/I-2000 BMW 2001 TI 4:25,267
30 Artur Gasc PL E1 E1-2000 Honda Civic 4:27,375
31 Karol Krupa PL N N-2000 Renault Clio Sport 4:28,729
32 Arkadiusz Borczyk PL HS/Z HS/Z-1600 Honda Civic VTi 4:29,960
33 Piotr Sztorc PL HS/Z HS/Z-2000 Opel Astra 4:33,252
34 Michal Bochenek PL A A-2000 Honda Civic Type R 4:33,368
35 Przemyslaw Ozimek PL HS/Z HS/Z-2000 Alfa Romeo 156 4:35,817
36 Radoslaw Cwieczek PL N N-2000 Renault Clio Sport 4:35,886
37 Ewa Wójtowicz PL A A-1600 Citroen C2 R2 4:38,056
38 Hubert Massalski PL E1 E1-2000 Fiat Seicento Proto 4:40,084
39 Mariusz Rajner PL HS/Z HS/Z+2000 Subaru Legacy Turbo 4:40,977
40 Damian Zygmunt PL HS/Z HS/Z-2000 Opel Astra GSI 4:41,570
41 Michal Matuszyk PL E2-SH E2-SH-2000 Lotus Exige 4:41,817
42 Anna Wojewoda PL A A-2000 Renault Clio 4:43,074
43 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2 HS/J2-2000 VW Sirocco 4:43,175
44 Hubert Janów PL HS/Z HS/Z-2000 Opel Astra 4:45,862
45 Jakub Kaszuba PL HS/Z HS/Z-2000 Opel Astra GT 4:46,419
46 Daniel Szarek PL HS/J2 HS/J2-2000 VW Golf 4:50,293
47 Tomasz Zawada PL A A-1150 Fiat Seicento 4:56,299
48 Jakub Siarzewski PL HS/Z HS/Z-1150 Fiat CC 5:01,972
49 Marcin Beltowski PL HS/J2 HS/J2+2500 Audi Quattro S1 5:03,749
50 Bartlomiej Szarek PL N N-2000 Renault Clio II Sport 5:06,038
51 Adrian Meller PL HS/Z HS/Z-1150 Fiat CC Sporting 5:07,789
52 Pawel Hoffman PL HS/I HS/I-2000 FSO Polonez 2000 Rallye
DNF Tomasz Szuter PL HS/Z-750 Fiat 126p
DNF Daniel Szarek PL HS/J2-2000 VW Golf
DNF Mateusz Golek PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9
DNF Tomasz Zawada PL A-1150 Fiat Seicento
DNF Pawel Sanecki PL A-2000 Renault Clio Sport
DNF Tomasz Nagórski PL E1+2000 Subaru Impreza 4Turbo
Rennen 2
1 Rafal Grzesinski PL E1 E1+2000 Mitsubishi Lancer 3:43,069
2 DUBAI PL EVO E1 Mitsubishi Lancer 1:53,993
3 Waldemar Kluza PL E1 E1+2000 Mitsubishi Colt 3:53,006
4 Marcin Slobodzian PL E1 E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 3:58,756
5 Andrzej Szepieniec PL E1 E1+2000 Mitsubishi Lancer 4:00,988
6 Marcin Gladysz PL E1 E1+2000 VW Sirocco 4:04,827
7 Krzysztof Maszczyk PL A A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 4:06,878
8 Tomasz Myszkier PL E1 E1+2000RWD Ferrari F430 4:08,784
9 Grzegorz Koziol PL A A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 4:09,031
10 SZOLEK PL A A-2000 Honda Civic 4:12,811
11 Rafal Serafinowicz PL A A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 4:13,610
12 Piotr Ostrowski PL HS/Z HS/Z+2000 BMW E 36 M3 4:13,939
13 Roman Baran PL E1 E1-2000 Renault Clio 4:14,093
14 Szymon Piekos PL E1 E1-2000 Honda Civic 4:14,670
15 Rafal Szebla PL HS/Z HS/Z+2000 BMW M3 4:15,049
16 Piotr Soja PL E1 E1+2000 Lotus Exige 4:15,451
17 Sebastian Teter PL E1 E1-2000 Honda Civic 4:15,913
18 Marcin Kozlowski PL HS/J2 HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 4:17,405
19 Ryszard Zyszczynski PL E1 E1+2000RWD BMW E 36 4:17,936
20 Piotr Rucinski PL E1 E1-2000 Fiat Seicento Proto 4:20,142
21 Artur Gasc PL E1 E1-2000 Honda Civic 4:20,723
22 Rafal Szumiec PL HS/Z HS/Z+2000 Lancia Delta 4:22,932
23 Grzegorz Musz PL A A-2000 Honda Civic Type R 4:24,423
24 Rafal Fedorowicz PL E1 E1+2000RWD BMW E46 M3 4:26,159
25 Michal Matuszyk PL E1 E1-2000 Lotus Exige 4:26,635
26 Karol Golebski PL E1 E1-2000 Honda Civic 4:26,641
27 Hubert Janów PL HS/Z HS/Z-2000 Opel Astra 4:29,939
28 Marcin Beltowski PL HS/J2 HS/J2+2500 Audi Quattro S1 4:30,312
29 Bartosz Bak PL N N-2000 Honda Civic Type R 4:30,796
30 Karol Krupa PL N N-2000 Renault Clio Sport 4:30,838
31 Piotr Sztorc PL HS/Z HS/Z-2000 Opel Astra 4:31,979
32 Jerzy Nowakowski PL HS/I HS/I-2000 BMW 2001 TI 4:33,427
33 POL BOCZEK PL E1 E1+2000 Lancer EVO 4:33,917
34 Arkadiusz Borczyk PL HS/Z HS/Z-1600 Honda Civic VTi 4:35,951
35 Michal Bochenek PL A A-2000 Honda Civic Type R 4:36,847
36 Radoslaw Cwieczek PL N N-2000 Renault Clio Sport 4:39,237
37 Przemyslaw Ozimek PL HS/Z HS/Z-2000 Alfa Romeo 156 4:41,026
38 Mariusz Rajner PL HS/Z HS/Z+2000 Subaru Legacy Turbo 4:44,132
39 Ewa Wójtowicz PL A A-1600 Citroen C2 R2 Max 4:45,081
40 Hubert Massalski PL E1 E1-2000 Fiat Seicento Proto 4:46,780
41 Damian Zygmunt PL HS/Z HS/Z-2000 Opel Astra GSI 4:47,655
42 Jakub Kaszuba PL HS/Z HS/Z-2000 Opel Astra GT 4:47,975
43 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2 HS/J2-2000 VW Sirocco 4:49,318
44 Anna Wojewoda PL A A-2000 Renault Clio 4:51,931
45 Tomasz Bartoszek PL HS/Z HS/Z-1600 Honda Civic Vti 4:55,375
46 Bartlomiej Szarek PL N N-2000 Renault Clio II Sport 5:03,592
47 Jakub Siarzewski PL HS/Z HS/Z-1150 Fiat CC 5:10,046
48 Adrian Meller PL HS/Z HS/Z-1150 Fiat CC Sporting 5:15,636
49 Pawel Hoffman PL HS/I HS/I-2000 FSO Polonez 2000 Rallye 5:18,838
50 FABIAN PL N N-2000 Honda Civic 5:24,463
DNF Tomasz Szuter PL HS/Z-750 Fiat 126p
DNF Daniel Szarek PL HS/J2-2000 VW Golf
DNF Mateusz Golek PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9
DNF Tomasz Zawada PL A-1150 Fiat Seicento
DNF Pawel Sanecki PL A-2000 Renault Clio Sport
DNF Tomasz Nagórski PL E1+2000 Subaru Impreza 4Turbo
8. Malastow "1. Wyscig Górski Magura Malastowska" 3.-5.10.2014
Rennen 1
1 Waldemar Kluza PLE1+2000 Mitsubishi Colt 2:57,356 (1:29,483/1:27,873)
2 Marcin Slobodzian PLE1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 3:02,751 (1:30,772/1:31,979)
3 Tomasz Myszkier PLE1+2000 Ferrari F430 3:06,538 (1:31,856/1:34,682)
4 Piotr Ostrowski PLHS/Z+2000 Mitsubishi Lancer EVO 3:07,028 (1:32,682/1:34,346)
5 Marcin Gladysz PLE1+2000 VW Sirocco 3:07,994 (1:35,048/1:32,946)
6 Krzysztof Maszczyk PLA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 3:10,730 (1:35,730/1:35,000)
7 Rafal Serafinowicz PLA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:13,110 (1:36,287/1:36,823)
8 Mateusz Golek PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:14,926 (1:38,171/1:36,755)
9 Rafal Szumiec PLHS/Z+2000 Lancia Delta 3:18,228 (1:38,865/1:39,363)
10 Dawid Dobrodziej PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:18,455 (1:39,639/1:38,816)
11 Szymon Piekos PLE1-2000 Honda Civic 3:18,943 (1:39,131/1:39,812)
12 Piotr Rucinski PLE1-2000 Fiat SC 3:19,907 (1:39,812/1:40,095)
13 Ryszard Zyszczynski PLE1+2000RWD BMW E 36 3:22,291 (1:41,870/1:40,421)
14 SZOLEK PLA-2000 Honda Civic 3:24,139 (1:41,439/1:42,700)
15 Sebastian Teter PLE1-2000 Honda Civic 3:25,336 (1:41,213/1:44,123)
16 Karol Golebski PLE1-2000 Honda Civic 3:29,055 (1:45,306/1:43,749)
17 Bartosz Bak PLN-2000 Honda Civic Type R 3:33,492 (1:46,432/1:47,060)
18 Radoslaw Pogan PLA-2000 Renault Clio 3:33,790 (1:46,817/1:46,973)
19 Hubert Massalski PLE1-2000 Fiat S.C. Proto 3:36,680 (1:48,210/1:48,470)
20 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Civic Type R 3:38,060 (1:49,819/1:48,241)
21 Karol Krupa PLA-2000 Renault Clio Sport 3:38,901 (1:49,526/1:49,375)
22 Wojciech Myszkier PLHS/J2+2500 Lancia Delta 3:39,948 (1:49,563/1:50,385)
23 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic VTi 3:41,540 (1:50,731/1:50,809)
24 Mariusz Rajner PLHS/Z+2000 Subaru Legacy Turbo 3:43,752 (1:52,957/1:50,795)
25 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport 3:45,172 (1:52,610/1:52,562)
26 Przemyslaw Ozimek PLHS/Z-2000 Alfa Romeo 156 3:45,541 (1:52,750/1:52,791)
27 Jacek Janowski PLHS/J2-2000 Opel Kadett 3:46,299 (1:53,176/1:53,123)
28 Dariusz Ciupczyk PLHS/J2-2000 VW Sirocco 3:47,382 (1:54,632/1:52,750)
29 Piotr Sztorc PLHS/Z-2000 Opel Astra 3:48,057 (1:52,713/1:55,344)
30 Kamil Sokolowski PLE1-2000 Skoda Fabia 3:48,104 (1:54,414/1:53,690)
31 Adam Bougsiaa PLN-2000 Renault Clio Sport 3:53,216 (1:57,178/1:56,038)
32 Krzysztof Mencel PLHS/Z-1150 Fiat CC 4:11,578 (2:06,064/2:05,514)
33 Adrian Meller PLHS/Z-1150 Fiat CC Sporting 4:15,839 (2:07,929/2:07,910)
34 Andrzej Szepieniec PLE1+2000 Mitsubishi Lancer 10:15,098 (8:43,317/1:31,781)
DNF Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Escort Cosworth DNC (DNF/DNS)
Rennen 2
1 Waldemar Kluza PLE1+2000 Mitsubishi Colt 3:03,680 (1:33,190/1:30,490)
2 DUBAI PLE1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 3:04,322 (1:33,008/1:31,314)
3 Andrzej Szepieniec PLE1+2000 Mitsubishi Lancer 3:06,578 (1:34,445/1:32,133)
4 Marcin Slobodzian PLE1+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 3:07,255 (1:35,640/1:31,615)
5 Piotr Ostrowski PLHS/Z+2000 Mitsubishi Lancer EVO 3:13,502 (1:36,441/1:37,061)
6 Krzysztof Maszczyk PLA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 3:15,133 (1:37,971/1:37,162)
7 Tomasz Myszkier PLE1+2000 Ferrari F430 3:15,453 (1:39,082/1:36,371)
8 Rafal Serafinowicz PLA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 3:19,692 (1:40,308/1:39,384)
9 Mateusz Golek PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:20,358 (1:42,195/1:38,163)
10 Rafal Szumiec PLHS/Z+2000 Lancia Delta 3:21,581 (1:41,104/1:40,477)
11 Marcin Gladysz PLE1+2000 VW Sirocco 3:23,299 (1:37,930/1:45,369)
12 Dawid Dobrodziej PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 3:23,343 (1:41,388/1:41,955)
13 Piotr Rucinski PLE1-2000 Fiat SC 3:24,069 (1:43,740/1:40,329)
14 Szymon Piekos PLE1-2000 Honda Civic 3:25,481 (1:43,181/1:42,300)
15 BOCZEK PLE1+2000 Mitsubishi Lancer EVO 3:27,640 (1:44,519/1:43,121)
16 Ryszard Zyszczynski PLE1+2000RWD BMW E 36 3:27,948 (1:46,072/1:41,876)
17 Sebastian Teter PLE1-2000 Honda Civic 3:28,136 (1:45,791/1:42,345)
18 SZOLEK PLA-2000 Honda Civic 3:31,036 (1:46,106/1:44,930)
19 Karol Golebski PLE1-2000 Honda Civic 3:36,650 (1:49,769/1:46,881)
20 Radoslaw Pogan PLA-2000 Renault Clio 3:36,733 (1:49,966/1:46,767)
21 Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Escort Cosworth 3:37,450 (1:48,101/1:49,349)
22 Wojciech Myszkier PLHS/J2+2500 Lancia Delta 3:40,844 (1:50,844/1:50,000)
23 Karol Krupa PLA-2000 Renault Clio Sport 3:41,130 (1:51,604/1:49,526)
24 Bartosz Bak PLN-2000 Honda Civic Type R 3:41,785 (1:51,513/1:50,272)
25 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Civic Type R 3:42,306 (1:51,881/1:50,425)
26 Arkadiusz Borczyk PLHS/Z-1600 Honda Civic VTi 3:48,483 (1:55,254/1:53,229)
27 Dariusz Ciupczyk PLHS/J2-2000 VW Sirocco 3:49,144 (1:55,386/1:53,758)
28 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport 3:49,644 (1:54,757/1:54,887)
29 Jacek Janowski PLHS/J2-2000 Opel Kadett 3:50,678 (1:56,087/1:54,591)
30 Hubert Massalski PLE1-2000 Fiat S.C. Proto 3:51,520 (1:57,663/1:53,857)
31 Piotr Sztorc PLHS/Z-2000 Opel Astra 3:52,940 (1:57,034/1:55,906)
32 Kamil Sokolowski PLE1-2000 Skoda Fabia 3:53,020 (1:56,501/1:56,519)
33 Przemyslaw Ozimek PLHS/Z-2000 Alfa Romeo 156 3:53,637 (1:57,894/1:55,743)
34 Mariusz Rajner PLHS/Z+2000 Subaru Legacy Turbo 3:54,329 (1:56,745/1:57,584)
35 Adam Bougsiaa PLN-2000 Renault Clio Sport 3:55,893 (1:58,396/1:57,497)
36 Krzysztof Mencel PLHS/Z-1150 Fiat CC 4:15,791 (2:08,818/2:06,973)
37 Adrian Meller PLHS/Z-1150 Fiat CC Sporting 4:20,703 (2:11,084/2:09,619)
DNF Wojciech Szulc PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 10 DNC (DNF/DNS)
DNF Rafal Fedorowicz PLE1+2000 RWD BMW E46 M3 DNC (DNF/DNS)
DNS Daniel Szarek PLHS/J2-2000 VW Golf
Kalender 2014:
 
9./11.Mai
Zaluz (I.)
30.Mai/1.Juni
Jahodna (SK) (II.)
13./15.Juni
Limanowa (III.)
11./13.Juli
Sopot (IV.)
1./3.August
J.Vrsok Banovce (SK) (V.)
22./24.August
Sienna (VI.)
12./14.September
Korczyna (VII.)
3./5.Oktober
Malastow (VIII.)