Home - Baltikum + Finnland - TW+Formel 2013 »Kontakt »Disclaimer
                       
Baltische Meisterschaften 2013
Finnische Meisterschaften 2013
FIA NEZ Cup 2013

Rata SM / LIETUVOS IR BALTIJOS SALIU ZIEDINIU LENKTYNIU CEMPIONATO
Baltijas cempionata autososeja / Latvijas autososejas cempionats
Lithuanian Touring Car Long Distance Open Championship
Endurance 1. Kaunas / Nemuno ziedas (LIT) " Lithuanian Tou.Car Long Distance Championship"
4.-5.5.2013, 3.300 km
Quelle: mylaps.com
Langstreckenrennen, 5 Stunden
1 (2) VSI "M-Rally team" / Wellman Rally Team (#55)
  Linas Adomaitis
  Martynas Samuitis
LITA2000 Honda Civic 168 Runden
2 (3) Rotoma Racing (#58)
  Robertas Graudinis
  Mindaugas Bogusevicius
  Ramunas Capkauskas
LITA3000 BMW M3 4 Rd. zur.
3 (9) Artas Racing (#96)
  Arturas Mrazauskas
  Dainius Kablys
  Darius Blatramiejunas
LITA3000+ Lexus IS-F 8 Rd. zur.
4 (12) VSI "Automotoprojektai" Sparti reklama (#11)
  Rimas Cesiulis
  Marius Zaikauskas
  Mindaugas Surna
LITD BMW 120D 13 Rd. zur.
5 (8) ASK "Livisa" KAUKAS (#9)
  Igoris Ivanovas
  Kestutis Vilkas
  Martynas Giknius
  Sigitas Ambrazevicius
LITD VW Golf 18 Rd. zur.
6 (11) Dakotas racing (#24)
  Tomas Orentas
  Dalius Crpsys
  Ainius Matjosaitis
  Nerijus Bertinis
LITA2000 Honda Civic 24 Rd. zur.
7 (10) VSI 222 Klubas (#22)
  Igoris Sidunovas
  Linas Puzonas
  Jonas Surna
  Robertas Babarskas
LITA3000 VW New Beetle RSI 27 Rd. zur.
8 (6) UAB "WinArt" (#6)
  Arturas Podbareckis
  Vincas Gerdtiunas
  Marius Ruginis
LITA3000 BMW 6 28 Rd. zur.
9 (7) ASK"Automanai" (#88)
  Marius Miskunas
  Aurelijus Beleckis
LITA2000 Honda Integra DNF (38 Rd. zur.)
10 (5) VSI "Greicio manija" / Alfa Romeo klubas (#5)
  Rimvydas Agurkis
  Tomas Plascynskas
  Kastytis Stankaitis
LITA3000 Alfa Romeo GT DNF (44 Rd. zur.)
11 (4) VSI "VICI Sport" BRUM BRUM Sport (#45)
  Andrius Jasionauskas
  Rimas Gerulaitis
  Dainius Matijosaitis
LITA3000+ BMW M3 81 Rd. zur.
12 (1) RIMO (#92)
  Rimantas Blatulionis
  Linas Puzonas
  Saulius Vitkauskas
LITD BMW 330D DNF (134 Rd. zur.)
DNS VSI "Skubos marketingo grupe" / SKUBA RACING TEAM (#33)
  Marius Slabosevicius
  Egidijus Valeisa
LITA2000 Renault Clio Cup X85
DNS Capkauskas Racing (#15)
  Ramunas Capkauskas
  Vilmantas Audzijonis
LITA3000+BMW M3
schnellste Runde: WELLMAN RALLY TEAM 01:19.885 = 148.714 km/h (44)
BTCC 1. Pärnu/Audru (EST) Auto24ring
10.-11.5.2013, 3.100 km
Quelle: mylaps.com
Kumho Challenge, Rennen 1, 17 Runden
1 Nikolai Zhuravlev RUS 25:59.609  
2 Mantas Neverdauskas LIT 26:09.526  
3 Airidas Siaurys LIT 26:10.278  
4 Steven Puust EST 26:17.233  
5 Karolis Doleba LIT 26:32.913  
6 Valters Sulcs LAT 27:01.571  
7 Peeter Peek EST 1 Rd. zur.  
8 Elvis Turans LAT 1 Rd. zur.  
9 Martin Seppam EST 1 Rd. zur.  
schnellste Runde: Zhuravlev 01:30.967 = 125.452 km/h (6)
Mitjet 2l "Superturismo 2L West Europe Series", Rennen 1, 16 Runden
1 Pertti Kuismanen FIN 21:03.585  
2 Martynas Griska LIT 1 Rd. zur.  
3 Viktor Vasiljev LAT 1 Rd. zur.  
4 Vladimir Ass LAT 1 Rd. zur.  
5 Povilas Jankavicius LIT 1 Rd. zur.  
6 Ruben Shumeev RUS 1 Rd. zur.  
7 Stanislav Serjenkov RUS 1 Rd. zur.  
8 Eidmantas Nekrosius LIT 1 Rd. zur.  
9 Laimontas Kasiulis LIT 1 Rd. zur.  
10 Vilmantas Audzijonis LIT 2 Rd. zur.  
11 Meelis Annus LAT 2 Rd. zur.  
12 Karline Stala LAT 3 Rd. zur.  
13 Artjoms Koclamazasvili LAT DNF  
schnellste Runde: Kuismanen 01:17.105 = 148.006 km /h (7)
Formula Scandic, Rennen 1, 15 Runden
1 Martin Rump EST 18:21.776  
2 Marcus Lukas Kiisa EST 18:43.857  
3 Erko Vallbaum EST 19:21.648  
4 Karl Gustav Annus LAT 19:32.809  
5 Kaspar Kallasmaa EST 19:32.937  
6 Nanci Ristla EST 18:42.260  
schnellste Runde: Rump 01:11.579 = 159.432 km /h (14)
Formula Scandic, Rennen 2, 15 Runden
1 Martin Rump EST 18:10.884  
2 Marcus Lukas Kiisa EST 18:34.809  
3 Nanci Ristla EST 18:51.839  
4 Kaspar Kallasmaa EST 18:54.202  
5 Erko Vallbaum EST 18:32.097  
6 Karl Gustav Annus LAT 2 Rd. zur.  
schnellste Runde: Rump 01:11.988 = 158.526 km /h (14)
Kumho Challenge, Rennen 2, 15 Runden
1 Nikolai Zhuravlev RUS 21:19.570  
2 Airidas Siaurys LIT 21:26.030  
3 Mantas Neverdauskas LIT 21:29.090  
4 Steven Puust EST 21:32.701  
5 Martin Seppam EST 21:41.955  
6 Peeter Peek EST 21:43.695  
7 Karolis Doleba LIT 21:45.500  
8 Elvis Turans LAT 22:36.196  
9 Valters Sulcs LAT DNF  
schnellste Runde: Neverdauskas 01:30.574 = 125.996 km/h (2)
Mitjet 2l "Superturismo 2L West Europe Series", Rennen 2, 21 Runden
1 Pertti Kuismanen FIN 27:07.705  
2 Martynas Griska LIT 1 Rd. zur.  
3 Eidmantas Nekrosius LIT 2 Rd. zur.  
4 Artjoms Koclamazasvili LAT 2 Rd. zur.  
5 Viktor Vasiljev LAT 2 Rd. zur.  
6 Karline Stala LAT 2 Rd. zur.  
7 Povilas Jankavicius LIT 2 Rd. zur.  
8 Vladimir Ass LAT 2 Rd. zur.  
9 Ruben Shumeev RUS 2 Rd. zur.  
10 Vilmantas Audzijonis LIT 2 Rd. zur.  
11 Laimontas Kasiulis LIT 4 Rd. zur.  
12 Meelis Annus LAT 6 Rd. zur.  
13 Stanislav Serjenkov RUS DNF  
schnellste Runde: Neverdauskas 01:30.574 = 125.996 km/h (2)
BMW 325, Rennen 1, 13 Runden
1 Raimo Kulli EST 20:04.510  
2 Mikk Maaten EST 20:18.604  
3 Raimo Lang EST 20:19.393  
4 Enar-Klaus Kunman EST 20:21.500  
5 Tõnis Hommik EST 20:23.372  
6 Margus Pihlak EST 20:34.821  
7 Philip Klaar EST 21:01.742  
8 Konstantin Vedennikov EST 21:02.034  
9 Sven Karuse EST 21:11.102  
10 Taavi Klooren EST 21:23.921  
11 Ruben Lend EST DNF  
schnellste Runde: Kulli 01:30.899 = 125.546 km/h (6)
BMW 325, Rennen 2, 13 Runden
1 Raimo Kulli EST 21:21.177  
2 Mikk Maaten EST 21:29.532  
3 Enar-Klaus Kunman EST 21:36.050  
4 Tõnis Hommik EST 21:38.502  
5 Raimo Lang EST 21:40.812  
6 Taavi Klooren EST 21:52.336  
7 Konstantin Vedennikov EST 21:55.882  
8 Margus Pihlak EST 22:16.887  
9 Philip Klaar EST 22:16.912  
10 Sven Karuse EST 22:55.253  
11 Ruben Lend EST 23:02.076  
schnellste Runde: Kulli 01:30.775 = 125.717 km/h (2)
Camaro Cup, Rennen 1, 15 Runden
1 Jari Nurminen FIN 20:42.425  
2 Janel Nurminen FIN 20:45.972  
3 Juha Haarahiltunen FIN 21:04.992  
4 Jouni Kuivala FIN 21:07.146  
5 Toni Lähteenmäki FIN 21:30.210  
6 Raivo Tamm FIN 22:07.817  
7 Antti Punkari FIN 1 Rd. zur.  
8 Karl Kask FIN 1 Rd. zur.  
schnellste Runde: Nurminen 01:19.014 = 144.43 km/h (13)
Camaro Cup, Rennen 2, 16 Runden
1 Jari Nurminen FIN 21:10.761  
2 Toni Lähteenmäki FIN 21:12.877  
3 Juha Haarahiltunen FIN 21:34.336  
4 Raivo Tamm FIN 21:37.127  
5 Jouni Kuivala FIN 22:08.621  
6 Karl Kask FIN 22:12.607  
7 Janel Nurminen FIN 5 Rd. zur.  
8 Antti Punkari FIN DNF  
schnellste Runde: Nurminen 01:17.898 = 146.499 km/h (8)
DV 1. Bikernieki (LAT) "Dzintara Volga / Dzintara aplis 2013"
4.5.2013, 3.6 km
Quelle: mylaps.com
Historical Formula, 12 Runden
Rennen 1
1 Jaak  Kuul ESTMondial Estonia 2118:48.638 
2 Albertas  Pundys LITMondial 18:52.025 
3 Indulis  Rukuts LATMondial 19:13.171 
4 Ivars  Krumins LATEaster 20:04.214 
5 Andris  Grikis LATEaster 20:11.347 
6 Dmitrijs  Porohovs LATEaster 1 Rd. zur. 
7 Petras  Cernjauskas LITMondial 3 Rd. zur. 
8 Ingus  Zirnitis LATEaster DNF 
schnellste Runde: Kuul 01:28.680 = 146.143 km/h (8)
Rennen 2
1 Jaak  Kuul ESTMondial Estonia 2118:47.223 
2 Albertas  Pundys LITMondial 18:50.259 
3 Andris  Grikis LATEaster 20:12.247 
4 Indulis  Rukuts LATMondial 20:13.158 
5 Ivars  Krumins LATEaster 2 Rd. zur. 
6 Petras  Cernjauskas LITMondial 3 Rd. zur. 
7 Dmitrijs  Porohovs LATEaster DNF 
8 Ingus  Zirnitis LATEaster DNF 
schnellste Runde: Kuul 01:31.283 = 141.976 km/h (2)
Superturismo 2L West Europe Series (Mitjet 2l), 16 Runden
1 Karline  Stala LAT26:25.672 
2 Ruben  Shumeev RUS26:50.315 
3 Egons  Lapins LAT26:50.939 
4 Stanislav  Serezhenkov RUS26:56.667 
5 Uldis  Timaks LATDNF 
schnellste Runde: Stala 01:33.517 = 138.584 km/h (10)
National Latvia, 12 Runden
Rennen 1
1 Janis  Vanks LAT20:11.334 
2 Lauris  Vigants LAT20:12.636 
3 Uldis  Timaks LAT20:12.813 
4 Viktors  Vasiljevs LAT20:26.376 
5 Vladimirs  Ass LAT20:30.230 
6 Raimonds  Cabulis LAT20:42.044 
7 Ruslans  Rilcins LAT21:16.546 
8 Ansis  Fridbergs LAT21:43.018 
9 Igors  Zubkovs LATDNF 
10 Dzintars  Raitis LATDNF 
11 Martins  Putnins LATDNF 
schnellste Runde: Vigants 01:39.695 = 129.996 km/h (10)
Rennen 2
1 Uldis  Timaks LAT20:17.998 
2 Lauris  Vigants LAT20:20.676 
3 Janis  Vanks LAT20:21.114 
4 Viktors  Vasiljevs LAT20:25.394 
5 Raimonds  Cabulis LAT20:41.098 
6 Martins  Putnins LAT21:10.910 
7 Ansis  Fridbergs LAT23:00.360 
8 Ruslans  Rilcins LATDNF 
9 Dzintars  Raitis LATDNF 
10 Vladimirs  Ass LATDNF 
11 Igors  Zubkovs LATDNF 
schnellste Runde: Vanks 01:39.767 = 129.903 km/h (11)
Historical VAZ 1300, VAZ 1600, 12 Runden
Rennen 1
1 Gints  Bremze LAT1600 VAZ21:54.029 
2 Ivars  Vasaraudzis LAT1600 VAZ21:58.963 
3 Peteris  Laipnieks LAT1600 VAZ22:14.987 
4 Peteris  Ziemanis LAT1300 VAZ22:15.679 
5 Kristaps  Abols LAT1600 VAZ22:29.892 
6 Martins  Lagzdins LAT1300 VAZ22:42.562 
7 Matiss  Mezaks LAT1300 VAZ23:00.282 
8 Raitis  Binde LAT1600 VAZ23:11.435 
9 Ervins  Cauna LAT1600 VAZ23:11.537 
10 Andris  Prieditis LAT1600 VAZ23:33.700 
11 Aleksejs  Sorokins LAT1600 VAZ1 Rd. zur. 
12 Juris  Dambis LAT1600 VAZDNF 
DQ (6) Ronalds  Senavskis LAT1300 VAZ22:31.665 
schnellste Runde: Vasaraudzis 01:47.451 = 120.613 km/h (8)
Rennen 2
1 Ivars  Vasaraudzis LAT1600 VAZ21:51.494 
2 Peteris  Laipnieks LAT1600 VAZ21:52.276 
3 Juris  Dambis LAT1600 VAZ22:06.432 
4 Gints  Bremze LAT1600 VAZ22:15.437 
5 Kristaps  Abols LAT1600 VAZ22:18.899 
6 Martins  Lagzdins LAT1300 VAZ22:45.126 
7 Peteris  Ziemanis LAT1300 VAZ22:45.496 
8 Matiss  Mezaks LAT1300 VAZ22:51.253 
9 Ervins  Cauna LAT1600 VAZ23:01.025 
10 Andris  Prieditis LAT1600 VAZ23:02.229 
11 Raitis  Binde LAT1600 VAZ23:09.388 
12 Aleksejs  Sorokins LAT1600 VAZ1 Rd. zur. 
13 Ronalds  Senavskis LAT1300 VAZDNF 
schnellste Runde: Dambis 01:47.396 = 120.675 km/h (8)
Historical GAZ, 12 Runden
Rennen 1
1 Antons  Dolgopolovs LAT22:24.112 
2 Andrejs  Paupers LAT22:36.231 
3 Ivars  Janeks LAT22:39.100 
4 Valdis  Belmers LAT22:39.734 
5 Janis  Matulens LAT22:53.519 
6 Margers  Pinkulis LAT23:01.554 
7 Janis  Tomsons LAT23:10.167 
8 Aleksandrs  Sorokins LAT23:10.883 
9 Andris  Vejins LAT23:23.010 
10 Armands  Smukulis LAT23:32.989 
11 Rolands  Berzins LAT23:35.298 
12 Vladislavs  Svinkins LAT23:38.777 
13 Italo  Alsins LAT23:39.508 
14 Kaspars  Turks LAT23:39.901 
15 Ervins  Kreicbergs LAT24:00.843 
16 Maris  Cirulis LAT24:13.839 
17 Harijs  Blicavs LAT3 Rd. zur. 
18 Kaspars  Berze LATDNF 
19 Guntis  Skele LATDNF 
20 Ainars  Senfelds LATDNF 
21 Normunds  Dobums LATDNF 
schnellste Runde: Dolgopolvs 01:48.606 = 119.33 km/h (2)
Rennen 2
1 Antons  Dolgopolovs LAT22:21.746 
2 Andrejs  Paupers LAT22:30.661 
3 Ivars  Janeks LAT22:33.874 
4 Janis  Matulens LAT22:37.405 
5 Margers  Pinkulis LAT22:40.314 
6 Aleksandrs  Sorokins LAT22:54.555 
7 Italo  Alsins LAT23:21.670 
8 Kaspars  Turks LAT23:24.647 
9 Armands  Smukulis LAT23:26.063 
10 Vladislavs  Svinkins LAT23:30.478 
11 Andris  Vejins LAT23:31.428 
12 Rolands  Berzins LAT23:44.582 
13 Ervins  Kreicbergs LAT1 Rd. zur. 
14 Harijs  Blicavs LAT1 Rd. zur. 
15 Normunds  Dobums LATDNF 
16 Maris  Cirulis LATDNF 
17 Kaspars  Berze LATDNF 
18 Janis  Tomsons LATDNF 
DNS Ainars  Senfelds LAT 
DNS Guntis  Skele LAT 
DQ (3) Valdis  Belmers LAT22:34.543 
schnellste Runde: Dolgopolvs 01:47.173 = 120.926 km/h (2)
BTCC 2. Kaunas (LIT) "Lt Automobiliu Ziediniu Lenktyniu Cemp"
1.-2.6.2013
Quelle: orion-timing.com
Tourenwagen + Superturismo 2L Rennen 1, 13 Runden
1 Ramunas Capkauskas LITOPEN BMW M316:39.609  
DQ (2) Dainius Matijosaitis LITA2000 Honda Civic16:39.790  
2 Marius Miskunas LITA2000 17:01.495  
3 Dovilas Ciutele LITOPEN 17:02.251  
4 Denas Marcinkevicius LITST2L 17:20.831  
5 Audrius Makarskas LITA2000+ 17:24.521  
6 Karline Stala LATST2L 17:27.687  
7 Aurelijus Beleckis LITA2000 17:32.597  
8 Robertas Auksciunas LITA2000 17:38.335  
9 Edvinas Mardosas LITA2000 17:39.926  
10 Povilas Jankavicius LITST2L 17:54.170  
11 Eidmantas Nekrosius LITA2000 1 Rd. zur.  
12 Tomas Orentas LITOPEN 1 Rd. zur.  
13 Evaldas Ugenskas LITA2000+ 1 Rd. zur.  
14 Ruben Shumeev LITST2L 1 Rd. zur.  
15 Arturas Pakenas LITA2000+ DNF  
16 Stanislav Serezhenkov LITST2L DNF  
17 Tomas Jurevicius LITA2000+ DNF  
18 Tomas Sutinis LITA2000 DNF  
schnellste Runde: Matijosaitis 01:21.539
Tourenwagen +Superturismo 2L Rennen 2, 13 Runden
1 Ramunas Capkauskas LITOPEN BMW M3 16:36.616  
2 Dainius Matijosaitis LITA2000 Honda Civic16:50.949  
3 Dovilas Ciutele LITOPEN 17:00.835  
4 Aurelijus Beleckis LITA2000 17:22.434  
5 Denas Marcinkevicius LITST2L 17:22.841  
6 Eidmantas Nekrosius LITA2000 17:23.456  
7 Arturas Putna LITA2000+ 17:34.902  
8 Karline Stala LATST2L 17:39.416  
9 Povilas Jankavicius LITST2L 17:41.495  
10 Robertas Auksciunas LITA2000 17:43.489  
11 Stanislav Serezhenkov LITST2L 17:47.762  
12 Evaldas Ugenskas LITA2000+ 1 Rd. zur.  
13 Audrius Makarskas LITA2000+ 1 Rd. zur.  
14 Arturas Pakenas LITA2000+ 2 Rd. zur.  
15 Ruben Shumeev LITST2L 2 Rd. zur.  
16 Edvinas Mardosas LITA2000 2 Rd. zur.  
17 Marius Miskunas LITA2000 DNF  
schnellste Runde: Capkauskas 01:21.539
Nationale Tourenwagen + Kumho Challenge Rennen 1, 13 Runden
1 Nikolai Zhuravlev RUSKUMHO Ford Fiesta 17:28.599  
2 Airidas Siaurys LITKUMHO Honda CRX 17:29.052  
3 Steven Puust ESTKUMHO 17:47.095  
4 Peeter Peek ESTKUMHO 17:56.073  
5 Lauris Vigants LATNATIONAL 18:11.621  
6 Valters Sulcs LITKUMHO 18:17.141  
7 Viktorijs Vasiljevs LATNATIONAL 18:17.562  
8 Janis Vanks LATNATIONAL 18:19.483  
9 Janis Ciekals LITKUMHO 18:32.827  
10 Elvis Turans LITKUMHO 18:35.856  
11 Ansis Fridbergs LATNATIONAL 18:44.261  
12 Vladimirs Ass LATNATIONAL 19:02.344  
13 Martins Putnis LATNATIONAL DNF  
schnellste Runde: Zhuravlev 01:26.200
Nationale Tourenwagen + Kumho Challenge Rennen 2, 13 Runden
1 Nikolai Zhuravlev RUSKUMHO Ford Fiesta 17:38.551  
2 Airidas Siaurys LITKUMHO Honda CRX 17:38.740  
3 Steven Puust ESTKUMHO 17:56.276  
4 Peeter Peek ESTKUMHO 17:57.641  
5 Janis Vanks LATNATIONAL 18:31.715  
6 Lauris Vigants LATNATIONAL 18:33.846  
7 Viktorijs Vasiljevs LATNATIONAL 18:41.226  
8 Janis Ciekals LITKUMHO 19:03.758  
9 Elvis Turans LITKUMHO 19:38.386  
10 Valters Sulcs LITKUMHO 1 Rd. zur.  
11 Ansis Fridbergs LATNATIONAL 1 Rd. zur.  
12 Martins Putnis LATNATIONAL 1 Rd. zur.  
13 Vladimirs Ass LATNATIONAL DNF  
schnellste Runde: Siaurys 01:26.399
"Dzintara Volga" VAZ Rennen 1, 13 Runden
1 Erikas Siska LATVAZ1600 VAZ 2105 19:13.409  
2 Ivars Vasaraudzis LATVAZ1600 19:26.443  
3 Adomas Petrovas LATVAZ1600 19:34.921  
4 Gints Bremze LATVAZ1600 19:39.707  
5 Kristaps Abols LATVAZ1600 19:41.220  
6 Peteris Ziemanis LATVAZ1300 19:47.072  
7 Martins Lagzdins LATVAZ1300 20:39.755  
DQ (8) Aurimas Taraila LATVAZ1600 20:44.263  
8 Ronalds Senavskis LATVAZ1300 1 Rd. zur.  
9 Arunas Petrovas LATVAZ1300 DNF  
10 Peteris Laipnieks LATVAZ1600 DNF  
11 Matiss Mezaks LATVAZ1300 DNF  
12 Aurimas Onuskevicius LATVAZ1600 DNF  
13 Raitis Binde LATVAZ1600 DNF  
14 Andris Bulans LATVAZ1600 DNF  
schnellste Runde: Siska 01:31.988
"Dzintara Volga" VAZ Rennen 2, 13 Runden
DQ (1) Erikas Siska LATVAZ1600 VAZ 2105 19:37.439  
1 Ivars Vasaraudzis LATVAZ1600 20:16.151  
2 Adomas Petrovas LATVAZ1600 20:18.151  
3 Gints Bremze LATVAZ1600 20:20.878  
4 Kristaps Abols LATVAZ1600 20:27.882  
5 Peteris Ziemanis LATVAZ1300 20:28.795  
DQ (6) Aurimas Taraila LATVAZ1600 20:56.088  
7 Andris Bulans LATVAZ1600 21:09.293  
8 Arunas Petrovas LATVAZ1300 1 Rd. zur.  
9 Ronalds Senavskis LATVAZ1300 1 Rd. zur.  
10 Martins Lagzdins LATVAZ1300 DNF  
schnellste Runde: Siska 01:33.372
"Dzintara Volga" GAZ Rennen 1, 13 Runden
1 Antons Dolgopolovs LATVOLGA 23:56.241  
2 Normunds Dobums LATVOLGA 23:57.710  
3 Ivars Janeks LATVOLGA 24:02.282  
4 Margers Pinkulis LATVOLGA 24:06.086  
5 Armands Smukulis LATVOLGA 24:15.363  
6 Vladislavs Svinkins LATVOLGA 24:27.149  
7 Guntis Skele LATVOLGA 24:32.109  
8 Andris Vejins LATVOLGA 24:47.665  
9 Harijs Blicavs LATVOLGA DNF  
10 Janis Tomsons LATVOLGA DNF  
schnellste Runde: Dolgopolovs 01:35.474
"Dzintara Volga" GAZ Rennen 2, 13 Runden
1 Antons Dolgopolovs LATVOLGA 19:50.598  
2 Normunds Dobums LATVOLGA 19:53.726  
3 Ivars Janeks LATVOLGA 19:54.353  
4 Margers Pinkulis LATVOLGA 20:32.591  
5 Vladislavs Svinkins LATVOLGA 20:33.495  
6 Andris Vejins LATVOLGA 20:52.668  
7 Janis Tomsons LATVOLGA 20:59.180  
8 Harijs Blicavs LATVOLGA 1 Rd. zur.  
9 Armands Smukulis LATVOLGA DNF  
10 Guntis Skele LATVOLGA DNF  
schnellste Runde: Dolgopolovs 01:36.303
LIT Tourenwagen + GT Rennen 1, 13 Runden
1 Ramunas Capkauskas LITOPEN BMW M3 16:10.279  
2 Eidmantas Nekrosius LITA2000 16:29.354  
3 Dainius Matijosaitis LITA2000 16:36.803  
4 Artjoms Koclamazasvili LITBO BMW 16:56.679  
5 Robertas Graudinis LITOPEN 17:01.414  
6 Arturas Putna LITA2000+ 17:08.665  
7 Marius Miskunas LITA2000 17:18.805  
8 Audrius Makarskas LITA2000+ 17:35.178  
9 Robertas Auksciunas LITA2000 17:44.620  
10 Edvinas Mardosas LITA2000 1 Rd. zur.  
11 Tomas Jurevicius LITA2000+ 1 Rd. zur.  
12 Aurelijus Beleckis LITA2000 1 Rd. zur.  
13 Tomas Sutinis LITA2000 1 Rd. zur.  
14 Evaldas Ugenskas LITA2000+ 1 Rd. zur.  
15 Dovilas Ciutele LITOPEN 2 Rd. zur.  
16 Arturas Pakenas LITA2000+ DNF  
17 Martynas Griska LITBO DNF  
18 Laimontas Kasiulis LITOPEN DNF  
19 Tomas Orentas LITOPEN DNF  
schnellste Runde: Capkauskas 01:19.011
LIT Tourenwagen + GT Rennen 1, 13 Runden
1 Ramunas Capkauskas LITOPEN BMW M3 17:41.304  
2 Artjoms Koclamazasvili LITBO BMW 17:45.520  
3 Tomas Jurevicius LITA2000+ 18:35.121  
4 Audrius Makarskas LITA2000+ 19:10.112  
5 Edvinas Mardosas LITA2000 1 Rd. zur.  
6 Aurelijus Beleckis LITA2000 1 Rd. zur.  
7 Tomas Sutinis LITA2000 1 Rd. zur.  
8 Robertas Graudinis LITOPEN 1 Rd. zur.  
9 Tomas Orentas LITOPEN 1 Rd. zur.  
10 Dovilas Ciutele LITOPEN 1 Rd. zur.  
11 Robertas Auksciunas LITA2000 1 Rd. zur.  
12 Evaldas Ugenskas LITA2000+ 2 Rd. zur.  
13 Dainius Matijosaitis LITA2000 3 Rd. zur.  
14 Eidmantas Nekrosius LITA2000 DNF  
schnellste Runde: Koclamazasvili 01:26.337
BTCC 3. Pärnu/Audru (EST) Auto24ring
15.-16.6.2013, 3.100 km
Quelle: mylaps.com
BMW 325 Rennen 1, 13 Runden
1 Raimo Kulli EST 21:25.869  
2 Mikk Maaten EST 21:28.383  
3 Enar-Klaus Kunman EST 21:32.346  
4 Tonis Hommik EST 21:34.609  
5 Konstantin Vedennikov EST 21:36.055  
6 Indrek Nilson EST 22:04.595  
7 Ruben Lend EST 22:06.195  
8 Raimo Lang EST 22:10.307  
9 Margus Pihlak EST 22:11.725  
10 Rainer Virve EST 22:12.521  
11 Philip Klaar EST 22:18.151  
12 Janeck Kiisa EST 22:59.677  
13 Sven Karuse EST 23:01.624  
14 Taavi Klooren EST DNF  
schnellste Runde: Kulli 01:37.309 = 117.276 km/h
BMW 325 Rennen 2, 13 Runden
1 Raimo Kulli EST 20:03.984  
2 Tonis Hommik EST 20:07.126  
3 Enar-Klaus Kunman EST 20:12.802  
4 Konstantin Vedennikov EST 20:13.399  
5 Indrek Nilson EST 20:22.780  
6 Raimo Lang EST 20:24.467  
7 Rainer Virve EST 20:28.875  
8 Philip Klaar EST 20:39.883  
9 Sven Karuse EST 21:01.508  
10 Janeck Kiisa EST 21:17.630  
11 Mikk Maaten EST DNF  
12 Ruben Lend EST DNF  
13 Taavi Klooren EST DNF 
DQ Margus Pihlak EST DNF  
schnellste Runde: Kulli 01:31.137 = 125.218 km/h
Kumho Challenge Rennen 1, 13 Runden
1 Nikolai Zhuravlev RUS 21:20.123  
2 Peeter Peek EST 21:29.538  
3 Airidas Siaurys LIT 21:30.985  
4 Martin Seppam EST 21:37.299  
5 Steven Puust EST 21:43.711  
6 Mantas Neverdauskas LIT 21:58.866  
7 Karolis Doleba LIT 22:15.280  
8 Valters Sulcs LAT 22:19.031  
9 Kristaps Mietulis EST 22:33.610  
10 Elvis Turans LAT 1 Rd. zur.  
11 Lauri Telling EST DNF  
schnellste Runde: Zhuravlev 01:36.848 = 117.834 km/h
Kumho Challenge Rennen 2, 14 Runden
1 Nikolai Zhuravlev RUS 21:18.651  
2 Steven Puust EST 21:30.427  
3 Peeter Peek EST 21:38.369  
4 Airidas Siaurys LIT 21:38.581  
5 Martin Seppam EST 21:40.045  
6 Valters Sulcs LAT 21:49.237  
7 Karolis Doleba LIT 21:49.265  
8 Kristaps Mietulis EST 22:45.101  
9 Elvis Turans LAT 22:54.709  
10 Lauri Telling EST DNF  
11 Mantas Neverdauskas LIT DNF  
schnellste Runde: Zhuravlev 01:30.322 = 126.348 km/h
Latvia National Rennen 1, 12 Runden
1 Lauris Vigants LAT 20:27.592  
2 Janis Vanks LAT 20:28.532  
3 Uldis Timaks LAT 21:20.004  
4 Vladimir Ass LAT 21:28.574  
5 Ansis Fridbergs LAT 21:38.574  
6 Viktor Vasiljev LAT 21:41.956  
7 Didzis Pope LAT DNF  
schnellste Runde: Vanks 01:40.470 = 113.586 km/h
Latvia National Rennen 2, 13 Runden
1 Lauris Vigants LAT 20:39.890  
2 Uldis Timaks LAT 20:45.100  
3 Janis Vanks LAT 20:48.698  
4 Didzis Pope LAT 20:51.217  
5 Viktor Vasiljev LAT 20:54.212  
6 Vladimir Ass LAT 20:57.554  
7 Ansis Fridbergs LAT 21:02.543  
schnellste Runde: Timaks 01:33.918 = 121.51 km/h
Baltic Open Rennen 1, 18 Runden
1 Martynas Griska LIT 27:38.407  
2 Tonu Soomer EST 27:42.632  
3 Karl Kask LAT  
4 Kaspar Aruvee LAT 28:47.206  
5 Dainius Matijosaitis LIT 29:13.869  
6 Eidmantas Nekrosius LIT 1 Rd. zur.  
7 Tomas Jurevicius LIT 1 Rd. zur.  
8 Marius Miskunas LAT 1 Rd. zur.  
9 Audrius Makarskas LAT 1 Rd. zur.  
10 Edvinas Mardoskas LAT 1 Rd. zur.  
11 Evaldas Ugenskas LAT 2 Rd. zur.  
12 Arturas Pakenas LAT 2 Rd. zur.  
13 Artjom Koclamazasvili LAT 3 Rd. zur.  
14 Aurelijus Beleckis LAT 4 Rd. zur.  
schnellste Runde: Soomer 01:27.230 = 130.827 km/h
Baltic Open Rennen 2, 19 Runden
1 Martynas Griska LIT 27:00.780  
2 Artjom Koclamazasvili LAT 27:22.277  
3 Dainius Matijosaitis LIT 27:30.173  
4 Kaspar Aruvee LAT 28:06.362  
5 Karl Kask LAT 1 Rd. zur.  
6 Eidmantas Nekrosius LIT 1 Rd. zur.  
7 Audrius Makarskas LAT 1 Rd. zur.  
8 Tomas Jurevicius LIT 1 Rd. zur.  
9 Edvinas Mardoskas LAT 1 Rd. zur.  
10 Tonu Soomer EST 2 Rd. zur.  
11 Evaldas Ugenskas LAT 2 Rd. zur.  
12 Arturas Pakenas LAT 4 Rd. zur.  
13 Marius Miskunas LAT DNF  
14 Aurelijus Beleckis LAT DNF  
schnellste Runde: Soomer 01:18.496 = 145.383 km/h
Formel Renault 1.6 Rennen 1, 15 Runden
1 Kimmy Larsson S 19:12.010  
2 Erik Johansson S 19:13.278  
3 Lukas Sundahl S 19:23.697  
4 Kevin Aabol S 19:31.844  
5 Martin Rump S 19:32.337  
6 Robert Svensson S 19:33.637  
7 Karl-Gustav Annus S 19:44.214  
8 Paul Blomqvist S 19:53.544  
9 Marcus Lukas S 19:54.772  
10 Otto Tjäder S 20:38.795  
11 Pontus Fredricsson S DNF  
schnellste Runde: Johansson 01:16.151 = 149.86 km/h
Formel Renault 1.6 Rennen 2, 16 Runden
1 Kimmy Larsson S 20:28.207  
2 Martin Rump S 20:29.838  
3 Erik Johansson S 20:36.103  
4 Lukas Sundahl S 20:40.944  
5 Kevin Aabol S 20:41.295  
6 Robert Svensson S 20:48.673  
7 Marcus Lukas S 20:56.227  
8 Paul Blomqvist S 20:59.615  
9 Pontus Fredricsson S 21:07.401  
10 Karl-Gustav Annus S 21:25.098  
11 Otto Tjäder S DNF  
schnellste Runde: Rump 01:16.011 = 150.136 km/h
Palanga (LIT) "OMNITEL 1000km" Rahmenrennen
11.-13.7.2013
Quelle: mylaps.com
Tourenwagen B2000/A2000 Rennen 1, 6 Runden
1 Gedas Drukteinis LIT B2000 Opel Ascona09:46.686  
2 Aurelijus Beleckis LIT A2000 Honda Civic09:48.006  
3 Ignas Brusokas LIT A2000 Honda Civic09:49.642  
4 Airidas Siaurys LIT A2000 Honda CRX09:51.079  
5 Edvinas Mardosas LIT A2000 Honda Civic10:00.095  
6 Audrius Makarskas LIT B2000 Clio10:05.183  
7 Mantas Gasiunas LIT A2000 Honda CRX10:05.900  
8 Vytautas Valukonis LIT A2000 Honda Civic10:12.200  
9 Sarunas Dailide LIT B2000 Honda CRX10:13.004  
10 Audrius Vibriantis LIT B2000 VW Golf10:17.945  
11 Mantas Miskunas LIT A2000 Honda Civic10:20.557  
12 Deividas Sakalauskas LIT A2000 Honda Civic10:24.929  
13 Gytis Guzevicius LIT B2000 Opel Kadett10:54.950  
14 Donatas Cukuras LIT B2000 Toyota Celica11:11.627  
15 Arminas Kundrotavicius LIT A2000 Honda CRXDNF  
16 Arnas Valavicius LIT B2000 Honda CivicDNF  
DNS Robertas Sidabras LIT B2000 Ford Puma  
schnellste Runde: Mardosas 01:36.477 = 111.72 km/h
Tourenwagen B2000/A2000 Rennen 2, 8 Runden
1 Airidas Siaurys LIT A2000 Honda CRX12:43.346  
2 Ignas Brusokas LIT A2000 Honda Civic12:52.622  
3 Aurelijus Beleckis LIT A2000 Honda Civic13:04.991  
4 Deividas Sakalauskas LIT A2000 Honda Civic13:05.323  
5 Vytautas Valukonis LIT A2000 Honda Civic13:14.655  
6 Mantas Gasiunas LIT A2000 Honda CRX13:19.654  
7 Audrius Makarskas LIT B2000 Clio13:29.585  
8 Mantas Miskunas LIT A2000 Honda Civic13:31.633  
9 Sarunas Dailide LIT B2000 Honda CRX13:32.168  
10 Audrius Vibriantis LIT B2000 VW Golf13:43.733  
11 Arminas Kundrotavicius LIT A2000 Honda CRX13:55.460  
12 Donatas Cukuras LIT B2000 Toyota Celica13:58.736  
13 Arnas Valavicius LIT B2000 Honda Civic14:24.217  
14 Gytis Guzevicius LIT B2000 Opel Kadett14:25.758  
15 Gedas Drukteinis LIT B2000 Opel Ascona03:21.526  
schnellste Runde: Siaurys 01:34.558 = 113.987 km/h
Tourenwagen RWD Rennen 1, 6 Runden
1 Linas Steponaitis LIT BMW 32009:40.591  
2 Andrius Linauskis LIT BMW 32509:42.797  
3 Robertas Auksciunas LIT BMW 32009:50.761  
4 Tomas Sutinis LIT BMW 09:58.639  
5 Remigijus Veikalas LIT BMW 09:58.718  
6 Emilis Gudaitis LIT BMW 32510:09.383  
DNS Stasys Taraile LIT BMW 318  
schnellste Runde: Linauskis 01:36.039 = 112.229 km/h
Tourenwagen RWD Rennen 2, 8 Runden
1 Robertas Auksciunas LIT BMW 32013:05.352  
2 Andrius Linauskis LIT BMW 32513:06.379  
3 Remigijus Veikalas LIT BMW 13:15.697  
4 Emilis Gudaitis LIT BMW 32513:22.123  
5 Tomas Sutinis LIT BMW 13:31.686  
6 Linas Steponaitis LIT BMW 320DNF  
schnellste Runde: Linauskis 01:36.286 = 111.942 km/h
Tourenwagen A2000+/B2000+ Rennen 1, 6 Runden
1 Eidmantas Nekrosius LIT OPEN BMW09:14.924  
2 Marius Miskunas LIT OPEN Honda Integra09:26.970  
3 Tomas Orentas LIT OPEN Toyota Celica09:28.401  
4 Audrius Makarskas LIT A3000 BMW 120D09:40.672  
5 Edvinas Kajokas LIT OPEN Honda Civic09:43.547  
6 Linas Baltrusaitis LIT A3000 BMW E3009:47.633  
7 Mindaugas Bogusevicius LIT A3000 BMW 320D09:48.333  
8 Mark Los LIT A3000 BMW 320D09:55.131  
9 Dovilas Ciutele LIT OPEN Lada09:55.577  
10 Mantas Gasiunas LIT A3000 Honda CRX10:05.726  
11 Paulius Krukauskas LIT A3000 BMW 32510:10.460  
12 Gerdas Beinaravicius LIT A3000 BMW 32510:11.368  
13 Indre Senkute LIT OPEN VW Golf10:17.273  
14 Edvinas Mardosas LIT A3000 Honda CivicDNF  
schnellste Runde: Nekrosius 01:31.535 = 117.752 km/h
Tourenwagen A2000+/B2000+ Rennen 2, 8 Runden
1 Linas Baltrusaitis LIT A3000 BMW E3015:57.033  
2 Mark Los LIT A3000 BMW 320D16:00.943  
3 Marius Miskunas LIT OPEN Honda Integra16:02.375  
4 Edvinas Kajokas LIT OPEN Honda Civic16:04.619  
5 Mantas Gasiunas LIT A3000 Honda CRX16:10.882  
6 Dovilas Ciutele LIT OPEN Lada16:11.277  
7 Paulius Krukauskas LIT A3000 BMW 32516:20.475  
8 Audrius Makarskas LIT A3000 BMW 120D16:22.188  
9 Tomas Orentas LIT OPEN Toyota Celica16:28.644  
10 Indre Senkute LIT OPEN VW Golf16:34.057  
11 Mindaugas Bogusevicius LIT A3000 BMW 320DDNF  
12 Gerdas Beinaravicius LIT A3000 BMW 325DNF  
13 Eidmantas Nekrosius LIT OPEN BMWDNF  
DNS Edvinas Mardosas LIT A3000 Honda Civic  
schnellste Runde: Orentas 01:33.862 = 114.832 km/h
Tourenwagen Dzintara Volga Rennen 1, 10 Runden
1 Ainars Senfelds LAT 18:18.620  
2 Normunds Dobums LAT 18:24.137  
3 Janis Tomsons LAT 19:08.360  
4 Italo Alsins LAT 19:40.440  
5 Maris Ozolins LAT DNF  
6 Janis Matulens LAT DNF  
schnellste Runde: Senfelds 01:48.518 = 99.324 km/h
Tourenwagen Dzintara Volga Rennen 2, 10 Runden
1 Ainars Senfelds LAT 18:02.548  
2 Normunds Dobums LAT 18:21.799  
3 Janis Tomsons LAT 19:02.368  
4 Italo Alsins LAT 19:17.399  
DNS Janis Matulens LAT  
DNS Maris Ozolins LAT  
schnellste Runde: Senfelds 01:46.923 = 100.805 km/h
Tourenwagen Youngtimer, 10 Runden
1 Arturas Podrabeckis LIT BMW - WinArt15:53.816  
2 Robertas Auksciunas LIT BMW 320iS E3015:57.632  
3 Tomas Sutinis LIT BMW 320 E3016:01.063  
4 Tomas Jurevicius LIT BMW 325 E3016:10.899  
5 Gedas Drukteinis LIT Opel Ascona16:14.830  
6 Dovilas Ciutele LIT Lada 2105 VFTS16:19.237  
7 Paulius Giniunas LIT Mercedes 9016:49.030  
8 Andrius Kucinas LIT SAAB 900 OG17:32.989  
9 Gytis Guzevicius LIT Opel Kadett1 Rd. zur.  
10 Julius Kausylas LIT Peugeot 2051 Rd. zur.  
11 Mick Holland GB Ford Escort MK1DNF  
12 Drew Holland GB Ford Sierra CosworthDNF  
13 Valerijus Afanasjevas LIT VAZ 21011DNF  
DNS Dave Holland GB Ford Winston Cup Car  
schnellste Runde: Sutinis 01:34.593 = 113.945 km/h
Dzintara Volga 4. Bikernieki (LAT) "Motormuzeja Kauss 2013"
20.-21.7.2013, 3.662 km
Quelle: mylaps.com
Kurzbericht:
    Heftige Kämpfe in Riga »
Rennwagen Dzintara Volga Rennen 1, 12 Runden
1 Albertas Pundys LIT Mondial Estonia 21.1020:38.934
2 Taavi Kroon EST Mondial Estonia 21.10 20:51.563
3 Andris Grikis LAT Easter Estonia Madi 031 Rd. zur.
4 Dmitrijs Porohovs LAT Easter Estonia 21.101 Rd. zur.
5 Mihail Prudnikov UKR Easter 3 Rd. zur.
6 Jaak Kuul EST Mondial Estonia 21.10 DNF
DQ Karolis Griska LAT Mondial 3 Rd. zur.
DNS Indulis Rukuts LAT Mondial
DNS Zans Ribaks LAT Mondial Estonia 21.10
DNS Petras Cerniauskas LIT Mondial Estonia 21M
schnellste Runde: Kuul 01:40.005 = 131.825 km/h
Rennwagen Dzintara Volga Rennen 2, 12 Runden
1 Albertas Pundys LIT Mondial Estonia 21.1019:11.655
2 Jaak Kuul EST Mondial Estonia 21.1019:41.493
3 Taavi Kroon EST Mondial Estonia 21.1019:59.003
4 Karolis Griska LAT Mondial 20:30.035
5 Dmitrijs Porohovs LAT Easter Estonia 21.101 Rd. zur.
6 Mihail Prudnikov UKR Easter 1 Rd. zur.
7 Petras Cerniauskas LIT Mondial Estonia 21M5 Rd. zur.
8 Andris Grikis LAT Easter Estonia Madi 03DNF
DNS Indulis Rukuts LAT Mondial
DNS Zans Ribaks LAT Mondial Estonia 21.10
schnellste Runde: Kuul 01:30.590 = 145.526 km/h
Tourenwagen "Dzintara Volga" VAZ Rennen 1, 12 Runden
1 Ivars Vasaraudzis LAT 1600 VAZ 23:13.067
2 Gints Bremze LAT 1600 VAZ 23:19.079
3 Martins Lagzdins LAT 1300 VAZ 23:23.882
4 Peteris Laipnieks LAT 1600 VAZ23:24.301
5 Peteris Ziemanis LAT 1300 VAZ 23:27.521
6 Juris Dambis LAT 1600 VAZ 23:39.617
7 Andris Bulans LAT 1600 VAZ 23:47.913
8 Juris Ozolins LAT 1600 VAZ 24:17.993
9 Raitis Binde LAT 1600 VAZ 24:28.796
10 Aivars Laipnieks LAT 1300 VAZ 24:47.070
11 Matiss Mezaks LAT 1300 VAZ 1 Rd. zur.
12 Kristaps Abols LAT 1600 VAZ DNF
13 Aleksejs Sorokins LAT 1600 VAZ DNF
14 Ronalds Senavskis LAT 1300 VAZ DNF
15 Kirill Kashkurov RUS 1600 VAZ DNF
16 Aivo Tamms LAT 1600 VAZ DNF
schnellste Runde: Laipnieks 01:53.031 = 116.633 km/h
Tourenwagen "Dzintara Volga" VAZ Rennen 2, 12 Runden
1 Peteris Laipnieks LAT 1600 VAZ 21:34.740
2 Andris Bulans LAT 1600 VAZ 21:42.967
3 Juris Dambis LAT 1600 VAZ 21:43.748
4 Peteris Ziemanis LAT 1300 VAZ 21:48.134
5 Martins Lagzdins LAT 1300 VAZ 21:48.698
6 Gints Bremze LAT 1600 VAZ 21:51.144
7 Kristaps Abols LAT 1600 VAZ 22:08.223
8 Matiss Mezaks LAT 1300 VAZ 22:08.765
9 Ivars Vasaraudzis LAT 1600 VAZ 22:09.698
10 Andris Prieditis LAT 1600 VAZ 22:29.215
11 Aivars Laipnieks LAT 1300 VAZ 22:36.158
12 Juris Ozolins LAT 1600 VAZ 22:37.506
13 Raitis Binde LAT 1600 VAZ 22:42.156
14 Aivo Tamms LAT 1600 VAZ 1 Rd. zur.
15 Aleksejs Sorokins LAT 1600 VAZ DNF
16 Ronalds Senavskis LAT 1300 VAZ DNF
DNS Kirill Kashkurov RUS 1600 VAZ
schnellste Runde: Vasaraudzis 01:44.963 = 125.599 km/h
Tourenwagen "Dzintara Volga" VOLGA Rennen 1, 12 Runden
1 Antons Dolgopolovs LAT 22:36.455
2 Andrejs Paupers LAT 22:41.192
3 Margers Pinkulis LAT 22:43.832
4 Rolands Berzins LAT 22:44.353
5 Vladislavs Svinskis LAT 22:47.068
6 Ivars Janeks LAT 22:47.252
7 Normunds Dobums LAT 22:50.646
8 Armands Smukulis LAT 23:13.299
9 Italo Alsins LAT 23:17.867
10 Aleksandrs Sorokins LAT 23:18.877
11 Valdis Belmers LAT 23:24.389
12 Maris Ozolins LAT 23:34.125
13 Andris Vejins LAT 24:18.925
14 Kaspars Turks LAT 1 Rd. zur.
15 Harijs Blicavs LAT 1 Rd. zur.
16 Janis Tomsons LAT DNF
17 Ainars Senfelds LAT DNF
schnellste Runde: Dobums 01:49.045 = 120.897 km/h
Tourenwagen "Dzintara Volga" VOLGA Rennen 2, 12 Runden
1 Antons Dolgopolovs LAT 23:31.364
2 Andrejs Paupers LAT 23:39.265
3 Rolands Berzins LAT 23:42.735
4 Normunds Dobums LAT 24:10.691
5 Ainars Senfelds LAT 24:14.942
6 Ivars Janeks LAT 24:18.540
7 Armands Smukulis LAT 24:29.851
8 Janis Tomsons LAT 24:34.683
9 Italo Alsins LAT 24:41.370
10 Maris Ozolins LAT 24:41.569
11 Valdis Belmers LAT 24:57.667
12 Kaspars Turks LAT 25:21.061
13 Andris Vejins LAT 25:42.253
14 Aleksandrs Sorokins LAT 1 Rd. zur.
15 Harijs Blicavs LAT 1 Rd. zur.
16 Vladislavs Svinskis LAT DNF
DQ Margers Pinkulis LAT 23:40.562
schnellste Runde: Janeks 01:53.809 = 115.836 km/h
Dzintara Volga 6. Pärnu (EST) "Superkrossi karikavõistluste VIII etapp"
3.-4.8.2013, 3.170 km
Quelle: mylaps.com
Rennwagen Dzintara Volga Rennen 1, 10 Runden
1 Valdas Jonusis LAT 14:03.310
2 Jaak Kuul EST Mondial Estonia 21.10 14:04.980
3 Indulis Rukuts LAT 14:24.690
4 Karolis Griska LAT Mondial14:24.969
5 Taavi Kroon EST Mondial Estonia 21.10 14:47.232
6 Meelis Telliskivi LAT 14:53.335
7 Andris Grikis LAT Easter Estonia Madi 0315:31.448
8 Indrek Teppan LAT Estfield15:32.358
9 Fred Ansip LAT Estfield1 Rd. zur.
10 Urmas Koppel LAT Estfield1 Rd. zur.
11 Albertas Pundys LIT Mondial Estonia 21.10DNF
12 Dmitrijs Porohovs LAT Easter Estonia 21.10DNF
DNS Kert Tamm LAT Estfield
DNS Petras Cernauskas LAT Mondial Estonia 21M
DNS Ain Lähker LAT
schnellste Runde: Jonusis 01:23.076 = 137.368 km/h
Rennwagen Dzintara Volga Rennen 2, 10 Runden
1 Valdas Jonusis LAT 13:34.135
2 Jaak Kuul EST Mondial Estonia 21.10< /td>14:22.219
3 Meelis Telliskivi LAT 14:32.440
4 Taavi Kroon EST Mondial Estonia 21.1014:36.942
5 Fred Ansip LAT Estfield1 Rd. zur.
6 Indrek Teppan LAT Estfield1 Rd. zur.
7 Andris Grikis LAT Easter Estonia Madi 031 Rd. zur.
8 Urmas Koppel LAT Estfield1 Rd. zur.
9 Albertas Pundys LIT DNF
DNS Indulis Rukuts LAT
DNS Karolis Griska LAT Mondial
DNS Dmitrijs Porohovs LAT Easter Estonia 21.10
DNS Kert Tamm LAT Estfield
DNS Petras Cernauskas LAT Mondial Estonia 21M
DNS Ain Lähker LAT
schnellste Runde: Jonusis 01:20.449 = 141.864 km/h
Tourenwagen "Dzintara Volga" VAZ Rennen 1, 10 Runden
1 Normunds Dobums LAT 17:12.044
2 Andrejs Paupers LAT 17:19.207
3 Ainars Senfelds LAT 17:29.761
4 Italo Alsins LAT 17:55.776
5 Andris Vejins LAT 18:19.696
6 Arnis Tomsons LAT 18:28.125
7 Kaspars Turks LAT 18:42.286
8 Janis Tomsons LAT 18:43.450
9 Guntis Skele LAT 18:50.458
10 Kristjan Sooper LAT 17:26.505
11 Vladislavs Svinkins LAT 17:32.252
12 Armands Smukulis LAT 10:53.604
DQ Ivar Janeks LAT 17:32.474
schnellste Runde: Vasaraudzis 01:53.031 = 115.361 km/h
Tourenwagen "Dzintara Volga" VAZ Rennen 2, 10 Runden
1 Peteris Laipnieks LAT 16:40.851
2 Ivars Vasaraudzis LAT 16:44.912
3 Andris Bulans LAT 17:04.323
4 Andris Prieditis LAT 17:09.874
5 Viesturs Tilgass LAT 17:10.211
6 Martins Lagzdins LAT 17:11.791
7 Peteris Ziemanis LAT 17:13.822
8 Matiss Mezaks LAT 17:14.050
9 Gints Bremze LAT 17:22.347
10 Aivo Tamms LAT 17:28.537
11 Raitis Binde LAT 17:31.743
12 Ronalds Senavskis LAT 17:32.535
13 Rudolfs Smits LAT 17:35.022
14 Kristaps Abols LAT 17:42.797
15 Harijs Vejins LAT 17:58.421
16 Raitis Veinsteins LAT 1 Rd. zur.
DNS Aivars Laipnieks LAT
DNS Juris Ozolins LAT
schnellste Runde: Laipnieks 01:39.137 = 115.113 km/h
Tourenwagen "Dzintara Volga" VOLGA Rennen 1, 10 Runden
1 Normunds Dobums LAT 17:12.044
2 Andrejs Paupers LAT 17:19.207
3 Ainars Senfelds LAT 17:29.761
4 Italo Alsins LAT 17:55.776
5 Andris Vejins LAT 18:19.696
6 Arnis Tomsons LAT 18:28.125
7 Kaspars Turks LAT 18:42.286
8 Janis Tomsons LAT 18:43.450
9 Guntis Skele LAT 18:50.458
10 Kristjan Sooper LAT 1 Rd. zur.
11 Vladislavs Svinkins LAT 1 Rd. zur.
12 Armands Smukulis LAT DNF
DQ (4) Ivar Janeks LAT 17:32.474
schnellste Runde: Dobums 01:41.997 = 111.886 km/h
Tourenwagen "Dzintara Volga" VOLGA Rennen 2, 10 Runden
1 Normunds Dobums LAT 17:12.063
2 Andrejs Paupers LAT 17:12.286
3 Vladislavs Svinkins LAT 17:30.193
4 Italo Alsins LAT 17:31.079
5 Ivar Janeks LAT 17:31.390
6 Janis Tomsons LAT 17:52.649
7 Andris Vejins LAT 17:53.456
8 Arnis Tomsons LAT 18:17.867
9 Kaspars Turks LAT 18:30.894
10 Guntis Skele LAT 18:37.150
11 Kristjan Sooper LAT 1 Rd. zur.
12 Ainars Senfelds LAT DNF
DNS Armands Smukulis LAT
schnellste Runde: Dobums 01:42.098 = 111.775 km/h
4. Bikernieki (LAT) "Riga Summer Race 2013"
8./9.8.2013, 3.662 km
Quelle: mylaps.com
Baltic Open, A2000, A2000+, Rennen 1, 12 Runden
1 Mareks Matvejevs LAT OPEN18:14.626
2 Martynas Griska LAT BAL OPEN18:18.413
3 Artjom Koclamazasvili LAT BAL OPEN18:21.546
4 Dainius Matijosaitis LAT BAL OPEN A200018:48.917
5 Mick Holland GB BAL OPEN19:02.083
6 Saulius Berzis LAT OPEN19:03.942
7 Uldis Timaks LAT A200019:19.989
8 Eidmantas Nekrosius LAT BAL OPEN A200019:23.829
9 Marius Miskunas LAT BAL OPEN A200019:24.505
10 Nikolay Gryazin LAT BAL OPEN A2000+19:28.301
11 Edvinas Mardosas LAT A200019:45.592
12 Kaspar Aruvee LAT BAL OPEN19:45.968
13 Tomas Jurevicius LAT A2000+19:54.132
14 Robertas Auksciunas LAT A20001 Rd.zur.
15 Atis Veismanis LAT A20001 Rd.zur.
16 Audrius Makarskas LAT A2000+1 Rd.zur.
17 Ernesta Globyte LAT A2000+1 Rd.zur.
18 Arturas Pakenas LAT A2000+1 Rd.zur.
19 Karlis Nikiforovs LAT BAL OPEN1 Rd.zur.
20 Arturas Putna LAT OPENDNF
DNS Rolands Duda LAT A2000
schnellste Runde: Matvejevs 01:29.065 = 148.018 km/h
Baltic Open, A2000, A2000+, Rennen 2, 11 Runden
1 Artjom Koclamazasvili LAT BAL OPEN18:10.707
2 Martynas Griska LAT BAL OPEN18:11.415
3 Mick Holland GB BAL OPEN19:25.541
4 Atis Veismanis LAT A200019:26.556
5 Eidmantas Nekrosius LAT BAL OPEN A200019:29.265
6 Marius Miskunas LAT BAL OPEN A200019:39.252
7 Tomas Jurevicius LAT A2000+19:40.470
8 Uldis Timaks LAT A200019:42.347
9 Nikolay Gryazin LAT BAL OPEN A2000+1 Rd.zur.
10 Edvinas Mardosas LAT A20001 Rd.zur.
11 Audrius Makarskas LAT A2000+1 Rd.zur.
12 Saulius Berzis LAT OPEN1 Rd.zur.
13 Ernesta Globyte LAT A2000+1 Rd.zur.
14 Robertas Auksciunas LAT A20001 Rd.zur.
15 Arturas Pakenas LAT A2000+2 Rd.zur.
16 Dainius Matijosaitis LAT BAL OPEN A20004 Rd.zur.
17 Mareks Matvejevs LAT OPENDNF
18 Karlis Nikiforovs LAT BAL OPENDNF
DNS Arturas Putna LAT OPEN
DNS Kaspar Aruvee LAT BAL OPEN
DNS Rolands Duda LAT A2000
schnellste Runde: Griska 01:36.357 = 136.816 km/h
BMW 325, Rennen 1, 12 Runden
1 Raimo Kulli LAT 19:59.404
2 Mikk Maaten LAT 20:01.754
3 Enar Klaus Kunman LAT 20:02.120
4 Allan Tigane LAT 20:13.308
5 Tonis Hommik LAT 20:13.607
6 Margus Pihlak LAT 20:18.893
7 Konstantin Vedennik LAT DNF
schnellste Runde: Kunman 01:36.771 = 136.231 km/h
BMW 325, Rennen 2, 12 Runden
1 Raimo Kulli LAT 20:03.455
2 Enar Klaus Kunman LAT 20:05.228
3 Mikk Maaten LAT 20:06.248
4 Allan Tigane LAT 20:19.119
5 Margus Pihlak LAT 20:21.653
6 Tonis Hommik LAT 20:21.763
DNS Konstantin Vedennik LAT
schnellste Runde: Tigane 01:38.079 = 134.414 km/h
Kumho Challenge + Nation Class, Rennen 1, 12 Runden
1 Mantas Neverdauskas LAT 19:21.227
2 Nikolai Zhuravlev RUS 19:22.595
3 Steven Puust LAT 19:22.882
4 Airidas Siaurys LAT 19:44.511
5 Valters Sulcs LAT 19:50.025
6 Karolis Doleba LAT 19:51.685
7 Janis Ciekals LAT 19:54.196
8 Girts Daugavins LAT 20:04.893
9 Elvis Turans LAT 20:05.485
10 Henrijs Grube LAT 20:08.843
11 Lauris Vigants LAT NAT20:47.794
12 Igors Zubkovs LAT NAT20:52.764
13 Martins Putnins LAT NAT20:53.970
14 Garijs Rozkalns LAT NAT20:58.652
15 Vladimirs Ass LAT NAT21:01.394
16 Ruslans Rilcins LAT NAT21:01.878
17 Dzintars Raits LAT NAT1 Rd.zur.
18 Ansis Fridbergs LAT NAT2 Rd.zur.
19 Martins Zirnitis LAT NATDNF
20 Kristaps Mietulis LAT DNF
21 Janis Vanks LAT NATDNF
22 Viktors Vasiljevs LAT NATDNF
schnellste Runde: Neverdauskas 01:35.718 = 137.73 km/h
Kumho Challenge + Nation Class, Rennen 2, 12 Runden
1 Mantas Neverdauskas LAT 20:35.031
2 Nikolai Zhuravlev RUS20:35.198
3 Steven Puust LAT 20:54.894
4 Janis Ciekals LAT 21:03.594
5 Valters Sulcs LAT 21:06.402
6 Henrijs Grube LAT 21:16.949
7 Kristaps Mietulis LAT 21:16.955
8 Karolis Doleba LAT 21:17.378
9 Girts Daugavins LAT 21:28.652
10 Elvis Turans LAT 21:35.942
11 Lauris Vigants LAT NAT22:17.506
12 Garijs Rozkalns LAT NAT1 Rd.zur.
13 Ruslans Rilcins LAT NAT1 Rd.zur.
14 Igors Zubkovs LAT NAT1 Rd.zur.
15 Martins Zirnitis LAT NAT1 Rd.zur.
16 Martins Putnins LAT NAT1 Rd.zur.
17 Vladimirs Ass LAT NAT3 Rd.zur.
18 Dzintars Raits LAT NATDNF
19 Ansis Fridbergs LAT NATDNF
20 Airidas Siaurys LAT DNF
DNS Viktors Vasiljevs LAT NAT
DNS Janis Vanks LAT NAT
schnellste Runde: Zhuravlev 01:37.440 = 135.296 km/h
Volga/Lada Cup, Rennen 1, 12 Runden
1 Normunds Dobums LAT GAZ22:05.417
2 Andrejs Paupers LAT GAZ22:14.728
3 Ivars Janeks LAT GAZ22:20.171
4 Andris Bulans LAT VAZ22:21.648
5 Andris Prieditis LAT VAZ22:41.281
6 Ainars Senfelds LAT GAZ22:46.850
7 Kristaps Abols LAT VAZ22:48.553
8 Vladislavs Svinkins LAT GAZ22:55.912
9 Andris Vejins LAT GAZ22:58.612
10 Italo Alsins LAT GAZ23:03.317
11 Aleksandrs Sorokins LAT GAZ23:04.140
12 Raitis Binde LAT VAZ23:04.903
13 Aivo Tamms LAT VAZ23:06.589
14 Ronalds Senavskis LAT VAZ23:06.882
15 Ervins Kreicbergs LAT GAZ23:21.443
16 Maris Ozolins LAT GAZ23:25.929
17 Peteris Mezaks LAT VAZ23:42.232
18 Janis Matulens LAT GAZ1 Rd.zur.
19 Harijs Blicavs LAT GAZ1 Rd.zur.
20 Guntis Skele LAT GAZ1 Rd.zur.
21 Janis Tomsons LAT GAZ2 Rd.zur.
22 Antons Dolgopolovs LAT GAZDNF
23 Rolands Berzins LAT GAZDNF
DNS Margers Pinkulis LAT GAZ
DNS Kaspars Turks LAT GAZ
DNS Valdis Belmers LAT GAZ
schnellste Runde: Dolgopolovs 01:47.262 = 122.907 km/h
Volga/Lada Cup, Rennen 2, 12 Runden
1 Andrejs Paupers LAT GAZ21:52.304
2 Andris Bulans LAT VAZ22:03.251
3 Andris Prieditis LAT VAZ22:04.520
4 Ivars Janeks LAT GAZ22:16.755
5 Kristaps Abols LAT VAZ22:20.494
6 Ainars Senfelds LAT GAZ22:26.757
7 Vladislavs Svinkins LAT GAZ22:32.420
8 Andris Vejins LAT GAZ22:34.545
9 Italo Alsins LAT GAZ22:36.307
10 Ronalds Senavskis LAT VAZ22:40.618
11 Aivo Tamms LAT VAZ22:43.820
12 Ervins Kreicbergs LAT GAZ23:07.253
13 Peteris Mezaks LAT VAZ23:17.221
14 Raitis Binde LAT VAZ23:39.345
15 Janis Matulens LAT GAZ1 Rd.zur.
16 Guntis Skele LAT GAZ1 Rd.zur.
17 Harijs Blicavs LAT GAZ1 Rd.zur.
18 Normunds Dobums LAT GAZDNF
19 Kaspars Turks LAT GAZDNF
20 Aleksandrs Sorokins LAT GAZDNF
21 Maris Ozolins LAT GAZDNF
22 Margers Pinkulis LAT GAZDNF
23 Janis Tomsons LAT GAZDNF
DNS Antons Dolgopolovs LAT GAZ
DNS Rolands Berzins LAT GAZ
DNS Valdis Belmers LAT GAZ
schnellste Runde: Bulans 01:46.713 = 123.593 km/h
Pärnu/Audru (EST) Auto24ring
23.-24.8.2013, 3.170 km
Quelle: mylaps.com
Kumho Challenge, Rennen 1, 19 Runden
1 Mika Virtanen FIN 27:11.237
2 Andrey Kozlov RUS 27:19.051
3 Martins Lapins LAT 27:19.582
4 Povilas Jankavicius LIT 27:27.011
5 Stas Yarovoy LAT? 1 Rd.zur.
6 Kaspar Aruvee LAT 2 Rd.zur.
7 Sergey Egorov RUS 2 Rd.zur.
8 Karline Stala LAT DNF
schnellste Runde: Virtanen 01:22.757 = 137.898 km/h
Kumho Challenge, Rennen 2, 19 Runden
1 Mika Virtanen FIN 26:49.364
2 Andrey Kozlov RUS 27:34.310
3 Stas Yarovoy LAT? 1 Rd.zur.
4 Kaspar Aruvee LAT 2 Rd.zur.
5 Povilas Jankavicius LIT 3 Rd.zur.
6 Martins Lapins LAT DNF
DNS Karline Stala LAT
DNS Sergey Egorov RUS
schnellste Runde: Virtanen 01:22.395 = 138.504 km/h
BMW 325, Rennen 1, 13 Runden
1 Raimo Kulli LAT 19:54.855
2 Mikk Maaten LAT 19:57.273
3 Enar-Klaus Kunman LAT 20:09.801
4 Tönis Hommik LAT 20:13.437
5 Ruben Lend LAT 20:16.136
6 Margus Pihlak LAT 20:24.363
7 Rainer Aus LAT 20:29.283
8 Philip Klaar LAT 20:32.722
9 Egon Kaur LAT 20:32.980
10 Konstantin Vedennikov RUS 20:33.458
11 Sven Karuse LAT 20:46.712
12 Jesper Saron LAT 21:00.838
13 Gert Jugala LAT 21:05.035
14 Asmo Aulik LAT 21:07.787
15 Janeck Kiisa LAT 21:26.773
16 Allan Tigane LAT DNF
schnellste Runde: Maaten 01:31.049 = 125.339 km/h
BMW 325, Rennen 2, 13 Runden
1 Mikk Maaten LAT 19:56.527
2 Allan Tigane LAT 20:03.555
3 Raimo Kulli LAT 20:04.092
4 Enar-Klaus Kunman LAT 20:11.433
5 Konstantin Vedennikov LAT 20:22.071
6 Egon Kaur LAT 20:26.517
7 Margus Pihlak LAT 20:28.254
8 Philip Klaar LAT 20:32.822
9 Sven Karuse LAT 20:43.666
10 Gert Jugala LAT 21:03.267
11 Janeck Kiisa LAT 21:38.399
12 Tönis Hommik LAT 1 Rd.zur.
13 Ruben Lend LAT DNF
14 Rainer Aus LAT DNF
DQ Jesper Saron LAT 20:42.895
DQ Asmo Aulik LAT 21:18.646
schnellste Runde: Kulli 01:31.003 = 125.402 km/h
Camaro Cup, Rennen 1, 15 Runden
1 Janel Nurminen FIN 19:57.221
2 Raivo Tamm FIN 19:58.185
3 Juha Haarahiltunen FIN 20:08.203
4 Antti Punkari FIN 20:33.648
5 Ian Eric Waden FIN 20:35.182
6 Raivo Hääl FIN 20:45.212
7 Jaak Lepp FIN 20:46.566
DNS Karl Kask FIN
schnellste Runde: Kulli Nurminen 01:18.835 = 144.758 km/h
Camaro Cup, Rennen 2, 15 Runden
1 Janel Nurminen FIN 20:20.882
2 Raivo Tamm FIN 20:22.029
3 Juha Haarahiltunen FIN 20:22.413
4 Ian Eric Waden FIN 20:37.242
5 Raivo Hääl FIN 20:42.167
6 Antti Punkari FIN 21:16.395
DNS Jaak Lepp FIN
DNS Karl Kask FIN
schnellste Runde: Haarahiltunen 01:20.032 = 142.593 km/h
Formel Scandic, Rennen 1, 16 Runden
1 Nanci Ristla EST 19:51.533
2 Erko Vallbaum EST 20:11.242
3 Risto Tonteri EST 20:15.914
4 Mika Hirvonen FIN 20:17.051
5 Rolle Bergholm FIN 1 Rd.zur.
6 Kaspar Kallasmaa EST DNF
schnellste Runde: Kallasmaa 01:13.225 = 155.848 km/h
Formel Scandic, Rennen 2, 16 Runden
1 Nanci Ristla EST 20:06.013
2 Risto Tonteri EST 20:07.963
3 Erko Vallbaum EST 20:11.339
4 Mika Hirvonen FIN 20:11.717
5 Rolle Bergholm FIN 21:03.537
6 Kaspar Kallasmaa EST DNF
schnellste Runde: Ristla 01:13.522 = 155.213 km/h
Bikernieki (LAT) RIGA 1000km
30.8.-1.9.2013, 3.700 km
Quelle: mylaps.com
1 VsI "M RALLY TEAM"
Linas Adomaitis , Martynas Samuitis
LITA2000 Honda Civic Type R 154
2 INTER RAO Lietuva
Rytis Garbaravicius, Marijus Mazuch
LITA3000+ BMW M3 153
3 BRUM BRUM SPORT
Andrius Jasionauskas, Rimas Gerulaitis, Dainius Matijosaitis
LITA3000+ BMW M3 151
4 ROTOMA RACING
Robertas Graudinis, Mindaugas Bogusevicius
LITA3000 BMW M3 149
5 ARTAS RACING
Arturas Mrazauskas, Dainius Kablys, Darius Baltramiejunas
LITA3000+ LEXUS IS-F 147
6 GMS SPORT
Martynas Griska, Benas Gutkauskas
LITX1 Lotus Type 116 147
7 KAUKAS
Igoris Ivanovas, Martynas Giknius, Sigitas Ambrazevicius, Kestutis Vilkas
LITD VW GOLF 146
8 VSI 222 KLUBAS
Igoris Sidunovas, Linas Puzonas, Andrius Pankevicius, Robertas Babarskas
LITA3000 VW New Beetle RSI 142
9 Turboziedas - Gitana
Vaidotas Mitkus, Arturas Radinis, Redas Navalinskas
LITA3000 BMW 325i 142
10 BY RACING ALFA ROMEO TEAM
Yegor Yermakovich, Ignat Bobrovich, Kirill Piletsky
BYA3000 Alfa Romeo 155 129
11 SPARTI REKLAMA Racing Team
Rimas Cesiulis, Donatas Kisielius
LITD BMW 120 D 116
12 AlfaClub RACING
Janis Murnieks, Lauris Balins, Jurijs Hohlovs
LITA2000 Alfa Romeo 75 95
13 ALFA ROMEO KLUBAS
Rimvydas Agurkis, Tomas Plascynskas, Kastytis Stankaitis
LITA3000 Alfa Romeo GT DNF
14 FINANCE GROUP - GSR
Arunas Granskas , Konstantin , Rokas Steponavicius
LITX1 Radical SR5 DNF
15 HELIOS SPORT
Karolis Gedgaudas, Liudas Vaštakas
LIT A2000 Honda Civic Type R DNF
DNS MACROFINANCE Racing Team
Vytenis Gulbinas, Linas Vaskys
LITA3000+ BMW M3
Endurance 5. Kacergine / Nemuno ziedas (LIT) " Lithuanian Tou.Car Long Distance Championship"
14.-15.9.2013, 3.300 km
Quelle: mylaps.com
1 Brum Brum Sport LIT 168 Rd. = 4:15:51.769
2 Rotoma Racing LIT 4:17:20.290
3 Kaukas LIT 2 Rd.zur.
4 Sparti Reklama Racing Team LIT 5 Rd.zur.
5 Turboziedas-Gitana LIT 7 Rd.zur.
6 Macrofinance Racing Team LIT 13 Rd.zur.
7 Winart Autoservisas LIT 13 Rd.zur.
8 Dakotas Racing LIT 28 Rd.zur.
9 Alfa Club Racing LIT 39 Rd.zur.
10 Automanai LIT 45 Rd.zur.
11 Artas Racing LIT DNF
12 222 LIT DNF
13 Msport LIT DNF
14 Alfa Romeo Klubas LIT 33:11.515
schnellste Runde: Brum Brum Sport 01:21.162 = 146.374 km/h
DV 6. Bikernieki (LAT) "Dzintara Volga / Dzintara aplis 2013"
14.-15.9.2013, 3.662 km
Quelle: mylaps.com
Historical Formula, 12 Runden
Rennen 1
1 Jaak Kuul ESTMondial Estonia 21 18:52.651
2 Heidicke Hartmut DEstonia 19:16.687
3 Taavi Kroon EST Mondial Estonia 21.10 19:25.337
4 Ivars Krumins LATEaster 19:30.768
5 Andris Grikis LATEaster 19:40.712
6 Maris Ozolins LAT 20:27.137
7 Dmitrijs Porohovs LATEaster 1 Rd.zur.
8 Ingus Zirnitis LATEaster 1 Rd.zur.
DNS Albertas Pundys LITMondial
DNS Zans Ribaks LAT Mondial Estonia 21.10
DNS Petras Cerniauskas LITMondial
DNS Indulis Rukuts LATMondial
schnellste Runde: Kuul 01:32.044 = 143.227 km/h
Rennen 2
1 Jaak Kuul ESTMondial Estonia 2119:02.467
2 Heidicke Hartmut DEstonia 19:10.577
3 Taavi Kroon EST Mondial Estonia 21.1019:13.756
4 Ivars Krumins LATEaster 19:20.181
5 Maris Ozolins LAT 19:30.358
6 Andris Grikis LATEaster 19:33.858
7 Dmitrijs Porohovs LATEaster 20:31.077
8 Ingus Zirnitis LATEaster1 Rd.zur.
DNS Albertas Pundys LITMondial
schnellste Runde: Kuul 01:32.561 = 142.427 km/h
Kumho National Latvia, 12 Runden
Rennen 1
1 Mantas Neverdauskas LIT 19:17.186
2 Steven Puust EST 19:21.337
3 Valters Sulcs LAT 19:42.687
4 Kristaps Mietulis EST 19:55.805
5 Elvis Turans LAT 20:19.735
6 Igors Zubkovs LAT 20:22.284
7 Vitalijs Kalmi LAT 20:27.958
8 Lauris Vigants LAT 20:40.675
9 Vladimirs Ass LAT 20:46.960
10 Ruslans Rilcins LAT 20:48.920
11 Ansis Fridbergs LAT 20:55.270
12 Garijs Rozkalns LAT 20:56.713
13 Aleksandrs Griva LAT 20:57.049
14 Janis Vanks LAT 21:00.554
15 Dzintars Raits LAT 1 Rd.zur.
16 Martins Putnins LAT 1 Rd.zur.
17 Janis Ciekals LAT DNF
18 Martins Zirnitis LAT DNF
schnellste Runde:Ciekals 01:34.666 = 139.26 km/h
Rennen 2
1 Mantas Neverdauskas LIT 19:29.484
2 Steven Puust EST 19:30.912
3 Valters Sulcs LAT 19:48.637
4 Kristaps Mietulis EST 19:55.948
5 Janis Ciekals LAT 20:02.566
6 Igors Zubkovs LAT 20:29.712
7 Lauris Vigants LAT 20:30.076
8 Janis Vanks LAT 20:34.331
9 Ruslans Rilcins LAT 20:57.457
10 Vladimirs Ass LAT 21:01.033
11 Ansis Fridbergs LAT 21:02.679
12 Vitalijs Kalmi LAT 1 Rd.zur.
13 Garijs Rozkalns LAT 1 Rd.zur.
14 Martins Putnins LAT 3 Rd.zur.
15 Dzintars Raits LAT 3 Rd.zur.
16 Elvis Turans LAT DNF
17 Aleksandrs Griva LAT DNF
DNS Martins Zirnitis LAT
schnellste Runde: Vanks 01:39.767 = 129.903 km/h (11)
Historical VAZ 1300, VAZ 1600, 12 Runden
Rennen 1
1 Peteris Laipnieks LAT 21:15.066
2 Ivars Vasaraudzis LAT 21:17.868
3 Juris Dambis LAT 21:18.851
4 Viesturs Tilgass LAT 21:23.472
5 Gints Bremze LAT 21:28.733
6 Kristaps Abols LAT 21:30.053
7 Andris Bulans LAT 21:32.033
8 Aivars Laipnieks LAT 21:35.337
9 Konstantin Samushiya LAT 21:52.609
10 Matiss Mezaks LAT 21:53.039
11 Peteris Ziemanis LAT 21:53.232
12 Martins Lagzdins LAT 21:53.390
13 Juris Ozolins LAT 22:04.607
14 Rudolfs Toms Berzins LAT 22:07.873
15 Aurimas Onuskevicius LAT 22:12.658
16 Raitis Binde LAT 22:14.624
17 Adomas Petrovas LAT 22:26.592
18 Ervins Cauna LAT 23:03.245
19 Kirill Kashurov LAT 1 Rd.zur.
20 Ronalds Senavskis LAT DNF
DNS Aivo Tamms LAT
DNS Aleksejs Sorokins LAT
schnellste Runde: Laipnieks 01:44.435 = 126.234 km/h
Rennen 2
1 Peteris Laipnieks LAT 21:19.595
2 Ivars Vasaraudzis LAT 21:24.202
3 Viesturs Tilgass LAT 21:28.641
4 Kristaps Abols LAT 21:32.122
5 Gints Bremze LAT 21:36.286
6 Aivars Laipnieks LAT 21:43.876
7 Konstantin Samushiya LAT 21:48.129
8 Adomas Petrovas LAT 21:48.708
9 Andris Bulans LAT 21:49.636
10 Juris Dambis LAT 21:52.190
11 Peteris Ziemanis LAT 21:53.357
12 Kirill Kashurov LAT 21:58.303
13 Matiss Mezaks LAT 22:08.992
14 Juris Ozolins LAT 22:12.544
15 Raitis Binde LAT 22:13.395
16 Aurimas Onuskevicius LAT 22:16.475
17 Ervins Cauna LAT 22:47.926
18 Aivo Tamms LAT 1 Rd.zur.
19 Martins Lagzdins LAT 2 Rd.zur.
20 Rudolfs Toms Berzins LAT DNF
DNS Ronalds Senavskis LAT
DNS Aleksejs Sorokins LAT
schnellste Runde: Bulans 01:44.576 = 126.063 km/h
Historical GAZ, 12 Runden
Rennen 1
1 Antons Dolgopolovs LAT 21:37.648
2 Andrejs Paupers LAT 21:38.557
3 Rolands Berzins LAT 21:45.326
4 Normunds Dobums LAT 21:55.015
5 Vladislavs Svinkins LAT 22:17.259
6 Margers Pinkulis LAT 22:17.646
7 Janis Tomsons LAT 22:28.683
8 Armands Smukulis LAT 22:29.747
9 Italo Alsins LAT 22:41.453
10 Andris Vejins LAT 22:43.292
11 Ervins Kreicbergs LAT 22:58.730
12 Kaspars Turks LAT 1 Rd.zur.
13 Guntis Skele LAT 1 Rd.zur.
14 Arunas Petrovas LAT 1 Rd.zur.
15 Aleksandrs Sorokins LAT DNF
16 Valdis Belmers LAT DNF
17 Ivars Janeks LAT DNF
DNS Arnis Tomsons LAT
DNS Harijs Blicavs LAT
DNS Ainars Senfelds LAT
schnellste Runde: Paupers 01:46.340 = 123.972 km/h
Rennen 2
1 Antons Dolgopolovs LAT 22:00.530
2 Normunds Dobums LAT 22:01.596
3 Rolands Berzins LAT 22:02.065
4 Margers Pinkulis LAT 22:06.008
5 Andrejs Paupers LAT 22:20.466
6 Ervins Kreicbergs LAT 22:21.801
7 Vladislavs Svinkins LAT 22:22.052
8 Armands Smukulis LAT 22:34.058
9 Andris Vejins LAT 22:42.163
10 Italo Alsins LAT 22:42.952
11 Janis Tomsons LAT 22:48.645
12 Kaspars Turks LAT 23:31.816
13 Guntis Skele LAT 23:54.793
14 Arunas Petrovas LAT DNF
15 Harijs Blicavs LAT DNF
DNS Valdis Belmers LAT
DNS Aleksandrs Sorokins LAT
DNS Ivars Janeks LAT
schnellste Runde: Dolgopolvs 01:47.042 = 123.159 km/h
BTCC 6. Pärnu/Audru (EST) Auto24ring
21.-22.9.2013, 3.170 km
Quelle: mylaps.com
Baltic Open, Kumho Challenge - Rennen 1, 20 Runden (25' + 1 Rd.)
1 Raivo Hääl FIN 27:23.771
2 Andres Hall EST 27:24.450
3 Kaspar Aruvee EST 1 Rd.zur.
4 Indrek Nilson EST 2 Rd.zur.
5 Steven Puust EST 2 Rd.zur.
6 Peeter Peek EST 2 Rd.zur.
schnellste Runde: Hääl 01:20.004 = 142.643 km/h
Baltic Open, Kumho Challenge - Rennen 2, 18 Runden (25' + 1 Rd.)
1 Kaspar Aruvee EST 27:19.636
2 Peeter Peek EST 27:40.158
3 Indrek Nilson EST 28:05.537
4 Raivo Hääl FIN 27:39.134
5 Andres Hall EST 18:03.063
6 Steven Puust EST 16:53.044
schnellste Runde: Hääl 01:21.619 = 139.82 km/h
Formula Scandic, Rennen 1, 16 Runden (18' + 1 Rd.)
1 Raimo Kulli EST 19:52.774
2 Nanci Ristla EST 20:02.292
3 Erko Vallbaum EST 20:08.819
schnellste Runde: Kulli 01:13.872 = 154.483 km /h
Formula Scandic, Rennen 2, 16 Runden (18' + 1 Rd.)
1 Raimo Kulli EST 19:56.093
2 Nanci Ristla EST 20:13.275
3 Erko Vallbaum EST 20:17.481
schnellste Runde: Kulli 01:13.872 = 154.483 km /h
BMW 325i CUP , Rennen 1, 12 Runden (16' + 1 Rd.)
1 Allan Tigane LAT 18:38.034
2 Tõnis Hommik LAT 18:48.641
3 Enar-Klaus Kunman LAT 18:53.693
4 Margus Pihlak LAT 18:57.045
5 Konstantin Vedennikov RUS 18:57.885
6 Mikk Maaten LAT 19:08.520
7 Philip Klaar LAT 19:12.053
8 Kaspar Aruvee LAT 19:21.704
9 Sven Karuse LAT 19:36.960
10 Gert Jugala LAT 19:37.242
11 Asmo Aulik LAT 19:48.414
12 Janeck Kiisa LAT 20:08.253
BMW 325i CUP , Rennen 1, 13 Runden (18' + 1 Rd.)
schnellste Runde: Kulli 01:13.872 = 154.483 km /h
1 Allan Tigane LAT 20:17.332
2 Tõnis Hommik LAT 20:30.378
3 Mikk Maaten LAT 20:40.112
4 Konstantin Vedennikov RUS 20:43.404
5 Margus Pihlak LAT 20:44.316
6 Philip Klaar LAT 20:56.492
7 Kaspar Aruvee LAT 20:57.054
8 Gert Jugala LAT 20:57.326
9 Sven Karuse LAT 21:08.702
10 Janeck Kiisa LAT 21:34.877
11 Asmo Aulik LAT 21:36.685
12 Enar-Klaus Kunman LAT 21:28.580
schnellste Runde: Tigane 01:32.465 = 123.42 km /h
 
 
Finnische Meisterschaft
 
 
1. Motorpark Kotka, Virtasalmi (FIN)
19.-20.5.2012, 7.721 km
Quelle: mut-palvelu.fi
Avoin GT + Camaro Cup Rennen 1, 12 Runden
 1 Jari  NurminenFIN   0:18:10
 2 Janel  NurminenFIN   0:18:17
 3 Tom  NylundFIN   0:18:21
 4 Toni  LähteenmäkiFIN   0:18:32
 5 Patrick  NyströmFIN   0:18:35
 6 Mika  VirtanenFIN   0:18:36
 7 Dennis  NylundFIN   0:18:58
 8 Antti  PunkariFIN   0:19:30
 9 Juha  HaarahiltunenFIN  DNF
Avoin GT + Camaro Cup Rennen 1, 11 Runden
 1 Jari  NurminenFIN   0:16:38
 2 Janel  NurminenFIN   0:16:42
 3 Toni  LähteenmäkiFIN   0:16:43
 4 Tom  NylundFIN   0:17:00
 5 Mika  VirtanenFIN   0:17:09
 6 Juha  HaarahiltunenFIN   0:17:10
 7 Dennis  NylundFIN   0:17:46
 8 Antti  PunkariFIN   0:17:49
 9 Patrick  NyströmFIN  DNF
Formel Ford Rennen 1, 12 Runden
 1 Matias  KöykkäFIN   0:17:34
 2 Joonas  LappalainenFIN   0:17:35
 3 Miikka  MäkeläFIN   0:18:00
 4 Jani  VilenFIN   0:18:01
 5 Ilari  HakanenFIN   0:18:01
 6 Milla  MäkeläFIN   0:18:31
 7 Tuomas  HannukselaFIN  1 Rd.zur.
 8 Miika  HirsimäkiFIN  DNF
 9 Erno  GranqvistFIN  DNF
 10 Aleksanteri  HuovinenFIN  DNF
 11 Oskari  Kurki-SuonioFIN  DNF
 12 Taavetti  AlataloFIN  DNF
Formel Ford Rennen 1, 10 Runden
 1 Matias  KöykkäFIN   0:14:34
 2 Joonas  LappalainenFIN   0:14:35
 3 Miika  HirsimäkiFIN   0:14:46
 4 Oskari  Kurki-SuonioFIN   0:14:49
 5 Miikka  MäkeläFIN   0:14:55
 6 Aleksanteri  HuovinenFIN   0:14:57
 7 Jani  VilenFIN   0:15:01
 8 Ilari  HakanenFIN   0:15:09
 9 Milla  MäkeläFIN   0:15:19
 10 Tuomas  HannukselaFIN   0:15:46
 11 Erno  GranqvistFIN  DNF
 12 Taavetti  AlataloFIN  DNF
Tourenwagen V1600 Rennen 1, 8 Runden
 1 Marko  HelistekangasFIN   0:14:35
 2 Otto  KolisevaFIN   0:14:36
 3 Emil  LindholmFIN   0:14:37
 4 Erkka  LindstedtFIN   0:14:51
 5 Jaakko  SyvänenFIN   0:14:53
 6 Juho  SiekkinenFIN   0:14:54
 7 Mirella  NurminenFIN   0:14:54
 8 Karoliina  LeppihalmeFIN   0:14:54
 9 Emmy  LindholmFIN   0:15:01
 10 Matti  MarjamäkiFIN   0:15:12
 11 Emil  WestmanFIN   0:15:13
 12 Joona  RaatikainenFIN   0:15:14
 13 Markku  OjalaFIN   0:15:15
 14 Joni  RuuskanenFIN   0:15:28
 15 Arttu  HämäläinenFIN   0:15:28
 16 Konsta  VehviläinenFIN   0:15:53
 17 Petri  HänninenFIN   0:16:00
Tourenwagen V1600 Rennen 1, 12 Runden
 1 Marko  HelistekangasFIN   0:21:48
 2 Otto  KolisevaFIN   0:21:50
 3 Jaakko  SyvänenFIN   0:22:10
 4 Karoliina  LeppihalmeFIN   0:22:16
 5 Juho  SiekkinenFIN   0:22:21
 6 Joona  RaatikainenFIN   0:22:21
 7 Matti  MarjamäkiFIN   0:22:26
 8 Emil  LindholmFIN   0:22:40
 9 Joni  RuuskanenFIN   0:22:58
 10 Arttu  HämäläinenFIN   0:22:58
 11 Petri  HänninenFIN   0:23:13
 12 Konsta  VehviläinenFIN   0:23:18
 13 Erkka  LindstedtFIN  DNF
 14 Emmy  LindholmFIN  DNF
 15 Mirella  NurminenFIN  DNF
 16 Markku  OjalaFIN  DNF
 17 Emil  WestmanFIN  DNF
Legends Rennen 1, 11 Runden
 1 Johan  AhokasFIN   0:18:44
 2 Niklas  RantalaFIN   0:18:44
 3 Marko  KilpiäFIN   0:18:44
 4 Jesse  KariFIN   0:18:45
 5 Ossi  KumpulaFIN   0:18:45
 6 Jukka-Pekka  OllikainenFIN   0:18:45
 7 Henri  TuomaalaFIN   0:18:45
 8 Peetu-Kasimir  KoistinenFIN   0:18:48
 9 Kai  FriskFIN   0:18:51
 10 Pekka  SeppänenFIN   0:18:57
 11 Joonas  VohoFIN   0:18:59
 12 Mikko  KinnunenFIN   0:19:24
 13 Nico  CederbergFIN   0:19:25
 14 Juha  NisulaFIN   0:19:27
 15 Jarno  LahnalahtiFIN   0:19:28
 16 Mikko  KorpelaFIN   0:19:29
 17 Mika  LipsanenFIN   0:19:29
 18 Jarmo  BlombergFIN   0:19:39
 19 Miikka  RiihimaaFIN   0:19:41
 20 Veijo  TolonenFIN   0:20:11
 21 Sami  Yli-VennaFIN  1 Rd. zur.
 22 Aleksi  HalenFIN  DNF
 23 Lauri  RiekkolaFIN  DNF
 24 Riku  RiihimaaFIN  DNF
 25 Markku  LuhtalaFIN  DNF
 26 Risto  AhrikkalaFIN DNF
Legends Rennen 2, 8 Runden
 1 Johan  AhokasFIN   0:13:30
 2 Niklas  RantalaFIN   0:13:32
 3 Ossi  KumpulaFIN   0:13:32
 4 Jukka-Pekka  OllikainenFIN   0:13:32
 5 Aleksi  HalenFIN   0:13:33
 6 Jesse  KariFIN   0:13:33
 7 Kai  FriskFIN   0:13:39
 8 Marko  KilpiäFIN   0:13:39
 9 Peetu-Kasimir  KoistinenFIN   0:13:40
 10 Joonas  VohoFIN   0:13:42
 11 Nico  CederbergFIN   0:13:57
 12 Mika  LipsanenFIN   0:13:57
 13 Pekka  SeppänenFIN   0:14:05
 14 Henri  TuomaalaFIN   0:14:05
 15 Lauri  RiekkolaFIN   0:14:10
 16 Mikko  KinnunenFIN   0:14:10
 17 Juha  NisulaFIN   0:14:11
 18 Markku  LuhtalaFIN   0:14:19
 19 Veijo  TolonenFIN   0:14:25
 20 Sami  Yli-VennaFIN   0:14:26
 21 Mikko  KorpelaFIN  DNF
 22 Miikka  RiihimaaFIN  DNF
 23 Riku  RiihimaaFIN  DNF
 24 Jarno  LahnalahtiFIN  DNF
 25 Risto  AhrikkalaFIN  DNF
 26 Jarmo  BlombergFIN DNF
Porsche GT3 Cup Rennen 1, 4 Runden
 1 Antti  BuriFIN   0:05:56
 2 Esa  SchroderusFIN   0:06:04
 3 Ari  LaivolaFIN   0:06:09
 4 Simo  KangasFIN   0:06:10
 5 Raimo  NiemiFIN   0:06:11
 6 Jukka  NieminenFIN   0:06:12
 7 Johan  WestergårdFIN   0:06:16
 8 Tom  NylundFIN   0:06:17
 9 Tommi  HaruFIN   0:06:20
 10 Toni  NiemeläFIN   0:06:22
 11 Tapio  RytiläFIN   0:06:24
 12 Daniel  SkurnikFIN   0:06:28
 13 Kirsi  KangasFIN   0:06:57
 14 Heikki  PuskaFIN  1 Rd. zur.
 15 Jesse  KrohnFIN  DNF
 16 Janne  LaitinenFIN  DNF
 17 Niclas  NyströmFIN  DNF
 18 Tuisku  UrpialaFIN  DNF
 19 Kari-Pekka  LaaksonenFIN  DNF
Porsche GT3 Cup Rennen 2, 4 Runden
 1 Antti  BuriFIN   0:05:56
 2 Esa  SchroderusFIN   0:06:04
 3 Ari  LaivolaFIN   0:06:09
 4 Simo  KangasFIN   0:06:10
 5 Raimo  NiemiFIN   0:06:11
 6 Jukka  NieminenFIN   0:06:12
 7 Johan  WestergårdFIN   0:06:16
 8 Tom  NylundFIN   0:06:17
 9 Tommi  HaruFIN   0:06:20
 10 Toni  NiemeläFIN   0:06:22
 11 Tapio  RytiläFIN   0:06:24
 12 Daniel  SkurnikFIN   0:06:28
 13 Kirsi  KangasFIN   0:06:57
 14 Heikki  PuskaFIN  DNF
 15 Jesse  KrohnFIN  DNF
 16 Janne  LaitinenFIN  DNF
 17 Niclas  NyströmFIN  DNF
 18 Tuisku  UrpialaFIN  DNF
 19 Kari-Pekka  LaaksonenFIN  DNF
Mini Rennen 1, 8 Runden
 1 Jouni  HavinenFIN   0:15:15
 2 Kimmo  TunkkariFIN   0:15:21
 3 Tomi  KiiskiläFIN   0:15:23
 4 Jeremi  MattssonFIN   0:15:23
 5 Teemu  HartusFIN   0:15:30
 6 Topias  Söder-KultalahtiFIN   0:15:40
 7 Aleksi  KlemolaFIN   0:15:46
 8 Jari  LahtiFIN   0:15:47
 9 Markku  NurmiFIN   0:15:49
 10 Kim  MattssonFIN   0:16:55
 11 Henna  BehmFIN   0:13:51
 12 Jyrki  RantanenFIN   0:04:08
 13 Jani  HotakainenFIN   0:02:27
Mini Rennen 2, 8 Runden
 1 Jouni  HavinenFIN   0:15:15
 2 Tomi  KiiskiläFIN   0:15:19
 3 Kimmo  TunkkariFIN   0:15:20
 4 Teemu  HartusFIN   0:15:21
 5 Jeremi  MattssonFIN   0:15:22
 6 Topias  Söder-KultalahtiFIN   0:15:30
 7 Aleksi  KlemolaFIN   0:15:30
 8 Markku  NurmiFIN   0:15:45
 9 Lahti JariFIN  DNF
 10 Kim  MattssonFIN  DNF
 11 Henna  BehmFIN  DNF
 12 Jyrki  RantanenFIN  DNF
 13 Jani  HotakainenFIN  DNF
1. Ahvenisto (FIN)
15.-16.6.2012, 3.040 km
Quelle: mut-palvelu.fi
Porsche GT3 Rennen 1, 15 Runden
1 Antti Buri FIN Porsche 997  20:34.011
2 Jesse Krohn FIN Porsche 996 GT3  20:38.288
3 Esa Schroderus FIN Porsche 911 GT3  20:54.276
4 Ari Laivola FIN Porsche 911  20:54.596
5 Raimo Niemi FIN Porsche 997  20:56.861
6 Kari-Pekka Laaksonen FIN Porsche 997 GT3  21:12.628
7 Toni Niemelä FIN Porsche 911  21:21.932
8 Jukka Nieminen FIN Porsche 997 GT3  21:24.091
9 Tom Nylund FIN Porsche 997 GT3  21:47.823
10 Johan Westergard FIN Porsche 997 GT3  21:49.858
11 Kirsi Kangas FIN Porsche 997 GT3  1 Rd. zur.
12 Simo P. Kangas FIN Porsche 997 GT3  2 Rd. zur.
13 Tommi Haru FIN Porsche 911 GT3  DNF
14 Daniel Skurnik FIN Porsche 997 GT3  DNF
DNS Janne Laitinen FIN Porsche 911 GT3  
DNS Tapio Rytilä FIN Porsche 911 GT3  
DNS Niclas Nyström FIN Porsche 997 GT3  
DNS Patrik Nyström FIN Porsche 997 GT3  
schnellste Runde: Buri 1:20.875 = 135,320 km/h
Porsche GT3 Rennen 2, 15 Runden
1 Antti Buri FIN Porsche 997  20:40.906
2 Jesse Krohn FIN Porsche 996 GT3  20:44.984
3 Esa Schroderus FIN Porsche 911 GT3  20:54.596
4 Ari Laivola FIN Porsche 911  21:05.425
5 Raimo Niemi FIN Porsche 997  21:09.322
6 Kari-Pekka Laaksonen FIN Porsche 997 GT3  21:10.181
7 Simo P. Kangas FIN Porsche 997 GT3  21:10.538
8 Jukka Nieminen FIN Porsche 997 GT3  21:25.461
9 Toni Niemelä FIN Porsche 911  21:36.686
10 Johan Westergard FIN Porsche 997 GT3  21:37.140
11 Tom Nylund FIN Porsche 997 GT3  21:39.502
12 Tommi Haru FIN Porsche 911 GT3  21:55.809
13 Kirsi Kangas FIN Porsche 997 GT3  2 Rd. zur.
DNS Daniel Skurnik FIN Porsche 997 GT3  
DNS Janne Laitinen FIN Porsche 911 GT3  
DNS Tapio Rytilä FIN Porsche 911 GT3  
DNS Niclas Nyström FIN Porsche 997 GT3  
schnellste Runde: Buri 1:21.641 = 134,050 km/h
V1600 Rennen 1, 8 Runden
1 Emil Lindholm FIN VW Lupo GTI  13:01.524
2 Marko Helistekangas FIN Mini One  13:02.333
3 Otto Koliseva FIN Alfa Romeo 147  13:10.180
4 Sami Vainioniemi FIN Honda Civic  13:11.251
5 Markku Ojala FIN Citroen Xsara  13:13.915
6 Emil Westman FIN Honda Civic  13:16.971
7 Juho Siekkinen FIN Honda Civic  13:17.125
8 Erkka Lindstedt FIN Mini One  13:24.583
9 Matti Marjamäki FIN Honda Civic  13:28.191
10 Arttu Kilpi FIN Toyota Yaris  13:32.217
11 Joni Ruuskanen FIN Citroen C2  13:35.261
12 Emmy Lindholm FIN Honda Civic  13:38.713
13 Pekka Seppänen FIN Honda Civic  13:39.013
14 Arttu Hämäläinen FIN Peugeot 206 XS  13:44.567
15 Joona Raatikainen FIN Honda Civic  13:44.709
16 Karoliina Leppihalme FIN Honda Civic  13:45.896
17 Konsta Vehviläinen FIN Citroën C2 GT  13:48.670
18 Mirella Nurminen FIN Honda Civic  DNF
schnellste Runde: Lindholm 1:36.366 = 113,567 km/h
V1600 Rennen 2, 9 Runden
1 Marko Helistekangas FIN Mini One  14:34.837
2 Emil Lindholm FIN VW Lupo GTI  14:38.195
3 Arttu Kilpi FIN Toyota Yaris  14:41.332
4 Otto Koliseva FIN Alfa Romeo 147  14:44.405
5 Sami Vainioniemi FIN Honda Civic  14:45.611
6 Juho Siekkinen FIN Honda Civic  14:51.915
7 Markku Ojala FIN Citroen Xsara  14:52.982
8 Emil Westman FIN Honda Civic  14:57.119
9 Erkka Lindstedt FIN Mini One  14:57.268
10 Emmy Lindholm FIN Honda Civic  14:57.785
11 Karoliina Leppihalme FIN Honda Civic  14:58.068
12 Joona Raatikainen FIN Honda Civic  14:58.651
13 Mirella Nurminen FIN Honda Civic  15:02.935
14 Pekka Seppänen FIN Honda Civic  15:05.030
15 Konsta Vehviläinen FIN Citroën C2 GT  15:05.891
16 Joni Ruuskanen FIN Citroen C2  15:06.837
17 Arttu Hämäläinen FIN Peugeot 206 XS  15:22.564
18 Matti Marjamäki FIN Honda Civic  1 Rd. zur.
schnellste Runde: Lindholm 1:36.111 = 113,868 km/h
Formel Ford Rennen 1, 10 Runden
1 Joonas Lappalainen FIN Mygale SJ08  13:23.581
2 Oskari Kurki-Suonio FIN Formula FORD  13:24.306
3 Matias Köykkä FIN Mygale SJ08  13:27.234
4 Miika Hirsimäki FIN Ford Mtec FD  13:34.551
5 Miikka Mäkelä FIN Ford Mtec FD  13:42.889
6 Jani Vilen FIN van Diemen LA09  13:46.664
7 Ville Kivinen FIN van Diemen LA08  13:46.810
8 Ilari Hakanen FIN Mygale SJ08  13:47.001
9 Aleksanteri Huovinen FIN Mtec Fd09  13:51.907
10 Milla Mäkelä FIN Ford Mtec FD  14:14.264
11 Taavetti Alatalo FIN Mtec Fd10  14:18.448
12 Tuomas Hannuksela FIN van Diemen RF03  14:25.253
DNS Erno Granqvist FIN van Diemen RF02  
schnellste Runde: Kurki-Suonio 1:19.287 = 138,030 km/h
Formel Ford Rennen 2, 10 Runden
1 Miika Hirsimäki FIN Ford Mtec FD  14:36.540
2 Oskari Kurki-Suonio FIN Formula FORD  14:36.612
3 Ilari Hakanen FIN Mygale SJ08  14:39.100
4 Joonas Lappalainen FIN Mygale SJ08  14:39.384
5 Jani Vilen FIN van Diemen LA09  14:39.782
6 Miikka Mäkelä FIN Ford Mtec FD  14:40.906
7 Aleksanteri Huovinen FIN Mtec Fd09  14:43.068
8 Milla Mäkelä FIN Ford Mtec FD  14:58.180
9 Tuomas Hannuksela FIN van Diemen RF03  15:07.315
10 Matias Köykkä FIN Mygale SJ08  1 Rd. zur.
11 Ville Kivinen FIN van Diemen LA08  DNF
12 Taavetti Alatalo FIN Mtec Fd10  DNF
DNS Erno Granqvist FIN van Diemen RF02  
schnellste Runde: Köykkä 1:19.591 = 137,503 km/h
Camara Cup Rennen 1, 12 Runden
1 Jari Nurminen FIN Chevrolet Camaro  16:48.081
2 Janel Nurminen FIN Chevrolet Camaro  16:54.516
3 Toni Lähteenmäki FIN Chevrolet Camaro  16:56.216
4 Juha Haarahiltunen FIN Chevrolet Camaro  17:08.027
5 Anssi-Jukka Kasi FIN Chevrolet Camaro  17:29.992
6 Antti Punkari FIN Chevrolet Camaro  17:36.409
7 Joni Ruuskanen FIN Citroen C2  DNF
schnellste Runde: Nurminen 1:23.179 = 131,572 km/h
Camara Cup Rennen 2, 8 Runden
1 Jari Nurminen FIN Chevrolet Camaro  17:03.915
2 Toni Lähteenmäki FIN Chevrolet Camaro  17:09.002
3 Janel Nurminen FIN Chevrolet Camaro  17:09.492
4 Anssi-Jukka Kasi FIN Chevrolet Camaro  17:37.430
5 Antti Punkari FIN Chevrolet Camaro  17:58.685
DNS Juha Haarahiltunen FIN Chevrolet Camaro  
DNS Joni Ruuskanen FIN Citroen C2  
schnellste Runde: Lähteenmäki 1:24.619 = 129,333 km/h
Mitjet 2l "Superturismo 2L West Europe Series", 12 Runden
1 Jari Nurminen FIN  18:19.502
2 Stanilav Serezhenkov RUS  18:34.072
3 Povilas Jankavicius LIT  18:34.898
4 Ruben Shumeev RUS  18:38.577
5 Karline Stala LAT  3 Rd. zur.
schnellste Runde: Nurminen 1:29.386 = 122,435 km/h
Mitjet 2l "Superturismo 2L West Europe Series", 12 Runden
1 Stanilav Serezhenkov RUS  22:53.242
2 Jari Nurminen FIN  22:54.004
3 Ruben Shumeev RUS  23:09.877
4 Karline Stala LAT  23:10.788
5 Povilas Jankavicius LIT  23:47.189
schnellste Runde: Nurminen 1:52.767 = 97,050 km/h
3. Botniaring (FIN)
20.-21.7.2012, 4.014 km
Quelle: mut-palvelu.fi
Porsche GT3 Rennen 1, 8 Runden
1 Antti Buri FINPorsche 997  13:28.634
2 Kari-Pekka Laaksonen FINPorsche 997 GT3  13:37.503
3 Jesse Krohn FINPorsche 996 GT3  13:45.748
4 Esa Schroderus FINPorsche 911 GT3  13:46.053
5 Ari Laivola FINPorsche 911  13:50.222
6 Jukka Nieminen FINPorsche 997 GT3  13:50.391
7 Tommi Haru FINPorsche 911 GT3  14:02.279
8 Raimo Niemi FINPorsche 997  14:03.361
9 Toni Niemelä FINPorsche 911  14:07.005
10 Dennis Nylund FINPorsche 997 GT3  14:07.994
11 Anssi-Jukka Kasi FINPorsche 997 GT3  14:15.936
12 Patrick Nyström FINPorsche 997 GT3  14:23.494
13 Tuisku Urpiala FINPorsche 997  14:25.259
14 Tapio Rytilä FINPorsche 911 GT3  14:27.232
15 Kirsi Kangas FINPorsche 997 GT3  15:01.640
16 Simo P. Kangas FINPorsche 997 GT3  DNF
DQ Tom Nylund FINPorsche 997 GT3  14:11.910
schnellste Runde: Antti 1:37.674
Porsche GT3 Rennen 2, 10 Runden
1 Antti Buri FINPorsche 997  18:35.962
2 Esa Schroderus FINPorsche 911 GT3  19:23.265
3 Tommi Haru FINPorsche 911 GT3  19:44.817
4 Ari Laivola FINPorsche 911  19:46.957
5 Jesse Krohn FINPorsche 996 GT3  19:47.137
6 Tom Nylund FINPorsche 997 GT3  19:47.226
7 Dennis Nylund FINPorsche 997 GT3  19:47.760
8 Raimo Niemi FINPorsche 997  19:47.996
9 Anssi-Jukka Kasi FINPorsche 997 GT3  19:48.509
10 Patrick Nyström FINPorsche 997 GT3  19:48.804
11 Tapio Rytilä FINPorsche 911 GT3  19:49.784
12 Jukka Nieminen FINPorsche 997 GT3  20:09.239
13 Toni Niemelä FINPorsche 911  20:24.771
14 Kirsi Kangas FINPorsche 997 GT3  20:31.612
15 Tuisku Urpiala FINPorsche 997  DNF
16 Kari-Pekka Laaksonen FINPorsche 997 GT3  DNF
DNS Simo P. Kangas FINPorsche 997 GT3  
schnellste Runde: Antti 1:45.427
Formel Ford Rennen 1, 8 Runden
1 Matias Köykkä FINMygale SJ08  13:22.194
2 Miika Hirsimäki FINFord Mtec FD  13:26.340
3 Oskari Kurki-Suonio FINFormula FORD  13:27.454
4 Ilari Hakanen FINMygale SJ08  13:27.827
5 Joonas Lappalainen FINMygale SJ08  13:28.669
6 Miikka Mäkelä FINFord Mtec FD  13:29.978
7 Jani Vilen FINvan Diemen LA09  13:36.419
8 Milla P. Mäkelä FINFord Mtec FD  14:10.424
9 Aleksanteri Huovinen FINMtec Fd09  14:28.032
10 Tuomas Hannuksela FINvan Diemen RF03  DNF
11 Taavetti Alatalo FINMtec Fd10  DNF
12 Erno Granqvist FINvan Diemen RF02  DNF
schnellste Runde: Lappalainen 1:38.450
Formel Ford Rennen 2, 10 Runden
1 Matias Köykkä FINMygale SJ08  16:29.693
2 Joonas Lappalainen FINMygale SJ08  16:29.694
3 Miika Hirsimäki FINFord Mtec FD  16:30.237
4 Miikka Mäkelä FINFord Mtec FD  16:36.044
5 Ilari Hakanen FINMygale SJ08  16:43.610
6 Oskari Kurki-Suonio FINFormula FORD  16:44.763
7 Jani Vilen FINvan Diemen LA09  16:47.081
8 Milla Mäkelä FINFord Mtec FD  16:50.006
9 Taavetti Alatalo FINMtec Fd10  16:50.835
10 Aleksanteri Huovinen FINMtec Fd09  17:03.174
11 Erno Granqvist FINvan Diemen RF02  17:54.781
12 Tuomas Hannuksela FINvan Diemen RF03  DNF
Tourenwagen V1600 Rennen 1, 8 Runden
1 Marko Helistekangas FINMini One  16:31.274
2 Otto Koliseva FINAlfa Romeo 147  16:32.685
3 Emil Lindholm FINVW Lupo GTI  16:38.407
4 Emil Westman FINHonda Civic  16:41.416
5 Erkka Lindstedt FINMini One  16:45.237
6 Jaakko Syvänen FINHonda Civic  16:51.824
7 Arttu Kilpi FINToyota Yaris  16:52.128
8 Joni Ruuskanen FINCitroen C2  16:59.348
9 Veera Virtanen FINHonda Civic  17:00.474
10 Juho Siekkinen FINHonda Civic  17:01.104
11 Joona Raatikainen FINHonda Civic  17:01.711
12 Karoliina Leppihalme FINHonda Civic  17:03.864
13 Emmy Lindholm FINHonda Civic  17:17.987
14 Mirella Nurminen FINHonda Civic  DNF
15 Matti Marjamäki FINHonda Civic  DNF
DQ Konsta Vehviläinen FINCitroën C2 GT  15:07.134
schnellste Runde: Helistekangas 2:02.807
Tourenwagen V1600 Rennen 2, 10 Runden
1 Marko Helistekangas FINMini One  20:34.420
2 Otto Koliseva FINAlfa Romeo 147  20:34.853
3 Erkka Lindstedt FINMini One  20:38.994
4 Jaakko Syvänen FINHonda Civic  20:41.450
5 Juho Siekkinen FINHonda Civic  20:46.809
6 Emil Westman FINHonda Civic  20:48.639
7 Arttu Kilpi FINToyota Yaris  20:54.050
8 Veera Virtanen FINHonda Civic  20:59.561
9 Joni Ruuskanen FINCitroen C2  20:59.757
10 Karoliina Leppihalme FINHonda Civic  21:02.334
11 Mirella Nurminen FINHonda Civic  21:28.924
12 Emil Lindholm FINVW Lupo GTI  21:09.614
13 Matti Marjamäki FINHonda Civic  DNF
14 Emmy Lindholm FINHonda Civic  DNF
schnellste Runde: Lindstedt 2:02.784
4. Kemora (FIN)
19.-20.5.2012, 2.723 km
Quelle: mut-palvelu.fi
Porsche GT3 Rennen 1, 11 Runden
1 Antti Buri FINPorsche 997  14:01.058
2 Esa Schroderus FINPorsche 911 GT3  14:08.935
3 Kari-Pekka Laaksonen FINPorsche 997 GT3  14:21.356
4 Tom Nylund FINPorsche 997 GT3  14:27.744
5 Ari Laivola FINPorsche 911  14:28.335
6 Jukka Nieminen FINPorsche 997 GT3  14:29.138
7 Johan Westergård FINPorsche 997 GT3  14:30.082
8 Simo P. Kangas FINPorsche 997 GT3  14:30.684
9 Niclas Nyström FINPorsche 997 GT3  14:37.628
10 Dennis Nylund FINPorsche 997 GT3  14:43.254
11 Tommi Haru FINPorsche 911 GT3  14:44.732
12 Tapio Rytilä FINPorsche 911 GT3  15:09.479
13 Kirsi Kangas FINPorsche 997 GT3  1 Rd.zur.
14 Jesse Krohn FINPorsche 996 GT3  2 Rd.zur.
15 Raimo Niemi FINPorsche 997  3 Rd.zur.
schnellste Runde: Antti 1:09.012 = 142.045 km/h
Porsche GT3 Rennen 2, 11 Runden
1 Antti Buri FINPorsche 997  14:02.316
2 Esa Schroderus FINPorsche 911 GT3  14:08.914
3 Jesse Krohn FINPorsche 996 GT3  14:11.560
4 Ari Laivola FINPorsche 911  14:20.980
5 Kari-Pekka Laaksonen FINPorsche 997 GT3  14:22.168
6 Tom Nylund FINPorsche 997 GT3  14:30.809
7 Niclas Nyström FINPorsche 997 GT3  14:31.856
8 Dennis Nylund FINPorsche 997 GT3  14:45.768
9 Raimo Niemi FINPorsche 997  14:46.529
10 Tommi Haru FINPorsche 911 GT3  14:48.980
11 Tapio Rytilä FINPorsche 911 GT3  14:56.842
12 Kirsi Kangas FINPorsche 997 GT3  1 Rd.zur.
13 Simo P. Kangas FINPorsche 997 GT3  1 Rd.zur.
14 Johan Westergård FINPorsche 997 GT3  DNF
15 Jukka Nieminen FINPorsche 997 GT3  DNF
schnellste Runde: Antti 1:09.784 = 140.473 km/h
Formel Ford Rennen 1, 10 Runden
1 Joonas Lappalainen FINMygale SJ08  11:47.375
2 Oskari Kurki-Suonio FINFormula FORD  11:48.863
3 Ilari Hakanen FINMygale SJ08  11:57.082
4 Miika Hirsimäki FINFord Mtec FD  11:57.228
5 Matias Köykkä FINMygale SJ08  11:58.690
6 Miikka Mäkelä FINFord Mtec FD  11:59.061
7 Taavetti Alatalo FINMtec Fd10  12:00.367
8 Milla Mäkelä FINFord Mtec FD  12:12.526
9 Erno Granqvist FINvan Diemen RF02  12:40.055
10 Jani Vilen FINvan Diemen LA09  1 Rd.zur.
11 Petri Rautio FINFormula FORD  1 Rd.zur.
schnellste Runde: Lappalainen 1:09.609 = 140.827 km/h
Formel Ford Rennen 2, 10 Runden
1 Joonas Lappalainen FINMygale SJ08  11:57.839
2 Oskari Kurki-Suonio FINFormula FORD  12:03.070
3 Miikka Mäkelä FINFord Mtec FD  12:06.922
4 Matias Köykkä FINMygale SJ08  12:07.435
5 Jani Vilen FINvan Diemen LA09  12:11.890
6 Taavetti Alatalo FINMtec Fd10  12:12.244
7 Ilari Hakanen FINMygale SJ08  12:17.713
8 Miika Hirsimäki FINFord Mtec FD  12:19.236
9 Milla Mäkelä FINFord Mtec FD  13:04.823
10 Erno Granqvist FINvan Diemen RF02  13:22.650
11 Petri Rautio FINFormula FORD  1 Rd.zur.
schnellste Runde: Lappalainen 1:09.025 = 142.018 km/h
Tourenwagen V1600 Rennen 1, 8 Runden
1 Emil Lindholm FINVW Lupo GTI  11:29.517
2 Otto Koliseva FINAlfa Romeo 147  11:32.428
3 Jaakko Syvänen FINHonda Civic  11:32.676
4 Marko Helistekangas FINMini One  11:35.054
5 Erkka Lindstedt FINMini One  11:35.364
6 Karoliina Leppihalme FINHonda Civic  11:38.865
7 Emil Westman FINHonda Civic  11:39.228
8 Juho Siekkinen FINHonda Civic  11:39.926
9 Matti Marjamäki FINHonda Civic  11:41.492
10 Joni Ruuskanen FINAlfa Romeo  11:41.888
11 Mirella Nurminen FINHonda Civic  11:48.581
12 Joona Raatikainen FINHonda Civic  11:50.478
13 Emmy Lindholm FINHonda Civic  11:56.196
14 Tomi Jutila FINCitroen Xsara VTS  11:57.595
schnellste Runde: Lindstedt 1:25.175 = 115.090 km/h
Tourenwagen V1600 Rennen 2, 8 Runden
1 Emil Lindholm FINVW Lupo GTI  18:15.049
2 Marko Helistekangas FINMini One  18:18.592
3 Erkka Lindstedt FINMini One  18:18.918
4 Jaakko Syvänen FINHonda Civic  18:23.546
5 Otto Koliseva FINAlfa Romeo 147  18:23.919
6 Juho Siekkinen FINHonda Civic  18:35.886
7 Matti Marjamäki FINHonda Civic  18:42.911
8 Emil Westman FINHonda Civic  18:44.822
9 Joni Ruuskanen FINAlfa Romeo  18:55.383
10 Joona Raatikainen FINHonda Civic  18:55.733
11 Tomi Jutila FINCitroen Xsara VTS  19:03.618
12 Karoliina Leppihalme FINHonda Civic  19:08.350
13 Mirella Nurminen FINHonda Civic (3 door AT)  19:08.703
14 Emmy Lindholm FINHonda Civic  DNF
schnellste Runde: Syvänen 1:27.244 = 112.361 km/h
Tourenwagen und GT Rennen 1, 10 Runden
1 John K Westman FINVolkswagen 19 Golf GTI 16V  13:30.542
2 Mårten Backfält FINHonda  13:34.299
3 Johan Dahlbacka FINSkoda Octavia  13:37.669
4 Ronnie Westman FINHonda Civic  13:37.971
5 Kari Matikainen FINHonda Civic  14:12.017
schnellste Runde: Westman 1:20.087 = 122.402 km/h
Tourenwagen und GT Rennen 2, 10 Runden
1 John K Westman FINVolkswagen 19 Golf GTI 16V  13:36.171
2 Mårten Backfält FINHonda  13:38.681
3 Ronnie Westman FINHonda Civic  13:40.678
4 Johan Dahlbacka FINSkoda Octavia  14:03.282
5 Oskar Dahlbacka FINHonda Civic  14:05.847
6 Gustav Kortell FINHonda Civic Type-R  DNF
schnellste Runde: Backfält 1:20.583 = 121.648 km/h
1. Alastaro (FIN)
14.-15.9.2012, 2.721 km
Quelle: mut-palvelu.fi
Porsche GT3 Rennen 1, 12 Runden
1 Antti Buri FIN Porsche 997 GT3 15:59.751
2 Esa Schroderus FIN Porsche 911 GT3 16:03.758
3 Jesse Krohn FIN Porsche 996 GT3 16:05.703
4 Ari Laivola FIN Porsche 911 16:14.329
5 Tom Nylund FIN Porsche 997 GT3 16:19.046
6 Raimo Niemi FIN Porsche 997 16:20.708
7 Simo P. Kangas FIN Porsche 997 GT3 16:30.991
8 Johan Westergård FIN Porsche 997 GT3 16:31.702
9 Anssi-Jukka Kasi FIN Porsche 997 GT3 16:38.067
10 Markku Hietamäki FIN Porsche 997 16:42.305
11 Tapio Rytilä FIN Porsche 911 GT3 17:00.637
12 Heikki Puska FIN Porsche 997 GT3 17:01.217
13 Patrick Nyström FIN Porsche 997 GT3 17:01.519
14 Daniel Skurnik FIN Porsche 997 GT3 17:14.520
15 Kirsi Kangas FIN Porsche 997 GT3 1 Rd. zur.
16 Tommi Haru FIN Porsche 911 GT3 DNF
17 Jukka Nieminen FIN Porsche 997 GT3 DNF
schnellste Runde: Antti 1:18.144 = 125,353 km/h
Porsche GT3 Rennen 2, 12 Runden
1 Esa Schroderus FIN Porsche 911 GT3 15:55.892
2 Jesse Krohn FIN Porsche 996 GT3 15:57.795
3 Tom Nylund FIN Porsche 997 GT3 15:58.808
4 Ari Laivola FIN Porsche 911 15:59.053
5 Raimo Niemi FIN Porsche 997 16:09.573
6 Kari-Pekka Laaksonen FIN Porsche 911 GT3 16:11.576
7 Johan Westergård FIN Porsche 997 GT3 16:12.749
8 Tommi Haru FIN Porsche 911 GT3 16:27.824
9 Anssi-Jukka Kasi FIN Porsche 997 GT3 16:35.884
10 Simo P. Kangas FIN Porsche 997 GT3 16:37.987
11 Heikki Puska FIN Porsche 997 GT3 16:42.646
12 Patrick Nyström FIN Porsche 997 GT3 16:45.366
13 Tapio Rytilä FIN Porsche 911 GT3 17:01.097
14 Daniel Skurnik FIN Porsche 997 GT3 17:08.942
15 Kirsi Kangas FIN Porsche 997 GT3 17:10.014
16 Markku Hietamäki FIN Porsche 997 DNF
DNS Antti Buri FIN Porsche 997 GT3
DNS Jukka Nieminen FIN Porsche 997 GT3
schnellste Runde: Laaksonen 1:17.783 = 125,935 km/h
Tourenwagen V1600 Rennen 1, 8 Runden
1 Emil Lindholm FIN VW Lupo GTI 12:40.178
2 Otto Koliseva FIN Alfa Romeo 147 12:41.211
3 Arttu Kilpi FIN Toyota Yaris 12:41.700
4 Jaakko Syvänen FIN Honda Civic 12:42.820
5 Erkka Lindstedt FIN Mini One 12:48.333
6 Lauri Tenhunen FIN Alfa 12:48.975
7 Juho Siekkinen FIN Honda Civic 12:52.843
8 Karoliina Leppihalme FIN Honda Civic 12:53.815
9 Joni Ruuskanen FIN Citroen C2 12:57.357
10 Jere Kalliokoski FIN VW Lupo GTI 12:58.236
11 Matti Marjamäki FIN Honda Civic 12:59.573
12 Emil Westman FIN Honda Civic 13:00.232
13 Mirella Nurminen FIN Honda Civic 13:02.966
14 Marko Helistekangas FIN Mini One 13:03.364
15 Joona Raatikainen FIN Honda Civic 13:03.701
16 Pekka Seppänen FIN Honda Civic DNF
DNS Veera Virtanen FIN Honda Civic
DNS Konsta Vehviläinen FIN Citroën C2 GT
DQ Juuso-Matti Pajuranta FIN Citroen Xsara 12:52.415
DQ Emmy Lindholm FIN Honda Civic 1 Rd. zur.
schnellste Runde: Lindholm 1:33.219 = 105,082 km/h
Tourenwagen V1600 Rennen 2, 12 Runden
1 Emil Lindholm FIN VW Lupo GTI 18:54.149
2 Arttu Kilpi FIN Toyota Yaris 18:56.204
3 Jaakko Syvänen FIN Honda Civic 18:58.013
4 Marko Helistekangas FIN Mini One 18:58.943
5 Otto Koliseva FIN Alfa Romeo 147 19:01.772
6 Lauri Tenhunen FIN Alfa 19:02.986
7 Jere Kalliokoski FIN VW Lupo GTI 19:12.623
8 Juho Siekkinen FIN Honda Civic 19:13.043
9 Erkka Lindstedt FIN Mini One 19:17.903
10 Emil Westman FIN Honda Civic 19:20.108
11 Juuso-Matti Pajuranta FIN Citroen Xsara 19:20.465
12 Joni Ruuskanen FIN Citroen C2 19:22.577
13 Joona Raatikainen FIN Honda Civic 19:23.270
14 Mirella Nurminen FIN Honda Civic 19:37.511
15 Pekka Seppänen FIN Honda Civic DNF
16 Matti Marjamäki FIN Honda Civic DNF
17 Emmy Lindholm FIN Honda Civic DNF
18 Karoliina Leppihalme FIN Honda Civic DNF
DNS Veera Virtanen FIN Honda Civic
DNS Konsta Vehviläinen FIN Citroën C2 GT
schnellste Runde: Helistekangas 1:33.027 = 105,298 km/h
Formel Ford Rennen 1, 10 Runden
1 Joonas Lappalainen FIN Mygale SJ08 12:43.519
2 Matias Köykkä FIN Mygale SJ08 12:45.464
3 Ilari Hakanen FIN Mygale SJ08 12:56.424
4 Oskari Kurki-Suonio FIN Formula FORD 12:57.213
5 Miika Hirsimäki FIN Ford Mtec FD 12:59.298
6 Ville Kivinen FIN Formula FORD 13:07.192
7 Miikka Mäkelä FIN Ford Mtec FD 13:08.311
8 Taavetti Alatalo FIN Mtec Fd10 13:29.704
9 Erno Granqvist FIN van Diemen RF02 13:45.505
10 Milla Mäkelä FIN Ford Mtec FD 13:49.600
DNS Tuomas Hannuksela FIN van Diemen RF03
schnellste Runde: Köykkä 1:15.613 = 129,549 km/h
Formel Ford Rennen 2, 10 Runden
1 Joonas Lappalainen FIN Mygale SJ08 12:48.276
2 Matias Köykkä FIN Mygale SJ08 12:49.315
3 Ilari Hakanen FIN Mygale SJ08 12:58.035
4 Miika Hirsimäki FIN Ford Mtec FD 13:04.023
5 Oskari Kurki-Suonio FIN Formula FORD 13:31.880
6 Taavetti Alatalo FIN Mtec Fd10 13:45.021
7 Erno Granqvist FIN van Diemen RF02 13:46.811
8 Tuomas Hannuksela FIN van Diemen RF03 13:47.019
9 Milla Mäkelä FIN Ford Mtec FD 13:59.081
10 Miikka Mäkelä FIN Ford Mtec FD DNF
11 Ville Kivinen FIN Formula FORD DNF
schnellste Runde: Lappalainen 1:15.549 = 129,659 km/h
CAMARO + GT Rennen 1, 12 Runden
1 Jari Valtti FIN BMW M3 16:08.372
2 Jari Nurminen FIN Chevrolet Camaro 16:10.312
3 Niclas Nyström FIN Porsche GT3 16:12.308
4 Toni Lähteenmäki FIN Chevrolet Camaro 16:13.983
5 Jyrki Peltola FIN Chevrolet Corvette 16:42.366
6 Antti Punkari FIN Chevrolet Camaro 17:02.622
7 Mika Virtanen FIN Renault Megane Trophy DNF
8 Juha Haarahiltunen FIN Chevrolet Camaro DNF
9 Sami Sivonen FIN Seat Leon Supercopra DNF
DNS Jussi Sutinen FIN Ford Sierra
DNS Janel Nurminen FIN Chevrolet Camaro
schnellste Runde: Valtti 1:19.03 = 123,937 km/h
CAMARO + GT Rennen 2, 12 Runden
1 Jari Valtti FIN BMW M3 16:01.403
2 Jari Nurminen FIN Chevrolet Camaro 16:10.917
3 Toni Lähteenmäki FIN Chevrolet Camaro 16:11.065
4 Mika Virtanen FIN Renault Megane Trophy 16:11.316
5 Juha Haarahiltunen FIN Chevrolet Camaro 16:22.784
6 Sami Sivonen FIN Seat Leon Supercopra 17:04.726
7 Antti Punkari FIN Chevrolet Camaro 17:19.064
8 Jussi Sutinen FIN Ford Sierra DNF
DNS Niclas Nyström FIN Porsche GT3
DNS Jyrki Peltola FIN Chevrolet Corvette
schnellste Runde: Valtti 1:18.131 = 125,374 km/h
Kalender 2013:
 
Baltikum:
1.5.
Kacergine Kaunas (LIT) (LIT I+M I+LitEnd I)
4.5.
Bikernieki (LAT) (LAT I)
10. - 12.5.
Pärnu (EST) (BaTCC I/ LIT II+M II /LAT II)
1. - 2.6.
Kacergine Kaunas (LIT) (BaTCC II/ LIT II+M II /LAT II)
14. - 15.6.
Pärnu (EST) (BaTCC III/ LIT III/ LAT III)
29.6.
Kazlu (LIT) (LIT M III)
11. - 12.7.
Palanga (LIT) (LitEnd II+M IV)
9. - 11.8.
Bikernieki (LAT) (BaTCC IV/ LAT IV/ NEZ)
23. - 24.8.
Riga (LAT) (LIT IV+LitEnd III)
24. - 25.8.
Pärnu (EST) (BaTCC V/ NEZ)
13. - 14.9.
Kacergine Kaunas (LIT) (LitEnd IV)
21. - 22.9.
Kacergine Kaunas (LIT) (LIT V+M V)
21. - 22.9.
Pärnu (EST) (BaTCC VI/ LAT V)
5.10.
Kazlu (LIT) (LIT M VI)
1000km:
13.7.
Palanga 1000 (LIT) (LIT End II)
24.8.
Riga (LAT) (LIT End III)
Finnland:
25. - 26.5.
Motopark, Virtasalmi I
15. - 16.6.
Ahvenisto II
17. - 14.7.
Botniaring, Jurva III
10. - 11.8.
Kemora, Veteli IV
14. - 15.9.
Alastaro V
???
Pärnu (EST) ?

 
Dzintara Wolga:
4.5.
Bikernieki (LAT) (I)
12.5.
Pärnu/Audru (EST) (II)
1.6.
Nemuno Ziedas (LUT) (III)
6.7.
Poznan (PL) (IV)
20.7.
Bikernieki (LAT) (V)
4.8.
Pärnu/Audru (EST) (VI)
14.9.
Bikernieki (LAT) (VII)