Home - Polen - Bergmeisterschaft 2013 »Kontakt »Disclaimer
                       
Bergmeisterschaft Polen 2013
Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski PZM
Gesamtwertung 2013
Endstand Kategorie I
1 Tomasz Nagorski PL 176
2 Rafal Grzesinski PL 151
3 Andrzej Szepieniec PL 144
4 Marcin Beltowski PL 127
5 Igor Widlak PL 83
6 Damian Lata PL 70
7 Grzegorz Koziol PL 61
8 Marcin Slobodzian PL 42
9 Piotr Soja PL 37
10 Dubai PL 32
11 Piotr Ostrowski PL 29
12 Roman Baran PL 27
13 Lukasz Swierkowski PL 23
14 Rafal Grzywaczyk PL 19
15 Szolek PL 17
16 Ryszard Zyszczynski PL 17
17 Bohumir ?ambalik SK 15
Jerzy Golebiowski PL 15
Rafal Szumiec PL 15
20 Michal Bochenek PL 14
Marek Czudek PL 14
Grzegorz Duda PL 14
Rafal Fedorowicz PL 14
Wojciech Szulc PL 14
Ewa Wojtowicz PL 14
26 Michal Sowa PL 13
Sebastian Teter PL 13
28 Radoslaw Cwieczek PL 12
Marcin Gladysz PL 12
Aleksander Michalowski PL 12
Jerzy Nowakowski PL 12
Robert Pawlak PL 12
Daniel Szarek PL 12
34 Wojciech Beltowski PL 11
Marcin Kozlowski PL 11
36 Bartosz Bak PL 10
Michal Maciusik PL 10
Lukasz Migala PL 10
Rafal Pochlopien PL 10
40 Konrad Giergiel PL 9
Pawel Jakus PL 9
Adam Tomaszek PL 9
43 Artur Cichon PL 8
Krzysztof Faras PL 8
Krzysztof Mencel PL 8
Jakub Paczkowski PL 8
Piotr Sztorc PL 8
48 Artur Gasc PL 7
Michal Kijanka PL 7
Mariusz Kubis PL 7
Piotr Oleksyk PL 7
Radoslaw Pogan PL 7
53 Dariusz Ciupczyk PL 6
Mateusz Golek PL 6
Pawel Hoffman PL 6
Tomasz Madziar PL 6
Jacek Madziara PL 6
Marek Pawlak PL 6
Pawel Sanecki PL 6
60 Mateusz Drzyzga PL 5
Tomasz Jobski PL 5
Artur Rowinski PL 5
Christian Zaleski PL 5
64 Dariusz Armatowski PL 4
Angelo Gilli PL 4
Hubert Janow PL 4
Wojciech Koczeski PL 4
Hubert Maj PL 4
Krzysztof Maszczyk PL 4
Marek Mularczyk PL 4
Szymon Piekos PL 4
Mateusz Pogoda PL 4
Piotr Rucinski PL 4
Bartlomiej Szarek PL 4
Konrad Tadla PL 4
Anna Wojewoda PL 4
Tomasz Zawada PL 4
78 Pawel Dziewiatkowski PL 3
Rafal Krecioch PL 3
Jakub Zalega PL 3
81 Daniel Bachleda PL 2
Adam Binieda PL 2
Adam Bougsiaa PL 2
Bogdan Bozyk PL 2
Marian Czapka PL 2
Janusz Deren PL 2
Karol Falk PL 2
Adam Garbacz PL 2
Lukasz Jach PL 2
Lukasz Janiak PL 2
Jacek Janowski PL 2
Michal Jucewicz PL 2
Bartlomiej Karas PL 2
Michal Karolczyk PL 2
Grzegorz Kiernicki PL 2
Blazej Kochanczyk PL 2
Piotr Krasny PL 2
Robert Masior PL 2
Dariusz Mikolajczyk PL 2
Mop PL 2
Grzegorz Musz PL 2
Lukasz Nagraba PL 2
Grzegorz Ostrowski PL 2
Hubert Palider PL 2
Daniel Palonka PL 2
Pawel Rajewicz PL 2
Krzysztof Rosa PL 2
Krzysztof Siwek PL 2
Michal Stankiewicz PL 2
Rafal Szebla PL 2
Krzysztof Szomburg PL 2
Arkadiusz Urbanski PL 2
Bartlomiej Wisniowski PL 2
Maciej Wojdylo PL 2
Tomasz Zborowski PL 2
Daniel Ziebinski PL 2
Witold Zimny PL 2
Damian Zygmunt PL 2
Endstand Kategorie II
1 Robert Stec PL 100
2 Tomasz Szewczyk PL 92
3 Jaroslav Krajci SK 40
4 Erich Achs SK 30
Endstand Gruppe N
1 Damian Lata PL 155
2 Marcin Slobodzian PL 132
3 Sebastian Teter PL 127
4 Wojciech Szulc PL 127
5 Radoslaw Cwieczek PL 79
Piotr Oleksyk PL 79
6 Bartosz Bak PL 64
9 Marek Czudek PL 52
8 Michal Sowa PL 47
10 Rafal Krecioch PL 36
11 Pawel Dziewiatkowski PL 30
12 Jacek Madziara PL 28
Adam Tomaszek PL 25
14 Bogdan Bozyk PL 24
15 Bartlomiej Wisniowski PL 20
16 Pawel Sanecki PL 19
17 Mateusz Drzyzga PL 17
18 Krzysztof Faras PL 11
19 Bartlomiej Szarek PL 9
20 Blazej Kochanczyk PL 7
Pawel Rajewicz PL 7
22 Lukasz Nagraba PL 5
Daniel Ziebinski PL 5
24 Adam Bougsiaa PL 2
Karol Falk PL 2
Endstand Gruppe A
1 Grzegorz Koziol PL 192
2 Szolek PL 147
3 Michal Bochenek PL 115
4 Ewa Wojtowicz PL 111
5 Lukasz Swierkowski PL 74
6 Radoslaw Pogan PL 69
7 Jakub Paczkowski PL 68
8 Krzysztof Maszczyk PL 32
9 Grzegorz Duda PL 30
Hubert Maj PL 30
11 Hubert Palider PL 27
12 Marek Mularczyk PL 26
13 Tomasz Jobski PL 20
14 Witold Zimny PL 16
15 Robert Masior PL 14
16 Adam Binieda PL 10
17 Michal Jucewicz PL 8
18 Tomasz Zborowski PL 6
19 Krzysztof Siwek PL 5
Tomasz Zawada PL 5
21 MOP PL4
Daniel Palonka PL 4
Michal Stankiewicz PL 4
Maciej Wojdylo PL 4
Endstand Gruppe OPEN
1 Tomasz Nagorski PL 176
2 Rafal Grzesinski PL 151
3 Andrzej Szepieniec PL 148
4 Marcin Beltowski PL 134
5 Igor Widlak PL 98
6 Rafal Grzywaczyk PL 64
7 Roman Baran PL 60
8 Ryszard Zyszczynski PL 52
9 Bohumir ?ambalik SK 39
10 Piotr Soja PL 37
11 Pol Dubai 12 32
12 Rafal Fedorowicz PL 26
13 Artur Gasc PL 17
Szymon Piekos PL 17
15 Michal Kijanka PL 14
Artur Rowinski PL 12
20 Mateusz Golek PL 9
21 Mateusz Pogoda PL 7
22 Jerzy Nowakowski PL 3
23 Janusz Deren PL 2
Krzysztof Faras PL 2
Tomasz Madziar PL 2
Robert Pawlak PL 2
Sebastian Teter PL 2
Endstand Gruppe HS I
1 Jerzy Nowakowski PL 190
2 Lukasz Migala PL 154
3 Pawel Hoffman PL 84
4 Marian Czapka PL 40
Ryszard Zyszczynski PL 40
Endstand Gruppe HS J1
1 Michal Maciusik PL 190
2 Konrad Tadla PL 80
3 Angelo Gilli PL 60
4 Daniel Bachleda PL 30
Lukasz Jach PL 30
6 Grzegorz Ostrowski PL 24
Endstand Gruppe HS J2
1 Marcin Kozlowski PL 195
2 Wojciech Beltowski PL 180
3 Daniel Szarek PL 158
4 Dariusz Ciupczyk PL 70
5 Marek Pawlak PL 57
6 Jakub Zalega PL 30
7 Jacek Janowski PL 30
8 Bartlomiej Karas PL 24
Endstand Gruppe HS Z
1 Piotr Ostrowski PL 190
2 Rafal Szumiec PL 155
3 Jerzy Golebiowski PL 148
4 Robert Pawlak PL 92
5 Rafal Pochlopien PL 84
6 Artur Cichon PL 57
7 Wojciech Koczeski PL 54
8 Piotr Sztorc PL 52
9 Krzysztof Rosa PL 40
10 Pawel Jakus PL 38
11 Rafal Szebla PL 30
12 Krzysztof Mencel PL 28
13 Konrad Giergiel PL 23
14 Dariusz Armatowski PL 17
15 Marek Pawlak PL 16
16 Hubert Janow PL 14
17 Tomasz Madziar PL 10
18 Damian Zygmunt PL 8
19 Krzysztof Szomburg PL 6
Anna Wojewoda PL 6
21 Adam Garbacz PL 5
22 Grzegorz Kiernicki PL 3
23 Lukasz Janiak PL 2
Michal Karolczyk PL 2
Piotr Krasny PL 2
Dariusz Mikolajczyk PL 2
Arkadiusz Urbanski PL 2
Endstand Gruppe H1/H2
1 Christian Zaleski PL 80
Endstand Gruppe G2
1 Mariusz Kubis PL 140
1. Zaluz "39. Miedzynarodowy Bieszczadzki Wyscig Górski" 19.-20.5.2013
Kurzbericht:
    Zaluz geht an den Lola »
Rennen 1
1 Robert Stec PLE2-3000 Lola T 96/50 04:42,4 (02:20,6/02:21,7)
2 Jozef Béres SKE2-SH Audi Quattro S1 04:55,2 (02:27,8/02:27,4)
3 Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer 04:57,9 (02:29,7/02:28,2)
4 Marcin Beltowski PLE1+2000 Subaru Impreza 04:58,8 (02:28,9/02:30,0)
5 Marcin Gladysz PLE1+2000 VW Scirocco E1 05:05,2 (02:33,4/02:31,8)
6 Igor Drotar SKE1+2000 Skoda Fabia WRC E1 05:12,9 (02:36,9/02:35,9)
7 Jan Milon SKA+2000 Skoda Fabia WRC 05:13,8 (02:37,2/02:36,7)
8 Damian Lata PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 05:15,5 (02:37,9/02:37,6)
9 Lukasz Swierkowski PLA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 05:18,4 (02:39,9/02:38,6)
10 Michal Kovalcik Sr. SKA+2000 Skoda Oktavia WRC 05:19,1 (02:39,4/02:39,7)
11 Peter Ambrúz SKE1-2000 Vauxhall Vectra 05:19,4 (02:40,9/02:38,5)
12 Grzegorz Duda PLA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 05:19,7 (02:39,7/02:40,0)
13 Grzegorz Koziol PLA+2000 Mitsubishi Lancer 05:19,8 (02:43,1/02:36,7)
14 Peter Liptak SKA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 05:21,4 (02:41,8/02:39,6)
15 Martin Koci SKA-2000 Skoda Fabia S 2000 05:23,0 (02:41,5/02:41,5)
16 Ryszard Zyszczynski PLOPEN BMW E36 05:24,7 (02:41,9/02:42,8)
17 Roman Baran PLE1-2000 Renault Clio E1 05:26,5 (02:43,4/02:43,1)
18 Pawel Dziewiatkowski PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 05:29,7 (02:45,0/02:44,7)
19 Bogdan Bozyk PLN+2000 Subaru Impreza 05:31,1 (02:45,9/02:45,3)
20 Bartlomiej Wisniowski PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 05:31,7 (02:47,8/02:43,9)
21 Milos Koleno Jr. SKE1-2000 Skoda Oktavia Kit Car 05:32,6 (02:46,9/02:45,6)
22 Jozef Kriska SKE1-2000 Skoda Fabia E1 05:33,1 (02:47,1/02:46,0)
23 Rafal Grzywaczyk PLE1-2000 Honda CRX E1 05:33,7 (02:47,0/02:46,7)
24 Piotr Ostrowski PLHS/Z+2000 BMW E 36 M3 05:34,5 (02:47,3/02:47,2)
25 Szymon Piekos PLOPEN-2000 Honda Civic 05:35,9 (02:48,3/02:47,7)
26 Szolek PLA-2000 Honda Civic 05:36,8 (02:48,3/02:48,5)
27 Marcin Kozlowski PLHS/J22+2500 Ford Sierra Cosworth 05:37,2 (02:49,8/02:47,4)
28 Rafal Fedorowicz PLOPEN BMW E 46 M3 05:44,3 (02:52,3/02:52,0)
29 Rafal Szumiec PLHS/Z+2000 Lancia Delta 05:45,2 (02:53,4/02:51,7)
30 Marek Mularczyk PLA-1600 Citroen C2 05:45,4 (02:53,9/02:51,5)
31 Bohumir Cambalik SKE1-2000 Opel Calibra 05:46,8 (02:54,7/02:52,1)
32 Wojciech Szulc PLN+2000 Mitsubishi Lancer 05:47,2 (02:52,4/02:54,7)
33 Artur Cichon PLHS/Z+2000 BMW M3 E 36 05:48,3 (02:55,6/02:52,7)
34 Jakub Paczkowski PLA-2000 Honda Integra 05:49,4 (02:54,4/02:55,0)
35 Radoslaw Pogan PLA-2000 Renault Clio 05:49,5 (02:56,1/02:53,4)
36 Oto Hroba SKE1-1600 Citroen Saxo E1 05:52,2 (02:58,5/02:53,8)
37 Nikola Milijkovic SRBN-2000 Honda Civic Type R 05:54,5 (02:57,1/02:57,3)
38 Ewa Wójtowicz PLA-1600 Citroen C2R2 Max 05:55,5 (02:59,3/02:56,1)
39 Bartosz Bak PLN-2000 Renault Clio 2 05:56,4 (03:00,3/02:56,1)
40 Milos Koleno Sr. SKE1-1600 Skoda 130LR 05:57,2 (03:00,6/02:56,6)
41 Robert Pawlak PLHS/Z-1600 Honda Civic 05:57,4 (02:59,3/02:58,1)
42 Piotr Oleksyk PLN-2000 Renault Clio 2.0 Sport 05:58,4 (02:59,5/02:58,9)
43 Ladislav Deak SKE1-1400 Skoda Fabia 06:02,2 (03:03,2/02:59,0)
44 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Civic TypeR 06:05,0 (03:03,0/03:02,0)
45 Rafal Pochlopien PLHS/Z-2000 Opel Astra 06:06,1 (03:00,8/03:05,3)
46 Pawel Sanecki PLN-2000 Renault Clio 06:06,7 (03:03,8/03:02,9)
47 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport 06:06,7 (03:03,6/03:03,1)
48 Daniel Szarek PLHS/J22-2000 VW Golf 06:08,5 (03:04,9/03:03,6)
49 Jacek Madziara PLN-2000 BMW E87 120d 06:08,9 (03:05,9/03:03,1)
50 Anton Sloboda SKE1-1400 Skoda 110R/130R 06:10,2 (03:08,0/03:02,2)
51 Jerzy Nowakowski PLHS/I-2000 BMW 2002 06:10,3 (03:05,6/03:04,7)
52 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport 06:11,2 (03:07,4/03:03,9)
53 Krzysztof Faran PLN-2000 Honda Civic Type R 06:11,3 (03:06,6/03:04,7)
54 Dariusz Armatowski PLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTI 06:12,7 (03:06,5/03:06,2)
55 Hubert Janów PLHS/Z-2000 Opel Astra 06:19,8 (03:13,2/03:06,5)
56 Mateusz Drzyzga PLN-2000 Renault Clio Sport 06:20,0 (03:11,2/03:08,9)
57 Mateusz Pogoda PLOPEN-1600 Sport Honda Civic 06:20,9 (03:11,3/03:09,6)
58 Vladimir Podmajerskř SKS-2000 Peugeot 206 06:22,4 (03:11,8/03:10,6)
59 Mop PLA-2000 KIA CEED 06:23,9 (03:12,5/03:11,5)
60 Bartlomiej Szarek PLN-2000 Renault Clio 06:24,0 (03:13,2/03:10,8)
61 Tomasz Zawada PLA-1150 Fiat S.C. 06:25,2 (03:13,8/03:11,3)
62 Andrej Kacvinsky SKN-2000 Renault Clio 06:27,7 (03:00,9/03:26,8)
63 Krzysztof Mencel PLHS/Z-1150 Fiat CC 06:31,7 (03:17,6/03:14,1)
64 Grzegorz Kiernicki PLHS/Z-1600 Peugeot 106 06:33,4 (03:18,2/03:15,2)
65 Mariusz Kubis PLHS/G22-2000 Alfa Romeo 2000 GTV 06:36,4 (03:19,5/03:16,9)
66 Lukasz Janiak PLHS/Z-1150 Fiat CC 06:38,3 (03:19,6/03:18,7)
67 Tomasz Jobski PLA-1600 Peugeot 206 06:41,1 (03:21,2/03:19,9)
68 Marek Pawlak PLHS/J22-1600 Honda CRX 06:45,9 (03:15,6/03:30,3)
69 Lukasz Migala PLHS/I-1150 Zastava 1100 07:04,0 (03:32,5/03:31,5)
70 Konrad Tadla PLHS/J11-750 Fiat 126p 07:06,8 (03:34,0/03:32,8)
71 Michal Maciusik PLHS/J11-750 Fiat 126p 07:36,3 (03:48,7/03:47,6)
DNF Konrad Giergiel PLHS/Z-1150 Fiat CC (03:28,8/)
DNF Pawel Jakus PLHS/Z-1150 Fiat CC (03:17,0/)
DNF Sebastian Teter PLN-2000 Honda Civic
DNF Arkadiusz Ostaszewski PLHS/Z+2000 Nissan Pulsar (03:31,0/)
DNF Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Cosworth Escort
DNF Rafal Grzesinski PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO VS
DNF Tomasz Szewczyk PLHS/JR-1600 Promot III
Rennen 2
1 Robert Stec PLE2-3000 Lola T 96/50 04:39,5 (02:19,8/02:19,7)
2 Jozef Béres SKE2-SH Audi Quattro S1 04:57,8 (02:29,0/02:28,7)
3 Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer 05:04,0 (02:35,1/02:28,9)
4 Marcin Beltowski PLE1+2000 Subaru Impreza E1 05:08,0 (02:36,1/02:31,9)
5 Jan Milon SKA+2000 Skoda Fabia WRC 05:11,0 (02:35,6/02:35,4)
6 Grzegorz Koziol PLA+2000 Mitsubishi Lancer 05:15,5 (02:38,4/02:37,0)
7 Damian Lata PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 05:15,7 (02:38,8/02:36,9)
8 Michal Kovalcik Sr. SKA+2000 Skoda Oktavia WRC 05:15,7 (02:37,8/02:38,0)
9 Igor Drotar SKE1+2000 Skoda Fabia WRC 05:15,9 (02:39,3/02:36,6)
10 Peter Ambrúz SKE1-2000 Vauxhall Vectra 05:20,5 (02:40,5/02:40,0)
11 Martin Koci SKA-2000 Skoda Fabia S 2000 05:20,9 (02:41,0/02:39,9)
12 Grzegorz Duda PLA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 05:21,5 (02:40,8/02:40,7)
13 Peter Liptak SKA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 05:24,0 (02:41,4/02:42,6)
14 Roman Baran PLE1-2000 Renault Clio 05:26,4 (02:43,5/02:42,9)
15 Lukasz Swierkowski PLA+2000 Mitsubishi Lancer EVO 05:26,4 (02:45,0/02:41,4)
16 Ryszard Zyszczynski PLOPEN RWD BMW E36 05:26,8 (02:44,4/02:42,4)
17 Pawel Dziewiatkowski PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 9 05:29,8 (02:46,0/02:43,8)
18 Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Cosworth Escort 05:30,5 (02:46,1/02:44,4)
19 Rafal Grzywaczyk PLOPEN-2000 Honda CRX 05:31,4 (02:46,0/02:45,4)
20 Bogdan Bozyk PLN+2000 Subaru Impreza 05:31,4 (02:46,5/02:44,9)
21 Tomasz Szewczyk PLHS/JR-1600 Promot III 05:31,9 (02:47,0/02:44,9)
22 Milos Koleno Jr. SKE1-2000 Skoda Oktavia Kit Car 05:32,9 (02:46,4/02:46,5)
23 Bartlomiej Wisniowski PLN+2000 Mitsubishi Lancer EVO 05:33,7 (02:48,4/02:45,3)
24 Szymon Piekos PLOPEN-2000 Honda Civic 05:34,9 (02:47,6/02:47,3)
25 Jozef Kriska SKE1-2000 Skoda Fabia 05:35,4 (02:48,5/02:46,9)
26 Szolek PLA-2000 Civic 05:35,6 (02:47,9/02:47,7)
27 Piotr Ostrowski PLHS/Z+2000 BMW E 36 M3 05:38,7 (02:49,1/02:49,6)
28 Marcin Kozlowski PLHS/J22+2500 Ford Sierra Cosworth 05:39,9 (02:49,7/02:50,2)
29 Oto Hroba SKE1-1600 Citroen Saxo 05:45,9 (02:54,6/02:51,3)
30 Rafal Szumiec PLHS/Z+2000 Lancia Delta 05:46,1 (02:54,8/02:51,3)
31 Radoslaw Pogan PLA-2000 Renault Clio 05:46,8 (02:54,1/02:52,7)
32 Bohumir Cambalik SKE1-2000 Opel Calibra 05:46,9 (02:54,0/02:53,0)
33 Wojciech Szulc PLN+2000 Mitsubishi Lancer 05:48,6 (02:56,2/02:52,3)
34 Marek Mularczyk PLA-1600 Citroen C2 05:48,8 (02:56,6/02:52,2)
35 Grzegorz Musz PLA-2000 Honda Civic Type R 05:48,9 (02:55,2/02:53,7)
36 Rafal Fedorowicz PLOPEN RWD BMW E 46 M3 05:49,4 (02:55,6/02:53,8)
37 Arkadiusz Ostaszewski PLHS/Z+2000 Nissan Pulsar 05:52,5 (02:56,3/02:56,2)
38 Robert Pawlak PLHS/Z-1600 Honda Civic 05:52,8 (02:56,6/02:56,3)
39 Sebastian Teter PLN-2000 Honda Civic 05:53,7 (02:58,1/02:55,6)
40 Milos Koleno Sr. SKE1-1600 Skoda 130LR 05:53,9 (02:58,0/02:55,9)
41 Jakub Paczkowski PLA-2000 Honda Integra 05:56,4 (02:58,7/02:57,7)
42 Ewa Wójtowicz PLA-1600 Citroen C2R2 Max 05:56,5 (02:59,7/02:56,9)
43 Anton Sloboda SKE1-1400 Skoda 110R/130R 05:59,0 (03:00,3/02:58,7)
44 Bartosz Bak PLN-2000 Renault Clio 2 Sport 05:59,9 (03:01,2/02:58,7)
45 Rafal Pochlopien PLHS/Z-2000 Opel Astra 06:00,0 (03:00,0/03:00,0)
46 Andrej Kacvinsky SKN-2000 Renault Clio 06:00,4 (03:00,7/02:59,7)
47 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Civic TypeR 06:04,0 (03:00,5/03:03,4)
48 Ladislav Deak SKE1-1400 Skoda Fabia 06:04,2 (03:01,6/03:02,6)
49 Radoslaw Cwieczek PLN-2000 Renault Clio Sport 06:04,7 (03:03,7/03:00,9)
50 Jerzy Nowakowski PLHS/I-2000 BMW 2002 06:06,9 (03:04,5/03:02,5)
51 Jacek Madziara PLN-2000 BMW E87 120d 06:07,5 (03:03,8/03:03,6)
52 Pawel Sanecki PLN-2000 Renault Clio 06:08,0 (03:03,4/03:04,6)
53 Artur Cichon PLHS/Z+2000 BMW M3 E 36 06:08,2 (03:12,4/02:55,8)
54 Krzysztof Faran PLN-2000 Honda Civic Type R 06:08,2 (03:04,1/03:04,1)
55 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport 06:08,8 (03:04,9/03:03,9)
56 Dariusz Armatowski PLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTI 06:12,3 (03:06,3/03:06,1)
57 Marek Pawlak PLHS/J22-1600 Honda CRX 06:14,0 (03:06,3/03:07,8)
58 Mateusz Drzyzga PLN-2000 Renault Clio Sport 06:14,2 (03:07,2/03:06,9)
59 Daniel Szarek PLHS/J22-2000 VW Golf 06:14,9 (03:07,4/03:07,5)
60 Hubert Janów PLHS/Z-2000 Opel Astra 06:16,9 (03:08,7/03:08,2)
61 Vladimir Podmajerskř SKS-2000 Peugeot 206 06:17,8 (03:08,2/03:09,6)
62 Mateusz Pogoda PLOPEN-1600 Sport Honda Civic 06:21,8 (03:11,0/03:10,8)
63 MOP PLA-2000 KIA CEED 06:22,4 (03:11,9/03:10,6)
64 Tomasz Zawada PLA-1150 Fiat S.C. 06:23,6 (03:12,2/03:11,5)
65 Bartlomiej Szarek PLN-2000 Renault Clio 06:27,6 (03:13,9/03:13,7)
66 Krzysztof Mencel PLHS/Z-1150 Fiat CC 06:27,8 (03:13,5/03:14,3)
67 Pawel Jakus PLHS/Z-1150 Fiat CC 06:30,0 (03:15,2/03:14,9)
68 Mariusz Kubis PLHS/G22-2000 Alfa Romeo 2000 GTV 06:30,7 (03:15,9/03:14,8)
69 Lukasz Janiak PLHS/Z-1150 Fiat CC 06:35,4 (03:17,9/03:17,5)
70 Tomasz Jobski PLA-1600 Peugeot 106 06:41,5 (03:21,8/03:19,7)
71 Grzegorz Kiernicki PLHS/Z-1600 Peugeot 106 06:41,6 (03:22,2/03:19,4)
72 Konrad Giergiel PLHS/Z-1150 Fiat CC 06:51,1 (03:24,9/03:26,2)
73 Lukasz Migala PLHS/I-1150 Zastawa 1100 07:03,0 (03:30,7/03:32,3)
74 Konrad Tadla PLHS/J11-750 Fiat 126p 07:05,4 (03:32,9/03:32,5)
75 Michal Maciusik PLHS/J11-750 Fiat 126p 08:18,0 (04:30,3/03:47,7)
DNF Marek Bilyk PLHS/G22-1300 Alfa Romeo Giulia 1300
DNF Piotr Oczkowicz PLHS/Z-2000 Renault Clio
DNF Nikola Milijkovic SRBN-2000 Honda Civic Type R
DNF Rafal Grzesinski PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO VS (02:29,5/)
DNF Wojciech Beltowski PLHS/J2+2500 Audi Sport Quattro S1
2. Jehodna (SK) "Morris Cup" 8.-8.6.2013
Quelle: jahodna2013.srs.sk
Rennen 1
1. Jaroslav Krajci SK E2-SS-3000 LOLA B02/50 3:40.731
2. Vaclav Janik CZ E2-SS-3000 LOLA B02/50 3:44.754
3. Tomasz Nagórski PL E1 2000 SUBARU Impreza 4Turbo 4:01.538
4. Robert Stec PL E2-SS-3000 LOLA T96/50 4:02.584
5. Jiri Svoboda CZ E2-SC-2000 NORMA M20F 4:06.543
6. Martin Kois SK E1 2000 FORD Fiesta 4:09.159
7. Jozef Beres SK E2-SH AUDI Quattro S1 4:14.435
8. Rafal Grzesinski PL E1/OP 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:18.414
9. Marcin Beltowski PL E1 2000 SUBARU Impreza 4:20.361
10. Tomas Kukucka SK A 2000 SKODA Fabia WRC 4:21.180
11. Erich Achs SK E2-SS-2000 OPEL Lotus Formula 4:24.610
12. Vlastimil Majercak SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:25.250
13. Grzegorz Koziol PL A 2000 MITSUBISHI Lancer Evo 4:27.537
14. Damian Lata PL N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:27.833
15. Martin Koci SK A 2000 MITSIBISHI Lancer Evo VIII 4:28.063
16. Jozef Jagrik SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:31.090
17. Peter Liptak SK A 2000 MITSUBISHI Lancer Evo VIII 4:31.816
18. Michal Kovalcik SK A 2000 SKODA Octavia WRC 4:31.920
19. Jozef Kriska SK E1-2000 SKODA Fabia 4:34.708
20. Milos Koleno SK E1-2000 SKODA Octavia Kit Car 4:35.632
21. Piotr Ostrowski PL HS/Z 2000 BMW E36 M3 4:36.372
22. Boris Kubovic SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:36.404
23. Rafal Grzywaczyk PL E1/OP-2000 HONDA CRX 4:36.575
24. Bohumir Cambalik SK E1-2000 PEUGEOT 207 AFR 4:37.866
25. Ryszard Zyszczynski PL E1/OPRWD 2000 BMW E36 4:38.382
26. Michal Kovalcik SK A 2000 SKODA Octavia WRC 4:38.728
27. Jozef Rusnak SK A 2000 MITSUBISHI Lancer Evo VI 4:39.953
28. Tomasz Szewczyk PL HS/JR-1600 PROMOT III 4:41.120
29. Wojciech Szulc PL N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo X 4:42.450
30. Igor Widlak PL E1/OP 2000 MITSUBISHI Lancer 4:42.594
31. Oto Hroba SK E1-1600 CITROEN Saxo VTS 4:42.958
32. Ctirad Rozum SK S 2000 SUBARU Impreza WRX STI 4:44.422
33. Marcin Kozlowski PL HS/J2 2500 FORD Sierra Cosworth 4:44.841
34. Artur Gasc PL E1/OP-2000 HONDA Civic 4:46.299
35. Petr Tykal CZ C5-E2-1600 F-EASTER MTX 1-03 4:49.129
36. Rafal Fedorowicz PL E1/OPRWD 2000 BMW E46 M3 4:49.977
37. Maros Palko SK N-2000 RENAULT Clio 4:50.462
38. Josef Michl CZ C3-C3 2000 PORSCHE 911SC 4:53.550
39. Alexander Baffy SK A-1600 PEUGEOT 206 4:56.693
40. Sebastian Teter PL N-2000 HONDA Civic 4:56.878
41. Martin Hroba SK E1-1400 SKODA Fabia 4:57.442
42. Rafal Pochlopien PL HS/Z-2000 OPEL Astra GSI 4:57.561
43. Marian Czapka PL C3-C3 2000 PORSCHE 928 4:58.341
44. Endre Kovacs H E1 2000 BMW E36 4:58.604
45. Mateusz Drzyzga PL N-2000 RENAULT Clio Sport 4:59.127
46. Michal Bochenek PL A-2000 HONDA Civic Type R 4:59.168
47. Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 OPEL Astra 4:59.343
48. Lukasz Swierkowski PL A 2000 MITSUBISHI Lancer 4:59.899
49. Bartosz Bak PL N-2000 RENAULT Clio 2 Sport 5:00.378
50. Tomas Mady SK E1-2000 KIA Cee┤d 5:00.966
51. Jacek Madziara PL N-2000 BMW E87 120 d 5:00.976
52. Peter Florek SK E1 2000 MITSUBISHI Lancer Evo III 5:01.052
53. Ewa Wójtowicz PL A-1600 CITROEN C2R2 Max 5:01.887
54. Rafal Szumiec PL HS/Z 2000 LANCIA Delta 5:02.461
55. Robert Pawlak PL HS/Z-1600 HONDA Civic 5:03.333
56. Pawel Sanecki PL N-2000 REANULT Clio sport 5:03.887
57. Andrej Kacvinsky SK N-2000 RENAULT Clio RS 5:05.867
58. Ladislav Deak SK E1-1400 SKODA Fabia 5:06.673
59. Artur Cichon PL HS/Z 2000 BMW M3 5:08.021
60. Jerzy Gol?biowski PL HS/Z 2000 FORD Cosworth Escort 5:10.045
61. Jerzy Nowakowski PL HS/I-2000 BMW 2002 5:10.506
62. Daniel Szarek PL HSJ2-2000 VW Golf 5:12.041
63. Jaroslav Baranek SK C3-C3 2000 FERRARI 308 GT4 Dino 5:12.325
64. Gabriela Andrisekova SK C3-C1-1300 SKODA 130 RS 5:12.517
65. Vladimir Konicar CZ C1-A5-2000 BMW 2002Ti 5:13.254
66. Mariusz Kubis PL HS/G2 ALFA Romeo 1750 GTAm 5:13.629
67. Vlad. Podmajersky SK S-2000 PEUGEOT 206 RC 5:14.331
68. Marek Spavelko SK N-2000 FORD Focus 5:14.731
69. Frantisek Oravec SK C3-C1-1300 SKODA 130 RS 5:15.250
70. Vladimir Hudy SK N-2000 RENAULT Clio RS 5:15.889
71. Anton Sloboda SK E1-1400 SKODA 110R/130R 5:17.660
72. Miroslav Adamek CZ C2-B3-1300 NSU TT 5:20.183
73. Veronika Vanyova SK S-2000 HONDA CRX 5:21.188
74. Jakub Varga SK E1-1600 LADA VFTS 5:22.678
75. Martin Leso SK S-2000 RENAULT Clio RS 5:22.987
76. Marek Czudek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 5:24.462
77. Frantisek Kuca SK S-2000 HONDA Civic Type R 5:26.052
78. Jozef Molnar SK A-1400 SKODA Fabia 16V 5:26.151
79. Pavol Hornak SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 5:31.192
80. Frantisek Kme? SK C5-E2-1300 METALEX MTX 1-03 5:33.823
81. Marian Matus SK E1-1600 CITROEN Saxo 5:34.551
82. Tomasz Jobski PL A-1600 PEUGEOT 206 5:35.045
83. Wojciech Beltowski PL HS/J2 2500 AUDI Sport Quattro 5:35.071
84. Michel Pratlong F C5-E2-1600 HURON FP1 Formula Ford 5:40.091
85. Mario Gallovic SK F-2000 PEUGEOT 106 5:50.832
86. Pawel Hoffman PL HS/I-2000 POLONEZ 2000 Rally 6:00.715
87. Radoslaw Cwieczek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 6:34.248
DNF Roland Mogyoros SK E2-SS-2000 DALLARA F398
DNF Dan Michl CZ E2-SH-3000 LOTUS Evora
DNF Andrzej Szepieniec PL E1/OP 2000 MITSUBISHI Lancer
DNF Roman Baran PL E1-2000 RENAULT Clio
DNF Peter Ambruz SK E1-2000 VAUXHALL Vectra
DNF Milos Koleno SK E1-1600 SKODA 130 LR
DNF Miroslav Sut?ak SK E1-1400 SKODA 120 S Rallye
DNF Tomas Ondrej SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX
DNF Piotr Oleksyk PL N-2000 RENAULT Clio 2.0 Sport
Rennen 2
1. Jaroslav Krajci SK E2-SS-3000 LOLA B02/50 3:39.124
2. Vaclav Janik CZ E2-SS-3000 LOLA B02/50 3:39.617
3. Tomasz Nagórski PL E1 2000 SUBARU Impreza 4Turbo 3:57.888
4. Dan Michl CZ E2-SH-3000 LOTUS Evora 3:59.755
5. Jiri Svoboda CZ E2-SC-2000 NORMA M20F 4:04.760
6. Jozef Beres SK E2-SH AUDI Quattro S1 4:10.795
7. Marcin Beltowski PL E1 2000 SUBARU Impreza 4:14.246
8. Rafal Grzesinski PL E1/OP 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:14.427
9. Tomas Kukucka SK A 2000 SKODA Fabia WRC 4:19.286
10. Erich Achs SK E2-SS-2000 OPEL Lotus Formula 4:21.056
11. Damian Lata PL N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:23.230
12. Vlastimil Majercak SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:25.081
13. Martin Koci SK A 2000 MITSIBISHI Lancer Evo VIII 4:26.854
14. Jozef Jagrik SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:28.062
15. Michal Kovalcik SK A 2000 SKODA Octavia WRC 4:28.090
16. Grzegorz Koziol PL A 2000 MITSUBISHI Lancer Evo 4:28.764
17. Milos Koleno SK E1-2000 SKODA Octavia Kit Car 4:29.180
18. Peter Liptak SK A 2000 MITSUBISHI Lancer Evo VIII 4:31.753
19. Roland Mogyoros SK E2-SS-2000 DALLARA F398 4:32.730
20. Lukasz Swierkowski PL A 2000 MITSUBISHI Lancer 4:34.499
21. Boris Kubovic SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 4:34.565
22. Igor Widlak PL E1/OP 2000 MITSUBISHI Lancer 4:35.274
23. Bohumir Cambalik SK E1-2000 PEUGEOT 207 AFR 4:35.379
24. Rafal Grzywaczyk PL E1/OP-2000 HONDA CRX 4:35.669
25. Piotr Ostrowski PL HS/Z 2000 BMW E36 M3 4:36.421
26. Jozef Kriska SK E1-2000 SKODA Fabia 4:37.442
27. Andrzej Szepieniec PL E1/OP 2000 MITSUBISHI Lancer 4:37.495
28. Michal Kovalcik SK A 2000 SKODA Octavia WRC 4:39.179
29. Ryszard Zyszczynski PL E1/OPRWD 2000 BMW E36 4:39.670
30. Tomasz Szewczyk PL HS/JR-1600 PROMOT III 4:40.491
31. Rafal Fedorowicz PL E1/OPRWD 2000 BMW E46 M3 4:41.775
32. Marcin Kozlowski PL HS/J2 2500 FORD Sierra Cosworth 4:42.465
33. Oto Hroba SK E1-1600 CITROEN Saxo VTS 4:43.239
34. Artur Gasc PL E1/OP-2000 HONDA Civic 4:45.347
35. Jerzy Gol?biowski PL HS/Z 2000 FORD Cosworth Escort 4:46.995
36. Wojciech Szulc PL N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo X 4:47.479
37. Ctirad Rozum SK S 2000 SUBARU Impreza WRX STI 4:47.837
38. Maros Palko SK N-2000 RENAULT Clio 4:49.009
39. Martin Hroba SK E1-1400 SKODA Fabia 4:49.956
40. Robert Pawlak PL HS/Z-1600 HONDA Civic 4:52.429
41. Ewa Wójtowicz PL A-1600 CITROEN C2R2 Max 4:52.711
42. Sebastian Teter PL N-2000 HONDA Civic 4:53.178
43. Tomas Mady SK E1-2000 KIA Cee┤d 4:53.967
44. Peter Florek SK E1 2000 MITSUBISHI Lancer Evo III 4:55.654
45. Artur Cichon PL HS/Z 2000 BMW M3 4:55.771
46. Wojciech Beltowski PL HS/J2 2500 AUDI Sport Quattro 4:55.997
47. Michal Bochenek PL A-2000 HONDA Civic Type R 4:56.908
48. Rafal Szumiec PL HS/Z 2000 LANCIA Delta 4:57.039
49. Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 OPEL Astra 4:59.118
50. Alexander Baffy SK A-1600 PEUGEOT 206 4:59.439
51. Rafal Pochlopien PL HS/Z-2000 OPEL Astra GSI 4:59.901
52. Bartosz Bak PL N-2000 RENAULT Clio 2 Sport 5:00.008
53. Ladislav Deak SK E1-1400 SKODA Fabia 5:02.441
54. Pawel Sanecki PL N-2000 REANULT Clio sport 5:02.753
55. Radoslaw Cwieczek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 5:03.498
56. Daniel Szarek PL HSJ2-2000 VW Golf 5:05.791
57. Jerzy Nowakowski PL HS/I-2000 BMW 2002 5:06.664
58. Ernest Misley SK S 2000 SUBARU Impreza GT 5:08.688
59. Mariusz Kubis PL HS/G2 ALFA Romeo 1750 GTAm 5:10.150
60. Vlad. Podmajersky SK S-2000 PEUGEOT 206 RC 5:11.204
61. Jaroslav Baranek SK C3-C3 2000 FERRARI 308 GT4 Dino 5:11.629
62. Piotr Oleksyk PL N-2000 RENAULT Clio 2.0 Sport 5:11.671
63. Vladimir Hudy SK N-2000 RENAULT Clio RS 5:12.571
64. Andrej Kacvinsky SK N-2000 RENAULT Clio RS 5:12.720
65. Marek Spavelko SK N-2000 FORD Focus 5:13.347
66. Anton Sloboda SK E1-1400 SKODA 110R/130R 5:15.554
67. Pavol Hornak SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX 5:16.564
68. Marek Czudek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 5:17.396
69. Martin Leso SK S-2000 RENAULT Clio RS 5:18.807
70. Frantisek Oravec SK C3-C1-1300 SKODA 130 RS 5:20.422
71. Miroslav Sut?ak SK E1-1400 SKODA 120 S Rallye 5:20.868
72. Jozef Molnar SK A-1400 SKODA Fabia 16V 5:24.726
73. Marian Matus SK E1-1600 CITROEN Saxo 5:29.186
74. Tomasz Jobski PL A-1600 PEUGEOT 206 5:33.790
75. Pawel Hoffman PL HS/I-2000 POLONEZ 2000 Rally 6:00.202
76. Frantisek Kme? SK C5-E2-1300 METALEX MTX 1-03 6:34.367
DNF Robert Stec PL E2-SS-3000 LOLA T96/50
DNF Martin Kois SK E1 2000 FORD Fiesta
DNF Endre Kovacs HUN E1 2000 BMW E36
DNF Roman Baran PL E1-2000 RENAULT Clio
DNF Peter Ambruz SK E1-2000 VAUXHALL Vectra
DNF Jakub Varga SK E1-1600 LADA VFTS
DNF Mario Gallovic SK F-2000 PEUGEOT 106
DNF Jozef Rusnak SK A 2000 MITSUBISHI Lancer Evo VI
DNF Tomas Ondrej SK N 2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX
DNF Mateusz Drzyzga PL N-2000 RENAULT Clio Sport
DNF Jacek Madziara PL N-2000 BMW E87 120 d
DNF Frantisek Kuca SK S-2000 HONDA Civic Type R
DNF Veronika Vanyova SK S-2000 HONDA CRX
DNF Gabriela Andrisekova SK C3-C1-1300 SKODA 130 RS
3. Limanova "5. Wyscig Górski - Przelecz Pod Ostra" 21.-23.6.2013
Rennen 1
1 Tomasz Nagórski PL OPEN+2000 Subaru Impreza 4 Turbo 05:06,6
2 Andrzej Szepieniec PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 05:21,0
3 Marcin Beltowski PL OPEN+2000 Subaru Impreza 05:25,3
4 Igor Widlak PL OPEN+2000 Mitsubishi EVO 05:44,2
5 Damian Lata PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 05:46,4
6 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer 05:47,0
7 Lukasz ?wierkowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 05:56,8
8 Szolek PL A-2000 Honda Civic 06:01,2
9 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E36 M3 06:01,5
10 Wojciech Koczeski PL HS/Z+2000 Subaru Legacy 06:03,6
11 Wojciech Beltowski PL HS/J22+2500 Audi Sport Quattro 06:05,5
12 Ryszard ?yszczynski PL OPEN+2000 RWD BMW E36 06:05,6
13 Rafal Kr?cioch PL N-2000 Renault Clio 06:10,4
14 Rafal Grzywaczyk PL OPEN-2000 Honda CRX 06:11,2
15 Rafal Pochlopien PL HS/Z-2000 Opel Astra 06:11,6
16 Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta 06:12,4
17 Sebastian Teter PL N-2000 Honda Civic 06:13,2
18 Radoslaw Pogan PL A-2000 Renault Clio 06:13,8
19 Christian Zaleski PL HS/H1+2500 Porsche 911 SC 06:13,9
20 Marek Mularczyk PL A-1600 Citroen C2R2 06:15,4
21 Witold Zimny PL A-2000 Honda Civic TypeR 06:15,6
22 Jerzy Gol?biowski PL HS/Z+2000 Ford Cosworth Escort 06:15,9
23 Robert Pawlak PL HS/Z-1600 Honda Civic 06:17,4
24 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio 06:18,4
25 Bohumír Cambalik SK OPEN-2000 Peugeot 207 AFR 06:18,8
26 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 06:19,9
27 Piotr Oleksyk PL N-2000 Renault Clio 2.0 Sport 06:22,4
28 Bartosz Bak PL N-2000 Renault Clio 06:23,3
29 Rafal Fedorowicz PL OPEN+2000 RWD BMW E46 M3 06:25,2
30 Roman Baran PL OPEN-2000 Renault Clio 06:26,2
31 Ewa Wójtowicz PL A-1600 Citroen C2R2 MAX 06:26,9
32 Marek Pawlak PL HS/J22-1600 Honda CRX 06:27,7
33 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubushi Lancer EVO X 06:29,4
34 Pawel Rajewicz PL N-2000 Renault Clio 06:29,8
35 Marek Czudek PL N-2000 Renault Clio Sport 06:37,2
36 Pawel Sanecki PL N-2000 Renault Clio Sport 06:37,7
37 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic Type R 06:39,3
38 Adam Garbacz PL HS/Z-1600 Honda Civic VTI 06:40,4
39 Artur Ga?c PL OPEN-2000 Honda Civic 06:40,5
40 Daniel Szarek PL HS/J22-2000 VW Golf 06:46,9
41 Dariusz Ciupczyk PL HS/J22-2000 VW Scirocco 06:49,0
42 Artur Cichon PL HS/Z+2000 BMW M3 E 36 06:51,6
43 Jerzy Nowakowski PL HS/I-2000 BMW 2002 06:53,0
44 Krzysztof Faran PL N-2000 Honda Civic 06:54,8
45 Tomasz Madziar PL HS/Z-1600 Honda Civic 06:58,7
46 Pawel Jakus PL HS/Z-1150 Fiat CC 07:01,8
47 Janusz Deren PL OPEN+2000 RWD BMW 3C 07:09,6
48 Tomasz Jobski PL A-1600 Peugeot 206 07:10,8
49 Konrad Giergiel PL HS/Z-1150 Fiat CC 07:41,4
50 Piotr Krasny PL HS/Z-1150 Fiat CC 07:51,4
51 Michal Maciusik PL HS/J11-750 Fiat 126p 08:35,7
52 Lukasz Migala PL HS/I-1150 Zastawa 1100 08:46,3
53 Lukasz Jach PL HS/J11-750 Fiat 126p 08:52,9
54 Pawel Hoffman PL HS/I-2000 FSO Polonez 2000 Rally 10:00,0
DNF Dariusz Kuc PL HS/Z+2000 Toyota Celica GT4
DNF Rafal Grzesinski PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO VS
Rennen 2 (CEZ Lauf)
1 Tomasz Nagorski PL E1+2000 Subaru Impreza 4 Turbo 02:37,6
2 Andrzej Szepieniec PL E1+2000 Mitsubishi Lancer 02:44,8
3 Igor Drotar SK E1+2000 Skoda Fabia WRC 02:45,0
4 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer 02:52,0
5 Vaclav Janik CZ E2-SS-3000 Lola B2/50 02:52,8
6 Damian Lata PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 02:53,5
7 Robert Stec PL E2-SS-3000 Lola T96/50 02:57,0
8 Igor Widlak PL E1+2000 Mitsubishi EVO 02:57,7
9 Milos Koleno SK E1-2000 Skoda Octavia kit car 02:58,8
10 Jiri Svoboda CZ E2-SC-2000 Norma M20F 03:01,8
11 Jozef Kriska SK E1-2000 Skoda Fabia 03:01,8
12 Szolek PL A-2000 Honda Civic 03:02,1
13 Roman Baran PL E1-2000 Renault Clio E1 03:03,6
14 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E36 M3 03:05,0
15 Jan Milon SK A+2000 Skoda Fabia WRC 03:05,3
16 Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta 03:05,7
17 Radoslaw Pogan PL A-2000 Renault Clio 03:05,7
18 Wojciech Koczeski PL HS/Z+2000 Subaru Legacy 03:06,6
19 Witold Zimny PL A-2000 Honda Civic TypeR 03:10,9
20 Wojciech Beltowski PL HS/J22+2500 Audi Sport Quattro 03:11,0
21 Peter Ambruz SK E1-2000 Opel Calibra 16V 03:11,4
22 Rafal Kr?cioch PL N-2000 Renault Clio 03:11,4
23 Bohumír Cambalik SK E1-2000 Peugeot 207 AFR 03:12,2
24 Tomas Mady SK E1-2000 Kia cee'd 03:12,2
25 Ryszard ?yszczynski PL E1+2000 BMW E36 03:12,8
26 Christian Zaleski PL HS/H1+2500 Porsche 911 SC 03:13,0
27 Jerzy Gol?biowski PL HS/Z+2000 Ford Cosworth Escort 03:14,0
28 Sebastian Teter PL N-2000 Honda Civic 03:14,9
29 Artur Ga?c PL E1-2000 Honda Civic 03:15,3
30 Martin Hroba SK E1-1400 Skoda Fabia 03:15,3
31 Marcin Beltowski PL E1+2000 Subaru Impreza 03:15,5
32 Piotr Oleksyk PL N-2000 Renault Clio 2.0 Sport 03:16,1
33 Ewa Wójtowicz PL A-1600 Citroen C2R2 MAX 03:16,6
34 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic Type R 03:17,0
35 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio 03:17,6
36 Tomasz Szewczyk PL HS/JRR-1600 Promot III 03:17,7
37 Rafal Grzywaczyk PL E1-2000 Honda CRX 03:17,9
38 Oto Hroba SK E1-1600 Citroen Saxo VTS 03:18,5
39 Robert Pawlak PL HS/Z-1600 Honda Civic 03:18,5
40 Andrej Kacvinsky SK N-2000 Renault Clio RS 03:20,1
41 Rafal Fedorowicz PL E1+2000 BMW E46 M3 03:20,3
42 Rafal Pochlopien PL HS/Z-2000 Opel Astra 03:21,9
43 Marek Mularczyk PL A-1600 Citroen C2R2 03:22,3
44 Marek Pawlak PL HS/J22-1600 Honda CRX 03:23,5
45 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 03:23,6
46 Roland Mogyoros SK E2-SS-2000 Dallara F398 03:24,4
47 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubushi Lancer EVO X 03:24,5
48 Pawel Rajewicz PL N-2000 Renault Clio 03:25,5
49 Artur Cichon PL HS/Z+2000 BMW M3 E 36 00:50,3
50 Marek Czudek PL N-2000 Renault Clio Sport 03:28,4
51 Jerzy Nowakowski PL HS/I-2000 BMW 2002 03:29,1
52 Adam Garbacz PL HS/Z-1600 Honda Civic VTI 03:29,2
53 Dariusz Ciupczyk PL HS/J22-2000 VW Scirocco 03:31,0
54 Pawel Sanecki PL N-2000 Renault Clio Sport 03:34,4
55 Tomasz Madziar PL HS/Z-1600 Honda Civic 03:36,8
56 Tomasz Plawecki PL N-2000 Honda Civic Type R 03:36,9
57 Daniel Szarek PL HS/J22-2000 VW Golf 03:37,6
58 Pawel Jakus PL HS/Z-1150 Fiat CC 03:37,7
59 Vladimir Podmajersky SK SS-2000 Peugeot 206 RC 03:38,0
60 Krzysztof Faran PL N-2000 Honda Civic 03:42,8
61 Peter Liptak SK A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 03:44,5
62 Janusz Deren PL E1+2000 BMW 3C 03:46,9
63 Piotr Krasny PL HS/Z-1150 Fiat CC 04:06,2
64 Pawel Hoffman PL HS/I-2000 FSO Polonez 2000 Rally 04:08,6
65 Konrad Giergiel PL HS/Z-1150 Fiat CC 04:09,5
66 Michal Maciusik PL HS/J11-750 Fiat 126p 04:10,3
67 Lukasz Migala PL HS/I-1150 Zastawa 1100 04:27,4
68 Lukasz Jach PL HS/J11-750 Fiat 126p 04:36,2
DNF Tomasz Jobski PL A-1600 Peugeot 206
DNF Milos Koleno SK E1-1600 Skoda 130Lr
DNF Bartosz Bak PL N-2000 Renault Clio
DNF Dariusz Kuc PL HS/Z+2000 Toyota Celica GT4
DNF Ctirad Rozum SK SS+2000 Subaru Impreza WRX STI
DNF Lukasz ?wierkowski PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO
DNF Marcin Gladysz PL E1+2000 VW Scirocco E1
DNF Rafal Grzesinski PL E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VS
4. Sopot "LOTOS Grand Prix Sopot Gdynia" 13.-14.7.2013
Kurzbericht:
    Der Killer von Sopot »
Rennen 1
1 Rafal Grzesinski PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX VS 3:03,610
2 Tomasz Nagorski PLOPEN+2000 Subaru Impreza 4Turbo 3:05,203
3 Aleksander Michalowski PLOPEN+2000 Mitsubishi EVO HKS 3:10,726
4 Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer 3:11,968
5 Igor Widlak PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo 3:14,897
6 Michal Sowa PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 3:18,070
7 Damian Lata PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 3:18,630
8 Marcin Beltowski PLOPEN+2000 Subaru Impreza 3:19,946
9 Artur Rowinski PLOPEN+2000 Audi Quattro 3:20,290
10 Marcin Slobodzian PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 3:20,337
11 Grzegorz Koziol PLA+2000 Mitsubishi Lancer 3:22,527
12 Szolek PLA-2000 Honda Civic 3:26,007
13 Adam Tomaszek PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo X 3:26,065
14 Roman Baran PLOPEN-2000 Renault Clio 3:29,891
15 Krzysztof Rosa PLHS/Z+2000 Mitsubishi Lancer (CN9A) 3:32,755
16 Christian Zaleski PLHS/H1+2500 Porsche 911 SC 3:33,793
17 Marcin Kozlowski PLHS/J2+2500 Ford Sierra Crosworth 3:35,016
18 Rafal Szumiec PLHS/Z+2000 Lancia Delta 3:36,055
19 Rafal Grzywaczyk PLOPEN-2000 Honda CRX 3:37,004
20 Ryszard Zyszczynski PLOPEN+2000 RWD BMW E36 3:37,134
21 Wojciech Beltowski PLHS/J2+2500 Audi Sport Quattro 3:38,374
22 Jakub Paczkowski PLA-2000 Honda Integra 3:39,890
23 Artur Cichon PLHS/Z+2000 BMW E36 M3 3:40,806
24 Sebastian Teter PLN-2000 Honda Civic 3:41,423
25 Rafal Pochlopien PLHS/Z-2000 Opel Astra 3:42,984
26 Rafal Krecioch PLN-2000 Renault Clio Sport 3:43,569
27 Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Cosworth Escort 3:43,904
28 Hubert Maj PLA+2000 Subaru Impreza 3:44,075
29 Wojciech Szulc PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo X 3:44,226
30 Daniel Ziebinski PLN-2000 Honda Civic Type R 3:44,372
31 Piotr Sztorc PLHS/Z-2000 Opel Astra GSi 3:45,958
32 Rafal Fedorowicz PLOPEN+2000 RWD BMW E46 M3 3:46,548
33 Ewa Wojtowicz PLA-1600 Citroen C2R2 Max 3:47,325
34 Lukasz Nagraba PLN-2000 Honda Civic Type R 3:48,654
35 Bla?ej Kochanczyk PLN-2000 Honda Civic 3:48,866
36 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport 3:51,247
37 Karol Falk PLN-2000 Renault Clio 3:52,743
38 Adam Bougsiaa PLN-2000 Renault Clio 3:53,147
39 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Civic Type R 3:55,049
40 Jakub Zalega PLHS/J2-2000 Volkswagen Golf GTI 3:55,374
41 Dariusz Armatowski PLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTI 3:56,854
42 Krzysztof Szomburg PLHS/Z-2000 Opel Astra 3:57,103
43 Daniel Szarek PLHS/J2-2000 Volkswagen Golf 3:58,084
44 Krzysztof Mencel PLHS/Z-1150 Fiat Cinquecento 3:58,823
45 Bartlomiej Karas PLHS/J2-2000 Opel Kadett GSi 4:01,270
46 Mateusz Drzyzga PLN-2000 Renault Clio Sport 4:01,474
47 Mariusz Kubis PLHS/G2-2000 Alfa Romeo GTAm 4:10,438
48 Adam Binieda PLA-2000 Renault Clio 4:16,449
49 Michal Maciusik PLHS/J11-750 Fiat 126p 4:18,656
50 Daniel Bachleda PLHS/J11-750 Fiat 126 p 4:26,018
51 Lukasz Migala PLHS/I-1300 Zastava 1100 4:37,772
52 Arkadiusz Urbanski PLHS/Z-1150 Fiat CC Sporting 4:39,475
53 Grzegorz Ostrowski PLHS/J11-750 Fiat 126 p 4:46,834
DNF Andrzej Krawczyk PLN-2000 Renault Clio
DNF Piotr Rucinski PLOPEN-2000 Fiat Seicento
DNF Artur Gas? PLOPEN-2000 Honda Civic
Rennen 2
1 Rafal Grzesinski PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX VS 2:54,903
2 Andrzej Szepieniec PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer 3:00,681
3 Igor Widlak PLOPEN+2000 Mitsubishi Lancer Evo 3:03,389
4 Damian Lata PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 3:03,434
5 Adam Tomaszek PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo X 3:10,347
6 Michal Sowa PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 3:10,792
7 Piotr Rucinski PLOPEN-2000 Fiat Seicento 3:13,837
8 Artur Rowinski PLOPEN+2000 Audi Quattro 3:15,053
9 Christian Zaleski PLHS/H1+2500 Porsche 911 SC 3:17,474
10 Szolek PLA-2000 Honda Civic 3:17,676
11 Roman Baran PLOPEN-2000 Renault Clio 3:19,316
12 Wojciech Szulc PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo X 3:20,568
13 Rafal Grzywaczyk PLOPEN-2000 Honda CRX 3:21,563
14 Wojciech Beltowski PLHS/J2+2500 Audi Sport Quattro 3:21,848
15 Krzysztof Rosa PLHS/Z+2000 Mitsubishi Lancer (CN9A) 3:22,465
16 Rafal Szumiec PLHS/Z+2000 Lancia Delta 3:23,846
17 Ryszard Zyszczynski PLOPEN+2000 RWD BMW E36 3:25,386
18 Jerzy Golebiowski PLHS/Z+2000 Ford Cosworth Escort 3:26,114
19 Artur Gas? PLOPEN-2000 Honda Civic 3:26,520
20 Marcin Kozlowski PLHS/J2+2500 Ford Sierra Crosworth 3:27,714
21 Rafal Pochlopien PLHS/Z-2000 Opel Astra 3:27,919
22 Artur Cichon PLHS/Z+2000 BMW E36 M3 3:29,188
23 Sebastian Teter PLN-2000 Honda Civic 3:29,293
24 Jakub Paczkowski PLA-2000 Honda Integra 3:31,691
25 Bla?ej Kochanczyk PLN-2000 Honda Civic 3:32,888
26 Hubert Maj PLA+2000 Subaru Impreza 3:33,433
27 Mateusz Drzyzga PLN-2000 Renault Clio Sport 3:34,872
28 Rafal Fedorowicz PLOPEN+2000 RWD BMW E46 M3 3:35,094
29 Ewa Wojtowicz PLA-1600 Citroen C2R2 Max 3:35,732
30 Piotr Sztorc PLHS/Z-2000 Opel Astra GSi 3:37,885
31 Lukasz Nagraba PLN-2000 Honda Civic Type R 3:38,977
32 Daniel Ziebinski PLN-2000 Honda Civic Type R 3:39,683
33 Karol Falk PLN-2000 Renault Clio 3:40,042
34 Michal Bochenek PLA-2000 Honda Civic Type R 3:40,498
35 Dariusz Armatowski PLHS/Z-2000 Nissan Sunny GTI 3:41,428
36 Marek Czudek PLN-2000 Renault Clio Sport 3:41,940
37 Daniel Szarek PLHS/J2-2000 Volkswagen Golf 3:42,209
38 Andrzej Krawczyk PLN-2000 Renault Clio 3:44,433
39 Krzysztof Szomburg PLHS/Z-2000 Opel Astra 3:45,370
40 Jakub Zalega PLHS/J2-2000 Volkswagen Golf GTI 3:45,822
41 Adam Bougsiaa PLN-2000 Renault Clio 3:48,657
42 Krzysztof Mencel PLHS/Z-1150 Fiat Cinquecento 3:49,357
43 Bartlomiej Karas PLHS/J2-2000 Opel Kadett GSi 3:51,200
44 Tomasz Nagorski PLOPEN+2000 Subaru Impreza 4Turbo 3:52,283
45 Adam Binieda PLA-2000 Renault Clio 3:58,436
46 Mariusz Kubis PLHS/G2-2000 Alfa Romeo GTAm 4:01,871
47 Michal Maciusik PLHS/J11-750 Fiat 126p 4:09,603
48 Lukasz Migala PLHS/I-1300 Zastava 1100 4:16,118
49 Daniel Bachleda PLHS/J11-750 Fiat 126 p 4:17,195
50 Arkadiusz Urbanski PLHS/Z-1150 Fiat CC Sporting 4:23,908
51 Grzegorz Ostrowski PLHS/J11-750 Fiat 126 p 4:36,676
DNF Rafal Krecioch PLN-2000 Renault Clio Sport
DNF Marcin Slobodzian PLN+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX
DNF Grzegorz Koziol PLA+2000 Mitsubishi Lancer
DNF Marcin Beltowski PLOPEN+2000 Subaru Impreza
5. Jankov Vrsok (SK) " IMPULS LEASING Jankov VrÜok 2013 "3.-4.8.2013
Rennen 1
1. Jaroslav Krajci SK E2/SS-3000 LOLA B02/50 03:29,7
2. Tomasz Nagorski PL E1+2000 SUBARU Impreza 4turbo 03:45,2
3. Rafal Grzesinski PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VS 03:50,6
4. Martin Kois SK E1+2000 FORD Fiesta 03:50,8
5. Igor Drotar SK E1+2000 SKODA Fabia WRC 03:53,4
6. Erich Achs SK E2/SS-2000 OPEL Lotus 03:55,4
7. Igor Widlak PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 03:57,2
8. Jan Milon SK A+2000 SKODA Fabia WRC 03:59,1
9. Marcin Slobodzian PL N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:03,8
10. Milos Koleno Jr. SK E1-2000 SKODA Octavia Kit-Car 04:06,2
11. Peter Ambrúz SK E1-2000 VAUXHALL Vectra 04:08,3
12. Tomasz Szewczyk PL HS/JR-1600 PROMOT III 04:10,9
13. Roman Baran PL E1-2000 RENAULT Clio 04:11,2
14. Michal Kovalcik Sr. SK A+2000 SKODA Octavia WRC 04:11,2
15. Roman Konuch SK A+2000 SKODA Octavia 04:11,9
16. Pavol Zajac SK SKP4+2000 MITSUBISHI Lancer 04:13,3
17. Jozef Kriska SK E1-2000 SKODA Fabia 04:16,1
18. Bohumir Cambalik SK E1-2000 PEUGEOT 207 AFR 04:16,3
19. Jurek Golebiowski PL HS/Z+2000 FORD Cosworth Escort 04:16,7
20. Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E36 M3 04:17,0
21. Jan Barica SK SKP4+2000 SUBARU Impreza 04:18,0
22. Michal Kovalcik SK A+2000 SKODA Octavia WRC 04:18,4
23. Marcin Beltowski PL E1+2000 SUBARU Impreza 04:18,7
24. Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 AUDI Sport Quattro 04:19,2
25. Marian Grof SK E1-1600 SUZUKI SWIFT SPORT 04:20,9
26. Martin Juhas SK SKP4+2000 BMW M3 04:21,0
27. Oto Hroba SK E1-1600 CITRO╦N Saxo VTS 04:21,5
28. Kovacs Endre H E1+2000 BMW E36 Compact 04:23,5
29. Tomas Mady SK E1-2000 KIA Cee\'d 04:24,9
30. Sebastian Teter PL N-2000 HONDA Civic 04:25,2
31. Artur Gasc PL E1-2000 HONDA Civic 04:25,9
32. Ryszard Zyszczynski PL E1-RWD+2000 BMW E 36 04:25,9
33. Pavol Jajcay SK SKP3-2000 NISSAN Sunny 04:26,1
34. Marian Czapka PL C3-C3 PORSCHE 928S 04:26,4
35. Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 LANCIA Delta 04:27,1
36. Robert Pawlak PL HS/Z-1600 HONDA Civic 04:27,2
37. Milos Koleno SK E1-1600 SKODA 130 LR 04:27,3
38. Martin Hroba SK E1-1400 SKODA Fabia 04:27,5
39. Wojciech Szulc PL N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:28,4
40. Ctirad Rozum SK S+2000 SUBARU Impreza WRX STI 04:28,7
41. Jaroslav Duboczi SK SKP3-2000 SEAT Leon 04:28,9
42. Mojmir Cambal SK SKP2-1600 CITRO╦N Saxo VTS 04:29,0
43. Ewa Wojtowicz PL A-1600 CITRO╦N C2 R2 MAX 04:29,0
44. Henrich Rehacek SK A-1600 CITRO╦N C2 R2 MAX 04:29,2
45. Michal Bochenek PL A-2000 HONDA Civic TYPE R 04:30,4
46. Kamil Machacek SK SKP4+2000 OPEL Calibra 04:30,6
47. Samuel Sorman SK SKP2-1600 CITRO╦N Saxo VTS 04:31,0
48. Peter Florek SK F+2000 MITSUBISHI Lancer EVO III 04:31,3
49. Jaroslav Baranek SK C3-C3 FERRARI 308 GT4 Dino 04:32,7
50. Vlastimil Sedlacek SK SKP2-1600 HONDA Civic 04:33,0
51. Marian Petrik SK E1-1400 VW Lupo 04:33,5
52. Ernest Misley SK S+2000 SUBARU Impreza GT 04:34,0
53. Andrzej Szepieniec PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer 04:34,4
54. Radoslaw Pogan PL A-2000 RENAULT Clio 04:34,5
55. Jerzy Nowakowski PL HS/I-2000 BMW 2002 04:35,4
56. Milan Greguska SK N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VIII 04:36,9
57. Radoslaw Cwieczek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 04:38,3
58. Marek Pawlak PL HS/Z-1600 HONDA CRX 04:38,5
59. Gabriela Andrisekova SK C3-C1 SKODA 130 RS 04:38,9
60. Bartosz Bak PL N-2000 RENAULT Clio Sport 04:39,0
61. Marek Hajso SK SKP3-2000 RENAULT Clio 2.0 16V 04:39,1
62. Ladislav Deak SK E1-1400 SKODA Fabia 1.4 04:40,6
63. Vladimir Podmajersky SK S-2000 PEUGEOT 206 RC 04:40,7
64. Daniel Szarek PL HS/J2-2000 VW Golf 04:42,8
65. Andrej Kacvinsky SK N-2000 RENAULT Clio RS 04:43,8
66. Jan Orsula SK SKP1-1400 SKODA 110 / 130 RS 04:44,8
67. Marek Czudek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 04:45,7
68. Stefan Kubacka SK SKP2-1600 HONDA Civic 04:49,2
69. Christopher Ondrej SK E1-1600 LADA VFTS 04:50,4
70. Stefan Vancik SK SKP1-1400 FIAT 127 04:50,5
71. Frantisek Kmet SK C5-E2 MTX 1-03 04:51,3
72. Martin Leso SK S-2000 RENAULT Clio RS 04:52,6
73. Henrich Marko SK SKP3-2000 SEAT Ibiza 04:54,8
74. Rastislav Zvalo SK SKP2-1600 CITRO╦N Saxo 04:56,0
75. Christian Holzer A C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 04:57,2
76. Vladimir Okali SK SKP3-2000 RENAULT Clio RS 04:57,7
77. Marek Foldi SK SKP3-2000 SEAT Leon 04:57,7
78. Ivan Kaceriak SK S-2000 HONDA CRX 04:58,1
79. Marian Matús SK E1-1600 CITRO╦N Saxo VTR 04:59,2
80. Walther Stietka A C2-B4 VW 1302 04:59,5
81. Jan Alberty SK SKP1-1400 SUZUKI Swift 1300 GTi 05:01,7
82. Bartlomiej Szarek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 05:02,2
83. Veronika Vanyova SK S-2000 HONDA CRX 05:02,9
84. Pawel Jakus PL HS/Z-1150 FIAT Cinquecento 05:03,2
85. Rastislav Rehacek SK SKP3-2000 PEUGEOT 306 05:03,4
86. Tomasz Madziar PL HS/Z-1600 HONDA Civic 05:04,0
87. Jan Ondrejka SK NH-2000 RENAULT Alpine A110-1600 05:04,5
88. Konrad Giergiel PL HS/Z-1150 FIAT Cinquecento 05:06,3
89. Johannes Esterbauer A C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 05:08,4
90. Anna Wojewoda PL HS/Z-1150 FIAT Cinquecento 05:10,7
91. Michal Maciusik PL HS/J-750 FIAT 126p 05:12,4
92. Rafal Grzwaczyk PL E1-2000 HONDA CRX 05:12,8
93. Krzysztof Faras PL N-2000 HONDA Civic 05:14,2
94. Martin Matuska SK E2/SS-1150 MATUSKA F1.26 05:15,6
95. Angelo Gilli PL HS/J-750 FIAT 126p 05:18,1
96. Rafal Fedorowicz PL E1-RWD+2000 BMW E46 M3 05:32,2
DNF Nikola Miljkovic SRB N-2000 HONDA Civic TYPE R EP3 05:37,6
DNF Leo Theuretsbacher A C2-B5 BMW 2002 ti 05:44,3
DNF Jürgen Pachteu A C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 05:55,1
DNF Jan Liptak SK H+1300 TOYOTA Celica ST165 06:09,4
DNF Maros Kysucky SK A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VI
DNF Maros Palko SK N-2000 RENAULT Clio
DNF Bartlomiej Wisniowski PL N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX
DNF Grzegorz Duda PL A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VIII
DNF Peter Kacvinsky SK SKP1-1400 SUZUKI Swift
DNF Bohuslav Fin?o SK SKP2-1600 PEUGEOT 106 GTi
DNF Stanislav Krivak SK SKP3-2000 PEUGEOT 306
DNF Karol Tanczos SK SKP3-2000 ALFA ROMEO 145
Rennen 2
1. Jaroslav Krajci SK E2/SS-3000 LOLA B02/50 03:29,7
2. Tomasz Nagorski PL E1+2000 SUBARU Impreza 4turbo 03:45,2
3. Andrzej Szepieniec PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer 03:50,6
4. Rafal Grzesinski PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VS 03:50,8
5. Igor Drotar SK E1+2000 SKODA Fabia WRC 03:53,4
6. Martin Kois SK E1+2000 FORD Fiesta 03:55,4
7. Marcin Beltowski PL E1+2000 SUBARU Impreza 03:57,2
8. Erich Achs SK E2/SS-2000 OPEL Lotus 03:59,1
9. Igor Widlak PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 04:03,8
10. Marcin Slobodzian PL N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:06,2
11. Koziol Grzegorz PL A+2000 MITSUBISHI Lancer 04:08,3
12. Tomasz Szewczyk PL HS-JR-1600 PROMOT III 04:10,9
13. Milos Koleno SK E1-2000 SKODA Octavia Kit-Car 04:11,2
14. Michal Kovalcik SK A+2000 SKODA Octavia WRC 04:11,2
15. Peter Ambrúz SK E1-2000 VAUXHALL Vectra 04:11,9
16. Grzegorz Duda PL A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VIII 04:13,3
17. Michal Kovalcik SK A+2000 SKODA Octavia WRC 04:16,1
18. Roman Baran PL E1-2000 RENAULT Clio 04:16,3
19. Bartlomiej Wisniowski PL N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:16,7
20. Piotr Ostrowski PL HS-Z+2000 BMW E36 M3 04:17,0
21. Rafal Grzwaczyk PL E1-2000 HONDA CRX 04:18,0
22. Bohumir Cambalik SK E1-2000 PEUGEOT 207 AFR 04:18,4
23. Jozef Kriska SK E1-2000 SKODA Fabia 04:18,7
24. Martin Juhas SK SKP4+2000 BMW M3 04:19,2
25. Jan Barica SK SKP4+2000 SUBARU Impreza 04:20,9
26. Oto Hroba SK E1-1600 CITRO╦N Saxo VTS 04:21,0
27. Jurek Golebiowski PL HS-Z+2000 FORD Cosworth Escort 04:21,5
28. Marian Grof SK E1-1600 SUZUKI SWIFT SPORT 04:23,5
29. Kovacs Endre H E1+2000 BMW E36 Compact 04:24,9
30. Nikola Miljkovic SRB N-2000 HONDA Civic TYPE R EP3 04:25,2
31. Wojciech Beltowski PL HS-J2+2500 AUDI Sport Quattro 04:25,9
32. Tomas Mady SK E1-2000 KIA Cee\'d 04:25,9
33. Artur Gasc PL E1-2000 HONDA Civic 04:26,1
34. Marian Czapka PL C3-C3 PORSCHE 928S 04:26,4
35. Sebastian Teter PL N-2000 HONDA Civic 04:27,1
36. Wojciech Szulc PL N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:27,2
37. Pavol Jajcay SK SKP3-2000 NISSAN Sunny 04:27,3
38. Ryszard Zyszczynski PL E1-RWD+2000 BMW E 36 04:27,5
39. Rafal Szumiec PL HS-Z+2000 LANCIA Delta 04:28,4
40. Radoslaw Pogan PL A-2000 RENAULT Clio 04:28,7
41. Jaroslav Duboczi SK SKP3-2000 SEAT Leon 04:28,9
42. Ewa Wojtowicz PL A-1600 CITRO╦N C2 R2 MAX 04:29,0
43. Ctirad Rozum SK S+2000 SUBARU Impreza WRX STI 04:29,0
44. Martin Hroba SK E1-1400 SKODA Fabia 04:29,2
45. Rafal Fedorowicz PL E1-RWD+2000 BMW E46 M3 04:30,4
46. Maros Palko SK N-2000 RENAULT Clio 04:30,6
47. Vlastimil Sedlacek SK SKP2-1600 HONDA Civic 04:31,0
48. Robert Pawlak PL HS-Z-1600 HONDA Civic 04:31,3
49. Henrich Rehacek SK A-1600 CITRO╦N C2 R2 MAX 04:32,7
50. Marian Petrik SK E1-1400 VW Lupo 04:33,0
51. Milos Koleno SK E1-1600 SKODA 130 LR 04:33,5
52. Peter Florek SK F+2000 MITSUBISHI Lancer EVO III 04:34,0
53. Bartosz Bak PL N-2000 RENAULT Clio Sport 04:34,4
54. Samuel Sorman SK SKP2-1600 CITRO╦N Saxo VTS 04:34,5
55. Jaroslav Baranek SK C3-C3 FERRARI 308 GT4 Dino 04:35,4
56. Stanislav Krivak SK SKP3-2000 PEUGEOT 306 04:36,9
57. Ernest Misley SK S+2000 SUBARU Impreza GT 04:38,3
58. Jerzy Nowakowski PL HS-I-2000 BMW 2002 04:38,5
59. Marek Hajso SK SKP3-2000 RENAULT Clio 2.0 16V 04:38,9
60. Michal Bochenek PL A-2000 HONDA Civic TYPE R 04:39,0
61. Maros Kysucky SK A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VI 04:39,1
62. Marek Pawlak PL HS-Z-1600 HONDA CRX 04:40,6
63. Milan Greguska SK N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VIII 04:40,7
64. Radoslaw Cwieczek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 04:42,8
65. Ladislav Deak SK E1-1400 SKODA Fabia 1.4 04:43,8
66. Gabriela Andrisekova SK C3-C1 SKODA 130 RS 04:44,8
67. Andrej Kacvinsky SK N-2000 RENAULT Clio RS 04:45,7
68. Christopher Ondrej SK E1-1600 LADA VFTS 04:49,2
69. Stefan Kubacka SK SKP2-1600 HONDA Civic 04:50,4
70. Marek Czudek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 04:50,5
71. Vladimir Podmajersky SK S-2000 PEUGEOT 206 RC 04:51,3
72. Stefan Vancik SK SKP1-1400 FIAT 127 04:52,6
73. Krzysztof Faras PL N-2000 HONDA Civic 04:54,8
74. Martin Leso SK S-2000 RENAULT Clio RS 04:56,0
75. Jan Orsula SK SKP1-1400 SKODA 110 / 130 RS 04:57,2
76. Marek Foldi SK SKP3-2000 SEAT Leon 04:57,7
77. Henrich Marko SK SKP3-2000 SEAT Ibiza 04:57,7
78. Pawel Jakus PL HS-Z-1150 FIAT Cinquecento 04:58,1
79. Karol Tanczos SK SKP3-2000 ALFA ROMEO 145 04:59,2
80. Jan Alberty SK SKP1-1400 SUZUKI Swift 1300 GTi 04:59,5
81. Ivan Kaceriak SK S-2000 HONDA CRX 05:01,7
82. Vladimir Okali SK SKP3-2000 RENAULT Clio RS 05:02,2
83. Christian Holzer A C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 05:02,9
84. Daniel Szarek PL HS-J2-2000 VW Golf 05:03,2
85. Veronika Vanyova SK S-2000 HONDA CRX 05:03,4
86. Marian Matús SK E1-1600 CITRO╦N Saxo VTR 05:04,0
87. Bartlomiej Szarek PL N-2000 RENAULT Clio Sport 05:04,5
88. Walther Stietka A C2-B4 VW 1302 05:06,3
89. Jan Ondrejka SK NH-2000 RENAULT Alpine A110-1600 05:08,4
90. Rastislav Zvalo SK SKP2-1600 CITRO╦N Saxo 05:10,7
91. Tomasz Madziar PL HS-Z-1600 HONDA Civic 05:12,4
92. Rastislav Rehacek SK SKP3-2000 PEUGEOT 306 05:12,8
93. Dusan Chrenko SK SKP2-1600 SUZUKI Ignis Sport 05:14,2
94. Jürgen Pachteu A C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 05:15,6
95. Konrad Giergiel PL HS-Z-1150 FIAT Cinquecento 05:18,1
96. Johannes Esterbauer A C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 05:32,2
97. Anna Wojewoda PL HS-Z-1150 FIAT Cinquecento 05:37,6
98. Michal Maciusik PL HS/J-750 FIAT 126p 05:44,3
99. Angelo Gilli PL HS/J-750 FIAT 126p 05:55,1
100. Martin Matuska SK E2/SS-1150 MATUSKA F1.26 06:09,4
DNF Frantisek Kmet SK C5-E2 MTX 1-03
DNF Jan Milon SK SKODA Fabia WRC
DNF Roman Konuch SK A+2000 SKODA Octavia
DNF Peter Kacvinsky SK SKP1-1400 SUZUKI Swift
DNF Kamil Machacek SK SKP4+2000 OPEL Calibra
DNF
6. Sienna "Sienna - Czarna Góra" 17.-18.8.2013
Rennen 1
1 Tomasz Nagorski PL OPEN+2000 Subaru Impreza 4 03:00,0
2 Rafal Grzesinski PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO VS 03:02,1
3 Dubai PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 03:09,1
4 Marcin Beltowski PL OPEN+2000 Subaru Impreza 03:09,8
5 Igor Widlak PL OPEN+2000 Mitsubishi EVO 03:10,2
6 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 03:13,9
7 Mateusz Golek PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 03:16,4
8 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer 03:17,3
9 Jerzy Golebiowski PL HS/Z+2000 Ford Cosworth Escort 03:22,5
10 Michal Sowa PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 03:22,7
11 Rafal Grzywaczyk PL OPEN-2000 Honda CRX 03:23,7
12 Roman Baran PL OPEN-2000 Renault Clio 03:24,9
13 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Coswortht 03:26,9
14 Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro 03:31,5
15 Szolek PL A-2000 Honda Civic 03:32,0
16 Michal Kijanka PL OPEN+2000 RWD BMW E36 03:32,8
17 Wojciech Koczeski PL HS/Z+2000 Subaru Legacy 03:33,0
18 Ryszard Zyszczynski PL OPEN+2000 RWD BMW E36 03:34,2
19 Robert Pawlak PL OPEN-2000 Honda Civic 03:36,8
20 Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta 03:38,0
21 Piotr Oleksyk PL N-2000 Renault Clio Sport 03:38,4
22 Sebastian Teter PL OPEN-2000 Honda Civic 03:40,0
23 Rafal Fedorowicz PL OPEN+2000 RWD BMW E46 M3 03:40,4
24 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic TypeR 03:42,0
25 Piotr Soja PL OPEN+2000 Lotus Exige 03:42,4
26 Ewa Wojtowicz PL A-1600 Citroen C2R2 Max 03:42,5
27 Jerzy Nowakowski PL HS/I-2000 BMW 2002 03:47,0
28 Robert Masior PL A-2000 Honda Civic 03:49,0
29 Jakub Paczkowski PL A-2000 Honda Integra 03:49,4
30 Jacek Madziara PL N-2000 BMW E87 120d 03:51,1
31 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2-2000 VW Sirocco 03:51,3
32 Jacek Janowski PL HS/J2-2000 Opel Kadett 03:51,6
33 Marek Czudek PL N-2000 Renault Clio Sport 03:55,6
34 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 03:57,9
35 Pawel Jakus PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 03:58,5
36 Tomasz Madziar PL OPEN-2000 Honda Civic 04:02,3
37 Michal Jucewicz PL A-2000 Renault Clio Sport 04:05,0
38 Krzysztof Mencel PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 04:05,7
39 Krzysztof Faras PL OPEN-2000 Honda Civic 04:10,2
40 Konrad Giergiel PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 04:18,9
41 Tomasz Zborowski PL A-1150 Fiat Seicento 04:23,2
42 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 04:24,2
43 Janusz Michowski PL HS/J2-2000 Polonez 2000 Rally 04:24,3
44 Lukasz Migala PL HS/I-1300 Zastawa 1100 04:29,0
45 Michal Maciusik PL HS/J11-750 Fiat 126p 04:31,2
DNF Jakub Zalega PL HS/J2-2000 VW Golf GTO 16V
DNF Bartosz Bak PL N-2000 Renault Clio Sport
DNF Tomasz Mikolajczyk PL OPEN+2000 Ultraleggera
DNF Andrzej Szepieniec PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer
Rennen 2
1 Tomasz Nagorski PL OPEN+2000 Subaru Impreza 4 03:00,0
2 Rafal Grzesinski PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO VS 03:02,1
3 Andrzej Szepieniec PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 03:09,1
4 Dubai PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 03:09,8
5 Marcin Beltowski PL OPEN+2000 Subaru Impreza 03:10,2
6 Igor Widlak PL OPEN+2000 Mitsubishi EVO 03:13,9
7 Piotr Soja PL OPEN+2000 Lotus Exige 03:16,4
8 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 03:17,3
9 Tomasz Mikolajczyk PL OPEN+2000 Ultraleggera 03:22,5
10 Mateusz Golek PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 03:22,7
11 Michal Sowa PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 03:23,7
12 Grzegorz Koziol PL A+2000 Mitsubishi Lancer 03:24,9
13 Jerzy Golebiowski PL HS/Z+2000 Ford Cosworth Escort 03:26,9
14 Rafal Grzywaczyk PL OPEN-2000 Honda CRX 03:31,5
15 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Coswortht 03:32,0
16 Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta 03:32,8
17 Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro 03:33,0
18 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 03:34,2
19 Szolek PL A-2000 Honda Civic 03:36,8
20 Wojciech Koczeski PL HS/Z+2000 Subaru Legacy 03:38,0
21 Sebastian Teter PL OPEN-2000 Honda Civic 03:38,4
22 Rafal Fedorowicz PL OPEN+2000 RWD BMW E46 M3 03:40,0
23 Robert Pawlak PL OPEN-2000 Honda Civic 03:40,4
24 Jakub Paczkowski PL A-2000 Honda Integra 03:42,0
25 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic TypeR 03:42,4
26 Piotr Oleksyk PL N-2000 Renault Clio Sport 03:42,5
27 Ewa Wojtowicz PL A-1600 Citroen C2R2 Max 03:47,0
28 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 03:49,0
29 Jerzy Nowakowski PL HS/I-2000 BMW 2002 03:49,4
30 Robert Masior PL A-2000 Honda Civic 03:51,1
31 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2-2000 VW Sirocco 03:51,3
32 Jacek Janowski PL HS/J2-2000 Opel Kadett 03:51,6
33 Marek Czudek PL N-2000 Renault Clio Sport 03:55,6
34 Jacek Madziara PL N-2000 BMW E87 120d 03:57,9
35 Marek Gaciarz PL OPEN+2000 RWD BMW E36 03:58,5
36 Tomasz Madziar PL OPEN-2000 Honda Civic 04:02,3
37 Pawel Jakus PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 04:05,0
38 Michal Jucewicz PL A-2000 Renault Clio Sport 04:05,7
39 Krzysztof Mencel PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 04:10,2
40 Jakub Zalega PL HS/J2-2000 VW Golf GTO 16V 04:18,9
41 Krzysztof Faras PL OPEN-2000 Honda Civic 04:23,2
42 Tomasz Zborowski PL A-1150 Fiat Seicento 04:24,2
43 Konrad Giergiel PL HS/Z-1150 Fiat Cinquecento 04:24,3
44 Lukasz Migala PL HS/I-1300 Zastawa 1100 04:29,0
45 Michal Maciusik PL HS/J11-750 Fiat 126p 04:31,2
DNF Janusz Michowski PL HS/J2-2000 Polonez 2000 Rally
DNF Roman Baran PL OPEN-2000 Renault Clio
7. Korczyna "10. Wyszig Gorski Przadki" 21.-22.9.2013
Rennen 1
1 Andrzej Szepieniec PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 03:53,4
2 Rafal Grzesinski PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO VS 03:54,9
3 Piotr Soja PL OPEN+2000 Lotus Exige 03:56,2
4 Marcin Beltowski PL OPEN+2000 Subaru Impreza 03:57,6
5 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 04:04,4
6 Igor Widlak PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 04:09,1
7 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E36 M3 04:17,7
8 Michal Kijanka PL OPEN+2000 RWD BMW M3 04:18,3
9 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 04:19,1
10 Rafal Szebla PL HS/Z+2000 BMW M3 04:19,9
11 Rafal Grzywaczyk PL OPEN-2000 Honda CRX 04:21,4
12 Szolek PL A-2000 Honda Civic 04:21,7
13 Szymon Pieko? PL OPEN-2000 Honda Civic 04:24,3
14 Hubert Palider PL A-2000 Honda Civic TypeR 04:24,6
15 Rafal Pochlopien PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 04:26,9
16 Krzysztof Maszczyk PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 04:29,0
17 Piotr Oleksyk PL N-2000 Renault Clio 2 Sport 04:32,1
18 Robert Pawlak PL HS/Z-1600 Honda Civic 04:32,2
19 Sebastian Teter PL N-2000 Honda Civic 04:32,2
20 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic TypeR 04:32,7
21 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 04:32,7
22 Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta 04:32,9
23 Jakub Paczkowski PL A-2000 Honda Integra 04:33,5
24 Rafal Fedorowicz PL OPEN+2000 RWD BMW E46 M3 04:33,7
25 Ewa Wójtowicz PL A-1600 Citroen C2R2 Max 04:35,9
26 Jerzy Nowakowski PL OPEN+2000 RWD BMW E36 04:35,9
27 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 04:37,5
28 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 04:38,5
29 Bartosz Bak PL N-2000 Renault Clio 2 Sport 04:41,2
30 Hubert Maj PL A+2000 Subaru Impreza WRX STI 04:41,9
31 Daniel Szarek PL HS/J2-2000 VW Golf 04:42,1
32 Damian Zygmunt PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 04:42,8
33 Krzysztof Piterak PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 04:43,9
34 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2-2000 VW Sirocco 04:45,6
35 Hubert Janów PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 04:46,4
36 Krzysztof Siwek PL A-1600 Honda Civic 04:48,3
37 Marek Czudek PL N-2000 Renault Clio 3 Sport 04:49,5
38 Mateusz Pogoda PL OPEN-1600 Honda Civic 04:53,9
39 Krzysztof Mencel PL HS/Z-1150 Fiat CC 04:55,7
40 Jacek Madziara PL N-2000 BMW E87 120d 04:56,7
41 Tomasz Zawada PL A-1150 Fiat SC 04:57,7
42 Pawel Jakus PL HS/Z-1150 Fiat CC VK 05:02,9
43 Michal Stankiewicz PL A-1600 Citroen Saxo 05:03,4
44 Mariusz Kubis PL HHSS//GG22-2000 Alfa Romeo GTAm 05:05,2
45 Jakub Kaszuba PL HS/J2-1300 Suzuki Swift GTI 05:08,6
46 Daniel Palonka PL A-1600 Citroen Saxo VTS 05:09,5
47 Ryszard Zyszczynski PL HS/I-2000 BMW 2002 05:13,4
48 Maciej Wojdylo PL A-1600 Citroen Saxo 05:16,1
49 Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro 05:21,7
50 Konrad Tadla PL HS/J1-750 Fiat 126p 05:24,3
51 Pawel Hoffman PL HS/I-2000 Polonez 2000 Rally 05:26,3
52 Konrad Giergiel PL HS/Z-1150 Fiat CC 05:31,2
53 Michal Karolczyk PL HS/Z-1150 Fiat CC 05:34,7
54 Lukasz Migala PL HS/I-1300 Zastawa 1100 05:41,1
55 Dariusz Mikolajczyk PL HS/Z-1300 Toyota Starlet 05:46,1
56 Anna Wojewoda PL HS/Z-1150 Fiat CC 05:54,7
57 Angelo Gilli PL HS/J1-750 Fiat 126p 06:06,0
DNF Bartlomiej Szarek PL N-2000 Renault Clio Sport
DNF Damian Lata PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX
DNF Radoslaw Pogan PL A-2000 Renault Clio
DNF Boczek PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer
DNF Dubai PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer
Rennen 2
1 Piotr Soja PL OPEN+2000 Lotus Exige 03:52,7
2 Marcin Beltowski PL OPEN+2000 Subaru Impreza 03:55,5
3 Rafal Grzesinski PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer EVO VS 03:56,6
4 Dubai PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 04:01,6
5 Marcin Slobodzian PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 04:02,6
6 Piotr Ostrowski PL HS/Z+2000 BMW E36 M3 04:14,2
7 Rafal Grzywaczyk PL OPEN-2000 Honda CRX 04:15,9
8 Krzysztof Maszczyk PL A+2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 04:17,7
9 Michal Kijanka PL OPEN+2000 RWD BMW M3 04:19,1
10 Szymon Pieko? PL OPEN-2000 Honda Civic 04:19,8
11 Rafal Szebla PL HS/Z+2000 BMW M3 04:20,6
12 Szolek PL A-2000 Honda Civic 04:22,3
13 Marcin Kozlowski PL HS/J2+2500 Ford Sierra Cosworth 04:23,0
14 Hubert Palider PL A-2000 Honda Civic TypeR 04:24,6
15 Sebastian Teter PL N-2000 Honda Civic 04:26,8
16 Rafal Fedorowicz PL OPEN+2000 RWD BMW E46 M3 04:29,1
17 Michal Bochenek PL A-2000 Honda Civic TypeR 04:29,8
18 Piotr Oleksyk PL N-2000 Renault Clio 2 Sport 04:30,3
19 Rafal Szumiec PL HS/Z+2000 Lancia Delta 04:31,3
20 Jerzy Nowakowski PL OPEN+2000 RWD BMW E36 04:32,1
21 Radoslaw Pogan PL A-2000 Renault Clio 04:32,9
22 Robert Pawlak PL HS/Z-1600 Honda Civic 04:33,1
23 Piotr Sztorc PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 04:33,3
24 Wojciech Szulc PL N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 04:34,1
25 Hubert Janów PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 04:34,5
26 Jakub Paczkowski PL A-2000 Honda Integra 04:35,0
27 Radoslaw Cwieczek PL N-2000 Renault Clio Sport 04:37,8
28 Daniel Szarek PL HS/J2-2000 VW Golf 04:38,4
29 Damian Zygmunt PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 04:39,7
30 Bartosz Bak PL N-2000 Renault Clio 2 Sport 04:40,3
31 Mateusz Pogoda PL OPEN-1600 Honda Civic 04:46,9
32 Dariusz Ciupczyk PL HS/J2-2000 VW Sirocco 04:48,1
33 Hubert Maj PL A+2000 Subaru Impreza WRX STI 04:48,2
34 Ewa Wójtowicz PL A-1600 Citroen C2R2 Max 04:49,3
35 Krzysztof Siwek PL A-1600 Honda Civic 04:51,2
36 Krzysztof Mencel PL HS/Z-1150 Fiat CC 04:53,0
37 Marek Czudek PL N-2000 Renault Clio 3 Sport 04:53,9
38 Tomasz Zawada PL A-1150 Fiat SC 04:55,5
39 Pawel Jakus PL HS/Z-1150 Fiat CC VK 04:58,0
40 Boczek PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer 05:01,4
41 Daniel Palonka PL A-1600 Citroen Saxo VTS 05:03,2
42 Ryszard Zyszczynski PL HS/I-2000 BMW 2002 05:11,4
43 Maciej Wojdylo PL A-1600 Citroen Saxo 05:15,3
44 Michal Karolczyk PL HS/Z-1150 Fiat CC 05:18,9
45 Konrad Tadla PL HS/J1-750 Fiat 126p 05:21,2
46 Konrad Giergiel PL HS/Z-1150 Fiat CC 05:22,8
47 Lukasz Migala PL HS/I-1300 Zastawa 1100 05:28,2
48 Pawel Hoffman PL HS/I-2000 Polonez 2000 Rally 05:29,7
49 Michal Stankiewicz PL A-1600 Citroen Saxo 05:40,6
50 Dariusz Mikolajczyk PL HS/Z-1300 Toyota Starlet 05:43,2
51 Anna Wojewoda PL HS/Z-1150 Fiat CC 05:44,9
52 Angelo Gilli PL HS/J1-750 Fiat 126p 05:53,3
53 Rafal Pochlopien PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI 08:16,9
DNF Krzysztof Piterak PL HS/Z-2000 Opel Astra GSI
DNF Jakub Kaszuba PL HS/J2-1300 Suzuki Swift GTI
DNF Andrzej Szepieniec PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer
DNF Igor Widlak PL OPEN+2000 Mitsubishi Lancer
DNF Wojciech Beltowski PL HS/J2+2500 Audi Sport Quattro
DNF Jacek Madziara PL N-2000 BMW E87 120d
Kalender 2013:
 
17./19.Mai
Zaluz (I.)
31.Mai/2.Juni
Jahodna (SK) (II.)
21./23.Juni
Limanowa (III.)
12./14.Juli
Sopot (IV.)
2./4.August
J.Vrsok Banovce (SK) (V.)
23./25.August
Sienna (VI.)
13./15.September
Korczyna (VII.)