Home - Ungarn/Polen/Tschechien/Slowakei - Formel/Tourenwagen Ungarn/Tschechien/Polen/Slovakai 2016 »Kontakt »Disclaimer
                       
eset V4 Tourenwagen Meisterschaft Ungarn, Tschechien, Polen und Slowakei 2016
Autós Gyorsasági Országos Bajnokság
Závody na okruhu: Mezinárodní mistrovství CR ve vytrvalostních závodech i ve sprintu
Wyscigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska - Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov na okruhu


incl.
Lotus Cup Eastern Europe
Wyscigowego Pucharu Polski / Wyscigowy Puchar Polski Samochodów Historycznych
Porsche GT3 Challenge Central Europe
Endstand Ungarische Meisterschaft 2015
Endurance Gesamt
1 Bódis Kálmán / Fekete Krisztián / Mór Csaba H+3500 Porsche 997 34
2 Lekeny György / Lekeny Márk H+3500 Renault RS01 20
3 Keszthelyi Vivien H2000 Audi TT Cup 20
4 Tóth Csaba / Kismarty-Lechner Gábor H2000 SEAT Leon 16
5 Fekete Zoltán / Fekete Dominik H+3500 Quantis Silver Sting10
TW F1600
1 Ivan Lexa SKLotus 68
2 Krisztián Füge HSuzuki Swift 1.6 Sport 64
3 Ilus Vnoucsekné HSuzuki Swift 58
4 Ferenc Ficza Jr. HHonda Integra 40
5 József Merk H Suzuki Ignis 30
6 Roland BoczkaHHonda Integra 28
7 Máté Benyó H Suzuki Swift 22
8 Veronika Vanyova SKLotus Elise 18
9 Anett György HLotus Elise 15
10 Tomas Bizub SKLotus Elise 11
11 Laszló Vnoucsek HHonda Civic 7
TW F2000
1 Vivien Keszthelyi HAudi TT Cup 116
2 Csaba Tóth HSeat Leon 40
3 Kiraly Richard HAlfa 156 24
4 Edina Bús HSeat Leon Cup Racer 20
5 József Góbor HAlfa Romeo 156 12
TW F3500+
1 Kalman Bódis HPorsche 997 GT3 Cup 82
2 Dominik Fekete HAlpina B6 76
3 Zoltán Fekete HSilversting 62
4 Márk Lekeny HPorsche 911 GT3 Cup 38
5 György Lekeny HRenault RS 01 25
Formelrennwagen E bis 2000ccm
1 Balázs Volentér HFormula Renault 90
2 Tamás Rónai HFormula Renault FN 2.0 86
3 Roland Stern HFormula Renault 65
4 Zsolt Balogh HFormula Renault 43
5 Josef Halwachs AFormula Renault 32
6 Tamas Köszegi HDallara VL3 30
7 László Turák HFormula Renault 29
8 Balázs Pödör HFormula Renault 18
9 László Eszenyi HFormula Renault FN 2.0 5
Lotus Cup
1 Mór Csaba HLotus V6 Cup R 235
2 Sánta János HLotus V6 Cup R 130
3 Burkus Egon HLotus Exige 114
4 Gyula Lajos Luigi HLotus Exige Cup 260 108
5 Mohácsi Ákos HLotus Exige 1.6 104
6 Balogh BenceHLotus Exige Cup 26085
7 Bak Bertalan HLotus Exige 1.6 72
8 Balogh György HLotus Evora GT 4 66
9 Bernula IstvánHLotus Exige Cup 260 60
10 Vizin TamásHLotus Elise Cup R 33
Suzuki Cup
1 Csík János HSwift Sport 227/215
2 Molnár Bendegúz HSwift Sport 229/210
3 Bernula István HSwift Sport 233/201
4 Balogh ZoltánHSwift Sport 190/190
5 Forrai GáborHSwift Sport 208/189
6 Mészáros Gábor HSwift Sport 172/165
7 Benyó Máté HSwift Sport 150/135
8 Fekete BalázsHSwift Sport 132/122
9 Borsi Gergõ HSwift Sport 103/99
10 Együd Gábor HSwift Sport 65/62
11 Füge Krisztián HSwift Sport 51/48
12 Straub Krisztián HSwift Sport 38/30
13 Merk József HSwift Sport 40/29
14 Balogh Bence HSwift Sport 53/24
15 Baro Baronits Gábor HSwift Sport 21/8
16 Gáspár Zsolt HSwift Sport 28/0
17 Wieszt Jankó HSwift Sport 16/0
18 Dr. Szalai Zsolt HSwift Sport 14/0
19 Vnoucsekné Ilus HSwift Sport 8/0
HANKOOK RACER Cup
1 Báldi Gergö HHankook Racer Cup234
2 Boldizs Bence HHankook Racer Cup194
3 Kismarty-Lechner GáborHHankook Racer Cup180
4 Vogel Adrienn HHankook Racer Cup153
5 László Martin HHankook Racer Cup144
6 György Gábor HHankook Racer Cup126
7 Pap Viktor HHankook Racer Cup100
8 Incze István HHankook Racer Cup86
9 Somogyi Márk HHankook Racer Cup78
10 Maricsek Miklós HHankook Racer Cup58
11 Krajnyák Petra HHankook Racer Cup46
12 Takács BalázsHHankook Racer Cup45
13 Kovács Zoltán HHankook Racer Cup38
14 Gorzó Zsolt HHankook Racer Cup34
15 Zám Ferenc HHankook Racer Cup31
16 Csucsu HHankook Racer Cup28
17 Nagy AttilaHHankook Racer Cup14
18 Németh Márk HHankook Racer Cup5
19 Sebestyén Roland HHankook Racer Cup4
HANKOOK RACER Cup Lotus
1 György Anett HLotus Elise262
2 Tomas Bizub HLotus Elise261
3 Ivan Lexa HLotus Elise210
4 Veronika Vanyova HLotus Elise203
Endstand Polnische Meisterschaft 2016
Motor City Cup
1 Wojciech Smorawinski PL BMW 318 is 178
2 Mateusz Tokarski PL BMW E36 166
3 Krzysztof Ratajczak PL BMW 318 is 157
4 Jacek Sokólski PL BMW E30 122
5 Jacek Cichopek PL BMW 318 is 120
6 Michal Matuszyk PL BMW 318 is 109
7 Michal Plucinski PL BMW 318 is 79
8 Przemyslaw Wójcicki PL BMW E36 77
9 Artur Obuchowski PL BMW 318 is 42
10 Karol Slisinski PL BMW E36 41
11 Mateusz Bartkowiak PL BMW 318 ti 36
12 Piotr Mazurowski PL BMW E30 13
D4 bis 3500ccm
1 Artur Obuchowski PL BMW 325 166
2 Jakub Glasse PL BMW E36 133
3 Dawid Bokiej PL BMW M3 120
4 Aleksander Wojciechowski PL BMW M3 58
5 Gosia Rdest PL Seat Leon Racer 57
6 Dariusz Galezki PL VW Golf VI 48
7 Adam Rzepecki PL Skoda Octavia 24
8 Piotr Mazurowski PL BMW E46 M3 22
D4 über 3500ccm
1 Radoslaw Kordecki PL Porsche 911 100
2 Wojciech Lopallo PL Maserati GT4 63
3 Lukasz Kreski PL Maserati Granturismo GT4 54
4 Miro Konopka SK Lamborgini Huracan GT3 50
5 Jakub Knoll CZ BMW Z4 GT3 36
Endurance
1 Maciej Marcinkiewicz PL 75
Mariusz Miszta PL 75
2 Mariusz Urbanski PL 45
3 Kamil Kowalski PL 28
Dariusz Galezki PL 28
6 Radoslaw Kordecki PL 24
7 Robert Hudziak PL 20
8 Teodor Myszkowski PL 20
9 Miro Konopka PL 20
10 Sebastian Kolakowski PL 16
11 Jacek Cichopek PL 13
12 Mateusz Bartkowiak PL 13
13 Artur Lempert PL 12
PORSCHE GT3 CUP
1 Piotr Parys PL Porsche 991 GT3 280
2 Marcin Jedlinski PL Porsche 991 GT3 206
3 Marcin Jaros PL Porsche 991 GT3 204
4 Mariusz Urbanski PL Porsche 991 GT3 190
5 Piotr Wójcik PL Porsche 991 GT3 150
6 Stanislaw Jedlinski PL Porsche 991 GT3 124
7 Dietmar Pucher A Porsche 997 GT3 115
8 Juliusz Syty PL Porsche 991 GT3 114
9 Dominik Kotarba-Majkutewicz PL Porsche 991 GT3 113
10 Robert Kepka PL Porsche 991 GT3 100
11 Wieslaw Lukas PL Porsche 991 GT3 70
12 Jedrzej Szczesniak PL Porsche 991 GT3 55
13 Radoslaw Kordecki PL Porsche 991 GT3 19
14 Andrzej Lewandowski PL Porsche 991 GT3 14
15 Maciej Kepka PL Porsche 991 GT3 7
Kia Lotus Race
1 Karol Urbaniak PL Kia Picanto 771
2 Albert Legutko PL Kia Picanto 731
3 Pawel Wysmyk PL Kia Picanto 660
4 Kamil Serafin PL Kia Picanto 618
5 Tomasz Magdziarz PL Kia Picanto 611
6 Damian Litwinowicz PL Kia Picanto 577
7 Bartosz Paziewski PL Kia Picanto 544
8 Max Gunther D Kia Picanto 540
9 Max Zschuppe D Kia Picanto 520
10 Jan Antoszewski PL Kia Picanto 518
11 Aleksander Olejniczak PL Kia Picanto 510
12 Katarzyna Sakowska PL Kia Picanto 430
13 Robin Rogalski PL Kia Picanto 350
14 Przemyslaw Pytlak PL Kia Picanto 346
15 Piotr Humanski PL Kia Picanto 324
16 Marcin Ganowski PL Kia Picanto 294
Pokal Klasse D1-1N
1 Bartosz Kubicki PL Fiat SC 150
2 Piotr Kowner PL Fiat SC Abarth 130
3 Kamil Talarczyk PL Fiat SC 89
4 Tomasz Biernat PL Fiat SC 80
5 Krystian Ciesiólka PL Fiat SC Abarth 54
6 Mateusz Ciesiólka PL Fiat SC Abarth 49
7 Wojciech Kowalewski PL Fiat SC 42
8 Robert Lewandowski PL Fiat SC 25
9 Dawid Kaniewski PL Fiat SC 22
10 Grzegorz Jakubiak
Pokal Klasse DN-2
1 Wojciech Klimecki PL Honda Civic 200
2 Bartosz Krysmann PL Renault Clio 113
3 Andrzej Pniok PL Honda Civic 99
4 Przemyslaw Kazmierczak PL Renault Clio 74
5 Tomasz Gawlak PL Renault Clio 73
6 Krzysztof Zagórski PL Renault Clio 60
7 Bartosz Walkowiak
Pokal Klasse DN-2 Picanto
1 Damian Litwinowicz PL Kia Picanto 121
2 Tomasz Magdziarz PL Kia Picanto 116
3 Aleksander Olejniczak PL Kia Picanto 72
4 Przemyslaw Pytlak PL Kia Picanto 47
5 Jan Antoszewski PL Kia Picanto 40
6 Marcin Ganowski PL Kia Picanto 18
7 Robert Lewandowski PL Kia Picanto 12
Pokal Klasse DN-3
1 Karol Jodko-Kami?ski PL Lotus Elise 150
2 Piotr Struzik PL Honda S2000 119
3 Aleksander Robak PL BMW E30 90
4 Cezary Ruszkowski PL Lotus Exige 82
5 Maciej Laszkiewicz PL Ford Focus 39
Pokal Klasse 4
1 Radoslaw Kordecki PL Porsche 911 50
Pokal Klasse DN-5 Cup
1 Konrad Tadla PL BMW E36 225
2 Robert Hudziak PL BMW E30 172
3 Pawel Malczak PL BMW E36 155
4 Jacek Cichopek PL BMW 318 ti 153
5 Karol Wyka PL BMW 318 is 150
6 Artur Lempert PL BMW 318 is 140
7 Mikolaj Józwiak PL BMW 5 114
8 Szymon Rajczak PL BMW E30 108
9 Virnik PL BMW is 95
10 Lukasz Janiak PL BMW 318 is 94
11 Adrian Wielowiejski PL BMW E36 92
12 Michal Calek PL BMW E36 90
13 Marcin Lempert PL BMW 318 is 89
14 Marcin Janinski PL BMW 318 is 66
15 Karol Mirowski PL BMW 318 is 53
16 Szymon Waskowski PL BMW 318 is 52
17 Tomasz Patan PL BMW E36 50
18 Piotr Bany PL BMW E36 49
19 Lukasz Trzeciak PL BMW 318 is 47
20 Tomasz Wierzowiecki PL BMW E30 39
21 Mateusz Bartkowiak PL BMW 318 is 25
22 Tomasz Dabrowski PL BMW 318 is 13
23 Marcin Wydra PL BMW 318 is 11
24 Bartosz Palusko PL BMW E30 10
Pokal Klasse DN-6
1 Dawid Abramczyk PL BMW E30 141
2 Lukasz Rawecki PL BMW 320 136
3 Mariusz Pricop PL BMW 119
4 Daria Dziwisz PL Honda CRX 51
5 Michal Woroch PL VW Golf 45
6 Bartlomiej Madziara PL BMW E30 27
Pokal Klasse DN-7
1 Piotr Fira PL BMW 635 125
2 Robert Abramczyk PL BMW E24 25
Pokal Klasse 8.1
1 Michal Ghany PL Fiat 126p 175
2 Maciej Wielgosz PL Fiat 126p 101
3 Miroslaw Jandula PL Fiat 126p 79
4 Robert Zalewski PL Fiat 126p 69
5 Michal Szlachta PL Fiat 126p 58
6 Pawel Zerominski PL Fiat 126p 54
7 Jacek Chojnacki PL Fiat 126p 54
8 Lucjan Kulpinski PL Fiat 126p 44
9 Tomasz Koza PL Fiat 126p 44
10 Jakub Dalek PL Fiat 126p 30
11 Damian Stachowiak PL Fiat 126p 25
12 Piotr Kowalski PL Fiat 126p 23
13 Dariusz Gurdziolek PL Fiat 126p 20
14 Robert Wilk PL Fiat 126p 16
15 Cezary Dybich PL Fiat 126p 8
Pokal Klasse 8.2
1 Bartosz Idzkowski PL Fiat 126p 150
2 Jaroslaw Tyras PL Fiat 126p 129
3 Przemyslaw Szulc PL Fiat 126p 85
4 Janusz Kuczynski PL Fiat 126p 60
5 Dariusz Sobecki PL Fiat 126p 47
6 Damian Stachowiak PL Fiat 126p 43
7 Lidia Baranska-Szulc PL Fiat 126p 20
8 Slawomir Wysmyk PL Fiat 126p 15
Endstand Tschechische Meisterschaft 2014
Endurance Tourenwagen D4 bis 2000ccm
1. Petr Levicek CZ Lotus Exige 45
2. Sebastian Kolakowski PL Renault Clio RS III 43
Jakub Wyszomirski PL Renault Clio RS III 43
Endurance Tourenwagen D4 bis 3500ccm
1. Milovan Vesnic SRB Seat Leon Racer 37,5
Mladen Lalusic SRB Seat Leon Racer 37,5
3. Daniel Skalicky CZ BMW Alpina B6 25
4. Csaba Toth H Seat Leon - 13,5
Gabor Kismarty-Lechner H Seat Leon - 13,5
Endurance Tourenwagen D4 über 3500ccm
1. Miroslav Konopka SK Lamborghini Huracan ST 79
2. Jakub Kubas CZ BMW Z4 GT3 59
3. Jirí Malcharek SK BMW M6 GT3 55
4. Filip Sladecka SK BMW Z4 GT3 50
5. Marcel Kusin CZ Ferrari 430 GT2 43
Petr Kacirek CZ Ferrari 430 GT2 43
7. Daniel Skalicky CZ BMW Alpina B6 GT3 35
8. Gregor Zsigo SK BMW Alpina B6 32
9. Lubomír Jakubik SK Ferrari 458 Challenge 24
10. Kalman Bódis H Porsche 997 GT3 Cup 22
11. David Palmi CZ BMW Z4 GT3 19
12. Robert Senkyr CZ BMW Z4 GT3 15
13. Krisztian Fekete H Porsche 997 GT3 Cup 12
Endurance D5
1. Ales Jirasek CZ Praga R1 37,5
2. Sebastian Daum A KTM Xbow 30,5
3. Vaclav Janik CZ Norma M20FC 29
= Petr Trnka CZ Norma M20FC 29
5. Sascha Halek A KTM Xbow 15
6. Tomas Vojtech CZ Praga R1 7,5
Sprint Tourenwagen D4 bis 2000ccm
1. Rudolf Pesovic SRB BMW 320 Si S2000 111
2. Petr Mandelik CZ Lotus Exige GTR 104,5
3. Jakub Wyszomirski PL Honda CR-Z 96,5
4. Petr Krejci CZ Lotus Exige 94,5
5. Zoran Kastratovic SRB Renault Clio 83
6. Julius Koncek SK Vauxhall Vectra STC 35,5
7. David Suster SLO Alfa Romeo 156 16
8. Ondrej Szyilagyi SK Alfa Romeo 147 14
Sprint Tourenwagen bis 3500ccm
1. Daniel Skalicky CZ BMW M3 E36 GTR 96,5
2. Jan Marcinko SK Nissan 350Z 34,5
3. Martin Duras SK BMW M3 E36 GTR 21,5
Sprint Tourenwagen bis 3500ccm
1. Jakub Knoll CZ BMW Z4 GT3 148
2. Miroslav Konopka SK Lamborghini Huracan GT3 113
3. Jakub Kubas CZ BMW Z4 GT3 109,5
4. Jirí Malcharek SK BMW M6 GT3 86,5
5. Dominik Fekete H Alpina B6 43
6. Lubomír Jakubik SK Ferrari 458 Challenge 40
7. Matej Konopka SK Lamborghini Huracan 31
8. Zoltan Fekete H Silversting 31
Kalman Bódis H Porsche 997 GT3 Cup 10
10. Rudolf Machanek SK Mercedes 197 SLS AMG GT3 5
Formelrennwagen D2
1. Paolo Brajnik I Dallara 308 VW - 193
2. Antonín Sus CZ Dallara 302 112
3. Franz Wöss A Dallara 308 Opel 87
4. Tamas Ronai H Formula Renault FN 2.0 84
5. Janos Magyar H Formula Tatuus Honda 75
6. Mario Schopper A Dallara 305 Opel 72
7. Petr Samek CZ Formula Renault 2010 66
8. Tamas Köszegi H Dallara VL-3 61
9. Tomas Chabr CZ Van Diemen 05 46
10. Balasz Volentér H Formula Renault 28
11. Luka Iannaccone I Dallara 303 28
12. Tomas Koreny CZ Gloria C8F 27
13. Roland Stern H Formula Renault FN 2.0 24
14. Vaclav Safar CZ Tomis 03 24
15. Josef Kandler A Tatuus FR 2,0 22
16. Manfred Lang A Dallara 305 Opel 18
17. Petr Semerad CZ Gloria C8F 13
18. Josef Halwachs A Formula Renault 8
19. Ulrich Drechsler A Dallara 308 Opel 6
Formelrennwagen D3
1. Tomas Koreny CZ Gloria C8F - 69,5
2. Tomas Chabr CZ Van Diemen 05 68
3. Vaclav Safar CZ Tomis 03 66,5
4. Petr Semerad CZ Gloria C8F 44
Sportwagen D5
1. Ales Jirasek CZ Praga R1 161
2. Vaclav Janik CZ Norma M20FC 87
3. Sascha Halek A KTM Xbow 75
4. Andreas Hasler A Radical SR4 69,5
5. Sebastian Daum A KTM Xbow 63,5
6. Jirí Svoboda CZ Norma M20F 44
7. Roland Rupprechter A Norma-Honda-Komp. 16,5
Endstand Slowakische Meisterschaft 2015
Endurance
1 Miroslav KonopkaSK129
2 Gregor ZsigoSK64
3 Jirko MalchárekSK51
4 Stefan RosinaSK50
5 Filip SládeckaSK50
6 Marcel KusínSK45
7 Petr KacírekSK45
8 Jakub KubasSK44
9 Daniel SkalickıSK39
10 Jakub WyszomirskiSK36
11 Lubomír JakubíkSK24
12 Kristian MalchárekSK18
13 Andrej StudenicSK15
14 Michal MalícekSK12
15 Martin Ryba SK12
16 Kálmán BódisSK10
17 Rudolf MachánekSK8
18 David PalmiSK4
Endurance GTC
1 Lubomír JakubíkSK50
2 Gregor ZsigoSK25
3 Kálmán BódisSK18
Tourenwagen D4 bis 1600ccm
1 Ivan Lexa SK125
2 Pavol DluhosSK112
3 Veronika VanyováSK45
4 Tomás BizubSK33
Tourenwagen D4 bis 2000ccm
1 Rudolf PesovicSK118
2 Jakub VyszomirskiSK101
3 Július KoncekSK66
4 Ondrej SzilágyiSK24
5 Peter SzilágyiSK18
Tourenwagen D4 bis 3500ccm
1 Daniel SkalickıSK150
2 Ján MarcinkoSK72
3 Martin DurasSK15
4 Tomás ErdélyiSK12
Tourenwagen D4 über 3500ccm
1 Miroslav KonopkaSK104
2 Lubomír JakubíkSK62
3 Jirko MalchárekSK51
4 Stefan RosinaSK50
5 Filip SládeckaSK50
6 Jakub KubasSK49
7 Matej KonopkaSK45
8 Rudolf MachánekSK31
9 Petr KacírekSK15
10 Marcel KusínSK15
11 Kálmán BódisSK14
12 Dominik FeketeSK8
13 Tomás ErdélyiSK8
14 Michal PolákSK4
GT3
1 Miroslav KonopkaSK106
2 Jakub KubasSK52
3 Jirko MalchárekSK51
4 Stefan RosinaSK50
5 Filip SládeckaSK50
6 Rudolf MachánekSK40
7 Petr KacírekSK15
8 Marcel KusínSK15
9 Tomás ErdélyiSK12
GTC
1 Lubomír JakubíkSK118
2 Matej KonopkaSK86
3 Kálmán Bódis <SK22
5 Michal PolákSK12
Endstand ESET V4 Meisterschaft 2016 (in Klammern: Sprint+Endurance)
1 Miroslav Konopka 244 (139+105)
2 Jakub Wyszomirski 161 (125+36)
3 Milan Häring 160 (160+0)
4 Bostjan Avbelj 158,5 (152,5+6)
5 Wolfgang Kriegl 152 (152+0)
6 Lukás Uxa 151 (145+6)
7 Jakub Knoll 140 (140+0)
8 Rudolf Pesovic 137 (137+0)
9 Björn Dietrich 131 (131+0)
10 Gasper Dernovsek 130 (130+0)
11 Robert Natau 130 (130+0)
12 Sebastian Kolakowski 130 (94+36)
13 Pirmin Weixler 127 (127+0)
14 Daniel Skalicky 107,5 (77,5+30)
15 Stefan Kramer 106 (106+0)
16 Jakub Kubas 98 (66+32)
17 Ji?í Malcharek 96 (56+40)
18 Alfred Kramer Jr (+)
19 Ales Buzga 90 (90+0)
20 Anita Toth 87 (87+0)
21 Stefan Rosina 80 (40+40)
22 Filip Sladecka 80 (40+40)
23 Carol Wittke 76,5 (70,5+6)
24 Sascha Halek 75 (54+21)
25 Zoran Kastratovic 70 (70+0)
26 Thomas Fischer 68 (68+0)
27 Martin Fischer 61 (61+0)
28 Luka Glazer 60 (60+0)
29 Tomaz Trcek 58 (58+0)
30 Gabriela Jílkova 57 (57+0)
31 Zoltan Levai 55 (55+0)
32 Bela Csiszer 54 (54+0)
33 Antonio Citera 53 (53+0)
34 A. Tom Gruenfeld 53 (53+0)
35 Michal Malícek 51 (36+15)
36 Andrej Makarovic 51 (45+6)
37 Marcel Kusín 50 (24+26)
38 Christian Neiss 49 (49+0)
39 Julo Koncek 49 (49+0)
40 Ivan Lexa 48 (48+0)
41 Pavol Dlugos 44 (44+0)
42 Adam Rzepecki 40 (40+0)
43 Alfred Fischer 40 (40+0)
44 Gregor Zsigo 40 (0+40)
45 Lubomír Jakubík 39 (21+18)
46 Dominik Fekete 38 (32+6)
47 Tim Stupple 35 (35+0)
48 Kejo Keke Platzer 35 (35+0)
49 Markus Gross 34 (34+0)
50 Petr Kacírek 34 (8+26)
51 Martin Ryba 33 (18+15)
52 Jaka Marinsek 31,5 (22,5+9)
53 Kurt Wagner 31 (13+18)
54 Jan Marcinko 30 (30+0)
55 Christian Malcharek 30 (0+30)
55 Petr Semerad 30 (30+0)
56 Rado Raspet 29 (20+9)
57 Pavel Gellner 28,5 (28,5+0)
58 Zejko Drmic 24 (6+18)
59 Marius Erasme 24 (24+0)
60 Jan Midrla 23 (23+0)
61 Zoltan Fekete 23 (17+6)
62 Sebastian Daum 22 (10+12)
63 Jan Aleksandrov 22 (22+0)
64 Igor Stefanovski 20 (20+0)
65 Christjohannes Schreiber 20 (20+0)
66 Stefan Oneseit 20 (20+0)
67 Teodor Myszkowski 20 (0+20)
68 Leon Weitmann 18 (18+0)
70 Ondrej Szilagyi 18 (18+0)
71 Dieter Svepes 18 (0+18)
72 David Suster 17 (17+0)
73 Razvan Umbrarescu 16 (16+0)
74 Marjan Nagode 16 (16+0)
75 Arnod Pertot 15 (15+0)
76 Petr Ebner 15 (0+15)
77 Andrej Studenic 15 (0+15)
78 Kálmán Bódis 15 (5+10)
79 Attila Barta (15+15)
80 Rinaldo Zeltner 14 (14+0)
81 Robert Senkyr 12 (0+12)
82 Christof von Grünigen 12 (12+0)
83 Tomás Bizub 12 (12+0)
84 Vladimír Ostasevsky 12 (12+0)
85 Jure Marinsek 11 (11+0)
86 Márk Leleny 8 (8+0)
87 Thomas Roth 8 (8+0)
88 Krisztián Fekete 7 (0+7)
89 Luka Kovac 6 (6+0)
90 Martin Hlavna 6 (6+0)
91 Martin Syrovátko 6 (0+6)
92 Tomás Pekar 6 (0+6)
93 Rudolf Machanek 5 (4+1)
94 Veronika Vanyova 4 (4+0)
95 Gregor Vouk 4 (4+0)
96 Petr Fulín Jr (+)
97 Lubor Hanzl 4 (4+0)
98 Christof Pichler 4 (0+4)
99 Mario Krall 4 (0+4)
100 David Palmi 2 (0+2)
Tourenwagen TWC
1 Bostjan Avbelj SLO TWC2 85,28
2 Lukás Uxa CZ TWC3 78,56
3 Milan Häring CZ TWC3 78,1
4 Pirmin Weixler D TWC5/td>77,98
5 Wolfgang Kriegl A TWC477,02
6 Gasper Dernovsek SLO TWC575,93
7 Stefan Kramer A TWC573,09
8 Robert Natau D TWC469,26
9 Ales Buzga SLO TWC569,08
10 Björn Dietrich DTWC466,89
11 Alfred Kramer Jr A TWC263,85
12 Tomaz Trcek SLO TWC555,58
13 Anita Toth H TWC253,13
14 Sebastian Kolakowski PL TWC352,68
15 Carol Wittke D TWC149,84
16 A. Tom Gruenfeld A TWC549,51
17 Martin Fischer A TWC345,38
18 Luka Glazer SLO TWC545,29
19 Andrej Makarovic SLO TWC544,18
20 Gabriela Jílkova CZ TWC230,06
21 Petr Semerad CZ TWC529
22 Thomas Fischer A TWC328,8
23 Pavel Gellner CZ TWC528,73
24 Antonio Citera CH TWC328,29
25 Zoltan Levai H TWC227,57
26 Bela Csiszer H TWC225,39
27 Christian Neiss A TWC424
28 Jan Midrla SLO TWC523,15
29 Alfred Fischer A TWC322,4
30 Michal Malícek SK TWC320,25
31.Jan Aleksandrov SLO TWC520,05
32 Thomas Zürcher CH TWC619,32
33 Marjan Nagode SLO TWC518,36
34 Jaka Marinsek SLO TWC118
35 Tim Stupple D TWC417,71
36 Kejo Keke TWC417,71
37 Razvan Umbrarescu ROM TWC217,47
38 Igor Stefanovski MKD TWC117
39 Christjohannes Schreiber CH TWC117
40 Markus Gross D TWC416,87
41 Denis Wolf CH TWC616,64
42 Martin Ryba SK TWC316,5
43 Rado Raspet SLO TWC116,17
44 Marcel Wolf CH TWC613,96
45 Lubor Hanzl CZ TWC512,12
46 Jure Marinsek SLO TWC512
47 Rene Gilomen CH TWC6+12
48 Marius Erasme D TWC411,58
49 Giuliano Maschietto CH TWC611,29
50 Stefan Oneseit D TWC49,62
51 Leon Weitmann D TWC49,15
52 Thomas Hülsewede D TWC49,15
53 Udo Kurz D TWC49,15
54 Arnod Pertot SLO 8,66
55 Angelo Figus CH TWC68,61
56 Christof Von Grünigen CH TWC17
57 Luka Kovac SLO TWC56,38
58 Johanna Amann A TWC65,93
59 Gregor Vouk SLO TWC55,62
60 Petr Fulín CZ TWC55,62
61 Rinaldo Zeltner A TWC45,1
62 Thomas Roth A TWC43,86
63 Martin Hlavna SK TWC42,43
Formelrennwagen
1 Paolo Brajnik I 145
2 Sandro Zeller CH 93
3 Antonín Sus CZ 88
4 Franz Wöss A 74
5 Kurt Böhlen CH 58
6 Marcel Tobler CH 52
7 Luca Iannaccone I 46
8 Mario Schopper D 36
9 Andreas Germann D 36
10 Angelique Germann D 27
11 Ulrich Drechsler D 27
12 Philipp Regensperger D 25
13 Manfred Lang A 13
14 Jörg Sandek D 10