Home - Polen - Bergmeisterschaft 2016 »Kontakt »Disclaimer
                       
Bergmeisterschaft Polen 2016
Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski PZM
Endstand Kategorie I
1 Igor Drotar SK Skoda Fabia R5 200
2 Waldemar Kluza PL Ford Fiesta 162
3 Dubai PL Mitsubishi Lancer 113
4 Andrzej Szepieniec PL Mitsubishi Lancer 107
5 Rafal Serafinowicz PL Mitsubishi Lancer 65
6 Jan Milon SK Fabia WRC 64
7 Peter Jurena SK Mitsubishi Lancer EVO 9 50
8 Piotr Ostrowski PL Mitsubishi Lancer EVO 47
9 Roman Baran PL Mitsubishi Lancer 42
10 Pawel Gos PL Mitsubishi Lancer EVO8 39
11 Tomasz Myszkier PL Porsche 911 38
12 Karol Krupa PL Renault Clio 32
Szymon Piekos PL Honda Civic 32
14 Krzysztof Deren PL Mitsubishi Lancer EVO 29
15 Tomas Ondrej SK Honda Integra 28
16 Grzegorz Koziol PL Mitsubishi Lancer EVO8 27
17 Wojciech Szulc PL Mitsubishi Lancer EVO 18
18 Jaroslaw Adamiak PL Honda Civic 16
Michal Sowa PL Mitsubishi Lancer 16
20 Jacek Handl PL BMW E36 14
Janusz Jania PL Honda Integra 14
22 Robert Mazurkiewicz PL Honda Civic EP3 13
23 Konrad Biela PL Renault Clio Sport 12
Arkadiusz Borczyk PL Honda Civic VTi 12
Radoslaw Cwieczek PL Honda Civic Type 12
Eugeniusz Kurlikowski PL Citroen AX Sport 12
Marcin Wilusz PL Renault Clio 12
Marcin Wrona PL Honda Civic Type R 12
Michal Ziak SK Mitsubishi Lancer 12
30 Bartosz Herban PL Nissan Sunny 11
31 Boczek PL Mitsubishi Lancer 10
Michal Jaglarz PL Honda Civic JRD 10
Rafal Michalczak PL Honda Civic 10
Michal Tochowicz PL Peugeot 106 Maxi 10
Michal Zywarski PL Subaru Impreza 10
36 Wojciech Beltowski PL Audi Sport Quattro 9
37 Tomasz Bartoszek PL Honda Civic VTi 8
Bartosz Bak PL Honda Civic 8
Tomasz Dybisz PL Honda Civic 8
Piotr Plata PL Fiat S.C. 8
Magdalena Wilk PL Renault Clio 8
42 Maciej Ciechanowicz PL Citroen C2 7
Jerzy Golebiowski PL Ford Escort Cosworth 7
Damian Paliga PL Skoda Felicia Kit Car 7
Michal Plichta PL Mitsubishi Lancer 7
Wojciech Subocz PL Renault Clio 7
Szolek PL Honda Civic 7
48 Mariusz Bialy PL BMW E30 6
Bohumir Cambalik SK Honda Civic Type R 6
Herbi PL Mitsubishi Lancer EVO 6
Bartosz Idzkowski PL Fiat 126p 6
Gabriel Kubit PL Honda Integra 6
Marcin Staniak PL BMW 318IS 6
Miroslav Sutlak SK Skoda Fabia S2000 6
Rafal Szumiec PL Peugeot 306 NS 6
Anna Wojewoda PL Honda Civic 6
57 Peter Ambruz SK Vauxhall Vectra ST 4
Vladimir Hudy SK Honda Civic 4
Peter Kacvinsky SK Renault Clio RS 4
Wojciech Koczeski PL Subary Legacy 4
Mateusz Misiewicz PL Renault Clio 4
Vladimír Podmajersky SK Peugeot 206 RC 4
Ewa Wójtowicz PL Citroen C2 R2 4
Christian Zaleski PL Seat Supercopa 4
Ryszard Zyszczynski PL BMW E36 4
66 Robert Dlugopolski PL Mitsubishi Lancer EVO 9 3
Sergiej Skarpisek SK Opel Calibra 16V 3
68 Daniel Bachleda PL Fiat 126p 2
Jacek Ciolkowski PL Honda Civic 2
Marcin Dopierala PL Mitsubishi Lancer E6 2
Mieczyslaw Kalczynski PL Peugeot 106 2
Mikolaj Kempa PL Citroen C2 2
Milos Koleno SK Skoda 130 LR 2
Milos Koleno jun. Skoda Octavia Kit Car 2
Piotr Kowalski PL Fiat 126p 2
Andrzej Krawczyk PL Renault Clio III 2
Jakub Kurowski PL Citroen C2 2
Marek Kurzetkowski PL Fiat 126p 2
Grzegorz Miksa PL Ford Fiesta R2 2
Arvid Polak PL Honda Integra 2
Tomasz Pyra PL Honda Civic 2
Pawel Sanecki PL Renault Clio Sport 2
Krzysztof Schenk PL Honda Civiv Type 2
Peter Slavik SK Mitsubishi Lancer Evo 2
Maciej Slobodowski PL Honda Civic 2
Marek Spavelko SK Lancer Evo IX 2
Pawel Szot PL Fiat Cinquecento 2
Alexander Veres SK Renault Clio RS 2
Radoslaw Wegrzyn PL Honda Civic 2
Adrian Wronkowski PL Peugeot 208 2
Daniel Wyrzykowski PL Honda Civic 2
Daniel Ziebinski PL Citroen Saxo 2
93 Aleksander Baffy SK Peugeot 206 XS 1
Hubert Janów PL Opel Astra GT 1
Jakub Kaszuba PL Opel Astra GT 1
Piotr Zaleski PL Porsche 911 1
Endstand N
1 Rafal Serafinowicz PL Mitsubishi Lancer 215
2 Krzysztof Deren PL Mitsubishi Lancer EVO 158
3 Peter Jurena SK Mitsubishi Lancer EVO 9 135
4 Wojciech Szulc PL Mitsubishi Lancer EVO 10 125
5 Robert Mazurkiewicz PL Honda Civic EP3 111
6 Radoslaw Cwieczek PL Honda Civic Type R 95
7 Bartosz Bak PL Honda Civic 43
8 Herbi PL Mitsubishi Lancer EVO 9 28
9 Peter Kacvinsky SK Renault Clio RS 21
10 Magdalena Wilk PL Renault Clio 18
11 Krzysztof Schenk PL Honda Civic Type R 14
12 Robert Dlugopolski PL Mitsubishi Lancer EVO 9 12
13 Tomasz Pyra PL Honda Civic 9
14 Andrzej Krawczyk PL Renault Clio III 7
Marcin Wrona PL Honda Civic Type R 7
16 Jacek Ciolkowski PL Honda Civic 4
Endstand A/PL
1 Jacek Handl PL BMW E36 M3 202
2 Michal Zywarski PL Subaru Impreza 172
3 Janusz Jania PL Honda Integra 146
4 Wojciech Beltowski PL Audi Sport Quattro 129
5 Arkadiusz Borczyk PL Honda Civic VTi 105
6 Tomasz Bartoszek PL Honda Civic VTi 52
7 Rafal Szumiec PL Peugeot 306 48
8 Gabriel Kubit PL Honda Integra 40
9 Rafal Michalczak PL Honda Civic 30
10 Damian Paliga PL Skoda Felicia Kit Car 28
11 Anna Wojewoda PL Honda Civic 24
12 Tomasz Dybisz PL Honda Civic 19
Piotr Plata PL Fiat S.C. 19
14 Hubert Janów PL Opel Astra GT 8
15 Mieczyslaw Kalczynski PL Peugeot 106 6
16 Jakub Kaszuba PL Opel Astra GT 4
17 Pawel Szot PL Fiat Cinquecento 2
Endstand A
1 Pawel Gos PL Mitsubishi Lancer EVO8 171
2 Grzegorz Koziol PL Mitsubishi Lancer EVO8 98
3 Marcin Wrona PL Honda Civic Type R 90
4 Konrad Biela PL Renault Clio Sport 84
5 Piotr Ostrowski PL Mitsubishi Lancer EVO 80
6 Szolek PL Honda Civic 78
7 Marcin Wilusz PL Renault Clio 71
8 Miroslav Sutlak SK Skoda Fabia S2000 59
9 Bohumir Cambalik SK Honda Civic Type R 48
10 Tomas Ondrej SK Honda Integra 40
11 Vladimir Hudy SK Honda Civic 34
12 Ewa Wójtowicz PL Citroen C2 R2 29
13 Mikolaj Kempa PL Citroen C2 25
14 Magdalena Wilk PL Renault Clio 23
15 Marek Spavelko SK Mitsubishi Lancer Evo 9 22
Alexander Veres SK Renault Clio RS 22
17 Maciej Ciechanowicz PL Citroen C2 19
Mateusz Misiewicz PL Renault Clio 19
19 Grzegorz Miksa PL Ford Fiesta R2 14
20 Vladimír Podmajersky SK Peugeot 206 RC 13
21 Adrian Wronkowski PL Peugeot 208 12
22 Jakub Kurowski PL Citroen C2 10
Pawel Sanecki PL Renault Clio Sport 10
24 Aleksander Baffy SK Peugeot 206 XS 8
25 Maciej Slobodowski PL Honda Civic 3
26 Bartosz Bak PL Honda Civic
Rafal Krecioch PL Citroen C2
Endstand E0
1 Michal Jaglarz PL Honda Civic JRD 159
2 Eugeniusz Kurlikowski PL Citroen AX Sport 140
3 Marcin Staniak PL BMW 318IS 112
4 Mariusz Bialy PL BMW E30 92
5 Bartosz Idzkowski PL Fiat 126p 71
6 Gabriel Kubit PL Honda Integra 35
7 Daniel Wyrzykowski PL Honda Civic 25
8 Daniel Bachleda PL Fiat 126p 18
9 Marek Kurzetkowski PL Fiat 126p 14
10 Piotr Kowalski PL Fiat 126p 10
Endstand E1
1 Igor Drotar SK Skoda Fabia R5 205
2 Waldemar Kluza PL Ford Fiesta 162
3 Dubai PL Mitsubishi Lancer 129
4 Andrzej Szepieniec PL Mitsubishi Lancer 110
5 Jan Milon SK Skoda Fabia WRC 72
6 Karol Krupa PL Renault Clio 66
7 Roman Baran PL Mitsubishi Lancer 63
Szymon Piekos PL Honda Civic 63
9 Jaroslaw Adamiak PL Honda Civic 49
10 Tomasz Myszkier PL Porsche 911 44
11 Boczek PL Mitsubishi Lancer 34
12 Michal Sowa PL Mitsubishi Lancer 20
13 Michal Ziak SK Mitsubishi Lancer 18
14 Christian Zaleski PL Seat Supercopa 14
15 Michal Tochowicz PL Peugeot 106 Maxi 13
16 Michal Plichta PL Mitsubishi Lancer 12
17 Bartosz Herban PL Nissan Sunny 11
18 Peter Ambruz SK Vauxhall Vectra ST 10
Wojciech Koczeski PL Subary Legacy 10
Wojciech Subocz PL Renault Clio 10
21 Jerzy Golebiowski PL Ford Escort Cosworth 9
22 Arvid Polak PL Honda Integra 7
23 Peter Slavik SK Mitsubishi Lancer Evo 5
Radoslaw Wegrzyn PL Honda Civic 5
Ryszard Zyszczynski PL BMW E36 5
26 Milos Koleno SK Skoda 130 LR 4
27 Marcin Dopierala PL Mitsubishi Lancer E6 3
Sergiej Skarpisek SK Calibra 16V 3
Piotr Zaleski PL Porsche 911 3
30 Milos Koleno Jr. SK Skoda Oktavia Kit Car 2
Daniel Ziebinski PL Citroen Saxo 2
Endstand Kategorie II
1 Robert Stec PL Lola 83
2 Damian Borycki PL Radical SR3 78
3 Irena Stec PL Gloria C8 69
4 Waclav Janik CZ Norma M20 FC 40
5 Beres jr. Jozef SK TATUUS Renault 2000 40
6 Dusan Neveril CZ Norma M20 FC 35
7 Sebastian Folta PL Lola T 96/50 27
8 Petr Trnka CZ Norma M20 FC 22
9 Jiri Svoboda CZ Norma M20 F 18
Endstand E2 SS
1 Robert Stec PL Lola 100
2 Irena Stec PL Gloria C8 92
3 Beres jr. Jozef SK TATUUS Renault 2000 40
4 Sebastian Folta PL Lola T 96/50 30
Endstand E2 SC
1 Damian Borycki PL Radical SR3 103
2 Waclav Janik CZ Norma M20 FC 40
3 Dusan Neveril CZ Norma M20 FC 35
4 Petr Trnka CZ Norma M20 FC 27
5 Jiri Svoboda CZ Norma M20 F 22
Endstand HIST
1 Jerzy Nowakowski PL BMW 2002 TI 134
2 Pawel Rzadkosz PL BMW 318 119
3 Marek Wiecek PL BMW 318 is 102
4 Lukasz Migala PL Zastawa 101 Special 47
5 Marian Czapka PL Porsche 928 40
6 Angelo Gilli PL Fiat 126P 35
7 Lukasz Bargiel PL BMW 318 is 30
Jakub Zalega PL VW Golf 30
9 Mariusz Rajner PL Subaru Legacy Turbo 27
10 Wojciech Myszkier PL VW Golf 2 24
11 Rafal Kulpinski PL VW Golf 20
Tadeusz Myszkier PL Fiat 131 Abarth 20
13 Arkadiusz Siewierski PL Ford Escort RS 16
Endstand C2
1 Jerzy Nowakowski PL BMW 2002 TI 160
2 Arkadiusz Siewierski PL Ford Escort RS 30
Endstand C3
1 Lukasz Migala PL Zastawa 101 Special 60
2 Angelo Gilli PL Fiat 126P 45
3 Marian Czapka PL Porsche 928 40
4 Tadeusz Myszkier PL Fiat 131 Abarth 20
Endstand Kategorie C4.1
1 Rafal Kulpinski PL VW Golf 20
Endstand Kategorie C4.2
1 Pawel Rzadkosz PL BMW 318 150
2 Marek Wiecek PL BMW 318 is 118
3 Mariusz Rajner PL Subaru Legacy Turbo 35
Jakub Zalega PL VW Golf 35
5 Lukasz Bargiel PL BMW 318 is 30
Wojciech Myszkier PL VW Golf 2 30
1. Zaluz "42. Miedzynarodowy Bieszczadzki Wyscig Górski" 14.-15.5.2016
Rennen 1
1  Waclav Janík  CZ  E2-SC-3000  Norma M20 FC  04:27,333 
2  Robert Stec  PL  E-II-SS-3000  Lola B 02/50  04:47,272 
3  Sebastian Folta   PL  E-II-SS-3000  Lola T 96/50  04:47,941 
4  Veroslav Cvrcek  SK   E1+2000(MSR)  Skoda Fabia 2000  04:48,976 
5  Igor Drotar  SK  E-I-4x4  Skoda Fabia R5  04:49,646 
6  Waldemar Kluza  PL  E-I-4x4  Ford Fiesta  04:51,608 
7  Dubai  PL  E-I-4x4  Mitsubishi Lancer  04:53,004 
8  Jan Milon  SK  E-I-4x4  Skoda Fabia WRC  04:55,703 
9  Petr Trnka  CZ  E2-SC-3000  Norma M20 FC  05:00,231 
10  Roman Baran  PL  E-I-4x4  Mitsubishi Lancer  05:03,490 
11  Peter Jurena  SK  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  05:07,815 
12  Grzegorz Koziol  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  05:08,304 
13  Grzegorz Duda  PL  Div.2(CEZ)  Mitsubishi Lancer Evo X  05:12,417 
14  Tomas Ondrej  SK  A+2000(MSR)  Skoda Fabia WRC  05:13,819 
15  Jirí Svoboda  CZ  E2-SC-3000  Norma M20 F  05:14,296 
16  Boczek  PL  E-I-45  Mitsubishi Lancer  05:14,750 
17  Rafal Serafinowicz  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer  05:15,697 
18  Szymon Piekos  PL  E-I-2000  Honda Civic  05:15,945 
19  Pawel Gos  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  05:16,154 
20  Krzysztof Deren  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  05:18,738 
21  Karol Krupa  PL  E-I-2000  Renault Clio  05:20,228 
22  Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  05:20,998 
23  Vlastimil Majercak  SK  A+2000(MSR)  Ford Fiesta R5  05:21,757 
24  Laszlo Hernady  HR  A+2000(IHCC)  Mitsubishi EVO 8  05:24,637 
25  Herbi  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  05:24,885 
26  Peter Liptak  SK  E1+2000(MSR)  Mitsubishi Lancer Evo IX  05:25,919 
27  Bartlomiej Wisniowski  PL  Div.1(CEZ)  Mitsubishi Lancer Evo   05:26,658 
28  Miroslav Sutlak  SK  E1-2000(MSR)  Skoda Fabia S2000  05:27,519 
29  Jaroslaw Adamiak  PL  E-I-2000  Honda Civic  05:27,955 
30  Jacek Handl  PL  A/PL+2000  BMW E36 M3  05:31,544 
31  Ryszard Zyszczynski  PL  E-I-4x2  BMW E36  05:32,174 
32  Jan Liptak  SK  A+2000(IHCC)  Mini Cooper WRC  05:34,962 
33  Jerzy Golebiowski  PL  E-I-4x4  Ford Escort Cosworth  05:38,469 
34  Arvid Polak  PL  E-I-2000  Honda Integra  05:38,950 
35  Irena Stec  PL  E-II-SS-3000  Gloria C8  05:41,819 
36  Radoslaw Cwieczek  PL  N-2000  Honda Civic Type R  05:42,559 
37  Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda Civic EP3  05:42,563 
38  Michal Zywarski  PL  A/PL+2000  Subaru Impreza  05:46,660 
39  Michal Tochowicz  PL  E-I-2000  Peugeot 106 Maxi  05:46,795 
40  Ewa Wójtowicz  PL  A-1600  Citroen C2 R2 MAX  05:48,650 
41  Piotr Pasadyn  PL  E1-6500(IHCC)  Subaru Impreza STI  05:49,160 
42  Marcin Wrona  PL  N-2000  Honda Civic Type R  05:50,212 
43  Bohumír Cambalík  SK  A-2000  Peugeot 207 AFR  05:50,832 
44  Vladimir Hudy  SK  A-2000  Honda Civic Type-R  05:52,350 
45  Rene Warmuth  AUT  C4.1-D2(CEZ HIST)  VW Golf GTI  05:52,478 
46  Bartosz Bak  PL  N-2000  Honda Civic  05:52,490 
47  Lukasz Niemiec  PL  Div.1(CEZ)  Mitsubishi Lancer Evo X  05:53,800 
48  Janusz Jania  PL  A/PL-2000  Honda Integra  05:53,814 
49  Arkadiusz Borczyk  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  05:55,505 
50  Pawel Sanecki  PL  A-2000  Renault Clio Sport   05:56,155 
51  Marcin Wilusz  PL  A-2000  Renault Clio   05:56,788 
52  Tomasz Bartoszek  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  05:56,879 
53  Michal Kretz  CZ  E1-6500(IHCC)  Ford Focus  06:02,522 
54  Michal Jaglarz  PL  E0-2000  Honda Civic JRD  06:03,751 
55  Volfgang Pieber  AUT  C4.1-D3(CEZ HIST)  BMW 323 i  06:03,830 
56  Maciej Ciechanowicz  PL  A-1600  Citroen C2  06:04,175 
57  Peter Ambrúz  SK  E1-2000(MSR)  Vauxhall Vectra ST  06:04,676 
58  Rafal Michalczak  PL  A/PL-1600  Honda Civic  06:05,618 
59  Konrad Biela  PL  A-2000  Renault Clio Sport 3  06:05,870 
60  Peter Kacvinsky  SK  E1-6500(IHCC)  Opel Kadet  06:05,926 
61  Damian Paliga  PL  A/PL-1600  Skoda Felicia Kit Car  06:11,377 
62  Magdalena Wilk  PL  A-2000  Renault Clio  06:12,998 
63  Anna Wojewoda  PL  A/PL-1600  Honda Civic  06:13,165 
64  Jerzy Nowakowski  PL  C2.1-B5(CEZ HIST)  BMW 2002 TI  06:13,279 
65  Tomasz Dybisz  PL  A/PL-1600  Honda Civic  06:13,675 
66  Stefan Tokoli  SK  N-2000(MSR)  Seat Leon  06:13,984 
67  Denis Pavlik  SK  A-1400(MSR)  Skoda Fabia 1.4 16V  06:16,698 
68  Sergiej Skarpisek  SK  E-I-2000  Opel Calibra 16V  06:19,610 
69  Aleksa Radajkovic  SRB  Div.1(CEZ)  Honda Civiv Type R  06:25,775 
70  Frantisek Kmet  SK  C5-E2(CEZ HIST)  Metalex MTX 1-03  06:28,870 
71  Eugeniusz Kurlikowski  PL  E0-1600  Citroen AX Sport  06:41,437 
72  Lukasz Migala  PL  C3-C1  Zastawa 101 Special  06:43,277 
73  Angelo Gilli  PL  C4.1-D1  Fiat 126p  07:30,418 
74  Lucjan Kulpinski  PL  C4.1-D1(CEZ HIST)  Fiat 126p  07:47,844 
75  Piotr Plata  PL  A/PL-1150  Fiat Seicento  09:41,941 
DNF Gabriel KubitPL  A/PL-2000 Honda Integra 
DNF Bartosz Herban PL  E-I -2000 Nissan Sunny 
DNF Andrzej SzepieniecPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer
DNF Rafal KulpinskiPL  C4.1 -D1 VW Golf
Rennen 2 (nur 1 Lauf)
1  Waldemar Kluza  PL  E-I-4x4  Ford Fiesta  2:46,438
2  Grzegorz Koziol  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  2:49,599
3  Rafal Serafinowicz  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer  2:54,183
4  Pawel Gos  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  2:54,838
5  Peter Jurena  SK  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  2:56,577
6  Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  2:58,417
7  Herbi  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  3:00,191
8  Krzysztof Deren  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  3:00,821
9  Roman Baran  PL  E-I-4x4  Mitsubishi Lancer  3:02,416
10  Dubai  PL  E-I-4x4  Mitsubishi Lancer  3:03,540
11  Jaroslaw Adamiak  PL  E-I-2000  Honda Civic  3:03,865 
12  Boczek  PL  E-I-45  Mitsubishi Lancer  3:04,284
13  Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda Civic EP3  3:08,837 
14  Marcin Wrona  PL  N-2000  Honda Civic Type R  3:09,600 
15  Arvid Polak  PL  E-I-2000  Honda Integra  3:10,170
16  Vladimir Hudy  SK  A-2000  Honda Civic Type-R  3:11,606 
17 Andrzej SzepieniecPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer3:12,159
18  Michal Zywarski  PL  A/PL+2000  Subaru Impreza  3:12,265
19  Radoslaw Cwieczek  PL  N-2000  Honda Civic Type R  3:13,625 
20 Ewa Wojtowicz PL  A-1600 Citroen C2 R2 Max3:14,254 
21  Janusz Jania  PL  A/PL-2000  Honda Integra  3:15,062
22  Bohumír Cambalík  SK  A-2000  Peugeot 207 AFR  3:16,629
23  Tomasz Bartoszek  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  3:17,347 
24  Jacek Handl  PL  A/PL+2000  BMW E36 M3  3:17,812 
25  Bartosz Bak  PL  N-2000  Honda Civic  3:19,173 
26  Jerzy Golebiowski  PL  E-I-4x4  Ford Escort Cosworth  3:19,484
27 Gabriel KubitPL  A/PL-2000 Honda Integra  3:20,158
28  Damian Paliga  PL  A/PL-1600  Skoda Felicia Kit Car  3:21,086
29  Magdalena Wilk  PL  A-2000  Renault Clio  3:21,810
30  Michal Jaglarz  PL  E0-2000  Honda Civic JRD  3:21,903
31  Ryszard Zyszczynski  PL  E-I-4x2  BMW E36  3:22,674
32  Szymon Piekos  PL  E-I-2000  Honda Civic  3:24,768
33  Pawel Sanecki  PL  A-2000  Renault Clio Sport   3:25,297 
34  Robert Stec  PL  E-II-SS-3000  Lola B 02/50  3:26,288
35  Maciej Ciechanowicz  PL  A-1600  Citroen C2  3:27,610 
36  Marcin Wilusz  PL  A-2000  Renault Clio   3:28,021 
37  Anna Wojewoda  PL  A/PL-1600  Honda Civic  3:28,347
38  Arkadiusz Borczyk  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  3:29,530
39  Rafal Michalczak  PL  A/PL-1600  Honda Civic  3:33,972 
40  Tomasz Dybisz  PL  A/PL-1600  Honda Civic  3:35,666
41  Sebastian Folta   PL  E-II-SS-3000  Lola T 96/50  3:37,274 
42  Lucjan Kulpinski  PL  C4.1-D1(CEZ HIST)  Fiat 126p  3:39,771
43  Eugeniusz Kurlikowski  PL  E0-1600  Citroen AX Sport  3:42,122
44  Piotr Plata  PL  A/PL-1150  Fiat Seicento  3:45,464
45  Konrad Biela  PL  A-2000  Renault Clio Sport 3  3:47,150
46  Lukasz Migala  PL  C3-C1  Zastawa 101 Special  3:54,273 
47 Bartosz Herban PL  E-I -2000 Nissan Sunny  3:54,895
48  Irena Stec  PL  E-II-SS-3000  Gloria C8  4:48,858
49  Angelo Gilli  PL  C4.1-D1  Fiat 126p  4:51,193 
DNF MOP PL  A/PL-2000 Honda Integra
DNF Michal Tochowicz  PL  E-I-2000  Peugeot 106 Maxi 
DNF Karol Krupa  PL  E-I-2000  Renault Clio 
DNF Sergiej Skarpisek  SK  E-I-2000  Opel Calibra 16V 
DNF Jan Milon  SK  E-I-4x4  Skoda Fabia WRC   
DNF Igor Drotar  SK  E-I-4x4  Skoda Fabia R5   
DNF Jirí Svoboda  CZ  E2-SC-3000  Norma M20 F 
DNF Petr Trnka  CZ  E2-SC-3000  Norma M20 FC 
DNF Waclav Janik CZ E2-SC-3000  Norma M20 FC 
2. Jahodna "8. Moris Cup Jahodna 2016" 28.-29.5.2016
Quelle: jahodna2016.srs.sk
Rennen 1
1. Václav JaníkCZE2-SC-3000 NORMA M20FC3:38.182 (1:48.846/1:49.336)
2. Dusan NeverilCZE2-SC-3000 NORMA M20FC3:53.047 (1:56.744/1:56.303)
3. Petr TrnkaCZE2-SC-3000 NORMA M20FC3:55.283 (1:57.204/1:58.079)
4. Jirí SvobodaCZE2-SC-3000 NORMA M204:03.626 (2:01.418/2:02.208)
5. Robert StecPLE2-SS-3000 LOLA B02/504:04.863 (2:01.647/2:03.216)
6. Ronnie BratchiCHE1-6500 MITSUBISHI Evo VIII EGM04:04.985 (2:01.557/2:03.428)
7. Veroslav CvrcekSKE1-6500 Skoda Fabia S20004:05.274 (2:02.400/2:02.874)
8. Waldemar KluzaPLE1+2000 FORD Fiesta4:07.329 (2:03.233/2:04.096)
9. Igor DrotárSKE1-6500 Skoda Fabia DRTi4:09.948 (2:03.981/2:05.967)
10. Tomás OndrejSKA+2000 Skoda Fabia WRC4:17.556 (2:08.252/2:09.304)
11. Andrzej SzepienecPLE1-6500 MITSUBISHI Lancer4:19.726 (2:08.809/2:10.917)
12. Roman BaranPLE1-6500 MITSUBISHI Lancer4:21.234 (2:09.964/2:11.270)
13. Martin TrojekCZE2-SC-3000 LIGIERE JS494:22.208 (2:12.476/2:09.732)
14. Peter JurenaSKN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX4:22.941 (2:11.375/2:11.566)
15. Michal ZiakSKE1+2000 MITSUBISHI Lancer Evo VIII4:24.717 (2:12.169/2:12.548)
16. Vlastimil MajercákSKA+2000 FORD Fiesta R54:24.931 (2:12.387/2:12.544)
17. Ján MilonSKE1-6500 Skoda Fabia WRC4:25.469 (2:13.844/2:11.625)
18. Tomás KukuckaSKS20+2000 Skoda Fabia R54:25.820 (2:13.230/2:12.590)
19. Szymon PiekosPLE1-2000 HONDA Civic4:27.273 (2:13.714/2:13.559)
20. Rafal SerafinowiczPLN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo X4:29.230 (2:14.637/2:14.593)
21. Grzegorz KoziolPLA+2000 MITSUBISHI Lancer Evo VIII4:29.474 (2:14.931/2:14.543)
22. Krzysztof Dere?PLN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo X4:31.580 (2:16.141/2:15.439)
23. HerbiPLN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX4:32.358 (2:16.726/2:15.632)
24. BoczekPLE1-6500 MITSUBISHI Lancer4:34.777 (2:17.113/2:17.664)
25. Karol KrupaPLE1-2000 RENAULT Clio4:35.238 (2:18.263/2:16.975)
26. Pawel GosPLA+2000 MITSUBISHI Lancer Evo VIII4:35.305 (2:16.985/2:18.320)
27. Damian BoryckiPLE-II/SC-3000 RADICAL SR34:36.561 (2:18.721/2:17.840)
28. Jean-Marie AlmérasFRAC5+2000 PORSCHE 9354:37.775 (2:18.599/2:19.176)
29. Miroslav SutlákSKS20-2000 Skoda Fabia S20004:40.003 (2:20.913/2:19.090)
30. Peter AmbrúzSKE1-6500 VAUXHALL Vectra ST4:40.244 (2:20.074/2:20.170)
31. László HernadiCROS20+2000 MITSUBISHI Evo IX R44:42.307 (2:20.588/2:21.719)
32. Marek SpavelkoSKA+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX4:42.922 (2:22.066/2:20.856)
33. Marian CzapkaPLC3+2000 PORSCHE 9284:43.237 (2:21.379/2:21.858)
34. Stanislav KrivákSKNP3-2000 PEUGEOT 3064:43.442 (2:21.918/2:21.524)
35. Jacek HandlPLA/PL+2000 BMW E36 M34:43.787 (2:22.723/2:21.064)
36. Ján LiptákSKA+2000 MINI John Cooper WRC4:44.053 (2:22.867/2:21.186)
37. Alexander BaffySKA-2000 PEUGEOT 206 Xs4:46.064 (2:23.686/2:22.378)
38. Ondrej ChytilCZE2-1600 MTX 424304:46.660 (2:24.730/2:21.930)
39. Gerald GlinznerAC3+2000 PORSCHE 911 Carrera4:46.695 (2:23.390/2:23.305)
40. Jaroslav DubocziSKNP3-2000 SEAT Leon Supercopa4:46.797 (2:23.214/2:23.583)
41. Patrik PursSKNP2-1600 HONDA Civic4:47.162 (2:23.662/2:23.500)
42. Petr TykalCZE2-1600 F-EASTER MTX 1-034:47.450 (2:23.451/2:23.999)
43. Pabol JajcaySKNP3-2000 NISSAN Sunny4:47.470 (2:24.114/2:23.356)
44. Marek FoldiSKNP3-2000 SEAT Leon4:47.485 (2:22.042/2:25.443)
45. Giuliano PalmieriIB6+2000 PORSCHE Carrera RS4:47.900 (2:23.607/2:24.293)
46. Irena StecPLE2-SS-3000 GLORIA C84:47.986 (2:26.221/2:21.765)
47. Peter PovazanSKN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX4:48.088 (2:23.930/2:24.158)
48. Jirí KubícekCZC1-1300 Skoda 130 RS4:48.820 (2:23.750/2:25.070)
49. Robert MazurkiewiczPLN-2000 HONDA Civic EP34:48.855 (2:23.402/2:25.453)
50. Miroslav PalkoSKNP3-2000 RENAULT Clio4:50.122 (2:25.429/2:24.693)
51. Wojciech SzulcPLN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo X4:50.289 (2:24.950/2:25.339)
52. Bohumír CambálikSKA-2000 HONDA Civic Type-R EP34:52.338 (2:26.595/2:25.743)
53. Vladimír HudýSKA-2000 HONDA Civic4:52.753 (2:26.015/2:26.738)
54. Radoslaw CwieczekPLN-2000 HONDA Civic Type-R4:53.828 (2:27.150/2:26.678)
55. Roberto GorniID10-3000 OSELLA PA N4:54.081 (2:28.019/2:26.062)
56. Janusz JaniaPLA/PL-2000 HONDA Integra4:55.034 (2:28.099/2:26.935)
57. Lukás MatusekCZC1-1300 Skoda 130 RS4:56.445 (2:27.995/2:28.450)
58. Vladimír PodmajerskýSKA-2000 PEUGEOT 206 RC4:56.524 (2:28.629/2:27.895)
59. Bartosz BakPLN-2000 HONDA Civic4:57.450 (2:29.874/2:27.576)
60. Maciej CiechanowiczPLA-1600 CITROEN C24:58.073 (2:29.149/2:28.924)
61. Mateusz MisiewiczPLA-2000 RENAULT Clio4:58.854 (2:29.419/2:29.435)
62. Stefan TokoliSKN-2000 SEAT Leon TDI5:00.949 (2:31.091/2:29.858)
63. Rafal SzumiecPLA/PL-2000 PEUGEOT 3065:03.398 (2:31.745/2:31.653)
64. Frantisek FuskoSKN-2000 SEAT Leon TDI5:03.819 (2:32.592/2:31.227)
65. Ales GansdorferCZE2-1600 F-EASTER MTX 1-035:04.797 (2:31.253/2:33.544)
66. Karol TánczosSKNP3-2000 FIAT Punto HGT5:05.249 (2:32.395/2:32.854)
67. Milos KolenoSKE1-6500 Skoda 130 LR5:05.404 (2:32.186/2:33.218)
68. Marcin WiluszPLA-2000 RENAULT Clio5:05.689 (2:32.517/2:33.172)
69. Jerzy NowakowskiPLB5-2000 BMW 2002 TI5:05.892 (2:31.699/2:34.193)
70. Mário GallovicSKNP2-1600 PEUGEOT 106 Xsi5:08.514 (2:35.429/2:33.085)
71. Milan StrakaSKN-2000 FORD Escort5:08.578 (2:35.146/2:33.432)
72. Lubomír EliásSKNP3-2000 SEAT Ibiza Cupra5:09.394 (2:34.887/2:34.507)
73. Norbert TamásSKNP2-1600 VAZ 21015:09.724 (2:34.924/2:34.800)
74. Michal TochowiczPLE1-2000 PEUGEOT 106 Maxi5:10.570 (2:36.914/2:33.656)
75. Anton SlobodaSKE1-1400 Skoda Fabia5:10.767 (2:36.446/2:34.321)
76. Roland PecuchSKNP2-1600 VAZ 21075:11.944 (2:35.603/2:36.341)
77. Denis PavlíkSKA-1400 Skoda Fabia5:13.082 (2:37.206/2:35.876)
78. Gabriela AndrisekováSKC1-1300 Skoda 130 RS5:13.247 (2:38.477/2:34.770)
79. Frantisek OravecSKC1-1300 Skoda 130 RS5:14.112 (2:37.052/2:37.060)
80. Jozef MolnárSKN-2000 FORD Fiesta ST1505:14.222 (2:37.404/2:36.818)
81. Vladimír KonicarCZA5-2000 BMW 2002 Ti5:15.016 (2:37.037/2:37.979)
82. Jindrich IndraCZB3-1300 Skoda 120S5:17.832 (2:39.569/2:38.263)
83. Jozef DemeSKA+2000 MITSUBISHI Lancer Evo VI5:18.334 (2:39.355/2:38.979)
84. Miroslav CiliakSKE4-1600 METALEX MTX 1-065:22.910 (2:43.168/2:39.742)
85. Stefan KubackaSKNP2-1600 HONDA Civic5:24.728 (2:42.046/2:42.682)
86. Ján AlbertySKNP1-1400 SUZUKI Swift 130 GTI5:24.850 (2:41.369/2:43.481)
87. Rudolf SporerAB4-2000 ALFA Romeo Giulia Super5:25.984 (2:42.916/2:43.068)
88. Branislav CambálSKNP1-1400 Skoda Fábia5:29.831 (2:44.643/2:45.188)
89. Ján OndrejkaSKHK1-2000 Skoda 200 RS5:32.571 (2:48.869/2:43.702)
90. Mário TothSKNP1-1400 Skoda 110L5:33.314 (2:46.822/2:46.492)
91. Ján TalpasSKN-2000 RENAULT Clio5:36.671 (2:47.321/2:49.350)
92. Werner WindsteigAD4-1600 CITROEN AX Sport5:47.860 (2:54.202/2:53.658)
93. Angela GrassoIA8-1600 LOTUS 23B5:58.497 (2:58.050/3:00.447)
94. Peter KacvinskýSKN-2000 RENAULT Clio6:53.430 (3:03.104/3:50.326)
95. Ludevít MatuskaSKHP FIAT CC Zero7:28.080 (3:42.776/3:45.304)
96. Martin MatuskaSKD/E2-1000 MATUSKA F1.267:59.854 (3:22.826/4:37.028)
DNF DubaiPLE2-SH-6500 MITSUBISHI Lancer OPEL Calibra 16V (2:06.112/DNF)
DNF Sergej SkarpísekSKE1-6500 OPEL Calibra 16V (3:01.206/DNS)
DNF Jaroslaw AdamiakPLE1-2000 HONDA Civic (2:22.281/DNF)
DNF Bartosz HerbanPLE1-2000 NISSAN Sunny (DNS/DNS)
DNF Peter BalkoSKN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo (DNF/DNS)
Rennen 2
1. Dusan NeverilCZE2-SC-3000 NORMA M20FC3:44.746 (1:52.517/1:52.229)
2. Veroslav CvrcekSKE1-6500 Skoda Fabia S20004:03.360 (2:00.570/2:02.790)
3. Waldemar KluzaPLE1+2000 FORD Fiesta4:07.608 (2:03.511/2:04.097)
4. Igor DrotárSKE1-6500 Skoda Fabia DRTi4:09.978 (2:04.801/2:05.177)
5. Andrzej SzepienecPLE1-6500 MITSUBISHI Lancer4:11.721 (2:06.809/2:04.912)
6. Tomás OndrejSKA+2000 Skoda Fabia WRC4:16.765 (2:08.253/2:08.512)
7. Tomás KukuckaSKS20+2000 Skoda Fabia R54:22.096 (2:10.758/2:11.338)
8. Ján MilonSKE1-6500 Skoda Fabia WRC4:22.802 (2:10.720/2:12.082)
9. Vlastimil MajercákSKA+2000 FORD Fiesta R54:23.042 (2:11.682/2:11.360)
10. Peter JurenaSKN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX4:23.501 (2:11.868/2:11.633)
11. Michal ZiakSKE1+2000 MITSUBISHI Lancer Evo VIII4:24.033 (2:12.016/2:12.017)
12. Szymon PiekosPLE1-2000 HONDA Civic4:28.006 (2:14.294/2:13.712)
13. Ján CehulaSKE1+2000 SUBARU Impreza4:29.459 (2:14.977/2:14.482)
14. Rafal SerafinowiczPLN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo X4:30.381 (2:15.619/2:14.762)
15. BoczekPLE1-6500 MITSUBISHI Lancer4:30.899 (2:15.417/2:15.482)
16. Damian BoryckiPLE-II/SC-3000 RADICAL SR34:31.138 (2:15.279/2:15.859)
17. Krzysztof Dere?PLN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo X4:32.157 (2:16.063/2:16.094)
18. Irena StecPLE2-SS-3000 GLORIA C84:32.593 (2:15.889/2:16.704)
19. Karol KrupaPLE1-2000 RENAULT Clio4:32.921 (2:16.247/2:16.674)
20. Miroslav SutlákSKS20-2000 Skoda Fabia S20004:34.710 (2:17.831/2:16.879)
21. Pawel GosPLA+2000 MITSUBISHI Lancer Evo VIII4:37.557 (2:18.158/2:19.399)
22. Jaroslav DubocziSKNP3-2000 SEAT Leon Supercopa4:37.596 (2:18.688/2:18.908)
23. Marek FoldiSKNP3-2000 SEAT Leon4:38.533 (2:19.151/2:19.382)
24. Marek SpavelkoSKA+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX4:38.535 (2:19.057/2:19.478)
25. Peter AmbrúzSKE1-6500 VAUXHALL Vectra ST4:39.445 (2:20.570/2:18.875)
26. Stanislav KrivákSKNP3-2000 PEUGEOT 3064:40.325 (2:20.039/2:20.286)
27. Jaroslaw AdamiakPLE1-2000 HONDA Civic4:40.635 (2:20.830/2:19.805)
28. Jacek HandlPLA/PL+2000 BMW E36 M34:41.507 (2:20.894/2:20.613)
29. Patrik PursSKNP2-1600 HONDA Civic4:46.308 (2:23.600/2:22.708)
30. Pabol JajcaySKNP3-2000 NISSAN Sunny4:46.318 (2:22.646/2:23.672)
31. Radoslaw CwieczekPLN-2000 HONDA Civic Type-R4:49.534 (2:25.418/2:24.116)
32. Peter PovazanSKN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo IX4:49.887 (2:18.937/2:30.950)
33. Miroslav PalkoSKNP3-2000 RENAULT Clio4:50.294 (2:24.661/2:25.633)
34. Vladimír HudýSKA-2000 HONDA Civic4:52.444 (2:26.324/2:26.120)
35. Bohumír CambálikSKA-2000 HONDA Civic Type-R EP34:53.156 (2:26.609/2:26.547)
36. Janusz JaniaPLA/PL-2000 HONDA Integra4:53.337 (2:26.296/2:27.041)
37. Mário GrumichSKE1-2000 Skoda Fabia4:53.512 (2:26.430/2:27.082)
38. Bartosz BakPLN-2000 HONDA Civic4:54.086 (2:26.439/2:27.647)
39. Vladimír PodmajerskýSKA-2000 PEUGEOT 206 RC4:56.067 (2:27.679/2:28.388)
40. Mateusz MisiewiczPLA-2000 RENAULT Clio4:56.490 (2:28.058/2:28.432)
41. Maciej CiechanowiczPLA-1600 CITROEN C24:57.938 (2:28.892/2:29.046)
42. Rafal SzumiecPLA/PL-2000 PEUGEOT 3064:58.036 (2:28.222/2:29.814)
43. Karol TánczosSKNP3-2000 FIAT Punto HGT4:59.151 (2:29.928/2:29.223)
44. Stefan TokoliSKN-2000 SEAT Leon TDI5:00.117 (2:30.342/2:29.775)
45. Frantisek FuskoSKN-2000 SEAT Leon TDI5:00.635 (2:29.335/2:31.300)
46. Milos KolenoSKE1-6500 Skoda 130 LR5:02.437 (2:31.714/2:30.723)
47. Marcin WiluszPLA-2000 RENAULT Clio5:03.976 (2:31.268/2:32.708)
48. Michal TochowiczPLE1-2000 PEUGEOT 106 Maxi5:04.658 (2:34.083/2:30.575)
49. Roland PecuchSKNP2-1600 VAZ 21075:05.853 (2:32.401/2:33.452)
50. Norbert TamásSKNP2-1600 VAZ 21015:06.190 (2:33.094/2:33.096)
51. ?ubomír EliásSKNP3-2000 SEAT Ibiza Cupra5:06.849 (2:33.148/2:33.701)
52. Milan StrakaSKN-2000 FORD Escort5:07.878 (2:33.517/2:34.361)
53. Denis PavlíkSKA-1400 Skoda Fabia5:08.730 (2:34.056/2:34.674)
54. Gabriela AndrisekováSKC1-1300 Skoda 130 RS5:11.807 (2:34.625/2:37.182)
55. Jozef DemeSKA+2000 MITSUBISHI Lancer Evo VI5:12.557 (2:37.273/2:35.284)
56. Frantisek OravecSKC1-1300 Skoda 130 RS5:13.076 (2:36.598/2:36.478)
57. Anton SlobodaSKE1-1400 Skoda Fabia5:14.253 (2:38.144/2:36.109)
58. Ján AlbertySKNP1-1400 SUZUKI Swift 130 GTI5:23.369 (2:39.105/2:44.264)
59. Mário GallovicSKNP2-1600 PEUGEOT 106 Xsi5:27.340 (2:31.462/2:55.878)
60. Mário TothSKNP1-1400 Skoda 110L5:28.402 (2:44.765/2:43.637)
61. Branislav CambálSKNP1-1400 Skoda Fábia5:29.825 (2:44.949/2:44.876)
62. Martin TrojekCZE2-SC-3000 LIGIERE JS495:35.636 (2:05.016/3:30.620)
63. Peter KacvinskýSKN-2000 RENAULT Clio7:16.602 (3:32.205/3:44.397)
64. Ludevít MatuskaSKHP FIAT CC Zero7:20.987 (3:41.346/3:39.641)
65. Martin MatuskaSKD/E2-1000 MATUSKA F1.267:37.998 (3:27.709/4:10.289)
DNF Peter BalkoSKN+2000 MITSUBISHI Lancer Evo (DNF/DNS)
DNF Sergej SkarpísekSKE1-6500 OPEL Calibra 16V (DNS/DNS)
DNF Bartosz HerbanPLE1-2000 NISSAN Sunny (2:31.568/DNF)
DNF Ján LiptákSKA+2000 MINI John Cooper WRC (DNS/DNS)
DNF Alexander BaffySKA-2000 PEUGEOT 206 Xs (2:22.194/DNS)
DNF Ján TalpasSKN-2000 RENAULT Clio (2:48.025/DNS)
DNF Robert MazurkiewiczPLN-2000 HONDA Civic EP3 (DNS/DNS)
DNF Miroslav CiliakSKE4-1600 METALEX MTX 1-06 (DNF/DNS)
DNF Ján OndrejkaSKHK1-2000 Skoda 200 RS (DNS/DNS)
DNS Stefan Kubacka
3. Malastow "3. Wyscig Gorski - Magura Malastowska" 25.-26.6.2016
Rennen 1
1 Andrzej SzepieniecPL  E-II SH/+2.0 Mitsubishi Lancer3:24.435
2 Waldemar Kluza  PL  E-I +2.0/4x4  Ford Fiesta  3:26.354
3 Dubai  PL  E-II SH/+2.0  Mitsubishi Lancer  3:27.363
4 Tomasz Myszkier PL  E-I +2.0/4x4 Porsche 911 3:28.010
5 Pawel Gos  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  3:42.116 
6 Rafal Serafinowicz  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer  3:42.688
7 Szymon Piekos  PL  E-I-2000  Honda Civic  3:42.924 
8 Krzysztof Deren  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  3:44.183
9 Karol Krupa  PL  E-I-2000  Renault Clio  3:48.551 
10 Szolek PL  A-2000 Honda Civic  3:54.350
11 Wojciech BeltowskiPL  A/PL+2000 Audi Sport Qatro S1 3:55.133 
12 Jaroslaw Adamiak  PL  E-I-2000  Honda Civic  3:57.607 
13 Michal Zywarski  PL  A/PL+2000  Subaru Impreza  3:59.554 
14 Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  4:00.161
15 Jacek Handl  PL  A/PL+2000  BMW E36 M3  4:03.558
16 Wojciech Koczeski PL  E-I +2.0/4x4 Subaru Legacy 4:03.847 
17 Marcin Wrona  PL  A-2000  Honda Civic Type R  4:04.000 
18 Radoslaw Cwiaczek  PL  N-2000  Honda Civic Type R  4:06.575 
19 Bartosz Herban PL  E-I -2000 Nissan Sunny  4:07.356
20 Marcin Wilusz  PL  A-2000  Renault Clio   4:07.577 
21 Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda Civic EP3  4:08.828 
22 Gabriel KubitPL  A/PL-2000 Honda Integra  4:10.298
23 Janusz Jania  PL  A/PL-2000  Honda Integra  4:10.746 
24 Mateusz MisiewiczPLA-2000 RENAULT Clio4:4:11.261
25 Tomasz Bartoszek  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  4:16.742
26 Konrad Biela  PL  A-2000  Renault Clio Sport 3  4:16.943
27 Damian Paliga  PL  A/PL-1600  Skoda Felicia Kit Car  4:21.943
28 Michal Jaglarz  PL  E0-2000  Honda Civic JRD  4:22.415 
29 Arkadiusz Borczyk  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  4:29.839
30 Rafal Michalczak  PL  A/PL-1600  Honda Civic  4:35.524 
31 Marek Wiecek PL  C4.2-D5 BMW 318is 4:44.777 
32 Piotr Plata  PL  A/PL-1150  Fiat Seicento  4:45.211
33 Bartosz Idzkowski PL  E0-1150  Fiat 126p 4:47.073 
34 Eugeniusz Kurlikowski  PL  E0-1600  Citroen AX Sport  4:52.180
35 Lukasz Bargiel PL  C4.2-D5 BMW 318is 5:05.163
DNF Herbi  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX 
DNF Tomasz Dybisz  PL  A/PL-1600  Honda Civic 
DNF Magdalena Wilk  PL  A-2000  Renault Clio 
DNF Grzegorz Koziol  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII 
DNF Roman Baran  PL  E-I +2.0/4x4  Mitsubishi Lancer   
Rennen 1
1 Andrzej Szepieniec PL  E-II/SH+2000 Mitsubishi Lancer 3:19,638  
2 Waldemar Kluza PL  E-I+2.0/4x4 Ford Fiesta 3:22,597  
3 Dubai PL  E-II/SH+2000 Mitsubishi Lancer 3:23,126  
4 Tomasz Myszkier PL  E-I+2.0/4x4 Porsche 911 3:24,384  
5 Pawel Gos PL  A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 3:37,963  
6 Rafal Serafinowicz PL  N+2000 Mitsubishi Lancer N 3:38,724  
7 Szymon Piekos PL  E-I-2000 Honda Civic 3:39,736  
8 Grzegorz Koziol PL  A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 3:40,642  
9 Karol Krupa PL  E-I-2000 Renault Clio 3:43,394  
10 Szolek PL  A-2000 Honda Civic 3:51,595  
11 Wojciech Beltowski PL  A/PL+2000 Audi Sport Quattro S1 3:52,400  
12 Jaroslaw Adamiak PL  E-I-2000 Honda Civic 3:53,660  
13 Wojciech Szulc PL  N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 3:54,685  
14 Jacek Handl PL  A/PL BMW M3/E36 3:55,569  
15 Wojciech Koczeski PL  E-I Subary Legacy 3:57,923  
16 Michal Zywarski PL  A/PL Subaru Impreza 3:58,536  
17 Marcin Wrona PL  A Honda Civic TypeR 4:02,022  
18 Krzysztof Deren PL  N Mitsubishi Lancer EVO X 4:02,180  
19 Radoslaw Cwieczek PL  N Honda Civic TypeR 4:04,157  
20 Robert Mazurkiewicz PL  N Honda Civic EP3 4:04,366  
21 Bartosz Herban PL  E-I Nissan Sunny 4:04,728  
22 Marcin Wilusz PL  A Renault Clio 4:05,751  
23 Gabriel Kubit PL  A/PL Honda Integra 4:06,221  
24 Mateusz Misiewicz PL  A Renault Clio 4:10,158  
25 Konrad Biela PL  A Renault Clio Sport 4:14,969  
26 Arkadiusz Borczyk PL  A/PL Honda Civic VTI 4:15,312  
27 Michal Jaglarz PL  E-0 Honda Civic 4:18,798  
28 Damian Paliga PL  A/PL Skoda Felicia Kit-car 4:19,690  
29 Maciej Ciechanowicz PL  A Citroen C2 4:26,359  
30 Rafal Michalczak PL  A/PL Honda Civic 4:29,745  
31 Marek Wiecek PL  BMW 318is 4:35,513  
32 Eugeniusz Kurlikowski PL  E-0 Citroen AX Sport 4:41,641  
33 Piotr Plata PL  Fiat Seicento A/PL 4:43,976  
34 Bartosz Idzkowski PL  E-0 Fiat 126p 4:52,221  
35 Janusz Jania PL  A/PL Honda Integra 4:54,460  
36 Lukasz Bargiel PL  BMW 318is 4:55,515  
DNF Tomasz Bartoszek PL  Honda Civic VTI  
4. Limanowa "8. Hill Climb Limanowa - Przelecz pod Ostra 2016" 9.-10.7.2016
Quelle: wyniki-online.pl wysciggorski.pl
Rennen 1
1 Igor Drotár SKE-I +2.0/4x4 Skoda Fabia R5 00:04:34.506
2 Waldemar Kluza PLE-I +2.0/4x4 Ford Fiesta 00:04:35.929
3 DUBAI PLE-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer Berg Monster 00:04:49:502
4 Tomasz Myszkier PLE-I +2.0/4x4 Porsche 911 00:04:49.662
5 Robert Stec PLE-II -3000 Lola B02/50 00:04:50.535
6 Rafal Serafinowicz PLN 2000 Mitsubishi Lancer 00:05:01.316
7 Krzysztof Deren PLN 2000 Mitsubishi Lancer EVO X 00:05:02.325
8 Karol Krupa PLE-I -2000 Renault Clio 00:05:12.853
9 Pawel Gos PLA 2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 00:05:14.728
10 Damian Borycki PLE-II -3000 Radical SR3 00:05:18.037
11 Bartosz Bak PLN -2000 Honda Civic Type R 00:05:19.459
12 BOCZEK PLE-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer EVO 9 00:05:20.463
13 Irena Stec PLE-II -3000 Gloria C8 00:05:20.530
14 Jaroslaw Adamiak PLE-I -2000 Honda Civic 00:05:20.776
15 Wojciech Koczeski PLE-I +2.0/4x4 Subaru Legacy 00:05:21.516
16 Robert Mazurkiewicz PLN -2000 Honda EP3 00:05:23.126
17 Michal Zywarski PLA/PL 2000 Subaru Impreza 00:05:23.628
18 Michal Tochowicz PLE-I -2000 Peugeot 106 Maxi 00:05:27.904
19 Marcin Wrona PLA -2000 Renault Clio Sport 00:05:29.502
20 Jacek Handl PLA/PL 2000 BMW M3 E36 00:05:29.681
21 Ryszard Zyszczynski PLE-I +2.0/4x2 BMW E36 00:05:30.066
22 Radoslaw Cwieczek PLN -2000 Honda Civic Type R 00:05:30.272
23 Mariusz Bialy PLE0 -2000 BMW E30 320IS 00:05:34.367
24 Arkadiusz Borczyk PLA/PL -1600 Honda Civic VTi 00:05:37.450
25 Wojciech Subocz PLE-I -2000 Renault Clio 00:05:37.770
26 Wojciech Szulc PLN 2000 Mitsubishi Lancer EVO X 00:05:40.079
27 Konrad Biela PLA -2000 Renault Clio Sport 00:05:40.319
28 Bartosz Herban PLE-I -2000 Nissan Sunny 00:05:41.522
29 Marcin Wilusz PLA -2000 Renault Clio 00:05:44.394
30 Grzegorz Koziol PLA 2000 Mitsubishi Lancer EVO 8 00:05:44.541
31 Jerzy Golebiowski PLE-I +2.0/4x4 Ford Cosworth Escort 00:05:44.914
32 Grzegorz Miksa PLA -1600 Ford Fiesta R2 00:05:47.518
33 Maciej Ciechanowicz PLA -1600 Citroen C2 00:05:47.811
34 Magdalena Wilk PLA -2000 Renault Clio 00:05:48.607
35 Janusz Jania PLA/PL -2000 Honda Integra 00:05:49.239
36 Rafal Szumiec PLA/PL -2000 Peugeot 306 00:05:49.639
37 Michal Jaglarz PLE0 -2000 Honda Civic 00:05:58.130
38 Piotr Plata PLA/PL -1150 Fiat SC 00:06:04.958
39 Anna Wojewoda PLA/PL -1600 Honda Civic 00:06:06.071
40 Mieczyslaw Kalczynski PLA/PL -1600 Peugeot 106 00:06:06.654
41 Tomasz Dybisz PLA/PL -1600 Honda Civic 00:06:10.525
42 Rafal Michalczak PLA/PL -1600 Honda Civic 00:06:11.184
43 Pawel Szot PLA/PL -1150 Fiat Cinquecento 00:06:14.468
44 Bartosz Idzkowski PLE0 -1150 Fiat 126 ELX 00:06:28.857
45 Eugeniusz Kurlikowski PLE0 -1600 Citroen AX Sport 00:06:36.408
DNF Sebastian Folta PLE-II -3000 Lola T96/50
DNF Andrzej Szepieniec PLE-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer
DNF Szymon Piekos PLE-I -2000 Honda Civic
DNF Wojciech Beltowski PLA/PL 2000 Audi Quattro S1
DNF Gabriel Kubit PLA/PL -2000 Honda Integra
DNF Robert Dlugopolski PLN 2000 Mitsubishi Lancer EVO IX
DNF Andrzej Krawczyk PLN -2000 Renault Clio III Sport
Rennen 2
1  Christian Merli  D/E2 SS-3000  Osella FA30  03:51,642 
2  Simone Faggioli  E2 SC-3000  Norma M20 FC  03:53,547 
3  Macario Paride  D/E2 SS-3000  Osella FA30  03:56,867 
4  Andrea Bormolini  CN-2000  Osella PA 21S  04:29,675 
5  Igor Drotar  SK E-I+2.0/4x4  Skoda Fabia R5  04:31,215 
6  Dan Michl  CZ  E2-SH-3000  Lotus Evora  04:32,537 
7  Robert Stec  PL  E-II SC-3000  Lola B 02/50  04:32,634 
8  Marek Rybnicek  CZ  E2-SH+3000  Ford WRC Evo  04:33,954 
9  Vladimir Vitver  CZ  E2-SH+3000  Audi TT-R DTM  04:35,760 
10  Waldemar Kluza  PL  E-II-SH+2000  Ford Fiesta  04:35,848 
11  Jiri Los  CZ  E2-SH+3000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:37,650 
12  Dubai  PL  E-II-SH+2000  Mitsubishi Lancer Berg Monster  04:39,511 
13  Marco Capucci  CN-2000  Osella PA 21S  04:40,573 
14  Oskar Benes  CZ  E2-SH+3000  Ford Fiesta  04:43,876 
15  Andrzej Szepieniec  PL  E-II-SH+2000  Mitsubishi Lancer  04:45,194 
16  Fabien Bouduban  CH  E2 SC-2000  Norma M20 FC  04:46,115 
17  Jaromir Maly  CZ  A+3000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  04:48,880 
18  Christian Schweiger  A+3000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  04:51,755 
19  Antonino Migliuolo  N+3000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:54,373 
20  Lukás Vojacek  CZ  A+3000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  04:54,987 
21  Nikola Milijkovic  CZ  N+3000  Honda Civic Type R  04:55,986 
22  Jaroslaw Hebzda  PL  E2-SH+3000  VW Polo Proto  04:56,378 
23  Tomas Vavrinec  CZ  N+3000  Mitsubishi Lancer Evo IX  04:56,897 
24  Rafal Serafinowicz  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer  04:57,542 
25  Karol Krupa  PL  E-I-2000  Renault Clio  05:00,494 
26  Krzysztof Deren  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  05:01,172 
27  Robert Dlugopolski  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  05:01,427 
28  Tessitore  GT-3000  Porsche 997 GT3 Cup  05:02,442 
29  Szymon Piekos  PL  E-I-2000  Honda Civic  05:03,679 
30  Pawel Gos  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  05:05,307 
31  Christian Bouvier  CN-2000  Wolf GB08  05:08,572 
32  Irena Stec  PL  E-II SC-3000  Gloria C8  05:08,652 
33  Damian Borycki  PL  E-II SC-3000  Radical SR3  05:11,877 
34  Boczek  PL  E-I+2.0/4x4  Mitsubishi Lancer Evo IX  05:12,763 
35  Jaroslaw Adamiak  PL  E-I-2000  Honda Civic  05:13,712 
36  Michal Zywarski  PL  A/PL+2000  Subaru Impreza  05:16,141 
37  Jacek Handl  PL  A/PL+2000  BMW E36 M3  05:17,590 
38  Michal Tochowicz  PL  E-I-2000  Peugeot 106 Maxi  05:18,461 
39  Wojciech Koczeski  PL  E-I+2.0/4x4  Subary Legacy  05:20,880 
40  Radoslaw Cwieczek  PL  N-2000  Honda Civic Type R  05:21,532 
41  Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda EP3  05:21,884 
42  Marcin Wrona  PL  A-2000  Honda CIvic Type R  05:23,847 
43  Ryszard Zyszczynski  PL  E-I+2.0/4x2  BMW E36  05:24,747 
44  Gabriel Kubit  PL  A/PL-2000  Honda Integra  05:25,527 
45  Jerzy Golebiowski  PL  E-I+2.0/4x4  Ford Escort Cosworth  05:27,742 
46  Wojciech Subocz  PL  E-I-2000  Renault Clio  05:28,918 
47  Wojciech Beltowski  PL  A/PL+2000  Audi Quatttro S1  05:29,001 
48  Mariusz Bialy  PL  E0-2000  BMW E30 320IS  05:29,718 
49  Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  05:30,239 
50  Arkadiusz Borczyk  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  05:31,433 
51  Marcin Wilusz  PL  A-2000  Renault Clio   05:33,051 
52  Bartosz Herban  PL  E-I-2000  Nissan Sunny  05:33,261 
53  Konrad Biela  PL  A-2000  Renault Clio Sport  05:34,770 
54  Janusz Jania  PL  A/PL-2000  Honda Integra  05:36,155 
55  Grzegorz Miksa  PL  A-1600  Ford Fiesta R2  05:37,271 
56  Magdalena Wilk  PL  A-2000  Renault Clio  05:40,539 
57  Rafal Szumiec  PL  A/PL-2000  Peugeot 306  05:41,485 
58  Michal Jaglarz  PL  E0-2000  Honda Civic  05:46,668 
59  Jerzy Nowakowski  PL  C2-B5  BMW 2002 TI  05:46,737 
60  Mariusz Rajner  PL  C4.2-D6  Subaru Legacy Turbo  05:48,401 
61  Pawel Rzadkosz  PL  E-II-SH-2000  BMW 318  05:54,370 
62  Mieczyslaw Kalczynski  PL  A/PL-1600  Peugeot 106  05:54,590 
63  Rafal Michalczak  PL  A/PL-1600  Honda Civic  05:56,762 
64  Anna Wojewoda  PL  A/PL-1600  Honda Civic  05:58,547 
65  Tomasz Dybisz  PL  A/PL-1600  Honda Civic  06:01,322 
66  Piotr Plata  PL  A/PL-1150  Fiat Seicento  06:03,743 
67  Pawel Szot  PL  A/PL-1150  Fiat Cinquecento  06:07,833 
68  Marek Wiecek  PL  C4.2-D5  BMW 318 is  06:09,884 
69  Eugeniusz Kurlikowski  PL  E0-1600  Citroen AX Sport  06:22,731 
70  Bartosz Idzkowski  PL  E0-1150  Fiat 126p ELX  06:26,295 
DNF Grzegorz Koziol  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII 
DNF Sebastian Folta   PL  D/E2 SS-3000  Lola T 96/50 
DNF Tomasz Myszkier PL  E2 SH+3000 Porsche 911
DNF Roman SchwanCZ  E2 SH-2000 Lotus WR16
DNF Maciej Clechanowicz PL  A-1600 Citroen C2
DNF Bartosz Bak  PL  N-2000  Honda Civic 
5. Jankov Vrsok (SK) "AUTOPOLA Jankov vršok 2016 " 30.-31.7.2016
Rennen 1
1. Jozef Béres jr. SK E2SS-3000 TATUUS Renault 2000 03:53,9
2. Ondrej Tomas SK A+2000 SKODA Fabia WRC 04:02,8
3. Igor Drotar SK E1+2000 SKODA Fabia R5 04:04,3
4. Veroslav Cvrcek SK E1+2000 SKODA Fabia S2000 04:04,4
5. Dubai PL E2SH-3000 MITSUBISHI Lancer EVO 04:12,0
6. Peter Jurena SK N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:12,3
7. Peter Florek SK A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:12,5
8. Jan Milon SK E1+2000 Skoda Fabia WRC 04:16,0
9. Michal Ziak SK E1+2000 MITSUBISHI Lancer 04:16,4
10. Rafal Serafinowicz PL N_FIA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO X 04:16,8
11. Jan Liptak SK A+2000 MINI John Cooper Works WRC 04:18,2
12. Miroslav Sutlak SK A-2000 SKODA Fabia S2000 04:21,0
13. Peter Ambruz SK E1-2000 VAUXHALL Vectra ST 04:22,6
14. Szymon Piekos PL E1-2000 HONDA Civic 04:22,7
15. Krzysztof Deren PL N_FIA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO X 04:23,3
16. Karol Krupa PL E1-2000 RENAULT Clio 04:23,6
17. Roman Baran PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer 04:25,2
18. Damian Borycki PL E2SC-3000 RADICAL SR3 04:25,8
19. Marian Grof SK E1-1600 SUZUKI Swift 04:26,4
20. Jacek Handl PL A_PL+2000 BMW M3 e36 04:26,5
21. Martin Juhas SK E1+2000 BMW M3 04:26,6
22. Peter Povazan SK N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:27,5
23. Marcin Staniak PL E0-2000 BMW 318 iS 04:28,7
24. Peter Slavik SK E1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 04:29,3
25. Reinhard Sonnleitner A C4-D6 VW RallyeGolf G 60 04:30,5
26. Jaroslav Duboczi SK NP3 SEAT Leon Supercopa 04:31,3
27. Michal Zywarski PL A_PL+2000 SUBARU Impreza 04:31,3
28. Wojciech Beltowski PL A_PL+2000 AUDI Sport Quattro 04:31,5
29. Kerstin Taus B N+2000 SUBARU Impreza WRX STI 04:32,5
30. Alexander Veres SK A-2000 RENAULT Clio RS 04:33,1
31. Bohumír Cambalik SK A-2000 HONDA Civic Type-R EP3 04:33,9
32. Wojciech Szulc PL N_FIA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO X 04:34,2
33. Konrad Biela PL A_FIA-2000 RENAULT Clio 04:34,2
34. Janusz Jania PL A_PL-2000 HONDA Integra 04:34,5
35. Arkadiusz Borczyk PL A_PL-1600 HONDA Civic VTi 04:35,4
36. Bartosz Herban PL E1-2000 NISSAN Sunny 04:35,6
37. Robert Mazurkiewicz PL N_FIA-2000 HONDA Civic EP3 04:35,8
38. Radoslaw Cwieczek PL N_FIA-2000 HONDA Civic Type-R 04:36,8
39. Ewa Wojtowicz PL A-1600 CITROËN C2R2 MAX 04:36,9
40. Marcin Wrona PL A_FIA-2000 HONDA Civic TypeR 04:39,0
41. Tomas Mady SK E1-2000 KIA C´eed CRDi 04:39,5
42. Magdalena Wilk PL A_FIA-2000 RENAULT Clio 04:40,1
43. Milos Koleno jr. SK E1-2000 SKODA Octavia Kit-Car 04:40,2
44. Marek Földi SK NP3 SEAT Leon 04:40,3
45. Stanislav Krivak SK NP3 PEUGEOT 306 04:40,3
46. Pavol Jajcay SK NP3 NISSAN Sunny 04:40,7
47. Mojmír Cambal SK NP2 CITROËN Saxo V2S 04:40,8
48. Vladimír Podmajersky SK A-2000 PEUGEOT 206 RC 04:40,9
49. Mariusz Bialy PL E0-2000 BMW E30 320IS 04:41,9
50. Jaroslaw Adamiak PL E1-2000 HONDA Civic 04:41,9
51. Rene Warmuth A C4-D2 VW Golf GTI 04:42,8
52. Jurek Golebiowski PL E1+2000 FORD Cosworth Escort 04:43,5
53. Jozef Deme SK A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VI 04:43,5
54. Kamil Machacek SK E1+2000 OPEL Calibra 04:43,8
55. Michal Jaglarz PL E0-2000 HONDA Civic JRD 04:44,6
56. Anna Wojewoda PL A_PL-1600 HONDA Civic 04:45,4
57. Pawel Gos PL A_FIA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VIII 04:46,3
58. Damian Paliga PL A_PL-1600 SKODA Felicia 04:47,0
59. Tomasz Dybisz PL A_PL-1600 HONDA Civic VTi 04:47,0
60. Tomasz Bartoszek PL A_PL-1600 HONDA Civic VTI 04:49,6
61. Wojciech Subocz PL E1-2000 RENAULT Clio 04:50,9
62. Denis Pavlík SK A-1400 SKODA Fabia 04:51,3
63. Miroslav Ciliak SK C5-E4 METALEX MTX 1-06 04:52,0
64. Martin Polacek SK E1+2000 BMW E36 04:52,7
65. Patrik Purs SK NP2 HONDA Civic VTI 04:53,4
66. Jerzy Nowakowski PL C2-B5 BMW 2002 TI 04:54,1
67. Marek Hajso SK NP3 RENAULT Clio 04:54,3
68. Frantisek Fusko SK N-2000 SEAT Leon TDI 04:57,2
69. Pawel Rzadkosz PL C4-D5 BMW 318 iS 04:59,5
70. Michal Tochowicz PL E1-2000 PEUGEOT 106 Maxi 05:00,2
71. Peter Kacvinsky SK N-2000 RENAULT Clio RS 05:00,6
72. Karol Tanczos SK NP3 FIAT Punto 1,8HGT 05:01,4
73. Frantisek Kmet SK C5-E2 METALEX MTX1-O3 05:02,0
74. Gabriela Andrisekova SK C3-C1 SKODA 130 RS 05:03,9
75. Bartosz Idzkowski PL E0-1150 FSM - Bielsko Biala 126 ELX 05:05,7
76. Wolfgang Pieber A C4-D3 BMW 323 i 05:06,5
77. August Gratzer A C3-C5 LANCIA Beta Montecarlo 05:06,9
78. Dominik Neumann A C3-C1 MINI BMC Cooper S 05:09,0
79. Jan Ondrejka SK HK1 SKODA 200 RS 05:11,1
80. Jan Alberty SK NP1 SUZUKI Swift 1300 GTI 05:12,1
81. Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1600 CITROËN AX Sport 05:12,5
82. Willi Freudenschuss A C4-D3 BMW 323i 05:15,8
83. Marek Wiecek PL C4-D5 BMW 318 iS 05:20,1
84. Lubomír Haluska SK NP3 VOLKSWAGEN Golf 05:20,6
85. Sergej Skarpísek SK E1-2000 OPEL Calibra 16V 05:22,1
86. Matej Demeter SK NP1 SUZUKI Swift GTI 05:25,4
87. Branislav Cambal SK NP1 SKODA Fabia 05:27,3
88. Walther Stietka A C2-B4 VW 1302 05:30,2
89. Julius Roziak SK NP1 SKODA Felicia 05:32,6
90. Christian Holzer A C1-A1 STEYR Puch 650 TR 05:34,4
91. Tomas Beník SK HP LANCIA Delta 05:57,0
92. Martin Matuska SK NF-1000 MATUSKA F1.26 06:00,7
93. Hans Jud A C1-A6 JAGUAR XK120 06:38,4
94. Ludevít Matuska SK HP FIAT CC Zero 06:42,2
95. Peter Bucko SK HP SKODA 100 06:59,9
DNF Maciej Ciechanowicz PL A_FIA-1600 CITROËN C2
DNF Istvan Kavecz HR E1+2000 BMW E90
Rennen 2
1. Igor Drotar SK E1+2000 SKODA Fabia R5 03:45,6
2. Veroslav Cvrcek SK E1+2000 SKODA Fabia S2000 03:46,5
3. Jozef Béres jr. SK E2SS-3000 TATUUS Renault 2000 03:48,6
4. Dubai PL E2SH-3000 MITSUBISHI Lancer EVO 03:50,5
5. Waldemar Kluza PL E2SH-3000 FORD Fiesta 03:52,9
6. Jan Milon SK E1+2000 Skoda Fabia WRC 03:54,2
7. Ondrej Tomas SK A+2000 SKODA Fabia WRC 03:59,7
8. Michal Ziak SK E1+2000 MITSUBISHI Lancer 03:59,8
9. Peter Jurena SK N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:01,3
10. Karol Krupa PL E1-2000 RENAULT Clio 04:06,6
11. Szymon Piekos PL E1-2000 HONDA Civic 04:06,8
12. Peter Slavik SK E1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO 04:06,9
13. Roman Baran PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer 04:06,9
14. Pawel Gos PL A_FIA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VIII 04:07,9
15. Krzysztof Deren PL N_FIA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO X 04:10,4
16. Rafal Serafinowicz PL N_FIA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO X 04:11,0
17. Damian Borycki PL E2SC-3000 RADICAL SR3 04:11,3
18. Peter Florek SK A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:11,5
19. Martin Juhas SK E1+2000 BMW M3 04:12,1
20. Peter Ambruz SK E1-2000 VAUXHALL Vectra ST 04:12,3
21. Jaroslaw Adamiak PL E1-2000 HONDA Civic 04:14,1
22. Miroslav Sutlak SK A-2000 SKODA Fabia S2000 04:15,9
23. Jan Liptak SK A+2000 MINI John Cooper Works WRC 04:16,1
24. Milos Koleno jr. SK E1-2000 SKODA Octavia Kit-Car 04:17,3
25. Istvan Kavecz HR E1+2000 BMW E90 04:17,6
26. Peter Povazan SK N+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:18,2
27. Jaroslav Duboczi SK NP3 SEAT Leon Supercopa 04:19,0
28. Pavol Jajcay SK NP3 NISSAN Sunny 04:19,7
29. Patrik Purs SK NP2 HONDA Civic VTI 04:21,5
30. Michal Tochowicz PL E1-2000 PEUGEOT 106 Maxi 04:22,4
31. Marian Grof SK E1-1600 SUZUKI Swift 04:22,8
32. Irena Stec PL E2SS-3000 GLORIA C8 04:23,6
33. Stanislav Krivak SK NP3 PEUGEOT 306 04:24,0
34. Peter Liptak SK E1+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:24,0
35. Jacek Handl PL A_PL+2000 BMW M3 e36 04:24,1
36. Mojmír Cambal SK NP2 CITROËN Saxo V2S 04:26,1
37. Marek Földi SK NP3 SEAT Leon 04:26,3
38. Kamil Machacek SK E1+2000 OPEL Calibra 04:26,3
39. Michal Zywarski PL A_PL+2000 SUBARU Impreza 04:26,7
40. Marcin Staniak PL E0-2000 BMW 318 iS 04:27,7
41. Bartosz Herban PL E1-2000 NISSAN Sunny 04:28,4
42. Robert Mazurkiewicz PL N_FIA-2000 HONDA Civic EP3 04:28,5
43. Kerstin Taus B N+2000 SUBARU Impreza WRX STI 04:29,0
44. Jurek Golebiowski PL E1+2000 FORD Cosworth Escort 04:29,2
45. Marian Czapka PL C3-C3 PORSCHE 928S 04:30,8
46. Martin Polacek SK E1+2000 BMW E36 04:31,2
47. Tomas Mady SK E1-2000 KIA C´eed CRDi 04:31,3
48. Janusz Jania PL A_PL-2000 HONDA Integra 04:31,5
49. Rene Warmuth A C4-D2 VW Golf GTI 04:31,7
50. Wojciech Beltowski PL A_PL+2000 AUDI Sport Quattro 04:32,4
51. Alexander Veres SK A-2000 RENAULT Clio RS 04:33,2
52. Marcin Wrona PL A_FIA-2000 HONDA Civic TypeR 04:33,6
53. Bohumír Cambalik SK A-2000 HONDA Civic Type-R EP3 04:33,9
54. Wojciech Subocz PL E1-2000 RENAULT Clio 04:33,9
55. Wojciech Szulc PL N_FIA+2000 MITSUBISHI Lancer EVO X 04:34,9
56. Arkadiusz Borczyk PL A_PL-1600 HONDA Civic VTi 04:35,2
57. Karol Tanczos SK NP3 FIAT Punto 1,8HGT 04:35,9
58. Magdalena Wilk PL A_FIA-2000 RENAULT Clio 04:37,4
59. Konrad Biela PL A_FIA-2000 RENAULT Clio 04:37,5
60. Vladimír Podmajersky SK A-2000 PEUGEOT 206 RC 04:38,6
61. Ewa Wojtowicz PL A-1600 CITROËN C2R2 MAX 04:39,2
62. Mariusz Bialy PL E0-2000 BMW E30 320IS 04:41,5
63. Maciej Ciechanowicz PL A_FIA-1600 CITROËN C2 04:42,9
64. Anna Wojewoda PL A_PL-1600 HONDA Civic 04:43,2
65. Frantisek Kmet SK C5-E2 METALEX MTX1-O3 04:43,5
66. Jerzy Nowakowski PL C2-B5 BMW 2002 TI 04:43,5
67. Miroslav Ciliak SK C5-E4 METALEX MTX 1-06 04:45,3
68. Gabriela Andrisekova SK C3-C1 SKODA 130 RS 04:47,0
69. Tomasz Bartoszek PL A_PL-1600 HONDA Civic VTI 04:47,2
70. Michal Jaglarz PL E0-2000 HONDA Civic JRD 04:47,7
71. Jozef Deme SK A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO VI 04:48,4
72. Marek Hajso SK NP3 RENAULT Clio 04:49,1
73. Frantisek Fusko SK N-2000 SEAT Leon TDI 04:49,1
74. Jan Alberty SK NP1 SUZUKI Swift 1300 GTI 04:49,9
75. Pawel Rzadkosz PL C4-D5 BMW 318 iS 04:51,2
76. Denis Pavlík SK A-1400 SKODA Fabia 04:51,6
77. Matej Demeter SK NP1 SUZUKI Swift GTI 04:51,9
78. August Gratzer A C3-C5 LANCIA Beta Montecarlo 04:52,7
79. Tomasz Dybisz PL A_PL-1600 HONDA Civic VTi 04:53,4
80. Damian Paliga PL A_PL-1600 SKODA Felicia 04:55,3
81. Peter Kacvinsky SK N-2000 RENAULT Clio RS 04:55,5
82. Dominik Neumann A C3-C1 MINI BMC Cooper S 04:56,4
83. Marek Wiecek PL C4-D5 BMW 318 iS 05:00,1
84. Willi Freudenschuss A C4-D3 BMW 323i 05:00,5
85. Sergej Skarpísek SK E1-2000 OPEL Calibra 16V 05:01,3
86. Jan Ondrejka SK HK1 SKODA 200 RS 05:01,6
87. Lubomír Haluska SK NP3 VOLKSWAGEN Golf 05:08,3
88. Christian Holzer A C1-A1 STEYR Puch 650 TR 05:09,9
89. Walther Stietka A C2-B4 VW 1302 05:13,2
90. Branislav Cambal SK NP1 SKODA Fabia 05:14,8
91. Julius Roziak SK NP1 SKODA Felicia 05:16,6
92. Eugeniusz Kurlikowski PL E0-1600 CITROËN AX Sport 05:17,7
93. Martin Matuska SK NF-1000 MATUSKA F1.26 05:41,7
94. Dennis Zetak SK E1-1400 OPEL Corsa C 06:04,6
95. Hans Jud A C1-A6 JAGUAR XK120 06:16,8
96. Ludevít Matuska SK HP FIAT CC Zero 06:36,3
97. Peter Bucko SK HP SKODA 100 06:39,0
98. Tomas Beník SK HP LANCIA Delta 06:49,9
DNF Bartosz Idzkowski PL E0-1150 FSM - Bielsko Biala 126 ELX
DNF Reinhard Sonnleitner A C4-D6 VW RallyeGolf G 60
DNF Wolfgang Pieber A C4-D3 BMW 323 i
DNF Andrzej Szepieniec PL E1+2000 MITSUBISHI Lancer
6. Sopot "19 GRAND PRIX SOPOT – GDYNIA 2016"
19.-21.8.2016, 3050m
Rennen 1
1 Igor Drotar  SK  E-I+2.0 4x4  Skoda Fabia R5 WRC  2:58.603 
2 Dubai  PL  E-II SH+2000  Mitsubishi Lancer  3:00.864 
3 Andrzej SzepieniecPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer3:03.312
4 Piotr OstrowskiPL  A2000+ Mitsubishi Lancer EVO VIII3:07.073
5 Michal SowaPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer3:11.077
6 Rafal Serafinowicz  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer  3:14.038
7 Pawel Gos  PL  A+2000  Subaru Impreza  3:14.288
8 Krzysztof Deren   PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  3:18.144
9 Christian Zaleski PL  E-I +2.0/4x2 Seat Leon Supercopa 3:22.822
10 Szolek PL  A-2000 Honda Civic  3:24.533
11 Marcin Staniak PL E0-2000 BMW 318 iS 3:25.153
12 Michal Zywarski  PL  A/PL+2000  Subaru Impreza  3:25.403
13 Jacek Handl  PL  A/PL+2000  BMW E36 M3  3:26.075
14 Jaroslaw Adamiak  PL  E-I-2000  Honda Civic  3:26.091
15 Mikolaj KempaPL  A1600 Citroen C23:26.283
16 Michal PlichtaPL  >E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer3:27.580
17 Radoslaw CwieczekPLN-2000  Honda Civic Type R3:25.645
18 Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda Civic EP3  3:30.132
19 Janusz Jania  PL  A/PL-2000  Honda Integra  3:31.014
20 Bartosz Bak  PL  N-2000  Honda Civic  3:31.577
21 Adrian WronkowskiPL  A1600 Peugeot 2083:32.079
22 Wojciech BeltowskiPL  A/PL+2000 Audi Sport Qatro S1 3:32.225 
23 Wojciech Subocz PLE-I -2000 Renault Clio 3:33.178
24 Arkadiusz Borczyk  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  3:33.262
25 Michal TochowiczPLE-I-2000 Peugeot 106 Maxi  3:33.900
26 Konrad Biela  PL  A-2000  Renault Clio Sport 3  3:34.389
27 Marcin Wrona  PL  N-2000  Honda Civic Type R  3:34.410
28 Marcin Wilusz  PL  A-2000  Renault Clio   3:35.978
29 Jakub KurowskiPL  A-1600 Citroen C23:36.698 
30 Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  3:37.238
31 Tadeusz MyszkierPL  C3-C2 Fiat Abarth 1313:39.071
32 Tomasz Bartoszek  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  3:41.588
33 Andrzej Krawczyk PLN-2000 Renault Clio III Sport 3:42.037
34 Tomasz PyraPLN-2000 Honda Civic 3:43.678
35 Pawel Rzadkosz  PL  C4.2-D5 BMW 318is  3:44.127 
36 Maciej Slobodowski PL  A1600 Citroen C23:44.327 
37 Jerzy Nowakowski PL  C2-B5 BMW 2000ti3:45.708 
38 Tomasz Dybisz  PL  A/PL-1600  Honda Civic  3:46.165
39 Jakub Zalega PL  C4.2-D5 VW Golf 3:50.265
40 Daniel Wyrzykowski PL  E-0 2000 Honda Civic 3:45.070
41 Daniel ZinbinskiPL  E-I 1600 Citroen Saxo 3:57.952
42 Rafal Michalczak  PL  A/PL-1600  Honda Civic  3:58.151
43 Eugeniusz Kurlikowski  PL  E0-1600 Citroen AX Sport  4:04.796
44 Jacek Ciolkowski PL  N2000 Honda Civic4:04.912
45 Daniel BachledaPL  E0-1150 Fiat 126p4:20.984
46 Marek Kurzytkowski  PL  E0-1150 Fiat 126p4:40.728
47 Piotr Kowalski  PL  E0-1150 Fiat 126p4:48.883
DNF Piotr Zaleski PL  E-I +2.0/4x2 Porsche 911
DNF Bartosz Idzkowski PL  E0-1150  Fiat 126p  
DNF Bartosz Herban PL  E-I -2000 Nissan Sunny 
Rennen 2
1 Andrzej SzepieniecPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer3:20.322
2 Igor Drotar  SK  E-I+2.0 4x4  Skoda Fabia R5 WRC  3:21.071
3 Piotr OstrowskiPL  A2000+ Mitsubishi Lancer EVO VIII3:23.815
4 Dubai  PL  E-II SH+2000  Mitsubishi Lancer  3:27.442 
5 Michal SowaPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer3:33.504
6 Michal PlichtaPL  >E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer3:36.396
7 Rafal Serafinowicz  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer  3:37.385
8 Krzysztof Deren   PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  3:39.790
9 Christian Zaleski PL  E-I +2.0/4x2 Seat Leon Supercopa 3:41.949
10 Mikolaj KempaPL  A1600 Citroen C23:43.636
11 Jaroslaw Adamiak  PL  E-I-2000  Honda Civic  3:43.941
12 Piotr Zaleski PL  E-I +2.0/4x2 Porsche 9113:44.051
13 Szolek PL  A-2000 Honda Civic  3:44.411
14 Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  3:47.661
15 Michal Zywarski  PL  A/PL+2000  Subaru Impreza  3:25.403
16 Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda Civic EP3  3:47.811
17 Bartosz Bak  PL  N-2000  Honda Civic  3:48.537
18 Konrad Biela  PL  A-2000  Renault Clio Sport 3  3:49.392
19 Wojciech BeltowskiPL  A/PL+2000 Audi Sport Qatro S1 3:50.737 
20 Jakub KurowskiPL  A-1600 Citroen C23:53.117
21 Janusz Jania  PL  A/PL-2000  Honda Integra  3:53.704
22 Marcin Wrona  PL  N-2000  Honda Civic Type R  3:54.152
23 Wojciech Subocz PLE-I -2000 Renault Clio 3:54.927
24 Adrian WronkowskiPL  A1600 Peugeot 2083:55.167
25 Marcin Wilusz  PL  A-2000  Renault Clio   3:55.218
26 Michal TochowiczPLE-I-2000 Peugeot 106 Maxi  3:57.483
27 Arkadiusz Borczyk  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  3:57.964
28 Jacek Handl  PL  A/PL+2000  BMW E36 M3  3:58.042
29 Maciej Slobodowski PL  A1600 Citroen C23:59.130 
30 Tomasz Bartoszek  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  3:59.843
31 Tomasz PyraPLN-2000 Honda Civic 3:59.880
32 Radoslaw CwieczekPLN-2000  Honda Civic Type R4:00.910
33 Rafal Michalczak  PL  A/PL-1600  Honda Civic  4:05.320
34 Marcin Staniak PL E0-2000 BMW 318 iS 4:05.597
35 Jakub Zalega PL  C4.2-D5 VW Golf 4:10.065
36 Eugeniusz Kurlikowski  PL  E0-1600 Citroen AX Sport  4:12.685
37 Pawel Rzadkosz  PL  C4.2-D5 BMW 318is  4:16.030
38 Bartosz Idzkowski PL  E0-1150  Fiat 126p 4:16.377
39 Tomasz Dybisz  PL  A/PL-1600  Honda Civic  4:16.499
40 Bartosz Herban PL  E-I -2000 Nissan Sunny  4:17.397
41 Andrzej Krawczyk PLN-2000 Renault Clio III Sport 4:18.847
42 Daniel Wyrzykowski PL  E-0 2000 Honda Civic 4:19.716
43 Daniel ZinbinskiPL  E-I 1600 Citroen Saxo 4:19,799
44 Jacek Ciolkowski PL  N2000 Honda Civic4:34.980
45 Daniel BachledaPL  E0-1150 Fiat 126p4:44.520
46 Marek Kurzytkowski  PL  E0-1150 Fiat 126p4:57.585
47 Piotr Kowalski  PL  E0-1150 Fiat 126p5:05.718
48 Jerzy Nowakowski PL  C2-B5 BMW 2000ti8:22.250 
DNF Tadeusz MyszkierPL  C3-C2 Fiat Abarth 131
DNF Pawel Gos  PL  A+2000  Subaru Impreza 
7. Korczyna "Wyscig Górski PRZADKI 2016" 24.-25.9.2016
Rennen 1
1 Igor Drotar  SK  E-I+2.0 4x4  Skoda Fabia R5 WRC  4:09.401
2 Waldemar Kluza PL E-I+2.0 4x4 FORD Fiesta 4:14.669
3 Jozef Beres PL E2-SH+2.0 Skoda Fabia WRC4:18:217
4 Jan Milon  SK  E-I+2.0 4x4  Skoda Fabia WRC  4:19.944 
5 Piotr OstrowskiPL  A2000+ Mitsubishi Lancer EVO VIII4:20.877
6 Roman Baran  PL  E-I +2.0/4x4  Mitsubishi Lancer  4:23.023 
7  Peter Jurena  SK  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX  4:23.599
8 Tomasz Myszkier PL  E-I +2.0/4x2 Seat Leon Supercopa 4:25.316
9 Rafal Serafinowicz  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer  4:27.073
10 Peter Florek SK A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:28.405
11 Grzegorz Koziol  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII  4:28.777
12 Karol Krupa PL E1-2000 RENAULT Clio 4:28.821
13 Szymon Piekos PL E1-2000 HONDA Civic 4:28.964
14 Jaroslaw Adamiak  PL  E-I-2000  Honda Civic  4:33.235
15 Szolek PL  A-2000 Honda Civic  4:37.669
16 Konrad Biela  PL  A-2000  Renault Clio Sport 3  4:39.088
17 Radoslaw Cwieczek  PL  N-2000  Honda Civic Type R  4:41.657
18 Wojciech BeltowskiPL  A/PL+2000 Audi Sport Qatro S1 4:41.736
19 Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda Civic EP3  4:43.672
20 Marcin Wrona  PL  N-2000  Honda Civic Type R  4:43.723
21 Radoslaw Wegrzyn  PL  E-I-2000  Honda Civic  4:44.831
22 Michal TochowiczPLE-I-2000 Peugeot 106 Maxi  4:46.549
23 Jan Liptak  SK  A+2000(IHCC)  Mini Cooper WRC  4:48.106
24 Peter Ambruz SK E1-2000 VAUXHALL Vectra ST 4:49.747
25 Janusz Jania  PL  A/PL-2000  Honda Integra  4:49.888
26 Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  4:50.439
27 Marcin Wilusz  PL  A-2000  Renault Clio   4:55.029
28 Arkadiusz Borczyk  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  4:56.889
29 Jacek Handl  PL  A/PL+2000  BMW E36 M3  4:58.557
30 Gabriel KubitPL  A/PL-2000 Honda Integra  4:59.003
31 Jerzy Nowakowski  PL  C2.1-B5(CEZ HIST)  BMW 2002 TI  5:00.150
32 Michal Jaglarz  PL  E0-2000  Honda Civic JRD  5:00.167
33 Marcin Staniak PL E0-2000 BMW 318 iS 5:03.086
34 Magdalena Wilk  PL  N-2000  Renault Clio  5:03.362
35 Krzysztof Schenk  PL  N-2000 Honda Civic Type R 5:04.449 
36 Hubert Janow PL  A/PL-2000 Opel Astra GT 5:04.654
37 Wojciech Subocz PLE-I -2000 Renault Clio 5:04.870
38 Bartosz Herban PL  E-I -2000 Nissan Sunny  5:05.103
39 Mariusz BialyPL E0-2000 BMW E30 320 iS 5:06.412
40 Marcin DopieralaPLE-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer Evo 6 5:06.800
41  Denis Pavlik  SK  A-1400(MSR)  Skoda Fabia 1.4 16V  05:07.086 
42 Jerzy Golebiowski PLE-I +2.0/4x4 Ford Cosworth Escort 5:09.144
43 Pawel Rzadkosz  PL  E-II-SH-2000  BMW 318  5:09.606
44 Rafal SzumiecPLA/PL-2000 PEUGEOT 3065:10.742
45 Wojciech Myszkier PL  C4.2 D5 VW Golf II GTI 5:11.298
46 Marek Wiecek PL  C4.2-D5 BMW 318is 5:18.962
47 Piotr Plata  PL  A/PL-1150  Fiat Seicento  5:20.311
48 Rafal Michalczak  PL  A/PL-1600  Honda Civic  5:20.351
49 Peter Kacvinsky  SK  N-2000 Renault Clio RS 5:25.961
50 Eugeniusz Kurlikowski  PL  E0-1600  Citroen AX Sport  5:29.119
51 Damian Paliga  PL  A/PL-1600  Skoda Felicia Kit Car  5:34.179
52 Arkadiusz Siewierski PL  C2-B5 Ford Escort RS 5:38.763 
53 Lukasz Migala  PL  C3-C1  Zastawa 101 Special  5:55.427 
54 Angelo Gilli  PL  C4.1-D1  Fiat 126p  7:37.896 
DNF Tomasz Bartoszek  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi 
DNF Jakub KaszubaPL  A/PL-2000 Opel Astra GT
DNF  Michal Zywarski  PL  A/PL+2000  Subaru Impreza   
DNF Lukasz SwierkowskiPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer
DNF Andrzej SzepieniecPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer
DNF  Veroslav Cvrcek  SK   E1+2000(MSR)  Skoda Fabia 2000 
DNS Anna Wojewoda  PL  A/PL-1600  Honda Civic   
DNS Tomasz Dybisz  PL  A/PL-1600  Honda Civic 
DNS  Bartosz Bak  PL  N-2000  Honda Civic 
Rennen 2
1 Igor Drotar  SK  E-I+2.0 4x4  Skoda Fabia R5 WRC  03:43,809
2 Jozef Beres PL E2-SH+2.0 Skoda Fabia WRC03:56,321
3 Piotr OstrowskiPL  A2000+ Mitsubishi Lancer EVO VIII03:58,000
4 Roman Baran  PL  E-I +2.0/4x4  Mitsubishi Lancer  04:03,013 
5 Karol Krupa PL E1-2000 RENAULT Clio 04:03,770
6 Jan Milon  SK  E-I+2.0 4x4  Skoda Fabia WRC  04:06,013 
7 Szymon Piekos PL E1-2000 HONDA Civic 04:08,162
8 Peter Florek SK A+2000 MITSUBISHI Lancer EVO IX 04:11,030
9 Tomasz Myszkier PL  E-I +2.0/4x2 Seat Leon Supercopa 04:13,664
10 Jaroslaw Adamiak  PL  E-I-2000  Honda Civic  04:17,368
11 Szolek PL  A-2000 Honda Civic  04:17,484
12 Radoslaw Wegrzyn  PL  E-I-2000  Honda Civic  04:18,471
13 Jacek Handl  PL  A/PL+2000  BMW E36 M3  04:21,800
14 Konrad Biela  PL  A-2000  Renault Clio Sport 3  04:23,003
15 Arkadiusz Borczyk  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  04:24,570
16 Jan Liptak  SK  A+2000(IHCC)  Mini Cooper WRC  04:25,653
17 Marcin Staniak PL E0-2000 BMW 318 iS 04:27,112
18 Marcin DopieralaPLE-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer Evo 6 04:27,170
19 Gabriel KubitPL  A/PL-2000 Honda Integra  04:27,652
20 Wojciech Szulc  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo X  04:28,652
21 Wojciech BeltowskiPL  A/PL+2000 Audi Sport Qatro S1 04:29,658
22 Bartosz Herban PL  E-I -2000 Nissan Sunny  04:30,105
23 Marcin Wilusz  PL  A-2000  Renault Clio   04:30,327
24 Janusz Jania  PL  A/PL-2000  Honda Integra  04:33,286
25 Mariusz BialyPL E0-2000 BMW E30 320 iS 04:34,816
26 Marcin Wrona  PL  N-2000  Honda Civic Type R  04:36,831
27 Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda Civic EP3  04:38,147
28  Pawel Rzadkosz  PL  E-II-SH-2000  BMW 318  04:38,731
29 Magdalena Wilk  PL  N-2000  Renault Clio  04:42,747
30 Jerzy Nowakowski  PL  C2.1-B5(CEZ HIST)  BMW 2002 TI  04:44,387
31 Tomasz Bartoszek  PL  A/PL-1600  Honda Civic VTi  04:46,735
32 Rafal SzumiecPLA/PL-2000 PEUGEOT 30604:46,908
33 Krzysztof Schenk  PL  N-2000 Honda Civic Type R 04:47,556
34  Denis Pavlik  SK  A-1400(MSR)  Skoda Fabia 1.4 16V  04:48,670
35 Michal Jaglarz  PL  E0-2000  Honda Civic JRD  04:48,918
36 Jakub KaszubaPL  A/PL-2000 Opel Astra GT 04:50,883
37 Rafal Michalczak  PL  A/PL-1600  Honda Civic  04:52,092
38 Wojciech Myszkier PL  C4.2 D5 VW Golf II GTI 04:52,790
39 Peter Kacvinsky  SK  N-2000 Renault Clio RS 04:59,675
40 Piotr Plata  PL  A/PL-1150  Fiat Seicento  05:00,171
41 Marek Wiecek PL  C4.2-D5 BMW 318is 05:00,206
42 Arkadiusz Siewierski PL  C2-B5 Ford Escort RS 05:08,261
43 Eugeniusz Kurlikowski  PL  E0-1600  Citroen AX Sport  05:10,997
44 Lukasz Migala  PL  C3-C1  Zastawa 101 Special  05:17,628
45 Angelo Gilli  PL  C4.1-D1  Fiat 126p  05:52,692
DNF Waldemar Kluza PL E-I+2.0 4x4 FORD Fiesta
DNF Grzegorz Koziol  PL  A+2000  Mitsubishi Lancer Evo VIII 
DNF Radoslaw Cwieczek  PL  N-2000  Honda Civic Type R 
DNF Wojciech BeltowskiPL  A/PL+2000 Audi Sport Qatro S1
DNF Robert Mazurkiewicz  PL  N-2000  Honda Civic EP3 
DNF Michal TochowiczPLE-I-2000 Peugeot 106 Maxi 
DNF Hubert Janow PL  A/PL-2000 Opel Astra GT
DNF Wojciech Subocz PLE-I -2000 Renault Clio
DNF Jerzy Golebiowski PLE-I +2.0/4x4 Ford Cosworth Escort
DNF Damian Paliga  PL  A/PL-1600  Skoda Felicia Kit Car  5:34.179
DNF Andrzej SzepieniecPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer
DNS  Peter Jurena  SK  N+2000  Mitsubishi Lancer Evo IX 
DNS Rafal Serafinowicz  PL  N+2000  Mitsubishi Lancer 
DNS Peter Ambruz SK E1-2000 VAUXHALL Vectra ST
DNS  Michal Zywarski  PL  A/PL+2000  Subaru Impreza   
DNS Lukasz SwierkowskiPL  E-I +2.0/4x4 Mitsubishi Lancer
DNS  Veroslav Cvrcek  SK   E1+2000(MSR)  Skoda Fabia 2000 
DNS Anna Wojewoda  PL  A/PL-1600  Honda Civic   
DNS Tomasz Dybisz  PL  A/PL-1600  Honda Civic 
DNS  Bartosz Bak  PL  N-2000  Honda Civic 
Kalender 2016:
 
13.-15.Mai
Zaluz (I.)
20.-22.Mai
Jahodna (SK) (II.)
24.-26.Juni
Magura Malastowska (III.)
8.-10.Juli
Limanowa (IV.)
29.-31.Juli
J.Vrsok Banovce (SK) (V.)
19.-21.August
Sopot (VI.)
16.-18.September
Korczyna (VII.)